Lista startowa wg kategorii                                          2010-05-19 14:16:52
                       X GRAND PRIX POLSKI, PUCHAR CZECH 2.stage
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===============================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
--------------------------------------------------------------------------------
  1  261 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601         7238   2.00      
  2   57 Burda Tomasz             Sprint Pełczyce      Z251712       418330   5.00      
  3  280 Pieczka Tymoteusz        PKO Harpagan Gdańsk  G111140       219163   8.00      
  4   58 Januszke Szymon          Sprint Pełczyce      Z251723       418322  11.00      
  5  142 Charvat Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       331146  14.00      
  6  223 Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice         S22           428767  17.00      
  7  162 Horák Jan                RDC                  RDC9800       997929  20.00      
  8  281 Szymczak Patryk          PKO Harpagan Gdańsk  G111552       412444  23.00      
  9  271 Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28122                26.00      
 10  306 Grzesista Igor           UKS Azymek Zdzieszow O47           419003  29.00      
 11  275 Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   S28114                32.00      
 12  335 Vakant                                                              35.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M17         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  299 Gajda Łukasz             UKS Azymek Zdzieszow O470266       887001   0.00      
  2  319 Gała Łukasz              UKS Trops Białystok  B56030                 3.00      
  3  284 Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G111374       219166   6.00      
  4  310 Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47          1603311   9.00      
  5  318 Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B561098               12.00      
  6  287 Żółtowski Wojciech       PKO Harpagan Gdańsk  G110121       332637  15.00      
  7  320 Prokopoiuk Krzysztof     UKS Trops Białystok  B56037                18.00      
  8  252 Mozanowicz Błażej        KS Burza Wrocław     D90                   21.00      
  9  317 Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B561099               24.00      
 10  286 Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G110114       332633  27.00      
 11   50 Princ Jakub              SK Technik České Bud TCB9301       361936  30.00      
 12  283 Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G111159       219165  33.00      
 13  301 Szpak Michał             UKS Azymek Zdzieszow O470250      1603310  36.00      
 14  269 Chodola Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28023        361824  39.00      
 15  285 Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G110120       332636  42.00      
 16  158 Kroupa Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9401       301620  45.00      
 17  300 Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O470262       887003  48.00      
 18  264 Murka Bohumil            Klub orientačních sp VOD9503       426335  51.00      
 19  159 Kroupa Jakub             VSK Přírodověda - or PVP9500         9912  54.00      
 20  316 Białowarczuk Jacek       UKS Trops Białystok  B56034                57.00      
 21  282 Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G110127       412250  60.00      
 22   51 Princ Matyáš             SK Technik České Bud TCB9501       361951  63.00      
 23  224 Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice         S22           424754  66.00      
 24  298 Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O470245       419001  69.00      
 25  288 Ulasiński Paweł          PKO Harpagan Gdańsk  G111395       219167  72.00      
 26  347 Vakant                                                              75.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  107 Laciga Jakub             USK Praha            VSP9100       246899   1.00      
  2  302 Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O470255       887004   4.00      
  3  222 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201       301278   7.00      
  4  239 Stanek Tomas             LKT 80 Sumperk       TSU9403        52548  10.00      
  5   29 Němec David              SKOB Zlín            TZL9001         8927  13.00      
  6  191 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9001       515439  16.00      
  7  116 Tišnovský Martin         SK Žabovřesky Brno   ZBM9120       232255  19.00      
  8  148 Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402       886300  22.00      
