Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2012-10-01 07:20:14
                                                                                                                                                           XVIII Mistrzostwa Szkół Leśnych
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10_12      1.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-54      3-46      4-40      5-52      6-51      7-100   
  1 Ładyko Katarzyna               32.28  3.27/1*  11.58/1*  19.00/1*  20.34/1*  28.59/1*  30.51/1*  31.54/1*  32.28/1* 
    Czarnków                              3.27/1*   8.31/5    7.02/3    1.34/1*   8.25/4    1.52/1*   1.03/3    0.34/2  
  2 Strawa Emilia                  33.03  5.34/5   12.07/4   19.06/3   20.40/3   29.02/2   31.33/3   32.33/3   33.03/2  
    Lubasz                                5.34/5    6.33/1*   6.59/2    1.34/1*   8.22/3    2.31/4    1.00/1*   0.30/1* 
  3 Urbanowicz Zuzanna             33.06  3.35/2   12.05/3   19.03/2   20.37/2   29.07/3   31.28/2   32.30/2   33.06/3  
    UKS Gorajczyk                         3.35/2    8.30/4    6.58/1*   1.34/1*   8.30/5    2.21/2    1.02/2    0.36/3  
  4 Strawa Natalia                 34.03  3.53/3   12.02/2   19.26/4   21.09/4   29.10/4   31.36/4   33.15/4   34.03/4  
    Lubasz                                3.53/3    8.09/3    7.24/5    1.43/4    8.01/2    2.26/3    1.39/5    0.48/4  
  5 Ładyko Joanna                  34.06  4.58/4   12.41/5   20.03/5   22.41/5   29.16/5   31.52/5   33.18/5   34.06/5  
    Czarnków                              4.58/4    7.43/2    7.22/4    2.38/5    6.35/1*   2.36/5    1.26/4    0.48/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.3km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-47      3-32      4-48      5-50      6-45      7-46      8-40      9-52     10-53     11-51     12-100   
  1 Piotr Weronika                 67.05 15.33/8   28.30/6   33.05/4   36.15/2   46.38/1*  54.53/1*  57.41/1*  59.16/1*  60.49/1*  62.47/1*  65.01/1*  66.26/1*  67.05/1* 
    LO-Czarnków                          15.33/8   12.57/5    4.35/3    3.10/1*  10.23/5    8.15/7    2.48/3    1.35/6    1.33/5    1.58/3    2.14/6    1.25/9    0.39/8  
  2 Nowak Agata                    83.58  3.33/2   12.10/2   16.19/1*  26.10/1*  68.11/2   71.45/2   76.49/2   77.51/2   78.43/2   81.00/2   82.56/2   83.34/2   83.58/2  
    LO-Czarnków                           3.33/2    8.37/2    4.09/1*   9.51/3   42.01/9    3.34/1*   5.04/9    1.02/1*   0.52/3    2.17/5    1.56/3    0.38/2    0.24/1* 
  3 Golańska Daria                107.10  5.49/4   22.03/3   32.31/3   71.16/4   79.22/3   85.22/3   89.09/3   90.35/3   95.16/3  103.33/3  105.48/3  106.40/3  107.10/3  
    ZSL-Goraj                             5.49/4   16.14/6   10.28/7   38.45/4    8.06/3    6.00/6    3.47/6    1.26/3    4.41/6    8.17/7    2.15/7    0.52/6    0.30/5  
  4 Kubiś Aleksandra              111.07 29.31/9   39.11/9   43.34/8   53.12/3   95.10/6   98.48/6  103.43/6  104.47/6  105.42/6  107.55/4  109.54/4  110.37/4  111.07/4  
    LO-Czarnków                          29.31/9    9.40/3    4.23/2    9.38/2   41.58/8    3.38/2    4.55/8    1.04/2    0.55/4    2.13/4    1.59/4    0.43/3    0.30/5  
  5 Soporowska Ewelina            116.07  9.30/5   31.07/8   41.11/6   80.22/6   88.14/5   94.06/5   97.51/5   99.26/5  104.11/5  112.45/5  114.51/5  115.38/5  116.07/5  
    ZSL-Goraj                             9.30/5   21.37/9   10.04/6   39.11/5    7.52/2    5.52/5    3.45/5    1.35/6    4.45/8    8.34/8    2.06/5    0.47/4    0.29/3  
