Lista Startowa na etapy                                                      2010-05-19 14:17:40
                           X GRAND PRIX POLSKI, PUCHAR CZECH 1.stage
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce=======================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista Startowa na etapy: M14         
--------------------------------------------------------------------------------
  1  281 Szymczak Patryk          PKO Harpagan Gdańsk  G111552       412444   0.00  23.00  81.00
  2  271 Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28122                 1.00  26.00  79.00
  3  280 Pieczka Tymoteusz        PKO Harpagan Gdańsk  G111140       219163   2.00   8.00  91.00
  4   58 Januszke Szymon          Sprint Pełczyce      Z251723       418322   3.00  11.00  89.00
  5  275 Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   S28114                 4.00  32.00  75.00
  6  306 Grzesista Igor           UKS Azymek Zdzieszow O47           419003   5.00  29.00  77.00
  7   57 Burda Tomasz             Sprint Pełczyce      Z251712       418330   6.00   5.00  93.00
  8  223 Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice         S22           428767   7.00  17.00  85.00
  9  335 Vakant                                                               8.00  35.00  97.00
 10  142 Charvat Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601                      14.00  87.00
 11  162 Horák Jan                RDC                  RDC9800                      20.00  83.00
 12  261 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601                       2.00  95.00
 
Lista Startowa na etapy: M17         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  319 Gała Łukasz              UKS Trops Białystok  B56030                34.00   3.00 113.00
  2  284 Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G111374       219166  35.00   6.00 111.00
  3  316 Białowarczuk Jacek       UKS Trops Białystok  B56034                36.00  57.00  77.00
  4  285 Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G110120       332636  37.00  42.00  87.00
  5  298 Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O470245       419001  38.00  69.00  69.00
  6  286 Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G110114       332633  39.00  27.00  97.00
  7  224 Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice         S22           424754  40.00  66.00  71.00
  8  317 Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B561099               41.00  24.00  99.00
  9  300 Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O470262       887003  42.00  48.00  83.00
 10  269 Chodola Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28023        361824  43.00  39.00  89.00
 11  252 Mozanowicz Błażej        KS Burza Wrocław     D90                   44.00  21.00 101.00
 12  318 Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B561098               45.00  12.00 107.00
 13  282 Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G110127       412250  46.00  60.00  75.00
 14  264 Murka Bohumil            Klub orientačních sp VOD9503       426335  47.00  51.00  81.00
 15  320 Prokopoiuk Krzysztof     UKS Trops Białystok  B56037                48.00  18.00 103.00
 16  287 Żółtowski Wojciech       PKO Harpagan Gdańsk  G110121       332637  49.00  15.00 105.00
 17  301 Szpak Michał             UKS Azymek Zdzieszow O470250      1603310  50.00  36.00  91.00
 18  288 Ulasiński Paweł          PKO Harpagan Gdańsk  G111395       219167  51.00  72.00  67.00
 19  310 Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47          1603311  52.00   9.00 109.00
 20  283 Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G111159       219165  53.00  33.00  93.00
 21  299 Gajda Łukasz             UKS Azymek Zdzieszow O470266       887001  54.00   0.00 115.00
 22  347 Vakant                                                              55.00  75.00 117.00
 23   50 Princ Jakub              SK Technik České Bud TCB9301                      30.00  95.00
 24   51 Princ Matyáš             SK Technik České Bud TCB9501                      63.00  73.00
 25  158 Kroupa Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9401                      45.00  85.00
 26  159 Kroupa Jakub             VSK Přírodověda - or PVP9500                      54.00  79.00
 
Lista Startowa na etapy: M20         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  239 Stanek Tomas             LKT 80 Sumperk       TSU9403        52548   0.00  10.00  49.00
  2  302 Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O470255       887004   1.00   4.00  53.00
  3  338 Vakant                                                               2.00  25.00  57.00
  4   29 Němec David              SKOB Zlín            TZL9001                      13.00  47.00
  5  107 Laciga Jakub             USK Praha            VSP9100                       1.00  55.00
  6  116 Tišnovský Martin         SK Žabovřesky Brno   ZBM9120                      19.00  43.00
  7  148 Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402                      22.00  41.00
  8  191 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9001                      16.00  45.00
  9  222 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201                       7.00  51.00
 