  9  338 Vakant                                                              25.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21A        Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  250 Buchtík Aleš             Pell's MTBO team     XBM8201       361918   1.00      
  2   99 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902        52284   4.00      
  3  167 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101         9849   7.00      
  4  101 Cerman Lukáš             USK Praha            VSP8101       420449  10.00      
  5  165 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       995794  13.00      
  6  256 Polak Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500         8186  16.00      
  7  213 Hübner Jan               OK Jihlava           SJI7901        51833  19.00      
  8    4 Slavík Viktor            SK Viprahlo          VIP6300        51276  22.00      
  9   30 Pařízek Petr             SK SNS Smržovka      SMR7001         8253  25.00      
 10  200 Peths Matěj              A-team NOVO Bruntál  ABR8501       888642  28.00      
 11   66 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701       995884  31.00      
 12   26 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301         8931  34.00      
 13   32 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700         8268  37.00      
 14  260 Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500       995872  40.00      
 15  220 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509        53611  43.00      
 16   83 Michalicka David         MTBO ČZU Praha       ZUP8001       207840  46.00      
 17  211 Hendrych Martin          OK Jihlava           SJI7828        51775  49.00      
 18  117 Kavan Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8603        49669  52.00      
 19   95 Vrestal Jan              OOB TJ Turnov        TUR           416120  55.00      
 20   43 Skoupý Jan               TJ Sokol Vizovice    VIZ7001        52508  58.00      
 21  166 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100         9856  61.00      
 22  227 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118         9579  64.00      
 23  168 Husák Václav             TJ Slavia Hradec Krá SHK7702         9850  67.00      
 24  242 Kral Jiri                LKT 80 Sumperk       TSU5941        52559  70.00      
 25  149 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603       515014  73.00      
 26  206 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104       995900  76.00      
 27   65 Jiran Jan                OK 99 Hradec Králové PHK7701        53164  79.00      
 28  259 Novotný Petr             SKOB Zlín            TZL6601        52685  82.00      
 29  193 Anděl Robert             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8001       887623  85.00      
 30  150 Žíla Vladimír            OK Jiskra Nový Bor   BOR6800         8491  88.00      
 31  201 Buchtík Ondřej           VSK Slavia TU Libere VLI8101         8331  91.00      
 32  109 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200        53596  94.00      
 33  265 Váňa Lukáš               A-team NOVO Bruntál  ABR8601       301202  97.00      
 34  246 Gebas Miroslav           Pell's MTBO team     XBM8102         9365 100.00      
 35    2 Zajíc Josef              Lepus                LOV7601        52286 103.00      
 36   20 Šňupárek Ondřej          SKOB Zlín            TZL6999       301348 106.00      
 37  339 Vakant                                                             109.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21B        Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  182 Prusa Michal             TJ Tesla Brno        TBM7320       553437   2.00      
  2  105 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800        49385   5.00      
  3   21 Tomeš Petr               SKOB Zlín            TZL7503       896967   8.00      
  4  181 La Carbonara Claudio     TJ Tesla Brno        TBM7337       416206  11.00      
  5  248 Šňupárek Martin          Pell's MTBO team     XBM7107       232036  14.00      
  6  219 Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504        52334  17.00      
  7   18 Pastuszek Jakub          SKOB Zlín            TZL7500        53399  20.00      
  8  231 Lebeda Dušan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301        51596  23.00      
  9  208 Izdný Pavel              OK Jihlava           SJI7613         8709  26.00      
 10   17 Pastuszek Filip          SKOB Zlín            TZL7731       416046  29.00      
 11  215 Moravec Štěpán           OK Jihlava           SJI8101       897347  32.00      
 12    6 Kroupa Václav            SK Viprahlo          VIP6104        51635  35.00      
