Lista startowa wg kategorii                                  2012-08-16 08:16:43
                       XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 2.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===============================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        0.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413326   0.00 
  2 Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    412402   1.00 
  3 Sikora Daria             Indywidualnie        IND                   2.00 
  4 Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58 P5809    423076   3.00 
  5 Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75 E7514    412191   4.00 
  6 Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413327   5.00 
  7 Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88 W8805   2043886   6.00 
  8 Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN          425591   7.00 
  9 Brzezińska Maja          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    412401   8.00 
 10 Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23 D2303   2025001   9.00 
 11 Vakant                                                             10.00 
 12 Vakant                                                             11.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         0.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23         2025010  83.00 
  2 Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58 P5810    423082  84.00 
  3 Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91 D9100    222888  85.00 
  4 Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15          219522  86.00 
  5 Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03 S0301   2028219  87.00 
  6 Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP00    361943  88.00 
  7 Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75          412347  89.00 
  8 Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23         2025008  90.00 
  9 Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58 P5805            91.00 
 10 Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91 D9103    255596  92.00 
 11 Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15          219539  93.00 
 12 Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND          412135  94.00 
 13 Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500    412391  95.00 
 14 Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0100   2032311  96.00 
 15 Vakant                                                             97.00 
 16 Vakant                                                             98.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58 P5808             0.00 
  2 Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413346   1.00 
  3 Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    412599   2.00 
  4 Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45          887417   3.00 
  5 Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    421279   4.00 
  6 Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71 E7109    887235   5.00 
  7 Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413331   6.00 
  8 Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58 P5804             7.00 
  9 Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    412375   8.00 
 10 Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45 L4502    887420   9.00 
 11 Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15          219517  10.00 
 12 Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91 D9100    338258  11.00 
 13 Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45 D4502    338907  12.00 
 14 Tschierschke Paulina     UKS Tukan Iwiny      D23 D2303   2025004  13.00 
 15 Vakant                                                             14.00 
 16 Vakant                                                             15.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K16         1.9km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15          219502  12.00 
  2 Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35 P3506    553467  13.00 
  3 Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58 P5809            14.00 
  4 Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75 E7509    412347  15.00 
  5 Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302   1396729  16.00 
  6 Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048159  17.00 
  7 Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501   1394899  18.00 
  8 Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45 L4502    887416  19.00 
  9 Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22 S2203    428767  20.00 
 10 Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58 P5802            21.00 
 11 Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    418706  22.00 
 12 Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93 D9301    338904  23.00 
 13 Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15          219515  24.00 
 14 Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35 P3504   2016191  25.00 
 15 Selwon Justyna           PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302    412515  26.00 
 16 Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01 L0103    430928  27.00 
 17 Harasymiuk Kinga         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0102   2032322  28.00 
 18 Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58 P5800            29.00 
 19 Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75 E7501    412188  30.00 
 20 Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69 P6902    887087  31.00 
 21 Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500   2035275  32.00 
 22 Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45 D4502    305990  33.00 
 23 Vakant                                                             34.00 
 24 Vakant                                                             35.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K18         2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07 W0700    887231   0.00 
  2 Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    889181   1.00 
  3 Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88 W8803   2016942   2.00 
  4 Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75 E7508    887248   3.00 
  5 Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396727   4.00 
  6 Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75 E7510    895244   5.00 
  7 Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1          889199   6.00 
  8 Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4          501438   7.00 
  9 Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07 W0700    887233   8.00 
 10 Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501    889174   9.00 
 11 Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2016941  10.00 
 12 Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58 P5802            11.00 
 13 Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75 E7501    887246  12.00 
 14 Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51 S5104    886320  13.00 
 15 Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0302    412380  14.00 
 16 Vakant                                                             15.00 
 17 Vakant                                                             16.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K20         2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Jęśkowiak Greta          HKS Azymut Mochy     P58 P5801    997889  17.00 
