Lista startowa wg kategorii                                          2012-08-18 17:25:41
                           XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 3.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce===============================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    2 Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140    412191  10.00      
  2    7 Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038   2025001  15.27      
  3  392 Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059   2043886  15.31      
  4    6 Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN         425591  15.54      
  5    4 Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098    423076  16.59      
  6    5 Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024    413326  19.25      
  7  428 Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6         424156  21.23      
  8    1 Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025    413327  22.21      
  9    9 Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106    412402  40.23      
 10    3 Brzezińska Maja          HKS Azymut Mochy     P58P58104    412401  42.00      
 11    8 Sikora Daria             Indywidualnie        IND                 44.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K12         1.7km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1   11 Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15         219522   0.00      
  2   10 Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001    222888   0.28      
  3   15 Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058    423077   6.51      
  4   20 Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75         339321  10.42      
  5   23 Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034    255595  10.50      
  6   19 Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003   2032311  12.31      
  7   18 Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102    423082  17.22      
  8   13 Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23        2025010  20.31      
  9   12 Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23        2025008  24.30      
 10   21 Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15         219539  26.34      
 11   16 Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007    412391  43.09      
 12   22 Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND         412135  43.54      
 13   17 Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP0050    361943  45.00      
 14   14 Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03S03017   2028219  47.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.3km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   29 Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093    887235  10.00      
  2   24 Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023    338907  10.19      
  3   25 Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101    412599  10.56      
  4   26 Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042    423080  11.55      
  5   33 Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004    413331  12.39      
  6   31 Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005    413346  14.39      
  7   37 Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002    338258  15.08      
  8   30 Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102    412375  17.07      
  9   36 Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111    424162  19.06      
 10   28 Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029    887420  19.24      
 11   27 Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15         219517  40.28      
 12   32 Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080    423090  53.19      
 13   34 Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45         887417  55.00      
 14   35 Tschierschke Paulina     UKS Tukan Iwiny      D23D23032   2025004  57.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   40 Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016   1394899   0.00      
  2   58 Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027   1396729   5.26      
  3   39 Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005   2035275  11.08      
  4   45 Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021    887087  12.48      
  5   54 Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021    305990  14.58      
  6   52 Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066    553467  15.34      
  7   51 Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031    430928  17.09      
  8   38 Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093    412347  20.09      
  9   50 Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048   2016191  20.27      
 10   48 Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016    412188  26.51      
 11   56 Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026    887416  30.20      
 12  413 Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117    418706  30.31      
 13   47 Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028    505083  34.16      
 14   46 Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010    424153  42.26      
 15   42 Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033    428767  42.44      
 16   53 Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003    997824  43.02      
 17   43 Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15         219502  45.00      
 18   49 Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15         219515  47.00      
 19   57 Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094    423087  49.00      
 20   41 Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009   2048159  51.00      
 21   55 Selwon Justyna           PUKS Młode Orły Nowy W03W03023    412515  53.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K18         4.7km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   63 Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024    505082  15.00      
  2  396 Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001    887231  15.07      
  3   65 Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013    889174  15.29      
  4   66 Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047    886320  20.46      
  5   62 Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022    412380  22.23      
  6   60 Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026   2016463  22.58      
  7   67 Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082    887248  27.37      
  8  407 Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1         889199  29.41      
  9  404 Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4         501438  35.52      
 10   69 Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068    889181  38.17      
 11   59 Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010   2016941  41.13      
 12   64 Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034   2016942  51.07      
 13  410 Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108    887240  51.47      
 14   61 Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003    887233  53.00      
 15   68 Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019    887246  55.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K20         5.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   73 Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008    886349  10.00      
  2   72 Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064    895005  10.48      
  3   70 Jęśkowiak Sara           HKS Azymut Mochy     P58P58008    842660  12.00      
  4   71 Jęśkowiak Greta          HKS Azymut Mochy     P58P58010    997889  14.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K21         5.6km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   75 Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010   2028218   0.00      
  2   87 Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063    842655   4.28      
  3   86 Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090    886318   7.53      
  4   84 Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23D23005   1394898  12.08      
  5   77 Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006    501434  12.42      
