Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2011-05-14 12:24:27
                                                                                 XI Mistrz. Polski, Puchar Najmłodszych
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-47      3-45      4-44      5-40      6-100   
  1 Oleszek Aleksandra             11.50  2.34/1*   4.00/1*   5.21/1*   8.06/1*   9.39/1*  11.35/1*  11.50/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.34/1*   1.26/1*   1.21/1*   2.45/2    1.33/1*   1.56/1*   0.15/1* 
  2 Paluszek Natalia               14.03  4.37/4    6.06/3    7.28/3   10.11/3   11.44/2   13.42/2   14.03/2  
    UKS Kometa Gliwice                    4.37/4    1.29/2    1.22/2    2.43/1*   1.33/1*   1.58/2    0.21/3  
  3 Czupryniak Patrycja            14.24  2.49/2    4.25/2    5.58/2   10.03/2   11.48/3   14.05/3   14.24/3  
    UKS Kometa Gliwice                    2.49/2    1.36/3    1.33/3    4.05/3    1.45/4    2.17/3    0.19/2  
  4 Mandala Katarzyna              18.22  4.00/3    6.23/4    8.08/4   13.39/4   15.15/4   17.54/4   18.22/4  
    UKS Azymek Zdzieszowice               4.00/3    2.23/4    1.45/4    5.31/4    1.36/3    2.39/4    0.28/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-41      4-49      5-38      6-39      7-44      8-45      9-100   
  1 Mikulska Ewelina               20.47  2.06/2    4.36/1*   7.52/1*   8.59/1*  10.47/1*  13.28/1*  15.12/1*  17.57/1*  20.33/1*  20.47/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.06/2    2.30/1*   3.16/1*   1.07/1*   1.48/1*   2.41/2    1.44/2    2.45/2    2.36/1*   0.14/3  
  2 Moryń Zuzanna                  22.19  2.13/3    5.03/4    9.05/4   10.20/3   12.18/3   15.04/3   16.38/2   19.23/2   22.07/2   22.19/2  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.13/3    2.50/3    4.02/3    1.15/3    1.58/2    2.46/3    1.34/1*   2.45/2    2.44/3    0.12/1* 
  3 Repak Magdalena                23.07  2.04/1*   4.56/2    8.35/2    9.56/2   11.59/2   15.03/2   17.04/3   19.49/3   22.51/3   23.07/3  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.04/1*   2.52/4    3.39/2    1.21/4    2.03/4    3.04/4    2.01/6    2.45/2    3.02/6    0.16/5  
  4 Mętel Maja                     23.34  2.18/4    4.57/3    9.02/3   10.29/4   13.03/4   16.08/4   17.55/4   20.38/4   23.19/4   23.34/4  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.18/4    2.39/2    4.05/4    1.27/5    2.34/6    3.05/5    1.47/4    2.43/1*   2.41/2    0.15/4  
  5 Lipska Jessica                 26.24  2.22/5    5.18/5   13.08/7   14.22/7   16.22/6   18.56/5   20.41/5   23.27/5   26.11/5   26.24/5  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.22/5    2.56/5    7.50/7    1.14/2    2.00/3    2.34/1*   1.45/3    2.46/5    2.44/3    0.13/2  
  6 Majkowska Angelika             27.30  2.46/6    6.05/6   11.12/5   13.10/5   15.37/5   19.25/6   21.13/6   24.16/6   27.11/6   27.30/6  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.46/6    3.19/6    5.07/6    1.58/7    2.27/5    3.48/7    1.48/5    3.03/6    2.55/5    0.19/6  
  7 Skóra Sonia                    30.53  3.24/7    7.09/7   11.45/6   13.17/6   16.30/7   20.14/7   22.38/7   26.24/7   30.34/7   30.53/7  
    UKS Azymek Zdzieszowice               3.24/7    3.45/7    4.36/5    1.32/6    3.13/7    3.44/6    2.24/7    3.46/7    4.10/7    0.19/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17         4.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-41      3-51      4-36      5-35      6-45      7-33      8-49      9-38     10-46     11-44     12-40     13-100   
  1 Ożga Magdalena                 28.06  2.57/1*   7.06/4    9.56/2   12.02/2   15.08/1*  17.00/1*  18.25/1*  19.39/1*  21.03/1*  23.08/1*  25.00/1*  26.29/1*  27.57/1*  28.06/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.57/1*   4.09/6    2.50/1*   2.06/1*   3.06/1*   1.52/1*   1.25/1*   1.14/1*   1.24/1*   2.05/1*   1.52/1*   1.29/2    1.28/1*   0.09/1* 
  2 Wojtynek Roksana               31.48  3.38/4    6.45/2   10.18/3   12.51/3   16.35/3   18.55/2   20.46/2   22.30/2   24.11/2   26.24/2   28.31/2   29.40/2   31.33/2   31.48/2  
    UKS Azymek Zdzieszowice               3.38/4    3.07/2    3.33/3    2.33/2    3.44/2    2.20/2    1.51/2    1.44/4    1.41/2    2.13/2    2.07/2    1.09/1*   1.53/2    0.15/5  
  3 Lamorska Martyna               35.17  3.43/5    7.14/5   10.52/5   13.53/5   18.35/5   21.04/4   23.00/4   24.38/4   26.24/3   28.50/3   31.20/3   33.05/3   35.04/3   35.17/3  
    UKS Kometa Gliwice                    3.43/5    3.31/3    3.38/4    3.01/5    4.42/5    2.29/3    1.56/4    1.38/2    1.46/3    2.26/3    2.30/3    1.45/4    1.59/4    0.13/2  
