Lista startowa wg kategorii                                             2011-05-13 00:43:08
                                             
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce==================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    3 Gała Paulina             UKS Lotna Zdzieszowi O27              428748   1.00      
  2    1 Czupryniak Patrycja      UKS Kometa Gliwice   S28S28163        361844   5.00      
  3    6 Salomon Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47              412142   9.00      
  4    5 Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47             1394737  13.00      
  5    2 Paluszek Natalia         UKS Kometa Gliwice   S28S28170        361846  17.00      
  6    4 Mandala Katarzyna        UKS Azymek Zdzieszow O47              222891  21.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K14         4.9km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   10 Moryń Zuzanna            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394738   2.00      
  2    7 Oleśniewicz Paulina      UKS Lotna Zdzieszowi O27              428774   6.00      
  3   15 Kotala Oliwia            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394736  10.00      
  4   13 Lipska Jessica           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392572  14.00      
  5    9 Mikulska Ewelina         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392590  18.00      
  6   14 Majkowska Angelika       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392574  22.00      
  7   12 Mętel Maja               UKS Azymek Zdzieszow O47             1394744  26.00      
  8   11 Skóra Sonia              UKS Azymek Zdzieszow O47             1394745  30.00      
  9    8 Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47             1394735  34.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K17         9.1km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   20 Szymainda Aleksandra     UKS Azymek Zdzieszow O47             1394734   2.00      
  2   21 Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G1101061         332640  10.00      
  3   16 Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28S28093        886617  18.00      
  4   18 Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O4700249         500715  26.00      
  5   17 Gawłowska Kinga          UKS Kometa Gliwice   S28S28086        361808  34.00      
  6   22 Bogucka Aldona           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392576  42.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K20         9.1km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   26 Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G1100117         332634  38.00      
  2   24 Ślęzak Beata             UKS Kometa Gliwice   S28S28019        338913  46.00      
  3   25 Szwancarz Marzena        UKS Azymek Zdzieszow O4700246         887002  54.00      
  4   23 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28S28004        887226  62.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K21         9.8km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   29 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061        2016319   3.00      
  2   30 Kajzer Monika            PUKS Młode Orły Nowy W0300026         305976   7.00      
  3   27 Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B56600051                11.00      
  4   31 Nowakowska Anita         UKS Kometa Gliwice   S28S28001        886616  15.00      
  5   34 Polewska Joanna          UKS Azymek Zdzieszow O4700252         887004  19.00      
  6   32 Grochowina Joanna        UKS Kometa Gliwice   S28S28020        899022  23.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K40         7.9km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   35 Bogucka Jaroszek Anna    MUKS Gliwice Gliwice S22              418425  53.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.9km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   37 Tomczyk Radosław         UKS Kometa Gliwice   S28S28153        361848  25.00      
  2   38 Zaradzki Michał          UKS Kometa Gliwice   S28S28175        364251  29.00      
  3   42 Obstoj Adam              UKS Lotna Zdzieszowi O27              428765  33.00      
  4   39 Tomczyk Jakub            UKS Kometa Gliwice   S28S28178        364252  37.00      
  5   36 Puzan Dominik            UKS Trops Białystok  B56B56036                41.00      
  6   40 Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28S28172        364253  45.00      
  7   41 Zwierzyński Michał       UKS Kometa Gliwice   S28S28180        364254  49.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M14         4.9km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   53 Wrotny Mateusz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1394731   0.00      
  2   47 Sobiegraj Michał         UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25029        418418   4.00      
  3   43 Gricner Adam             UKS Azymek Zdzieszow O47             1392579   8.00      
  4   44 Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice Gliwice S22              424267  12.00      
  5   54 Gałuszkiewicz Tomasz     UKS Azymek Zdzieszow O47              418999  16.00      
  6   52 Augustyn Mateusz         UKS Lotna Zdzieszowi O27              428743  20.00      
  7   48 Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28S28122        886619  24.00      
  8   45 Burda Tomasz             UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25031        418318  28.00      
  9   50 Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   S28S28114        361843  32.00      
 10   46 Januszke Szymon          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25030        418337  36.00      
 11   49 Kuncewicz Piotr          UKS Kometa Gliwice   S28S28121        361845  40.00      
