Końcowe wyniki kategorii                                                                                          2012-08-19 17:19:29
                                                 XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 3.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140       21.05/1        7.35/1       28.40/1       23.52/1       52.32/1  
  2.Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098       26.42/6        8.57/3       35.39/5       24.42/2       60.21/2  
  3.Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038       22.04/2       12.03/7       34.07/2       30.58/6       65.05/3  
  4.Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024       30.07/8        7.58/2       38.05/6       28.59/3       67.04/4  
  5.Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN            22.37/3       11.57/6       34.34/4       32.36/7       67.10/5  
  6.Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6            28.09/7       11.54/5       40.03/7       30.26/5       70.29/6  
  7.Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025       25.28/5       15.33/8       41.01/8       41.57/8       82.58/7  
  7.Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059       25.12/4        8.59/4       34.11/3       48.47/9       82.58/7  
  9.Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106       31.40/9       27.23/9       59.03/9       30.11/4       89.14/9  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001       16.58/1        7.20/3       24.18/2       12.38/1       36.56/1  
  2.Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058       23.55/3        6.46/2       30.41/3       22.14/5       52.55/2  
  3.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            23.56/4       10.36/8       34.32/4       18.26/2       52.58/3  
  4.Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034       27.00/6        7.40/4       34.40/5       19.15/3       53.55/4  
  5.Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102       31.58/9        9.14/6       41.12/7       21.39/4       62.51/5  
  6.Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003       28.39/7        7.42/5       36.21/6       33.51/7       70.12/6  
  7.Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23            34.58/10       9.23/7       44.21/8       27.51/6       72.12/7  
  8.Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23            26.57/5       21.23/13      48.20/9       38.32/11      86.52/8  
  8.Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15            38.59/11      11.25/10      50.24/10      36.28/8       86.52/8  
 10.Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND            55.13/12      12.31/12      67.44/12      37.37/9      105.21/10 
 11.Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007       56.01/13      10.58/9       66.59/11      38.26/10     105.25/11 
   .Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15            17.49/2        6.01/1       23.50/1   NKl      /    NKl      /   
   .Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP0050            /        11.49/11           /             /             /   
   .Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03S03017       31.27/8            /             /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093       22.17/4        8.49/1       31.06/1       15.11/2       46.17/1  
  2.Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023       19.27/1       11.58/7       31.25/2       14.59/1       46.24/2  
  3.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101       22.33/5        9.29/2       32.02/3       15.16/3       47.18/3  
  4.Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042       22.49/6       10.12/4       33.01/4       18.42/5       51.43/4  
  5.Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005       25.11/7       10.34/5       35.45/6       18.12/4       53.57/5  
  6.Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002       21.49/3       14.25/10      36.14/7       18.45/6       54.59/6  
  7.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102       26.15/8       11.58/7       38.13/8       20.30/7       58.43/7  
  8.Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004       21.45/2       12.00/9       33.45/5       25.11/10      58.56/8  
  9.Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111       28.48/9       11.24/6       40.12/9       23.00/9       63.12/9  
 10.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029       30.20/10      10.10/3       40.30/10      22.48/8       63.18/10 
 11.Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15            46.07/11      15.27/12      61.34/11      28.01/11      89.35/11 
 12.Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45            69.18/13      14.36/11      83.54/13      39.31/12     123.25/12 
   .Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080       52.13/12      22.12/13      74.25/12  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027       45.24/2       13.24/2       58.48/2       30.43/1       89.31/1  
  2.Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005       49.36/4       14.54/4       64.30/3       37.59/6      102.29/2  
  3.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066       52.09/6       16.47/10      68.56/6       34.45/2      103.41/3  
  4.Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021       52.27/7       15.53/6       68.20/5       35.36/3      103.56/4  
  5.Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031       51.57/5       18.34/15      70.31/7       37.48/5      108.19/5  
  6.Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093       56.52/8       16.39/9       73.31/8       37.01/4      110.32/6  
  7.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021       46.25/3       19.45/17      66.10/4       46.24/9      112.34/7  
  8.Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048       56.52/8       16.57/11      73.49/9       40.19/7      114.08/8  
  9.Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016       62.26/10      17.47/13      80.13/10      46.57/10     127.10/9  
 10.Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028       71.22/14      16.16/8       87.38/13      43.43/8      131.21/10 
 11.Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117       68.22/11      15.31/5       83.53/12      48.08/11     132.01/11 
