Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                2012-08-17 14:51:59
                              XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 1.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce=====================================Orienteering Organiser===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10N        1.9km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140       21.05  +      0.00
  2>Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038       22.04  +      0.59
  3>Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN            22.37  +      1.32
  4>Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059       25.12  +      4.07
  5>Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025       25.28  +      4.23
  6>Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098       26.42  +      5.37
  7>Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6            28.09  +      7.04
  8>Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024       30.07  +      9.02
  9>Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106       31.40  +     10.35
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         2.2km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001       16.58  +      0.00
  2>Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15            17.49  +      0.51
  3>Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058       23.55  +      6.57
  4>Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            23.56  +      6.58
  5>Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23            26.57  +      9.59
  6>Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034       27.00  +     10.02
  7>Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003       28.39  +     11.41
  8>Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03S03017       31.27  +     14.29
  9>Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102       31.58  +     15.00
 10>Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23            34.58  +     18.00
 11>Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15            38.59  +     22.01
 12>Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND            55.13  +     38.15
 13>Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007       56.01  +     39.03
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         2.5km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023       19.27  +      0.00
  2>Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004       21.45  +      2.18
  3>Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002       21.49  +      2.22
  4>Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093       22.17  +      2.50
  5>Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101       22.33  +      3.06
  6>Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042       22.49  +      3.22
  7>Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005       25.11  +      5.44
  8>Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102       26.15  +      6.48
  9>Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111       28.48  +      9.21
 10>Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029       30.20  +     10.53
 11>Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15            46.07  +     26.40
 12>Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080       52.13  +     32.46
 13>Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45            69.18  +     49.51
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         4.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016       40.38  +      0.00
  2>Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027       45.24  +      4.46
  3>Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021       46.25  +      5.47
  4>Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005       49.36  +      8.58
  5>Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031       51.57  +     11.19
  6>Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066       52.09  +     11.31
  7>Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021       52.27  +     11.49
  8>Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093       56.52  +     16.14
  8>Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048       56.52  +     16.14
 10>Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016       62.26  +     21.48
 11>Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117       68.22  +     27.44
 12>Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026       68.53  +     28.15
 13>Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033       69.50  +     29.12
 14>Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028       71.22  +     30.44
 15>Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15            74.36  +     33.58
 16>Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010       77.58  +     37.20
 17>Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003       78.49  +     38.11
 18>Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15            83.16  +     42.38
 19>Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094       89.56  +     49.18
 20>Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009       97.44  +     57.06
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         5.8km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003       59.13  +      0.00
  2>Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001       59.44  +      0.31
  3>Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024       60.19  +      1.06
  4>Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019       61.30  +      2.17
  5>Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013       62.31  +      3.18
  6>Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047       66.53  +      7.40
  7>Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026       67.24  +      8.11
  8>Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022       69.34  +     10.21
  9>Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082       72.30  +     13.17
 10>Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1            74.40  +     15.27
 11>Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4            77.37  +     18.24
 12>Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068       85.17  +     26.04
 13>Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010       85.36  +     26.23
 14>Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108       94.21  +     35.08
 15>Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034       95.05  +     35.52
 
Wstepne wyniki zawodów: K20         5.8km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008       53.35  +      0.00
  2>Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064       54.37  +      1.02
 
Wstepne wyniki zawodów: K21         6.4km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010       55.01  +      0.00  R:    0p
  2>Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063       60.35  +      5.34  R:    0p
  3>Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090       63.32  +      8.31  R:    0p
  4>Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006       67.03  +     12.02  R:    0p
  4>Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            67.03  +     12.02  R:    0p
  6>Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23D23005       67.29  +     12.28  R:    0p
  7>Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008       67.34  +     12.33  R:    0p
  8>Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060       70.06  +     15.05  R:    0p
  9>Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005       77.55  +     22.54  R:    0p
 10>Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004       87.15  +     32.14  R:    0p
 11>Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004       97.40  +     42.39  R:    0p
 12>Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND           104.52  +     49.51  R:    0p
 13>Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3           107.58  +     52.57  R:    0p
 
