Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2011-10-29 20:50:47
                                                                                 XVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw W BnO
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.2km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Serwatka Paulina           22.40 0b.PK  4.01/    11.12/    15.57/    18.50/    22.17/    22.40/   
    UKS Borne Sulinowo                    4.01/     7.11/     4.45/     2.53/     3.27/     0.23/   
  2 Radzewicz Agnieszka        24.27 0b.PK  4.25/2   11.39/2   17.36/1*  21.48/2   24.06/1*  24.27/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 4.25/2    7.14/2    5.57/3    4.12/4    2.18/2    0.21/1* 
  3 Kalinowska Kornelia        26.44 0b.PK  4.23/1*  10.36/1*  18.38/2   21.42/1*  26.22/2   26.44/2  
    UKS Lider Świerczyna                  4.23/1*   6.13/1*   8.02/5    3.04/1*   4.40/3    0.22/2  
  4 Kmieć Zuzanna              27.17 0b.PK  4.28/3   14.56/3   20.38/3   24.38/3   26.53/3   27.17/3  
    UKS Traper Złocieniec                 4.28/3   10.28/4    5.42/2    4.00/2    2.15/1*   0.24/3  
  5 Rosiak Dominika            28.18 0b.PK  6.20/5   15.51/4   21.31/4   25.32/4   40.36/4   28.18/4  
    UKS Błyskawica Dębołęka               6.20/5    9.31/3    5.40/1*   4.01/3   15.04/5        /   
  6 Długołęcka Weronika        44.32 0b.PK  5.11/4   23.12/5   29.20/5   33.43/5   44.08/5   44.32/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               5.11/4   18.01/5    6.08/4    4.23/5   10.25/4    0.24/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-32      4-55      5-33      6-34      7-100   
  1 Baczyńska Wiktoria             20.56  2.52/1*   8.10/2   10.01/2   15.06/4   16.24/3   18.49/3   20.36/1*  20.56/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.52/1*   5.18/4    1.51/4    5.05/9    1.18/1*   2.25/1*   1.47/1*   0.20/1* 
  2 Chrubczyńska Patrycja          21.27  2.53/2    7.14/1*   9.07/1*  13.51/1*  15.56/2   18.47/2   21.07/2   21.27/2  
    UKS Traper Złocieniec                 2.53/2    4.21/2    1.53/5    4.44/8    2.05/8    2.51/5    2.20/2    0.20/1* 
  3 Wójcik Julia                   22.16  3.02/3    8.32/3   10.42/4   14.01/2   15.47/1*  18.43/1*  21.55/3   22.16/3  
    UKS Traper Złocieniec                 3.02/3    5.30/5    2.10/7    3.19/2    1.46/3    2.56/6    3.12/8    0.21/4  
  4 Borzeska Patrycja              22.21  3.16/4    8.46/4   10.25/3   14.33/3   16.46/4   19.36/4   21.59/4   22.21/4  
    UKS Traper Złocieniec                 3.16/4    5.30/5    1.39/2    4.08/5    2.13/9    2.50/4    2.23/3    0.22/6  
  5 Libner Kornelia                24.33  3.33/7    9.06/6   11.17/6   15.16/5   17.20/5   21.11/7   24.12/5   24.33/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.33/7    5.33/7    2.11/8    3.59/4    2.04/7    3.51/10   3.01/6    0.21/4  
  6 Maciejewska Katarzyna          27.38 10.12/10  13.48/9   15.21/8   20.41/10  22.07/9   24.33/8   27.16/6   27.38/6  
    UKS Traper Złocieniec                10.12/10   3.36/1*   1.33/1*   5.20/10   1.26/2    2.26/2    2.43/5    0.22/6  
  7 Kulik Patrycja                 28.25  6.23/9   14.36/10  16.49/10  20.06/8   21.52/8   24.55/9   28.01/7   28.25/7  
    UKS Traper Złocieniec                 6.23/9    8.13/9    2.13/9    3.17/1*   1.46/3    3.03/7    3.06/7    0.24/10 
  8 Sobczak Katarzyna              31.26  3.22/5    9.43/7   11.38/7   15.35/6   17.25/6   20.48/5   31.06/8   31.26/8  
    UKS Traper Złocieniec                 3.22/5    6.21/8    1.55/6    3.57/3    1.50/5    3.23/8   10.18/10   0.20/1* 
  9 Kędziak Marta                  33.06  3.27/6   13.01/8   15.49/9   20.23/9   24.34/10  28.25/10  32.31/9   33.06/9  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.27/6    9.34/10   2.48/10   4.34/7    4.11/10   3.51/10   4.06/9    0.35/11 
 10 Jarosz Małgorzata              34.26  4.11/8    8.57/5   10.43/5   16.07/7   18.06/7   20.55/6   34.04/10  34.26/10 
    UKS Traper Złocieniec                 4.11/8    4.46/3    1.46/3    5.24/11   1.59/6    2.49/3   13.09/11   0.22/6  
 11 Gawlik Aleksandra              40.13 12.24/11  21.59/11  24.53/11  29.25/11  33.36/11  37.22/11  39.51/11  40.13/11 
    UKS Błyskawica Dębołęka              12.24/11   9.35/11   2.54/11   4.32/6    4.11/10   3.46/9    2.29/4    0.22/6  
    Kmieć Adrianna             NKl        4.04/     8.12/    10.06/         /    15.15/    18.17/    20.03/    20.26/   
    UKS Traper Złocieniec                 4.04/     4.08/     1.54/         /         /     3.02/     1.46/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         4.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-41      3-39      4-40      5-35      6-43      7-55      8-44      9-100   
  1 Maik Michalina                 41.18  3.12/1*  11.02/1*  16.12/1*  22.03/1*  24.44/1*  29.14/2   33.59/1*  40.29/1*  40.54/1*  41.18/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 3.12/1*   7.50/1*   5.10/2    5.51/3    2.41/1*   4.30/5    4.45/1*   6.30/1*   0.25/1*   0.24/4  
  2 Pomian Sandra                  42.27  3.20/2   12.43/2   17.15/2   22.06/2   25.25/2   28.16/1*  34.31/2   41.37/2   42.04/2   42.27/2  
    UKS Traper Złocieniec                 3.20/2    9.23/2    4.32/1*   4.51/1*   3.19/3    2.51/1*   6.15/3    7.06/3    0.27/3    0.23/3  
  3 Kacprzak Paulina               48.26  4.03/3   16.00/3   22.57/4   28.10/3   31.26/3   34.30/3   40.37/3   47.39/3   48.06/3   48.26/3  
    UKS Traper Złocieniec                 4.03/3   11.57/3    6.57/6    5.13/2    3.16/2    3.04/2    6.07/2    7.02/2    0.27/3    0.20/2  
  4 Katarzyna Peplińska            58.16  4.22/4   16.26/4   22.48/3   29.27/4   34.34/4   38.38/4   46.35/4   57.19/4   57.49/4   58.16/4  
    WKS Chojnice                          4.22/4   12.04/4    6.22/4    6.39/6    5.07/5    4.04/4    7.57/4   10.44/5    0.30/5    0.27/6  
  5 Marciniak Aleksandra           69.51  4.47/5   28.21/5   35.03/5   41.31/5   46.23/5   50.24/5   58.30/5   69.01/5   69.27/5   69.51/5  
    MKS Skarmat Toruń                     4.47/5   23.34/5    6.42/5    6.28/5    4.52/4    4.01/3    8.06/5   10.31/4    0.26/2    0.24/4  
  6 Retkowska Martyna             128.02  5.10/6   35.04/6   40.14/6   46.23/6   51.30/6   78.23/6   95.07/6  126.59/6  127.46/6  128.02/6  