  4 Bogucka Aldona                 35.51  3.28/3    7.01/3   10.40/4   13.47/4   18.17/4   21.04/4   22.56/3   24.36/3   26.28/4   29.03/4   31.54/4   33.41/4   35.38/4   35.51/4  
    UKS Azymek Zdzieszowice               3.28/3    3.33/4    3.39/5    3.07/6    4.30/4    2.47/4    1.52/3    1.40/3    1.52/4    2.35/4    2.51/4    1.47/5    1.57/3    0.13/2  
  5 Gawłowska Kinga                41.17  4.03/6    8.03/6   12.37/6   15.26/6   19.51/6   23.38/6   26.03/6   28.17/6   30.24/5   33.13/5   37.24/5   39.02/5   41.03/5   41.17/5  
    UKS Kometa Gliwice                    4.03/6    4.00/5    4.34/6    2.49/4    4.25/3    3.47/5    2.25/5    2.14/5    2.07/5    2.49/5    4.11/5    1.38/3    2.01/5    0.14/4  
  6 Pietrzak Anna                  47.23  3.08/2    5.37/1*   8.47/1*  11.27/1*  16.30/2   20.58/3   24.57/5   28.10/5   30.56/6   35.05/6   40.04/6   42.35/6   47.03/6   47.23/6  
    PKO Harpagan Gdańsk                   3.08/2    2.29/1*   3.10/2    2.40/3    5.03/6    4.28/6    3.59/6    3.13/6    2.46/6    4.09/6    4.59/6    2.31/6    4.28/6    0.20/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         4.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-41      3-51      4-36      5-35      6-45      7-33      8-49      9-38     10-46     11-44     12-40     13-100   
  1 Linowska Julita                24.38  2.43/1*   4.57/1*   7.35/1*   9.55/2   12.45/2   14.32/2   16.05/2   17.19/2   18.43/2   20.16/1*  22.06/1*  23.05/1*  24.30/1*  24.38/1* 
    PKO Harpagan Gdańsk                   2.43/1*   2.14/1*   2.38/1*   2.20/3    2.50/2    1.47/1*   1.33/2    1.14/1*   1.24/2    1.33/1*   1.50/2    0.59/2    1.25/1*   0.08/1* 
  2 Sanocka Barbara                25.11  2.47/2    5.01/2    7.47/2    9.50/1*  12.34/1*  14.22/1*  15.49/1*  17.08/1*  18.31/1*  20.34/2   22.17/2   23.31/2   25.00/2   25.11/2  
    UKS Kometa Gliwice                    2.47/2    2.14/1*   2.46/2    2.03/1*   2.44/1*   1.48/2    1.27/1*   1.19/3    1.23/1*   2.03/3    1.43/1*   1.14/3    1.29/2    0.11/4  
  3 Szwancarz Marzena              26.36  2.55/3    5.25/3    8.30/3   10.40/3   13.45/3   15.42/3   17.17/3   18.35/3   20.02/3   21.43/3   23.54/3   24.52/3   26.26/3   26.36/3  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.55/3    2.30/3    3.05/3    2.10/2    3.05/3    1.57/3    1.35/3    1.18/2    1.27/3    1.41/2    2.11/4    0.58/1*   1.34/3    0.10/2  
  4 Ślęzak Beata                   32.05  3.31/4    6.24/4    9.40/4   13.20/4   17.13/4   19.28/4   21.13/4   22.42/4   24.33/4   26.36/4   28.46/4   30.12/4   31.55/4   32.05/4  
    UKS Kometa Gliwice                    3.31/4    2.53/4    3.16/4    3.40/4    3.53/4    2.15/4    1.45/4    1.29/4    1.51/4    2.03/3    2.10/3    1.26/4    1.43/4    0.10/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-38      4-49      5-50      6-41      7-42      8-34      9-51     10-36     11-48     12-45     13-44     14-40     15-100   
  1 Kamińska Anna                  33.06  1.59/7    4.40/6    6.48/4    8.05/3   10.46/2   12.23/2   15.04/2   18.36/1*  20.49/1*  22.55/1*  26.01/1*  28.19/1*  30.24/1*  31.20/1*  32.56/1*  33.06/1* 
    KU AZS WAT Warszawa                   1.59/7    2.41/3    2.08/2    1.17/1*   2.41/2    1.37/1*   2.41/2    3.32/1*   2.13/1*   2.06/1*   3.06/1*   2.18/1*   2.05/2    0.56/1*   1.36/2    0.10/1* 
  2 Włodarczyk Anna                37.48  1.43/2    4.11/1*   6.12/1*   7.29/1*  10.04/1*  12.02/1*  15.03/1*  19.03/2   22.07/2   24.25/2   30.27/3   32.56/3   35.06/2   36.06/2   37.38/2   37.48/2  
    Indywidualnie                         1.43/2    2.28/1*   2.01/1*   1.17/1*   2.35/1*   1.58/6    3.01/4    4.00/3    3.04/5    2.18/4    6.02/7    2.29/2    2.10/3    1.00/2    1.32/1*   0.10/1* 
  3 Kajzer Monika                  38.05  1.47/3    4.36/5    6.50/5    8.36/5   11.28/3   13.17/3   17.16/5   21.13/5   23.54/3   26.07/3   30.01/2   32.55/2   35.13/3   36.14/3   37.53/3   38.05/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór M.          1.47/3    2.49/5    2.14/5    1.46/6    2.52/3    1.49/3    3.59/7    3.57/2    2.41/2    2.13/3    3.54/2    2.54/5    2.18/7    1.01/3    1.39/4    0.12/4  
  4 Polewska Joanna                38.55  1.54/6    4.43/7    6.58/7    8.44/7   11.37/4   13.32/4   16.42/4   21.08/4   24.09/4   26.34/4   30.37/4   33.48/4   36.02/4   37.05/4   38.43/4   38.55/4  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.54/6    2.49/5    2.15/6    1.46/6    2.53/4    1.55/5    3.10/6    4.26/6    3.01/4    2.25/6    4.03/3    3.11/7    2.14/4    1.03/4    1.38/3    0.12/4  
