Lista startowa klubowa                                                              2012-08-16 21:47:56
                                  XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 1.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===============================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa klubowa: ATM - A-To-My                                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zielczyńska Helena       ATM W0040  300689    K60         49.00             26.00                  
  2 Zielczyński Mieczysław   ATM W0040  412127    M70         12.00             78.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: BBM - BETA URSUS Orienteering                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM BBM51  410398    M60         79.00             52.00                  
  2 Peřinková Irena          BBM BBM65  331257    K45         26.00             64.00                  
  3 Peřinka Šimon            BBM BBM97  331797    M16         50.00             83.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: BL1 - Mińsk Belarus                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozlova Lubov            BL1        250532    K45         17.00             67.00                  
  2 Davidovich Dzmitry       BL1        682039    M21         63.00             67.00                  
  3 Makouski Uladzimir       BL1        224975    M21         27.00             79.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dikoš Pavel              BOR BOR60   50000    M45         94.00             21.00                  
  2 Doležal Miloš            BOR BOR66    8523    M45         70.00             29.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D23 - UKS Tukan Iwiny                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gniado Karolina          D23       2025008    K12         26.00             90.00                  
  2 Haniszewska Karolina     D23       2025010    K12         47.00             83.00                  
  3 Pulda Eryk               D23       2025007    M10N        28.00             36.00                  
  4 Jurasik Patryk           D23       2025006    M16          8.00             97.00                  
  5 Wojakiewicz Mateusz      D23       2025005    M16         56.00             81.00                  
  6 Szeliga Małgorzata       D23 D2300 1394898    K21         27.00             33.00                  
  7 Pachnik Dariusz          D23 D2300  504407    M40         40.00              7.00                  
  8 Haniszewska Angelika     D23 D2301 2028218    K21         51.00             25.00                  
  9 Wojnowicz Mariusz        D23 D2301 1396723    M18         65.00             42.00                  
 10 Pachnik Wojciech         D23 D2301  504408    M21         45.00             73.00                  
 11 Burdyna Dominika         D23 D2302 1396727    K18         38.00              4.00                  
 12 Pachnik Stanisław        D23 D2302 2025003    M10N        16.00             40.00                  
 13 Szeliga Bartosz          D23 D2302 1396721    M16         41.00             86.00                  
 14 Wieczorek Marcin         D23 D2302 1396722    M16         26.00             91.00                  
 15 Pulda Aleksandra         D23 D2303 2025001    K10N        70.00              9.00                  
 16 Tschierschke Paulina     D23 D2303 2025004    K14         59.00             13.00                  
 17 Słoma Grzegorz           D23 D2304 2025002    M12         29.00             55.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D45 - MLKS ECHO Twardogóra                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cych Agnieszka           D45 D4502  338907    K14         62.00             12.00                  
  2 Olszańska Maja           D45 D4502  305990    K16         36.00             33.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D91 - MKS MOS Wrocław                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Widziewicz Damian        D91                  KM10R                                                
  2 Szczygieł Marcin         D91       2016300    M40         25.00             12.00                  
  3 Ciesiółka Katarzyna      D91 D9100  222888    K12         41.00             85.00                  
  4 Mądra Paulina            D91 D9100  413346    K14         95.00              1.00                  
  5 Sembratowicz Teresa      D91 D9100  413331    K14         80.00              6.00                  
  6 Zięba Emilia             D91 D9100  338258    K14         65.00             11.00                  
  7 Lubak Mateusz            D91 D9100  413336    M14         66.00             53.00                  
  8 Okarma Jacek             D91 D9100  889176    M14         30.00             65.00                  
  9 Ledniowski Filip         D91 D9101  413330    M12         23.00             57.00                  
 10 Maliński Jakub           D91 D9101  413335    M12         41.00             51.00                  
 11 Strugała Marcin          D91 D9101  413338    M12         47.00             49.00                  
 12 Krudowski Błażej         D91 D9101  413334    M14         42.00             61.00                  
 13 Sosenko Szymon           D91 D9101  338257    M14         72.00             51.00                  
 14 Becmer Aleksandra        D91 D9102  413327    K10N        82.00              5.00                  
 15 Krudowska Zofia          D91 D9102  413326    K10N        97.00              0.00                  
 16 Jach Arkadiusz           D91 D9102  413306    M12         11.00             61.00                  
 17 Widziewicz Aleksandra    D91 D9103  255596    K12         20.00             92.00                  
 18 Kurzyp Stanisław         D91 D9103  413308    M10N        22.00             38.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D92 - KS Artemis Wrocław                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piller Zuzanna           D92        255573    KM10R                                                
  2 Rycerska Zuzanna         D92        361826    KM10R                                                