Lista Startowa na etapy: M21A        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  339 Vakant                                                               3.00 109.00  73.00
  2    2 Zajíc Josef              Lepus                LOV7601                     103.00   3.00
  3    4 Slavík Viktor            SK Viprahlo          VIP6300                      22.00  57.00
  4   20 Šňupárek Ondřej          SKOB Zlín            TZL6999                     106.00   1.00
  5   26 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301                      34.00  49.00
  6   30 Pařízek Petr             SK SNS Smržovka      SMR7001                      25.00  55.00
  7   32 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700                      37.00  47.00
  8   43 Skoupý Jan               TJ Sokol Vizovice    VIZ7001                      58.00  33.00
  9   65 Jiran Jan                OK 99 Hradec Králové PHK7701                      79.00  19.00
 10   66 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701                      31.00  51.00
 11   83 Michalicka David         MTBO ČZU Praha       ZUP8001                      46.00  41.00
 12   95 Vrestal Jan              OOB TJ Turnov        TUR                          55.00  35.00
 13   99 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902                       4.00  69.00
 14  101 Cerman Lukáš             USK Praha            VSP8101                      10.00  65.00
 15  109 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200                      94.00   9.00
 16  117 Kavan Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8603                      52.00  37.00
 17  149 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603                      73.00  23.00
 18  150 Žíla Vladimír            OK Jiskra Nový Bor   BOR6800                      88.00  13.00
 19  165 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102                      13.00  63.00
 20  166 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100                      61.00  31.00
 21  167 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101                       7.00  67.00
 22  168 Husák Václav             TJ Slavia Hradec Krá SHK7702                      67.00  27.00
 23  193 Anděl Robert             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8001                      85.00  15.00
 24  200 Peths Matěj              A-team NOVO Bruntál  ABR8501                      28.00  53.00
 25  201 Buchtík Ondřej           VSK Slavia TU Libere VLI8101                      91.00  11.00
 26  206 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104                      76.00  21.00
 27  211 Hendrych Martin          OK Jihlava           SJI7828                      49.00  39.00
 28  213 Hübner Jan               OK Jihlava           SJI7901                      19.00  59.00
 29  220 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509                      43.00  43.00
 30  227 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118                      64.00  29.00
 31  242 Kral Jiri                LKT 80 Sumperk       TSU5941                      70.00  25.00
 32  246 Gebas Miroslav           Pell's MTBO team     XBM8102                     100.00   5.00
 33  250 Buchtík Aleš             Pell's MTBO team     XBM8201                       1.00  71.00
 34  256 Polak Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500                      16.00  61.00
 35  259 Novotný Petr             SKOB Zlín            TZL6601                      82.00  17.00
 36  260 Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500                      40.00  45.00
 37  265 Váňa Lukáš               A-team NOVO Bruntál  ABR8601                      97.00   7.00
 
