Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2012-08-17 14:53:19
                                                                                                                                                         XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 1.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.9km    0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-62      4-63      5-67      6-99    
  1 Block Amelia                   21.05  2.35/5    7.47/2   13.09/2   16.25/1*  18.24/1*  20.36/1*  21.05/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     2.35/5    5.12/2    5.22/4    3.16/1*   1.59/3    2.12/6    0.29/2  
  2 Pulda Aleksandra               22.04  2.13/1*   7.20/1*  14.39/6   18.09/5   19.24/2   21.34/2   22.04/2  
    UKS Tukan Iwiny                       2.13/1*   5.07/1*   7.19/8    3.30/2    1.15/1*   2.10/5    0.30/4  
  3 Novotná Viktorka               22.37  3.19/9    9.35/8   13.55/3   17.54/3   20.02/3   22.10/3   22.37/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.19/9    6.16/8    4.20/2    3.59/3    2.08/4    2.08/4    0.27/1* 
  4 Nitsch Aleksandra              25.12  2.30/3    8.11/5   13.56/4   18.07/4   22.22/4   24.36/4   25.12/4  
    WKS Gwardia Warszawa                  2.30/3    5.41/6    5.45/5    4.11/4    4.15/7    2.14/7    0.36/7  
  5 Becmer Aleksandra              25.28  2.31/4    7.52/3   11.38/1*  17.42/2   22.50/5   24.56/5   25.28/5  
    MKS MOS Wrocław                       2.31/4    5.21/3    3.46/1*   6.04/5    5.08/8    2.06/3    0.32/6  
  6 Kędzierska Nadia               26.42  2.39/6    8.08/4   14.28/5   20.56/6   23.48/6   26.03/6   26.42/6  
    HKS Azymut Mochy                      2.39/6    5.29/4    6.20/6    6.28/6    2.52/6    2.15/8    0.39/9  
  7 Nadera Katarzyna               28.09  3.03/8    9.48/9   14.51/7   22.21/8   24.46/7   27.32/7   28.09/7  
    CX 80 Kalisz                          3.03/8    6.45/9    5.03/3    7.30/8    2.25/5    2.46/9    0.37/8  
  8 Krudowska Zofia                30.07  2.23/2    8.31/7   16.00/9   25.53/9   27.36/8   29.36/8   30.07/8  
    MKS MOS Wrocław                       2.23/2    6.08/7    7.29/9    9.53/9    1.43/2    2.00/2    0.31/5  
  9 Zając Magdalena                31.40  2.43/7    8.14/6   15.04/8   21.59/7   29.23/9   31.11/9   31.40/9  
    HKS Azymut Mochy                      2.43/7    5.31/5    6.50/7    6.55/7    7.24/9    1.48/1*   0.29/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.2km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-64      4-62      5-63      6-67      7-99    
  1 Ciesiółka Katarzyna            16.58  2.05/3    5.56/1*   8.10/1*   9.41/1*  13.05/1*  14.21/1*  16.25/1*  16.58/1* 
    MKS MOS Wrocław                       2.05/3    3.51/1*   2.14/1*   1.31/1*   3.24/2    1.16/1*   2.04/3    0.33/6  
  2 Deptulska Maria                17.49  2.08/5    6.38/2    9.03/2   10.47/2   13.57/2   15.30/2   17.23/2   17.49/2  
    UKS Orka Gdynia                       2.08/5    4.30/2    2.25/2    1.44/2    3.10/1*   1.33/3    1.53/1*   0.26/1* 
  3 Kalitka Julia                  23.55  2.08/5    8.53/4   11.23/3   14.35/3   19.26/4   21.17/4   23.23/4   23.55/3  
    HKS Azymut Mochy                      2.08/5    6.45/5    2.30/3    3.12/9    4.51/9    1.51/7    2.06/5    0.32/4  
  4 Proga Agnieszka                23.56  2.29/8    9.07/5   12.02/4   14.45/4   18.50/3   20.42/3   23.21/3   23.56/4  
    UKS Orientuś Łódź                     2.29/8    6.38/4    2.55/7    2.43/6    4.05/5    1.52/8    2.39/10   0.35/8  
  5 Gniado Karolina                26.57  4.12/12  12.12/8   15.20/8   18.04/7   22.00/6   23.45/5   26.29/6   26.57/5  
    UKS Tukan Iwiny                       4.12/12   8.00/8    3.08/8    2.44/7    3.56/4    1.45/6    2.44/11   0.28/2  
  6 Widziewicz Aleksandra          27.00  2.26/7    9.15/6   14.05/6   17.36/5   21.48/5   24.18/6   26.25/5   27.00/6  
    MKS MOS Wrocław                       2.26/7    6.49/6    4.50/10   3.31/10   4.12/6    2.30/10   2.07/6    0.35/8  
  7 Mastela Krystyna               28.39  3.00/10  14.10/10  16.47/9   19.24/8   24.08/8   25.49/7   28.04/7   28.39/7  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          3.00/10  11.10/11   2.37/4    2.37/5    4.44/8    1.41/5    2.15/7    0.35/8  
  8 Jurczyk Marta                  31.27  2.03/2    7.26/3   20.07/11  22.51/10  26.36/9   28.04/8   30.52/8   31.27/8  
