Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                    2011-05-15 12:50:46
                              XI Mistrz. Polski, Puchar Najmłodszych
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce=========================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         4.9km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Oleszek Aleksandra       UKS Azymek Zdzieszow O47                 39.16  +      0.00
  2>Gała Paulina             UKS Lotna Zdzieszowi O27                 47.21  +      8.05
  3>Czupryniak Patrycja      UKS Kometa Gliwice   S28S28163           58.09  +     18.53
  4>Paluszek Natalia         UKS Kometa Gliwice   S28S28170           72.14  +     32.58
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         6.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Repak Magdalena          UKS Azymek Zdzieszow O47                 52.00  +      0.00
  2>Mikulska Ewelina         UKS Azymek Zdzieszow O47                 65.10  +     13.10
  3>Moryń Zuzanna            UKS Azymek Zdzieszow O47                 79.57  +     27.57
 
Wstepne wyniki zawodów: K17        12.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ożga Magdalena           UKS Azymek Zdzieszow O4700249            61.24  +      0.00
  2>Pietrzak Anna            PKO Harpagan Gdańsk  G1101061            70.57  +      9.33
  3>Wojtynek Roksana         UKS Azymek Zdzieszow O4700265            82.48  +     21.24
  4>Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice   S28S28093           84.56  +     23.32
  5>Gawłowska Kinga          UKS Kometa Gliwice   S28S28086          112.51  +     51.27
 
Wstepne wyniki zawodów: K20        12.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Linowska Julita          PKO Harpagan Gdańsk  G1100117            63.35  +      0.00
  2>Szwancarz Marzena        UKS Azymek Zdzieszow O4700246            80.39  +     17.04
  3>Ślęzak Beata             UKS Kometa Gliwice   S28S28019           89.13  +     25.38
   >Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   S28S28004       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K21        15.2km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Włodarczyk Anna          Indywidualnie        IND                 83.58  +      0.00  R:    0p
  2>Nowakowska Anita         UKS Kometa Gliwice   S28S28001           87.19  +      3.21  R:    0p
  3>Kajzer Monika            PUKS Młode Orły Nowy W0300026            91.20  +      7.22  R:    0p
  4>Polewska Joanna          UKS Azymek Zdzieszow O4700252            93.28  +      9.30  R:    0p
  5>Grochowina Joanna        UKS Kometa Gliwice   S28S28020           94.08  +     10.10  R:    0p
  6>Szustkowska Iwona        UKS Trops Białystok  B56600051           97.19  +     13.21  R:    0p
 
Wstepne wyniki zawodów: K40         8.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bogucka Jaroszek Anna    MUKS Gliwice Gliwice S22                 63.29  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         4.9km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Puzan Dominik            UKS Trops Białystok  B56B56036           33.00  +      0.00
  2>Tomczyk Jakub            UKS Kometa Gliwice   S28S28178           40.59  +      7.59
  3>Zwierzyński Michał       UKS Kometa Gliwice   S28S28180           45.04  +     12.04
   >Pieniak Krystian         UKS Kometa Gliwice   S28S28172       NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         6.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Januszke Szymon          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25030           29.44  +      0.00
  2>Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice Gliwice S22                 30.42  +      0.58
  3>Lewandowski Patryk       UKS Kometa Gliwice   S28S28122           32.48  +      3.04
  4>Sobiegraj Michał         UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25029           34.48  +      5.04
  5>Bielka Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27                 37.46  +      8.02
  6>Burda Tomasz             UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25031           43.41  +     13.57
  7>Zaradzki Michał          UKS Kometa Gliwice   S28S28175           46.42  +     16.58
  8>Kuncewicz Piotr          UKS Kometa Gliwice   S28S28121           48.13  +     18.29
  9>Tomczyk Radosław         UKS Kometa Gliwice   S28S28153           55.37  +     25.53
 10>Wrotny Mateusz           UKS Azymek Zdzieszow O47                 60.03  +     30.19
 