Lista Startowa na etapy: M21B        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   74 Vit David                MTBO ČZU Praha       ZUP7200       515003   4.00  59.00  60.00
  2  340 Vakant                                                               5.00  86.00 100.00
  3  135 Slivecka Jan             VSK VŠB TU Ostrava   VOV8901       352303   6.00  56.00  62.00
  4    6 Kroupa Václav            SK Viprahlo          VIP6104                      35.00  76.00
  5   17 Pastuszek Filip          SKOB Zlín            TZL7731                      29.00  80.00
  6   18 Pastuszek Jakub          SKOB Zlín            TZL7500                      20.00  86.00
  7   21 Tomeš Petr               SKOB Zlín            TZL7503                       8.00  94.00
  8   45 Karlík Michal            TJ Sokol Vizovice    VIZ8003                      71.00  52.00
  9   48 Princ David              SK Technik České Bud TCB6901                      47.00  68.00
 10   67 Kovarik Radovan          OK 99 Hradec Králové PHK8503                      83.00  44.00
 11   85 Sebesta Petr             MTBO ČZU Praha       ZUP7604                      53.00  64.00
 12   89 Luděk Valík              NORD Slavia Minerva  AOP7101                      77.00  48.00
 13   96 Preisler Leos            OOB TJ Turnov        TUR                          38.00  74.00
 14  105 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800                       5.00  96.00
 15  122 Drobník Lukáš            AC Sparta Praha      SCP8500                      44.00  70.00
 16  181 La Carbonara Claudio     TJ Tesla Brno        TBM7337                      11.00  92.00
 17  182 Prusa Michal             TJ Tesla Brno        TBM7320                       2.00  98.00
 18  198 Hruška Miloš             A-team NOVO Bruntál  ABR7501                      65.00  56.00
 19  208 Izdný Pavel              OK Jihlava           SJI7613                      26.00  82.00
 20  215 Moravec Štěpán           OK Jihlava           SJI8101                      32.00  78.00
 21  216 Lipták Michal            OK Jihlava           SJI8107                      41.00  72.00
 22  219 Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504                      17.00  88.00
 23  231 Lebeda Dušan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301                      23.00  84.00
 24  245 Pekárek Pavel            Pell's MTBO team     XBM6904                      62.00  58.00
 25  248 Šňupárek Martin          Pell's MTBO team     XBM7107                      14.00  90.00
 26  262 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002                      50.00  66.00
 27  330 Švarcbach Michal         Sokol Kostelec n. Č. KNC7001                      68.00  54.00
 28  333 Uhmann Petr              TJ Tesla Brno        TBM8307                      80.00  46.00
 
Lista Startowa na etapy: M21C        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    8 Machara Petr             SK Viprahlo          VIP7401       232486   7.00  95.00  80.00
  2  134 Vakant                                                               8.00 152.00 116.00
  3    3 Čopjan Pavel             Lepus                LOV8501                     140.00  50.00
  4    9 Hýbl Lukáš               SK Viprahlo          VIP7504                      50.00 114.00
  5   14 Divila Martin            SKOB Zlín            TZL7402                     143.00 100.00
  6   22 Tomeš Radim              SKOB Zlín            TZL7899                     116.00  66.00
  7   49 Urválek  Jan             SK Technik České Bud TCB8101                      65.00 102.00
  8   68 Kunart Tomas             OK 99 Hradec Králové PHK7205                      59.00 108.00
  9   69 Kadanik Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204                      53.00 112.00
 10   78 Bergl Tomas              MTBO ČZU Praha       ZUP7800                      83.00  88.00
 11   97 Havel Tomas              OOB TJ Turnov        TUR                          92.00  82.00
 12   98 Urban Mirek              OOB TJ Turnov        TUR                          86.00  86.00
 13  100 Bartoš Marián            USK Praha            VSP8201                     101.00  76.00
 14  120 Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701                     104.00  74.00
 15  137 Sochor Jan               KOB Start Blansko    SBK6922                      68.00  98.00
 16  151 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412                     110.00  70.00
 17  155 Regal Jan                VSK Přírodověda - or PVP7307                      77.00  92.00
 18  156 Komín David              VSK Přírodověda - or PVP7407                     149.00  48.00
 19  169 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908                      56.00 110.00
 20  170 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804                     134.00  54.00
 21  171 Netuka Martin            TJ Slavia Hradec Krá SHK7302                     113.00  68.00
 22  172 Zaydlar Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK7102                      74.00  94.00
 23  183 Dolihal Ludek            TJ Tesla Brno        TBM8506                     131.00  56.00
 24  184 Maly Martin              TJ Tesla Brno        TBM7610                     146.00 104.00
 25  185 Vokal Petr               TJ Tesla Brno        TBM8228                      62.00 106.00
 26  195 Kuzel Tomas              VŠTJ Stavební fakult FSP                         119.00  64.00
 27  202 Meier Milan              VSK Slavia TU Libere VLI7301                     137.00  52.00
 28  204 Tománek Otakar           VSK Slavia TU Libere VLI8300                     107.00  72.00
 29  205 Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002                     152.00  46.00
 30  209 Kasal Vít                OK Jihlava           SJI7812                     128.00  58.00
 31  218 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306                      80.00  90.00
 32  232 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912                      89.00  84.00
 33  237 Linhart Tomas            LKT 80 Sumperk       TSU8540                      98.00  78.00
 34  331 Čihák Pavel              Sokol Kostelec n. Č. KNC8801                     125.00  60.00
 35  332 Cremaschini Gianprimo    TJ Tesla Brno        TBM7905                      71.00  96.00
 36  334 Kyncl Jan                OK Jihlava           SJI8603                     122.00  62.00
 