  5 Grochowina Joanna              39.34  1.37/1*   4.28/3    6.36/3    8.04/2   13.22/7   15.14/7   17.42/6   21.54/6   24.46/6   27.05/6   31.22/6   34.32/6   36.36/6   37.43/6   39.23/6   39.34/5  
    UKS Kometa Gliwice                    1.37/1*   2.51/7    2.08/2    1.28/3    5.18/7    1.52/4    2.28/1*   4.12/4    2.52/3    2.19/5    4.17/4    3.10/6    2.04/1*   1.07/6    1.40/5    0.11/3  
  6 Szustkowska Iwona              39.35  1.52/5    4.33/4    6.52/6    8.37/6   11.43/5   13.44/5   16.29/3   20.59/3   24.18/5   26.51/5   31.09/5   34.02/5   36.19/5   37.30/5   39.22/5   39.35/6  
    UKS Trops Białystok                   1.52/5    2.41/3    2.19/7    1.45/5    3.06/5    2.01/7    2.45/3    4.30/7    3.19/7    2.33/7    4.18/6    2.53/4    2.17/6    1.11/7    1.52/7    0.13/6  
  7 Nowakowska Anita               39.45  1.47/3    4.22/2    6.34/2    8.11/4   13.12/6   14.57/6   18.04/7   22.19/7   25.27/7   27.37/7   31.54/7   34.32/6   36.46/7   37.49/7   39.32/7   39.45/7  
    UKS Kometa Gliwice                    1.47/3    2.35/2    2.12/4    1.37/4    5.01/6    1.45/2    3.07/5    4.15/5    3.08/6    2.10/2    4.17/4    2.38/3    2.14/4    1.03/4    1.43/6    0.13/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-41      4-49      5-38      6-39      7-44      8-45      9-100   
  1 Bogucka Jaroszek Anna          21.12  2.06/1*   4.37/1*   7.32/1*   8.42/1*  10.55/1*  14.10/1*  15.35/1*  17.59/1*  20.51/1*  21.12/1* 
    MUKS Gliwice Gliwice                  2.06/1*   2.31/1*   2.55/1*   1.10/1*   2.13/1*   3.15/1*   1.25/1*   2.24/1*   2.52/1*   0.21/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-47      3-45      4-44      5-40      6-100   
  1 Puzan Dominik                  11.07  2.38/2    4.00/2    5.27/2    8.09/2    9.11/1*  10.53/1*  11.07/1* 
    UKS Trops Białystok                   2.38/2    1.22/2    1.27/4    2.42/2    1.02/2    1.42/3    0.14/1* 
  2 Zwierzyński Michał             11.26  2.36/1*   3.57/1*   5.23/1*   7.56/1*   9.30/2   11.11/2   11.26/2  
    UKS Kometa Gliwice                    2.36/1*   1.21/1*   1.26/3    2.33/1*   1.34/4    1.41/1*   0.15/2  
  3 Tomczyk Jakub                  12.12  3.11/3    4.41/3    5.53/3    9.16/3   10.16/3   11.57/3   12.12/3  
    UKS Kometa Gliwice                    3.11/3    1.30/3    1.12/1*   3.23/3    1.00/1*   1.41/1*   0.15/2  
  4 Pieniak Krystian               13.17  3.11/3    4.53/4    6.18/4    9.41/4   10.57/4   12.57/4   13.17/4  
    UKS Kometa Gliwice                    3.11/3    1.42/4    1.25/2    3.23/3    1.16/3    2.00/4    0.20/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-41      4-49      5-38      6-39      7-44      8-45      9-100   
  1 Lewandowski Patryk             14.46  1.37/2    3.24/1*   5.41/1*   6.31/1*   7.51/1*   9.31/1*  10.35/1*  12.30/1*  14.37/1*  14.46/1* 
    UKS Kometa Gliwice                    1.37/2    1.47/1*   2.17/1*   0.50/1*   1.20/1*   1.40/1*   1.04/1*   1.55/3    2.07/1*   0.09/1* 
  2 Jaroszek Jakub                 15.55  1.33/1*   3.32/2    6.23/2    7.16/2    8.48/2   10.31/2   11.36/2   13.30/2   15.43/2   15.55/2  
    MUKS Gliwice Gliwice                  1.33/1*   1.59/2    2.51/4    0.53/2    1.32/3    1.43/2    1.05/2    1.54/1*   2.13/2    0.12/4  
  3 Januszke Szymon                16.46  1.49/4    3.58/4    6.28/3    7.30/3    8.56/3   10.46/3   12.17/3   14.11/3   16.33/3   16.46/3  
    UKS Sprint Pełczyce                   1.49/4    2.09/3    2.30/2    1.02/3    1.26/2    1.50/3    1.31/7    1.54/1*   2.22/3    0.13/7  
  4 Sobiegraj Michał               17.35  1.44/3    3.54/3    6.46/4    7.51/4    9.32/4   11.33/4   12.46/4   15.02/4   17.24/4   17.35/4  
    UKS Sprint Pełczyce                   1.44/3    2.10/4    2.52/5    1.05/5    1.41/5    2.01/4    1.13/3    2.16/5    2.22/3    0.11/2  
  5 Kuncewicz Piotr                19.02  1.59/7    4.20/7    7.27/8    8.33/8   10.33/7   12.38/6   14.09/5   16.18/5   18.48/5   19.02/5  
    UKS Kometa Gliwice                    1.59/7    2.21/6    3.07/8    1.06/7    2.00/7    2.05/5    1.31/7    2.09/4    2.30/5    0.14/8  
  6 Burda Tomasz                   19.25  1.49/4    4.13/5    7.08/5    8.13/5    9.53/5   12.27/5   14.11/6   16.34/6   19.13/6   19.25/6  
    UKS Sprint Pełczyce                   1.49/4    2.24/7    2.55/6    1.05/5    1.40/4    2.34/6    1.44/9    2.23/6    2.39/8    0.12/4  
  7 Zaradzki Michał                19.48  1.49/4    4.16/6    7.14/7    8.31/7   10.21/6   13.01/7   14.26/7   17.06/7   19.37/7   19.48/7  
