Lista startowa klubowa                                           2011-10-28 10:17:00
                      XVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw W BnO
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===========================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa klubowa: 1BL - 1 BL Bydgoszcz                           Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   109 Sławecki Grzegorz        1BL     112br            M20_21  55.00      
  2   120 Lewicki Andrzej          1BL     112br            M20_21  16.00      
  3   126 Foleżyński Dariusz       1BL     112br            M35_40  17.00      
  4   127 Baranowski Andrzej       1BL     112br            M35_40  20.00      
  5   137 Chachuła Dobiesław       1BL     112br            M45_50  39.00      
  6   115 Madej Dawid              1BL      11be            M20_21  61.00      
  7   116 Palicki Jonasz           1BL      11be            M20_21  73.00      
  8   129 Czarnowski Zbigniew      1BL      11be            M35_40  44.00      
  9   121 Pachuc Robert            1BL      11br            M20_21  22.00      
 10   103 Wojnarski Marek          1BL     1batL            M20_21   4.00      
 11   104 Janiak Marcin            1BL     1batL            M20_21  67.00      
 12   118 Dyl Mariusz              1BL     1batL            M20_21  43.00      
 13   123 Palacz Grzegorz          1BL     1batL            M35_40  11.00      
 14   132 Krawiec Jacek            1BL     1batL            M35_40  59.00      
 15   107 Kalata Mariusz           1BL       1bd            M20_21  46.00      
 16   108 Guzek Łukasz             1BL       1bd            M20_21  28.00      
 17   119 Bałdyga Daniel           1BL       1bd            M20_21  58.00      
 18   125 Droździel Adrian         1BL       1bd            M35_40   2.00      
 19   136 Grzelak Jacek            1BL       1bd            M45_50  63.00      
 20    94 Stryjak Mikołaj          1BL       1BL            M10     54.00      
 21    95 Stryjak Krzysztof        1BL       1BL            M12     70.00      
 22    96 Borucki Paweł            1BL       1BL            M12     91.00      
 23   130 Stryjak Tomasz           1BL       1BL            M35_40  38.00      
 24   140 Deliński Henryk          1BL       1BL            M45_50  27.00      
 25   141 Jakielaszek Ryszard      1BL       1BL            M60      4.00      
 26    99 Miszewska Beata          1BL       1bs            K20_21  35.00      
 27   113 Mróz Krzysztof           1BL       1bs            M20_21  79.00      
 28   114 Grandys Piotr            1BL       1bs            M35_40  53.00      
 29   128 Pliszka Jan              1BL       1bs            M35_40  41.00      
 30   139 Buń Mirosław             1BL       1bs            M45_50  75.00      
 31   100 Jeziorska Iwona          1BL     2batL            K35+    72.00      
 32   105 Rydzyński Maciej         1BL     2batL            M20_21  37.00      
 33   106 Kędziora Janusz          1BL     2batL            M20_21   1.00      
 34   124 Zajkowski Marcin         1BL     2batL            M35_40   8.00      
 35   133 Borucki Mariusz          1BL     2batL            M35_40  50.00      
 36   135 Klawczyński Zbigniew     1BL     2batL            M45_50   3.00      
 37    93 Bagiński Aleksander      1BL     3batL            M10     90.00      
 38    97 Delińska Natalia         1BL     3batL            K20_21  17.00      
 39   101 Bobrowicz Artur          1BL     3batL            M20_21  52.00      
 40   102 Bagiński Aleksander      1BL     3batL            M20_21  40.00      
 41   117 Wilk Sylwester           1BL     3batL            M20_21  64.00      
 42   122 Szczypek Sławomir        1BL     3batL            M35_40  32.00      
 43   131 Matuszewski Grzegorz     1BL     3batL            M35_40  23.00      
 44    98 Ługom Alicja             1BL      52br            K20_21  53.00      
 45   110 Wachowicz Krzysztof      1BL      52br            M20_21  31.00      
 46   111 Pawlicki Wojciech        1BL      52br            M20_21  10.00      
 47   112 Śmielewski Szymon        1BL      52br            M20_21  13.00      
 48   134 Gadula Jarosław          1BL      52br            M35_40  29.00      
 49   138 Ługom Andrzej            1BL      52br            M45_50  51.00      
 