Wstepne wyniki zawodów: M17        15.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rombczyk Kamil           PKO Harpagan Gdańsk  G1100121            61.42  +      0.00
  2>Baran Adrian             UKS Azymek Zdzieszow O4700262            68.05  +      6.23
  3>Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice Gliwice S22                 68.16  +      6.34
  4>Niczyporuk Sebastian     UKS Trops Białystok  B56B56-01099        70.07  +      8.25
  5>Siekierka Oliver         UKS Azymek Zdzieszow O47                 75.41  +     13.59
  6>Witek Krzysztof          PKO Harpagan Gdańsk  G1101374            76.45  +     15.03
  7>Niczyporuk Konrad        UKS Trops Białystok  B56B56-01098        77.40  +     15.58
  8>Trzebiatowski Jakub      PKO Harpagan Gdańsk  G1101159            82.42  +     21.00
  9>Kubica Arkadiusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28054           91.17  +     29.35
 10>Czerniak Łukasz          UMKS ORKAN Ostróda   N61N61103-019       92.13  +     30.31
 11>Dolatowski Piotr         PKO Harpagan Gdańsk  G1101159            96.34  +     34.52
   >Ratuszniak Adam          UKS Azymek Zdzieszow O47             NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M20        15.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szpakowski Adrian        PKO Harpagan Gdańsk  G1100120            63.45  +      0.00
  2 Skorupa Piotr            MUKS Gliwice Gliwice S22                107.32  +     43.47
   >Kozak Mateusz            UKS Azymek Zdzieszow O4700255        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21        21.5km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Niedbała Mateusz         UNTS Warszawa        W87W87011           82.24  +      0.00  R:    0p
  2>Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W87W87007           84.08  +      1.44  R:    0p
  3>Wojtynek Sebastian       UKS Azymek Zdzieszow O4700427            86.00  +      3.36  R:    0p
  4>Jackiewicz Artur         UKS Trops Białystok  B5601060            88.17  +      5.53  R:    0p
  5>Krzysko Bartosz          UKS Sprint Pełczyce  Z25Z25006-000       90.37  +      8.13  R:    0p
  6>Parzych Michał           KU AZS WAT Warszawa  W89                 97.38  +     15.14  R:    0p
  7>Żukowski Michał          UKS Trops Białystok  B5601059           100.02  +     17.38  R:    0p
  8 Nowak Remigiusz          WKS Grunwald Poznań  P69                106.11  +     23.47  R:    0p
  9 Waśkiewicz Łukasz        Indywidualny Mazowsz W0001934           110.22  +     27.58  R:    0p
 10 Szwancarz Grzegorz       UKS Azymek Zdzieszow O4700257           123.37  +     41.13  R:    0p
 11 Baran Konrad             UKS Azymek Zdzieszow O47                124.05  +     41.41  R:    0p
 12 Zimerman Adrian          UKS Azymek Zdzieszow O47                126.43  +     44.19  R:    0p
   >Sommer Michael           Denmark              DEN             NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M40        15.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Niczyporuk Stefan        UKS Trops Białystok  B56B56027           85.51  +      0.00
  2>Cegiełka Jan             KU AZS WAT Warszawa  W89                 90.55  +      5.04
  3>Puzan Zdzisław           UKS Trops Białystok  B56B56035          112.01  +     26.10
   >Podwórny Jacek           MUKS Gliwice Gliwice S22             NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50        12.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jabłoński Janusz         UKS Kometa Gliwice   S28S28011           79.48  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         8.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30                 49.49  +      0.00
  2>Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D92                 61.06  +     11.17
 
Wstepne wyniki zawodów: OTD        12.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28S28074           68.44  +      0.00
  2>Magiera Wojciech         Indywidualnie        IND                 78.19  +      9.35
  3>Wiśniewski Sylwester     KS Burza Wrocław     D90                 81.06  +     12.22
  4>Portka Mariusz           Indywidualnie        IND                 99.38  +     30.54
 
Wstepne wyniki zawodów: OTS         8.6km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mandala Michaela         UKS Azymek Zdzieszow O47                 57.21  +      0.00
   >Pełka Krzysztof          Indywidualnie        IND             NKl