  6 Elińska Vanessa               125.12  2.54/1*   8.23/1*  47.46/9   89.13/8   97.33/7  103.09/7  107.06/7  108.38/7  113.24/7  121.28/7  123.53/7  124.43/6  125.12/6  
    ZSL-Goraj                             2.54/1*   5.29/1*  39.23/9   41.27/6    8.20/4    5.36/3    3.57/7    1.32/5    4.46/9    8.04/6    2.25/8    0.50/5    0.29/3  
  7 Jeroch Justyna                125.27 11.45/6   24.25/4   31.40/2   79.05/5   85.28/4   91.18/4   94.57/4   96.23/4  101.07/4  116.16/6  123.34/6  124.50/7  125.27/7  
    ZSL-Tuchola                          11.45/6   12.40/4    7.15/4   47.25/7    6.23/1*   5.50/4    3.39/4    1.26/3    4.44/7   15.09/9    7.18/9    1.16/8    0.37/7  
  8 Przyborowska Magdalena        130.53  5.29/3   25.55/5   35.47/5   83.54/7  103.04/8  120.39/8  123.04/8  125.57/8  126.47/8  128.30/8  129.50/8  130.27/8  130.53/8  
    ZSL-Białowieża                        5.29/3   20.26/8    9.52/5   48.07/8   19.10/6   17.35/8    2.25/1*   2.53/9    0.50/2    1.43/2    1.20/1*   0.37/1*   0.26/2  
  9 Konieczna Karolina            140.44 12.27/7   30.28/7   41.20/7   91.42/9  112.01/9  129.42/9  132.24/9  135.01/9  135.44/9  137.26/9  139.03/9  139.56/9  140.44/9  
    ZSL-Tułowice                         12.27/7   18.01/7   10.52/8   50.22/9   20.19/7   17.41/9    2.42/2    2.37/8    0.43/1*   1.42/1*   1.37/2    0.53/7    0.48/9  
    Sandecka Dagmara           NKl        6.32/    14.22/    77.19/    80.38/    99.08/   105.08/   108.42/   110.41/   113.07/         /   115.31/   117.37/   118.12/   
    ZSL-Goraj                             6.32/     7.50/    62.57/     3.19/    18.30/     6.00/     3.34/     1.59/     2.26/         /         /     2.06/     0.35/   
    Kuchta Marta               NKl       22.23/    36.04/    46.34/    52.31/    93.12/    99.42/   103.08/   104.49/   107.02/         /   109.42/   111.18/   111.56/   
    ZSL-Białowieża                       22.23/    13.41/    10.30/     5.57/    40.41/     6.30/     3.26/     1.41/     2.13/         /         /     1.36/     0.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         3.3km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-48      3-35      4-34      5-33      6-32      7-45      8-46      9-40     10-52     11-53     12-51     13-100   
  1 Nowak Katarzyna               104.32 12.27/1*  28.39/1*  36.22/1*  46.51/1*  66.20/1*  73.47/1*  86.47/1*  90.35/1*  91.42/1*  92.57/1* 101.25/1* 103.00/1* 103.56/1* 104.32/1* 
    ZSL-Goraj                            12.27/1*  16.12/1*   7.43/1*  10.29/3   19.29/3    7.27/2   13.00/3    3.48/3    1.07/1*   1.15/2    8.28/1*   1.35/1*   0.56/3    0.36/2  
  2 Bobryk Kinga                  110.45 18.29/2   34.43/2   42.32/2   52.49/2   72.17/2   80.18/2   93.16/2   96.31/2   97.58/2   99.02/2  107.30/2  109.16/2  110.10/2  110.45/2  
    ZSL-Białowieża                       18.29/2   16.14/2    7.49/2   10.17/2   19.28/2    8.01/3   12.58/2    3.15/2    1.27/3    1.04/1*   8.28/1*   1.46/3    0.54/2    0.35/1* 
  3 Potocka Aneta                 134.24 23.29/3   54.36/3   80.08/3   88.00/3   98.56/3  104.50/3  116.54/3  119.27/3  120.35/3  122.13/3  131.15/3  133.00/3  133.44/3  134.24/3  
    ZSL-Tułowice                         23.29/3   31.07/3   25.32/3    7.52/1*  10.56/1*   5.54/1*  12.04/1*   2.33/1*   1.08/2    1.38/3    9.02/3    1.45/2    0.44/1*   0.40/3  
    Doroszczyk Magdalena       NKl        9.22/    25.34/    32.41/    40.33/    57.49/    63.59/    97.17/   100.03/   101.32/   102.25/         /   104.46/   105.42/   106.13/   