Lista Startowa na etapy: M21E        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  290 Jarocki Michał           PKO Harpagan Gdańsk  G111001       219161   9.00  54.00  66.00
  2  233 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211       515458  10.00  21.00  88.00
  3  311 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W870458       505096  11.00  81.00  48.00
  4  303 Lippa Grzegorz           UKS Azymek Zdzieszow O47           418993  12.00  99.00  34.00
  5  321 Michał Żukowski          UKS Trops Białystok  B561059               13.00 141.00   6.00
  6  314 Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W870101       842662  14.00  24.00  86.00
  7  315 Krasulak Daniel          SX SPORT FREERIDE TE PL3                   15.00 114.00  24.00
  8  108 Laciga Radek             USK Praha            VSP8200       515441  16.00  75.00  52.00
  9  304 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47           222896  17.00   3.00 100.00
 10  312 Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W870923       991792  18.00 129.00  14.00
 11   55 Tautvydas Žilinskas      IOSK Budakalnis      LT1           998995  19.00  48.00  70.00
 12  289 Kalsztein Karol          PKO Harpagan Gdańsk  G110985       887005  20.00 120.00  20.00
 13   59 Krzyśko Bartosz          Sprint Pełczyce      Z250056       412549  21.00  93.00  40.00
 14  291 Mydlarski Jarosław       PKO Harpagan Gdańsk  G110992       219168  22.00  15.00  92.00
 15  313 Myszkowski Karol         UNTS Warszawa        W870099       895012  23.00  36.00  78.00
 16  341 Vakant                                                              24.00              
 17  270 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S28078                             104.00
 18   16 Graubner Jan             SKOB Zlín            TZL826                       42.00  74.00
 19   34 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800                      39.00  76.00
 20   35 Balej Víťan              SK SNS Smržovka      SMR7900                     111.00  26.00
 21   36 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901                     135.00  10.00
 22   37 Zaoral Pedros            SK SNS Smržovka      SMR7903                     147.00   2.00
 23   70 Vesely Ondrej            OK 99 Hradec Králové PHK8505                      96.00  36.00
 24   75 Pucherna Eduard          MTBO ČZU Praha       ZUP7403                      60.00  62.00
 25   80 Pucherna Jan             MTBO ČZU Praha       ZUP7702                      45.00  72.00
 26   87 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801                      66.00  58.00
 27   94 Hanicak Tomas            OOB TJ Turnov        TUR                           6.00  98.00
 28  102 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801                     144.00   4.00
 29  130 Kříž Libor               PARDUBICE BIKERS     XPU7804                      57.00  64.00
 30  138 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541                      90.00  42.00
 31  139 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501                      27.00  84.00
 32  140 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305                      84.00  46.00
 33  152 Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904                      69.00  56.00
 34  161 Horák Martin             RDC                  RDC7100                      72.00  54.00
 35  164 Jedlička Marek           TJ Slavia Hradec Krá SHK7502                     126.00  16.00
 36  173 Sevcik Martin            TJ Tesla Brno        TBM7632                     150.00   0.00
 37  174 Mach Radovan             TJ Tesla Brno        TBM6605                      51.00  68.00
 38  175 Pospisek Marek           TJ Tesla Brno        TBM8907                      30.00  82.00
 39  194 Bradler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP                         108.00  28.00
 40  199 Vala Radek               A-team NOVO Bruntál  ABR8401                      63.00  60.00
 41  203 Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001                       9.00  96.00
 42  207 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419                     123.00  18.00
 43  210 Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823                     105.00  30.00
 44  234 Sajal Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803                     138.00   8.00
 45  236 Sedlacek Petr            LKT 80 Sumperk       TSU8109                      33.00  80.00
 46  244 Rygl Miroslav            Pell's MTBO team     XBM7206                      78.00  50.00
 47  247 Král Jan                 Pell's MTBO team     XBM6903                       0.00 102.00
 48  249 Rygl Jaroslav            Pell's MTBO team     XBM7044                      87.00  44.00
 49  255 Tomecek Lubomir                                                           132.00  12.00
 50  267 Jaskuła Arkadiusz        Mod-X Adventure Team PL1                          12.00  94.00
 51  294 Wrzesiński Jacek         PCM                  PL2                         102.00  32.00
 52  324 Kouřimský Jan            Koloshop   Team      KTP7201                     117.00  22.00
 53  325 Stránský Vojtěch         Koloshop   Team      KTP9000                      18.00  90.00
 54  354 Müller Pavel             Jehlanka Team        JEP7900                     153.00  38.00
 