    UKS Lider Świerczyna                  5.10/6   29.54/6    5.10/2    6.09/4    5.07/5   26.53/6   16.44/6   31.52/6    0.47/6    0.16/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         5.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-41      4-47      5-52      6-48      7-49      8-43      9-53     10-36     11-44     12-100   
  1 Macul Martyna                  47.44  3.01/3    7.59/3   13.55/3   19.30/3   23.05/3   27.51/3   30.41/3   34.08/3   37.10/1*  44.23/1*  47.03/1*  47.26/1*  47.44/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 3.01/3    4.58/3    5.56/3    5.35/2    3.35/2    4.46/1*   2.50/2    3.27/2    3.02/1*   7.13/1*   2.40/2    0.23/1*   0.18/2  
  2 Waszczuk Aleksandra            48.53  2.45/2    7.38/2   11.41/2   17.16/2   21.05/2   26.26/2   29.16/2   33.48/2   37.20/2   46.11/2   48.09/2   48.34/2   48.53/2  
    UKS Traper Złocieniec                 2.45/2    4.53/2    4.03/2    5.35/2    3.49/3    5.21/2    2.50/2    4.32/3    3.32/2    8.51/3    1.58/1*   0.25/3    0.19/3  
  3 Maciejewska Angelika           50.55  2.24/1*   6.51/1*  10.13/1*  15.02/1*  18.18/1*  23.58/1*  26.16/1*  29.27/1*  39.24/3   47.02/3   50.15/3   50.38/3   50.55/3  
    UKS Traper Złocieniec                 2.24/1*   4.27/1*   3.22/1*   4.49/1*   3.16/1*   5.40/3    2.18/1*   3.11/1*   9.57/3    7.38/2    3.13/3    0.23/1*   0.17/1* 
    Krauze Sara                NKl            /    42.30/    53.55/    66.12/         /         /         /   104.01/   112.35/   122.08/         /   125.17/   125.47/   
    WKS Chojnice                              /         /    11.25/    12.17/         /         /         /         /     8.34/     9.33/         /         /     0.30/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         5.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-41      4-47      5-52      6-48      7-49      8-43      9-42     10-53     11-51     12-44     13-100   
  1 Śmigiel Jolanta                60.07  3.15/1*  10.00/1*  15.59/1*  22.10/1*  26.58/1*  34.20/1*  37.19/1*  41.52/1*  44.48/1*  49.28/1*  57.17/1*  59.21/1*  59.48/1*  60.07/1* 
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.15/1*   6.45/1*   5.59/1*   6.11/1*   4.48/1*   7.22/1*   2.59/1*   4.33/1*   2.56/1*   4.40/1*   7.49/1*   2.04/1*   0.27/1*   0.19/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20_21      7.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-45      3-47      4-46      5-52      6-43      7-49      8-50      9-48     10-42     11-53     12-36     13-44     14-100   
  1 Delińska Natalia               64.55  3.32/1*   9.23/1*  19.43/1*  22.04/1*  27.40/1*  35.46/1*  39.14/1*  42.44/1*  46.04/1*  52.00/1*  54.47/1*  61.34/1*  64.14/1*  64.36/1*  64.55/1* 
    1 BL Bydgoszcz                        3.32/1*   5.51/1*  10.20/1*   2.21/1*   5.36/2    8.06/1*   3.28/1*   3.30/1*   3.20/2    5.56/1*   2.47/1*   6.47/1*   2.40/2    0.22/1*   0.19/1* 
  2 Dobroń Joanna                  98.05  3.58/2   11.34/2   29.05/2   31.32/2   37.21/2   48.32/2   55.00/2   59.43/2   62.43/2   71.50/2   77.30/2   94.46/2   97.17/2   97.43/2   98.05/2  
    UKS Traper Złocieniec                 3.58/2    7.36/2   17.31/4    2.27/2    5.49/3   11.11/3    6.28/3    4.43/4    3.00/1*   9.07/3    5.40/4   17.16/4    2.31/1*   0.26/2    0.22/2  
  3 Ługom Alicja                  118.32  8.17/4   20.46/4   34.35/4   37.36/4   58.48/4   67.46/4   72.58/4   77.30/4   81.50/3   90.21/3   94.05/3  108.31/3  116.32/3  117.02/3  118.32/3  
    1 BL Bydgoszcz                        8.17/4   12.29/4   13.49/2    3.01/3   21.12/4    8.58/2    5.12/2    4.32/3    4.20/3    8.31/2    3.44/3   14.26/3    8.01/3    0.30/3    1.30/4  
  4 Miszewska Beata               123.46  7.06/3   17.31/3   33.31/3   36.56/3   41.50/3   63.56/3   72.50/3   77.04/3   82.32/4   97.17/4  100.52/4  114.41/4  122.43/4  123.14/4  123.46/4  
    1 BL Bydgoszcz                        7.06/3   10.25/3   16.00/3    3.25/4    4.54/1*  22.06/4    8.54/4    4.14/2    5.28/4   14.45/4    3.35/2   13.49/2    8.02/4    0.31/4    0.32/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        4.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-41      4-38      5-43      6-42      7-53      8-51      9-44     10-100   
  1 Sawościanik Iwona              68.40  4.34/1*  11.26/1*  17.47/1*  23.17/1*  44.48/1*  53.41/1*  56.42/1*  64.18/1*  67.48/1*  68.13/1*  68.40/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 4.34/1*   6.52/1*   6.21/1*   5.30/1*  21.31/3    8.53/2    3.01/2    7.36/1*   3.30/2    0.25/1*   0.27/2  
  2 Jeziorska Iwona                85.42 18.32/3   28.26/3   35.05/3   41.12/3   55.59/2   60.25/2   63.18/2   81.15/2   84.44/2   85.20/2   85.42/2  
    1 BL Bydgoszcz                       18.32/3    9.54/2    6.39/2    6.07/2   14.47/1*   4.26/1*   2.53/1*  17.57/2    3.29/1*   0.36/3    0.22/1* 
  3 Mąkol Agnieszka                98.42  7.45/2   21.08/2   30.01/2   40.25/2   61.17/3   71.31/3   75.27/3   93.28/3   97.40/3   98.11/3   98.42/3  
    UKS Borne Sulinowo                    7.45/2   13.23/3    8.53/3   10.24/3   20.52/2   10.14/3    3.56/3   18.01/3    4.12/3    0.31/2    0.31/3  
    Kokot Ewa                  NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Borne Sulinowo                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Polaszewska Marzena        NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    77.45/   
    MKS Skarmat Toruń                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.2km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Łaszkiewicz Dominik        17.40 0b.PK  2.40/1*   8.05/1*  12.30/1*  15.14/1*  17.16/1*  17.40/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.40/1*   5.25/2    4.25/2    2.44/3    2.02/6    0.24/6  
  2 Bałdyga Dawid              17.58 0b.PK  3.51/7    9.40/4   13.27/3   15.47/2   17.39/2   17.58/2  
    UKS Traper Złocieniec                 3.51/7    5.49/3    3.47/1*   2.20/1*   1.52/2    0.19/2  
  3 Smyk Bartosz               18.58 0b.PK  3.03/3    8.20/2   13.13/2   16.44/3   18.40/3   18.58/3  
    UKS Traper Złocieniec                 3.03/3    5.17/1*   4.53/4    3.31/10   1.56/3    0.18/1* 
  4 Kniaź Bartosz              20.51 0b.PK  3.14/4    9.22/3   15.01/4   18.23/4   20.29/4   20.51/4  
    UKS Borne Sulinowo                    3.14/4    6.08/5    5.39/6    3.22/9    2.06/7    0.22/4  
  5 Kuzia Mateusz              23.36 0b.PK  3.01/2   13.56/10  18.43/6   21.16/6   23.14/5   23.36/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.01/2   10.55/10   4.47/3    2.33/2    1.58/4    0.22/4  