    ZSL-Białowieża                        9.22/    16.12/     7.07/     7.52/    17.16/     6.10/    33.18/     2.46/     1.29/     0.53/         /         /     0.56/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         3.7km    0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-32      3-48      4-34      5-36      6-49      7-50      8-45      9-46     10-40     11-41     12-42     13-51     14-100   
  1 Brylewska Karolina             66.20  3.18/2   10.17/3   13.43/2   23.50/1*  32.19/1*  38.36/1*  47.16/1*  50.18/1*  53.24/1*  54.45/1*  59.13/1*  60.58/1*  64.56/1*  65.50/1*  66.20/1* 
    ZSL-Białowieża                        3.18/2    6.59/3    3.26/1*  10.07/2    8.29/1*   6.17/1*   8.40/1*   3.02/3    3.06/4    1.21/2    4.28/4    1.45/2    3.58/4    0.54/4    0.30/1* 
  2 Czapiewska Natalia             78.26  3.00/1*   9.28/2   14.12/3   26.12/2   36.26/2   43.17/2   60.47/2   63.15/2   66.08/2   67.38/2   71.17/2   73.32/2   77.02/2   77.54/2   78.26/2  
    ZSL-Tuchola                           3.00/1*   6.28/2    4.44/4   12.00/3   10.14/2    6.51/2   17.30/2    2.28/2    2.53/2    1.30/4    3.39/3    2.15/3    3.30/2    0.52/3    0.32/4  
  3 Boruk Maja                    108.00  4.22/3    8.18/1*  11.54/1*  42.35/4   62.34/4   73.06/4   90.58/3   93.10/3   95.46/3   97.06/3   99.15/3  103.11/3  106.43/3  107.30/3  108.00/3  
    ZSL-Białowieża                        4.22/3    3.56/1*   3.36/2   30.41/4   19.59/3   10.32/4   17.52/3    2.12/1*   2.36/1*   1.20/1*   2.09/1*   3.56/4    3.32/3    0.47/2    0.30/1* 
  4 Czekalska Sylwia              109.58  5.54/4   14.08/4   18.28/4   27.34/3   53.42/3   64.10/3   93.37/4   96.59/4   99.57/4  101.20/4  104.18/4  105.42/4  108.42/4  109.28/4  109.58/4  
    ZSL-Tuchola                           5.54/4    8.14/4    4.20/3    9.06/1*  26.08/4   10.28/3   29.27/4    3.22/4    2.58/3    1.23/3    2.58/2    1.24/1*   3.00/1*   0.46/1*   0.30/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10_12      1.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-54      3-46      4-40      5-52      6-51      7-100   
  1 Urbański Jakub                 35.15  7.27/1*  21.37/1*  31.23/1*  33.43/1*       /    39.35/1*  40.38/1*  35.15/1* 
    Piła                                  7.27/1*  14.10/1*   9.46/1*   2.20/1*       /         /     1.03/1*       /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.3km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-48      3-35      4-34      5-33      6-32      7-45      8-46      9-40     10-52     11-53     12-51     13-100   
  1 Winiarski Tomasz               55.07  2.14/1*   9.29/1*  17.28/1*  20.56/1*  29.49/1*  35.07/1*  44.42/1*  46.53/1*  48.05/1*  48.55/1*  50.50/1*  52.03/1*  54.22/1*  55.07/1* 
    LO-Czarnków                           2.14/1*   7.15/1*   7.59/2    3.28/2    8.53/5    5.18/6    9.35/7    2.11/2    1.12/5    0.50/5    1.55/7    1.13/1*   2.19/8    0.45/9  
  2 Pietraszak Marcin              69.56  3.52/6   13.26/2   30.03/3   37.19/3   44.50/2   49.39/2   59.39/2   61.54/2   63.03/2   63.53/2   65.43/2   67.01/2   69.26/2   69.56/2  
    LO-Czarnków                           3.52/6    9.34/2   16.37/6    7.16/5    7.31/4    4.49/1*  10.00/8    2.15/5    1.09/3    0.50/5    1.50/5    1.18/5    2.25/9    0.30/6  
  3 Ostrowski Dawid                72.55  6.02/9   22.02/5   37.57/5   42.10/4   49.11/3   54.13/3   63.26/3   65.57/3   67.24/3   68.01/3   69.49/3   71.34/3   72.22/3   72.55/3  
    ZSL-Goraj                             6.02/9   16.00/4   15.55/4    4.13/3    7.01/2    5.02/4    9.13/4    2.31/9    1.27/8    0.37/1*   1.48/4    1.45/9    0.48/6    0.33/8  