    UKS Kometa Gliwice                    1.49/4    2.27/8    2.58/7    1.17/9    1.50/6    2.40/7    1.25/4    2.40/9    2.31/6    0.11/2  
  8 Gricner Adam                   26.04  3.10/10   7.31/10  11.33/10  12.59/10  15.01/8   17.54/8   19.47/8   22.49/8   25.47/8   26.04/8  
    UKS Azymek Zdzieszowice               3.10/10   4.21/10   4.02/10   1.26/10   2.02/8    2.53/8    1.53/10   3.02/10   2.58/10   0.17/10 
  9 Tomczyk Radosław               28.22  2.26/9    5.34/9    9.01/9   10.08/9   17.06/9   21.02/9   22.32/9   25.11/9   28.07/9   28.22/9  
    UKS Kometa Gliwice                    2.26/9    3.08/9    3.27/9    1.07/8    6.58/9    3.56/9    1.30/6    2.39/8    2.56/9    0.15/9  
 10 Bielka Tomasz                  34.00  2.23/8    4.37/8    7.09/6    8.13/5   22.55/10  27.20/10  28.49/10  31.14/10  33.48/10  34.00/10 
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.23/8    2.14/5    2.32/3    1.04/4   14.42/10   4.25/10   1.29/5    2.25/7    2.34/7    0.12/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17         5.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-38      4-49      5-50      6-41      7-42      8-34      9-51     10-36     11-48     12-45     13-44     14-40     15-100   
  1 Rombczyk Kamil                 26.47  1.16/1*   3.05/1*   4.48/1*   5.55/1*   7.55/1*   9.11/1*  11.13/1*  14.07/1*  15.56/1*  18.26/1*  21.06/1*  22.58/1*  24.38/1*  25.24/1*  26.41/1*  26.47/1* 
    PKO Harpagan Gdańsk                   1.16/1*   1.49/1*   1.43/1*   1.07/2    2.00/1*   1.16/1*   2.02/1*   2.54/1*   1.49/2    2.30/12   2.40/1*   1.52/1*   1.40/1*   0.46/1*   1.17/1*   0.06/1* 
  2 Niczyporuk Sebastian           27.51  1.16/1*   3.35/5    5.18/5    6.30/4    8.47/5   10.03/4   12.22/3   15.23/4   17.04/3   18.46/3   21.39/3   23.39/2   25.30/2   26.22/2   27.43/2   27.51/2  
    UKS Trops Białystok                   1.16/1*   2.19/9    1.43/1*   1.12/3    2.17/7    1.16/1*   2.19/4    3.01/3    1.41/1*   1.42/1*   2.53/4    2.00/2    1.51/5    0.52/4    1.21/2    0.08/3  
  3 Baran Adrian                   28.03  1.17/3    3.14/2    4.58/2    6.10/2    8.18/2    9.40/2   12.01/2   15.03/2   17.03/2   18.45/2   21.30/2   23.53/3   25.39/3   26.32/3   27.55/3   28.03/3  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.17/3    1.57/2    1.44/3    1.12/3    2.08/2    1.22/4    2.21/6    3.02/4    2.00/4    1.42/1*   2.45/2    2.23/6    1.46/2    0.53/5    1.23/5    0.08/3  
  4 Jaroszek Radosław              28.14  1.23/5    3.27/4    5.16/4    6.32/5    8.43/4   10.08/5   12.22/3   15.22/3   17.21/4   19.09/4   22.06/4   24.08/4   25.56/4   26.43/4   28.07/4   28.14/4  
    MUKS Gliwice Gliwice                  1.23/5    2.04/4    1.49/5    1.16/7    2.11/3    1.25/5    2.14/3    3.00/2    1.59/3    1.48/3    2.57/5    2.02/3    1.48/4    0.47/2    1.24/6    0.07/2  
  5 Niczyporuk Konrad              29.53  1.24/6    3.52/9    5.39/8    6.53/7    9.05/6   10.25/6   12.45/5   15.56/5   17.59/5   20.05/6   22.57/5   25.28/5   27.15/5   28.21/5   29.42/5   29.53/5  
    UKS Trops Białystok                   1.24/6    2.28/11   1.47/4    1.14/5    2.12/4    1.20/3    2.20/5    3.11/6    2.03/6    2.06/9    2.52/3    2.31/8    1.47/3    1.06/9    1.21/2    0.11/10 
  5 Dolatowski Piotr               29.53  1.31/8    3.45/7    5.38/7    6.43/6    9.05/6   10.32/7   12.53/6   16.13/7   18.27/7   20.17/7   23.23/7   25.32/6   27.29/6   28.24/6   29.45/6   29.53/5  
    PKO Harpagan Gdańsk                   1.31/8    2.14/6    1.53/7    1.05/1*   2.22/9    1.27/7    2.21/6    3.20/7    2.14/7    1.50/5    3.06/6    2.09/4    1.57/9    0.55/6    1.21/2    0.08/3  
  7 Siekierka Oliver               32.37  1.34/10   3.52/9    5.51/10   7.10/9    9.27/8   11.04/8   14.19/9   17.46/8   20.11/8   22.06/8   26.04/10  28.20/8   30.14/8   31.04/7   32.29/7   32.37/7  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.34/10   2.18/8    1.59/10   1.19/8    2.17/7    1.37/10   3.15/11   3.27/9    2.25/11   1.55/6    3.58/11   2.16/5    1.54/7    0.50/3    1.25/7    0.08/3  
  8 Ratuszniak Adam                33.12  1.32/9    3.47/8    5.45/9    7.06/8    9.33/9   11.09/9   14.11/8   17.58/10  20.17/10  22.20/10  25.39/8   28.22/9   30.28/9   31.29/9   33.03/8   33.12/8  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.32/9    2.15/7    1.58/9    1.21/9    2.27/10   1.36/9    3.02/10   3.47/11   2.19/9    2.03/8    3.19/8    2.43/9    2.06/10   1.01/8    1.34/10   0.09/8  
  9 Witek Krzysztof                34.05  1.17/3    3.19/3    5.08/3    6.23/3    8.36/3   10.02/3   12.59/7   16.08/6   18.10/6   19.58/5   23.15/6   26.35/7   29.45/7   31.18/8   33.47/9   34.05/9  
