Lista startowa wg kategorii                                  2012-08-16 21:36:58
                       XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 1.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===============================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             64.00  
  2 Vakant                                                             67.00  
  3 Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23 D2303   2025001  70.00 7
  4 Brzezińska Maja          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    412401  73.00 3
  5 Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN          425591  76.00 6
  6 Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88 W8805   2043886  79.00 392
  7 Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413327  82.00 1
  8 Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75 E7514    412191  85.00 2
  9 Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58 P5809    423076  88.00 4
 10 Sikora Daria             Indywidualnie        IND                  91.00 8
 11 Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    412402  94.00 9
 12 Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413326  97.00 5
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              2.00  
  2 Vakant                                                              5.00  
  3 Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0100   2032311   8.00 19
  4 Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500    412391  11.00 16
  5 Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND          412135  14.00 22
  6 Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15          219539  17.00 21
  7 Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91 D9103    255596  20.00 23
  8 Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58 P5805            23.00 15
  9 Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23         2025008  26.00 12
 10 Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75          412347  29.00 20
 11 Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP00    361943  32.00 17
 12 Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03 S0301   2028219  35.00 14
 13 Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15          219522  38.00 11
 14 Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91 D9100    222888  41.00 10
 15 Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    423082  44.00 18
 16 Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23         2025010  47.00 13
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             53.00  
  2 Vakant                                                             56.00  
  3 Tschierschke Paulina     UKS Tukan Iwiny      D23 D2303   2025004  59.00 35
  4 Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45 D4502    338907  62.00 24
  5 Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91 D9100    338258  65.00 37
  6 Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15          219517  68.00 27
  7 Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45 L4502    887420  71.00 28
  8 Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    412375  74.00 30
  9 Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58 P5804            77.00 26
 10 Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413331  80.00 33
 11 Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71 E7109    887235  83.00 29
 12 Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    421279  86.00 36
 13 Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45          887417  89.00 34
 14 Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    412599  92.00 25
 15 Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413346  95.00 31
 16 Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58 P5808            98.00 32
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             30.00  
  2 Vakant                                                             33.00  
  3 Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45 D4502    305990  36.00 54
  4 Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500   2035275  39.00 39
  5 Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69 P6902    887087  42.00 45
  6 Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75 E7501    412188  45.00 48
  7 Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58 P5800            48.00 53
  8 Harasymiuk Kinga         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0102   2032322  51.00 44
  9 Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01 L0103    430928  54.00 51
 10 Selwon Justyna           PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302    412515  57.00 55
 11 Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35 P3504   2016191  60.00 50
 12 Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15          219515  63.00 49
 13 Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93 D9301    338904  66.00 46
 14 Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    418706  69.00 413
 15 Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58 P5802            72.00 47
 16 Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22 S2203    428767  75.00 42
 17 Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45 L4502    887416  78.00 56
 18 Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501   1394899  81.00 40
 19 Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048159  84.00 41
 20 Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302   1396729  87.00 58
 21 Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75 E7509    412347  90.00 38
 22 Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58 P5809            93.00 57
 23 Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35 P3506    553467  96.00 52
 24 Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15          219502  99.00 43
 
Lista startowa wg kategorii: K18         5.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              2.00  
  2 Vakant                                                              5.00  
  3 Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302    412380   8.00 62
  4 Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51 S5104    886320  11.00 66
  5 Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75 E7501    887246  14.00 68
  6 Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58 P5802            17.00 63
  7 Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2016941  20.00 59
  8 Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501    889174  23.00 65
  9 Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07 W0700    887233  26.00 61
 10 Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4          501438  29.00 404
 11 Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1          889199  32.00 407
 12 Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    895244  35.00 410
 13 Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396727  38.00 60
 14 Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75 E7508    887248  41.00 67
 15 Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88 W8803   2016942  44.00 64
 16 Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    889181  47.00 69
 17 Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07 W0700    887231  50.00 396
 
Lista startowa wg kategorii: K20         5.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             75.00  
  2 Vakant                                                             78.00  
  3 Jęśkowiak Sara           HKS Azymut Mochy     P58 P5800    842660  81.00 70
  4 Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48 K4800    886349  84.00 73
  5 Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    895005  87.00 72
  6 Jęśkowiak Greta          HKS Azymut Mochy     P58 P5801    997889  90.00 71
 
