Lista startowa wg kategorii                                             2011-05-13 00:43:34
                                             
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce==================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         
--------------------------------------------------------------------------------
  1    4 Mandala Katarzyna        UKS Azymek Zdzieszow O47              222891   1.00      
  2    2 Paluszek Natalia         UKS Kometa Gliwice   S28S28170        361846   3.00      
  3    5 Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47             1394737   5.00      
  4    6 Salomon Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47              412142   7.00      
  5    1 Czupryniak Patrycja      UKS Kometa Gliwice   S28S28163        361844   9.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K14         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1    8 Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47             1394735   0.00      
  2   11 Skóra Sonia              UKS Azymek Zdzieszow O47             1394745   2.00      
  3   12 Mętel Maja               UKS Azymek Zdzieszow O47             1394744   4.00      
  4   14 Majkowska Angelika       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392574   6.00      
  5    9 Mikulska Ewelina         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392590   8.00      
  6   13 Lipska Jessica           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392572  10.00      
  7   15 Kotala Oliwia            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394736  12.00      
  8   10 Moryń Zuzanna            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394738  14.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K17         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   22 Bogucka Aldona           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392576   2.00      
  2   17 Gawłowska Kinga          UKS Kometa Gliwice   S28S28086        361808   6.00      
  3   18 Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O4700249         500715  10.00      
  4   16 Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28S28093        886617  14.00      
  5   21 Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G1101061         332640  18.00      
  6   20 Szymainda Aleksandra     UKS Azymek Zdzieszow O47             1394734  22.00      
  7   19 Wojtynek Roksana         UKS Azymek Zdzieszow O4700265        1394740  26.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   23 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28S28004        887226  30.00      
  2   25 Szwancarz Marzena        UKS Azymek Zdzieszow O4700246         887002  34.00      
  3   24 Ślęzak Beata             UKS Kometa Gliwice   S28S28019        338913  38.00      
  4   26 Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G1100117         332634  42.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K21         Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   32 Grochowina Joanna        UKS Kometa Gliwice   S28S28020        899022   1.00      
  2   34 Polewska Joanna          UKS Azymek Zdzieszow O4700252         887004   3.00      
  3   31 Nowakowska Anita         UKS Kometa Gliwice   S28S28001        886616   5.00      
  4   27 Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B56600051                 7.00      
  5   30 Kajzer Monika            PUKS Młode Orły Nowy W0300026         305976   9.00      
  6   29 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061        2016319  11.00      
  7   33 Lutecka Justyna          UKS Kometa Gliwice   S28S28002                13.00      
  8  118 Włodarczyk Anna          Indywidualnie        IND             2026159  15.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   35 Bogucka Jaroszek Anna    MUKS Gliwice Gliwice S22              418425  45.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M12         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   41 Zwierzyński Michał       UKS Kometa Gliwice   S28S28180        364254  11.00      
  2   40 Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28S28172        364253  13.00      
  3   36 Puzan Dominik            UKS Trops Białystok  B56B56036                15.00      
  4   39 Tomczyk Jakub            UKS Kometa Gliwice   S28S28178        364252  17.00      
  5   38 Zaradzki Michał          UKS Kometa Gliwice   S28S28175        364251  19.00      
  6   37 Tomczyk Radosław         UKS Kometa Gliwice   S28S28153        361848  21.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   51 Bielka Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27              428755  16.00      
  2   49 Kuncewicz Piotr          UKS Kometa Gliwice   S28S28121        361845  18.00      
  3   46 Januszke Szymon          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25030        418337  20.00      
  4   50 Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   S28S28114        361843  22.00      
  5   45 Burda Tomasz             UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25031        418318  24.00      
  6   48 Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28S28122        886619  26.00      
  7   44 Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice Gliwice S22              424267  28.00      
  8   43 Gricner Adam             UKS Azymek Zdzieszow O47             1392579  30.00      
  9   47 Sobiegraj Michał         UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25029        418418  32.00      
 10   53 Wrotny Mateusz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1394731  34.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M17         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   62 Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392573   0.00      