 12.Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026       68.53/12      14.49/3       83.42/11      48.39/12     132.21/12 
 13.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010       77.58/16      17.50/14      95.48/14      48.56/13     144.44/13 
 14.Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003       78.49/17      17.35/12      96.24/16      63.25/16     159.49/14 
 15.Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094       89.56/19      20.22/18     110.18/19      57.12/15     167.30/15 
 16.Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009       97.44/20      18.37/16     116.21/20      54.50/14     171.11/16 
   .Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033       69.50/13      26.16/19      96.06/15  NKl      /    NKl      /   
   .Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016       40.38/1       12.44/1       53.22/1   NKl      /    NKl      /   
   .Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15            83.16/18      16.07/7       99.23/17  NKl      /    NKl      /   
   .Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15            74.36/15      27.02/20     101.38/18  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024       60.19/3       22.32/5       82.51/1       50.33/2      133.24/1  
  2.Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001       59.44/2       23.14/8       82.58/2       53.38/5      136.36/2  
  3.Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013       62.31/5       20.49/2       83.20/3       53.53/6      137.13/3  
  4.Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047       66.53/6       21.44/4       88.37/4       51.50/4      140.27/4  
  5.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082       72.30/9       22.58/7       95.28/7       58.12/8      153.40/5  
  6.Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1            74.40/10      22.52/6       97.32/8       62.08/9      159.40/6  
  7.Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4            77.37/11      26.06/13     103.43/9       56.00/7      159.43/7  
  8.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022       69.34/8       20.40/1       90.14/5       69.30/12     159.44/8  
  9.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026       67.24/7       23.25/9       90.49/6       74.43/13     165.32/9  
 10.Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068       85.17/12      20.51/3      106.08/10      68.00/11     174.08/10 
 11.Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010       85.36/13      23.28/10     109.04/11      65.17/10     174.21/11 
   .Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003       59.13/1   NKl      /    NKl      /        46.01/1   NKl      /   
   .Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019       61.30/4   NKl      /    NKl      /        51.19/3   NKl      /   
   .Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108       94.21/14      25.17/12     119.38/13  NKl      /    NKl      /   
   .Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034       95.05/15      23.53/11     118.58/12  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008       53.35/1       18.50/2       72.25/1       49.54/1      122.19/1  
  2.Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064       54.37/2       18.36/1       73.13/2       56.25/2      129.38/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063       60.35/2       17.52/2       78.27/2       48.48/1      127.15/1  
  2.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010       55.01/1       18.58/5       73.59/1       55.27/5      129.26/2  
  3.Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006       67.03/4       19.38/7       86.41/5       49.04/2      135.45/3  
  4.Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090       63.32/3       18.20/3       81.52/3       55.16/4      137.08/4  
  5.Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005       77.55/9       20.33/8       98.28/8       57.32/6      156.00/5  
  6.Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008       67.34/7       22.30/10      90.04/7       66.20/9      156.24/6  
  7.Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060       70.06/8       19.19/6       89.25/6       69.15/10     158.40/7  
  8.Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004       87.15/10      23.50/12     111.05/9       75.22/12     186.27/8  
  9.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004       97.40/11      26.27/13     124.07/10      93.07/13     217.14/9  
 10.Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND           104.52/12      26.38/14     131.30/11     126.37/14     258.07/10 
 11.Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3           107.58/13      30.53/15     138.51/12     128.27/15     267.18/11 
   .Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            67.03/4   NKl      /    NKl      /        65.22/8   NKl      /   
   .Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95D95028            /        21.05/9            /        61.37/7            /   
   .Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95D95026            /        23.04/11           /        73.44/11           /   
   .Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71                 /        16.32/1            /        55.12/3            /   
   .Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23D23005       67.29/6       18.38/4       86.07/4            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002       40.42/1       20.58/1       61.40/1       44.05/1      105.45/1  
  2.Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060       43.57/2       22.08/2       66.05/2       44.50/2      110.55/2  
  3.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081       49.37/3       22.50/3       72.27/3       46.59/3      119.26/3  
  4.Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056       72.59/5       41.23/6      114.22/5       48.24/4      162.46/4  
  5.Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND            62.49/4       25.18/4       88.07/4       82.59/5      171.06/5  
  6.Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025       86.45/6       31.14/5      117.59/6       85.07/6      203.06/6  
   .Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88W88058   NKl      /             /    NKl      /       108.22/7   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3            39.43/1       16.00/1       55.43/1       43.16/1       98.59/1  
