Lista startowa wg kategorii                                             2011-05-14 19:14:12
                          XI Mistrz. Polski, Puchar Najmłodszych
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce==================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         
--------------------------------------------------------------------------------
  1    2 Paluszek Natalia         UKS Kometa Gliwice   S28S28170        361846   0.00      
  2    3 Gała Paulina             UKS Lotna Zdzieszowi O27              428748   4.00      
  3    1 Czupryniak Patrycja      UKS Kometa Gliwice   S28S28163        361844   8.00      
  4    5 Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47             1394737  12.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K14         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1    7 Oleśniewicz Paulina      UKS Lotna Zdzieszowi O27              428774  16.00      
  2   14 Majkowska Angelika       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392574  20.00      
  3   11 Skóra Sonia              UKS Azymek Zdzieszow O47             1394745  24.00      
  4   15 Kotala Oliwia            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394736  28.00      
  5   13 Lipska Jessica           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392572  32.00      
  6    9 Mikulska Ewelina         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392590  36.00      
  7    8 Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47             1394735  40.00      
  8   10 Moryń Zuzanna            UKS Azymek Zdzieszow O47             1394738  44.00      
  9   12 Mętel Maja               UKS Azymek Zdzieszow O47             1394744  48.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K17         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   22 Bogucka Aldona           UKS Azymek Zdzieszow O47             1392576  19.00      
  2   16 Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28S28093        886617  23.00      
  3   20 Szymainda Aleksandra     UKS Azymek Zdzieszow O47             1394734  27.00      
  4   21 Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G1101061         332640  31.00      
  5   19 Wojtynek Roksana         UKS Azymek Zdzieszow O4700265        1394740  35.00      
  6   17 Gawłowska Kinga          UKS Kometa Gliwice   S28S28086        361808  39.00      
  7   18 Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O4700249         500715  43.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   24 Ślęzak Beata             UKS Kometa Gliwice   S28S28019        338913   3.00      
  2   25 Szwancarz Marzena        UKS Azymek Zdzieszow O4700246         887002   7.00      
  3   23 Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28S28004        887226  11.00      
  4   26 Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G1100117         332634  15.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K21         Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   32 Grochowina Joanna        UKS Kometa Gliwice   S28S28020        899022   1.00      
  2   27 Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B56600051        418405   5.00      
  3   30 Kajzer Monika            PUKS Młode Orły Nowy W0300026         305976   9.00      
  4  118 Włodarczyk Anna          Indywidualnie        IND             2026159  13.00      
  5   31 Nowakowska Anita         UKS Kometa Gliwice   S28S28001        886616  17.00      
  6   34 Polewska Joanna          UKS Azymek Zdzieszow O4700252         887004  21.00      
  7   33 Lutecka Justyna          UKS Kometa Gliwice   S28S28002                25.00      
  8   29 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061        2016319  29.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   35 Bogucka Jaroszek Anna    MUKS Gliwice Gliwice S22              418425  33.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M12         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   36 Puzan Dominik            UKS Trops Białystok  B56B56036        418428  18.00      
  2   42 Obstoj Adam              UKS Lotna Zdzieszowi O27              428765  37.00      
  3   39 Tomczyk Jakub            UKS Kometa Gliwice   S28S28178        364252  41.00      
  4   40 Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28S28172        364253  45.00      
  5   41 Zwierzyński Michał       UKS Kometa Gliwice   S28S28180        364254  49.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   53 Wrotny Mateusz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1394731   2.00      
  2   50 Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   S28S28114        361843   6.00      
  3   54 Gałuszkiewicz Tomasz     UKS Azymek Zdzieszow O47              418999  10.00      
  4   49 Kuncewicz Piotr          UKS Kometa Gliwice   S28S28121        361845  14.00      
  5   51 Bielka Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27              428755  18.00      
  6   37 Tomczyk Radosław         UKS Kometa Gliwice   S28S28153        361848  22.00      
  7   52 Augustyn Mateusz         UKS Lotna Zdzieszowi O27              428743  26.00      
  8   38 Zaradzki Michał          UKS Kometa Gliwice   S28S28175        364251  30.00      
  9   45 Burda Tomasz             UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25031        418318  34.00      
 10   48 Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28S28122        886619  38.00      
 11   47 Sobiegraj Michał         UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25029        418418  42.00      
 12   44 Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice Gliwice S22              424267  46.00      
 13   46 Januszke Szymon          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25030        418322  50.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M17         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   56 Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B56B56-01098     418415   0.00      