  6 Gąsiorowski Marcin         24.14 0b.PK  4.00/8   12.53/8   19.00/7   21.59/8   23.48/6   24.14/6  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.00/8    8.53/7    6.07/8    2.59/5    1.49/1*   0.26/10 
  7 Herman Jakub               26.17 0b.PK  5.34/11  12.48/7   19.45/10  23.20/10  25.53/7   26.17/7  
    UKS Traper Złocieniec                 5.34/11   7.14/6    6.57/11   3.35/11   2.33/8    0.24/6  
  8 Józefowicz Arkadiusz       27.54 0b.PK  4.24/9   13.30/9   19.01/8   21.50/7   27.29/10  27.54/9  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.24/9    9.06/8    5.31/5    2.49/4    5.39/12   0.25/8  
  9 Sowa Oskar                 29.16 0b.PK  3.15/5   12.43/6   19.03/9   22.24/9   27.17/9   29.16/10 
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.15/5    9.28/9    6.20/10   3.21/8    4.53/11   1.59/14 
 10 Rabęda Hubert              29.45 0b.PK  3.46/6    9.51/5   16.02/5   19.18/5   29.20/11  29.45/11 
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.46/6    6.05/4    6.11/9    3.16/7   10.02/14   0.25/8  
 11 Koziarz Szymon             32.31 1b.PK      /    16.07/11  22.04/11  25.09/11  27.10/8   27.31/8  
    UKS Traper Złocieniec                     /         /     5.57/7    3.05/6    2.01/5    0.21/3  
 12 Przeszłowski Łukasz        36.33 0b.PK  5.12/10  17.54/12  27.39/12  33.26/12  36.05/12  36.33/12 
    UKS Traper Złocieniec                 5.12/10  12.42/11   9.45/13   5.47/12   2.39/9    0.28/11 
 13 Usowski Dawid              40.03 0b.PK  6.35/12  19.57/13  28.17/13  34.43/13  39.33/13  40.03/13 
    UKS Błyskawica Dębołęka               6.35/12  13.22/12   8.20/12   6.26/14   4.50/10   0.30/12 
 14 Bagiński Aleksander        58.33 0b.PK  9.54/13  33.32/14  45.15/14  51.34/14  57.24/14  58.33/14 
    1 BL Bydgoszcz                        9.54/13  23.38/13  11.43/14   6.19/13   5.50/13   1.09/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-32      4-55      5-33      6-34      7-100   
  1 Babiak Bartłomiej              15.09  2.23/2    5.38/1*   7.12/1*   9.53/1*  11.17/1*  13.35/1*  14.48/1*  15.09/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.23/2    3.15/1*   1.34/3    2.41/1*   1.24/3    2.18/1*   1.13/1*   0.21/2  
  2 Hapka Daniel                   21.05  2.22/1*   8.23/2    9.44/2   15.18/2   16.39/2   19.04/2   20.46/2   21.05/2  
    UKS Traper Złocieniec                 2.22/1*   6.01/8    1.21/2    5.34/10   1.21/1*   2.25/2    1.42/2    0.19/1* 
  3 Kędziak Cezary                 23.02  2.58/3   11.39/8   12.55/4   16.33/4   17.55/3   20.43/3   22.41/3   23.02/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.58/3    8.41/10   1.16/1*   3.38/4    1.22/2    2.48/3    1.58/5    0.21/2  
  4 Niewierowski Szymon            24.26  7.09/11  11.28/7   13.08/5   16.23/3   18.17/4   21.10/4   24.00/4   24.26/4  
    UKS Borne Sulinowo                    7.09/11   4.19/2    1.40/5    3.15/3    1.54/7    2.53/5    2.50/8    0.26/10 
  5 Aftyka Łukasz                  26.19  3.50/6    8.25/3   10.31/3   17.03/5   18.48/5   24.04/6   25.53/5   26.19/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.50/6    4.35/3    2.06/6    6.32/13   1.45/5    5.16/12   1.49/4    0.26/10 
  6 Marciniak Jan                  26.27  5.03/10  14.55/10  16.34/8   19.48/7   21.26/7   24.14/7   26.02/6   26.27/6  
    MKS Skarmat Toruń                     5.03/10   9.52/11   1.39/4    3.14/2    1.38/4    2.48/3    1.48/3    0.25/8  
  7 Płonka Jakub                   28.26  3.51/7    9.48/6   17.07/9   20.59/9   22.52/8   26.00/8   28.05/7   28.26/7  
    MKS Skarmat Toruń                     3.51/7    5.57/7    7.19/12   3.52/5    1.53/6    3.08/6    2.05/6    0.21/2  
  8 Kraft Tomasz                   33.44  3.14/4    8.34/4   13.29/6   17.41/6   19.52/6   23.00/5   33.23/8   33.44/8  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.14/4    5.20/5    4.55/11   4.12/6    2.11/9    3.08/6   10.23/12   0.21/2  
  9 Cierniakowski Mikołaj          35.59  4.55/9   13.19/9   17.47/10  22.35/10  26.04/10  31.57/10  35.31/9   35.59/9  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.55/9    8.24/9    4.28/10   4.48/9    3.29/13   5.53/13   3.34/9    0.28/12 
 10 Warchoł Maciej                 36.01  3.52/8   20.07/12  22.14/11  27.51/12  29.49/11  33.03/11  35.40/10  36.01/10 
    MKS Skarmat Toruń                     3.52/8   16.15/13   2.07/7    5.37/11   1.58/8    3.14/9    2.37/7    0.21/2  
 11 Orlikowski Maksymilian         36.53  3.44/5    9.05/5   16.25/7   20.44/8   22.58/9   26.48/9   36.25/11  36.53/11 
    WKS Chojnice                          3.44/5    5.21/6    7.20/13   4.19/7    2.14/10   3.50/10   9.37/11   0.28/12 
 12 Antoszewski Hubert             38.07 14.16/13  18.58/11  22.52/12  27.37/11  30.47/12  33.59/12  37.42/12  38.07/12 
    UKS Błyskawica Dębołęka              14.16/13   4.42/4    3.54/9    4.45/8    3.10/12   3.12/8    3.43/10   0.25/8  
 13 Borucki Paweł                  68.23 11.31/12  21.27/13  24.58/13  30.40/13  32.55/13  37.51/13  67.59/13  68.23/13 
    1 BL Bydgoszcz                       11.31/12   9.56/12   3.31/8    5.42/12   2.15/11   4.56/11  30.08/13   0.24/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-38      3-41      4-39      5-40      6-35      7-43      8-42      9-55     10-44     11-100   
  1 Sawościanik Jakub              32.12  2.35/1*   6.07/1*   9.38/1*  13.05/1*  16.32/1*  19.11/1*  22.56/1*  25.04/1*  26.51/1*  31.32/1*  31.56/1*  32.12/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.35/1*   3.32/1*   3.31/3    3.27/1*   3.27/1*   2.39/3    3.45/6    2.08/2    1.47/1*   4.41/1*   0.24/4    0.16/2  
  2 Jabłoński Kamil                35.03  4.08/5    8.01/3   11.04/3   15.40/3   19.39/3   22.44/3   25.03/3   27.30/3   29.20/2   34.22/2   34.44/2   35.03/2  
    MKS Skarmat Toruń                     4.08/5    3.53/2    3.03/1*   4.36/4    3.59/4    3.05/4    2.19/1*   2.27/3    1.50/2    5.02/3    0.22/1*   0.19/6  
  3 Sobiegraj Michał               35.31  3.00/2    7.00/2   10.29/2   15.00/2   18.46/2   21.16/2   24.05/2   26.57/2   29.35/3   34.49/3   35.13/3   35.31/3  
    UKS Sprint Pełczyce                   3.00/2    4.00/3    3.29/2    4.31/3    3.46/3    2.30/2    2.49/5    2.52/5    2.38/6    5.14/5    0.24/4    0.18/3  
  4 Aftyka Matusz                  38.28  3.24/3    8.14/4   11.55/4   16.54/4   21.57/4   25.27/4   27.49/4   30.23/4   32.31/4   37.44/4   38.10/4   38.28/4  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.24/3    4.50/4    3.41/4    4.59/5    5.03/6    3.30/6    2.22/2    2.34/4    2.08/3    5.13/4    0.26/7    0.18/3  