Lista Startowa na etapy: M40         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  254 Wiśniewski Sylwester     KS Burza Wrocław     D90                   40.00  31.00       
  2    7 Horký Milan              SK Viprahlo          VIP6101       232722  41.00  64.00  17.00
  3  322 Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56027                42.00  70.00  13.00
  4  251 Mozanowicz Grzegorz      KS Burza Wrocław     D90                   43.00  43.00  29.00
  5  226 Podwórny Jacek           MUKS Gliwice         S22           428768  44.00  76.00   9.00
  6  345 Vakant                                                              45.00  91.00  39.00
  7   42 Svoboda Petr             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6803                      85.00   3.00
  8   53 Křeček Miroslav          KOB Železárny Prostě ZPV6213                      28.00  37.00
  9   71 Vozda Jiří               Klub vytrvalostních  KSU6149                      73.00  11.00
 10  111 Seifert Jan              USK Praha            VSP6500                      79.00   7.00
 11  114 Rochford Iain            USK Praha            VSP5601                      46.00  27.00
 12  115 Tišnovský Zdeněk         SK Žabovřesky Brno   ZBM6620                      37.00  33.00
 13  118 Mudrák Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM6901                      82.00   5.00
 14  129 Kiac Jiří                PARDUBICE BIKERS     XPU6305                      49.00  25.00
 15  133 Hnilica Radovan          Magnus Orienteering  ASU6401                      52.00  23.00
 16  153 Šimek Miroslav           VSK Přírodověda - or PVP6300                      34.00  35.00
 17  186 Nahlovsky David          TJ Tesla Brno        TBM6512                      61.00  19.00
 18  192 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001                      40.00  31.00
 19  196 Wald Frantisek           VŠTJ Stavební fakult FSP                          58.00       
 20  228 Vakant                                                                     67.00  15.00
 21  243 Borsitzky Hans           Austria              AUS                          88.00   1.00
 22  293 Stransky Jiri            MTBO Kralupy         KPY6300                      55.00  21.00
 