  2.Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850       58.52/2       21.00/2       79.52/2       57.22/2      137.14/2  
  3.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025       61.07/3       21.01/3       82.08/3       58.14/3      140.22/3  
  4.Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15            72.28/5       27.45/6      100.13/5       63.03/4      163.16/4  
  5.Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND           101.48/6       25.56/5      127.44/6       77.57/5      205.41/5  
  6.Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA           110.57/7       32.12/7      143.09/7       97.39/6      240.48/6  
   .Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002       70.08/4       22.51/4       92.59/4   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031       48.25/2       20.07/1       68.32/1       44.28/2      113.00/1  
  2.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751       55.25/4       21.54/2       77.19/3       47.03/3      124.22/2  
  3.Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            54.06/3       22.00/3       76.06/2       48.21/4      124.27/3  
  4.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550       70.15/5       22.51/4       93.06/4       82.28/5      175.34/4  
   .Kavkova Dana             OK Sparta Praha      SCP        NKl      /             /    NKl      /             /    NKl      /   
   .Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025       48.02/1   NKl      /    NKl      /        43.05/1   NKl      /   
   .Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1            79.48/6   NKl      /    NKl      /             /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Movko Marina             Kaliningrad          RU1            46.00/1       17.50/1       63.50/1       40.21/1      104.11/1  
  2.Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1            50.14/2       19.59/2       70.13/2       51.44/2      121.57/2  
  3.Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            52.54/3       31.56/5       84.50/4       75.23/4      160.13/3  
  4.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN            57.23/4       21.03/3       78.26/3       83.55/5      162.21/4  
  5.Yudova Elena             Kaliningrad          RU1            81.55/5       31.00/4      112.55/5       65.50/3      178.45/5  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076       33.41/1       15.25/4       49.06/1       42.00/1       91.06/1  
  2.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070       35.26/2       14.58/3       50.24/2       60.07/2      110.31/2  
  3.Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            39.10/3       11.53/1       51.03/3       60.55/3      111.58/3  
  4.Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651       57.08/7       17.10/5       74.18/6       63.29/4      137.47/4  
  5.Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            47.38/5       17.27/6       65.05/5       77.34/5      142.39/5  
   .Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM            51.28/6       24.58/7       76.26/7   NKl      /    NKl      /   
   .Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK            46.32/4       13.09/2       59.41/4   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K60                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150       33.28/1       18.34/1       52.02/1       28.07/1       80.09/1  
  2.Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            39.56/3       27.16/3       67.12/3       33.28/2      100.40/2  
  3.Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            36.45/2       29.28/5       66.13/2       35.13/3      101.26/3  
  4.Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951       52.38/4       27.34/4       80.12/4       47.19/4      127.31/4  
  5.Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021       66.31/6       19.55/2       86.26/5       53.52/5      140.18/5  
   .Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401       55.40/5       34.41/6       90.21/6   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10R                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93            18.03/1        5.33/1       23.36/1       18.19/1       41.55/1  
  2.Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23            23.57/2        8.15/4       32.12/2       22.31/2       54.43/2  
  3.Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            26.53/3        9.03/7       35.56/3       24.41/3       60.37/3  
  4.Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND            29.07/6       12.30/16      41.37/5       27.55/5       69.32/4  
  5.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            34.38/9        8.45/6       43.23/8       26.51/4       70.14/5  
  6.Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47            33.17/8        9.38/8       42.55/6       32.57/10      75.52/6  
  7.Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88            32.12/7       10.44/12      42.56/7       37.55/13      80.51/7  
  8.Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND            36.46/10      13.08/18      49.54/9       32.49/9       82.43/8  
  9.Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15            28.20/4       21.45/24      50.05/10      33.09/11      83.14/9  
 10.Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98            43.05/12      11.41/14      54.46/12      29.11/6       83.57/10 
 11.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            38.33/11      12.31/17      51.04/11      37.29/12      88.33/11 
 12.Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93            50.21/14       9.51/9       60.12/14      39.47/14      99.59/12 
 13.Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01            44.35/13      14.57/21      59.32/13      46.55/16     106.27/13 
 14.Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92            68.40/17      15.48/22      84.28/17      30.06/8      114.34/14 
   .Patejko Zuzanna          WKS Gwardia Warszawa W88                 /        23.56/25           /             /             /   
   .Bala Julia               MKS Pogoń Siedlce    W86                 /         7.21/3            /             /             /   
