Końcowe wyniki kategorii                                                              2012-08-18 12:56:16
                                   XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 2.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140       21.05/1        7.35/1       28.40/1  
  2.Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038       22.04/2       12.03/7       34.07/2  
  3.Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059       25.12/4        8.59/4       34.11/3  
  4.Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN            22.37/3       11.57/6       34.34/4  
  5.Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098       26.42/6        8.57/3       35.39/5  
  6.Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024       30.07/8        7.58/2       38.05/6  
  7.Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6            28.09/7       11.54/5       40.03/7  
  8.Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025       25.28/5       15.33/8       41.01/8  
  9.Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106       31.40/9       27.23/9       59.03/9  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15            17.49/2        6.01/1       23.50/1  
  2.Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001       16.58/1        7.20/3       24.18/2  
  3.Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058       23.55/3        6.46/2       30.41/3  
  4.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            23.56/4       10.36/8       34.32/4  
  5.Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034       27.00/6        7.40/4       34.40/5  
  6.Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003       28.39/7        7.42/5       36.21/6  
  7.Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102       31.58/9        9.14/6       41.12/7  
  8.Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23            34.58/10       9.23/7       44.21/8  
  9.Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23            26.57/5       21.23/13      48.20/9  
 10.Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15            38.59/11      11.25/10      50.24/10 
 11.Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007       56.01/13      10.58/9       66.59/11 
 12.Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND            55.13/12      12.31/12      67.44/12 
   .Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP0050            /        11.49/11           /   
   .Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03S03017       31.27/8            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093       22.17/4        8.49/1       31.06/1  
  2.Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023       19.27/1       11.58/7       31.25/2  
  3.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101       22.33/5        9.29/2       32.02/3  
  4.Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042       22.49/6       10.12/4       33.01/4  
  5.Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004       21.45/2       12.00/9       33.45/5  
  6.Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005       25.11/7       10.34/5       35.45/6  
  7.Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002       21.49/3       14.25/10      36.14/7  
  8.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102       26.15/8       11.58/7       38.13/8  
  9.Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111       28.48/9       11.24/6       40.12/9  
 10.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029       30.20/10      10.10/3       40.30/10 
 11.Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15            46.07/11      15.27/12      61.34/11 
 12.Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080       52.13/12      22.12/13      74.25/12 
 13.Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45            69.18/13      14.36/11      83.54/13 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016       40.38/1       12.44/1       53.22/1  
  2.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027       45.24/2       13.24/2       58.48/2  
  3.Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005       49.36/4       14.54/4       64.30/3  
  4.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021       46.25/3       19.45/17      66.10/4  
  5.Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021       52.27/7       15.53/6       68.20/5  
  6.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066       52.09/6       16.47/10      68.56/6  
  7.Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031       51.57/5       18.34/15      70.31/7  
  8.Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093       56.52/8       16.39/9       73.31/8  
  9.Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048       56.52/8       16.57/11      73.49/9  
 10.Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016       62.26/10      17.47/13      80.13/10 
 11.Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026       68.53/12      14.49/3       83.42/11 
 12.Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117       68.22/11      15.31/5       83.53/12 
 13.Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028       71.22/14      16.16/8       87.38/13 
 14.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010       77.58/16      17.50/14      95.48/14 
 15.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033       69.50/13      26.16/19      96.06/15 
 16.Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003       78.49/17      17.35/12      96.24/16 
 17.Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15            83.16/18      16.07/7       99.23/17 
 18.Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15            74.36/15      27.02/20     101.38/18 
 19.Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094       89.56/19      20.22/18     110.18/19 
 20.Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009       97.44/20      18.37/16     116.21/20 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024       60.19/3       22.32/5       82.51/1  
  2.Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001       59.44/2       23.14/8       82.58/2  
  3.Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013       62.31/5       20.49/2       83.20/3  
  4.Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047       66.53/6       21.44/4       88.37/4  
  5.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022       69.34/8       20.40/1       90.14/5  
  6.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026       67.24/7       23.25/9       90.49/6  
  7.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082       72.30/9       22.58/7       95.28/7  
  8.Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1            74.40/10      22.52/6       97.32/8  