  3 Piller Sebastian         D92        255574    M21         39.00             75.00                  
  4 Mróz Renata              D92        418326    OPEN1                                                
  5 Ciesiółka Magdalena      D92        430930    OPEN2                                                
  6 Ciesiółka Sebastian      D92 D9200  751124    M35         48.00             10.00                  
  7 Spiliszewska Róża        D92 D9202  412206    K35         25.00             44.00                  
  8 Sławiński Marcin         D92 D9202 1603314    M35         78.00              0.00                  
  9 Spiliszewski Piotr       D92 D9202  412203    M35         21.00             19.00                  
 10 Rycerski Bogdan          D92 D9202  886665    M40          7.00             18.00                  
 11 Pietrusiński Marek       D92 D9202  203173    M55         37.00             83.00                  
 12 Gliński Henryk           D92 D9202  305974    M60         73.00             54.00                  
 13 Rycerska Marzena         D92 D9202  361837    OPEN2                                                
 14 Ulbrych Karina           D92 D9203            K35         16.00             47.00                  
 15 Ulbrych Eryk             D92 D9203            M12          8.00             62.00                  
 16 Ulbrych Patryk           D92 D9203            M14         21.00             68.00                  
 17 Ulbrych Mirosław         D92 D9203            M35         60.00              6.00                  
 18 Plesiński Mariusz        D92 D9203  361836    M35         36.00             14.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D93 - MKS Paulinum Jelenia Góra                
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gudowski Kuba            D93                  KM10R                                                
  2 Jończy Kuba              D93                  KM10R                                                
  3 Kalata Michał            D93       2007560    M21         57.00             69.00                  
  4 Jończy Daniel            D93                  M35         51.00              9.00                  
  5 Niemiec Jan              D93                  M55         43.00             81.00                  
  6 Borowski Roland          D93                  M14         90.00             45.00                  
  7 Wysocki Kacper           D93        255591    M14         18.00         L   69.00         L        
  8 Kulpa Maciej             D93                  M55         31.00             85.00                  
  9 Jankowska Joanna         D93 D9301  338904    K16         66.00             23.00                  
 10 Dzioba Mateusz           D93 D9301  886647    M18         86.00             35.00                  
 11 Rycerski Karol           D93 D9302  361835    M14         39.00             62.00                  
 12 Rycerski Kamil           D93 D9302  361841    M18         74.00             39.00                  
 13 Hołub Kszysztof          D93 D9303 2007554    M18         47.00             48.00                  
 14 Nowak Maciej             D93 D9303  886697    M16         44.00             85.00                  
 15 Drobna Anna              D93 D9305  346829    K35         28.00             43.00                  
 16 Gudowski Maciej          D93 D9305  338902    M14         27.00             66.00                  
 17 Włodarczyk Anna          D93 D9306            K35         19.00             46.00                  
 18 Szymańki Ksawery         D93 D9306  338901    M14         60.00             55.00                  
 19 Wierzba Wiktoria         D93 D9311  421279    K14         86.00              4.00                  
 20 Domagała Marcel          D93 D9311 2028217    M14         69.00             52.00                  
 21 Lucerski Maciej          D93 D9311  886698    M16         29.00             90.00                  
 22 Stankiewicz Amadeusz     D93 D9311  889678    M16         59.00             80.00                  
 23 Szymańki Kornel          D93 D9311  886699    M16         11.00             96.00                  
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk Wrocław                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciszek Marcin            D95                  M35         24.00             18.00                  
  2 Widziewicz Remigiusz     D95 D9500  504031    M45         88.00             23.00                  
  3 Cych Weronika            D95 D9501 1394899    K16         81.00             18.00                  
  4 Karbowiak Iga            D95 D9501  889174    K18         23.00              9.00                  
  5 Wiśniewska Hanna         D95 D9501  504050    K21         24.00             34.00                  
  6 Kruczek Anna             D95 D9502            K21         12.00             38.00                  
  7 Maciorowska Ewa          D95 D9502  889003    K21         57.00             23.00                  
  8 Majasow Agata            D95 D9502 2018695    K21         39.00             29.00                  
  9 Mazan Bartłomiej         D95 D9502  921001    M20         90.00             58.00                  
 10 Kowalski Wojciech        D95 D9503  504042    M21E        34.00             33.00                  
 11 Wrzesiński Krzysztof     D95 D9503 1394890    M40         16.00             15.00                  
 12 Dura Kazimierz           D95 D9503  305989    M70          6.00             80.00                  
 13 Cych Piotr               D95 D9504 1010100    M40         37.00              8.00                  
 14 Sobczyński Kalikst       D95 D9504  505098    M40         61.00              0.00                  
 15 Jasnowski Andrzej        D95 D9504            M55        100.00             62.00                  
 16 Guga Romuald             D95 D9505  889177    M55         67.00             73.00                  
 17 Stec Gabriela            D95 D9506  889181    K18         47.00              1.00                  
 18 Kołodziej Paulina        D95 D9506  895005    K20         87.00             18.00                  
 19 Lubak Kamila             D95 D9506 2017992    K21         45.00             27.00                  