Lista startowa wg kategorii: K21         6.4km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              0.00  
  2 Vakant                                                              3.00  
  3 Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71          553469   6.00 414
  4 Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN          995815   9.00 83
  5 Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502            12.00 76
  6 Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14 G1406    842655  15.00 87
  7 Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30 K3009    886318  18.00 86
  8 Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3          222900  21.00 80
  9 Wiśniewska Hanna         WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501    504050  24.00 88
 10 Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23 D2300   1394898  27.00 84
 11 Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501434  30.00 77
 12 Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88 W8800    300632  33.00 85
 13 Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND                  36.00 89
 14 Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502   2018695  39.00 81
 15 Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048156  42.00 82
 16 Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506   2017992  45.00 78
 17 Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28 S2800    886617  48.00 90
 18 Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23 D2301   2028218  51.00 75
 19 Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501432  54.00 74
 20 Maciorowska Ewa          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502    889003  57.00 79
 
Lista startowa wg kategorii: K35         4.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              1.00  
  2 Vakant                                                              4.00  
  3 Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND          981643   7.00 95
  4 Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88 W8805   2043896  10.00 393
  5 Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87 W8708    981644  13.00 91
  6 Ulbrych Karina           KS Artemis Wrocław   D92 D9203            16.00 96
  7 Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93 D9306            19.00 97
  8 Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58 P5800    505084  22.00 93
  9 Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92 D9202    412206  25.00 94
 10 Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93 D9305    346829  28.00 92
 
Lista startowa wg kategorii: K40         4.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             60.00  
  2 Vakant                                                             63.00  
  3 Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45 L4502    887425  66.00 103
  4 Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15          219520  69.00 102
  5 Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500    412472  72.00 104
  6 Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA            9606  75.00 99
  7 Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP68    515195  78.00 100
  8 Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3          690719  81.00 98
  9 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P58 P5804            84.00 101
 10 Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND                  87.00 399
 
Lista startowa wg kategorii: K45         3.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP          446418   2.00 107
  2 Vakant                                                              5.00  
  3 Vakant                                                              8.00  
  4 Vondračkova Zdenka       TJ START Náchod      SNA            9608  11.00 111
  5 Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69 P6902    412020  14.00 106
  6 Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1          250532  17.00 108
  7 Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU67      9819  20.00 110
  8 Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM           53569  23.00 105
  9 Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM BBM65    331257  26.00 109
 10 Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22 S2203   2036945  29.00 112
 
Lista startowa wg kategorii: K50         3.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             62.00  
  2 Vakant                                                             65.00  
  3 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN          425590  68.00 113
  4 Movko Marina             Kaliningrad          RU1         2300540  71.00 115
  5 Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            9031  74.00 114
  6 Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1          333205  77.00 116
  7 Yudova Elena             Kaliningrad          RU1                  80.00 117
 
Lista startowa wg kategorii: K55         2.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             50.00  
  2 Vakant                                                             53.00  
  3 Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM           52051  56.00 123
  4 Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVP DVP56    897386  59.00 121
  5 Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6107    413381  62.00 118
  6 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28 S2807    222889  65.00 124
  7 Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            7225  68.00 122
  8 Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK           49601  71.00 119
  9 Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            9612  74.00 120
 