Wstepne wyniki zawodów: K35         4.5km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002       40.42  +      0.00
  2>Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060       43.57  +      3.15
  3>Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081       49.37  +      8.55
  4>Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND            62.49  +     22.07
  5>Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056       72.59  +     32.17
  6>Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025       86.45  +     46.03
   >Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88W88058   NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K40         4.5km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3            39.43  +      0.00
  2>Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850       58.52  +     19.09
  3>Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025       61.07  +     21.24
  4>Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002       70.08  +     30.25
  5>Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15            72.28  +     32.45
  6>Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND           101.48  +     62.05
  7>Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA           110.57  +     71.14
 
Wstepne wyniki zawodów: K45         3.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025       48.02  +      0.00
  2>Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031       48.25  +      0.23
  3>Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            54.06  +      6.04
  4>Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751       55.25  +      7.23
  5>Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550       70.15  +     22.13
  6>Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1            79.48  +     31.46
   >Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K50         3.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Movko Marina             Kaliningrad          RU1            46.00  +      0.00
  2>Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1            50.14  +      4.14
  3>Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            52.54  +      6.54
  4>Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN            57.23  +     11.23
  5>Yudova Elena             Kaliningrad          RU1            81.55  +     35.55
 
Wstepne wyniki zawodów: K55         2.8km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076       33.41  +      0.00
  2>Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070       35.26  +      1.45
  3>Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            39.10  +      5.29
  4>Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK            46.32  +     12.51
  5>Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            47.38  +     13.57
  6>Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM            51.28  +     17.47
  7>Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651       57.08  +     23.27
 
Wstepne wyniki zawodów: K60         2.5km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150       33.28  +      0.00
  2>Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            36.45  +      3.17
  3>Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            39.56  +      6.28
  4>Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951       52.38  +     19.10
  5>Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401       55.40  +     22.12
  6>Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021       66.31  +     33.03
 
Wstepne wyniki zawodów: KM10R       1.9km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93            18.03  +      0.00
  2>Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23            23.57  +      5.54
  3>Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            26.53  +      8.50
  4>Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15            28.20  +     10.17
  5>Rycerska Zuzanna         KS Artemis Wrocław   D92            28.39  +     10.36
  6>Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND            29.07  +     11.04
  7>Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88            32.12  +     14.09
  8>Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47            33.17  +     15.14
  9>Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            34.38  +     16.35
 10>Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND            36.46  +     18.43
 11>Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            38.33  +     20.30
 12>Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98            43.05  +     25.02
 13>Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01            44.35  +     26.32
 14>Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93            50.21  +     32.18
 15>Kołeczko Maksymilian     UKS Jedynka Jastrzęb S01            51.58  +     33.55
 16>Widziewicz Damian        MKS MOS Wrocław      D91            59.37  +     41.34
 17>Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92            68.40  +     50.37
 