  6   78 Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060   2017992  15.26      
  7   90 Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008    886617  16.05      
  8   74 Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005    501432  24.29      
  9   85 Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004    300632  37.06      
 10   82 Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004   2048156  45.00      
 11   89 Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND         412111  47.00      
 12   80 Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3         222900  49.00      
 13   83 Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN         995815  51.00      
 14   76 Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95D95028            53.00      
 15   81 Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95D95026   2018695  55.00      
 16  414 Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71         553469  57.00      
 17   79 Maciorowska Ewa          WKS Śląsk Wrocław    D95D95020    889003  59.00      
 18   88 Wiśniewska Hanna         WKS Śląsk Wrocław    D95D95014    504050  61.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K35         4.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   93 Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002    505084   5.00      
  2   97 Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060    337912   9.25      
  3   91 Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081    981644  15.47      
  4   95 Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND         981643  31.27      
  5   92 Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056    346829  50.00      
  6   94 Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025    412206  52.00      
  7  393 Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88W88058   2043896  54.00      
  8   96 Ulbrych Karina           KS Artemis Wrocław   D92D92037            56.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K40         4.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1   98 Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3         690719  30.00      
  2  100 Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850    515195  54.09      
  3  103 Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025    887425  56.25      
  4  104 Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002    412472  67.16      
  5  102 Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15         219520  74.30      
  6  399 Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND         255600  76.00      
  7   99 Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA           9606  78.00      
  8  101 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P58P58040            80.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K45         4.0km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  112 Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031   2036945   5.00      
  2  105 Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM          53569  12.34      
  3  110 Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751      9819  13.47      
  4  109 Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550    331257  29.34      
  5  107 Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP         446418  31.00      
  6  106 Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025    412020  33.00      
  7  108 Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1         250532  35.00      
  8  111 Vondračkova Zdenka       TJ START Náchod      SNA           9608  37.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K50         4.0km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  115 Movko Marina             Kaliningrad          RU1        2300540  15.00      
  2  116 Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1         333205  21.23      
  3  113 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN         425590  29.36      
  4  114 Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM           9031  36.00      
  5  117 Yudova Elena             Kaliningrad          RU1        1005469  60.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K55         3.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  118 Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076    413381  10.00      
  2  124 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070    222889  11.18      
  3  120 Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA           9612  11.57      
  4  119 Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK          49601  20.35      
  5  122 Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA           7225  25.59      
  6  121 Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651    897386  35.12      
  7  123 Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM          52051  37.20      
 
Lista startowa wg kategorii: K60         2.3km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  127 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150     51799  20.00      
  2  126 Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA           9620  34.11      
  3  125 Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK           9539  35.10      
  4  128 Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951    981810  48.10      
  5  129 Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021    412311  54.24      
  6  130 Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401    300689  58.19      
 
Lista startowa wg kategorii: KM10R       2.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  472 Bala Tymoteusz           MKS Pogoń Siedlce    W86         423057   0.00      
  2  131 Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93         409264             
  3  132 Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47        2037505             
  4  133 Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93         424155             
  5  134 Kołeczko Maksymilian     UKS Jedynka Jastrzęb S01        2032319             
  6  135 Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98         424165             
  7  136 Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND        4714615             
  8  137 Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01        2032318             
  9  138 Patejko Zuzanna          WKS Gwardia Warszawa W88        2016945             
 10  139 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048145             
 11  140 Piesiewicz Tomasz        UMKS ORKAN Ostróda   N61         413389             
 12  141 Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92         255573             
 13  142 Porada Jagoda            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51     1998716             
 14  143 Rycerska Zuzanna         KS Artemis Wrocław   D92         361826             
 15  144 Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN          52626             
 16  145 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75         339273             
 17  146 Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15         219509             
 18  147 Widziewicz Damian        MKS MOS Wrocław      D91          54072             
 19  400 Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND         424152             
 20  415 Bala Julia               MKS Pogoń Siedlce    W86         423056             
 21  470 Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88         424163             
 22  471 Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23        1396725             
 23  480 Janiak Blanka Marek      MKS Pogoń Siedlce    W86         418370             
 24  481 Lichoń Oliwia            KS Artemis Wrocław   D92         418377             
 25  482 Lewczuk Filip            Indywidualnie        IND         435030             
 26  483 Strugała Anna            Indywidualnie        IND         418348             
 27  484 Kulpa-Michewicz Marta    MKS Paulinum Jelenia D93         418368             
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        2.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  154 Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111    423072  20.00      