  2 Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    895005  18.00 
  3 Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48 K4800    886349  19.00 
  4 Jęśkowiak Sara           HKS Azymut Mochy     P58 P5800    842660  20.00 
  5 Vakant                                                             21.00 
  6 Vakant                                                             22.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K21         2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Maciorowska Ewa          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502    889003  23.00 
  2 Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501432  24.00 
  3 Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23 D2301   2028218  25.00 
  4 Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28 S2800    886617  26.00 
  5 Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506   2017992  27.00 
  6 Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048156  28.00 
  7 Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502   2018695  29.00 
  8 Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND                  30.00 
  9 Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88 W8800    300632  31.00 
 10 Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501434  32.00 
 11 Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23 D2300   1394898  33.00 
 12 Wiśniewska Hanna         WKS Śląsk Wrocław    D95 D9501    504050  34.00 
 13 Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3          222900  35.00 
 14 Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30 K3009    886318  36.00 
 15 Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14 G1406    842655  37.00 
 16 Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502            38.00 
 17 Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN          995815  39.00 
 18 Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71          553469  40.00 
 19 Vakant                                                             41.00 
 20 Vakant                                                             42.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K35         2.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93 D9305    346829  43.00 
  2 Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92 D9202    412206  44.00 
  3 Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58 P5800    505084  45.00 
  4 Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93 D9306            46.00 
  5 Ulbrych Karina           KS Artemis Wrocław   D92 D9203            47.00 
  6 Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87 W8708    981644  48.00 
  7 Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88 W8805   2043896  49.00 
  8 Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND          981643  50.00 
  9 Vakant                                                             51.00 
 10 Vakant                                                             52.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K40         1.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND                  53.00 
  2 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P58 P5804            54.00 
  3 Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3          690719  55.00 
  4 Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP68    515195  56.00 
  5 Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA            9606  57.00 
  6 Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05 W0500    412472  58.00 
  7 Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15          219520  59.00 
  8 Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45 L4502    887425  60.00 
  9 Vakant                                                             61.00 
 10 Vakant                                                             62.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K45         1.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22 S2203   2036945  63.00 
  2 Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM BBM65    331257  64.00 
  3 Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM           53569  65.00 
  4 Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU67      9819  66.00 
  5 Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1          250532  67.00 
  6 Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69 P6902    412020  68.00 
  7 Vondračkova Zdenka       TJ START Náchod      SNA            9608  69.00 
  8 Vakant                                                             70.00 
  9 Vakant                                                             71.00 
 10 Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP          446418  72.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K50         1.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Yudova Elena             Kaliningrad          RU1                  73.00 
  2 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN          425590  74.00 
  3 Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1          333205  75.00 
  4 Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            9031  76.00 
  5 Movko Marina             Kaliningrad          RU1         2300540  77.00 
  6 Vakant                                                             78.00 
  7 Vakant                                                             79.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K55         1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            9612  16.00 
  2 Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK           49601  17.00 
  3 Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            7225  18.00 
  4 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28 S2807    222889  19.00 
  5 Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6107    413381  20.00 
  6 Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVP DVP56    897386  21.00 
  7 Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM           52051  22.00 
  8 Vakant                                                             23.00 
  9 Vakant                                                             24.00 
 
Lista startowa wg kategorii: K60         1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    412311  25.00 
  2 Zielczyńska Helena       A-To-My              ATM W0040    300689  26.00 
  3 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP DKP51     51799  27.00 
  4 Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            9620  28.00 
  5 Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            9539  29.00 
  6 Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVP DVP49    981810  30.00 
  7 Vakant                                                             31.00 
  8 Vakant                                                             32.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        0.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23         2025007  36.00 
  2 Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58 P5811    423072  37.00 
  3 Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91 D9103    413308  38.00 
  4 Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87 W8708    412223  39.00 
  5 Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   2025003  40.00 
  6 Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58 P5810    345991  41.00 
  7 Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88          435238  42.00 