Lista Startowa na etapy: M50         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  270 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S28078        424252  28.00  96.00       
  2   86 Andrzej Grabowicz        Wawel Kraków         K30            45784  29.00  81.00  40.00
  3   24 Dravetz Walter           SKOB Zlín            TZL5418       700700  30.00 108.00  24.00
  4  125 Jan Flašar               KOB Český Krumlov    KCK5701        49614  31.00  90.00  34.00
  5  160 Männel Harald            OL-Team Wehrsdorf    D1           1111255  32.00 111.00  22.00
  6  188 Prochazka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907       320135  33.00  78.00  42.00
  7   10 Přibyl Ivan              VŠSK ped. fak. UK Pr PFP5900                      99.00  30.00
  8   23 Nejedlý Petr             SKOB Zlín            TZL5101                      87.00  36.00
  9  123 Janský Jiří              TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5805                     102.00  28.00
 10  127 Mrštík Václav            PARDUBICE BIKERS     XPU5002                             44.00
 11  187 Pospisek Zbynek          TJ Tesla Brno        TBM6007                     114.00  20.00
 12  197 Sladký Ivan              Spartak První Brněns PBM5513                     105.00  26.00
 13  257 Janda Luboš              SK Chrast            CHT6001                      93.00  32.00
 14  266 Jaskuła Wacław           Mod-X Adventure Team PL1                          84.00  38.00
 15  349 Vakant                                                                    117.00  46.00
 
Lista Startowa na etapy: M60         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   47 Kruczek Stanislaw        Wawel Kraków         K30            45774  48.00 125.00  61.00
  2  276 Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D92001        413303  49.00 128.00  59.00
  3  253 Solka Sławomir           KS Burza Wrocław     D90                   50.00 122.00  63.00
  4  350 Vakant                                                              51.00 131.00  65.00
 
Lista Startowa na etapy: M70+        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  143 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D950720        54119  17.00 124.00 109.00
  2   52 Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00001                18.00 127.00       
  3  337 Vakant                                                              19.00 130.00 107.00
 
Lista Startowa na etapy: OTD         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  309 Polewski Dariusz         UKS Azymek Zdzieszow O47            48998  46.00 133.00 108.00
  2  346 Vakant                                                              47.00 136.00 106.00
 
Lista Startowa na etapy: OTS         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  180 Prusova Marketa          TJ Tesla Brno        TBM7272                      94.00       
 
Lista Startowa na etapy: W14         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  274 Kubica Angelika          UKS Kometa Gliwice   S28120                 9.00  59.00 101.00
  2  307 Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47           222892  10.00  62.00  99.00
  3  272 Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28093                11.00  50.00 107.00
  4  308 Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47           222891  12.00  53.00 105.00
  5  273 Michalska Oliwia         UKS Kometa Gliwice   S28125                13.00  41.00 113.00
  6  305 Szymainda Aleksandra     UKS Azymek Zdzieszow O47          1603313  14.00  44.00 111.00
  7  145 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951       224878  15.00  47.00 109.00
  8  336 Vakant                                                              16.00  65.00 117.00
  9   13 Přibylová Anežka         VŠSK ped. fak. UK Pr PFP9750                      56.00 103.00
 10  326 Švarcbachová Barbora     Sokol Kostelec n. Č. KNC9651                      38.00 115.00
 
Lista Startowa na etapy: W17         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  295 Wojtynek Roksana         UKS Azymek Zdzieszow O470265       887002  20.00 113.00   2.00
  2  278 Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G110117       332634  21.00 104.00   8.00
  3  297 Błażewicz Magdalena      UKS Azymek Zdzieszow O47           418994  22.00  95.00  14.00
  4  279 Tojza Alicja             PKO Harpagan Gdańsk  G111066       219160  23.00  92.00  16.00
  5  296 Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O470249       500715  24.00 119.00   0.00
  6  277 Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G111061       332640  25.00 110.00   4.00
  7  136 Haltofová Eva            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9499       436949  26.00  98.00  12.00
  8  348 Ślęzak;Beata             UKS Kometa Gliwice   S28019        338913  27.00 116.00  18.00
  9   12 Přibylová Eliška         VŠSK ped. fak. UK Pr PFP9550                     101.00  10.00
 