  2   63 Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O47             1392575   4.00      
  3   59 Chodola Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28S28023        888970   8.00      
  4   55 Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B56B56-01099     418411  12.00      
  5   64 Grzesista Igor           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603310  16.00      
  6   60 Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28054        887215  20.00      
  7   66 Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         412444  24.00      
  8   58 Czerniak Łukasz          UMKS ORKAN Ostróda   N61N61103-019    413393  28.00      
  9   62 Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47             1392573  32.00      
 10   67 Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G1101159         332633  36.00      
 11   57 Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice Gliwice S22              428754  40.00      
 12   68 Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G1101374         332637  44.00      
 13   61 Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O4700262        1394742  48.00      
 14   65 Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G1100121         412250  52.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   69 Skorupa Piotr            MUKS Gliwice Gliwice S22              428767  56.00      
  2   70 Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O4700255         887003  60.00      
  3   71 Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G1100120         887005  64.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21         Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   79 Wojtynek Sebastian       UKS Azymek Zdzieszow O4700427         887001   1.00      
  2   74 Żukowski Michał          UKS Trops Białystok  B5601059         418406   5.00      
  3   72 Waśkiewicz Łukasz        Indywidualny Mazowsz W0001934         889680   9.00      
  4  117 Parzych Michał           KU AZS WAT Warszawa  W89                      13.00      
  5   73 Jackiewicz Artur         UKS Trops Białystok  B5601060         418422  17.00      
  6   81 Lippa Grzegorz           UKS Azymek Zdzieszow O47             1603311  21.00      
  7   86 Kalsztein Karol          PKO Harpagan Gdańsk  G1100985            111  25.00      
  8   80 Szwancarz Grzegorz       UKS Azymek Zdzieszow O4700257        1394741  29.00      
  9   78 Mirowski Dominik         KS Artemis Wrocław   D92              887010  33.00      
 10   82 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47             1603313  37.00      
 11   75 Krzysko Bartosz          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25006-000    412549  41.00      
 12   83 Baran Konrad             UKS Azymek Zdzieszow O47             1392578  45.00      
 13   76 Nowak Remigiusz          WKS Grunwald Poznań  P69              501141  49.00      
 14   85 Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W87W87011        991792  53.00      
 15  120 Sommer Michael           Denmark              DEN              515121  57.00      
 16   77 Banach Robert            WKS Grunwald Poznań  P69              501144  61.00      
 17   84 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W87W87007        505096  65.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   88 Puzan Zdzisław           UKS Trops Białystok  B56B56035        418404   2.00      
  2   90 Podwórny Jacek           MUKS Gliwice Gliwice S22              418339   6.00      
  3   92 Cegiełka Jan             KU AZS WAT Warszawa  W89               54018  10.00      
  4   87 Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56B56027        361849  14.00      
  5   91 Czerniak Roman           UMKS ORKAN Ostróda   N61N61117-019    413398  18.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   94 Jabłoński Janusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28011        361834  22.00      
  2   93 Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND                      26.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   95 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30              412358  30.00      
  2   96 Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D92              413303  34.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTD         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  113 Portka Mariusz           Indywidualnie        IND              430377   3.00      
  2  114 Orian Piotr              Indywidualnie        IND                       7.00      
  3  112 Polewski Dariusz         UKS Azymek Zdzieszow O47              418990  11.00      
  4  116 Zabawczuk Tomasz         Indywidualnie        IND                      15.00      
  5  115 Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28S28074        888967  19.00      
  6  110 Wiśniewski Sylwester     KS Burza Wrocław     D90              886669  23.00      
  7  111 Magiera Wojciech         Indywidualnie        IND             8872253  27.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OTS         
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1  100 Łukaszyński              UKS Lotna Zdzieszowi O27              428749  31.00      
  2  103 Błażewicz Magdalena      UKS Azymek Zdzieszow O47             1394739  35.00      
  3  101 Wasielewski Kacper       UKS Azymek Zdzieszow O47             1392586  39.00      
  4  108 Orian Konopka Marzena    Indywidualnie        IND              418421  43.00      
  5   97 Skóra Krzysztof          UKS Azymek Zdzieszow O47              222892  47.00      
  6  106 Pełka Krzysztof          Indywidualnie        IND                      51.00      
  7  109 Orian Anna               Indywidualnie        IND              418412  55.00      
  8  105 Barszczewska Patrycja    UKS Azymek Zdzieszow O47             1394743  59.00      
  9  102 Mandala Michaela         UKS Azymek Zdzieszow O47             1394732  63.00