  2  153 Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029   2025003  22.09      
  3  149 Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107    345991  27.19      
  4  148 Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080    305980  30.17      
  5  152 Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035    413308  32.09      
  6  430 Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45          54082  36.44      
  7  150 Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88         435238  48.15      
  8  151 Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01036   2032324  51.06      
  9  155 Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23        2025007  65.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  159 Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47        1392576  25.00      
  2  168 Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142    412121  25.18      
  3  394 Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064   2043885  27.07      
  4  167 Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111    412473  27.39      
  5  170 Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013    413338  34.17      
  6  162 Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01035   2032323  36.04      
  7  164 Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012    413330  39.26      
  8  160 Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026    413306  39.39      
  9  165 Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075    423085  47.46      
 10  169 Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041   2025002  57.29      
 11  171 Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154    339275  59.21      
 12  161 Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15         219514  62.28      
 13  158 Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073    423081  64.52      
 14  166 Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017    413335  70.00      
 15  163 Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109    423073  72.00      
 16  157 Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15         219525  74.00      
 17  172 Ulbrych Eryk             KS Artemis Wrocław   D92D92039            76.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  189 Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018    338257  20.00      
  2  180 Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018   2028220  23.29      
  3  187 Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008    889176  23.34      
  4  184 Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007    413336  25.43      
  5  191 Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061   2007557  26.16      
  6  412 Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114    412189  26.20      
  7  193 Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046    430907  26.37      
  8  182 Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902    416292  26.46      
  9  181 Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901     52647  27.12      
 10  173 Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067    423084  29.14      
 11  175 Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113    255597  31.04      
 12  178 Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057    338242  33.05      
 13  190 Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15         219519  35.00      
 14  411 Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110    339276  38.37      
 15  179 Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046    888966  38.46      
 16  186 Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11        2048143  39.57      
 17  188 Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021    361835  41.31      
 18  176 Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037    997853  45.54      
 19  177 Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070    430910  45.54      
 20  185 Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064    430914  51.23      
 21  183 Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011    413334  60.09      
 22  174 Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15         219526  65.00      
 23  402 Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93         255598  67.00      
 24  192 Ulbrych Patryk           KS Artemis Wrocław   D92D92038            69.00      
 25  419 Wysocki Kacper           MKS Paulinum Jelenia D93         255591  71.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.7km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  253 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030    886697  25.00      
  2  208 Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021   1396722  26.56      
  3  205 Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024   1396721  28.50      
  4  201 Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118    886698  29.37      
  5  200 Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010    412118  38.06      
  6  196 Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1         961129  39.43      
  7  204 Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118    889678  45.38      
  8  206 Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116    886699  49.57      
  9  207 Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011    887411  52.06      
 10  194 Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084    889180  52.46      
 11  195 Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151    423075  54.00      
 12  197 Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047    435243  56.00      
 13  202 Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBMBBM9700    331797  58.00      
 14  406 Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4         501437  60.00      
 15  198 Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23        2025006  62.00      
 16  199 Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP9700   2032158  64.00      
 17  203 Scholtz Paul             Berliner TSC         GE1        2008928  66.00      
 18  209 Wojakiewicz Mateusz      UKS Tukan Iwiny      D23        2025005  68.00      
 19  469 Banach Arkadiusz         LKO Leszno           P40         412289  70.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M18         5.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  221 Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073   2016462  15.00      
  2  212 Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032   2007556  15.36      
  3  214 Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074    889183  17.26      
  4  222 Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076     13344  17.33      
  5  225 Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015    887415  18.32      
  6  215 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001    889265  19.32      
  7  226 Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012   1396723  23.27      
  8  220 Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032    887252  24.40      
  9  219 Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031    887224  28.15      
 10  216 Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035    997887  31.36      
 11  218 Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013   2048149  33.59      
 12  211 Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084   2035193  46.01      
 13  217 Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15         219511  47.28      
 14  227 Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019   2016944  48.22      
 15  224 Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028    887418  54.49      
 16  223 Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022    361841  57.42      
 17  242 Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93D93012    886647  59.00      
 18  213 Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93D93034   2007554  61.00      
 19  210 Bartczak Maciej          UMKS ORKAN Ostróda   N61N61010    412001  63.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M20         6.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  234 Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004   2023845   5.00      