  4 Paluszkiewicz Maciej           74.47  3.03/3   16.29/3   23.04/2   25.40/2   54.23/5   60.15/5   66.00/5   68.30/5   69.42/5   70.26/5   71.42/4   73.02/5   73.43/4   74.47/4  
    ZSL-Goraj                             3.03/3   13.26/3    6.35/1*   2.36/1*  28.43/10   5.52/8    5.45/1*   2.30/8    1.12/5    0.44/3    1.16/3    1.20/6    0.41/4    1.04/10 
  5 Ludwikowski Piotr              75.54  3.19/4   19.31/4   36.01/4   43.21/5   50.46/4   56.05/4   65.36/4   67.51/4   69.01/4   69.51/4   71.45/5   73.00/4   75.27/5   75.54/5  
    ZSL-Białowieża                        3.19/4   16.12/5   16.30/5    7.20/6    7.25/3    5.19/7    9.31/6    2.15/5    1.10/4    0.50/5    1.54/6    1.15/2    2.27/10   0.27/2  
  6 Adamowski Jakub                84.23  2.53/2   34.19/8   48.45/6   54.06/6   60.58/6   66.06/6   75.21/6   77.25/6   78.45/6   79.49/6   81.47/6   83.28/6   84.03/6   84.23/6  
    ZSL-Tuchola                           2.53/2   31.26/8   14.26/3    5.21/4    6.52/1*   5.08/5    9.15/5    2.04/1*   1.20/7    1.04/8    1.58/8    1.41/8    0.35/1*   0.20/1* 
  7 Krasoń Damian                 103.20  4.11/8   36.56/9   60.53/9   68.55/9   82.01/9   86.57/9   94.28/9   96.41/9   99.03/9   99.48/9  101.02/7  102.17/7  102.52/7  103.20/7  
    ZSL-Tułowice                          4.11/8   32.45/9   23.57/9    8.02/8   13.06/9    4.56/2    7.31/2    2.13/3    2.22/9    0.45/4    1.14/2    1.15/2    0.35/1*   0.28/4  
  8 Nowak Kacper                  104.21  4.07/7   28.12/6   50.13/7   58.05/7   69.03/7   75.12/7   86.59/7   89.30/7   90.32/7   92.16/7  101.26/8  102.58/8  103.49/8  104.21/8  
    ZSL-Goraj                             4.07/7   24.05/6   22.01/8    7.52/7   10.58/7    6.09/9   11.47/10   2.31/9    1.02/1*   1.44/9    9.10/9    1.32/7    0.51/7    0.32/7  
  9 Kubicki Kacper                107.38  3.33/5   31.15/7   53.04/8   61.11/8   72.06/8   78.21/8   89.56/8   92.23/8   93.30/8   95.18/8  104.42/9  106.29/9  107.11/9  107.38/9  
    ZSL-Goraj                             3.33/5   27.42/7   21.49/7    8.07/10  10.55/6    6.15/10  11.35/9    2.27/7    1.07/2    1.48/10   9.24/10   1.47/10   0.42/5    0.27/2  
 10 Fryc Marcin                   121.19 22.09/10  54.58/10  78.55/10  86.58/10  99.59/10 104.55/10 112.30/10 114.43/10 117.06/10 117.47/10 118.59/10 120.16/10 120.51/10 121.19/10 
    ZSL-Tułowice                         22.09/10  32.49/10  23.57/9    8.03/9   13.01/8    4.56/2    7.35/3    2.13/3    2.23/10   0.41/2    1.12/1*   1.17/4    0.35/1*   0.28/4  
    Kołacki Mateusz            NKl        8.25/    41.35/    69.07/    90.51/    95.14/   117.03/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSL-Tuchola                           8.25/    33.10/    27.32/    21.44/     4.23/    21.49/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         3.7km    0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-32      3-48      4-34      5-36      6-49      7-50      8-45      9-46     10-40     11-41     12-42     13-51     14-100   
  1 Strawa Jędrzej                 51.54  3.37/10   6.33/7    9.25/6   20.19/5   27.53/3   32.56/1*  38.39/1*  41.56/1*  43.51/1*  44.57/1*  46.36/1*  47.49/1*  50.29/1*  51.20/1*  51.54/1* 
    ZSL-Goraj                             3.37/10   2.56/2    2.52/7   10.54/9    7.34/4    5.03/3    5.43/1*   3.17/11   1.55/2    1.06/3    1.39/1*   1.13/2    2.40/3    0.51/14   0.34/15 
  2 Sołtysiak Patryk               54.07  1.35/3    6.52/8    9.34/7   19.31/4   27.32/2   33.58/3   39.49/2   42.11/3   44.50/3   45.58/3   48.01/2   49.31/2   52.58/2   53.44/2   54.07/2  