  8 Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032314  43.00 
  9 Vakant                                                             44.00 
 10 Vakant                                                             45.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M12         0.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15          219525  46.00 
  2 Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    412473  47.00 
  3 Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58 P5807    423081  48.00 
  4 Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413338  49.00 
  5 Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88 W8806   2043885  50.00 
  6 Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413335  51.00 
  7 Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47         1392576  52.00 
  8 Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75 E7514    412121  53.00 
  9 Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58 P5807            54.00 
 10 Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23 D2304   2025002  55.00 
 11 Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15          219514  56.00 
 12 Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413330  57.00 
 13 Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75 E7515    339275  58.00 
 14 Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58 P5810    423073  59.00 
 15 Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032313  60.00 
 16 Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91 D9102    413306  61.00 
 17 Ulbrych Eryk             KS Artemis Wrocław   D92 D9203            62.00 
 18 Vakant                                                             63.00 
 19 Vakant                                                             64.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M14         1.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93                  45.00 
  2 Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15          219519  46.00 
  3 Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU99     52647  47.00 
  4 Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01 L0106    430914  48.00 
  5 Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58 P5806            49.00 
  6 Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    412189  50.00 
  7 Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91 D9101    338257  51.00 
  8 Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311   2028217  52.00 
  9 Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91 D9100    413336  53.00 
 10 Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01 L0104    430907  54.00 
 11 Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93 D9306    338901  55.00 
 12 Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11                  56.00 
 13 Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15           21926  57.00 
 14 Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU99    416292  58.00 
 15 Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58 P5803            59.00 
 16 Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75 E7511    339276  60.00 
 17 Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91 D9101    413334  61.00 
 18 Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93 D9302    361835  62.00 
 19 Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01 L0107    430910  63.00 
 20 Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03 S0301   2028220  64.00 
 21 Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91 D9100    889176  65.00 
 22 Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93 D9305    338902  66.00 
 23 Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88 W8804    888966  67.00 
 24 Ulbrych Patryk           KS Artemis Wrocław   D92 D9203            68.00 
 25 Vakant                                                             69.00 
 26 Vakant                                                             70.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M16         2.5km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    889678  80.00 
  2 Wojakiewicz Mateusz      UKS Tukan Iwiny      D23         2025005  81.00 
  3 Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1          961129  82.00 
  4 Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM BBM97    331797  83.00 
  5 Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03 W0301    412118  84.00 
  6 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93 D9303    886697  85.00 
  7 Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396721  86.00 
  8 Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88 W8804    435243  87.00 
  9 Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4          501437  88.00 
 10 Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45 L4501    887411  89.00 
 11 Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    886698  90.00 
 12 Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23 D2302   1396722  91.00 
 13 Scholtz Paul             Berliner TSC         GE1         2008928  92.00 
 14 Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58 P5815            93.00 
 15 Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP97   2032158  94.00 
 16 Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    889180  95.00 
 17 Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93 D9311    886699  96.00 
 18 Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23         2025006  97.00 
 19 Vakant                                                             98.00 
 20 Vakant                                                             99.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M18         2.5km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45 L4502    887418  33.00 
  2 Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71 E7103    887224  34.00 
  3 Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93 D9301    886647  35.00 
  4 Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   2018699  36.00 
  5 Bartczak Maciej          UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6101    412001  37.00 
  6 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03 S0300    889265  38.00 
  7 Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93 D9302    361841  39.00 
  8 Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   2016462  40.00 
  9 Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14 G1408   2035193  41.00 
 10 Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23 D2301   1396723  42.00 
 11 Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2016944  43.00 
 12 Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45 L4501    887415  44.00 
 13 Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71 E7103    887252  45.00 
 14 Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58 P5803            46.00 
 15 Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70 E7001   2048149  47.00 
 16 Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93 D9303   2007554  48.00 
 17 Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507    889183  49.00 
 18 Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03 W0303   2007556  50.00 
 19 Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15          219511  51.00 
 20 Vakant                                                             52.00 
 21 Vakant                                                             53.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M20         2.5km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             54.00 