   .Bala Tymoteusz           MKS Pogoń Siedlce    W86                 /         7.20/2            /             /             /   
   .Janiak Blanka Marek      MKS Pogoń Siedlce    W86                 /        13.40/19           /             /             /   
   .Lichoń Oliwia            KS Artemis Wrocław   D92                 /        10.31/11           /             /             /   
   .Lewczuk Filip            Indywidualnie        IND                 /        11.49/15           /        29.40/7            /   
   .Strugała Anna            Indywidualnie        IND                 /        10.10/10           /             /             /   
   .Kulpa-Michewicz Marta    MKS Paulinum Jelenia D93                 /         8.17/5            /        44.42/15           /   
   .Kołeczko Maksymilian     UKS Jedynka Jastrzęb S01            51.58/15      19.22/23      71.20/15           /             /   
   .Widziewicz Damian        MKS MOS Wrocław      D91            59.37/16      13.45/20      73.22/16           /             /   
   .Rycerska Zuzanna         KS Artemis Wrocław   D92            28.39/5       10.58/13      39.37/4            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111       17.26/1        9.32/2       26.58/1       21.12/2       48.10/1  
  2.Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029       20.03/2        9.04/1       29.07/2       22.24/3       51.31/2  
  3.Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080       21.37/4       15.38/6       37.15/4       20.47/1       58.02/3  
  4.Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107       23.27/5       10.50/5       34.17/3       27.56/6       62.13/4  
  5.Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035       28.21/6       10.46/4       39.07/5       25.32/5       64.39/5  
  6.Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45            21.20/3       22.22/7       43.42/6       22.29/4       66.11/6  
  7.Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88            45.34/8        9.39/3       55.13/7       32.44/7       87.57/7  
  8.Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23            48.02/9       44.37/9       92.39/9       87.02/8      179.41/8  
   .Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01036       35.26/7       22.38/8       58.04/8            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142       19.17/2        7.05/1       26.22/2       12.47/1       39.09/1  
  2.Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47            17.53/1        8.11/5       26.04/1       15.13/2       41.17/2  
  3.Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111       21.11/4        7.32/3       28.43/4       17.25/3       46.08/3  
  4.Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064       20.10/3        8.01/4       28.11/3       26.22/9       54.33/4  
  5.Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013       27.05/6        8.16/6       35.21/5       20.14/7       55.35/5  
  6.Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026       29.37/7       11.06/8       40.43/8       18.02/5       58.45/6  
  7.Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012       33.03/8        7.27/2       40.30/7       19.11/6       59.41/7  
  8.Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075       36.45/9       12.05/10      48.50/9       21.34/8       70.24/8  
  9.Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154       48.48/13      11.37/9       60.25/11      17.39/4       78.04/9  
 10.Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041       42.38/12      15.55/13      58.33/10      29.15/11      87.48/10 
 11.Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017       51.33/15      22.56/14      74.29/14      34.16/12     108.45/11 
 12.Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073       41.45/11      24.11/15      65.56/13      45.47/14     111.43/12 
   .Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15            49.48/14      13.44/11      63.32/12  NKl      /    NKl      /   
   .Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109       38.58/10  NKl      /    NKl      /        38.40/13  NKl      /   
   .Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15                 /         8.34/7            /        27.35/10           /   
   .Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01035       23.22/5       13.46/12      37.08/6            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018       29.23/1       10.36/2       39.59/1       27.37/1       67.36/1  
  2.Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008       32.21/4       11.12/3       43.33/3       35.24/9       78.57/2  
  3.Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901       35.37/9       11.34/4       47.11/9       31.50/2       79.01/3  
  4.Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007       35.21/8       10.21/1       45.42/4       33.26/6       79.08/4  
  5.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018       29.33/2       13.55/14      43.28/2       35.54/10      79.22/5  
  6.Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061       34.18/6       11.57/8       46.15/5       33.10/5       79.25/6  
  7.Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046       31.23/3       15.13/18      46.36/7       33.00/4       79.36/7  
  8.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114       34.07/5       12.12/11      46.19/6       34.36/7       80.55/8  
  9.Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902       35.00/7       11.45/5       46.45/8       36.12/11      82.57/9  
 10.Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113       39.07/11      11.56/7       51.03/11      32.59/3       84.02/10 
 11.Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070       50.08/19      15.45/19      65.53/18      35.01/8      100.54/11 
 12.Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067       37.05/10      12.08/9       49.13/10      52.02/15     101.15/12 
 13.Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057       39.14/13      13.50/13      53.04/12      48.12/14     101.16/13 
 14.Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037       54.03/20      11.50/6       65.53/18      41.32/12     107.25/14 
 15.Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046       44.47/14      13.58/15      58.45/15      53.57/18     112.42/15 
 16.Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11            45.04/15      14.52/17      59.56/16      53.15/16     113.11/16 