 20 Jasiński Maciej          D95 D9506  504415    M21E        10.00             41.00                  
 21 Pancerowicz Tomasz       D95 D9506  889175    M21E        43.00             30.00                  
 22 Iwaszczyszyn Joachim     D95 D9507 2018699    M18         83.00             36.00                  
 23 Ostój Piotr              D95 D9507 2016462    M18         71.00             40.00                  
 24 Podsiadły Mateusz        D95 D9507  889183    M18         44.00             49.00                  
 25 Hajdas Przemysław        D95 D9507 1431999    M21         21.00             81.00                  
 26 Becmer Damian            D95 D9508  889180    M16         14.00             95.00                  
 27 Mayasow Kostyantyn       D95 D9508  502257    M21E        49.00             28.00                  
 28 Becmer Dariusz           D95 D9508  889002    M40         43.00              6.00                  
 29 Dwojak Wojciech          D95 D9509  504052    M21E        22.00             37.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: D98 - Dolny Śląsk                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kucia Jakub              D98                  KM10R                                                
  2 Kucia Sebastian          D98 D0000 2043888    M21         36.00             76.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehno Pavel             DKP DKP49   51760    M60        100.00             45.00                  
  2 Stehnová Hana            DKP DKP51   51799    K60         46.00             27.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šťovíčková Zdeňka        DVP DVP49  981810    K60         37.00             30.00                  
  2 Šťovíček Jan             DVP DVP50   51548    M60         94.00             47.00                  
  3 Lhotská Radka            DVP DVP56  897386    K55         59.00             21.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom Sokolniki                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Musiała Bartosz          E11                  M14         57.00             56.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: E13 - UKS Jutrzenka Pichlice                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krzyżostanek Jarosław    E13       2048197    M35          9.00             23.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior Ochędzyn                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piekielna Maja           E70       2048145    KM10R                                                
  2 Cłapka Paweł             E70       2048162    OPEN1                                                
  3 Drab Magdalena           E70 E7000 2048159    K16         84.00             17.00                  
  4 Piekielna Angelika       E70 E7000 2048156    K21         42.00             28.00                  
  5 Piekielny Mariusz        E70 E7000 2048144    M21         30.00             78.00                  
  6 Rejniak Mateusz          E70 E7000 2048188    M21         72.00             64.00                  
  7 Kmieć Krystian           E70 E7001 2048149    M18         50.00             47.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lajn Daria               E71        553469    K21          6.00             40.00                  
  2 Olejnik Michał           E71 E7102  887214    M21E        37.00             32.00                  
  3 Marciniak Patryk         E71 E7103  887224    M18         89.00             34.00                  
  4 Mateusz Ciekański        E71 E7103  887252    M18         56.00             45.00                  
  5 Królik Kinga             E71 E7109  887235    K14         83.00              5.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Proga Agnieszka          E75        412347    K12         29.00             89.00                  
  2 Rzeńca Tomasz            E75        339273    KM10R                                                
  3 Rzeńca Piotr_            E75        339274    OPEN2                                                
  4 Lewandowski Krzysztof    E75 E7500  339271    M50         15.00             39.00                  
  5 Kaźmierczak Marzena      E75 E7501  412188    K16         45.00             30.00                  
  6 Stankiewicz Agata        E75 E7501  887246    K18         14.00             12.00                  
  7 Paszyński Józef          E75 E7502  339272    M55         46.00             80.00                  
  8 Kaźmierczak Aneta        E75 E7508  887248    K18         41.00              3.00                  
  9 Markowiak Sebastian      E75 E7508  887241    M20         78.00             62.00                  
 10 Banaś Agnieszka          E75 E7509  412347    K16         90.00             15.00                  
 11 Olas Jacek               E75 E7509  887253    M40         46.00              5.00                  
 12 Filipowska Aleksandra    E75 E7510  412599    K14         92.00              2.00                  
 13 Lech Zuzanna             E75 E7510  412375    K14         74.00              8.00                  
 14 Świech Wiktoria          E75 E7510  895244    K18         35.00              5.00                  
 15 Pietek Jakub             E75 E7511  412473    M12         53.00             47.00                  
 16 Świech Mateusz           E75 E7511  339276    M14         45.00             60.00                  
 17 Zuchmański Przemysław    E75 E7511  412189    M14         75.00             50.00                  
 18 Magierska Zuzanna        E75 E7511  418706    K16         69.00             22.00                  
 19 Block Amelia             E75 E7514  412191    K10N        85.00              4.00                  
 20 Rzeńca Piotr             E75 E7514  412121    M12         35.00             53.00                  
 21 Ubfal Maciej             E75 E7515  339275    M12         20.00             58.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucka Barbora           EKP EKP00  361943    K12         32.00             88.00                  
  2 Fanta Miroslav           EKP EKP58   51147    M50         24.00             36.00                  
  3 Koucky Roman             EKP EKP63 2035738    M45         64.00             31.00                  