Wstepne wyniki zawodów: M10N        1.9km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111       17.26  +      0.00
  2>Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029       20.03  +      2.37
  3>Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45            21.20  +      3.54
  4>Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080       21.37  +      4.11
  5>Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107       23.27  +      6.01
  6>Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035       28.21  +     10.55
  7>Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01036       35.26  +     18.00
  8>Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88            45.34  +     28.08
  9>Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23            48.02  +     30.36
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.2km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47            17.53  +      0.00
  2>Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142       19.17  +      1.24
  3>Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064       20.10  +      2.17
  4>Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111       21.11  +      3.18
  5>Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01035       23.22  +      5.29
  6>Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013       27.05  +      9.12
  7>Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026       29.37  +     11.44
  8>Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012       33.03  +     15.10
  9>Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075       36.45  +     18.52
 10>Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109       38.58  +     21.05
 11>Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073       41.45  +     23.52
 12>Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041       42.38  +     24.45
 13>Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154       48.48  +     30.55
 14>Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15            49.48  +     31.55
 15>Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017       51.33  +     33.40
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         3.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018       29.23  +      0.00
  2>Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018       29.33  +      0.10
  3>Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046       31.23  +      2.00
  4>Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008       32.21  +      2.58
  5>Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114       34.07  +      4.44
  6>Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061       34.18  +      4.55
  7>Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902       35.00  +      5.37
  8>Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007       35.21  +      5.58
  9>Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901       35.37  +      6.14
 10>Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067       37.05  +      7.42
 11>Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113       39.07  +      9.44
 12>Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15            39.08  +      9.45
 13>Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057       39.14  +      9.51
 14>Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046       44.47  +     15.24
 15>Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11            45.04  +     15.41
 16>Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064       45.12  +     15.49
 17>Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110       46.18  +     16.55
 18>Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021       47.17  +     17.54
 19>Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070       50.08  +     20.45
 20>Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037       54.03  +     24.40
 21>Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011       68.00  +     38.37
 22 Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15           162.48  +    133.25
   >Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         5.3km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030       44.14  +      0.00
  2>Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021       44.27  +      0.13
  3>Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024       48.44  +      4.30
  4>Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118       48.55  +      4.41
  5>Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010       55.15  +     11.01
  6>Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1            55.51  +     11.37
  7>Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118       62.05  +     17.51
  8>Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011       62.10  +     17.56
  9>Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084       64.21  +     20.07
 10>Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116       66.58  +     22.44
 11>Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4            86.25  +     42.11
 12>Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23           148.47  +    104.33
    Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151   NKL-LIM           
   >Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047   NKl               
   >Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBMBBM9700   NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         6.8km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076       51.59  +      0.00
  2>Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073       56.52  +      4.53
  3>Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032       59.02  +      7.03
  4>Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074       60.24  +      8.25
  5>Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015       61.57  +      9.58
  6>Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93D93012       63.39  +     11.40
  7>Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001       63.40  +     11.41
  8>Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032       65.55  +     13.56
  9>Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031       66.32  +     14.33
 10>Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012       67.27  +     15.28
 11>Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035       70.41  +     18.42
 12>Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93D93034       72.58  +     20.59
 13>Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013       74.15  +     22.16
 14>Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084       83.16  +     31.17
 15>Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15            86.15  +     34.16
 16>Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019       87.32  +     35.33
 17>Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022       92.28  +     40.29
 18>Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028       93.06  +     41.07
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         7.2km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004       50.59  +      0.00
  2>Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048       56.07  +      5.08
  3>Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005       57.42  +      6.43
  4>Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022       60.47  +      9.48
  5>Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029       63.53  +     12.54
  6>Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080       65.12  +     14.13
  7>Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016       65.24  +     14.25
  8>Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4            88.54  +     37.55
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         7.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002       53.48  +      0.00  R:    0p
  2>Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004       56.17  +      2.29  R:    0p
  3>Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003       57.01  +      3.13  R:    0p
  4>Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015       57.55  +      4.07  R:    0p
  5>Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            60.41  +      6.53  R:    0p
  6>Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1            61.26  +      7.38  R:    0p
  7>Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005       63.33  +      9.45  R:    0p
  8>Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005       64.35  +     10.47  R:    0p
  9>Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93            66.33  +     12.45  R:    0p
 10>Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1            66.57  +     13.09  R:    0p
 11>Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92            75.57  +     22.09  R:    0p
 12>Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89            79.20  +     25.32  R:    0p
 13>Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15            85.08  +     31.20  R:    0p
 14>Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008       91.51  +     38.03  R:    0p
 15>Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54F54030       99.17  +     45.29  R:    0p
 16>Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11           109.02  +     55.14  R:    0p
 17>Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11           110.16  +     56.28  R:    0p
 18>Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70E70006      123.50  +     70.02  R:   -0p
   >Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl               
   >Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21E        8.7km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099       58.54  +      0.00  R:    0p
  2>Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027       59.09  +      0.15  R:    0p
  3>Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001       60.01  +      1.07  R:    0p
  4>Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094       60.07  +      1.13  R:    0p
  5>Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006       61.43  +      2.49  R:    0p
  6>Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063       63.36  +      4.42  R:    0p
  7>Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1            65.23  +      6.29  R:    0p
  8>Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001       69.14  +     10.20  R:    0p
  9>Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055       73.08  +     14.14  R:    0p
   >Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35         6.3km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041       47.56  +      0.00
  2>Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93            49.49  +      1.53
  3>Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95            52.31  +      4.35
  4>Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02            54.49  +      6.53
  5>Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005       55.26  +      7.30
  6>Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020       57.58  +     10.02
  7>Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026       58.06  +     10.10
  8>Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13            60.10  +     12.14
  9>Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008       62.33  +     14.37
 10>Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028       62.38  +     14.42
 11>Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92D92034       63.23  +     15.27
 12>Żak Tomasz               Indywidualnie        IND            64.43  +     16.47
 13>Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001       69.42  +     21.46
 14>Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041       73.09  +     25.13
 15>Kosicki Roman            Indywidualnie        IND            75.26  +     27.30
 16>Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008       76.14  +     28.18
 17>Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K       77.41  +     29.45
 18>Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03            79.48  +     31.52
 19>Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND            93.42  +     45.46
 20>Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01033      100.34  +     52.38
 21>Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082      116.24  +     68.28
   >Gudowski Rober           Indywidualnie        IND        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         6.0km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049       47.41  +      0.00
  2>Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040       51.35  +      3.54
  3>Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030       56.42  +      9.01
  4>Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801       57.31  +      9.50
  5>Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021       60.53  +     13.12
  6>Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001       61.39  +     13.58
  7>Nadera Dariusz           CX 80 Kalisz         PL6            62.26  +     14.45
  8>Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039       65.34  +     17.53
  9>Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090       68.15  +     20.34
 10>Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009       71.26  +     23.45
 11>Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098       80.08  +     32.27
 12>Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1            82.23  +     34.42
 13>Polewczak Roman          Indywidualnie        IND            89.06  +     41.25
 14>Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065      103.07  +     55.26
 15>Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083      106.36  +     58.55
   >Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49F49020   NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         4.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3            44.20  +      0.00
  2>Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007       48.28  +      4.08
  3>Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003       49.40  +      5.20
  4>Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301       50.45  +      6.25
  5>Troesch Urs              Berliner TSC         GE1            54.28  +     10.08
  6>Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026       75.30  +     31.10
  7>Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30            76.58  +     32.38
  8>Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND            78.46  +     34.26
  9>Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02W02029       78.59  +     34.39
   >Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020   NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         4.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1            55.00  +      0.00
  2>Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049       57.43  +      2.43
  3>Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005       60.44  +      5.44
  4>Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800       61.01  +      6.01
  5>Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP            70.29  +     15.29
  6>Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032       78.49  +     23.49
  7>Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008      107.52  +     52.52
 