 17.Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064       45.12/16      26.10/22      71.22/20      43.38/13     115.00/17 
 18.Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021       47.17/18      14.13/16      61.30/17      53.33/17     115.03/18 
 19.Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15            39.08/12      15.51/21      54.59/13      64.28/21     119.27/19 
 19.Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110       46.18/17      12.18/12      58.36/14      60.51/20     119.27/19 
 21.Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011       68.00/21      12.08/9       80.08/21      57.33/19     137.41/21 
   .Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93        NKl      /        15.48/20  NKl      /             /    NKl      /   
   .Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15           162.48/22      27.00/23     189.48/22  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030       44.14/1       17.01/3       61.15/1       35.39/1       96.54/1  
  2.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021       44.27/2       18.44/4       63.11/2       36.13/3       99.24/2  
  3.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024       48.44/3       16.21/1       65.05/3       35.47/2      100.52/3  
  4.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118       48.55/4       16.57/2       65.52/4       39.07/4      104.59/4  
  5.Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118       62.05/7       19.48/7       81.53/7       39.29/5      121.22/5  
  6.Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1            55.51/6       20.07/8       75.58/6       45.25/6      121.23/6  
  7.Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010       55.15/5       19.06/5       74.21/5       59.24/12     133.45/7  
  8.Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116       66.58/10      19.14/6       86.12/8       54.00/8      140.12/8  
  9.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011       62.10/8       26.11/12      88.21/9       58.11/10     146.32/9  
 10.Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084       64.21/9       24.40/10      89.01/10      57.43/9      146.44/10 
   .Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151   NKL-LIM  /    NKl      /    NKl      /       107.10/14  NKl      /   
   .Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047   NKl      /        23.16/9   NKl      /        50.17/7   NKl      /   
   .Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBMBBM9700   NKl      /        29.41/13  NKl      /             /    NKl      /   
   .Banach Arkadiusz         LKO Leszno           P40                      NKl      /    NKl      /             /    NKl      /   
   .Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4            86.25/11  NKl      /    NKl      /        58.15/11  NKl      /   
   .Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23           148.47/12  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP9700            /        25.59/11           /        86.32/13           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073       56.52/2       19.13/6       76.05/1       47.36/4      123.41/1  
  2.Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074       60.24/4       18.07/5       78.31/3       45.15/1      123.46/2  
  3.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001       63.40/7       16.57/1       80.37/6       45.23/2      126.00/3  
  4.Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015       61.57/5       17.40/4       79.37/5       47.03/3      126.40/4  
  5.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012       67.27/10      17.05/2       84.32/7       53.52/5      138.24/5  
  6.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032       59.02/3       17.39/3       76.41/2       64.43/7      141.24/6  
  7.Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032       65.55/8       19.50/7       85.45/8       61.50/6      147.35/7  
  8.Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035       70.41/11      22.00/10      92.41/10      83.32/10     176.13/8  
  9.Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084       83.16/14      23.50/14     107.06/12      70.53/8      177.59/9  
 10.Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013       74.15/13      20.49/8       95.04/11      96.54/13     191.58/10 
 11.Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019       87.32/16      21.55/9      109.27/14      83.39/11     193.06/11 
 12.Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15            86.15/15      22.18/11     108.33/13      91.23/12     199.56/12 
 13.Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022       92.28/17      26.19/15     118.47/16      82.23/9      201.10/13 
   .Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031       66.32/9       22.48/12      89.20/9   NKl      /    NKl      /   
   .Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076       51.59/1       26.39/16      78.38/4   NKl      /    NKl      /   
   .Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93D93012       63.39/6   NKl      /    NKl      /             /    NKl      /   
   .Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028       93.06/18      22.48/12     115.54/15  NKl      /    NKl      /   
   .Hołub Kszysztof          MKS Paulinum Jelenia D93D93034       72.58/12           /             /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004       50.59/1       17.37/2       68.36/1       48.20/1      116.56/1  
  2.Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048       56.07/2       17.02/1       73.09/2       54.35/2      127.44/2  
  3.Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005       57.42/3       18.33/3       76.15/3       54.55/3      131.10/3  
  4.Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022       60.47/4       20.16/7       81.03/4       56.07/4      137.10/4  
  5.Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080       65.12/6       19.24/5       84.36/6       56.51/6      141.27/5  
  6.Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029       63.53/5       22.24/8       86.17/7       56.07/4      142.24/6  
  7.Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016       65.24/7       18.58/4       84.22/5       60.29/7      144.51/7  