 
Lista startowa klubowa: C32 - MKS Skarmat Toruń                        Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Marciniak Aleksandra     C32            430924    K14     20.00      
  2    44 Marciniak Jan            C32            430949    M12     61.00      
  3    45 Płonka Jakub             C32            430901    M12     73.00      
  4   153 Leśniak Kamil            C32                      M18     15.00      
  5    30 Fijor Waldemar           C32    C32001  435226    M45_50  45.00      
  6    31 Popławski Dariusz        C32    C32002  435248    M35_40  14.00      
  7    32 Hajdas Tomasz            C32    C32003  430935    M35_40  56.00      
  8    33 Kluska Wojciech          C32    C32008  430919    M35_40  35.00      
  9    34 Szewczyk Joanna          C32    C32011  435228    K20_21  23.00      
 10    35 Kluska Rafał             C32    C32020  430903    M14     36.00      
 11    36 Koczko Tomasz            C32    C32041  430933    M45_50  69.00      
 12    37 Jabłoński Kamil          C32    C32047  430922    M14     12.00      
 13    38 Polaszewska Marzena      C32    C32050  431916    K35+    78.00      
 14    39 Hajdas Martyna           C32    C32054  435232    K16      6.00      
 15    40 Warchoł Maciej           C32    C32056  431915    M12     82.00      
 16    41 Warchoł Andrzej          C32    C32057  435230    M45_50  21.00      
 17    42 Gzubicki Bartosz         C32    C32058  431940    M14     66.00      
 
 
Lista startowa klubowa: C99 - TG SOKÓŁ Gniewkowo                       Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   152 Ratajczak Jerzy          C99                      M60     16.00      
 
 
Lista startowa klubowa: IND - indywidualnie                            Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   154 Lewandowski Marek        IND                      M20_21  49.00      
  2   155 Lewandowski Krzysztof    IND                      M20_21  70.00      
  3   174 Bzdawski Maciej jr.      IND            412457    M20_21  19.00      
  4   175 Bzdawski Maciej          IND                      M60     22.00      
 
 
Lista startowa klubowa: N61 - UMKS Orkan Ostróda                       Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Wojtyła Jerzy            N61                      M60     40.00      
  2   157 Bartczak Jarosław        N61            412008    M35_40  26.00      
  3   158 Bartczak Maciej          N61            412001    M18      9.00      
  4   156 Lewoń Bogdan             N61    N61036  413396    M55     55.00      
  5   143 Mientki Tadeusz          N61    N61041  413391    M55     67.00      
  6   144 Mientki Sebastian        N61    N61042  413392    M35_40  62.00      
 
 
Lista startowa klubowa: P99 - WKS Chojnice                             Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   145 Katarzyna Peplińska      P99                      K14     32.00      
  2   146 Orlikowski Maksymilian   P99                      M12     76.00      
  3   147 De Rosier Marek          P99                      M18     39.00      
  4   148 Owczarski Tomasz         P99            430921    M60     34.00      
  5   149 Różański Dawid           P99                      M18     57.00      
  6   150 Karasiewicz Patryk       P99                      M18     27.00      
  7   151 Krauze Sara              P99                      K16     36.00      
 