  5 Bartnik Damian                 41.50  7.19/7   12.32/6   17.24/6   21.26/5   24.58/5   27.27/5   30.03/5   33.02/5   35.25/5   41.04/5   41.27/5   41.50/5  
    UKS Borne Sulinowo                    7.19/7    5.13/5    4.52/6    4.02/2    3.32/2    2.29/1*   2.36/3    2.59/6    2.23/5    5.39/6    0.23/3    0.23/8  
  6 Kluska Rafał                   46.18  3.25/4    8.43/5   13.37/5   21.55/6   25.54/6   29.01/6   36.32/6   38.35/6   40.55/6   45.36/6   46.00/6   46.18/6  
    MKS Skarmat Toruń                     3.25/4    5.18/6    4.54/7    8.18/7    3.59/4    3.07/5    7.31/8    2.03/1*   2.20/4    4.41/1*   0.24/4    0.18/3  
  7 Gzubicki Bartosz               71.15 11.36/8   21.06/8   24.53/7   31.11/7   44.28/7   48.05/7   50.50/7   57.05/7   59.52/7   70.39/7   71.01/7   71.15/7  
    MKS Skarmat Toruń                    11.36/8    9.30/7    3.47/5    6.18/6   13.17/8    3.37/7    2.45/4    6.15/7    2.47/7   10.47/7    0.22/1*   0.14/1* 
  8 Zwierzyński Jan                87.11  6.53/6   17.19/7   33.13/8   43.14/8   50.12/8   56.37/8   61.40/8   67.56/8   72.18/8   86.16/8   86.52/8   87.11/8  
    UKS Lider Świerczyna                  6.53/6   10.26/8   15.54/8   10.01/8    6.58/7    6.25/8    5.03/7    6.16/8    4.22/8   13.58/8    0.36/8    0.19/6  
    Młodzianowski Bartłomiej   NKl        5.57/    13.45/    27.32/         /    88.52/    80.23/    98.21/         /   115.05/   147.13/   147.50/   148.08/   
    UKS Lider Świerczyna                  5.57/     7.48/    13.47/         /         /         /    17.58/         /         /    32.08/     0.37/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-45      3-47      4-46      5-52      6-43      7-49      8-50      9-48     10-53     11-51     12-44     13-100   
  1 Sawościanik Adam               57.39  2.38/1*   7.28/1*  16.07/1*  18.11/1*  21.47/1*  33.10/1*  36.47/1*  39.32/1*  41.38/1*  49.24/1*  55.13/1*  57.06/1*  57.24/1*  57.39/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.38/1*   4.50/1*   8.39/1*   2.04/1*   3.36/1*  11.23/2    3.37/1*   2.45/1*   2.06/1*   7.46/2    5.49/1*   1.53/1*   0.18/1*   0.15/1* 
  2 Lewita Damian                  71.20  5.22/3   11.34/3   21.45/2   23.57/2   28.46/2   35.51/2   43.28/2   46.44/2   50.16/2   57.09/2   68.50/2   70.46/2   71.04/2   71.20/2  
    UKS Borne Sulinowo                    5.22/3    6.12/3   10.11/2    2.12/2    4.49/2    7.05/1*   7.37/3    3.16/2    3.32/3    6.53/1*  11.41/2    1.56/2    0.18/1*   0.16/2  
  3 Gruchot Krzysztof              92.12  3.28/2    9.35/2   27.07/3   29.20/3   34.22/3   47.25/3   53.22/3   56.45/3   59.10/3   76.46/3   88.54/3   91.30/3   91.51/3   92.12/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.28/2    6.07/2   17.32/3    2.13/3    5.02/3   13.03/3    5.57/2    3.23/3    2.25/2   17.36/3   12.08/3    2.36/3    0.21/3    0.21/3  
    Retkowski Bartosz          NKl       29.49/         /         /         /         /    85.26/         /         /         /         /   127.38/   134.24/   134.55/   135.12/   
    UKS Lider Świerczyna                 29.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     6.46/     0.31/     0.17/   
    Najda Jonatan              NKl        3.55/    24.27/    38.11/    41.09/    46.25/         /         /         /         /         /         /         /    83.39/    83.59/   
    UKS Lider Świerczyna                  3.55/    20.32/    13.44/     2.58/     5.16/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         8.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-52      4-47      5-45      6-38      7-46      8-48      9-49     10-43     11-42     12-53     13-36     14-44     15-100   
  1 Janke Krystian                 66.58  2.24/1*   6.25/1*  11.46/2   15.03/1*  24.22/1*  28.30/1*  34.39/1*  41.43/1*  45.25/1*  49.08/1*  51.13/1*  55.37/1*  60.58/1*  66.12/1*  66.37/1*  66.58/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.24/1*   4.01/1*   5.21/3    3.17/1*   9.19/1*   4.08/1*   6.09/1*   7.04/3    3.42/3    3.43/1*   2.05/1*   4.24/5    5.21/1*   5.14/6    0.25/5    0.21/6  
  2 Bartczak Maciej                72.57  2.56/3    8.44/3   13.52/3   18.04/3   28.13/3   33.31/3   41.35/3   49.36/3   52.47/3   56.39/3   59.38/3   62.12/2   69.55/2   72.20/2   72.43/2   72.57/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.56/3    5.48/3    5.08/2    4.12/5   10.09/3    5.18/5    8.04/5    8.01/4    3.11/2    3.52/2    2.59/4    2.34/2    7.43/5    2.25/2    0.23/3    0.14/1* 
  3 Różański Dawid                 73.21  2.35/2    7.15/2   11.39/1*  15.18/2   24.47/2   29.54/2   36.14/2   42.20/2   48.54/2   53.05/2   55.39/2   65.18/4   71.03/3   72.46/3   73.04/3   73.21/3  
    WKS Chojnice                          2.35/2    4.40/2    4.24/1*   3.39/2    9.29/2    5.07/3    6.20/3    6.06/2    6.34/6    4.11/3    2.34/3    9.39/6    5.45/2    1.43/1*   0.18/1*   0.17/2  
  4 Leśniak Kamil                  75.33  3.06/4    9.31/4   15.22/4   19.04/4   34.45/4   39.25/4   45.40/4   51.15/4   53.08/4   58.41/4   61.45/4   64.11/3   71.17/4   74.48/4   75.13/4   75.33/4  
    MKS Skarmat Toruń                     3.06/4    6.25/4    5.51/5    3.42/3   15.41/5    4.40/2    6.15/2    5.35/1*   1.53/1*   5.33/6    3.04/5    2.26/1*   7.06/3    3.31/4    0.25/5    0.20/4  
  5 Karasiewicz Patryk             87.31  3.51/6   14.34/6   20.45/6   25.03/6   36.15/6   41.32/6   51.38/6   60.15/6   64.46/6   70.09/6   73.46/6   77.15/6   84.26/5   86.51/5   87.14/5   87.31/5  
    WKS Chojnice                          3.51/6   10.43/6    6.11/6    4.18/6   11.12/4    5.17/4   10.06/6    8.37/6    4.31/4    5.23/5    3.37/6    3.29/3    7.11/4    2.25/2    0.23/3    0.17/2  
  6 De Rosier Marek                90.32  3.26/5   10.21/5   15.54/5   19.40/5   35.41/5   41.21/5   48.12/5   56.42/5   61.58/5   67.14/5   69.39/5   73.35/5   84.48/6   89.51/6   90.12/6   90.32/6  
    WKS Chojnice                          3.26/5    6.55/5    5.33/4    3.46/4   16.01/6    5.40/6    6.51/4    8.30/5    5.16/5    5.16/4    2.25/2    3.56/4   11.13/6    5.03/5    0.21/2    0.20/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20_21      9.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-45      3-46      4-39      5-38      6-41      7-47      8-52      9-43     10-49     11-50     12-48     13-42     14-53     15-51     16-44    