    PKO Harpagan Gdańsk                   1.17/3    2.02/3    1.49/5    1.15/6    2.13/5    1.26/6    2.57/9    3.09/5    2.02/5    1.48/3    3.17/7    3.20/10   3.10/12   1.33/12   2.29/12   0.18/12 
 10 Trzebiatowski Jakub            34.48  1.35/11   4.37/12   6.33/12   8.47/12  11.02/12  12.29/12  14.31/11  17.55/9   20.12/9   22.10/9   25.50/9   30.15/10  32.11/10  33.07/10  34.40/10  34.48/10 
    PKO Harpagan Gdańsk                   1.35/11   3.02/12   1.56/8    2.14/12   2.15/6    1.27/7    2.02/1*   3.24/8    2.17/8    1.58/7    3.40/9    4.25/11   1.56/8    0.56/7    1.33/9    0.08/3  
 11 Czerniak Łukasz                35.34  1.24/6    3.36/6    5.36/6    7.19/10  10.00/11  11.39/11  15.03/12  18.54/12  21.14/12  23.27/12  28.19/12  30.46/11  32.39/11  33.52/11  35.24/11  35.34/11 
    UMKS ORKAN Ostróda                    1.24/6    2.12/5    2.00/11   1.43/11   2.41/12   1.39/12   3.24/12   3.51/12   2.20/10   2.13/10   4.52/12   2.27/7    1.53/6    1.13/11   1.32/8    0.10/9  
 12 Kubica Arkadiusz               36.31  1.35/11   3.58/11   6.05/11   7.31/11   9.58/10  11.35/10  14.27/10  18.06/11  20.33/11  22.49/11  26.42/11  31.25/12  33.33/12  34.40/12  36.19/12  36.31/12 
    UKS Kometa Gliwice                    1.35/11   2.23/10   2.07/12   1.26/10   2.27/10   1.37/10   2.52/8    3.39/10   2.27/12   2.16/11   3.53/10   4.43/12   2.08/11   1.07/10   1.39/11   0.12/11 
    Grzesista Igor             NKl        1.28/     4.28/     7.03/     8.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    28.08/    28.53/   
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.28/     3.00/     2.35/     1.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.45/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         5.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-38      4-49      5-50      6-41      7-42      8-34      9-51     10-36     11-48     12-45     13-44     14-40     15-100   
  1 Szpakowski Adrian              27.17  1.14/1*   3.01/1*   5.22/2    6.36/2    8.28/1*   9.46/1*  11.52/1*  14.46/1*  16.31/1*  18.09/1*  21.03/1*  23.24/1*  25.02/1*  25.52/1*  27.10/1*  27.17/1* 
    PKO Harpagan Gdańsk                   1.14/1*   1.47/1*   2.21/3    1.14/1*   1.52/1*   1.18/1*   2.06/1*   2.54/1*   1.45/1*   1.38/1*   2.54/2    2.21/2    1.38/1*   0.50/1*   1.18/1*   0.07/1* 
  2 Kozak Mateusz                  28.17  1.17/2    3.13/2    4.59/1*   6.16/1*   8.29/2    9.48/2   12.08/2   15.14/2   17.15/2   19.02/2   21.53/2   23.58/2   25.49/2   26.42/2   28.09/2   28.17/2  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.17/2    1.56/2    1.46/1*   1.17/2    2.13/2    1.19/2    2.20/2    3.06/2    2.01/2    1.47/2    2.51/1*   2.05/1*   1.51/2    0.53/2    1.27/2    0.08/2  
  3 Skorupa Piotr                  37.52  1.38/3    3.59/3    5.57/3    7.20/3    9.48/3   11.26/3   14.18/3   17.47/3   20.09/3   22.11/3   26.55/3   29.29/3   34.32/3   35.27/3   37.42/3   37.52/3  
    MUKS Gliwice Gliwice                  1.38/3    2.21/3    1.58/2    1.23/3    2.28/3    1.38/3    2.52/3    3.29/3    2.22/3    2.02/3    4.44/3    2.34/3    5.03/3    0.55/3    2.15/3    0.10/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         6.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-41      4-42      5-34      6-35      7-32      8-43      9-36     10-51     11-37     12-38     13-39     14-44     15-40     16-100   
                                     
  1 Wojtynek Sebastian             27.38  1.20/3    3.02/1*   4.08/1*   6.02/1*   8.27/1*  11.29/1*  13.52/1*  15.33/1*  17.15/1*  18.47/1*  21.24/1*  22.56/1*  24.31/1*  25.26/1*  26.23/1*  27.31/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.20/3    1.42/1*   1.06/2    1.54/3    2.25/1*   3.02/1*   2.23/2    1.41/2    1.42/4    1.32/2    2.37/2    1.32/2    1.35/8    0.55/2    0.57/13   1.08/2  
                                         27.38/1* 
                                          0.07/3  
  2 Gromadka Maciej                27.42  1.25/10   3.23/2    5.00/7    6.49/3    9.18/3   12.24/2   14.43/2   16.23/2   17.57/2   19.28/2   21.55/2   23.25/2   24.53/2   25.47/2   26.30/2   27.36/2  
    UNTS Warszawa                         1.25/10   1.58/3    1.37/10   1.49/2    2.29/2    3.06/2    2.19/1*   1.40/1*   1.34/1*   1.31/1*   2.27/1*   1.30/1*   1.28/5    0.54/1*   0.43/1*   1.06/1* 
                                         27.42/2  
                                          0.06/2  
  3 Jackiewicz Artur               30.18  1.15/1*   3.48/10   5.29/11   7.30/8   10.16/7   13.34/6   16.02/6   17.53/6   19.39/6   21.33/6   24.12/5   25.49/5   27.12/4   28.07/3   28.52/3   30.10/3  