    ZSL-Goraj                             1.35/3    5.17/10   2.42/3    9.57/5    8.01/5    6.26/11   5.51/2    2.22/6    2.39/9    1.08/6    2.03/3    1.30/8    3.27/12   0.46/8    0.23/4  
  3 Zdun Piotr                     55.17  1.31/2    5.07/3    7.41/2   22.37/6   27.15/1*  33.06/2   40.20/3   42.01/2   44.20/2   45.28/2   50.21/3   51.45/3   54.13/3   54.50/3   55.17/3  
    LO-Czarnków                           1.31/2    3.36/6    2.34/1*  14.56/14   4.38/2    5.51/6    7.14/6    1.41/1*   2.19/6    1.08/6    4.53/16   1.24/4    2.28/2    0.37/2    0.27/9  
  4 Sopata Patryk                  64.00  1.49/4    4.33/2    7.07/1*  15.35/1*  36.25/4   41.23/4   48.26/4   52.31/4   54.26/4   55.26/4   57.35/4   59.36/4   62.40/4   63.20/4   64.00/4  
    ZSL-Goraj                             1.49/4    2.44/1*   2.34/1*   8.28/1*  20.50/10   4.58/2    7.03/5    4.05/14   1.55/2    1.00/2    2.09/7    2.01/12   3.04/10   0.40/5    0.40/16 
  5 Komarnicki Jan                 66.19  2.16/7    6.05/6    8.49/5   17.36/2   39.56/6   46.00/6   51.57/5   54.16/5   56.54/5   58.02/5   60.08/5   61.43/5   65.04/5   65.50/5   66.19/5  
    ZSL-Goraj                             2.16/7    3.49/7    2.44/4    8.47/2   22.20/12   6.04/9    5.57/3    2.19/5    2.38/8    1.08/6    2.06/6    1.35/9    3.21/11   0.46/8    0.29/12 
  6 Pryzmont Przemysław            67.19  1.57/5   11.57/10  14.48/8   34.13/11  39.23/5   43.58/5   52.49/6   55.19/6   57.41/6   58.53/6   60.56/6   63.16/6   66.14/6   66.55/6   67.19/6  
    ZSL-Białowieża                        1.57/5   10.00/13   2.51/6   19.25/16   5.10/3    4.35/1*   8.51/8    2.30/7    2.22/7    1.12/10   2.03/3    2.20/15   2.58/7    0.41/7    0.24/6  
  7 Szmyt Dawid                    69.51  1.21/1*   4.26/1*   7.57/3   18.19/3   41.38/7   46.50/7   56.18/7   59.38/7   61.36/7   62.30/7   64.39/7   66.07/7   68.51/7   69.31/7   69.51/7  
    ZSL-Goraj                             1.21/1*   3.05/3    3.31/11  10.22/6   23.19/13   5.12/4    9.28/10   3.20/12   1.58/4    0.54/1*   2.09/7    1.28/6    2.44/5    0.40/5    0.20/1* 
  8 Furs Mateusz                   81.37  2.32/8    5.50/5   29.36/12  38.49/12  52.50/11  60.22/12  67.23/10  69.28/8   72.16/8   73.26/8   75.43/8   76.59/8   80.39/8   81.15/8   81.37/8  
    ZSL-Goraj                             2.32/8    3.18/4   23.46/16   9.13/4   14.01/9    7.32/14   7.01/4    2.05/2    2.48/10   1.10/9    2.17/9    1.16/3    3.40/14   0.36/1*   0.22/2  
  9 Nowicki Dawid                  83.18  1.58/6    5.18/4    8.02/4   23.19/7   48.15/9   53.46/8   62.51/8   72.09/9   74.10/9   75.17/9   77.08/9   78.19/9   82.05/9   82.53/9   83.18/9  
    ZSL-Białowieża                        1.58/6    3.20/5    2.44/4   15.17/15  24.56/14   5.31/5    9.05/9    9.18/15   2.01/5    1.07/4    1.51/2    1.11/1*   3.46/15   0.48/12   0.25/7  
 10 Wieczorek Wiktor               91.50  6.22/11  10.40/9   15.58/9   28.32/9   61.07/15  67.35/15  75.35/11  79.38/11  81.21/11  82.28/11  85.30/11  88.08/11  90.48/11  91.27/10  91.50/10 
    ZSL-Tuchola                           6.22/11   4.18/9    5.18/14  12.34/12  32.35/15   6.28/12   8.00/7    4.03/13   1.43/1*   1.07/4    3.02/14   2.38/16   2.40/3    0.39/3    0.23/4  
 11 Kwiatkowski Damian             91.58 18.58/16  28.14/13  32.23/13  41.30/13  45.50/8   54.45/9   64.43/9   74.03/10  77.10/10  79.39/10  84.28/10  86.26/10  90.24/10  91.36/11  91.58/11 
    ZSL-Tuchola                          18.58/16   9.16/12   4.09/12   9.07/3    4.20/1*   8.55/15   9.58/11   9.20/16   3.07/12   2.29/16   4.49/15   1.58/10   3.58/16   1.12/16   0.22/2  