  2 Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88 W8801   2023846  55.00 
  3 Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03 W0300   2023858  56.00 
  4 Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01 L0102    430947  57.00 
  5 Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95 D9502    921001  58.00 
  6 Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4          501440  59.00 
  7 Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88 W8804   2023859  60.00 
  8 Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0300   2023845  61.00 
  9 Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75 E7508    887241  62.00 
 10 Vakant                                                             63.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M21         2.5km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048188  64.00 
  2 Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11                  65.00 
  3 Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501436  66.00 
  4 Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1          682039  67.00 
  5 Chołody Paweł            Indywidualnie        IND                  68.00 
  6 Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93         2007560  69.00 
  7 Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89          504029  70.00 
  8 Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54 F5403    412355  71.00 
  9 Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11                  72.00 
 10 Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23 D2301    504408  73.00 
 11 Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501435  74.00 
 12 Piller Sebastian         Indywidualnie        IND                  75.00 
 13 Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98 D0000   2043888  76.00 
 14 Kowalik Radosław         CSWInż.iChem. Wrocła X11                  77.00 
 15 Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70 E7000   2048144  78.00 
 16 Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1          224975  79.00 
 17 Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            9626  80.00 
 18 Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9507   1431999  81.00 
 19 Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11                  82.00 
 20 Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501439  83.00 
 21 Jusik Paweł              Indywidualnie        IND                  84.00 
 22 Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02 W0200    842664  85.00 
 23 Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11                  86.00 
 24 Vakant                                                             87.00 
 25 Vakant                                                             88.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M21E        3.2km    0m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1700    500662  27.00 
  2 Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    502257  28.00 
  3 Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14 G1405    504401  29.00 
  4 Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    889175  30.00 
  5 Włodarczyk Kamil         UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1706    842652  31.00 
  6 Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71 E7102    887214  32.00 
  7 Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503    504042  33.00 
  8 Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69 P6900    553471  34.00 
  9 Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35 P3501   1011992  35.00 
 10 Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1709    842651  36.00 
 11 Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9509    504052  37.00 
 12 Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1          888969  38.00 
 13 Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02 W0200    504413  39.00 
 14 Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1709    842653  40.00 
 15 Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95 D9506    504415  41.00 
 16 Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1         2008925  42.00 
 17 Vakant                                                             43.00 
 18 Vakant                                                             44.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M35         2.5km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92 D9202   1603314   0.00 
  2 Żak Tomasz               Indywidualnie        IND         2036944   1.00 
  3 Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0100   2032330   2.00 
  4 Porada Robert            UKS Reflex Sekcja Bn S51 S5110   1972223   3.00 
  5 Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03         2028215   4.00 
  6 Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97 W9708      1976   5.00 
  7 Ulbrych Mirosław         KS Artemis Wrocław   D92 D9203             6.00 
  8 Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND                   7.00 
  9 Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0104   2032321   8.00 
 10 Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93                   9.00 
 11 Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92 D9200    751124  10.00 
 12 Pancerz Piotr            Indywidualnie        IND                  11.00 
 13 Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35 P3504    895239  12.00 
 14 Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0102   2032328  13.00 
 15 Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92 D9203    361836  14.00 
 16 Gudowski Rober           Indywidualnie        IND                  15.00 
 17 Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45 L4500    887408  16.00 
 18 Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01 S0103   2032315  17.00 
 19 Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95                  18.00 
 20 Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92 D9202    412203  19.00 
 21 Kosicki Roman            Indywidualnie        IND          981863  20.00 
 22 Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F49 01946    889258  21.00 
 23 Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02          887220  22.00 
 24 Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13         2048197  23.00 
 25 Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53 F5300   1392588  24.00 
 26 Vakant                                                             25.00 
 27 Vakant                                                             26.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M40         2.3km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504    505098   0.00 
  2 Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1         1392577   1.00 
  3 Polewczak Roman          Indywidualnie        IND          412581   2.00 
  4 Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45 L4500    887409   3.00 
  5 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU LTU68    301646   4.00 
  6 Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75 E7509    887253   5.00 
  7 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95 D9508    889002   6.00 
  8 Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23 D2300    504407   7.00 
  9 Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504   1010100   8.00 
 10 Domański Adam            JW. Międzyrzec       PL1         1392589   9.00 