Lista startowa wg kategorii: K60         2.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             31.00  
  2 Vakant                                                             34.00  
  3 Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVP DVP49    981810  37.00 128
  4 Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            9539  40.00 125
  5 Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            9620  43.00 126
  6 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP DKP51     51799  46.00 127
  7 Zielczyńska Helena       A-To-My              ATM W0040    300689  49.00 130
  8 Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    412311  52.00 129
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              1.00  
  2 Vakant                                                              4.00  
  3 Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032314   7.00 151
  4 Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88          435238  10.00 150
  5 Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58 P5810    345991  13.00 149
  6 Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   2025003  16.00 153
  7 Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87 W8708    412223  19.00 148
  8 Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91 D9103    413308  22.00 152
  9 Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58 P5811    423072  25.00 154
 10 Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23         2025007  28.00 155
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.2km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              2.00  
  2 Vakant                                                              5.00  
  3 Ulbrych Eryk             KS Artemis Wrocław   D92 D9203             8.00 172
  4 Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413306  11.00 160
  5 Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032313  14.00 162
  6 Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58 P5810    423073  17.00 163
  7 Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75 E7515    339275  20.00 171
  8 Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413330  23.00 164
  9 Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15          219514  26.00 161
 10 Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23 D2304   2025002  29.00 169
 11 Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58 P5807            32.00 165
 12 Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75 E7514    412121  35.00 168
 13 Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47         1392576  38.00 159
 14 Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413335  41.00 166
 15 Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88 W8806   2043885  44.00 394
 16 Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413338  47.00 170
 17 Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58 P5807    423081  50.00 158
 18 Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    412473  53.00 167
 19 Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15          219525  56.00 157
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             15.00  
  2 Wysocki Kacper           MKS Paulinum Jelenia D93          255591  18.00  
  3 Ulbrych Patryk           KS Artemis Wrocław   D92 D9203            21.00 192
  4 Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88 W8804    888966  24.00 179
  5 Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93 D9305    338902  27.00 178
  6 Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91 D9100    889176  30.00 187
  7 Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03 S0301   2028220  33.00 180
  8 Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01 L0107    430910  36.00 177
  9 Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93 D9302    361835  39.00 188
 10 Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413334  42.00 183
 11 Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    339276  45.00 411
 12 Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58 P5803            48.00 176
 13 Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU99    416292  51.00 182
 14 Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15           21926  54.00 174
 15 Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11                  57.00 186
 16 Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93 D9306    338901  60.00 191
 17 Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01 L0104    430907  63.00 193
 18 Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413336  66.00 184
 19 Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311   2028217  69.00 175
 20 Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91 D9101    338257  72.00 189
 21 Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    412189  75.00 412
 22 Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58 P5806            78.00 173
 23 Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01 L0106    430914  81.00 185
 24 Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU99     52647  84.00 181
 25 Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15          219519  87.00 190
 26 Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93                  90.00 402
 
Lista startowa wg kategorii: M16         5.3km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              2.00  
  2 Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23         2025006   8.00 198
  3 Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    886699  11.00 206
  4 Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    889180  14.00 194
  5 Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP97   2032158  17.00 199
  6 Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58 P5815            20.00 195
  7 Scholtz Paul             Berliner TSC         GE1         2008928  23.00 203
  8 Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396722  26.00 208
  9 Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    886698  29.00 201
 10 Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45 L4501    887411  32.00 207
 11 Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4          501437  35.00 406
 12 Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88 W8804    435243  38.00 197
 13 Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396721  41.00 205
 14 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93 D9303    886697  44.00 253
 15 Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03 W0301    412118  47.00 200
 16 Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM BBM97    331797  50.00 202
 17 Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1          961129  53.00 196
 18 Wojakiewicz Mateusz      UKS Tukan Iwiny      D23         2025005  56.00 209
 19 Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    889678  59.00 204
 
Lista startowa wg kategorii: M18         6.8km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             32.00  
  2 Vakant                                                             35.00  
  3 Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15          219511  38.00 217
  4 Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03 W0303   2007556  41.00 212
  5 Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507    889183  44.00 222
  6 Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93 D9303   2007554  47.00 213
  7 Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70 E7001   2048149  50.00 218
  8 Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58 P5803            53.00 216
  9 Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71 E7103    887252  56.00 220
 10 Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45 L4501    887415  59.00 225
 11 Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2016944  62.00 227
 12 Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23 D2301   1396723  65.00 226
 13 Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14 G1408   2035193  68.00 211
 14 Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   2016462  71.00 221
 15 Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93 D9302    361841  74.00 223
 16 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03 S0300    889265  77.00 215
 17 Bartczak Maciej          UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6101    412001  80.00 210
 18 Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   2018699  83.00 214
 19 Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93 D9301    886647  86.00 242
 20 Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71 E7103    887224  89.00 219
 21 Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45 L4502    887418  92.00 224
 
Lista startowa wg kategorii: M20         7.2km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             75.00  
  2 Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75 E7508    887241  78.00 229
  3 Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0300   2023845  81.00 234
  4 Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88 W8804   2023859  84.00 228
  5 Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4          501440  87.00 405
  6 Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502    921001  90.00 230
  7 Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01 L0102    430947  93.00 231
  8 Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03 W0300   2023858  96.00 233
  9 Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2023846  99.00 232
 10 Vakant                                                            102.00  
 