  4 Koucka Ivana             EKP EKP68  515195    K40         78.00             56.00                  
  5 Koucky Martin            EKP EKP97 2032158    M16         17.00             94.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: F49 - UKS Energetyk Dychów                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zagdanski Andrzej        F49 01946  889258    M35         15.00             21.00                  
  2 Kramski Mariusz          F49 F4902 2023873    M40         19.00             14.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: F53 - UKS Dowbor Międzyrzecz                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mol Krzysztof            F53 F5300 1392588    M35          6.00             24.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: F54 - KS BnO Modrzew Skwierzyna                
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Świerczyński Bogdan      F54 F5402  412366    M55         79.00             69.00                  
  2 Stachowski Paweł         F54 F5403  412355    M21         51.00             71.00                  
  3 Michałek Janusz          F54 F5403  886317    M60         85.00             50.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: FR1 - GO 78 Francja                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokalski Dariusz         FR1        888969    M21E        19.00             38.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: G14 - UKS Siódemka Rumia                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Olech Przemysław         G14 G1405  504401    M21E        46.00             29.00                  
  2 Wieleba Marlena          G14 G1406  842655    K21         15.00             37.00                  
  3 Deptulski Mateusz        G14 G1408 2035193    M18         68.00             41.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: G15 - UKS Orka Gdynia                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Deptulska Maria          G15        219522    K12         38.00             86.00                  
  2 Sporek Julia             G15        219539    K12         17.00             93.00                  
  3 Kąkol Aleksandra         G15        219517    K14         68.00             10.00                  
  4 Gruchała Natalia         G15        219502    K16         99.00             12.00                  
  5 Król Jadwiga             G15        219515    K16         63.00             24.00                  
  6 Słomska Hanna            G15        219520    K40         69.00             59.00                  
  7 Sporek Alicja            G15        219509    KM10R                                                
  8 Filipiak Artur           G15        219525    M12         56.00             46.00                  
  9 Kamiński Dawid           G15        219514    M12         26.00             56.00                  
 10 Doamarus Nikodem         G15         21926    M14         54.00             57.00                  
 11 Szczybelski Czarek       G15        219519    M14         87.00             46.00                  
 12 Kakol Michał             G15        219511    M18         38.00             51.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: G17 - UKS Azymut 45 Gdynia                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hewelt Maciej            G17 G1700  500662    M21E        52.00             27.00                  
  2 Chułek Aleksander        G17 G1701  504049    M55         94.00             64.00                  
  3 Miszewski Romuald        G17 G1701  888963    M55         61.00             75.00                  
  4 Włodarczyk Kamil         G17 G1706  842652    M21E        40.00             31.00                  
  5 Richert Marcin           G17 G1709  842651    M21E        25.00             36.00                  
  6 Wensław Mateusz          G17 G1709  842653    M21E        13.00             40.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: GE1 - Berliner TSC                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fleiss Sebastian         GE1        961129    M16         53.00             82.00                  
  2 Scholtz Paul             GE1       2008928    M16         23.00             92.00                  
  3 Goericke Marvin          GE1       2008925    M21E         7.00             42.00                  
  4 Troesch Urs              GE1        363277    M45         85.00             24.00                  
  5 Wollenberg Bernd         GE1        748130    M60         91.00             48.00                  
  6 Bartsch Alexandra        GE1        889199    K18         32.00              6.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: GE3 - USV TU Dresden                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cornelia Eckardt         GE3        690719    K40         81.00             55.00                  
  2 Heiko Gossel             GE3        990002    M45         79.00             26.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: GE4 - OLA Deggendorf                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schwanitz Jürgen         GE4       2021649    M60         97.00             46.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikora Daria             IND                  K10N        91.00              2.00                  
  2 Śmieszek Julia           IND        412135    K12         14.00             94.00                  
  3 Wrzesińska Agnieszka     IND                  K21         36.00             30.00                  
  4 Szymańska Zuzanna        IND        981643    K35          7.00             50.00                  
  5 Malinowski Jerzy         IND       4714615    KM10R                                                
  6 Chołody Paweł            IND                  M21         60.00             68.00                  
  7 Jusik Paweł              IND                  M21         12.00             84.00                  
  8 Gudowski Rober           IND                  M35         33.00             15.00                  
  9 Kosicki Roman            IND        981863    M35         18.00             20.00                  
 10 Pancerz Piotr            IND                  M35         45.00             11.00                  