  2  228 Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048   2023859   9.33      
  3  233 Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005   2023858  12.39      
  4  231 Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022    430948  17.27      
  5  232 Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016   2023846  20.46      
  6  229 Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080    887241  21.00      
  7  230 Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029    921001  22.41      
  8  405 Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4        2013118  45.04      
 
Lista startowa wg kategorii: M21         6.3km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  235 Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002    501436  15.00      
  2  251 Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004    501435  15.03      
  3  245 Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003    501439  15.11      
  4  254 Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015    504408  15.41      
  5  240 Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA           9626  20.03      
  6  239 Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1         682039  20.26      
  7  247 Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93        2007560  25.23      
  8  241 Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005    842664  26.22      
  9  252 Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1         224975  27.03      
 10  255 Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005   2048144  34.01      
 11  256 Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92         255574  38.39      
 12  236 Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89         504029  39.25      
 13  450 Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15         219512  44.52      
 14  250 Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008   2043888  55.29      
 15  243 Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11         255577  60.00      
 16  238 Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11         255575  62.00      
 17  257 Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70E70006   2048188  64.00      
 18  249 Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11         255578  66.00      
 19  258 Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11         255579  68.00      
 20  244 Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95D95072   1431999  70.00      
 21  259 Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54F54030    412355  72.00      
 22  237 Chołody Paweł            Indywidualnie        IND                 74.00      
 23  246 Jusik Paweł              Indywidualnie        IND                 76.00      
 24  248 Kowalik Radosław         CSWInż.iChem. Wrocła X11                 78.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M21E        7.2km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  269 Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027    887214   0.00      
  2  272 Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099    842651   0.14      
  3  271 Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001    553471   0.58      
  4  274 Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094    842653   1.41      
  5  260 Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006    504413   4.23      
  6  265 Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063    504415   5.40      
  7  273 Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1         888969  11.23      
  8  264 Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001    500662  11.54      
  9  268 Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055    504401  17.08      
 10  263 Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1        2008925  19.00      
 11  267 Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95D95082    502257  21.00      
 12  261 Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35P35015   1011992  23.00      
 13  262 Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95D95098    504052  25.00      
 14  266 Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95D95033    504042  27.00      
 15  270 Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95D95061    889175  29.00      
 16  275 Włodarczyk Kamil         UKS Azymut 45 Gdynia G17G17066    842652  31.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M35         6.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  280 Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041    895239  25.00      
  2  282 Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93         424160  26.04      
  3  279 Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95         338248  30.35      
  4  278 Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005    751124  32.37      
  5  296 Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020   1603314  38.40      
  6  294 Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02         887220  40.46      
  7  297 Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026    412203  41.50      
  8  293 Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008    887408  44.44      
  9  286 Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13        2048197  45.18      
 10  277 Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028   2032328  45.56      
 11  300 Żak Tomasz               Indywidualnie        IND        2036944  46.03      
 12  289 Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001   2032330  49.57      
 13  288 Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041   2032321  55.41      
 14  299 Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K    889258  56.57      
 15  285 Kosicki Roman            Indywidualnie        IND         981863  58.21      
 16  290 Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008   1392588  59.13      
 17  283 Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03        2028215  62.02      
 18  295 Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND         255593  70.00      
 19  284 Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01033   2032325  72.00      
 20  409 Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082    770327  74.00      
 21  281 Gudowski Rober           Indywidualnie        IND         424159  76.00      
 22  398 Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92D92034    361836  78.00      
 23  291 Pancerz Piotr            Indywidualnie        IND                 80.00      
 24  292 Porada Robert            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51100   1972223  82.00      
 25  298 Ulbrych Mirosław         KS Artemis Wrocław   D92D92036            84.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M40         5.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  317 Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049    505098  30.00      
  2  304 Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040   1010100  35.18      
  3  306 Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030    428768  40.30      
  4  308 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801    301646  43.50      
  5  313 Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001    504407  45.30      
  6  315 Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021    886665  47.17      
  7  437 Nadera Dariusz           CX 80 Kalisz         PL6         424158  49.07      
  8  319 Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039   1394890  50.55      
  9  301 Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090    412290  53.41      
 10  316 Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009    887409  57.53      
 11  312 Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098    887253  66.12      
 12  307 Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1        1392577  68.01      
 13  314 Polewczak Roman          Indywidualnie        IND         412581  75.00      
 14  303 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083    895002  77.00      
 15  395 Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065   1399040  79.00      
 16  309 Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49F49020   2023873  81.00      