Lista startowa wg kategorii: M21         7.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              0.00  
  2 Vakant                                                              3.00  
  3 Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11          255575   6.00 238
  4 Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02 W0200    842664   9.00 241
  5 Jusik Paweł              Indywidualnie        IND                  12.00 246
  6 Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501439  15.00 245
  7 Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11          255577  18.00 243
  8 Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   1431999  21.00 244
  9 Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            9626  24.00 240
 10 Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1          224975  27.00 252
 11 Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048144  30.00 255
 12 Kowalik Radosław         CSWInż.iChem. Wrocła X11                  33.00 248
 13 Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98 D0000   2043888  36.00 250
 14 Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92          255574  39.00 256
 15 Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501435  42.00 251
 16 Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23 D2301    504408  45.00 254
 17 Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11          255578  48.00 249
 18 Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54 F5403    412355  51.00 259
 19 Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89          504029  54.00 236
 20 Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93         2007560  57.00 247
 21 Chołody Paweł            Indywidualnie        IND                  60.00 237
 22 Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1          682039  63.00 239
 23 Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501436  66.00 235
 24 Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11          255579  69.00 258
 25 Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048188  72.00 257
 
Lista startowa wg kategorii: M21E        8.7km    0m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              1.00  
  2 Vakant                                                              4.00  
  3 Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1         2008925   7.00 263
  4 Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    504415  10.00 265
  5 Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1709    842653  13.00 274
  6 Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02 W0200    504413  16.00 260
  7 Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1          888969  19.00 273
  8 Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9509    504052  22.00 262
  9 Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1709    842651  25.00 272
 10 Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35 P3501   1011992  28.00 261
 11 Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69 P6900    553471  31.00 271
 12 Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503    504042  34.00 266
 13 Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71 E7102    887214  37.00 269
 14 Włodarczyk Kamil         UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1706    842652  40.00 275
 15 Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    889175  43.00 270
 16 Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14 G1405    504401  46.00 268
 17 Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    502257  49.00 267
 18 Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1700    500662  52.00 264
 
Lista startowa wg kategorii: M35         6.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              0.00  
  2 Vakant                                                              3.00  
  3 Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53 F5300   1392588   6.00 290
  4 Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13         2048197   9.00 286
  5 Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02          887220  12.00 294
  6 Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F49 01946    889258  15.00 299
  7 Kosicki Roman            Indywidualnie        IND          981863  18.00 285
  8 Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92 D9202    412203  21.00 297
  9 Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95                  24.00 279
 10 Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032315  27.00 284
 11 Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45 L4500    887408  30.00 293
 12 Gudowski Rober           Indywidualnie        IND                  33.00 281
 13 Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92 D9203    361836  36.00 398
 14 Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0102   2032328  39.00 277
 15 Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35 P3504    895239  42.00 280
 16 Pancerz Piotr            Indywidualnie        IND                  45.00 291
 17 Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92 D9200    751124  48.00 278
 18 Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93                  51.00 282
 19 Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0104   2032321  54.00 288
 20 Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND                  57.00 295
 21 Ulbrych Mirosław         KS Artemis Wrocław   D92 D9203            60.00 298
 22 Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97 W9708      1976  63.00 409
 23 Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03         2028215  66.00 283
 24 Porada Robert            UKS Reflex Sekcja Bn S51 S5110   1972223  69.00 292
 25 Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0100   2032330  72.00 289
 26 Żak Tomasz               Indywidualnie        IND         2036944  75.00 300
 27 Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92 D9202   1603314  78.00 296
 
Lista startowa wg kategorii: M40         6.0km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              1.00  
  2 Vakant                                                              4.00  
  3 Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92 D9202    886665   7.00 315
  4 Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22 S2203    428768  10.00 306
  5 Banach Mariusz           LKO Leszno           P40 P4009    412290  13.00 301
  6 Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503   1394890  16.00 319
  7 Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49 F4902   2023873  19.00 309
  8 Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88 W8806   1399040  22.00 395
  9 Szczygieł Marcin         MKS MOS Wrocław      D91         2016300  25.00 318
 10 Bartczak Jarosław        UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6100    887093  28.00 302
 11 Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND          255588  31.00 311
 12 Domański Adam            JW. Międzyrzec       PL1         1392589  34.00 305
 13 Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504   1010100  37.00 304
 14 Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23 D2300    504407  40.00 313
 15 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    889002  43.00 303
 16 Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75 E7509    887253  46.00 312
 17 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU68    301646  49.00 308
 18 Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45 L4500    887409  52.00 316
 19 Polewczak Roman          Indywidualnie        IND          412581  55.00 314
 20 Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1         1392577  58.00 307
 21 Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504    505098  61.00 317
 