 11 Sikora Zbigniew          IND                  M35         57.00              7.00                  
 12 Żak Tomasz               IND       2036944    M35         75.00              1.00                  
 13 Malinowski Zbigniew      IND        255588 L  M40         31.00         L   10.00         L        
 14 Polewczak Roman          IND        412581    M40         55.00              2.00                  
 15 Śmieszek Robert          IND        255571 L  M45         76.00             27.00         L        
 16 Jagielski Jan            IND        412181    M60         88.00             49.00                  
 17 Pinecki Zbigniew         IND        255584 L  OPEN2                     L                 L        
 18 Kurzyp Anna              IND                  K40         87.00             53.00                  
 19 Kurzyp Michał            IND                  KM10R                                                
 20 Monika Piekarska         IND        255589 L  OPEN2                     L                 L        
 21 Kołodziejska Anna        IND        255590 L  OPEN2                     L                 L        
 22 Pietkiewicz Waldemar     IND D0041 2023855    M65         86.00             74.00                  
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: K00 - Indywidualni Małopolska                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bykowski Ryszard         K00 K0000   54216    M70          9.00             79.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Niessner           K30        255585    M45         82.00             25.00                  
  2 Wicha Małgorzata         K30 K3009  886318    K21         18.00             36.00                  
  3 Kruczek Stanislaw        K30 K3009  886350    M60         64.00             57.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: K48 - KS Kościelec Chrzanów                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulczycka Dominika       K48 K4800  886349    K20         84.00             19.00                  
  2 Kryjomski Jerzy          K48 K4800  886347    M50          6.00             42.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Pavla             KRN        995815    K21          9.00             39.00                  
  2 Rychlá Karolína          KRN         52625    KM10R                                                
  3 Hrouza Jan               KRN                  M55         85.00             67.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: L01 - UKS Azymut Siedliska                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niedźwiecki Patryk       L01 L0102  430947    M20         93.00             57.00                  
  2 Lekan Lidia              L01 L0103  430928    K16         54.00             27.00                  
  3 Węgrzyn Jakub            L01 L0104  430907    M14         63.00             54.00                  
  4 Matwiejczuk Kacper       L01 L0106  430914    M14         81.00             48.00                  
  5 Grosman Jan              L01 L0107  430910    M14         36.00             63.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: L45 - MKS Start Lublin                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szuryga Michalina        L45        887417    K14         89.00              3.00                  
  2 Lewczuk Mateusz          L45        434984    OPEN2                                                
  3 Renc Piotr               L45 L4500  887408    M35         30.00             16.00                  
  4 Sikora Waldemar          L45 L4500  887409    M40         52.00              3.00                  
  5 Tarnowski Mirosław       L45 L4500  887427    M45         73.00             28.00                  
  6 Mańka Zbigniew           L45 L4500  887410    M55         55.00             77.00                  
  7 Tarnowski Aleksander     L45 L4501  887411    M16         32.00             89.00                  
  8 Szuryga Bartosz          L45 L4501  887415    M18         59.00             44.00                  
  9 Kostrzewska Justyna      L45 L4502  887420    K14         71.00              9.00                  
 10 Sikora Marcelina         L45 L4502  887416    K16         78.00             19.00                  
 11 Tarnowska Ewa            L45 L4502  887425    K40         66.00             60.00                  
 12 Siwiec Michał            L45 L4502  887418    M18         92.00             33.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Olga           LTU LTU67    9819    K45         20.00             66.00                  
  2 Killar Marek             LTU LTU68  301646    M40         49.00              4.00                  
  3 Killar Lukas             LTU LTU99   52647    M14         84.00             47.00                  
  4 Killar Dominik           LTU LTU99  416292    M14         51.00             58.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: N61 - UMKS ORKAN Ostróda                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piesiewicz Tomasz        N61        413389    KM10R                                                
  2 Bartczak Jarosław        N61 N6100  887093    M40         28.00             11.00                  
  3 Gracjasz Jan             N61 N6100  412266    M55         73.00             71.00                  
  4 Bartczak Maciej          N61 N6101  412001    M18         80.00             37.00                  
  5 Lech Bogdan              N61 N6104  413372    M50         21.00             37.00                  
  6 Biziuk Halina            N61 N6107  413381    K55         62.00             20.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - UKS Azymek Zdzieszowice                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyla Natalia             O47       2037505    KM10R                                                
  2 Hyla Damian              O47       1392576    M12         38.00             52.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: OOP - TJ Opava                                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Milos Rychlý             OOP                  M55         34.00             84.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: P35 - UKS Arkady Raszków                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dutkowski Mikołaj        P35 P3501 1011992    M21E        28.00             35.00                  