    UKS Trops Białystok                   1.15/1*   2.33/12   1.41/12   2.01/5    2.46/4    3.18/3    2.28/3    1.51/5    1.46/7    1.54/10   2.39/3    1.37/3    1.23/1*   0.55/2    0.45/3    1.18/6  
                                         30.18/3  
                                          0.08/6  
  4 Banach Robert                  30.19  1.21/4    3.35/5    4.54/5    7.08/6   10.02/5   13.33/5   16.01/5   17.48/5   19.27/5   21.07/5   23.54/3   25.44/3   27.11/3   28.09/5   28.53/4   30.10/3  
    WKS Grunwald Poznań                   1.21/4    2.14/6    1.19/8    2.14/7    2.54/7    3.31/6    2.28/3    1.47/3    1.39/2    1.40/4    2.47/4    1.50/9    1.27/4    0.58/6    0.44/2    1.17/5  
                                         30.19/4  
                                          0.09/8  
  5 Niedbała Mateusz               30.22  1.22/5    3.31/4    4.34/2    7.00/4    9.43/4   13.06/4   15.36/4   17.26/4   19.11/4   20.50/3   24.04/4   25.46/4   27.12/4   28.07/3   29.01/5   30.17/5  
    UNTS Warszawa                         1.22/5    2.09/4    1.03/1*   2.26/9    2.43/3    3.23/4    2.30/5    1.50/4    1.45/5    1.39/3    3.14/10   1.42/4    1.26/3    0.55/2    0.54/9    1.16/4  
                                         30.22/5  
                                          0.05/1* 
  6 Sommer Michael                 30.51  1.33/12   3.45/7    5.23/10   7.27/7   10.19/8   13.47/7   16.20/7   18.11/7   19.51/7   21.33/6   24.22/6   26.14/6   27.42/6   28.41/6   29.29/6   30.44/6  
    Denmark                               1.33/12   2.12/5    1.38/11   2.04/6    2.52/6    3.28/5    2.33/7    1.51/5    1.40/3    1.42/5    2.49/5    1.52/10   1.28/5    0.59/7    0.48/5    1.15/3  
                                         30.51/6  
                                          0.07/3  
  7 Krzysko Bartosz                31.02  1.36/14   3.26/3    4.37/3    6.23/2    9.14/2   12.48/3   15.20/3   17.16/3   19.03/3   20.50/3   24.42/7   26.26/7   27.51/7   28.48/7   29.34/7   30.53/7  
    UKS Sprint Pełczyce                   1.36/14   1.50/2    1.11/4    1.46/1*   2.51/5    3.34/7    2.32/6    1.56/8    1.47/8    1.47/6    3.52/15   1.44/5    1.25/2    0.57/5    0.46/4    1.19/7  
                                         31.02/7  
                                          0.09/8  
  8 Nowak Remigiusz                32.03  1.23/6    3.46/8    5.04/8    7.02/5   10.04/6   13.48/8   16.24/8   18.27/8   20.12/8   22.00/8   25.07/8   26.54/8   28.30/8   29.33/8   30.25/8   31.53/8  
    WKS Grunwald Poznań                   1.23/6    2.23/8    1.18/7    1.58/4    3.02/9    3.44/8    2.36/9    2.03/11   1.45/5    1.48/7    3.07/8    1.47/7    1.36/9    1.03/9    0.52/8    1.28/12 
                                         32.03/8  
                                          0.10/13 
  9 Waśkiewicz Łukasz              33.44  1.52/16   4.25/16   5.42/12   8.13/9   11.23/9   15.20/9   18.09/9   20.11/9   22.07/9   23.59/9   27.00/9   28.46/9   30.20/9   31.24/9   32.15/9   33.35/9  
    Indywidualny Mazowsze                 1.52/16   2.33/12   1.17/6    2.31/11   3.10/10   3.57/9    2.49/12   2.02/10   1.56/10   1.52/9    3.01/7    1.46/6    1.34/7    1.04/10   0.51/6    1.20/8  
                                         33.44/9  
                                          0.09/8  
 10 Żukowski Michał                35.42  1.17/2    3.35/5    4.44/4    9.04/14  12.03/11  16.01/11  18.35/10  20.27/10  22.24/10  24.15/10  27.14/10  29.03/10  32.16/10  33.18/10  34.09/10  35.32/10 
    UKS Trops Białystok                   1.17/2    2.18/7    1.09/3    4.20/16   2.59/8    3.58/10   2.34/8    1.52/7    1.57/12   1.51/8    2.59/6    1.49/8    3.13/17   1.02/8    0.51/6    1.23/9  
                                         35.42/10 
                                          0.10/13 
 11 Zimerman Adrian                36.40  1.24/9    3.59/12   5.19/9    8.22/10  11.41/10  15.57/10  18.43/11  20.57/11  23.05/11  25.11/11  28.47/11  30.59/11  32.45/11  33.53/11  34.58/11  36.31/11 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.24/9    2.35/14   1.20/9    3.03/15   3.19/11   4.16/13   2.46/11   2.14/13   2.08/13   2.06/13   3.36/14   2.12/13   1.46/12   1.08/13   1.05/14   1.33/13 
                                         36.40/11 
                                          0.09/8  