Lista Startowa na etapy: W20         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  323 Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B560051               36.00   4.00  91.00
  2  268 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28004        361808  37.00  28.00  75.00
  3   60 Krzyśko Barbara          KS AZS Politechnika  D490054       418318  38.00  19.00  81.00
  4  344 Vakant                                                              39.00  34.00  95.00
  5   28 Hančíková Kateřina       SKOB Zlín            TZL9051                      13.00  85.00
  6   41 Pařízková Anežka         SK SNS Smržovka      SMR9350                      31.00  73.00
  7   63 Lamichova Martina        OK 99 Hradec Králové PHK9152                      25.00  77.00
  8  112 Seifertová Magdalena     USK Praha            VSP9150                      10.00  87.00
  9  221 Vesela Anna              OK Jilemnice         JIL                          22.00  79.00
 10  241 Brezinova Marie          LKT 80 Sumperk       TSU9191                       7.00  89.00
 11  258 Jandová Diana            SK Chrast            CHT9151                       1.00  93.00
 12  327 Švarcbachová Lucie       Sokol Kostelec n. Č. KNC9451                      34.00  71.00
 13  328 Švarcbachová Tereza      Sokol Kostelec n. Č. KNC9251                      16.00  83.00
 
Lista Startowa na etapy: W21         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 Salingerova Anna         MTBO ČZU Praha       ZUP7750         9398  25.00  67.00  51.00
  2  229 Pačáková Michaela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8654       438641  26.00 118.00  17.00
  3  144 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051         9377  27.00  43.00  67.00
  4  342 Vakant                                                              28.00 139.00       
  5  180 Prusova Marketa          TJ Tesla Brno        TBM7272                             35.00
  6   15 Divilová Lenka           SKOB Zlín            TZL7400                      37.00   7.00
  7   19 Tomešová Stela           SKOB Zlín            TZL8266                     103.00  27.00
  8   25 Zlesáková Daniela        SKOB Zlín            TZL8467                      82.00  43.00
  9   39 Haničáková Denisa        SK SNS Smržovka      SMR8350                     127.00   9.00
 10   40 Borufková Lenka          SK SNS Smržovka      SMR8450                      91.00  37.00
 11   44 Linhartová Martina       TJ Sokol Vizovice    VIZ7774                      94.00  33.00
 12   46 Karlíková Zuzana         TJ Sokol Vizovice    VIZ8052                      88.00  39.00
 13   64 Lamichova Katerina       OK 99 Hradec Králové PHK8359                     133.00   3.00
 14   76 Puchernova Veronika      MTBO ČZU Praha       ZUP7450                     109.00  23.00
 15   79 Liberdova Lucie          MTBO ČZU Praha       ZUP8250                      73.00  47.00
 16   82 Letfusova Veronika       MTBO ČZU Praha       ZUP8651                      97.00  31.00
 17   88 Ferdinandova Jana        SK OK 24 Praha       OKP7750                     112.00  21.00
 18   90 Folprechtova Jarca       OOB TJ Turnov        TUR                          76.00  45.00
 19   91 Kovarova Pavla           OOB TJ Turnov        TUR                         115.00  19.00
 20   92 Krejci Hana              OOB TJ Turnov        TUR                          52.00  61.00
 21   93 Siftancova Eva           OOB TJ Turnov        TUR                         121.00  15.00
 22  104 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150                     130.00   5.00
 23  106 Košíková Jitka           USK Praha            VSP7750                      58.00  57.00
 24  119 Matulová Dana            SK Žabovřesky Brno   ZBM7653                     106.00  25.00
 25  121 Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355                     136.00   1.00
 26  131 Kiacová Zuzana           PARDUBICE BIKERS     XPU8954                      49.00  63.00
 27  146 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951                     100.00  29.00
 28  147 Novotná Veronika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8052                      55.00  59.00
 29  157 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751                             69.00
 30  177 Ryglova Katerina         TJ Tesla Brno        TBM7372                      64.00  53.00
 31  178 Mala Alice               TJ Tesla Brno        TBM7991                      40.00  13.00
 32  179 Kabelova Radka           TJ Tesla Brno        TBM7898                      70.00  49.00
 33  217 Bartáková Petra          OK Jihlava           SJI8151                      85.00  41.00
 34  235 Voracova Nada            LKT 80 Sumperk       TSU8154                     124.00  11.00
 35  263 Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181                      79.00       
 36  292 Gajdova Kristina         Horizontklub Sumperk HSU7752                      61.00  55.00
 37  329 Švarcbachová Jaroslava   Sokol Kostelec n. Č. KNC6754                      46.00  65.00
 38  353 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053                             71.00
 