  2 Kulas Joanna             P35 P3504 2016191    K16         60.00             25.00                  
  3 Gmur Karol               P35 P3504  895239    M35         42.00             12.00                  
  4 Matyba Anna              P35 P3506  553467    K16         96.00             13.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: P40 - LKO Leszno                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Banach Arkadiusz         P40        412289    M16                           98.00                  
  2 Banach Mariusz           P40 P4009  412290    M40         13.00             16.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mirecka Katarzyna        P58 P5800            K16         48.00             29.00                  
  2 Jęśkowiak Sara           P58 P5800  842660    K20         81.00             20.00                  
  3 Paterek Honorata         P58 P5800  505084    K35         22.00             45.00                  
  4 Jęśkowiak Greta          P58 P5801  997889    K20         90.00             17.00                  
  5 Kalitka Katarzyna        P58 P5802            K16         72.00             21.00                  
  6 Galla Katarzyna          P58 P5802            K18         17.00             11.00                  
  7 Firlej Marek             P58 P5803            M14         48.00             59.00                  
  8 Kaczmarek Szymon         P58 P5803            M18         53.00             46.00                  
  9 Galla Zofia              P58 P5804            K14         77.00              7.00                  
 10 Nowak Barbara            P58 P5804            K40         84.00             54.00                  
 11 Kalitka Julia            P58 P5805            K12         23.00             91.00                  
 12 Cupryś Gracjan           P58 P5806            M14         78.00             49.00                  
 13 Galla Andrzej            P58 P5806            M50          9.00             41.00                  
 14 Holiński Paweł           P58 P5807  423081    M12         50.00             48.00                  
 15 Łuczak Jakub             P58 P5807            M12         32.00             54.00                  
 16 Ratajczak Honorata       P58 P5808            K14         98.00              0.00                  
 17 Kędzierska Nadia         P58 P5809  423076    K10N        88.00              3.00                  
 18 Teichert Magdalena       P58 P5809            K16         93.00             14.00                  
 19 Brzezińska Maja          P58 P5810  412401    K10N        73.00              8.00                  
 20 Zając Magdalena          P58 P5810  412402    K10N        94.00              1.00                  
 21 Kuberska Nikola          P58 P5810  423082    K12         44.00             84.00                  
 22 Grobelny Alex            P58 P5810  345991    M10N        13.00             41.00                  
 23 Kuberski Jakub           P58 P5810  423073    M12         17.00             59.00                  
 24 Paterek Mikołaj          P58 P5811  423072    M10N        25.00             37.00                  
 25 Dłużak Kacper            P58 P5815            M16         20.00             93.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: P69 - WKS Grunwald Poznań                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawlak Bartosz           P69 P6900  553471    M21E        31.00             34.00                  
  2 Hornik Aleksandra        P69 P6902  887087    K16         42.00             31.00                  
  3 Hornik Alicja            P69 P6902  412020    K45         14.00             68.00                  
  4 Bartkowiak Edward        P69 P6907  412412    M60         67.00             56.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: PBM - TJ Spartak 1. Brněnská                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Robotkova Lenka          PBM         52051    K55         56.00             22.00                  
  2 Robotka Libor            PBM         52027    M55         70.00             72.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: PL1 - JW. Międzyrzec                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Domański Adam            PL1       1392589    M40         34.00              9.00                  
  2 Jackowiak Jacek          PL1       1392577    M40         58.00              1.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: PL2 - ATZ Racibórz                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szotek Antoni            PL2        345990    M55         88.00             66.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: PL3 - Śląsk O-Team                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maćkowiak Agata          PL3        222900    K21         21.00             35.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: PL4 - Polski Związek Radioorientacji Sportowej 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Garczarek Justyna        PL4        501438    K18         29.00              7.00                  
  2 Szczypior Mateusz        PL4        501440    M20         87.00             59.00                  
  3 Żuraw Wiktor             PL4        501437    M16         35.00             88.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: RBK - SK Radioklub Blansko                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalova Marie             RBK         49601    K55         71.00             17.00                  
  2 Jalovy Jaroslav          RBK          8812    M55         58.00             76.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: RU1 - Kaliningrad                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Movko Marina             RU1       2300540    K50         71.00             77.00                  
  2 Solovyeva Elena          RU1        333205    K50         77.00             75.00                  