 13   96 Preisler Leos            OOB TJ Turnov        TUR           515471  38.00      
 14  216 Lipták Michal            OK Jihlava           SJI8107        52177  41.00      
 15  122 Drobník Lukáš            AC Sparta Praha      SCP8500         9904  44.00      
 16   48 Princ David              SK Technik České Bud TCB6901       515069  47.00      
 17  262 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       920696  50.00      
 18   85 Sebesta Petr             MTBO ČZU Praha       ZUP7604       515493  53.00      
 19  135 Slivecka Jan             VSK VŠB TU Ostrava   VOV8901       352303  56.00      
 20   74 Vit David                MTBO ČZU Praha       ZUP7200       515003  59.00      
 21  245 Pekárek Pavel            Pell's MTBO team     XBM6904        53220  62.00      
 22  198 Hruška Miloš             A-team NOVO Bruntál  ABR7501        51959  65.00      
 23  330 Švarcbach Michal         Sokol Kostelec n. Č. KNC7001        51395  68.00      
 24   45 Karlík Michal            TJ Sokol Vizovice    VIZ8003       433091  71.00      
 25   89 Luděk Valík              NORD Slavia Minerva  AOP7101        51316  77.00      
 26  333 Uhmann Petr              TJ Tesla Brno        TBM8307        53283  80.00      
 27   67 Kovarik Radovan          OK 99 Hradec Králové PHK8503         9379  83.00      
 28  340 Vakant                                                              86.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21C        Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1    9 Hýbl Lukáš               SK Viprahlo          VIP7504        51628  50.00      
  2   69 Kadanik Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204         9820  53.00      
  3  169 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908         9847  56.00      
  4   68 Kunart Tomas             OK 99 Hradec Králové PHK7205         9407  59.00      
  5  185 Vokal Petr               TJ Tesla Brno        TBM8228               62.00      
  6   49 Urválek  Jan             SK Technik České Bud TCB8101       361907  65.00      
  7  137 Sochor Jan               KOB Start Blansko    SBK6922      1007541  68.00      
  8  332 Cremaschini Gianprimo    TJ Tesla Brno        TBM7905       410325  71.00      
  9  172 Zaydlar Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK7102         9851  74.00      
 10  155 Regal Jan                VSK Přírodověda - or PVP7307       232342  77.00      
 11  218 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306        52331  80.00      
 12   78 Bergl Tomas              MTBO ČZU Praha       ZUP7800         7904  83.00      
 13   98 Urban Mirek              OOB TJ Turnov        TUR           438621  86.00      
 14  232 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912       886298  89.00      
 15   97 Havel Tomas              OOB TJ Turnov        TUR             8216  92.00      
 16    8 Machara Petr             SK Viprahlo          VIP7401       232486  95.00      
 17  237 Linhart Tomas            LKT 80 Sumperk       TSU8540       426350  98.00      
 18  100 Bartoš Marián            USK Praha            VSP8201              101.00      
 19  120 Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701       887901 104.00      
 20  204 Tománek Otakar           VSK Slavia TU Libere VLI8300       920698 107.00      
 21  151 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412         8518 110.00      
 22  171 Netuka Martin            TJ Slavia Hradec Krá SHK7302         9119 113.00      
 23   22 Tomeš Radim              SKOB Zlín            TZL7899       331606 116.00      
 24  195 Kuzel Tomas              VŠTJ Stavební fakult FSP           515098 119.00      
 25  334 Kyncl Jan                OK Jihlava           SJI8603       438032 122.00      
 26  331 Čihák Pavel              Sokol Kostelec n. Č. KNC8801        51386 125.00      
 27  209 Kasal Vít                OK Jihlava           SJI7812        51766 128.00      
 28  183 Dolihal Ludek            TJ Tesla Brno        TBM8506       436437 131.00      
 29  170 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804         9841 134.00      
 30  202 Meier Milan              VSK Slavia TU Libere VLI7301       232246 137.00      
 31    3 Čopjan Pavel             Lepus                LOV8501              140.00      
 32   14 Divila Martin            SKOB Zlín            TZL7402       331259 143.00      
 33  184 Maly Martin              TJ Tesla Brno        TBM7610       320128 146.00      
 34  156 Komín David              VSK Přírodověda - or PVP7407         9767 149.00      
 35  134 Vakant                                                             152.00      