 12 Szwancarz Grzegorz             36.43  1.38/15   4.03/14   5.55/13   8.31/12  12.04/12  16.28/12  19.32/12  21.39/12  23.57/13  25.55/12  29.08/12  31.09/12  33.02/12  34.06/12  35.00/12  36.35/12 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.38/15   2.25/10   1.52/13   2.36/13   3.33/15   4.24/15   3.04/14   2.07/12   2.18/17   1.58/11   3.13/9    2.01/11   1.53/15   1.04/10   0.54/9    1.35/15 
                                         36.43/12 
                                          0.08/6  
 13 Baran Konrad                   37.01  1.27/11   3.57/11   6.03/14   8.24/11  12.08/13  16.39/13  19.45/13  21.59/13  23.54/12  25.56/13  29.23/13  31.42/14  33.27/14  34.33/13  35.29/13  36.54/13 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.27/11   2.30/11   2.06/14   2.21/8    3.44/16   4.31/16   3.06/15   2.14/13   1.55/9    2.02/12   3.27/12   2.19/17   1.45/11   1.06/12   0.56/12   1.25/11 
                                         37.01/13 
                                          0.07/3  
 14 Mirowski Dominik               37.41  1.23/6    3.47/9    4.58/6    9.58/17  13.17/17  17.16/16  20.01/14  22.02/14  23.58/14  26.07/14  29.26/14  31.29/13  33.11/13  34.37/14  36.09/14  37.32/14 
    KS Artemis Wrocław                    1.23/6    2.24/9    1.11/4    5.00/17   3.19/11   3.59/11   2.45/10   2.01/9    1.56/10   2.09/15   3.19/11   2.03/12   1.42/10   1.26/17   1.32/16   1.23/9  
                                         37.41/14 
                                          0.09/8  
 15 Lippa Grzegorz                 39.16  1.54/17   4.43/17   7.09/17   9.38/16  13.03/16  17.51/17  20.59/17  23.13/17  25.24/17  27.37/17  31.07/16  33.19/16  35.11/16  36.33/16  37.28/15  39.05/15 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.54/17   2.49/17   2.26/16   2.29/10   3.25/14   4.48/17   3.08/16   2.14/13   2.11/14   2.13/17   3.30/13   2.12/13   1.52/13   1.22/15   0.55/11   1.37/16 
                                         39.16/15 
                                          0.11/15 
 16 Markowski Marcin               39.29  1.23/6    4.00/13   6.44/16   9.37/15  12.56/15  17.07/15  20.18/16  22.34/16  24.48/16  26.54/16  30.54/15  33.07/15  35.02/15  36.21/15  37.35/16  39.16/16 
    UKS Kometa Gliwice                    1.23/6    2.37/16   2.44/17   2.53/14   3.19/11   4.11/12   3.11/17   2.16/16   2.14/15   2.06/13   4.00/16   2.13/15   1.55/16   1.19/14   1.14/15   1.41/17 
                                         39.29/16 
                                          0.13/16 
 17 Choromański Marek              47.46  1.35/13   4.10/15   6.29/15   9.02/13  12.46/14  17.05/14  20.07/15  22.26/15  24.40/15  26.49/15  31.15/17  33.30/17  35.22/17  36.44/17  45.59/17  47.33/17 
    KS Artemis Wrocław                    1.35/13   2.35/14   2.19/15   2.33/12   3.44/16   4.19/14   3.02/13   2.19/17   2.14/15   2.09/15   4.26/17   2.15/16   1.52/13   1.22/15   9.15/17   1.34/14 
                                         47.46/17 
                                          0.13/16 
    Parzych Michał             NKl      125.14/   132.56/   182.52/   192.14/   139.08/   143.18/   128.44/   203.02/   149.34/         /   158.12/   160.58/   165.58/         /   174.29/         /   
    KU AZS WAT Warszawa                 125.14/     7.42/    49.56/     9.22/         /     4.10/         /    74.18/         /         /         /     2.46/     5.00/         /         /         /   
                                        258.40/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         5.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-38      4-49      5-50      6-41      7-42      8-34      9-51     10-36     11-48     12-45     13-44     14-40     15-100   
  1 Skorupa Stanisław              34.52  1.48/4    4.22/4    6.25/4    7.41/3   10.20/1*  11.54/1*  14.48/2   18.28/2   21.01/2   23.10/2   26.57/2   29.56/2   32.00/2   33.06/1*  34.38/1*  34.52/1* 
    MUKS Gliwice Gliwice                  1.48/4    2.34/4    2.03/2    1.16/1*   2.39/2    1.34/2    2.54/3    3.40/3    2.33/4    2.09/2    3.47/2    2.59/3    2.04/2    1.06/3    1.32/3    0.14/4  
  2 Cegiełka Jan                   36.42  1.30/1*   3.49/1*   6.02/3    7.56/4   10.30/2   12.05/2   14.10/1*  17.48/1*  20.11/1*  24.01/3   28.01/3   31.19/3   33.48/3   34.50/2   36.30/2   36.42/2  
    KU AZS WAT Warszawa                   1.30/1*   2.19/2    2.13/4    1.54/4    2.34/1*   1.35/4    2.05/1*   3.38/2    2.23/2    3.50/4    4.00/3    3.18/4    2.29/4    1.02/1*   1.40/4    0.12/1* 
  3 Niczyporuk Stefan              36.48  1.31/2    3.55/2    6.00/2    7.22/1*  11.39/3   13.02/3   15.56/3   19.01/3   21.01/2   22.53/1*  25.56/1*  28.32/1*  30.24/1*  35.11/3   36.36/3   36.48/3  