                                      17-100   
  1 Bzdawski Maciej jr.            66.01  3.16/4    8.51/3   15.35/2   18.04/2   22.55/1*  25.29/1*  29.52/1*  33.02/1*  39.28/1*  43.20/1*  45.49/1*  47.30/1*  51.47/1*  53.43/1*  59.50/1*  65.18/1* 
    indywidualnie                         3.16/4    5.35/4    6.44/1*   2.29/1*   4.51/6    2.34/1*   4.23/1*   3.10/2    6.26/1*   3.52/6    2.29/1*   1.41/1*   4.17/1*   1.56/1*   6.07/5    5.28/13 
                                         65.40/1*  66.01/1* 
                                          0.22/5    0.21/8  
  2 Lewandowski Marek              67.02  2.21/1*   6.51/1*  14.21/1*  17.00/1*  23.13/2   25.57/2   31.10/2   34.14/2   41.05/2   44.07/2   47.15/2   49.29/2   54.50/2   58.35/2   64.35/2   66.23/2  
    indywidualnie                         2.21/1*   4.30/1*   7.30/2    2.39/2    6.13/9    2.44/2    5.13/2    3.04/1*   6.51/2    3.02/1*   3.08/6    2.14/2    5.21/2    3.45/8    6.00/2    1.48/1* 
                                         66.44/2   67.02/2  
                                          0.21/2    0.18/1* 
  3 Bałdyga Daniel                 72.12  2.45/2    8.00/2   16.56/3   20.09/3   24.52/3   29.00/3   34.45/3   38.16/3   45.08/3   48.52/3   51.33/3   53.50/3   59.21/3   61.53/3   67.53/3   71.32/3  
    1 BL Bydgoszcz                        2.45/2    5.15/2    8.56/4    3.13/4    4.43/4    4.08/7    5.45/3    3.31/3    6.52/3    3.44/4    2.41/2    2.17/3    5.31/4    2.32/3    6.00/2    3.39/9  
                                         71.53/3   72.12/3  
                                          0.21/2    0.19/3  
  4 Sławecki Grzegorz              75.16  5.27/13  11.02/9   19.59/6   23.12/6   27.54/6   32.03/6   37.49/6   41.20/4   48.12/4   51.55/4   54.38/4   56.55/4   62.25/4   65.00/4   70.58/4   74.35/4  
    1 BL Bydgoszcz                        5.27/13   5.35/4    8.57/5    3.13/4    4.42/3    4.09/8    5.46/4    3.31/3    6.52/3    3.43/3    2.43/3    2.17/3    5.30/3    2.35/4    5.58/1*   3.37/8  
                                         74.56/4   75.16/4  
                                          0.21/2    0.20/5  
  5 Lewandowski Krzysztof          82.07  3.58/7    9.53/6   18.26/4   21.48/4   26.38/4   30.01/4   36.14/4   43.47/6   51.19/5   54.47/5   57.43/5   60.32/5   68.38/5   73.12/5   79.17/5   81.15/5  
    indywidualnie                         3.58/7    5.55/9    8.33/3    3.22/6    4.50/5    3.23/4    6.13/7    7.33/14   7.32/5    3.28/2    2.56/4    2.49/6    8.06/8    4.34/9    6.05/4    1.58/3  
                                         81.41/5   82.07/5  
                                          0.26/9    0.26/13 
  6 Płonka Jacek                   85.54  3.16/4    9.10/4   21.18/7   24.43/7   30.50/7   34.29/7   40.49/7   45.13/7   54.04/7   58.31/7   61.43/7   64.36/7   72.57/7   75.45/6   82.27/6   85.13/6  
    MKS Skarmat Toruń                     3.16/4    5.54/7   12.08/8    3.25/7    6.07/8    3.39/5    6.20/8    4.24/9    8.51/6    4.27/8    3.12/7    2.53/7    8.21/9    2.48/5    6.42/10   2.46/6  
                                         85.36/6   85.54/6  
                                          0.23/7    0.18/1* 
  7 Kalata Mariusz                 86.28  4.34/10  10.04/7   19.06/5   22.16/5   26.52/5   30.56/5   36.46/5   41.23/5   52.07/6   55.52/6   59.41/6   62.37/6   69.28/6   76.24/7   82.54/7   85.46/7  
    1 BL Bydgoszcz                        4.34/10   5.30/3    9.02/6    3.10/3    4.36/2    4.04/6    5.50/5    4.37/10  10.44/8    3.45/5    3.49/11   2.56/8    6.51/7    6.56/13   6.30/6    2.52/7  
                                         86.08/7   86.28/7  
                                          0.22/5    0.20/5  
  8 Wachowicz Krzysztof           116.14 11.50/15  20.43/14  33.29/13  44.35/15  49.09/15  53.49/14  64.40/14  69.28/13  78.51/11  83.18/10  87.20/10  91.14/10  99.57/10 103.18/10 109.52/8  115.24/8  
    1 BL Bydgoszcz                       11.50/15   8.53/14  12.46/9   11.06/15   4.34/1*   4.40/10  10.51/15   4.48/12   9.23/7    4.27/8    4.02/13   3.54/11   8.43/11   3.21/7    6.34/7    5.32/15 
                                        115.49/8  116.14/8  
                                          0.25/8    0.25/12 
  9 Bobrowicz Artur               118.30  4.13/8   10.46/8   28.07/11  32.34/10  38.07/8   41.28/8   51.43/8   56.01/8   70.58/8   75.16/8   79.08/8   81.38/8   91.43/8   96.36/8  112.50/9  117.35/9  
    1 BL Bydgoszcz                        4.13/8    6.33/10  17.21/13   4.27/11   5.33/7    3.21/3   10.15/9    4.18/8   14.57/13   4.18/7    3.52/12   2.30/5   10.05/12   4.53/10  16.14/15   4.45/10 
                                        118.11/9  118.30/9  
                                          0.36/14   0.19/3  
 10 Pawlicki Wojciech             119.54  5.09/11  12.40/11  27.48/10  31.28/9   38.14/9   43.11/9   53.46/9   57.33/9   71.47/9   79.40/9   83.18/9   87.40/9   94.00/9  102.47/9  114.03/10 118.58/10 
    1 BL Bydgoszcz                        5.09/11   7.31/12  15.08/12   3.40/8    6.46/11   4.57/11  10.35/12   3.47/5   14.14/12   7.53/10   3.38/9    4.22/13   6.20/6    8.47/15  11.16/14   4.55/11 
                                        119.31/10 119.54/10 
                                          0.33/13   0.23/11 
 11 Kędziora Janusz               121.14  3.11/3   27.39/15  36.42/15  40.25/14  47.08/13  52.12/12  62.39/13  66.28/12  80.40/12  88.35/12  92.15/12  96.36/12 102.53/11 111.37/12 118.15/11 120.38/11 
    1 BL Bydgoszcz                        3.11/3   24.28/15   9.03/7    3.43/9    6.43/10   5.04/12  10.27/10   3.49/7   14.12/10   7.55/13   3.40/10   4.21/12   6.17/5    8.44/14   6.38/9    2.23/4  
                                        120.54/11 121.14/11 
                                          0.16/1*   0.20/5  
 12 Pachuc Robert                 125.22  7.00/14  12.54/13  33.55/14  37.50/13  47.36/14  53.14/13  59.15/11  63.59/11  84.17/14  92.11/13  97.04/13 100.35/13 109.12/13 112.21/13 118.57/12 124.26/12 
    1 BL Bydgoszcz                        7.00/14   5.54/7   21.01/15   3.55/10   9.46/14   5.38/14   6.01/6    4.44/11  20.18/15   7.54/11   4.53/14   3.31/10   8.37/10   3.09/6    6.36/8    5.29/14 
                                        124.55/12 125.22/12 
                                          0.29/11   0.27/14 
 13 Wojnarski Marek               125.56  5.26/12  12.09/10  32.00/12  36.43/12  44.06/12  49.15/11  59.44/12  63.31/10  77.43/10  85.37/11  89.04/11  95.52/11 106.33/12 108.54/11 120.00/13 124.57/13 