 
Lista startowa klubowa: Z05 - UKS Błyskawica Dębołęka                  Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1    70 Józefowicz Arkadiusz     Z05            430396    M10     36.00      
  2    71 Podolski Piotr           Z05            435234    M10     87.00      
  3    72 Kuzia Mateusz            Z05           2013795    M10     48.00      
  4    73 Storczyk Patryk          Z05            435235    M10     75.00      
  5    74 Gruchot Kamil            Z05            435233    M10     30.00      
  6    75 Gąsiorowski Marcin       Z05           2013792    M10     63.00      
  7    76 Rabęda Hubert            Z05            435223    M10     42.00      
  8    77 Aftyka Łukasz            Z05           2013799    M12     58.00      
  9    78 Kraft Tomasz             Z05           2007553    M12     79.00      
 10    79 Kędziak Cezary           Z05           2013794    M12     64.00      
 11    80 Aftyka Matusz            Z05           2013791    M14      6.00      
 12    81 Gruchot Krzysztof        Z05           2013797    M16     25.00      
 13    82 Długołęcka Daria         Z05            435249    K12     13.00      
 14    83 Libner Kornelia          Z05            430923    K12      4.00      
 15    84 Kędziak Marta            Z05           2013793    K12     34.00      
 16    85 Gawlik Aleksandra        Z05           2013800    K12     25.00      
 17    86 Usowski Dawid            Z05                      M10     57.00      
 18    87 Rosiak Dominika          Z05                      K10      9.00      
 19    88 Gołąb Joanna             Z05                      K12     46.00      
 20    89 Dominiak Zdzisław        Z05            886303    M55     43.00      
 21    90 Sowa Oskar               Z05            435221    M10     69.00      
 22    91 Śmigiel Jolanta          Z05            886302    K18     71.00      
 23    92 Antoszewski Hubert       Z05            435241    M12     85.00      
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Złocieniec                    Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   165 Waszczuk Aleksandra      Z06    Z06023 1995097    K16      0.00      
  2   164 Waszczuk Joanna          Z06    Z06024            K14     26.00      
  3    15 Kramski Patryk           Z06    Z06025  418304    M20_21  34.00      
  4    12 Macul Bartosz            Z06    Z06026  553461    M18     33.00      
  5   167 Macul Martyna            Z06    Z06027 1905995    K16     42.00      
  6    13 Kruczkowski Michał       Z06    Z06030  553462    M18     51.00      
  7   168 Klimowska Anna           Z06    Z06031  418323    K18     59.00      
  8   166 Maciejewska Angelika     Z06    Z06037 1503957    K16     30.00      
  9     7 Babiak Bartłomiej        Z06    Z06053  418324    M12     67.00      
 10     8 Hapka Daniel             Z06    Z06054  418306    M12     88.00      
 11    25 Kmieć Adrianna           Z06    Z06056  346824    K12     22.00      
 12    23 Borzeska Patrycja        Z06    Z06057  346822    K12     28.00      
 13    26 Ingram Wiktoria          Z06    Z06058  346825    K12     10.00      
 14   162 Maik Michalina           Z06    Z06060  553474    K14     68.00      
 15   171 Szmit Katarzyna          Z06    Z06062            K20_21  47.00      
 16    16 Macul Jan                Z06    Z06064  418319    M45_50  57.00      
 17    27 Kulik Patrycja           Z06    Z06065  346811    K12      1.00      
 18   173 Sobczak Katarzyna        Z06    Z06065  346815    K12     31.00      
 19   161 Kacprzak Paulina         Z06    Z06066  346814    K14     38.00      
 20   160 Borkowska Kinga          Z06    Z06068            K14     56.00      
 21   163 Pomian Sandra            Z06    Z06072 1970209    K14      8.00      
 22   170 Dmochowska Monika        Z06    Z06081            K20_21  11.00      
 23   169 Dobroń Joanna            Z06    Z06083            K20_21  29.00      
 24   172 Sawościanik Iwona        Z06    Z06086  418301    K35+    54.00      
 25    28 Maciejewska Katarzyna    Z06    Z06087 2017994    K12     49.00      
 26     9 Sawościanik Adam         Z06    Z06091 1997225    M16     19.00      
 27    10 Sawościanik Jakub        Z06    Z06092 1998923    M14     18.00      
 28    11 Worona Daniel            Z06    Z06094  418303    M14     54.00      
 29    14 Worona Kamil             Z06    Z06095  418314    M18     21.00      
 30    17 Worona Jakub             Z06    Z06096  418317    M20_21  76.00      
 31    24 Chrubczyńska Patrycja    Z06    Z06098  346823    K12     16.00      
 32    29 Wójcik Julia             Z06    Z06099  346812    K12      7.00      
 33    22 Baczyńska Wiktoria       Z06    Z06102  346821    K12     43.00      
 34    18 Kmieć Zuzanna            Z06    Z06104  418321    K10      3.00      
 35     5 Koziarz Szymon           Z06    Z06105  418313    M10     60.00      
 36   159 Jarosz Małgorzata        Z06    Z06106  553478    K12     37.00      
 37     4 Łaszkiewicz Dominik      Z06    Z06108  418307    M10     33.00      
 38    20 Szymańska Oliwia         Z06    Z06109  346801    K10     21.00      
 39    19 Radzewicz Agnieszka      Z06    Z06110  418308    K10     27.00      
 40    21 Zaczkowska Daria         Z06    Z06111  346804    K10     12.00      
 41     3 Bałdyga Dawid            Z06    Z06112  418310    M10     84.00      
 42     6 Smyk Bartosz             Z06    Z06113  418312    M10     72.00      
 43     1 Herman Jakub             Z06    Z06114  418305    M10     39.00      
 44     2 Przeszłowski Łukasz      Z06    Z06115  418315    M10     51.00      
 