Lista startowa wg kategorii: M45         4.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             55.00  
  2 Vakant                                                             58.00  
  3 Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88 W8802    435227  61.00 323
  4 Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP63   2035738  64.00 324
  5 Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    887219  67.00 397
  6 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR BOR66      8523  70.00 321
  7 Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45 L4500    887427  73.00 327
  8 Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND          255571  76.00 326
  9 Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3          990002  79.00 322
 10 Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30          255585  82.00 403
 11 Troesch Urs              Berliner TSC         GE1          363277  85.00 328
 12 Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9500    504031  88.00 329
 13 Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02 W0202   1399038  91.00 325
 14 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR BOR60     50000  94.00 320
 
Lista startowa wg kategorii: M50         4.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              0.00  
  2 Vakant                                                              3.00  
  3 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48 K4800    886347   6.00 334
  4 Galla Andrzej            HKS Azymut Mochy     P58 P5806             9.00 332
  5 Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP          301147  12.00 333
  6 Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75 E7500    339271  15.00 336
  7 Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22 S2203    435239  18.00 330
  8 Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6104    413372  21.00 335
  9 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP58     51147  24.00 331
 10 Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1                  27.00 337
 
Lista startowa wg kategorii: M55         4.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93                  31.00  
  2 Milos Rychlý             TJ Opava             OOP                  34.00 349
  3 Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92 D9202    203173  37.00 356
  4 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            8260  40.00 353
  5 Niemiec Jan              MKS Paulinum Jelenia D93                  43.00 352
  6 Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75 E7502    339272  46.00 355
  7 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB STB57     49990  49.00 347
  8 Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            9633  52.00 346
  9 Mańka Zbigniew           MKS Start Lublin     L45 L4500    887410  55.00 348
 10 Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            8812  58.00 343
 11 Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1701    888963  61.00 350
 12 Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1          333206  64.00 358
 13 Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9505    889177  67.00 341
 14 Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM           52027  70.00 357
 15 Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6100    412266  73.00 340
 16 Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501431  76.00 338
 17 Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54 F5402    412366  79.00 360
 18 Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88 W8802    300612  82.00 345
 19 Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN                  85.00 342
 20 Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2          345990  88.00 359
 21 Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89 W8900   1391133  91.00 354
 22 Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1701    504049  94.00 339
 23 Movko Sergey             Kaliningrad          RU1         2300050  97.00 351
 24 Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504           100.00 344
 25 Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22          222893 103.00 375
 26 Vakant                                                            103.00  
 
Lista startowa wg kategorii: M60         4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             55.00  
  2 Vakant                                                             58.00  
  3 Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30 K3009    886350  64.00 365
  4 Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69 P6907    412412  67.00 361
  5 Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08          430921  70.00 368
  6 Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92 D9202    305974  73.00 363
  7 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB STB50    499821  76.00 367
  8 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM BBM51    410398  79.00 362
  9 Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    412312  82.00 373
 10 Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54 F5403    886317  85.00 366
 11 Jagielski Jan            Indywidualnie        IND          412181  88.00 364
 12 Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1          748130  91.00 374
 13 Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP DVP50     51548  94.00 371
 14 Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4         2021649  97.00 369
 15 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP DKP49     51760 100.00 370
 
Lista startowa wg kategorii: M65         2.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             77.00  
  2 Vakant                                                             80.00  
  3 Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            9038  83.00 380
  4 Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        IND D0041   2023855  86.00 377
  5 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            9474  89.00 378
  6 Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            9610  92.00 379
  7 Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0301    237318  95.00 376
 
Lista startowa wg kategorii: M70         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                              0.00  
  2 Vakant                                                              3.00  
  3 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503    305989   6.00 382
  4 Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00 K0000     54216   9.00 381
  5 Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATM W0040    412127  12.00 383