    1 BL Bydgoszcz                        5.26/12   6.43/11  19.51/14   4.43/13   7.23/12   5.09/13  10.29/11   3.47/5   14.12/10   7.54/11   3.27/8    6.48/15  10.41/13   2.21/2   11.06/13   4.57/12 
                                        125.34/13 125.56/13 
                                          0.37/15   0.22/10 
 14 Rydzyński Maciej              132.06  4.15/9   12.48/12  27.44/9   34.00/11  43.37/11  48.08/10  58.43/10  71.46/15  82.44/13  93.06/14  98.18/14 102.48/14 115.53/14 121.48/14 128.38/14 131.16/14 
    1 BL Bydgoszcz                        4.15/9    8.33/13  14.56/11   6.16/14   9.37/13   4.31/9   10.35/12  13.03/15  10.58/9   10.22/14   5.12/15   4.30/14  13.05/15   5.55/12   6.50/11   2.38/5  
                                        131.45/14 132.06/14 
                                          0.29/11   0.21/8  
 15 Mróz Krzysztof                138.02  3.56/6    9.42/5   23.41/8   28.09/8   42.14/10  54.10/15  64.45/15  71.09/14  86.37/15 103.23/15 106.27/15 109.31/15 120.24/15 126.06/15 135.05/15 137.02/15 
    1 BL Bydgoszcz                        3.56/6    5.46/6   13.59/10   4.28/12  14.05/15  11.56/15  10.35/12   6.24/13  15.28/14  16.46/15   3.04/5    3.04/9   10.53/14   5.42/11   8.59/12   1.57/2  
                                        137.30/15 138.02/15 
                                          0.28/10   0.32/15 
    Hejman Maciej              NKl        5.16/    12.33/    29.15/    34.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                        5.16/     7.17/    16.42/     5.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    95.16/   
                                              /         /   
    Lewicki Andrzej            NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    93.40/    95.58/   101.27/   104.06/   109.59/   113.37/   
    1 BL Bydgoszcz                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.18/     5.29/     2.39/     5.53/     3.38/   
                                        114.01/   114.24/   
                                          0.24/     0.23/   
    Śmielewski Szymon          NKl       13.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                       13.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   111.27/   
                                              /         /   
    Bagiński Aleksander        NKl        4.35/    25.09/    57.01/    61.15/    73.08/    77.13/    90.08/   101.26/   125.22/   131.04/   135.31/   141.18/   149.34/   152.16/         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                        4.35/    20.34/    31.52/     4.14/    11.53/     4.05/    12.55/    11.18/    23.56/     5.42/     4.27/     5.47/     8.16/     2.42/         /         /   
                                              /   187.36/   
                                              /         /   
    Janiak Marcin              NKl        2.57/     8.16/    20.18/    23.49/    33.07/    37.38/    61.43/    68.55/   100.05/   115.19/   118.19/   121.41/   132.33/   137.38/         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                        2.57/     5.19/    12.02/     3.31/     9.18/     4.31/    24.05/     7.12/    31.10/    15.14/     3.00/     3.22/    10.52/     5.05/         /         /   
                                              /   149.38/   
                                              /         /   
    Palicki Jonasz             NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    33.44/   
                                              /         /   
    Madej Dawid                NKl       12.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                       12.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    45.45/   
                                              /         /   
    Wilk Sylwester             NKl        4.37/    11.25/    24.40/    34.09/    75.51/    83.24/    92.26/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    1 BL Bydgoszcz                        4.37/     6.48/    13.15/     9.29/    41.42/     7.33/     9.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   128.47/   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35_40      8.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-52      4-47      5-45      6-38      7-46      8-48      9-49     10-43     11-42     12-53     13-36     14-44     15-100   
  1 Bartczak Jarosław              60.07  2.10/1*   6.18/1*  13.20/4   16.49/2   24.25/1*  27.48/1*  33.43/1*  40.07/1*  42.17/1*  45.51/1*  47.49/1*  49.46/1*  57.22/1*  59.31/1*  59.51/1*  60.07/1* 
    UMKS Orkan Ostróda                    2.10/1*   4.08/1*   7.02/10   3.29/1*   7.36/1*   3.23/1*   5.55/1*   6.24/2    2.10/1*   3.34/1*   1.58/1*   1.57/1*   7.36/4    2.09/1*   0.20/2    0.16/1* 
  2 Mientki Sebastian              67.30  2.40/3    7.29/3   13.56/5   18.56/5   29.08/5   33.23/4   40.00/4   47.00/4   49.26/4   53.41/4   56.21/4   58.52/4   64.43/2   66.54/2   67.11/2   67.30/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.40/3    4.49/3    6.27/8    5.00/12  10.12/5    4.15/4    6.37/4    7.00/5    2.26/4    4.15/3    2.40/6    2.31/5    5.51/1*   2.11/2    0.17/1*   0.19/4  
  3 Hajdas Tomasz                  72.28  2.27/2    6.51/2   11.35/1*  16.21/1*  25.40/2   30.57/2   37.10/2   42.49/2   45.03/2   50.12/2   52.16/2   54.25/2   67.33/3   71.39/3   72.06/3   72.28/3  
    MKS Skarmat Toruń                     2.27/2    4.24/2    4.44/1*   4.46/10   9.19/2    5.17/10   6.13/2    5.39/1*   2.14/2    5.09/6    2.04/2    2.09/2   13.08/15   4.06/9    0.27/12   0.22/9  
  4 Kluska Wojciech                73.56  2.44/4    7.39/4   12.36/2   17.05/3   27.07/3   31.15/3   37.52/3   45.06/3   47.43/3   52.09/3   54.44/3   57.02/3   70.48/4   73.12/4   73.36/4   73.56/4  
    MKS Skarmat Toruń                     2.44/4    4.55/4    4.57/2    4.29/8   10.02/3    4.08/2    6.37/4    7.14/7    2.37/5    4.26/5    2.35/5    2.18/3   13.46/16   2.24/6    0.24/7    0.20/6  
  5 Zajkowski Marcin               74.02  4.03/11   9.47/9   14.56/6   19.07/6   29.16/6   34.33/6   42.45/6   50.41/6   53.51/6   57.45/6   60.44/6   63.16/6   70.59/5   73.22/5   73.45/5   74.02/5  
    1 BL Bydgoszcz                        4.03/11   5.44/7    5.09/4    4.11/5   10.09/4    5.17/10   8.12/9    7.56/8    3.10/8    3.54/2    2.59/7    2.32/6    7.43/5    2.23/4    0.23/5    0.17/2  