  8.Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4            88.54/8       19.46/6      108.40/8       79.17/8      187.57/8  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015       57.55/4       17.54/1       75.49/4       46.36/1      122.25/1  
  2.Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            60.41/5       19.30/6       80.11/5       47.06/2      127.17/2  
  3.Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1            61.26/6       19.08/5       80.34/6       50.46/4      131.20/3  
  4.Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002       53.48/1       21.20/11      75.08/1       58.11/7      133.19/4  
  5.Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004       56.17/2       18.54/3       75.11/2       58.18/8      133.29/5  
  6.Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1            66.57/10      20.14/9       87.11/9       49.49/3      137.00/6  
  7.Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003       57.01/3       18.18/2       75.19/3       64.20/10     139.39/7  
  8.Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93            66.33/9       18.58/4       85.31/7       57.45/6      143.16/8  
  9.Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005       64.35/8       21.55/12      86.30/8       61.58/9      148.28/9  
 10.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005       63.33/7       30.36/19      94.09/10      57.34/5      151.43/10 
 11.Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89            79.20/12      20.13/8       99.33/12      65.18/11     164.51/11 
 12.Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15            85.08/13      19.52/7      105.00/13      68.05/12     173.05/12 
 13.Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008       91.51/14      23.46/14     115.37/14      77.12/13     192.49/13 
 14.Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11           110.16/17      25.49/15     136.05/15      89.43/14     225.48/14 
 15.Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11           109.02/16      29.00/18     138.02/16     119.32/15     257.34/15 
   .Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl      /        25.53/16  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95D95072            /        20.14/9            /             /             /   
   .Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70E70006      123.50/18      28.26/17     152.16/17           /             /   
   .Stachowski Paweł         KS BnO Modrzew Skwie F54F54030       99.17/15           /             /             /             /   
   .Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92            75.57/11      22.50/13      98.47/11           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027       59.09/2       17.49/2       76.58/1       49.36/1      126.34/1  
  2.Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099       58.54/1       18.18/4       77.12/2       50.09/2      127.21/2  
  3.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001       60.01/3       17.55/3       77.56/3       51.45/4      129.41/3  
  4.Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094       60.07/4       18.32/5       78.39/4       51.24/3      130.03/4  
  5.Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006       61.43/5       19.38/9       81.21/5       56.29/5      137.50/5  
  6.Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063       63.36/6       19.02/8       82.38/6       61.59/7      144.37/6  
  7.Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001       69.14/8       19.38/9       88.52/8       58.08/6      147.00/7  
  8.Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1            65.23/7       22.58/13      88.21/7       63.38/8      151.59/8  
  9.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055       73.08/9       20.58/12      94.06/9       64.02/9      158.08/9  
   .Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1        NKl      /        25.09/14  NKl      /             /    NKl      /   
   .Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95D95082            /    NKl      /    NKl      /        65.30/10  NKl      /   
   .Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35P35015            /        18.48/6            /             /             /   
   .Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95D95098            /        18.57/7            /             /             /   
   .Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95D95033            /        17.37/1            /             /             /   
   .Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95D95061            /        19.41/11           /        78.41/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93            49.49/2       16.44/1       66.33/2       53.17/2      119.50/1  
  2.Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95            52.31/3       18.33/4       71.04/3       52.19/1      123.23/2  
  3.Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041       47.56/1       17.33/2       65.29/1       63.46/4      129.15/3  
  4.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005       55.26/5       17.40/3       73.06/4       67.23/9      140.29/4  
  5.Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02            54.49/4       26.26/18      81.15/6       65.26/6      146.41/5  
  6.Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13            60.10/8       25.37/17      85.47/9       63.55/5      149.42/6  
  7.Żak Tomasz               Indywidualnie        IND            64.43/12      21.49/8       86.32/11      63.16/3      149.48/7  
  8.Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028       62.38/10      23.47/14      86.25/10      66.07/7      152.32/8  
  9.Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041       73.09/14      23.01/11      96.10/13      67.03/8      163.13/9  
 10.Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008       62.33/9       22.40/9       85.13/8       79.25/12     164.38/10 
 11.Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001       69.42/13      20.44/6       90.26/12      75.49/11     166.15/11 
 12.Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026       58.06/7       24.13/15      82.19/7       85.14/15     167.33/12 
 13.Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008       76.14/16      23.28/13      99.42/16      74.04/10     173.46/13 