  9.Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4            77.37/11      26.06/13     103.43/9  
 10.Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068       85.17/12      20.51/3      106.08/10 
 11.Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010       85.36/13      23.28/10     109.04/11 
 12.Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034       95.05/15      23.53/11     118.58/12 
 13.Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108       94.21/14      25.17/12     119.38/13 
   .Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003       59.13/1   NKl      /    NKl      /   
   .Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019       61.30/4   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008       53.35/1       18.50/2       72.25/1  
  2.Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064       54.37/2       18.36/1       73.13/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010       55.01/1       18.58/5       73.59/1  
  2.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063       60.35/2       17.52/2       78.27/2  
  3.Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090       63.32/3       18.20/3       81.52/3  
  4.Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23D23005       67.29/6       18.38/4       86.07/4  
  5.Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006       67.03/4       19.38/7       86.41/5  
  6.Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060       70.06/8       19.19/6       89.25/6  
  7.Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008       67.34/7       22.30/10      90.04/7  
  8.Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005       77.55/9       20.33/8       98.28/8  
  9.Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004       87.15/10      23.50/12     111.05/9  
 10.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004       97.40/11      26.27/13     124.07/10 
 11.Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND           104.52/12      26.38/14     131.30/11 
 12.Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3           107.58/13      30.53/15     138.51/12 
   .Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            67.03/4   NKl      /    NKl      /   
   .Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95D95028            /        21.05/9            /   
   .Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95D95026            /        23.04/11           /   
   .Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71                 /        16.32/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002       40.42/1       20.58/1       61.40/1  
  2.Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060       43.57/2       22.08/2       66.05/2  
  3.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081       49.37/3       22.50/3       72.27/3  
  4.Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND            62.49/4       25.18/4       88.07/4  
  5.Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056       72.59/5       41.23/6      114.22/5  
  6.Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025       86.45/6       31.14/5      117.59/6  
   .Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88W88058   NKl      /             /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3            39.43/1       16.00/1       55.43/1  
  2.Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850       58.52/2       21.00/2       79.52/2  
  3.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025       61.07/3       21.01/3       82.08/3  
  4.Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002       70.08/4       22.51/4       92.59/4  
  5.Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15            72.28/5       27.45/6      100.13/5  
  6.Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND           101.48/6       25.56/5      127.44/6  
  7.Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA           110.57/7       32.12/7      143.09/7  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031       48.25/2       20.07/1       68.32/1  
  2.Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            54.06/3       22.00/3       76.06/2  
  3.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751       55.25/4       21.54/2       77.19/3  
  4.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550       70.15/5       22.51/4       93.06/4  
   .Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP        NKl      /             /    NKl      /   
   .Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025       48.02/1   NKl      /    NKl      /   
   .Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1            79.48/6   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K50                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Movko Marina             Kaliningrad          RU1            46.00/1       17.50/1       63.50/1  
  2.Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1            50.14/2       19.59/2       70.13/2  
  3.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN            57.23/4       21.03/3       78.26/3  
  4.Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            52.54/3       31.56/5       84.50/4  
  5.Yudova Elena             Kaliningrad          RU1            81.55/5       31.00/4      112.55/5  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076       33.41/1       15.25/4       49.06/1  
  2.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070       35.26/2       14.58/3       50.24/2  
  3.Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            39.10/3       11.53/1       51.03/3  
  4.Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK            46.32/4       13.09/2       59.41/4  
  5.Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            47.38/5       17.27/6       65.05/5  
  6.Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651       57.08/7       17.10/5       74.18/6  
  7.Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM            51.28/6       24.58/7       76.26/7  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K60                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150       33.28/1       18.34/1       52.02/1  
  2.Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            36.45/2       29.28/5       66.13/2  
  3.Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            39.56/3       27.16/3       67.12/3  
  4.Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951       52.38/4       27.34/4       80.12/4  
  5.Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021       66.31/6       19.55/2       86.26/5  