    UKS Trops Białystok                   1.31/2    2.24/3    2.05/3    1.22/2    4.17/3    1.23/1*   2.54/3    3.05/1*   2.00/1*   1.52/1*   3.03/1*   2.36/2    1.52/1*   4.47/4    1.25/1*   0.12/1* 
  4 Podwórny Jacek                 43.03  1.38/3    3.55/2    5.56/1*   7.28/2   17.40/4   19.14/4   21.49/4   25.30/4   27.59/4   31.27/4   35.37/4   38.07/4   40.21/4   41.26/4   42.51/4   43.03/4  
    MUKS Gliwice Gliwice                  1.38/3    2.17/1*   2.01/1*   1.32/3   10.12/4    1.34/2    2.35/2    3.41/4    2.29/3    3.28/3    4.10/4    2.30/1*   2.14/3    1.05/2    1.25/1*   0.12/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-41      4-49      5-38      6-39      7-44      8-45      9-100   
  1 Kruczek Stanisław              16.57  1.40/1*   3.49/1*   6.20/1*   7.17/1*   8.48/1*  10.44/1*  11.57/1*  14.17/1*  16.43/1*  16.57/1* 
    WKS Wawel Kraków                      1.40/1*   2.09/1*   2.31/1*   0.57/1*   1.31/1*   1.56/1*   1.13/1*   2.20/1*   2.26/1*   0.14/2  
  2 Włodarczyk Michał              19.48  2.03/2    4.36/2    7.37/2    8.47/2   10.24/2   12.36/2   13.50/2   16.48/2   19.35/2   19.48/2  
    KS Artemis Wrocław                    2.03/2    2.33/2    3.01/2    1.10/2    1.37/2    2.12/2    1.14/2    2.58/2    2.47/2    0.13/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OTD         4.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-41      3-51      4-36      5-35      6-45      7-33      8-49      9-38     10-46     11-44     12-40     13-100   
  1 Portka Mariusz                 30.24  3.10/2    6.01/2    9.20/2   11.56/2   15.37/2   17.49/2   19.47/2   21.09/2   22.56/1*  25.02/1*  27.18/1*  28.26/1*  30.08/1*  30.24/1* 
    Indywidualnie                         3.10/2    2.51/2    3.19/1*   2.36/2    3.41/2    2.12/1*   1.58/2    1.22/1*   1.47/1*   2.06/1*   2.16/2    1.08/1*   1.42/2    0.16/2  
  2 Magiera Wojciech               31.34  2.12/1*   4.59/1*   8.23/1*  10.48/1*  14.22/1*  16.55/1*  18.37/1*  20.09/1*  23.32/2   26.05/2   28.10/2   29.43/2   31.22/2   31.34/2  
    Indywidualnie                         2.12/1*   2.47/1*   3.24/2    2.25/1*   3.34/1*   2.33/2    1.42/1*   1.32/2    3.23/2    2.33/2    2.05/1*   1.33/2    1.39/1*   0.12/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OTS         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-41      4-49      5-38      6-39      7-44      8-45      9-100   
  1 Olejniczak Marcin              15.57  1.41/2    4.05/2    6.27/1*   7.18/1*   8.43/1*  10.34/1*  11.43/1*  13.39/1*  15.46/1*  15.57/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.41/2    2.24/2    2.22/1*   0.51/1*   1.25/1*   1.51/1*   1.09/1*   1.56/1*   2.07/1*   0.11/2  
  2 Barszczewska Patrycja          17.53  1.08/1*   3.32/1*   6.28/2    7.33/2    9.09/2   11.38/2   13.01/2   15.14/2   17.42/2   17.53/2  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.08/1*   2.24/2    2.56/2    1.05/3    1.36/2    2.29/5    1.23/3    2.13/2    2.28/2    0.11/2  
  3 Wasielewski Kacper             19.57  1.54/3    4.18/3    7.24/3    8.37/3   10.21/3   12.55/3   14.39/3   17.07/3   19.41/3   19.57/3  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.54/3    2.24/2    3.06/3    1.13/4    1.44/4    2.34/6    1.44/5    2.28/4    2.34/4    0.16/5  
  4 Mandala Michaela               20.36  2.02/4    4.38/4    7.46/4    9.01/4   11.01/4   13.29/4   14.51/4   17.33/4   20.23/4   20.36/4  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.02/4    2.36/5    3.08/4    1.15/5    2.00/5    2.28/4    1.22/2    2.42/5    2.50/5    0.13/4  
  5 Błażewicz Magdalena            22.13  4.02/7    6.16/7   10.46/7   11.44/6   13.24/5   15.32/5   17.08/5   19.32/5   22.03/5   22.13/5  
    UKS Azymek Zdzieszowice               4.02/7    2.14/1*   4.30/7    0.58/2    1.40/3    2.08/2    1.36/4    2.24/3    2.31/3    0.10/1* 
  6 Pełka Krzysztof                24.32  2.24/5    5.51/5   10.17/6   11.46/7   14.19/7   16.38/6   18.47/6   21.29/6        /    24.32/6  
    Indywidualnie                         2.24/5    3.27/7    4.26/6    1.29/6    2.33/7    2.19/3    2.09/6    2.42/5        /         /   
  7 Skóra Krzysztof                26.01  2.58/6    6.14/6    9.54/5   11.28/5   13.39/6   16.56/7   19.07/7   22.21/7   25.38/6   26.01/7  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.58/6    3.16/6    3.40/5    1.34/7    2.11/6    3.17/7    2.11/7    3.14/7    3.17/6    0.23/6  
    Kotłowski Arkadiusz        NKl        1.33/     3.30/     6.29/         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.33/     1.57/     2.59/         /         /         /         /         /         /         /