  6 Płonka Krzysztof               75.31  2.50/6    8.10/5   13.18/3   17.14/4   28.46/4   33.37/5   40.16/5   47.24/5   49.41/5   54.01/5   57.52/5   62.02/5   71.47/6   74.44/6   75.08/6   75.31/6  
    MKS Skarmat Toruń                     2.50/6    5.20/5    5.08/3    3.56/3   11.32/7    4.51/5    6.39/6    7.08/6    2.17/3    4.20/4    3.51/14   4.10/13   9.45/12   2.57/7    0.24/7    0.23/11 
  7 Stryjak Tomasz                 76.41  2.47/5    8.46/6   16.52/9   20.51/8   35.14/8   39.27/8   45.50/7   52.41/7   55.28/7   61.40/7   63.57/7   66.20/7   73.34/7   75.57/7   76.21/7   76.41/7  
    1 BL Bydgoszcz                        2.47/5    5.59/10   8.06/12   3.59/4   14.23/12   4.13/3    6.23/3    6.51/3    2.47/6    6.12/13   2.17/3    2.23/4    7.14/3    2.23/4    0.24/7    0.20/6  
  8 Gadula Jarosław                90.10  3.41/10   9.20/7   15.50/7   20.29/7   32.48/7   39.18/7   46.58/8   59.46/9   62.57/9   68.13/9   71.43/9   75.07/8   83.35/8   89.24/8   89.50/8   90.10/8  
    1 BL Bydgoszcz                        3.41/10   5.39/6    6.30/9    4.39/9   12.19/8    6.30/14   7.40/8   12.48/16   3.11/9    5.16/9    3.30/11   3.24/9    8.28/8    5.49/12   0.26/10   0.20/6  
  9 Popławski Dariusz              92.57  4.23/13  10.41/10  16.44/8   21.33/9   35.52/9   41.03/9   50.32/9   57.29/8   60.41/8   66.00/8   69.06/8   77.02/9   85.08/9   92.05/9   92.33/9   92.57/9  
    MKS Skarmat Toruń                     4.23/13   6.18/11   6.03/6    4.49/11  14.19/11   5.11/9    9.29/11   6.57/4    3.12/10   5.19/10   3.06/8    7.56/16   8.06/7    6.57/15   0.28/13   0.24/13 
 10 Matuszewski Grzegorz           94.51  3.30/8    9.27/8   19.01/10  24.08/10  41.13/11  46.19/10  55.43/10  65.58/10  69.03/10  74.24/10  77.53/10  81.17/10  90.55/10  93.56/10  94.27/10  94.51/10 
    1 BL Bydgoszcz                        3.30/8    5.57/9    9.34/14   5.07/13  17.05/15   5.06/6    9.24/10  10.15/13   3.05/7    5.21/11   3.29/10   3.24/9    9.38/11   3.01/8    0.31/14   0.24/13 
 11 Baranowski Andrzej             99.10  6.37/15  12.29/11  22.03/11  27.10/11  44.16/13  49.22/12  58.55/12  68.49/12  72.06/11  77.16/11  80.51/11  84.10/11  92.08/11  98.26/11  98.52/11  99.10/11 
    1 BL Bydgoszcz                        6.37/15   5.52/8    9.34/14   5.07/13  17.06/16   5.06/6    9.33/12   9.54/12   3.17/11   5.10/7    3.35/12   3.19/8    7.58/6    6.18/13   0.26/10   0.18/3  
 12 Grandys Piotr                 110.13  3.35/9   13.19/12  25.30/14  29.54/13  42.56/12  49.56/13  60.44/13  69.27/13  77.04/13  86.56/13  90.41/13  95.54/14 105.04/13 109.30/12 109.50/12 110.13/12 
    1 BL Bydgoszcz                        3.35/9    9.44/12  12.11/16   4.24/6   13.02/10   7.00/15  10.48/15   8.43/10   7.37/16   9.52/15   3.45/13   5.13/14   9.10/9    4.26/10   0.20/2    0.23/11 
 13 Pliszka Jan                   111.42  4.12/12  16.39/13  23.49/13  28.16/12  40.55/10  46.55/11  57.31/11  67.51/11  73.53/12  86.06/12  90.04/12  93.14/12 102.48/12 110.44/13 111.16/13 111.42/13 
    1 BL Bydgoszcz                        4.12/12  12.27/14   7.10/11   4.27/7   12.39/9    6.00/13  10.36/14  10.20/14   6.02/15  12.13/16   3.58/15   3.10/7    9.34/10   7.56/16   0.32/15   0.26/15 
 14 Droździel Adrian              112.32 12.07/16  29.14/15  37.49/15  50.24/16  61.30/16  66.40/16  76.33/16  85.21/16  89.52/16  95.21/16  98.48/16 102.31/16 109.31/15 111.50/14 112.13/14 112.32/14 
    1 BL Bydgoszcz                       12.07/16  17.07/15   8.35/13  12.35/16  11.06/6    5.10/8    9.53/13   8.48/11   4.31/12   5.29/12   3.27/9    3.43/11   7.00/2    2.19/3    0.23/5    0.19/4  
 15 Foleżyński Dariusz            112.36  3.14/7   32.17/16  37.50/16  41.43/15  57.27/15  63.23/15  70.14/15  78.45/15  84.00/15  89.15/14  91.42/14  95.32/13 106.53/14 111.53/15 112.14/15 112.36/15 
    1 BL Bydgoszcz                        3.14/7   29.03/16   5.33/5    3.53/2   15.44/13   5.56/12   6.51/7    8.31/9    5.15/14   5.15/8    2.27/4    3.50/12  11.21/14   5.00/11   0.21/4    0.22/9  
 16 Szczypek Sławomir             120.55  5.50/14  17.25/14  23.46/12  31.49/14  48.06/14  55.17/14  66.34/14  78.08/14  82.39/14  89.22/15  96.02/15 102.28/15 112.55/16 119.42/16 120.20/16 120.55/16 
    1 BL Bydgoszcz                        5.50/14  11.35/13   6.21/7    8.03/15  16.17/14   7.11/16  11.17/16  11.34/15   4.31/12   6.43/14   6.40/16   6.26/15  10.27/13   6.47/14   0.38/16   0.35/16 
    Palacz Grzegorz            NKl       11.52/    21.32/    31.07/    36.17/    46.32/    50.37/    59.21/    75.02/    86.13/    89.56/    92.55/         /         /         /         /   132.04/   
    1 BL Bydgoszcz                       11.52/     9.40/     9.35/     5.10/    10.15/     4.05/     8.44/    15.41/    11.11/     3.43/     2.59/         /         /         /         /         /   
    Krawiec Jacek              NKl        3.45/    10.05/    22.40/    36.48/    56.45/    80.48/    90.26/   100.22/   104.10/   109.00/   112.35/   115.48/         /         /         /   155.12/   
    1 BL Bydgoszcz                        3.45/     6.20/    12.35/    14.08/    19.57/    24.03/     9.38/     9.56/     3.48/     4.50/     3.35/     3.13/         /         /         /         /   
    Czarnowski Zbigniew        NKl       64.20/   101.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   148.24/   
    1 BL Bydgoszcz                       64.20/    37.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45_50      6.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-45      3-47      4-46      5-52      6-43      7-49      8-50      9-48     10-53     11-51     12-44     13-100   
  1 Deliński Henryk                57.29  3.02/2    7.46/1*  16.42/1*  19.25/1*  23.28/1*  31.00/1*  35.01/1*  37.53/1*  40.49/1*  48.43/1*  54.15/1*  56.46/1*  57.10/1*  57.29/1* 
    1 BL Bydgoszcz                        3.02/2    4.44/1*   8.56/1*   2.43/7    4.03/4    7.32/1*   4.01/4    2.52/1*   2.56/2    7.54/1*   5.32/1*   2.31/1*   0.24/4    0.19/3  
  2 Macul Jan                      65.29  3.09/3    8.38/4   18.13/2   20.39/2   25.41/2   34.35/2   38.25/2   42.02/2   44.59/2   54.12/2   60.54/2   64.46/2   65.08/2   65.29/2  
    UKS Traper Złocieniec                 3.09/3    5.29/4    9.35/2    2.26/3    5.02/5    8.54/4    3.50/3    3.37/4    2.57/3    9.13/5    6.42/2    3.52/5    0.22/2    0.21/4  
  3 Koczko Tomasz                  68.19  3.09/3    8.04/3   21.27/3   23.16/3   27.10/3   37.19/3   41.37/3   44.30/3   47.13/3   55.32/3   64.04/3   67.41/3   68.01/3   68.19/3  