  6.Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401       55.40/5       34.41/6       90.21/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10R                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93            18.03/1        5.33/1       23.36/1  
  2.Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23            23.57/2        8.15/4       32.12/2  
  3.Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            26.53/3        9.03/7       35.56/3  
  4.Rycerska Zuzanna         KS Artemis Wrocław   D92            28.39/5       10.58/13      39.37/4  
  5.Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND            29.07/6       12.30/16      41.37/5  
  6.Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47            33.17/8        9.38/8       42.55/6  
  7.Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88            32.12/7       10.44/12      42.56/7  
  8.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            34.38/9        8.45/6       43.23/8  
  9.Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND            36.46/10      13.08/18      49.54/9  
 10.Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15            28.20/4       21.45/24      50.05/10 
 11.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            38.33/11      12.31/17      51.04/11 
 12.Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98            43.05/12      11.41/14      54.46/12 
 13.Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01            44.35/13      14.57/21      59.32/13 
 14.Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93            50.21/14       9.51/9       60.12/14 
 15.Kołeczko Maksymilian     UKS Jedynka Jastrzęb S01            51.58/15      19.22/23      71.20/15 
 16.Widziewicz Damian        MKS MOS Wrocław      D91            59.37/16      13.45/20      73.22/16 
 17.Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92            68.40/17      15.48/22      84.28/17 
   .Patejko Zuzanna          WKS Gwardia Warszawa W88                 /        23.56/25           /   
   .Bala Julia               MKS Pogoń Siedlce    W86                 /         7.21/3            /   
   .Bala Tymoteusz           MKS Pogoń Siedlce    W86                 /         7.20/2            /   
   .Janiak Blanka Marek      MKS Pogoń Siedlce    W86                 /        13.40/19           /   
   .Lichoń Oliwia            KS Artemis Wrocław   D92                 /        10.31/11           /   
   .Lewczuk Filip            Indywidualnie        IND                 /        11.49/15           /   
   .Strugała Anna            Indywidualnie        IND                 /        10.10/10           /   
   .Kulpa-Michewicz Marta    MKS Paulinum Jelenia D93                 /         8.17/5            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111       17.26/1        9.32/2       26.58/1  
  2.Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029       20.03/2        9.04/1       29.07/2  
  3.Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107       23.27/5       10.50/5       34.17/3  
  4.Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080       21.37/4       15.38/6       37.15/4  
  5.Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035       28.21/6       10.46/4       39.07/5  
  6.Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45            21.20/3       22.22/7       43.42/6  
  7.Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88            45.34/8        9.39/3       55.13/7  
  8.Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01036       35.26/7       22.38/8       58.04/8  
  9.Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23            48.02/9       44.37/9       92.39/9  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47            17.53/1        8.11/5       26.04/1  
  2.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142       19.17/2        7.05/1       26.22/2  
  3.Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064       20.10/3        8.01/4       28.11/3  
  4.Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111       21.11/4        7.32/3       28.43/4  
  5.Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013       27.05/6        8.16/6       35.21/5  
  6.Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01035       23.22/5       13.46/12      37.08/6  
  7.Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012       33.03/8        7.27/2       40.30/7  
  8.Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026       29.37/7       11.06/8       40.43/8  
  9.Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075       36.45/9       12.05/10      48.50/9  
 10.Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041       42.38/12      15.55/13      58.33/10 
 11.Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154       48.48/13      11.37/9       60.25/11 
 12.Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15            49.48/14      13.44/11      63.32/12 
 13.Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073       41.45/11      24.11/15      65.56/13 
 14.Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017       51.33/15      22.56/14      74.29/14 
   .Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109       38.58/10  NKl      /    NKl      /   
   .Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15                 /         8.34/7            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018       29.23/1       10.36/2       39.59/1  
  2.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018       29.33/2       13.55/14      43.28/2  
  3.Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008       32.21/4       11.12/3       43.33/3  
  4.Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007       35.21/8       10.21/1       45.42/4  
  5.Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061       34.18/6       11.57/8       46.15/5  
  6.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114       34.07/5       12.12/11      46.19/6  
  7.Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046       31.23/3       15.13/18      46.36/7  
  8.Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902       35.00/7       11.45/5       46.45/8  
  9.Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901       35.37/9       11.34/4       47.11/9  
 10.Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067       37.05/10      12.08/9       49.13/10 
 11.Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113       39.07/11      11.56/7       51.03/11 
 12.Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057       39.14/13      13.50/13      53.04/12 
 13.Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15            39.08/12      15.51/21      54.59/13 
 14.Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110       46.18/17      12.18/12      58.36/14 
 15.Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046       44.47/14      13.58/15      58.45/15 
