Końcowe wyniki zawodów                                            2012-10-01 07:18:48
                           XVIII Mistrzostwa Szkół Leśnych
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10_12      1.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ładyko Katarzyna         Czarnków             CZA              32.28  +      0.00
  2.Strawa Emilia            Lubasz               LUB              33.03  +      0.35
  3.Urbanowicz Zuzanna       UKS Gorajczyk        UKS              33.06  +      0.38
  4.Strawa Natalia           Lubasz               LUB              34.03  +      1.35
  5.Ładyko Joanna            Czarnków             CZA              34.06  +      1.38
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.3km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotr Weronika           LO-Czarnków          LO               67.05  +      0.00
  2.Nowak Agata              LO-Czarnków          LO               83.58  +     16.53
  3.Golańska Daria           ZSL-Goraj            GOR             107.10  +     40.05
  4.Kubiś Aleksandra         LO-Czarnków          LO              111.07  +     44.02
  5.Soporowska Ewelina       ZSL-Goraj            GOR             116.07  +     49.02
  6.Elińska Vanessa          ZSL-Goraj            GOR             125.12  +     58.07
  7.Jeroch Justyna           ZSL-Tuchola          TUC             125.27  +     58.22
  8.Przyborowska Magdalena   ZSL-Białowieża       BIA             130.53  +     63.48
  9.Konieczna Karolina       ZSL-Tułowice         TUL             140.44  +     73.39
   .Sandecka Dagmara         ZSL-Goraj            GOR          NKl               
   .Kuchta Marta             ZSL-Białowieża       BIA          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         3.3km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Katarzyna          ZSL-Goraj            GOR             104.32  +      0.00
  2.Bobryk Kinga             ZSL-Białowieża       BIA             110.45  +      6.13
  3.Potocka Aneta            ZSL-Tułowice         TUL             134.24  +     29.52
   .Doroszczyk Magdalena     ZSL-Białowieża       BIA          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         3.7km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brylewska Karolina       ZSL-Białowieża       BIA              66.20  +      0.00
  2.Czapiewska Natalia       ZSL-Tuchola          TUC              78.26  +     12.06
  3.Boruk Maja               ZSL-Białowieża       BIA             108.00  +     41.40
  4.Czekalska Sylwia         ZSL-Tuchola          TUC             109.58  +     43.38
 
Końcowe wyniki zawodów: M10_12      1.8km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbański Jakub           Piła                 PIL              35.15  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.3km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Winiarski Tomasz         LO-Czarnków          LO               55.07  +      0.00
  2.Pietraszak Marcin        LO-Czarnków          LO               69.56  +     14.49
  3.Ostrowski Dawid          ZSL-Goraj            GOR              72.55  +     17.48
  4.Paluszkiewicz Maciej     ZSL-Goraj            GOR              74.47  +     19.40
  5.Ludwikowski Piotr        ZSL-Białowieża       BIA              75.54  +     20.47
  6.Adamowski Jakub          ZSL-Tuchola          TUC              84.23  +     29.16
  7.Krasoń Damian            ZSL-Tułowice         TUL             103.20  +     48.13
  8.Nowak Kacper             ZSL-Goraj            GOR             104.21  +     49.14
  9.Kubicki Kacper           ZSL-Goraj            GOR             107.38  +     52.31
 10.Fryc Marcin              ZSL-Tułowice         TUL             121.19  +     66.12
   .Kołacki Mateusz          ZSL-Tuchola          TUC          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         3.7km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Strawa Jędrzej           ZSL-Goraj            GOR              51.54  +      0.00
  2.Sołtysiak Patryk         ZSL-Goraj            GOR              54.07  +      2.13
  3.Zdun Piotr               LO-Czarnków          LO               55.17  +      3.23
  4.Sopata Patryk            ZSL-Goraj            GOR              64.00  +     12.06
  5.Komarnicki Jan           ZSL-Goraj            GOR              66.19  +     14.25
  6.Pryzmont Przemysław      ZSL-Białowieża       BIA              67.19  +     15.25
  7.Szmyt Dawid              ZSL-Goraj            GOR              69.51  +     17.57
  8.Furs Mateusz             ZSL-Goraj            GOR              81.37  +     29.43
  9.Nowicki Dawid            ZSL-Białowieża       BIA              83.18  +     31.24
 10.Wieczorek Wiktor         ZSL-Tuchola          TUC              91.50  +     39.56
 11.Kwiatkowski Damian       ZSL-Tuchola          TUC              91.58  +     40.04
 12.Zawadzki Jakub           ZSP Czarnków         ZSP              94.51  +     42.57
 13.Mazur Mateusz.           ZSP Czarnków         ZSP              97.55  +     46.01
 14.Waszak Adrian            ZSP Czarnków         ZSP             101.28  +     49.34
 15.Kolc Bartosz             ZSL-Tuchola          TUC             102.27  +     50.33
 16.Gonczar Mateusz          ZSL-Białowieża       BIA             106.22  +     54.28
   .Wojciechowski Mateusz    ZSP Czarnków         ZSP          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         4.7km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baran Krystian           ZSL-Białowieża       BIA              59.11  +      0.00
  2.Pietraszko Karol         ZSL-Białowieża       BIA              63.20  +      4.09
  3.Cichos Wojciech          ZSL-Goraj            GOR              65.30  +      6.19
  4.Grabowski Szymon         ZSL-Białowieża       BIA              74.25  +     15.14
  5.Owschwarz Dawid          ZSL-Goraj            GOR              88.24  +     29.13
  6.Taras Michał             ZSL-Tuchola          TUC              91.17  +     32.06
  7.Budziński Michał         ZSL-Białowieża       BIA              96.51  +     37.40
  8.Mazur Mateusz            Czarnków             CZA             109.14  +     50.03
  9.Szwiel Błażej            ZSL-Tuchola          TUC             129.53  +     70.42
 10.Lehman Adam              ZSL-Goraj            GOR             141.40  +     82.29
 11.Polerowicz Szymon        ZSL-Tuchola          TUC             141.55  +     82.44
 12.Welterowski Marcin       ZSL-Tuchola          TUC             169.20  +    110.09
   .Sipak Karol              ZSL-Goraj            GOR          NKl               
   .Kuchciak Krystian        ZSL-Tułowice         TUL          NKl               
   .Kociołek Kamil           ZSL-Tułowice         TUL          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN_K      3.3km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ładyko Krystyna          ZSL-Goraj            GOR             117.42  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN_M      4.7km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotr Łukasz             UKS Gorajczyk        UKS              60.49  +      0.00
  2.Cieślik Sławomir         UKS Gorajczyk        UKS              69.12  +      8.23
  3.Przygodzki Sławomir      ZSL-Białowieża       BIA             122.05  +     61.16