Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                 2010-09-11 14:19:14
                             VIII Mistrzostwa Pomorza Zachodniego 
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce======================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10         1.7km   25m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Wójcik Julia             UKS Traper Złocienie Z06          12.29 0b.PK         
  2>Borzeska Patrycja        UKS Traper Złocienie Z06          13.06 0b.PK         
  3>Zagdańska Julia          Speed Piaski         SPP          14.41 0b.PK         
  4>Szymańska Oliwia         UKS Traper Złocienie Z06          18.33 0b.PK         
  5>Domańska Oliwia          UKS Dowbor Międzyrze F53          19.18 0b.PK         
  6>Wnukowska Daria          UKS Traper Złocienie Z06          19.26 0b.PK         
  7>Kulik Patrycja           UKS Traper Złocienie Z06          20.40 1b.PK         
  8>Jarońska Wiktoria        UKS Traper Złocienie Z06          20.54 0b.PK         
  9>Jarosz Małgorzata        UKS Traper Złocienie Z06          21.27 0b.PK         
 10>Kmieć Zuzanna            UKS Traper Złocienie Z06          25.17 0b.PK         
 11>Suchocka Karolina        UKS Traper Złocienie Z06          25.47 0b.PK         
 12>Chylińska Inez           KS BnO Modrzew Skwie F54          27.22 0b.PK         
 13>Gradek Zuzanna           UKS Traper Złocienie Z06          28.08 0b.PK         
 14>Madalińska Wiktoria      UKS Traper Złocienie Z06          30.35 0b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         2.2km   40m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Maciejewska Katarzyna    UKS Traper Złocienie Z06              26.01  +      0.00
  2>Borkowska Kinga          UKS Traper Złocienie Z06              26.17  +      0.16
  3>Kmieć Adrianna           UKS Traper Złocienie Z06              29.08  +      3.07
  4>Sobczak Katarzyna        UKS Traper Złocienie Z06              29.36  +      3.35
  5>Dzięcioł Dominika        Barlinek             BAR              35.26  +      9.25
   >Maik Michalina           UKS Traper Złocienie Z06          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         2.9km   55m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Maciejewska Angelika     UKS Traper Złocienie Z06              24.13  +      0.00
  2>Pomian Sandra            UKS Traper Złocienie Z06              40.18  +     16.05
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         3.2km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Brettschneider Ina       Kaulsdorfer OLV Berl KAU              41.55  +      0.00
  2>Waszczuk Aleksandra      UKS Traper Złocienie Z06              44.42  +      2.47
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         3.9km  120m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klimowska Anna           UKS Traper Złocienie Z06              57.39  +      0.00
  2>Chodukiewicz Edyta       UKS Energetyk Dychów F491047          57.49  +      0.10
  3>Dobroń Joanna            UKS Traper Złocienie Z06              75.19  +     17.40
  4>Senk Weronika            UKS Energetyk Dychów F491046          75.50  +     18.11
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         3.2km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Brettschneider Gudrun    Kaulsdorfer OLV Berl KAU              39.07  +      0.00
  2>Sawościanik Iwona        UKS Traper Złocienie Z06              55.16  +     16.09
  3>Gałazka Jadwiga          KS BnO Modrzew Skwie F54-054          58.45  +     19.38
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.7km   25m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hapka Daniel             UKS Traper Złocienie Z06          10.41 0b.PK         
  2>Dzięcioł Dawid           Barlinek             BAR          12.48 0b.PK         
  3>Koziarz Szymon           UKS Traper Złocienie Z06          15.03 0b.PK         
  4>Styś Kacper              UKS Borne Sulinowo   Z12-022      17.04 0b.PK         
  5>Laszkiewicz Dominik      UKS Traper Złocienie Z06          19.32 0b.PK         
  6>Niewierowski Szymon      UKS Borne Sulinowo   Z121752      21.54 0b.PK         
  7>Doleżan Tomasz           UKS Traper Złocienie Z06          26.20 0b.PK         
  8>Ingram Wojciech          UKS Traper Złocienie Z06          27.33 1b.PK         
  9>Jaroński Jakub           UKS Traper Złocienie Z06          28.20 0b.PK         
 10>Wnukowski Maciej         UKS Traper Złocienie Z06          38.54 3b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.1km   40m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sawościanik Jakub        UKS Traper Złocienie Z06              20.13  +      0.00
  2>Wnukowski Piotr          UKS Traper Złocienie Z06              24.26  +      4.13
  3>Walczak Krystian         UKS Borne Sulinowo   Z121521          26.15  +      6.02
  4>Brettschneider Erik      Kaulsdorfer OLV Berl KAU              51.57  +     31.44
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         3.0km   65m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sawościanik Adam         UKS Traper Złocienie Z06              24.11  +      0.00
  2>Fleiss Sebsatian         TOLF Berlin          TOL              24.27  +      0.16
  3>Scholtz Paul             TOLF Berlin          TOL              37.40  +     13.29
  4>Januszke Szymon          UKS Sprint Pełczyce  Z25              44.15  +     20.04
  5>Walczak Konrad           UKS Borne Sulinowo   Z121197          51.37  +     27.26