 14.Kosicki Roman            Indywidualnie        IND            75.26/15      23.24/12      98.50/15      79.59/13     178.49/14 
 15.Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K       77.41/17      19.45/5       97.26/14      83.16/14     180.42/15 
 16.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03            79.48/18      22.43/10     102.31/17      87.54/17     190.25/16 
 17.Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082      116.24/21      26.55/20     143.19/20      86.05/16     229.24/17 
   .Gudowski Rober           Indywidualnie        IND        NKl      /             /    NKl      /             /    NKl      /   
   .Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020       57.58/6       21.11/7       79.09/5   NKl      /    NKl      /   
   .Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND            93.42/19      25.09/16     118.51/18  NKl      /    NKl      /   
   .Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01033      100.34/20      26.41/19     127.15/19           /             /   
   .Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92D92034       63.23/11           /             /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049       47.41/1       14.25/1       62.06/1       43.27/1      105.33/1  
  2.Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040       51.35/2       15.49/2       67.24/2       51.42/2      119.06/2  
  3.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801       57.31/4       18.25/11      75.56/4       52.07/3      128.03/3  
  4.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030       56.42/3       15.54/3       72.36/3       55.39/5      128.15/4  
  5.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039       65.34/8       17.27/5       83.01/8       53.31/4      136.32/5  
  6.Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021       60.53/5       18.30/12      79.23/6       61.10/8      140.33/6  
  7.Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001       61.39/6       15.57/4       77.36/5       70.39/10     148.15/7  
  8.Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090       68.15/9       17.32/6       85.47/9       62.33/9      148.20/8  
  9.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098       80.08/11      18.10/10      98.18/11      72.14/11     170.32/9  
 10.Polewczak Roman          Indywidualnie        IND            89.06/13      22.39/15     111.45/13      60.08/7      171.53/10 
 11.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083      106.36/15      17.40/7      124.16/14      58.14/6      182.30/11 
 12.Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065      103.07/14      26.45/16     129.52/15     118.30/12     248.22/12 
   .Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49F49020   NKl      /        17.47/9   NKl      /             /    NKl      /   
   .Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1            82.23/12      17.44/8      100.07/12  NKl      /    NKl      /   
   .Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009       71.26/10      18.33/13      89.59/10  NKl      /    NKl      /   
   .Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND                 /        33.44/17           /             /             /   
   .Nadera Dariusz           CX 80 Kalisz         PL6            62.26/7       18.47/14      81.13/7            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3            44.20/1       16.23/2       60.43/1       45.58/2      106.41/1  
  2.Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003       49.40/3       14.39/1       64.19/2       43.54/1      108.13/2  
  3.Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007       48.28/2       17.03/3       65.31/3       51.40/3      117.11/3  
  4.Troesch Urs              Berliner TSC         GE1            54.28/5       19.17/5       73.45/5       53.47/4      127.32/4  
  5.Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301       50.45/4       18.02/4       68.47/4       59.18/5      128.05/5  
  6.Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30            76.58/7       26.46/8      103.44/7       70.18/6      174.02/6  
  7.Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026       75.30/6       24.01/7       99.31/6       84.07/7      183.38/7  
   .Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020   NKl      /        23.40/6   NKl      /        84.49/8   NKl      /   
   .Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND            78.46/8   NKl      /    NKl      /       103.02/9   NKl      /   
   .Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02W02029       78.59/9            /             /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800       61.01/4       19.52/1       80.53/2       60.03/1      140.56/1  
  2.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005       60.44/3       21.54/3       82.38/3       61.19/2      143.57/2  
  3.Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1            55.00/1       29.13/5       84.13/4       72.49/4      157.02/3  
  4.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032       78.49/6       23.32/4      102.21/5       72.37/3      174.58/4  
  5.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008      107.52/7       34.10/6      142.02/6      126.29/5      268.31/5  
   .Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049       57.43/2       21.08/2       78.51/1   NKl      /    NKl      /   
   .Kavka Jiri               OK Sparta Praha      SCP            70.29/5            /             /             /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            43.40/2       15.14/4       58.54/2       43.44/1      102.38/1  
  2.Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017       46.54/4       15.32/6       62.26/4       44.50/3      107.16/2  
  3.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005       47.08/5       15.37/7       62.45/5       44.44/2      107.29/3  
  4.Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006       42.54/1       15.24/5       58.18/1       51.02/6      109.20/4  
  5.Milos Rychlý             TJ Opava             OOP            49.37/6       15.05/3       64.42/6       49.09/5      113.51/5  
  6.Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023       50.40/8       15.49/8       66.29/7       47.43/4      114.12/6  
  7.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053       46.37/3       14.53/2       61.30/3       57.03/9      118.33/7  
