Wyniki sztafet                                                                                   2011-05-14 17:14:06
                                           Puchar Najmłodszych - SZTAFETY
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K           7.1- 8.0km    0-   0m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   30 S28 UKS Kometa Gliwice        111.38 Nowakowska Anita       38.23  Grochowina Joanna      73.15     111.38 
      31 O47 UKS Azymek Zdzieszowic NKl       Polewska Joanna    NKl        Szwancarz Marzena      41.51  NKl       
 
Wstepne wyniki zawodów: KJ          6.1- 6.6km    0-   0m 9-9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   41 G11 PKO Harpagan Gdańsk        64.24 Pietrzak Anna          37.16  Linowska Julita        27.08      64.24 
  2   42 S28 UKS Kometa Gliwice         65.31 Ślęzak Beata           36.53  Sanocka Barbara        28.38      65.31 
  3   43 O47 UKS Azymek Zdziesz1        72.52 Ożga Magdalena         30.14  Wojtynek Roksana       42.38      72.52 
  4   45 O47 UKS Azymek Zdziesz3        83.40 Błażewicz Magdalen     40.18  Barszczewska Patry     43.22      83.40 
  5   44 O47 UKS Azymek Zdziesz2        96.10 Mandala Michaela       47.10  Bogucka Aldona         49.00      96.10 
 
Wstepne wyniki zawodów: KM          4.1- 4.4km    0-   0m 6-6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    8 O47 UKS Azymek Zdziesz1        52.08 Oleszek Aleksandra     26.40  Repak Magdalena        25.28      52.08 
  2    9 O47 UKS Azymek Zdziesz2        71.32 Mętel Maja             32.18  Moryń Zuzanna          39.14      71.32 
  3   10 O47 UKS Azymek Zdziesz3        71.46 Mikulska Ewelina       32.17  Lipska Jessica         39.29      71.46 
  4   12 O27 UKS Lotna Zdzieszowice     73.00 Oleśniewicz Paulin     36.21  Oleśniewicz Karoli     36.39      73.00 
  5   11 O47 UKS Azymek Zdziesz4        84.21 Skóra Sonia            47.36  Majkowska Angelika     36.45      84.21 
  6    7 S28 UKS Kometa Gliwice        104.55 Czupryniak Patrycj    104.55  Paluszek Natalia                        
 
Wstepne wyniki zawodów: M           8.6- 9.2km    0-   0m 14-14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   53 W87 UNTS Warszawa              71.23 jNiedbała Mateusz      36.39  Gromadka Macie         34.44      71.23 
  2   51 P69 WKS Grunwald Poznań        78.29 Nowak Remigiusz        42.00  Banach  Robert         36.29      78.29 
  3   57 B56 UKS Trops Białystok        80.33 Jackiewicz Artur       36.49  Żukowski Michał        43.44      80.33 
  4   52 D92 KS Artemis Wrocław        100.22 Choromański Marek      49.54  Mirowski Dominik       50.28     100.22 
      54 POM Pomerania              NKl       Sommer Michael     NKl        Krzyśko Bartosz    NKl        NKl       
      55 O47 UKS Azymek Zdziesz1    NKl       Wojtynek Sebastian NKl        Szwancarz Grzegorz     45.33  NKl       
      56 O47 UKS Azymek Zdziesz2    NKl       Lippa Grzegorz     NKl        Zimerman Adrian        47.33  NKl       
      58 W89 KU AZS WAT Warszawa    NKl       Cegiełka Jan           55.06  Parzych Michał     NKl        NKl       
 
Wstepne wyniki zawodów: MJ          7.1- 8.0km    0-   0m 10-10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   27 O47 UKS Azymek Zdziesz1        62.46 Kozak Mateusz          28.46  Baran Adrian           34.00      62.46 
  2   21 S22 MUKS Gliwice Gliwice       71.04 Skorupa Piotr          38.56  Jaroszek Radosław      32.08      71.04 
  3   22 G11 PKO Harpagan Gdańsk1       71.12 Czerniak Łukasz        35.40  Trzebiatowski Kuba     35.32      71.12 
  4   23 G11 PKO Harpagan Gdańsk2       97.51 Dolatowski Piotr       60.10  Witek Krzysztof        37.41      97.51 
  5   26 S28 UKS Kometa Gliwice2       112.39 Kubica Arkadiusz       60.28  Zaradzki Michał        52.11     112.39 
      24 G11 PKO Harpagan Gdańsk3   NKl       Szpakowski Adrian  NKl        Rombczyk Kamil         30.31  NKl       
      29 B56 UKS Trops Białystok    NKl       Niczyporuk Konrad  NKl        Niczyporuk Sebasti     31.19  NKl       
 
Wstepne wyniki zawodów: MM          4.1- 4.4km    0-   0m 6-6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    2 S28 UKS Kometa Gliwice3        43.37 Kuncewicz Piotr        26.51  Lewandowski Patryk     16.46      43.37 
  2    5 Z25 UKS Sprint Pełczyce        50.12 Januszke Szymon        17.26  Burda Tomasz           32.46      50.12 
  3    4 S28 UKS Kometa Gliwice2        92.11 Pieniak Krystian       55.57  Zwierzyński Michał     36.14      92.11 
       1 S22 MUKS Gliwice Gliwice  PK   45.41 Jaroszek Jakub    PK   17.13  Bogucka Jaroszek APK   28.28 PK   45.41 
       3 S28 UKS Kometa Gliwice1    NKl       Tomczyk Radosław   NKl        Tomczyk Kuba           31.22  NKl       
 
Wstepne wyniki zawodów: MV          7.1- 8.0km    0-   0m 10-10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   34 B56 UKS Trops Białystok        80.35 Niczyporuk Stefan      41.14  Puzan Zdzisław         39.21      80.35 
  2   32 S22 MUKS Gliwice Gliwice       80.43 Podwórny Jacek         43.02  Skorupa Stanisław      37.41      80.43 
  3   33 IND Wawel/Artemis              93.51 Kruczek Stanisław      33.48  Włodarczyk Michał      60.03      93.51