 36  205 Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002         8292 152.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21E        Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  247 Král Jan                 Pell's MTBO team     XBM6903       232032   0.00      
  2  304 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47           222896   3.00      
  3   94 Hanicak Tomas            OOB TJ Turnov        TUR           416111   6.00      
  4  203 Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001         8306   9.00      
  5  267 Jaskuła Arkadiusz        Mod-X Adventure Team PL1                   12.00      
  6  291 Mydlarski Jarosław       PKO Harpagan Gdańsk  G110992       219168  15.00      
  7  325 Stránský Vojtěch         Koloshop   Team      KTP9000       301385  18.00      
  8  233 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211       515458  21.00      
  9  314 Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W870101       842662  24.00      
 10  139 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501      2300842  27.00      
 11  175 Pospisek Marek           TJ Tesla Brno        TBM8907       515068  30.00      
 12  236 Sedlacek Petr            LKT 80 Sumperk       TSU8109       336751  33.00      
 13  313 Myszkowski Karol         UNTS Warszawa        W870099       895012  36.00      
 14   34 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800       887930  39.00      
 15   16 Graubner Jan             SKOB Zlín            TZL826        331800  42.00      
 16   80 Pucherna Jan             MTBO ČZU Praha       ZUP7702       515411  45.00      
 17   55 Tautvydas Žilinskas      IOSK Budakalnis      LT1           998995  48.00      
 18  174 Mach Radovan             TJ Tesla Brno        TBM6605       515455  51.00      
 19  290 Jarocki Michał           PKO Harpagan Gdańsk  G111001       219161  54.00      
 20  130 Kříž Libor               PARDUBICE BIKERS     XPU7804         8089  57.00      
 21   75 Pucherna Eduard          MTBO ČZU Praha       ZUP7403        51843  60.00      
 22  199 Vala Radek               A-team NOVO Bruntál  ABR8401        51876  63.00      
 23   87 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801       887947  66.00      
 24  152 Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904       897369  69.00      
 25  161 Horák Martin             RDC                  RDC7100       887642  72.00      
 26  108 Laciga Radek             USK Praha            VSP8200       515441  75.00      
 27  244 Rygl Miroslav            Pell's MTBO team     XBM7206       995866  78.00      
 28  311 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W870458       505096  81.00      
 29  140 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305         8973  84.00      
 30  249 Rygl Jaroslav            Pell's MTBO team     XBM7044       501884  87.00      
 31  138 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541       811213  90.00      
 32   59 Krzyśko Bartosz          Sprint Pełczyce      Z250056       412549  93.00      
 33   70 Vesely Ondrej            OK 99 Hradec Králové PHK8505      1602626  96.00      
 34  303 Lippa Grzegorz           UKS Azymek Zdzieszow O47           418993  99.00      
 35  294 Wrzesiński Jacek         PCM                  PL2           412560 102.00      
 36  210 Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823        51774 105.00      
 37  194 Bradler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP           410353 108.00      
 38   35 Balej Víťan              SK SNS Smržovka      SMR7900         9874 111.00      
 39  315 Krasulak Daniel          SX SPORT FREERIDE TE PL3                  114.00      
 40  324 Kouřimský Jan            Koloshop   Team      KTP7201       515495 117.00      
 41  289 Kalsztein Karol          PKO Harpagan Gdańsk  G110985       887005 120.00      
 42  207 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419       995862 123.00      
 43  164 Jedlička Marek           TJ Slavia Hradec Krá SHK7502         9131 126.00      
 44  312 Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W870923       991792 129.00      
 45  255 Tomecek Lubomir                                                    132.00      
 46   36 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901       995876 135.00      
 47  234 Sajal Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803        51616 138.00      
 48  321 Michał Żukowski          UKS Trops Białystok  B561059              141.00      
 49  102 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801       515108 144.00      
 50   37 Zaoral Pedros            SK SNS Smržovka      SMR7903       232631 147.00      
 51  173 Sevcik Martin            TJ Tesla Brno        TBM7632       515062 150.00      