  8.Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001       50.32/7       16.23/9       66.55/9       52.06/7      119.01/8  
  9.Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            60.41/12      16.43/11      77.24/12      54.58/8      132.22/9  
 10.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM            53.54/10      17.50/13      71.44/10      67.22/13     139.06/10 
 11.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            61.47/14      19.51/18      81.38/13      63.50/12     145.28/11 
 12.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022       67.19/15      17.42/12      85.01/14      70.04/16     155.05/12 
 13.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028       68.03/16      19.27/16      87.30/15      72.23/17     159.53/13 
 14.Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93            83.00/20      17.59/14     100.59/17      61.01/10     162.00/14 
 15.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22            70.03/17      19.49/17      89.52/16      76.16/19     166.08/15 
 16.Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043       82.24/19      20.30/19     102.54/19      67.52/14     170.46/16 
 17.Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            76.41/18      25.39/20     102.20/18      74.19/18     176.39/17 
   .Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93        NKl      /    NKl      /    NKl      /        97.09/20  NKl      /   
   .Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018       51.42/9       14.48/1       66.30/8   NKl      /    NKl      /   
   .Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2                 /        18.14/15           /        69.18/15           /   
   .Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92D92024       61.34/13           /             /        62.30/11           /   
   .Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1            60.13/11      16.38/10      76.51/11           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1            44.55/1       18.27/5       63.22/2       58.18/1      121.40/1  
  2.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900       48.22/4       18.20/4       66.42/4       66.35/3      133.17/2  
  3.Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020       51.41/5       19.12/8       70.53/5       63.12/2      134.05/3  
  4.Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08            68.20/10      19.11/7       87.31/9       72.08/4      159.39/4  
  5.Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023       64.21/8       16.45/2       81.06/6       81.38/6      162.44/5  
  6.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100       65.53/9       18.46/6       84.39/8       78.06/5      162.45/6  
  7.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001      102.08/12      26.05/11     128.13/11     116.12/7      244.25/7  
   .Patejko Tadeusz          WKS Gwardia Warszawa W88                 /        22.29/10           /    NKl      /    NKl      /   
   .Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30K30099       52.21/6            /             /    NKl      /    NKl      /   
   .Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4            47.16/3       17.17/3       64.33/3   NKl      /    NKl      /   
   .Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036       61.10/7       20.34/9       81.44/7   NKl      /    NKl      /   
   .Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69P69072       45.00/2       16.17/1       61.17/1            /             /   
   .Jagielski Jan            Indywidualnie        IND            78.43/11      26.05/11     104.48/10           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            34.34/1       15.51/1       50.25/1       43.04/3       93.29/1  
  2.Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414       36.48/2       19.45/2       56.33/2       41.22/1       97.55/2  
  3.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            37.24/3       25.34/3       62.58/3       41.31/2      104.29/3  
   .Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            43.07/4       28.35/4       71.42/4   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030       52.59/2       13.38/1       66.37/2       38.11/1      104.48/1  
  2.Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001       48.41/1       15.16/2       63.57/1       42.26/2      106.23/2  
  3.Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402       87.39/3       32.58/3      120.37/3       94.40/3      215.17/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN1                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   .Patejko Przemysław       WKS Gwardia Warszawa W88W88027            /         5.15/1            /    NKl      /    NKl      /   
   .Mróz Renata              KS Artemis Wrocław   D92                 /         9.34/2            /             /             /   
   .Szpaczyńska Justyna      CSWInż.iChem. Wrocła X11                 /        24.45/3            /        42.49/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN2                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewczuk Mateusz          MKS Start Lublin     L45            79.40/3       14.16/1       93.56/2       39.41/1      133.37/1  
  2.Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75            74.47/2       20.32/5       95.19/3       48.06/2      143.25/2  
  3.Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70           126.57/5       19.36/4      146.33/5       51.24/3      197.57/3  
  4.Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022      118.31/4       22.23/6      140.54/4       73.33/4      214.27/4  
   .Ciesiółka Magdalena      KS Artemis Wrocław   D92                 /        44.59/9            /        92.18/7            /   
   .Monika Piekarska         Indywidualnie        IND                 /        29.04/8            /        85.32/5            /   
   .Kołodziejska Anna        Indywidualnie        IND                 /        29.00/7            /        85.43/6            /   
   .Tomashevskiy Eduard      Kaliningrad          RU1                 /        16.12/2            /             /             /   
   .Kopczyński Adrian                                            55.34/1       17.08/3       72.42/1            /             /