  3 Yudova Elena             RU1                  K50         80.00             73.00                  
  4 Yudov Sergey             RU1                  M50         27.00             35.00                  
  5 Movko Sergey             RU1       2300050    M55         97.00             63.00                  
  6 Solovyev Mikhail         RU1        333206    M55         64.00             74.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S01 - UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kołeczko Maksymilian     S01       2032319    KM10R                                                
  2 Mastela Hanna            S01       2032318    KM10R                                                
  3 Mastela Krystyna         S01 S0100 2032311    K12          8.00             96.00                  
  4 Mastela Rafał            S01 S0100 2032330    M35         72.00              2.00                  
  5 Harasymiuk Kinga         S01 S0102 2032322    K16         51.00             28.00                  
  6 Bodzek Krzysztof         S01 S0102 2032328    M35         39.00             13.00                  
  7 Kołeczko Błażej          S01 S0103 2032314    M10N         7.00             43.00                  
  8 Kołeczko Bartosz         S01 S0103 2032313    M12         14.00             60.00                  
  9 Kołeczko Łukasz          S01 S0103 2032315    M35         27.00             17.00                  
 10 Masny Krzysztof          S01 S0104 2032321    M35         54.00              8.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyżowice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurczyk Piotr            S03       2028215    M35         66.00              4.00                  
  2 Jurczyk Tomasz           S03 S0300  889265    M18         77.00             38.00                  
  3 Jurczyk Marta            S03 S0301 2028219    K12         35.00             87.00                  
  4 Jurczyk Maciej           S03 S0301 2028220    M14         33.00             64.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S22 - MUKS Gliwice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wysocki Andrzej          S22        222893    M55        103.00             60.00                  
  2 Dzik Justyna             S22 S2203  428767    K16         75.00             20.00                  
  3 Czerkawska Urszula       S22 S2203 2036945    K45         29.00             63.00                  
  4 Dzik Mirosław            S22 S2203  428768    M40         10.00             17.00                  
  5 Czerkawski Wacław        S22 S2203  435239    M50         18.00             38.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wysocka Malwina          S28 S2800  886617    K21         48.00             26.00                  
  2 Wysocka Jolanta          S28 S2807  222889    K55         65.00             19.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: S51 - UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Porada Jagoda            S51   S51 1998716    KM10R                                                
  2 Kasza Izabela            S51 S5104  886320    K18         11.00             13.00                  
  3 Porada Robert            S51 S5110 1972223    M35         69.00              3.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: SCP - OK Sparta Praha                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavkova Dana             SCP        446418    K45          2.00             72.00                  
  2 Kavka Jiri               SCP        301147    M50         12.00             40.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: SNA - TJ START Náchod                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Douchova Jaroslava       SNA          9606    K40         75.00             57.00                  
  2 Vondračkova Zdenka       SNA          9608    K45         11.00             69.00                  
  3 Langrova Eva             SNA          9612    K55         74.00             16.00                  
  4 Mikyskova Hana           SNA          7225    K55         68.00             18.00                  
  5 Rufferova Iva            SNA          9620    K60         43.00             28.00                  
  6 Doucha Jiri              SNA          9626    M21         24.00             80.00                  
  7 Langr Stanislav          SNA          9633    M55         52.00             78.00                  
  8 Sokolar Zdenek           SNA          9610    M65         92.00             72.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ehlova Iva               SRK          9539    K60         40.00             29.00                  
  2 Seidl Karel              SRK          9474    M65         89.00             73.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Našinec Jiří             STB STB50  499821    M60         76.00             53.00                  
  2 Ludvík Petr              STB STB57   49990    M55         49.00             79.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Viktorka         TJN        425591    K10N        76.00              7.00                  
  2 Jermanová Eva            TJN        425590    K50         68.00             74.00                  
  3 Novotný Otakar           TJN          8260    M55         40.00             82.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W02 - KS OK!Sport Warszawa                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sędłak Krystian          W02        887220    M35         12.00             22.00                  
  2 Drągowski Piotr          W02 W0200  842664    M21          9.00             85.00                  
  3 Drągowski Kuba           W02 W0200  504413    M21E        16.00             39.00                  
  4 Trzpil Danuta            W02 W0202  412311    K60         52.00             25.00                  
  5 Pędowski Wojciech        W02 W0202 1399038    M45         91.00             22.00                  
  6 Trzpil Lech              W02 W0202  412312    M60         82.00             51.00                  
  7 Żebrowski Dariusz        W02 W0202  887219    M45         67.00             30.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W03 - PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.           
