Końcowe wyniki zawodów                                          2011-10-22 15:34:40
                         Puchar Wójta Gminy Przewóz SPRINT
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce==========================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K_KJ        1.8km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23            14.25  +      0.00
  2.Folbrechtova Šárka       Novy Bor             BOR            14.45  +      0.20
  3.Doškářová Tereza         Novy Bor             BOR            15.58  +      1.33
  4.Kanikowska Dominika      UKS Tukan Iwiny      D23            17.45  +      3.20
  5.Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95            17.48  +      3.23
  6.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23            18.55  +      4.30
  7.Michałowska Agata        UMKS Orkan Ostróda   N61            30.10  +     15.45
  8.Benesz Roksana           ZS Przewóz           ZSP            50.01  +     35.36
 
Końcowe wyniki zawodów: KD          0.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Benesz Aleksandra        ZS Przewóz           ZSP             4.50  +      0.00
  2.Femlak Natalia           ZS Przewóz           ZSP             4.53  +      0.03
  3.Karasiewicz Maja         UKS  Orientpark Osie UOO             5.59  +      1.09
  4.Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91             6.01  +      1.11
  5.Galster Izabela          ZS Przewóz           ZSP             7.09  +      2.19
  6.Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R22             7.27  +      2.37
  7.Tran Thanh Nikola        UKS  Orientpark Osie UOO             7.40  +      2.50
  8.Uruska Natalia           ZS Przewóz           ZSP             9.25  +      4.35
  9.Brylak Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23             9.26  +      4.36
 10.Haniszewska Karolina     SP Rcibrowica        SPR            10.21  +      5.31
 11.Moskalewicz Weronika     UKS Tukan Iwiny      D23            10.30  +      5.40
 12.Buganik Jagoda           UKS  Orientpark Osie UOO            10.41  +      5.51
 13.Łużna Laura              SP Rcibrowica        SPR            10.42  +      5.52
 14.Nicka Klaudia            SP Rcibrowica        SPR            10.44  +      5.54
 15.Kumoś Ula                SP Rcibrowica        SPR            11.45  +      6.55
 16.Złotek Magdalena         UKS Tukan Iwiny      D23            12.36  +      7.46
 17.Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23            13.46  +      8.56
 18.Medycka Nadia            UKS  Orientpark Osie UOO            14.38  +      9.48
 19.Szajna Roksana           UKS Tukan Iwiny      D23            15.10  +     10.20
 20.Matysiak Marcelina       UKS  Orientpark Osie UOO            15.37  +     10.47
 21.Nicifur Kinga            UKS  Orientpark Osie UOO            18.35  +     13.45
 22.Sziwa Wiktoria           UKS  Orientpark Osie UOO            21.36  +     16.46
 23.Troszczak Barbara        UKS Tukan Iwiny      D23            24.31  +     19.41
 
Końcowe wyniki zawodów: KM          1.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tschierschke Paulina     UKS Tukan Iwiny      D23            15.56  +      0.00
  2.Dziadkiewicz Martyna     ZS Przewóz           ZSP            18.25  +      2.29
  3.Szewczyk Angelika        UKS Tukan Iwiny      D23            19.00  +      3.04
  4.Polus Anna               ZS Przewóz           ZSP            20.24  +      4.28
  5.Zamkotowicz Jessica      ZS Przewóz           ZSP            20.29  +      4.33
  6.Polańska Natalia         ZS Przewóz           ZSP            22.07  +      6.11
  7.Bandrów Kamila           UKS Tukan Iwiny      D23            22.58  +      7.02
  8.Lewandowska Roksana      ZS Przewóz           ZSP            26.59  +     11.03
  9.Gibas Natalia            UKS Tukan Iwiny      D23            38.24  +     22.28
 10.Greszta Klaudia          UKS Tukan Iwiny      D23            43.10  +     27.14
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          1.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewoń Ewa                UMKS Orkan Ostróda   N61            16.27  +      0.00
  2.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22            17.16  +      0.49
  3.Jolanta Wysocka          SKBnO Orientuś Zabrz SKO            21.36  +      5.09
  4.Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92            24.25  +      7.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M           2.3km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pazhukh Yaroslav         UKS Azymut Dębów     R22            12.59  +      0.00
  2.Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95            13.04  +      0.05
  3.Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      D23            16.05  +      3.06
  4.Klapka Michal            Novy Bor             BOR            20.15  +      7.16
 