 16.Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11            45.04/15      14.52/17      59.56/16 
 17.Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021       47.17/18      14.13/16      61.30/17 
 18.Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037       54.03/20      11.50/6       65.53/18 
 18.Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070       50.08/19      15.45/19      65.53/18 
 20.Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064       45.12/16      26.10/22      71.22/20 
 21.Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011       68.00/21      12.08/9       80.08/21 
 22.Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15           162.48/22      27.00/23     189.48/22 
   .Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93        NKl      /        15.48/20  NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030       44.14/1       17.01/3       61.15/1  
  2.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021       44.27/2       18.44/4       63.11/2  
  3.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024       48.44/3       16.21/1       65.05/3  
  4.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118       48.55/4       16.57/2       65.52/4  
  5.Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010       55.15/5       19.06/5       74.21/5  
  6.Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1            55.51/6       20.07/8       75.58/6  
  7.Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118       62.05/7       19.48/7       81.53/7  
  8.Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116       66.58/10      19.14/6       86.12/8  
  9.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011       62.10/8       26.11/12      88.21/9  
 10.Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084       64.21/9       24.40/10      89.01/10 
   .Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151   NKL-LIM  /    NKl      /    NKl      /   
   .Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047   NKl      /        23.16/9   NKl      /   
   .Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBMBBM9700   NKl      /        29.41/13  NKl      /   
   .Banach Arkadiusz         LKO Leszno           P40                      NKl      /    NKl      /   
   .Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4            86.25/11  NKl      /    NKl      /   
   .Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23           148.47/12  NKl      /    NKl      /   
   .Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP9700            /        25.59/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073       56.52/2       19.13/6       76.05/1  
  2.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032       59.02/3       17.39/3       76.41/2  
  3.Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074       60.24/4       18.07/5       78.31/3  
  4.Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076       51.59/1       26.39/16      78.38/4  
  5.Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015       61.57/5       17.40/4       79.37/5  
  6.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001       63.40/7       16.57/1       80.37/6  
  7.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012       67.27/10      17.05/2       84.32/7  
  8.Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032       65.55/8       19.50/7       85.45/8  
  9.Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031       66.32/9       22.48/12      89.20/9  
 10.Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035       70.41/11      22.00/10      92.41/10 
 11.Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013       74.15/13      20.49/8       95.04/11 
 12.Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084       83.16/14      23.50/14     107.06/12 
 13.Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15            86.15/15      22.18/11     108.33/13 
 14.Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019       87.32/16      21.55/9      109.27/14 
 15.Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028       93.06/18      22.48/12     115.54/15 
 16.Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022       92.28/17      26.19/15     118.47/16 
   .Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93D93012       63.39/6   NKl      /    NKl      /   
   .Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93D93034       72.58/12           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004       50.59/1       17.37/2       68.36/1  
  2.Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048       56.07/2       17.02/1       73.09/2  
  3.Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005       57.42/3       18.33/3       76.15/3  
  4.Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022       60.47/4       20.16/7       81.03/4  
  5.Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016       65.24/7       18.58/4       84.22/5  
  6.Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080       65.12/6       19.24/5       84.36/6  
  7.Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029       63.53/5       22.24/8       86.17/7  
  8.Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4            88.54/8       19.46/6      108.40/8  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002       53.48/1       21.20/11      75.08/1  
  2.Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004       56.17/2       18.54/3       75.11/2  
  3.Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003       57.01/3       18.18/2       75.19/3  
  4.Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015       57.55/4       17.54/1       75.49/4  
  5.Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            60.41/5       19.30/6       80.11/5  
  6.Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1            61.26/6       19.08/5       80.34/6  
  7.Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93            66.33/9       18.58/4       85.31/7  
  8.Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005       64.35/8       21.55/12      86.30/8  
  9.Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1            66.57/10      20.14/9       87.11/9  
 10.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005       63.33/7       30.36/19      94.09/10 
 11.Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92            75.57/11      22.50/13      98.47/11 
 12.Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89            79.20/12      20.13/8       99.33/12 
 13.Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15            85.08/13      19.52/7      105.00/13 
 14.Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008       91.51/14      23.46/14     115.37/14 
 15.Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11           110.16/17      25.49/15     136.05/15 