  2   59 Chodola Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28S28023        888970   4.00      
  3   63 Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O47             1392575   8.00      
  4   65 Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G1100121         412250  12.00      
  5   57 Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice Gliwice S22              428754  16.00      
  6   66 Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         412444  20.00      
  7   58 Czerniak Łukasz          UMKS ORKAN Ostróda   N61N61103-019    413393  24.00      
  8   68 Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G1101374         332637  28.00      
  9   61 Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O4700262        1394742  32.00      
 10   67 Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         332633  36.00      
 11   55 Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B56B56-01099             40.00      
 12   60 Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28054        887215  44.00      
 13   56 Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B56B56-01098             48.00      
 14   64 Grzesista Igor           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603310  52.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   70 Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O4700255         887003  46.00      
  2   69 Skorupa Piotr            MUKS Gliwice Gliwice S22              428767  50.00      
  3   71 Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G1100120         332636  54.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21         Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Lippa Grzegorz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603311  17.00      
  2   77 Banach Robert            WKS Grunwald Poznań  P69              501144  19.00      
  3   79 Wojtynek Sebastian       UKS Azymek Zdzieszow O4700427         887001  21.00      
  4   85 Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W87W87011        991792  23.00      
  5   83 Baran Konrad             UKS Azymek Zdzieszow O47             1392578  25.00      
  6  115 Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28S28074        888967  27.00      
  7   82 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47             1603313  29.00      
  8   80 Szwancarz Grzegorz       UKS Azymek Zdzieszow O4700257        1394741  31.00      
  9   72 Waśkiewicz Łukasz        Indywidualny Mazowsz W0001934         889680  33.00      
 10   76 Nowak Remigiusz          WKS Grunwald Poznań  P69              501141  35.00      
 11   86 Kalsztein Karol          PKO Harpagan Gdańsk  G1100985         887005  37.00      
 12   73 Jackiewicz Artur         UKS Trops Białystok  B5601060                 39.00      
 13   84 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W87W87007        505096  41.00      
 14   74 Żukowski Michał          UKS Trops Białystok  B5601059                 43.00      
 15   75 Krzysko Bartosz          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25006-000    412549  45.00      
 16   78 Mirowski Dominik         KS Artemis Wrocław   D92              887010  47.00      
 17  117 Parzych Michał           KU AZS WAT Warszawa  W89                      49.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   91 Czerniak Roman           UMKS ORKAN Ostróda   N61N61117-019    413398  23.00      
  2   88 Puzan Zdzisław           UKS Trops Białystok  B56B56035                25.00      
  3   92 Cegiełka Jan             KU AZS WAT Warszawa  W89                      27.00      
  4   87 Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56B56027                29.00      
  5   89 Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice Gliwice S22              428772  31.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   93 Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND                      33.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   95 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30              412358  35.00      
  2   96 Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D92              413303  37.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTD         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  116 Zabawczuk Tomasz         Indywidualnie        IND                      39.00      
  2  111 Magiera Sylwester        Indywidualnie        IND             8872253  41.00      
  3  110 Wiśniewski Sylwester     KS Burza Wrocław     D90              886669  43.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTS         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  107 Dymarek Andrzej          Indywidualnie        IND                      36.00      
  2  102 Mandala Michaela         UKS Azymek Zdzieszow O47             1394732  38.00      
  3  103 Błażewicz Magdalena      UKS Azymek Zdzieszow O47             1394739  40.00      
  4   97 Skóra Krzysztof          UKS Azymek Zdzieszow O47              222892  42.00      
  5  101 Wasielewski Kacper       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392586  44.00      
  6  106 Pełka Krzysztof          Indywidualnie        IND                      46.00      
  7  100 Łukaszyński              UKS Lotna Zdzieszowi O27              428749  48.00      
  8  105 Barszczewska Patrycja    UKS Azymek Zdzieszow O47             1394743  50.00      
  9   98 Kotłowski Arkadiusz      UKS Azymek Zdzieszow O47              418991  52.00      
 10   99 Olejniczak Marcin        UKS Azymek Zdzieszow O47              412146  54.00