    MKS Skarmat Toruń                     3.09/3    4.55/2   13.23/6    1.49/1*   3.54/1*  10.09/8    4.18/7    2.53/2    2.43/1*   8.19/2    8.32/5    3.37/4    0.20/1*   0.18/1* 
  4 Fijor Waldemar                 77.28  4.14/5   10.26/5   21.48/4   24.05/4   31.21/4   40.07/4   44.20/4   48.00/4   52.30/4   61.24/4   69.31/4   76.44/4   77.07/4   77.28/4  
    MKS Skarmat Toruń                     4.14/5    6.12/5   11.22/3    2.17/2    7.16/9    8.46/2    4.13/6    3.40/5    4.30/10   8.54/4    8.07/3    7.13/11   0.23/3    0.21/4  
  5 Chachuła Dobiesław             83.56  7.04/9   16.30/10  28.00/7   30.38/7   37.18/7   46.28/6   50.33/6   54.27/6   58.44/6   67.32/6   75.43/5   82.51/5   83.25/5   83.56/5  
    1 BL Bydgoszcz                        7.04/9    9.26/10  11.30/4    2.38/6    6.40/7    9.10/5    4.05/5    3.54/6    4.17/9    8.48/3    8.11/4    7.08/10   0.34/7    0.31/9  
  6 Warchoł Andrzej                89.14  2.56/1*   7.56/2   29.55/8   32.23/8   36.19/6   46.12/5   49.52/5   53.57/5   58.05/5   67.28/5   81.52/6   88.14/6   88.48/6   89.14/6  
    MKS Skarmat Toruń                     2.56/1*   5.00/3   21.59/10   2.28/5    3.56/2    9.53/7    3.40/1*   4.05/8    4.08/7    9.23/6   14.24/7    6.22/9    0.34/7    0.26/8  
  7 Buń Mirosław                   95.38  7.48/10  14.14/9   36.04/9   38.31/9   42.31/8   52.17/8   56.03/7   60.03/7   64.09/7   73.32/7   88.10/7   94.29/7   95.07/7   95.38/7  
    1 BL Bydgoszcz                        7.48/10   6.26/7   21.50/9    2.27/4    4.00/3    9.46/6    3.46/2    4.00/7    4.06/6    9.23/6   14.38/8    6.19/8    0.38/9    0.31/9  
  8 Klawczyński Zbigniew          106.03  4.44/6   11.07/6   24.58/6   28.13/6   33.17/5   49.03/7   59.13/8   62.09/8   65.25/8   76.05/8  102.20/8  105.19/8  105.45/8  106.03/8  
    1 BL Bydgoszcz                        4.44/6    6.23/6   13.51/7    3.15/9    5.04/6   15.46/10  10.10/11   2.56/3    3.16/4   10.40/8   26.15/10   2.59/2    0.26/5    0.18/1* 
  9 Ługom Andrzej                 106.59  4.56/8   12.10/7   24.32/5   27.28/5   48.52/9   57.41/9   62.52/9   67.59/9   72.02/9   84.01/9  102.38/9  105.52/9  106.36/9  106.59/9  
    1 BL Bydgoszcz                        4.56/8    7.14/8   12.22/5    2.56/8   21.24/11   8.49/3    5.11/8    5.07/10   4.03/5   11.59/9   18.37/9    3.14/3    0.44/10   0.23/6  
 10 Pęczek Remigiusz              122.54  8.49/11  22.06/11  40.31/10  45.24/10  52.29/10  67.51/10  75.34/10  81.44/10  87.14/10 102.32/10 116.26/10 121.33/10 122.23/10 122.54/10 
    UKS Borne Sulinowo                    8.49/11  13.17/11  18.25/8    4.53/10   7.05/8   15.22/9    7.43/9    6.10/11   5.30/11  15.18/10  13.54/6    5.07/7    0.50/11   0.31/9  
 11 Grzelak Jacek                 178.08  4.53/7   14.10/8   41.08/11  66.07/11  78.33/11 102.46/11 112.07/11 116.43/11 120.56/11 141.52/11 172.20/11 177.17/11 177.44/11 178.08/11 
    1 BL Bydgoszcz                        4.53/7    9.17/9   26.58/11  24.59/11  12.26/10  24.13/11   9.21/10   4.36/9    4.13/8   20.56/11  30.28/11   4.57/6    0.27/6    0.24/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         5.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-41      4-47      5-52      6-48      7-49      8-43      9-42     10-53     11-36     12-44     13-100   
  1 Lewoń Bogdan                   59.35  3.12/2   10.07/2   14.56/2   22.15/2   27.13/2   33.01/2   36.22/2   42.57/2   45.37/2   48.59/2   56.28/1*  58.58/1*  59.17/1*  59.35/1* 
    UMKS Orkan Ostróda                    3.12/2    6.55/3    4.49/2    7.19/3    4.58/1*   5.48/2    3.21/2    6.35/2    2.40/2    3.22/2    7.29/1*   2.30/1*   0.19/1*   0.18/1* 
  2 Mientki Tadeusz                61.13  2.41/1*   7.54/1*  11.56/1*  17.43/1*  26.35/1*  31.43/1*  34.05/1*  39.10/1*  41.21/1*  43.30/1*  56.35/2   60.23/2   60.49/2   61.13/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.41/1*   5.13/1*   4.02/1*   5.47/1*   8.52/3    5.08/1*   2.22/1*   5.05/1*   2.11/1*   2.09/1*  13.05/2    3.48/3    0.26/2    0.24/3  
  3 Dominiak Zdzisław              79.39  4.22/3   11.15/3   17.56/3   24.59/3   33.08/3   40.16/3   44.29/3   53.16/3   57.29/3   61.13/3   75.14/3   78.49/3   79.16/3   79.39/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.22/3    6.53/2    6.41/3    7.03/2    8.09/2    7.08/3    4.13/3    8.47/3    4.13/3    3.44/3   14.01/3    3.35/2    0.27/3    0.23/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-39      3-41      4-38      5-43      6-42      7-53      8-51      9-44     10-100   
  1 Jakielaszek Ryszard            43.16  2.46/1*   7.25/1*  11.16/1*  14.37/1*  29.53/1*  32.29/1*  35.15/1*  40.34/1*  42.35/1*  42.59/1*  43.16/1* 
    1 BL Bydgoszcz                        2.46/1*   4.39/1*   3.51/1*   3.21/1*  15.16/4    2.36/1*   2.46/1*   5.19/1*   2.01/1*   0.24/1*   0.17/1* 
  2 Wojtyła Jerzy                  50.04  3.32/2   10.42/3   15.37/3   21.27/3   32.00/2   34.50/2   38.47/2   46.18/2   49.08/2   49.38/2   50.04/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    3.32/2    7.10/3    4.55/2    5.50/3   10.33/1*   2.50/2    3.57/3    7.31/2    2.50/2    0.30/2    0.26/3  
  3 Owczarski Tomasz               52.14  3.42/3   10.30/2   15.32/2   20.33/2   32.45/3   36.00/3   39.43/3   47.36/3   51.22/3   51.54/3   52.14/3  
    WKS Chojnice                          3.42/3    6.48/2    5.02/3    5.01/2   12.12/2    3.15/3    3.43/2    7.53/3    3.46/4    0.32/3    0.20/2  
  4 Bzdawski Maciej                89.04 11.12/5   21.01/4   28.52/4   37.59/4   56.57/4   62.47/4   69.37/4   82.47/4   87.21/4   88.11/4   89.04/4  
    indywidualnie                        11.12/5    9.49/4    7.51/5    9.07/5   18.58/5    5.50/5    6.50/5   13.10/4    4.34/5    0.50/5    0.53/5  
  5 Ratajczak Jerzy               103.44  4.43/4   34.24/5   39.46/5   45.41/5   60.52/5   66.37/5   72.52/5   99.06/5  102.38/5  103.11/5  103.44/5  
    TG SOKÓŁ Gniewkowo                    4.43/4   29.41/5    5.22/4    5.55/4   15.11/3    5.45/4    6.15/4   26.14/5    3.32/3    0.33/4    0.33/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        2.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-43      4-32      5-55      6-33      7-100   
  1 Kniaź Weronika & Justyna       33.44  3.57/1*  10.07/1*  15.21/1*  16.58/1*  21.49/1*  24.10/1*  33.21/1*  33.44/1* 
    UKS Borne Sulinowo                    3.57/1*   6.10/1*   5.14/1*   1.37/1*   4.51/1*   2.21/1*   9.11/1*   0.23/1*