 16.Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11           109.02/16      29.00/18     138.02/16 
 17.Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70E70006      123.50/18      28.26/17     152.16/17 
   .Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl      /        25.53/16  NKl      /   
   .Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95D95072            /        20.14/9            /   
   .Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54F54030       99.17/15           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027       59.09/2       17.49/2       76.58/1  
  2.Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099       58.54/1       18.18/4       77.12/2  
  3.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001       60.01/3       17.55/3       77.56/3  
  4.Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094       60.07/4       18.32/5       78.39/4  
  5.Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006       61.43/5       19.38/9       81.21/5  
  6.Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063       63.36/6       19.02/8       82.38/6  
  7.Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1            65.23/7       22.58/13      88.21/7  
  8.Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001       69.14/8       19.38/9       88.52/8  
  9.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055       73.08/9       20.58/12      94.06/9  
   .Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1        NKl      /        25.09/14  NKl      /   
   .Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95D95082            /    NKl      /    NKl      /   
   .Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35P35015            /        18.48/6            /   
   .Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95D95098            /        18.57/7            /   
   .Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95D95033            /        17.37/1            /   
   .Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95D95061            /        19.41/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041       47.56/1       17.33/2       65.29/1  
  2.Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93            49.49/2       16.44/1       66.33/2  
  3.Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95            52.31/3       18.33/4       71.04/3  
  4.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005       55.26/5       17.40/3       73.06/4  
  5.Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020       57.58/6       21.11/7       79.09/5  
  6.Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02            54.49/4       26.26/18      81.15/6  
  7.Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026       58.06/7       24.13/15      82.19/7  
  8.Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008       62.33/9       22.40/9       85.13/8  
  9.Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13            60.10/8       25.37/17      85.47/9  
 10.Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028       62.38/10      23.47/14      86.25/10 
 11.Żak Tomasz               Indywidualnie        IND            64.43/12      21.49/8       86.32/11 
 12.Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001       69.42/13      20.44/6       90.26/12 
 13.Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041       73.09/14      23.01/11      96.10/13 
 14.Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K       77.41/17      19.45/5       97.26/14 
 15.Kosicki Roman            Indywidualnie        IND            75.26/15      23.24/12      98.50/15 
 16.Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008       76.14/16      23.28/13      99.42/16 
 17.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03            79.48/18      22.43/10     102.31/17 
 18.Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND            93.42/19      25.09/16     118.51/18 
 19.Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01033      100.34/20      26.41/19     127.15/19 
 20.Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082      116.24/21      26.55/20     143.19/20 
   .Gudowski Rober           Indywidualnie        IND        NKl      /             /    NKl      /   
   .Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92D92034       63.23/11           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049       47.41/1       14.25/1       62.06/1  
  2.Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040       51.35/2       15.49/2       67.24/2  
  3.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030       56.42/3       15.54/3       72.36/3  
  4.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801       57.31/4       18.25/11      75.56/4  
  5.Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001       61.39/6       15.57/4       77.36/5  
  6.Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021       60.53/5       18.30/12      79.23/6  
  7.Nadera Dariusz           CX 80 Kalisz         PL6            62.26/7       18.47/14      81.13/7  
  8.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039       65.34/8       17.27/5       83.01/8  
  9.Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090       68.15/9       17.32/6       85.47/9  
 10.Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009       71.26/10      18.33/13      89.59/10 
 11.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098       80.08/11      18.10/10      98.18/11 
 12.Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1            82.23/12      17.44/8      100.07/12 
 13.Polewczak Roman          Indywidualnie        IND            89.06/13      22.39/15     111.45/13 
 14.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083      106.36/15      17.40/7      124.16/14 
 15.Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065      103.07/14      26.45/16     129.52/15 
   .Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49F49020   NKl      /        17.47/9   NKl      /   
   .Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND                 /        33.44/17           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3            44.20/1       16.23/2       60.43/1  
  2.Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003       49.40/3       14.39/1       64.19/2  
  3.Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007       48.28/2       17.03/3       65.31/3  
  4.Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301       50.45/4       18.02/4       68.47/4  
  5.Troesch Urs              Berliner TSC         GE1            54.28/5       19.17/5       73.45/5  
  6.Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026       75.30/6       24.01/7       99.31/6  
  7.Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30            76.58/7       26.46/8      103.44/7  