 52  354 Müller Pavel             Jehlanka Team        JEP7900       336798 153.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   53 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213       352336  28.00      
  2  254 Wiśniewski Sylwester     KS Burza Wrocław     D90                   31.00      
  3  153 Šimek Miroslav           VSK Přírodověda - or PVP6300       416321  34.00      
  4  115 Tišnovský Zdeněk         SK Žabovřesky Brno   ZBM6620       410360  37.00      
  5  192 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001       887627  40.00      
  6  251 Mozanowicz Grzegorz      KS Burza Wrocław     D90                   43.00      
  7  114 Rochford Iain            USK Praha            VSP5601       800300  46.00      
  8  129 Kiac Jiří                PARDUBICE BIKERS     XPU6305        51127  49.00      
  9  133 Hnilica Radovan          Magnus Orienteering  ASU6401       515191  52.00      
 10  293 Stransky Jiri            MTBO Kralupy         KPY6300       301353  55.00      
 11  196 Wald Frantisek           VŠTJ Stavební fakult FSP            49606  58.00      
 12  186 Nahlovsky David          TJ Tesla Brno        TBM6512       410701  61.00      
 13    7 Horký Milan              SK Viprahlo          VIP6101       232722  64.00      
 14  228 Vakant                                                              67.00      
 15  322 Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56027                70.00      
 16   71 Vozda Jiří               Klub vytrvalostních  KSU6149        53648  73.00      
 17  226 Podwórny Jacek           MUKS Gliwice         S22           428768  76.00      
 18  111 Seifert Jan              USK Praha            VSP6500       219293  79.00      
 19  118 Mudrák Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM6901        52680  82.00      
 20   42 Svoboda Petr             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6803       995793  85.00      
 21  243 Borsitzky Hans           Austria              AUS           320035  88.00      
 22  345 Vakant                                                              91.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  188 Prochazka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907       320135  78.00      
  2   86 Andrzej Grabowicz        Wawel Kraków         K30            45784  81.00      
  3  266 Jaskuła Wacław           Mod-X Adventure Team PL1                   84.00      
  4   23 Nejedlý Petr             SKOB Zlín            TZL5101       416045  87.00      
  5  125 Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701        49614  90.00      
  6  257 Janda Luboš              SK Chrast            CHT6001       888637  93.00      
  7  270 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S28078        424252  96.00      
  8   10 Přibyl Ivan              VŠSK ped. fak. UK Pr PFP5900        49808  99.00      
  9  123 Janský Jiří              TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5805        52005 102.00      
 10  197 Sladký Ivan              Spartak První Brněns PBM5513        52021 105.00      
 11   24 Dravetz Walter           SKOB Zlín            TZL5418       700700 108.00      
 12  160 Männel Harald            OL-Team Wehrsdorf    D1           1111255 111.00      
 13  187 Pospisek Zbynek          TJ Tesla Brno        TBM6007        53260 114.00      
 14  349 Vakant                                                             117.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  253 Solka Sławomir           KS Burza Wrocław     D90                  122.00      
  2   47 Kruczek Stanislaw        Wawel Kraków         K30            45774 125.00      
  3  276 Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D92001        413303 128.00      
  4  350 Vakant                                                             131.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M70+        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  143 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D950720        54119 124.00      
  2   52 Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00001               127.00      
  3  337 Vakant                                                             130.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTD         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  309 Polewski Dariusz         UKS Azymek Zdzieszow O47            48998 133.00      
  2  346 Vakant                                                             136.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTS         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  180 Prusova Marketa          TJ Tesla Brno        TBM7272        53160  94.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  326 Švarcbachová Barbora     Sokol Kostelec n. Č. KNC9651       253103  38.00      