 17  311 Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND         255588  83.00      
 18  302 Bartczak Jarosław        UMKS ORKAN Ostróda   N61N61001    887093  85.00      
 19  305 Domański Adam            JW. Międzyrzec       PL1        1392589  87.00      
 20  318 Szczygieł Marcin         MKS MOS Wrocław      D91        2016300  89.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M45         5.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  322 Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3         990002   5.00      
  2  329 Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003    504031   8.36      
  3  327 Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007    887427   9.48      
  4  324 Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301   2035738  13.04      
  5  328 Troesch Urs              Berliner TSC         GE1         363277  18.02      
  6  397 Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026    887219  43.48      
  7  403 Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30         255585  48.01      
  8  323 Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020    435227  50.00      
  9  326 Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND         255571  52.00      
 10  325 Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02W02029   1399038  54.00      
 11  320 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BORBOR6000     50000  56.00      
 12  321 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BORBOR6600      8523  58.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M50         5.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  335 Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049    413372  20.00      
  2  331 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800     51147  22.02      
  3  334 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005    886347  23.47      
  4  337 Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1         682269  25.22      
  5  330 Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032    435239  43.30      
  6  336 Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008    339271  65.00      
  7  333 Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP         301147  67.00      
  8  332 Galla Andrzej            HKS Azymut Mochy     P58P58065            69.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M55         5.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  340 Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006    412266  15.00      
  2  353 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN           8260  15.36      
  3  341 Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053    889177  18.12      
  4  350 Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017    888963  19.08      
  5  354 Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005   1391133  19.27      
  6  349 Milos Rychlý             TJ Opava             OOP          49416  21.24      
  7  345 Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023    300612  23.11      
  8  339 Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018    504049  23.12      
  9  338 Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001    501431  23.37      
 10  357 Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM          52027  28.26      
 11  358 Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1         333206  33.33      
 12  342 Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN         411761  34.06      
 13  346 Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA           9633  38.20      
 14  360 Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022    412366  41.43      
 15  355 Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028    339272  44.12      
 16  375 Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22         222893  46.34      
 17  460 Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93         255592  57.41      
 18  343 Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK           8812  59.02      
 19  344 Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043    338250  59.36      
 20  352 Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93         338241  61.00      
 21  359 Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2         345990  63.00      
 22  356 Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92D92024   2035173  65.00      
 23  347 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STBSTB5701     49990  67.00      
 24  348 Mańka Zbigniew           MKS Start Lublin     L45L45001    887410  69.00      
 25  351 Movko Sergey             Kaliningrad          RU1        2300050  71.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M60         5.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  361 Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69P69072    412412  30.00      
  2  374 Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1         748130  32.05      
  3  369 Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4        2021649  33.16      
  4  370 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900     51760  35.25      
  5  373 Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020    412312  39.36      
  6  363 Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023    305974  49.49      
  7  366 Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036    886317  50.27      
  8  362 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100    410398  53.22      
  9  368 Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08         430921  56.14      
 10  364 Jagielski Jan            Indywidualnie        IND         412181  73.31      
 11  371 Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001     51548  75.00      
 12  454 Patejko Tadeusz          WKS Gwardia Warszawa W88         801200  77.00      
 13  365 Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30K30099    886350  79.00      
 14  367 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STBSTB5003    499821  81.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M65         3.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  379 Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA           9610  25.00      
  2  377 Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414   2023855  31.08      
  3  378 Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK           9474  37.33      
  4  380 Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM           9038  46.17      
  5  376 Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły Nowy W03W03016    237318  48.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M70         3.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  381 Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001     54216  30.00      
  2  382 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030    305989  32.40      
  3  383 Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402    412127  35.00      
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN1       2.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  385 Mróz Renata              KS Artemis Wrocław   D92         418326             
  2  386 Patejko Przemysław       WKS Gwardia Warszawa W88W88027    882701             
  3  387 Szpaczyńska Justyna      CSWInż.iChem. Wrocła X11         255582             
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN2       4.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1  384 Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70        2048162             
  2  388 Lewczuk Mateusz          MKS Start Lublin     L45         434940             
  3  389 Pinecki Zbigniew         Indywidualnie        IND         255584             
  4  390 Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022    361837             
  5  391 Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75         339274             
  6  401 Ciesiółka Magdalena      KS Artemis Wrocław   D92         430930             
  7  474 Kopczyński Adrian                                         424170             
  8  476 Monika Piekarska         Indywidualnie        IND         255589             
  9  477 Kołodziejska Anna        Indywidualnie        IND         255590             
 10  485 Tomashevskiy Eduard      Kaliningrad          RU1        2044922