   .Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020   NKl      /        23.40/6   NKl      /   
   .Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND            78.46/8   NKl      /    NKl      /   
   .Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02W02029       78.59/9            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049       57.43/2       21.08/2       78.51/1  
  2.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800       61.01/4       19.52/1       80.53/2  
  3.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005       60.44/3       21.54/3       82.38/3  
  4.Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1            55.00/1       29.13/5       84.13/4  
  5.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032       78.49/6       23.32/4      102.21/5  
  6.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008      107.52/7       34.10/6      142.02/6  
   .Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP            70.29/5            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006       42.54/1       15.24/5       58.18/1  
  2.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            43.40/2       15.14/4       58.54/2  
  3.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053       46.37/3       14.53/2       61.30/3  
  4.Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017       46.54/4       15.32/6       62.26/4  
  5.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005       47.08/5       15.37/7       62.45/5  
  6.Milos Rychlý             TJ Opava             OOP            49.37/6       15.05/3       64.42/6  
  7.Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023       50.40/8       15.49/8       66.29/7  
  8.Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018       51.42/9       14.48/1       66.30/8  
  9.Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001       50.32/7       16.23/9       66.55/9  
 10.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM            53.54/10      17.50/13      71.44/10 
 11.Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1            60.13/11      16.38/10      76.51/11 
 12.Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            60.41/12      16.43/11      77.24/12 
 13.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            61.47/14      19.51/18      81.38/13 
 14.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022       67.19/15      17.42/12      85.01/14 
 15.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028       68.03/16      19.27/16      87.30/15 
 16.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22            70.03/17      19.49/17      89.52/16 
 17.Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93            83.00/20      17.59/14     100.59/17 
 18.Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            76.41/18      25.39/20     102.20/18 
 19.Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043       82.24/19      20.30/19     102.54/19 
   .Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93        NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2                 /        18.14/15           /   
   .Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92D92024       61.34/13           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69P69072       45.00/2       16.17/1       61.17/1  
  2.Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1            44.55/1       18.27/5       63.22/2  
  3.Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4            47.16/3       17.17/3       64.33/3  
  4.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900       48.22/4       18.20/4       66.42/4  
  5.Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020       51.41/5       19.12/8       70.53/5  
  6.Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023       64.21/8       16.45/2       81.06/6  
  7.Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036       61.10/7       20.34/9       81.44/7  
  8.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100       65.53/9       18.46/6       84.39/8  
  9.Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08            68.20/10      19.11/7       87.31/9  
 10.Jagielski Jan            Indywidualnie        IND            78.43/11      26.05/11     104.48/10 
 11.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001      102.08/12      26.05/11     128.13/11 
   .Patejko Tadeusz          WKS Gwardia Warszawa W88                 /        22.29/10           /   
   .Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30K30099       52.21/6            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            34.34/1       15.51/1       50.25/1  
  2.Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414       36.48/2       19.45/2       56.33/2  
  3.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            37.24/3       25.34/3       62.58/3  
  4.Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            43.07/4       28.35/4       71.42/4  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001       48.41/1       15.16/2       63.57/1  
  2.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030       52.59/2       13.38/1       66.37/2  
  3.Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402       87.39/3       32.58/3      120.37/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN1                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
   .Mróz Renata              KS Artemis Wrocław   D92                 /         9.34/2            /   
   .Patejko Przemysław       WKS Gwardia Warszawa W88W88027            /         5.15/1            /   
   .Szpaczyńska Justyna      CSWInż.iChem. Wrocła X11                 /        24.45/3            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN2                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopczyński Adrian                                            55.34/1       17.08/3       72.42/1  
  2.Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75            74.47/2       20.32/5       95.19/2  
  3.Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022      118.31/3       22.23/6      140.54/3  
  4.Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70           126.57/4       19.36/4      146.33/4  
   .Lewczuk Mateusz          MKS Start Lublin     L45                 /        14.16/1            /   
   .Ciesiółka Magdalena      KS Artemis Wrocław   D92                 /        44.59/9            /   
   .Monika Piekarska         Indywidualnie        IND                 /        29.04/8            /   
   .Kołodziejska Anna        Indywidualnie        IND                 /        29.00/7            /   
   .Tomashevskiy Eduard      Kaliningrad          RU1                 /        16.12/2            /