 12 Zawadzki Jakub                 94.51  8.14/12  30.02/14  33.12/14  43.57/14  53.24/12  59.26/11  77.41/12  79.57/12  83.47/12  86.05/12  88.35/12  90.34/12  93.33/12  94.22/12  94.51/12 
    ZSP Czarnków                          8.14/12  21.48/14   3.10/10  10.45/8    9.27/7    6.02/8   18.15/14   2.16/3    3.50/16   2.18/12   2.30/10   1.59/11   2.59/8    0.49/13   0.29/12 
 13 Mazur Mateusz.                 97.55 11.20/14  33.10/15  36.07/15  47.04/15  56.29/13  62.20/13  80.44/13  83.20/13  86.43/13  89.08/13  91.38/13  93.42/13  96.38/13  97.25/13  97.55/13 
    ZSP Czarnków                         11.20/14  21.50/15   2.57/8   10.57/10   9.25/6    5.51/6   18.24/15   2.36/9    3.23/13   2.25/15   2.30/10   2.04/13   2.56/6    0.47/10   0.30/14 
 14 Waszak Adrian                 101.28 14.16/15  36.14/16  39.23/16  50.07/16  59.35/14  65.39/14  83.52/14  86.25/14  89.56/14  92.20/14  95.09/14  96.38/14 100.06/14 101.01/14 101.28/14 
    ZSP Czarnków                         14.16/15  21.58/16   3.09/9   10.44/7    9.28/8    6.04/9   18.13/13   2.33/8    3.31/14   2.24/14   2.49/12   1.29/7    3.28/13   0.55/15   0.27/9  
 15 Kolc Bartosz                  102.27  3.15/9   11.59/11  16.25/10  27.24/8   48.23/10  57.18/10  86.40/15  89.56/15  92.52/15  94.23/15  97.21/15  98.46/15 101.13/15 102.00/15 102.27/15 
    ZSL-Tuchola                           3.15/9    8.44/11   4.26/13  10.59/11  20.59/11   8.55/15  29.22/16   3.16/10   2.56/11   1.31/11   2.58/13   1.25/5    2.27/1*   0.47/10   0.27/9  
 16 Gonczar Mateusz               106.22  9.26/13  13.37/12  19.04/11  32.21/10  65.32/16  72.00/16  89.49/16  92.07/16  95.40/16  97.58/16 100.01/16 102.18/16 105.18/16 105.57/16 106.22/16 
    ZSL-Białowieża                        9.26/13   4.11/8    5.27/15  13.17/13  33.11/16   6.28/12  17.49/12   2.18/4    3.33/15   2.18/12   2.03/3    2.17/14   3.00/9    0.39/3    0.25/7  
    Wojciechowski Mateusz      NKl        5.35/     8.54/    32.38/    41.52/    56.11/    63.26/    70.32/    72.31/    75.52/         /    81.31/    98.44/    92.15/   102.34/   103.00/   
    ZSP Czarnków                          5.35/     3.19/    23.44/     9.14/    14.19/     7.15/     7.06/     1.59/     3.21/         /         /    17.13/         /    10.19/     0.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         4.7km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36      7-37      8-38      9-39     10-45     11-46     12-40     13-41     14-42     15-43     16-44     17-100   
  1 Baran Krystian                 59.11  4.06/7    8.24/2   11.26/2   16.06/2   18.51/2   23.10/1*  27.52/1*  33.19/2   40.31/1*  44.03/1*  46.04/1*  47.44/1*  50.03/1*  51.15/1*  54.24/1*  57.00/1*  58.47/1*  59.11/1* 
    ZSL-Białowieża                        4.06/7    4.18/2    3.02/4    4.40/2    2.45/3    4.19/1*   4.42/8    5.27/2    7.12/2    3.32/1*   2.01/3    1.40/9    2.19/3    1.12/2    3.09/3    2.36/3    1.47/4    0.24/3  
  2 Pietraszko Karol               63.20  4.03/6    9.24/4   12.07/3   16.01/1*  18.14/1*  25.34/2   28.37/2   32.38/1*  41.38/2   50.41/3   52.27/3   53.24/2   55.00/2   56.43/2   59.23/2   61.35/2   62.58/2   63.20/2  
    ZSL-Białowieża                        4.03/6    5.21/4    2.43/1*   3.54/1*   2.13/1*   7.20/5    3.03/1*   4.01/1*   9.00/5    9.03/12   1.46/1*   0.57/1*   1.36/2    1.43/5    2.40/1*   2.12/1*   1.23/2    0.22/1* 
  3 Cichos Wojciech                65.30  2.10/1*   6.24/1*  10.39/1*  16.57/3   23.35/4   28.13/3   32.42/3   39.21/3   46.29/3   50.04/2   52.20/2   53.42/3   56.05/3   57.14/3   60.33/3   63.08/3   65.02/3   65.30/3  