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prasał Jakub             W03 W0300 2023858    M20         96.00             56.00                  
  2 Szmulkowski Adam         W03 W0300 2023845    M20         81.00             61.00                  
  3 Kwiatkowski Michał       W03 W0301  412118    M16         47.00             84.00                  
  4 Kmieciński Józef         W03 W0301  237318    M65         95.00             71.00                  
  5 Selwon Justyna           W03 W0302  412515    K16         57.00             26.00                  
  6 Wańczyk Zuzanna          W03 W0302 1396729    K16         87.00             16.00                  
  7 Filipczak Jagoda         W03 W0302  412380    K18          8.00             14.00                  
  8 Dudek Wojciech           W03 W0303 2007556    M18         41.00             50.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W05 - LKS Ostrowianka Ostrów Maz.              
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korduszewska Olga        W05 W0500  412391    K12         11.00             95.00                  
  2 Bek Aleksandra           W05 W0500 2035275    K16         39.00             32.00                  
  3 Wańczyk Magdalena        W05 W0500  412472    K40         72.00             58.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W07 - UKS Victoria Józefów                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drągowska Maria          W07 W0700  887233    K18         26.00              8.00                  
  2 Żebrowska Barbara        W07 W0700  887231    K18         50.00              0.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W86 - MKS Pogoń Siedlce                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bala Julia_Tymek         W86                  KM10R                                                
  2 Dura Magdalena           W86 W8600  501432    K21         54.00             24.00                  
  3 Kulicka Agata            W86 W8600  501434    K21         30.00             32.00                  
  4 Bala Radosław            W86 W8600  501436    M21         66.00             66.00                  
  5 Janiak Paweł             W86 W8600  501439    M21         15.00             83.00                  
  6 Ławecki Szymon           W86 W8600  501435    M21         42.00             74.00                  
  7 Bala Bogdan              W86 W8600  501431    M55         76.00             70.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biolik Agnieszka         W87 W8708  981644    K35         13.00             48.00                  
  2 Biolik Emil              W87 W8708  412223    M10N        19.00             39.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W88 - WKS Gwardia Warszawa                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patejko Zuzanna          W88       2016945    KM10R                                                
  2 Janowski Filip           W88        435238    M10N        10.00             42.00                  
  3 Trojecka Marta           W88 W8800  300632    K21         33.00             31.00                  
  4 Bartosiak Paulina        W88 W8801 2016941    K18         20.00             10.00                  
  5 Zalewski Kasper          W88 W8801 2016944    M18         62.00             43.00                  
  6 Nowak Bartłomiej         W88 W8801 2023846    M20         99.00             55.00                  
  7 Janowski Piotr           W88 W8802  435227    M45         61.00             32.00                  
  8 Krochmal Andrzej         W88 W8802  300612    M55         82.00             68.00                  
  9 Patejko Przemysław       W88 W8802  882701    OPEN1                                                
 10 Jędrzejewska Kinga       W88 W8803 2016942    K18         44.00              2.00                  
 11 Janowski Bartłomiej      W88 W8804  888966    M14         24.00             67.00                  
 12 Janowski Mateusz         W88 W8804  435243    M16         38.00             87.00                  
 13 Majewski Igor            W88 W8804 2023859    M20         84.00             60.00                  
 14 Nitsch Aleksandra        W88 W8805 2043886    K10N        79.00              6.00                  
 15 Nitsch Joanna            W88 W8805 2043896    K35         10.00             49.00                  
 16 Nitsch Tomasz_           W88 W8806 2043885    M12         44.00             50.00                  
 17 Nitsch Tomasz            W88 W8806 1399040    M40         22.00             13.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W89 - KU AZS WAT Warszawa                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartnik Konrad           W89        504029    M21         54.00             70.00                  
  2 Parzewski Jerzy          W89 W8900 1391133    M55         91.00             65.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: W97 - UKS Saper Kazuń Nowy                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biolik Grzegorz          W97 W9708    1976    M35         63.00              5.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: X08 - WKS Chojnice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Owczarski Tomasz         X08        430921    M60         70.00             55.00                  
 
 
Lista startowa klubowa: X11 - CSWInż.iChem. Wrocław                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cichy Patryk             X11        255575    M21          6.00             86.00                  
  2 Grzegorzewski Marcin     X11        255577    M21         18.00             82.00                  
  3 Kowalik Radosław         X11                  M21         33.00             77.00                  
  4 Kramek Marcin            X11        255578    M21         48.00             72.00                  
  5 Siudziński Michał        X11        255579    M21         69.00             65.00                  
  6 Szpaczyńska Justyna      X11        255582    OPEN1                                                
 
 
Lista startowa klubowa: ZAM - OB TJ Sokol Žamberk                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabalkova Ivana          ZAM         53569    K45         23.00             65.00                  
  2 Koblizkova Hana          ZAM          9031    K50         74.00             76.00                  
  3 Sponar Josef             ZAM          9038    M65         83.00             75.00