 12   51 Bielka Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27              428755  44.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M17         9.8km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   64 Grzesista Igor           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603310   0.00      
  2   56 Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B56B56-01098              4.00      
  3   60 Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28054        887215   8.00      
  4   55 Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B56B56-01099             12.00      
  5   67 Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         332633  16.00      
  6   61 Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O4700262        1394742  20.00      
  7   68 Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G1101374         332637  24.00      
  8   58 Czerniak Łukasz          UMKS ORKAN Ostróda   N61N61103-019    413393  28.00      
  9   66 Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         412444  32.00      
 10   57 Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice Gliwice S22              428754  36.00      
 11   65 Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G1100121         412250  40.00      
 12   63 Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O47             1392575  44.00      
 13   59 Chodola Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28S28023        888970  48.00      
 14   62 Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392573  52.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M20         9.8km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   71 Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G1100120         332636  56.00      
  2   69 Skorupa Piotr            MUKS Gliwice Gliwice S22              428767  60.00      
  3   70 Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O4700255         887003  64.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21        12.1km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   75 Krzysko Bartosz          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25006-000    412549   1.00      
  2   74 Żukowski Michał          UKS Trops Białystok  B5601059                  5.00      
  3   84 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W87W87007        505096   9.00      
  4   73 Jackiewicz Artur         UKS Trops Białystok  B5601060                 13.00      
  5   86 Kalsztein Karol          PKO Harpagan Gdańsk  G1100985         887005  17.00      
  6   76 Nowak Remigiusz          WKS Grunwald Poznań  P69              501141  21.00      
  7   72 Waśkiewicz Łukasz        Indywidualny Mazowsz W0001934         889680  25.00      
  8   80 Szwancarz Grzegorz       UKS Azymek Zdzieszow O4700257        1394741  29.00      
  9   82 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47             1603313  33.00      
 10   83 Baran Konrad             UKS Azymek Zdzieszow O47             1392578  37.00      
 11   85 Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W87W87011        991792  41.00      
 12   79 Wojtynek Sebastian       UKS Azymek Zdzieszow O4700427         887001  45.00      
 13   77 Banach Robert            WKS Grunwald Poznań  P69              501144  49.00      
 14   81 Lippa Grzegorz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603311  53.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M40         9.8km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   89 Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice Gliwice S22              428772   3.00      
  2   87 Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56B56027                 7.00      
  3   90 Podwórny Jacek           MUKS Gliwice Gliwice S22                      11.00      
  4   92 Cegiełka Jan             KU AZS WAT Warszawa  W89                      15.00      
  5   88 Puzan Zdzisław           UKS Trops Białystok  B56B56035                19.00      
  6   91 Czerniak Roman           UMKS ORKAN Ostróda   N61N61117-019    413398  23.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M50         9.1km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   93 Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND                      27.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M60         7.9km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   95 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30              412358  31.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTD         7.9km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  115 Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28S28074        888967  35.00      
  2  113 Portka Mariusz           Indywidualnie        IND                      39.00      
  3  111 Magiera Sylwester        Indywidualnie        IND             8872253  43.00      
  4  116 Zabawczuk Tomasz         Indywidualnie        IND                      47.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTS         4.9km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  105 Barszczewska Patrycja    UKS Azymek Zdzieszow O47             1394743  23.00      
  2  100 Łukaszyński              UKS Lotna Zdzieszowi O27              428749  27.00      
  3  106 Pełka Krzysztof          Indywidualnie        IND                      31.00      
  4  101 Wasielewski Kacper       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392586  35.00      
  5  109 Orian Anna               Indywidualnie        IND                      39.00      
  6   97 Skóra Krzysztof          UKS Azymek Zdzieszow O47              222892  43.00      
  7  103 Błażewicz Magdalena      UKS Azymek Zdzieszow O47             1394739  47.00      
  8  102 Mandala Michaela         UKS Azymek Zdzieszow O47             1394732  51.00      
  9  107 Dymarek Andrzej          Indywidualnie        IND                      55.00      
 10  104 Olejniczak Małgorzata    UKS Azymek Zdzieszow O47             2412543  59.00      
 11  108 Orian Konopka Marzena    Indywidualnie        IND                      63.00