    ZSL-Goraj                             2.10/1*   4.14/1*   4.15/6    6.18/4    6.38/9    4.38/3    4.29/7    6.39/3    7.08/1*   3.35/2    2.16/4    1.22/4    2.23/4    1.09/1*   3.19/4    2.35/2    1.54/5    0.28/5  
  4 Grabowski Szymon               74.25  2.15/2    9.42/6   12.46/4   18.58/4   21.59/3   34.46/4   38.57/4   48.51/4   57.06/4   61.11/4   63.01/4   64.14/4   65.48/4   67.06/4   69.51/4   72.35/4   73.56/4   74.25/4  
    ZSL-Białowieża                        2.15/2    7.27/6    3.04/5    6.12/3    3.01/4   12.47/7    4.11/3    9.54/8    8.15/3    4.05/3    1.50/2    1.13/3    1.34/1*   1.18/3    2.45/2    2.44/4    1.21/1*   0.29/6  
  5 Owschwarz Dawid                88.24  3.38/5    8.29/3   14.13/5   27.24/6   36.27/8   40.54/5   45.14/5   54.41/5   63.09/5   68.07/5   70.33/5   71.41/5   74.13/5   76.36/5   81.05/5   85.43/5   87.37/5   88.24/5  
    ZSL-Goraj                             3.38/5    4.51/3    5.44/9   13.11/12   9.03/11   4.27/2    4.20/5    9.27/6    8.28/4    4.58/5    2.26/5    1.08/2    2.32/6    2.23/12   4.29/6    4.38/7    1.54/5    0.47/10 
  6 Taras Michał                   91.17  2.15/2   11.11/7   17.10/7   29.06/7   33.09/6   41.03/6   45.26/6   54.55/6   64.13/6   70.08/6   72.54/6   75.26/6   78.06/6   79.26/6   84.00/6   88.48/6   90.51/6   91.17/6  
    ZSL-Tuchola                           2.15/2    8.56/10   5.59/10  11.56/10   4.03/7    7.54/6    4.23/6    9.29/7    9.18/6    5.55/6    2.46/7    2.32/12   2.40/7    1.20/4    4.34/8    4.48/8    2.03/7    0.26/4  
  7 Budziński Michał               96.51 13.11/10  21.27/10  24.23/10  37.09/10  41.15/9   47.02/7   54.20/8   62.29/7   74.32/7   78.39/7   81.10/7   83.25/7   85.54/7   87.41/7   91.34/7   95.02/7   96.28/7   96.51/7  
    ZSL-Białowieża                       13.11/10   8.16/8    2.56/2   12.46/11   4.06/8    5.47/4    7.18/11   8.09/5   12.03/9    4.07/4    2.31/6    2.15/11   2.29/5    1.47/7    3.53/5    3.28/5    1.26/3    0.23/2  
  8 Mazur Mateusz                 109.14  2.46/4    9.40/5   14.40/6   22.05/5   28.52/5   51.20/9   58.50/9   66.19/8   79.00/8   85.34/8   89.08/8   91.22/8   94.02/8   95.45/8  101.21/8  105.28/8  108.26/8  109.14/8  
    Czarnków                              2.46/4    6.54/5    5.00/8    7.25/7    6.47/10  22.28/12   7.30/12   7.29/4   12.41/10   6.34/7    3.34/10   2.14/10   2.40/7    1.43/5    5.36/10   4.07/6    2.58/10   0.48/11 
  9 Szwiel Błażej                 129.53  8.38/8   16.11/8   23.43/9   32.13/8   34.39/7   50.21/8   54.12/7   83.28/9   99.43/10 107.03/10 111.07/10 112.35/10 115.19/10 117.26/10 121.59/9  126.59/9  129.23/9  129.53/9  
    ZSL-Tuchola                           8.38/8    7.33/7    7.32/11   8.30/8    2.26/2   15.42/9    3.51/2   29.16/11  16.15/11   7.20/11   4.04/11   1.28/7    2.44/10   2.07/11   4.33/7    5.00/10   2.24/8    0.30/7  
 10 Lehman Adam                   141.40 10.02/9   18.56/9   21.56/8   32.48/9   48.56/10  68.46/11  75.06/11  85.56/10  97.25/9  104.32/9  108.00/9  109.24/9  112.36/9  114.32/9  122.38/10 135.30/10 140.47/10 141.40/10 
    ZSL-Goraj                            10.02/9    8.54/9    3.00/3   10.52/9   16.08/12  19.50/10   6.20/10  10.50/9   11.29/8    7.07/8    3.28/9    1.24/5    3.12/11   1.56/8    8.06/12  12.52/11   5.17/12   0.53/12 
 11 Polerowicz Szymon             141.55 20.03/11  34.23/11  39.18/11  45.59/11  49.02/11  61.53/10  66.04/10  95.31/11 111.47/11 119.00/11 123.05/11 124.37/11 127.17/11 129.22/11 134.03/11 138.55/11 141.25/11 141.55/11 
    ZSL-Tuchola                          20.03/11  14.20/12   4.55/7    6.41/6    3.03/5   12.51/8    4.11/3   29.27/12  16.16/12   7.13/9    4.05/12   1.32/8    2.40/7    2.05/9    4.41/9    4.52/9    2.30/9    0.30/7  