Końcowe wyniki zawodów: MD          0.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23             7.53  +      0.00
  2.Skweres Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23            10.16  +      2.23
  3.Kanikowski Kacper        SP Rcibrowica        SPR            12.02  +      4.09
  4.Dziadkiewicz Arkadiusz   ZS Przewóz           ZSP            13.06  +      5.13
  5.Członka Przemysław       UKS Tukan Iwiny      D23            14.26  +      6.33
  6.Słoma Grzegorz           SP Rcibrowica        SPR            14.48  +      6.55
  7.Burzyński Tobiasz        UKS  Orientpark Osie UOO            15.12  +      7.19
  8.Sawicki Aleksander       UKS Tukan Iwiny      D23            15.27  +      7.34
  9.Tałocha Kacper           UKS  Orientpark Osie UOO            16.15  +      8.22
 10.Barczuk Michał           SP Rcibrowica        SPR            16.32  +      8.39
 11.Knichał Dominik          UKS  Orientpark Osie UOO            17.13  +      9.20
 12.Burdyl Hubert            UKS  Orientpark Osie UOO            17.16  +      9.23
 13.Kozak Szymon             UKS Tukan Iwiny      D23            17.37  +      9.44
 14.Hajde Kacper             UKS  Orientpark Osie UOO            18.08  +     10.15
 15.Hanusiak Damian          UKS  Orientpark Osie UOO            18.38  +     10.45
 16.Beneda Dominik           UKS Tukan Iwiny      D23            19.15  +     11.22
 17.Dzięgiel Paweł           UKS  Orientpark Osie UOO            21.21  +     13.28
 18.Sikora Kornel            UKS  Orientpark Osie UOO            21.34  +     13.41
 19.Probala Bartłomiej       UKS  Orientpark Osie UOO            22.10  +     14.17
 20.Warężak Kacper           UKS Tukan Iwiny      D23            22.56  +     15.03
 21.Kowalski Paweł           UKS  Orientpark Osie UOO            23.11  +     15.18
 22.Wawrzak Kamil            UKS  Orientpark Osie UOO            23.20  +     15.27
 23.Siok Michał              UKS Tukan Iwiny      D23            27.02  +     19.09
 24.Budzik Bartłomiej        SP Rcibrowica        SPR            30.25  +     22.32
 25.Zięzio Wiktor            UKS Tukan Iwiny      D23            41.22  +     33.29
   .Waga Emil                ZS Przewóz           ZSP        NKl               
   .Burdzy Maciej            SP Rcibrowica        SPR        NKl               
   .Wawrzyniak Kamil         UKS  Orientpark Osie UOO        NKl               
   .Łużny Karol              SP Rcibrowica        SPR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: MJ          2.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Patryk         UKS Azymut Dębów     R22            12.35  +      0.00
  2.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23            13.28  +      0.53
  3.Šákr Vit                 Novy Bor             BOR            13.51  +      1.16
  4.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23            14.04  +      1.29
  5.Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93            21.11  +      8.36
  6.Rychlicki Kamil          UKS Tukan Iwiny      D23            22.29  +      9.54
 
Końcowe wyniki zawodów: MM          1.3km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23             9.33  +      0.00
  2.Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93             9.36  +      0.03
  3.Werda Paweł              UKS Tukan Iwiny      D23            11.20  +      1.47
  4.Kurleto Oskar            UKS Tukan Iwiny      D23            12.01  +      2.28
  5.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93            12.06  +      2.33
  6.Szymański Kornel         MKS Paulinum Jelenia D93            12.11  +      2.38
  7.Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93            13.01  +      3.28
  8.Dyba Tymoteusz           ZS Przewóz           ZSP            13.31  +      3.58
  9.Florczyk Tomasz          ZS Przewóz           ZSP            14.03  +      4.30
 10.Stępień Filip            ZS Przewóz           ZSP            17.30  +      7.57
 11.Wasilski Kacper          MKS Paulinum Jelenia D93            18.09  +      8.36
 12.Sobczyszyn Kamil         UKS Tukan Iwiny      D23            19.39  +     10.06
   .Dłużniewski Piotr        ZS Przewóz           ZSP        NKl               
   .Sudół Krystian           UKS Tukan Iwiny      D23        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: MV          2.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95            13.27  +      0.00
  2.Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92            14.35  +      1.08
  3.Dzik Miroslaw            MUKS Gliwice         S22            14.48  +      1.21
  4.Zagdański Andrzej        UKS Energetyk Dychów F49            15.26  +      1.59
  5.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92            15.35  +      2.08
  6.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95            16.25  +      2.58
  7.DikošPavel               Novy Bor             BOR            16.53  +      3.26
  8.Doležal Milos            Novy Bor             BOR            17.31  +      4.04
  9.Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92            20.44  +      7.17
 10.Czerkawski Waclaw        MUKS Gliwice         S22            20.58  +      7.31
 11.Křtěnský Roman           Novy Bor             BOR            21.39  +      8.12
 12.Buganik Tomasz           UKS  Orientpark Osie UOO            21.58  +      8.31
 13.Doškář Boris             Novy Bor             BOR            23.20  +      9.53
   .Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.0km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jajko Kamil              UKS Tukan Iwiny      D23            11.13  +      0.00
  2.Szewczyk Robert          UKS Tukan Iwiny      D23            11.57  +      0.44
  3.Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23            14.08  +      2.55
  4.Bukiewicz Adrian         UKS Tukan Iwiny      D23            14.43  +      3.30
  5.Wojakiewicz Mateusz      UKS Tukan Iwiny      D23            17.46  +      6.33
 
Końcowe wyniki zawodów: R           0.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23             8.50  +      0.00
  2.Brylak Amelia            UKS Tukan Iwiny      D23            12.15  +      3.25
  3.Pachnik Jędrek           UKS Tukan Iwiny      D23            12.36  +      3.46
  4.Buganik Zuzanna          UKS  Orientpark Osie UOO            13.30  +      4.40
  5.Zawada Julia             UKS Tukan Iwiny      D23            13.40  +      4.50
   .Nicifur Maciej           UKS  Orientpark Osie UOO        NKl