 
Lista startowa klubowa: Z12 - UKS Borne Sulinowo                       Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Lewita Damian            Z12    Z12004  418328    M16      1.00      
  2    48 Bartnik Damian           Z12    Z12005  418330    M14     42.00      
  3    46 Pęczek Remigiusz         Z12    Z12014  418327    M45_50  15.00      
  4    49 Niewierowski Szymon      Z12    Z12020  418333    M12     52.00      
  5    50 Kniaź Bartosz            Z12    Z12028  418335    M10     66.00      
  6    51 Kokot Ewa                Z12    Z12029  418336    K35+    84.00      
  7    52 Mąkol Agnieszka          Z12    Z12031  418338    K35+    60.00      
  8    53 Serwatka Paulina         Z12    Z12033  418340    K10      0.00      
  9    54 Kniaź Weronika & Justyna Z12    Z12035            OPEN    49.00      
 
 
Lista startowa klubowa: Z25 - UKS Sprint Pełczyce                      Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1   188 Sobiegraj Michał         Z25            418418    M14     48.00      
 
 
Lista startowa klubowa: Z99 - UKS Lider Świerczyna                     Sobota 29.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1    55 Słomka Małgorzata        Z99           2035281    K10     24.00      
  2    56 Kalinowska Kornelia      Z99           2035284    K10     15.00      
  3    57 Katrycz Miłosz           Z99           2035300    M10     78.00      
  4    58 Sydor Dagmara            Z99           2035299    K12     19.00      
  5    59 Jacyk Klaudia            Z99           2035298    K12     40.00      
  6    60 Mroczek Kacper           Z99           2035297    M12     55.00      
  7    61 Retkowska Martyna        Z99           2035296    K14     44.00      
  8    62 Rodziewicz Olga          Z99           2035295    K14     14.00      
  9    63 Górska Joanna            Z99           2035287    K14     62.00      
 10    64 Młodzianowski Bartłomiej Z99           2035293    M14     24.00      
 11    65 Zwierzyński Jan          Z99           2035292    M14     60.00      
 12    66 Wojtowicz Patrycja       Z99            981864    K16     48.00      
 13    67 Gołąb Natalia            Z99            981865    K16     24.00      
 14    68 Najda Jonatan            Z99           2035290    M16     13.00      
 15    69 Retkowski Bartosz        Z99           2035291    M16     37.00