  6>Bartnik Damian           UKS Borne Sulinowo   Z121215          51.59  +     27.48
   >Kawka Piotr              Barlinek             BAR          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         4.4km  125m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Żak Marcin               UKS Borne Sulinowo   Z121438          46.27  +      0.00
  2>Lewita Damian            UKS Borne Sulinowo   Z121214          55.26  +      8.59
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         5.1km  145m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macul Bartosz            UKS Traper Złocienie Z06              37.15  +      0.00
  2>Mikołajczyk Mateusz      ULKS OLIMPIC 34 Szcz Z99              40.21  +      3.06
  3>Kruczkowski Michał       UKS Traper Złocienie Z06              43.58  +      6.43
  4>Frąckowiak Łukasz        KS BnO Modrzew Skwie F540738          52.18  +     15.03
  5>Puch Denis               ULKS OLIMPIC 34 Szcz Z99              72.10  +     34.55
  6>Krupczyński Michał       ULKS OLIMPIC 34 Szcz Z99              87.06  +     49.51
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         5.1km  145m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gałązka Arkadiusz        KS BnO Modrzew Skwie F540815          46.59  +      0.00
  2>Goericke Marvin          TOLF Berlin          TOL              55.50  +      8.51
  3>Pruchyński Piotr         UKS Dowbor Międzyrze F53              77.05  +     30.06
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         5.4km  135m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kramski Patryk           UKS Traper Złocienie Z06              46.27  +      0.00  R:    0p
  2>Krzyśko Bartosz          UKS Sprint Pełczyce  Z25              51.35  +      5.08  R:    0p
  3>Karczmarski Mateusz      KS BnO Modrzew Skwie F54-010          52.19  +      5.52  R:    0p
  4>Gałązka Krzysztof        KS BnO Modrzew Skwie F540734          55.26  +      8.59  R:    0p
  5>Zagdański Andrzej        Speed Piaski         SPP              61.29  +     15.02  R:    0p
   >Andruszewski Jaroslaw    IND Szczecin         IND          NKl               
   >Sobański Tomasz          IND Szczecin         IND          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         5.1km  145m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Domański Adam            UKS Dowbor Międzyrze F53              42.24  +      0.00
  2>Jankowski Jacek          KS BnO Modrzew Skwie F54              54.42  +     12.18
  3>Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53              58.05  +     15.41
  4>Waszczuk Grzegorz        ULKS OLIMPIC 34 Szcz Z99              68.10  +     25.46
  5>Sadzikowski Andrzej      MKS Wiking Szczecin  Z07              69.31  +     27.07
   >Wróblewski Ireneusz      KS BnO Modrzew Skwie F54          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         5.1km  145m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F491690          55.05  +      0.00
  2>Frąckowiak Dariusz       KS BnO Modrzew Skwie F54-053          81.18  +     26.13
   >Elias Sławomir           UKS Energetyk Dychów F49          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         4.4km  125m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Brettschneider Hartmut   Kaulsdorfer OLV Berl KAU              39.11  +      0.00
  2>Brettschneider Gerhard   Kaulsdorfer OLV Berl KAU              44.17  +      5.06
  3>Markowski Adam           UKS Energetyk Dychów F491239          50.28  +     11.17
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         4.4km  125m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pietrusiński Marek       UKS Gwiazdeczki Świę D461323          45.10  +      0.00
  2>Pawlak Władysław         KS BnO Modrzew Skwie F54-027          53.45  +      8.35
  3>Deptuła Jerzy            UKS Energetyk Dychów F491055          55.02  +      9.52
  4>Macul Jan                UKS Traper Złocienie Z06              57.30  +     12.20
   >Pęczek Remigiusz         UKS Borne Sulinowo   Z12-014      NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         3.9km  120m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szczepański Zbigniew     UKS Sulęta Sulęcin   F99              46.44  +      0.00
  2>Dawidowicz Andrzej       KS BnO Modrzew Skwie F54              49.21  +      2.37
  3>Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F540885          51.55  +      5.11
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         3.2km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F540742          35.26  +      0.00
  2>Wołochowicz Władysław    KS BnO Modrzew Skwie F540886          38.03  +      2.37
  3>Wollenberg Bernd         TOLF Berlin          TOL              42.49  +      7.23
  4>Królikowski Władysław    KS BnO Modrzew Skwie F540884          43.46  +      8.20
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         3.2km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Płuciennik Waldemar      KS BnO Modrzew Skwie F540883          36.30  +      0.00
  2>Ostojski Jerzy           UKS Energetyk Dychów F491053          52.00  +     15.30
  3>Fąferek Zygfryd          UKS Borne Sulinowo   Z12-015          92.59  +     56.29
   >Zieger Wolfgang          Kaulsdorfer OLV Berl KAU          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: OPENR       1.7km   25m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Staszkiewicz Lena        Barlinek             BAR              14.33  +      0.00