Wstepne wyniki zawodów: M55         4.7km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006       42.54  +      0.00
  2>Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            43.40  +      0.46
  3>Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053       46.37  +      3.43
  4>Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017       46.54  +      4.00
  5>Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005       47.08  +      4.14
  6>Milos Rychlý             TJ Opava             OOP            49.37  +      6.43
  7>Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001       50.32  +      7.38
  8>Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023       50.40  +      7.46
  9>Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018       51.42  +      8.48
 10>Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM            53.54  +     11.00
 11>Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1            60.13  +     17.19
 12>Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            60.41  +     17.47
 13>Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92D92024       61.34  +     18.40
 14>Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            61.47  +     18.53
 15>Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022       67.19  +     24.25
 16>Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028       68.03  +     25.09
 17>Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22            70.03  +     27.09
 18>Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            76.41  +     33.47
 19>Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043       82.24  +     39.30
 20>Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93            83.00  +     40.06
   >Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93        NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M60         4.3km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1            44.55  +      0.00
  2>Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69P69072       45.00  +      0.05
  3>Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4            47.16  +      2.21
  4>Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900       48.22  +      3.27
  5>Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020       51.41  +      6.46
  6>Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30K30099       52.21  +      7.26
  7>Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036       61.10  +     16.15
  8>Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023       64.21  +     19.26
  9>Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100       65.53  +     20.58
 10>Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08            68.20  +     23.25
 11>Jagielski Jan            Indywidualnie        IND            78.43  +     33.48
 12>Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001      102.08  +     57.13
 
Wstepne wyniki zawodów: M65         2.8km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            34.34  +      0.00
  2>Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414       36.48  +      2.14
  3>Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            37.24  +      2.50
  4>Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            43.07  +      8.33
 
Wstepne wyniki zawodów: M70         3.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001       48.41  +      0.00
  2>Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030       52.59  +      4.18
  3>Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402       87.39  +     38.58
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN2       4.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kopczyński Adrian                                            55.34  +      0.00
  2>Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75            74.47  +     19.13
  3>Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022      118.31  +     62.57
  4>Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70           126.57  +     71.23