  2  273 Michalska Oliwia         UKS Kometa Gliwice   S28125                41.00      
  3  305 Szymainda Aleksandra     UKS Azymek Zdzieszow O47          1603313  44.00      
  4  145 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951       224878  47.00      
  5  272 Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28093                50.00      
  6  308 Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47           222891  53.00      
  7   13 Přibylová Anežka         VŠSK ped. fak. UK Pr PFP9750       253148  56.00      
  8  274 Kubica Angelika          UKS Kometa Gliwice   S28120                59.00      
  9  307 Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47           222892  62.00      
 10  336 Vakant                                                              65.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W17         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  279 Tojza Alicja             PKO Harpagan Gdańsk  G111066       219160  92.00      
  2  297 Błażewicz Magdalena      UKS Azymek Zdzieszow O47           418994  95.00      
  3  136 Haltofová Eva            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9499       436949  98.00      
  4   12 Přibylová Eliška         VŠSK ped. fak. UK Pr PFP9550       232735 101.00      
  5  278 Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G110117       332634 104.00      
  6  277 Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G111061       332640 110.00      
  7  295 Wojtynek Roksana         UKS Azymek Zdzieszow O470265       887002 113.00      
  8  348 Ślęzak;Beata             UKS Kometa Gliwice   S28019        338913 116.00      
  9  296 Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O470249       500715 119.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  258 Jandová Diana            SK Chrast            CHT9151       888620   1.00      
  2  323 Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B560051                4.00      
  3  241 Brezinova Marie          LKT 80 Sumperk       TSU9191        52548   7.00      
  4  112 Seifertová Magdalena     USK Praha            VSP9150      2011851  10.00      
  5   28 Hančíková Kateřina       SKOB Zlín            TZL9051      1007530  13.00      
  6  328 Švarcbachová Tereza      Sokol Kostelec n. Č. KNC9251       253114  16.00      
  7   60 Krzyśko Barbara          KS AZS Politechnika  D490054       418318  19.00      
  8  221 Vesela Anna              OK Jilemnice         JIL           301402  22.00      
  9   63 Lamichova Martina        OK 99 Hradec Králové PHK9152         9839  25.00      
 10  268 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28004        361808  28.00      
 11   41 Pařízková Anežka         SK SNS Smržovka      SMR9350       416845  31.00      
 12  327 Švarcbachová Lucie       Sokol Kostelec n. Č. KNC9451       253105  34.00      
 13  344 Vakant                                                              34.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W21         Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   15 Divilová Lenka           SKOB Zlín            TZL7400        53878  37.00      
  2  178 Mala Alice               TJ Tesla Brno        TBM7991        53228  40.00      
  3  144 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051         9377  43.00      
  4  329 Švarcbachová Jaroslava   Sokol Kostelec n. Č. KNC6754        52895  46.00      
  5  131 Kiacová Zuzana           PARDUBICE BIKERS     XPU8954         9345  49.00      
  6   92 Krejci Hana              OOB TJ Turnov        TUR           995856  52.00      
  7  147 Novotná Veronika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8052         8500  55.00      
  8  106 Košíková Jitka           USK Praha            VSP7750               58.00      
  9  292 Gajdova Kristina         Horizontklub Sumperk HSU7752        52283  61.00      
 10  177 Ryglova Katerina         TJ Tesla Brno        TBM7372        53227  64.00      
 11   77 Salingerova Anna         MTBO ČZU Praha       ZUP7750         9398  67.00      
 12  179 Kabelova Radka           TJ Tesla Brno        TBM7898       416019  70.00      
 13   79 Liberdova Lucie          MTBO ČZU Praha       ZUP8250               73.00      
 14   90 Folprechtova Jarca       OOB TJ Turnov        TUR            51532  76.00      
 15  263 Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181         8130  79.00      
 16   25 Zlesáková Daniela        SKOB Zlín            TZL8467         9067  82.00      
 17  217 Bartáková Petra          OK Jihlava           SJI8151        51772  85.00      
 18   46 Karlíková Zuzana         TJ Sokol Vizovice    VIZ8052       433090  88.00      