 12 Welterowski Marcin            169.20 24.08/12  34.25/12  66.36/12  73.08/12  76.35/12  97.03/12 102.03/12 112.53/12 124.20/12 131.37/12 134.55/12 136.20/12 139.34/12 141.40/12 149.35/12 164.01/12 168.46/12 169.20/12 
    ZSL-Tuchola                          24.08/12  10.17/11  32.11/12   6.32/5    3.27/6   20.28/11   5.00/9   10.50/9   11.27/7    7.17/10   3.18/8    1.25/6    3.14/12   2.06/10   7.55/11  14.26/12   4.45/11   0.34/9  
    Sipak Karol                NKl        6.18/    16.13/    48.39/    55.05/         /    79.00/    84.23/    94.51/   106.30/   113.29/   116.57/   118.26/   121.39/   123.37/   131.41/   144.33/         /   148.37/   
    ZSL-Goraj                             6.18/     9.55/    32.26/     6.26/         /         /     5.23/    10.28/    11.39/     6.59/     3.28/     1.29/     3.13/     1.58/     8.04/    12.52/         /         /   
    Kuchciak Krystian          NKl        9.55/    17.40/    21.20/    65.15/    68.19/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   108.51/   
    ZSL-Tułowice                          9.55/     7.45/     3.40/    43.55/     3.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kociołek Kamil             NKl        4.58/    14.35/    21.20/    29.36/    34.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    84.59/   
    ZSL-Tułowice                          4.58/     9.37/     6.45/     8.16/     4.37/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN_K      3.3km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-48      3-35      4-34      5-33      6-32      7-45      8-46      9-40     10-52     11-53     12-51     13-100   
  1 Ładyko Krystyna               117.42  3.39/1*  31.09/1*  45.11/1*  56.15/1*  75.26/1*  83.06/1*  96.29/1*  99.49/1* 101.51/1* 104.02/1* 113.18/1* 115.47/1* 116.53/1* 117.42/1* 
    ZSL-Goraj                             3.39/1*  27.30/1*  14.02/1*  11.04/1*  19.11/1*   7.40/1*  13.23/1*   3.20/1*   2.02/1*   2.11/1*   9.16/1*   2.29/1*   1.06/1*   0.49/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN_M      4.7km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36      7-37      8-38      9-39     10-45     11-46     12-40     13-41     14-42     15-43     16-44     17-100   
  1 Piotr Łukasz                   60.49  2.10/2    4.56/1*   8.30/1*  14.29/1*  21.23/1*  25.48/1*  29.25/1*  34.34/1*  40.55/1*  44.36/1*  46.10/1*  47.09/1*  48.57/1*  50.04/1*  53.07/1*  59.00/1*  60.26/1*  60.49/1* 
    UKS Gorajczyk                         2.10/2    2.46/1*   3.34/1*   5.59/1*   6.54/3    4.25/2    3.37/1*   5.09/1*   6.21/1*   3.41/2    1.34/1*   0.59/1*   1.48/1*   1.07/1*   3.03/2    5.53/2    1.26/1*   0.23/1* 
  2 Cieślik Sławomir               69.12  1.57/1*   6.57/2   10.39/2   25.43/2   30.12/2   34.01/2   37.57/2   43.06/2   51.57/2   55.07/2   57.03/2   58.15/2   60.06/2   61.26/2   64.27/2   66.43/2   68.44/2   69.12/2  
    UKS Gorajczyk                         1.57/1*   5.00/2    3.42/2   15.04/3    4.29/2    3.49/1*   3.56/2    5.09/1*   8.51/2    3.10/1*   1.56/2    1.12/2    1.51/2    1.20/2    3.01/1*   2.16/1*   2.01/2    0.28/2  
  3 Przygodzki Sławomir           122.05  2.39/3   12.25/3   21.44/3   28.03/3   31.53/3   51.49/3   57.01/3   67.46/3   79.13/3   86.35/3   89.54/3   91.18/3   94.42/3   96.34/3  104.32/3  118.58/3  121.34/3  122.05/3  
    ZSL-Białowieża                        2.39/3    9.46/3    9.19/3    6.19/2    3.50/1*  19.56/3    5.12/3   10.45/3   11.27/3    7.22/3    3.19/3    1.24/3    3.24/3    1.52/3    7.58/3   14.26/3    2.36/3    0.31/3