 11 Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND                  10.00 
 12 Bartczak Jarosław        UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6100    887093  11.00 
 13 Szczygieł Marcin         MKS MOS Wrocław      D91         2016300  12.00 
 14 Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88 W8806   1399040  13.00 
 15 Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49 F4902   2023873  14.00 
 16 Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503   1394890  15.00 
 17 Banach Mariusz           LKO Leszno           P40 P4009    412290  16.00 
 18 Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22 S2203    428768  17.00 
 19 Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92 D9202    886665  18.00 
 20 Vakant                                                             19.00 
 21 Vakant                                                             20.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M45         2.3km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR BOR60     50000  21.00 
  2 Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02 W0202   1399038  22.00 
  3 Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95 D9500    504031  23.00 
  4 Troesch Urs              Berliner TSC         GE1          363277  24.00 
  5 Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30                  25.00 
  6 Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3          990002  26.00 
  7 Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND                  27.00 
  8 Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45 L4500    887427  28.00 
  9 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR BOR66      8523  29.00 
 10 Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    887219  30.00 
 11 Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP63   2035738  31.00 
 12 Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88 W8802    435227  32.00 
 13 Vakant                                                             33.00 
 14 Vakant                                                             34.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M50         2.3km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1                  35.00 
  2 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP EKP58     51147  36.00 
  3 Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6104    413372  37.00 
  4 Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22 S2203    435239  38.00 
  5 Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75 E7500    339271  39.00 
  6 Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP          301147  40.00 
  7 Galla Andrzej            HKS Azymut Mochy     P58 P5806            41.00 
  8 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48 K4800    886347  42.00 
  9 Vakant                                                             43.00 
 10 Vakant                                                             44.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M55         1.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                             61.00 
  2 Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95 D9504            62.00 
  3 Movko Sergey             Kaliningrad          RU1         2300050  63.00 
  4 Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1701    504049  64.00 
  5 Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89 W8900   1391133  65.00 
  6 Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2          345990  66.00 
  7 Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN                  67.00 
  8 Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88 W8802    300612  68.00 
  9 Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54 F5402    412366  69.00 
 10 Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86 W8600    501431  70.00 
 11 Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61 N6100    412266  71.00 
 12 Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM           52027  72.00 
 13 Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95 D9505    889177  73.00 
 14 Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1          333206  74.00 
 15 Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17 G1701    888963  75.00 
 16 Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            8812  76.00 
 17 Mańka Zbigniew           MKS Start Lublin     L45 L4500    887410  77.00 
 18 Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            9633  78.00 
 19 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB STB57     49990  79.00 
 20 Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75 E7502    339272  80.00 
 21 Niemiec Jan              Indywidualnie        IND                  81.00 
 22 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            8260  82.00 
 23 Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92 D9202    203173  83.00 
 24 Milos Rychlý             TJ Opava             OOP                  84.00 
 25 Vakant                                                             85.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M60         1.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP DKP49     51760  45.00 
  2 Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4         2021649  46.00 
  3 Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVP DVP50     51548  47.00 
  4 Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1          748130  48.00 
  5 Jagielski Jan            Indywidualnie        IND          412181  49.00 
  6 Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54 F5403    886317  50.00 
  7 Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02 W0202    412312  51.00 
  8 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM BBM51    410398  52.00 
  9 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB STB50    499821  53.00 
 10 Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92 D9202    305974  54.00 
 11 Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08          430921  55.00 
 12 Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69 P6907    412412  56.00 
 13 Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30 K3009    886350  57.00 
 14 Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22          222893  58.00 
 15 Vakant                                                             59.00 
 16 Vakant                                                             60.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M65         1.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły Nowy W03 W0301    237318  71.00 
  2 Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            9610  72.00 
  3 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            9474  73.00 
  4 Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        IND D0041   2023855  74.00 
  5 Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            9038  75.00 
  6 Vakant                                                             76.00 
  7 Vakant                                                             77.00 
 
Lista startowa wg kategorii: M70         1.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATM W0040    412127  78.00 
  2 Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00 K0000     54216  79.00 
  3 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95 D9503    305989  80.00 
  4 Vakant                                                             81.00 
  5 Vakant                                                             82.00