 19   40 Borufková Lenka          SK SNS Smržovka      SMR8450         8264  91.00      
 20   44 Linhartová Martina       TJ Sokol Vizovice    VIZ7774        52690  94.00      
 21   82 Letfusova Veronika       MTBO ČZU Praha       ZUP8651       232114  97.00      
 22  146 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951         8514 100.00      
 23   19 Tomešová Stela           SKOB Zlín            TZL8266       330606 103.00      
 24  119 Matulová Dana            SK Žabovřesky Brno   ZBM7653        21520 106.00      
 25   76 Puchernova Veronika      MTBO ČZU Praha       ZUP7450        51844 109.00      
 26   88 Ferdinandova Jana        SK OK 24 Praha       OKP7750       253129 112.00      
 27   91 Kovarova Pavla           OOB TJ Turnov        TUR           361993 115.00      
 28  229 Pačáková Michaela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8654       438641 118.00      
 29   93 Siftancova Eva           OOB TJ Turnov        TUR          1602620 121.00      
 30  235 Voracova Nada            LKT 80 Sumperk       TSU8154       301123 124.00      
 31   39 Haničáková Denisa        SK SNS Smržovka      SMR8350       301317 127.00      
 32  104 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150        51642 130.00      
 33   64 Lamichova Katerina       OK 99 Hradec Králové PHK8359         9824 133.00      
 34  121 Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355        52037 136.00      
 35  342 Vakant                                                             139.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W21E        Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Piskackova Zuzana        MTBO ČZU Praha       ZUP8451        51856  89.00      
  2  163 Tyszová Natália          RDC                  RDC8851       416755  92.00      
  3  110 Lacigová Michaela        USK Praha            VSP8152       887608  95.00      
  4   56 Vaida Reinartaite        OK Fortuna           LT2          1391371  98.00      
  5   33 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR7750         8269 101.00      
  6  212 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850       886269 104.00      
  7  113 Tichovská Martina        USK Praha            VSP8650       920677 107.00      
  8   27 Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852      1444013 110.00      
  9  230 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259       515409 113.00      
 10   38 Hanajová Janka           SK SNS Smržovka      SMR8150       428212 116.00      
 11  238 Stankova Stepanka        LKT 80 Sumperk       TSU8992       301146 119.00      
 12   54 Ramune Arlauskiene       IOSK Budakalnis      LT1           999002 122.00      
 13   73 Bochenkova Martina       MTBO ČZU Praha       ZUP8750       434840 125.00      
 14   72 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W890061       412573 128.00      
 15   84 Kucharova Marketa        MTBO ČZU Praha       ZUP8452        53635 131.00      
 16  141 Dolezalova Hana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8851      2300841 134.00      
 17  103 Hrdinová Marie           USK Praha            VSP7852       232090 137.00      
 18   31 Pařízková Věrka          SK SNS Smržovka      SMR7151         8254 140.00      
 19  214 Paulíčková Renata        OK Jihlava           SJI8057       995896 143.00      
 20  343 Pieczka Bożena           Grawitacja Gdańsk    G011704       430395 146.00      
 21  176 La Carbonara Hana        TJ Tesla Brno        TBM7652       515049 149.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  240 Brezinova Dana           LKT 80 Sumperk       TSU5896        52540  68.00      
  2   11 Přibylová Eva            VŠSK ped. fak. UK Pr PFP6950       411773  71.00      
  3  154 Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052       303931  74.00      
  4    5 Slavíková Kateřina       SK Viprahlo          VIP6650        51275  77.00      
  5  132 Hnilicová Jana           Magnus Orienteering  ASU6868        53656  80.00      
  6  225 Bogucka-Jaroszek Anna    MUKS Gliwice         S22           428772  83.00      
  7  124 Janská Iva               TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5795        52090  86.00      
  8  351 Vakant                                                              89.00      
 
Lista startowa wg kategorii: W50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  126 Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756        49615 112.00      
  2  189 Pospiskova Luisa         TJ Tesla Brno        TBM5959        53289 115.00      
  3  352 Vakant                                                             118.00      
  4  190 Prochazkova Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351       301247 121.00