Lista Startowa na etapy: W21E        
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   72 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W890061       412573  29.00 128.00  12.00
  2  113 Tichovská Martina        USK Praha            VSP8650       920677  30.00 107.00  26.00
  3   56 Vaida Reinartaite        OK Fortuna           LT2          1391371  31.00  98.00  32.00
  4  110 Lacigová Michaela        USK Praha            VSP8152       887608  32.00  95.00  34.00
  5  230 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259       515409  33.00 113.00  22.00
  6   54 Ramune Arlauskiene       IOSK Budakalnis      LT1           999002  34.00 122.00  16.00
  7  343 Pieczka Bożena           Grawitacja Gdańsk    G011704       430395  35.00 146.00  42.00
  8    1 Anna Maria Włodarczyk    KS AZS Politechnika  D49                                 40.00
  9   27 Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852                     110.00  24.00
 10   31 Pařízková Věrka          SK SNS Smržovka      SMR7151                     140.00   4.00
 11   33 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR7750                     101.00  30.00
 12   38 Hanajová Janka           SK SNS Smržovka      SMR8150                     116.00  20.00
 13   73 Bochenkova Martina       MTBO ČZU Praha       ZUP8750                     125.00  14.00
 14   81 Piskackova Zuzana        MTBO ČZU Praha       ZUP8451                      89.00  38.00
 15   84 Kucharova Marketa        MTBO ČZU Praha       ZUP8452                     131.00  10.00
 16  103 Hrdinová Marie           USK Praha            VSP7852                     137.00   6.00
 17  141 Dolezalova Hana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8851                     134.00   8.00
 18  163 Tyszová Natália          RDC                  RDC8851                      92.00  36.00
 19  176 La Carbonara Hana        TJ Tesla Brno        TBM7652                     149.00   2.00
 20  212 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850                     104.00  28.00
 21  214 Paulíčková Renata        OK Jihlava           SJI8057                     143.00   0.00
 22  238 Stankova Stepanka        LKT 80 Sumperk       TSU8992                     119.00  18.00
 
Lista Startowa na etapy: W40         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  225 Bogucka-Jaroszek Anna    MUKS Gliwice         S22           428772  52.00  83.00 104.00
  2  351 Vakant                                                              53.00  89.00 116.00
  3    5 Slavíková Kateřina       SK Viprahlo          VIP6650                      77.00 108.00
  4   11 Přibylová Eva            VŠSK ped. fak. UK Pr PFP6950                      71.00 112.00
  5  124 Janská Iva               TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5795                      86.00 102.00
  6  132 Hnilicová Jana           Magnus Orienteering  ASU6868                      80.00 106.00
  7  154 Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052                      74.00 110.00
  8  240 Brezinova Dana           LKT 80 Sumperk       TSU5896                      68.00 114.00
 
Lista Startowa na etapy: W50         
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  126 Marie Flašarová          KOB Český Krumlov    KCK5756        49615  54.00 112.00 101.00
  2  190 Prochazkova Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351       301247  55.00 121.00  97.00
  3  128 Mrštíková Hana           PARDUBICE BIKERS     XPU5552                            103.00
  4  189 Pospiskova Luisa         TJ Tesla Brno        TBM5959                     115.00  99.00
  5  352 Vakant                                                                    118.00 105.00