    UKS Sparta Czyżowice                  2.03/2    5.23/3   12.41/12   2.44/7    3.45/3    1.28/2    2.48/12   0.35/8  
  9 Kuberska Nikola                31.58  1.58/1*  12.27/9   15.05/7   17.37/6   22.03/7   29.36/9   31.29/9   31.58/9  
    HKS Azymut Mochy                      1.58/1*  10.29/10   2.38/5    2.32/4    4.26/7    7.33/13   1.53/1*   0.29/3  
 10 Haniszewska Karolina           34.58  2.07/4   14.16/11  17.38/10  20.02/9   29.48/10  32.22/10  34.26/10  34.58/10 
    UKS Tukan Iwiny                       2.07/4   12.09/12   3.22/9    2.24/3    9.46/11   2.34/11   2.04/3    0.32/4  
 11 Sporek Julia                   38.59  3.55/11  11.10/7   14.02/5   22.58/11  34.23/11  35.59/11  38.25/11  38.59/11 
    UKS Orka Gdynia                       3.55/11   7.15/7    2.52/6    8.56/13  11.25/12   1.36/4    2.26/8    0.34/7  
 12 Śmieszek Julia                 55.13 17.02/13  25.25/13  38.36/13  43.01/13  50.10/13  52.07/13  54.38/12  55.13/12 
    Indywidualnie                        17.02/13   8.23/9   13.11/13   4.25/11   7.09/10   1.57/9    2.31/9    0.35/8  
 13 Korduszewska Olga              56.01  2.52/9   21.06/12  31.02/12  35.44/12  47.42/12  52.05/12  55.23/13  56.01/13 
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           2.52/9   18.14/13   9.56/11   4.42/12  11.58/13   4.23/12   3.18/13   0.38/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.5km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-64      4-46      5-66      6-63      7-41      8-67      9-99    
  1 Cych Agnieszka                 19.27  1.53/5    5.16/1*   8.25/4   10.17/2   13.13/2   15.38/2   16.14/1*  17.26/1*  19.00/1*  19.27/1* 
    MLKS ECHO Twardogóra                  1.53/5    3.23/1*   3.09/9    1.52/2    2.56/3    2.25/2    0.36/1*   1.12/7    1.34/1*   0.27/2  
  2 Sembratowicz Teresa            21.45  1.55/7    6.35/6    8.52/6   11.27/7   14.48/6   17.20/4   18.26/3   19.23/2   21.16/2   21.45/2  
    MKS MOS Wrocław                       1.55/7    4.40/5    2.17/3    2.35/10   3.21/7    2.32/4    1.06/7    0.57/2    1.53/5    0.29/9  
  3 Zięba Emilia                   21.49  1.43/3    6.49/7    8.59/7   11.18/6   14.42/5   17.17/3   17.59/2   19.24/3   21.21/3   21.49/3  
    MKS MOS Wrocław                       1.43/3    5.06/8    2.10/2    2.19/6    3.24/8    2.35/5    0.42/2    1.25/8    1.57/8    0.28/8  
  4 Królik Kinga                   22.17  1.44/4    5.28/2    8.14/2    9.55/1*  12.52/1*  15.07/1*  19.15/6   20.17/5   21.54/4   22.17/4  
    UKS Azymut Pabianice                  1.44/4    3.44/2    2.46/6    1.41/1*   2.57/4    2.15/1*   4.08/11   1.02/4    1.37/2    0.23/1* 
  5 Filipowska Aleksandra          22.33  1.30/1*   6.17/5    8.21/3   10.51/5   13.41/3   17.39/5   18.28/4   20.27/6   22.06/5   22.33/5  
    UKS Orientuś Łódź                     1.30/1*   4.47/6    2.04/1*   2.30/8    2.50/1*   3.58/8    0.49/4    1.59/10   1.39/4    0.27/2  
  6 Galla Zofia                    22.49  2.04/9    6.10/4    8.32/5   10.40/4   13.59/4   18.07/7   19.02/5   20.00/4   22.10/6   22.49/6  
    HKS Azymut Mochy                      2.04/9    4.06/4    2.22/5    2.08/4    3.19/6    4.08/10   0.55/6    0.58/3    2.10/11   0.39/13 
  7 Mądra Paulina                  25.11  1.53/5    5.51/3    8.12/1*  10.39/3   14.49/7   20.43/8   21.37/7   22.48/7   24.41/7   25.11/7  
    MKS MOS Wrocław                       1.53/5    3.58/3    2.21/4    2.27/7    4.10/10   5.54/13   0.54/5    1.11/6    1.53/5    0.30/11 
  8 Lech Zuzanna                   26.15  2.00/8    6.51/8    9.48/8   12.01/8   15.14/8   18.00/6   22.45/8   23.55/8   25.48/8   26.15/8  
    UKS Orientuś Łódź                     2.00/8    4.51/7    2.57/8    2.13/5    3.13/5    2.46/6    4.45/12   1.10/5    1.53/5    0.27/2  
  9 Wierzba Wiktoria               28.48  2.12/10  10.24/10  13.10/10  15.43/9   19.44/9   23.50/9   24.33/9   26.23/9   28.21/9   28.48/9  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.12/10   8.12/10   2.46/6    2.33/9    4.01/9    4.06/9    0.43/3    1.50/9    1.58/9    0.27/2  
 10 Kostrzewska Justyna            30.20  1.41/2   13.19/11  19.00/11  20.52/11  23.45/11  26.12/10  27.24/10  28.16/10  29.53/10  30.20/10 
    MKS Start Lublin                      1.41/2   11.38/11   5.41/11   1.52/2    2.53/2    2.27/3    1.12/8    0.52/1*   1.37/2    0.27/2  
 11 Kąkol Aleksandra               46.07  2.14/11   8.26/9   12.47/9   17.24/10  23.10/10  28.34/11  36.16/11  43.35/11  45.40/11  46.07/11 
    UKS Orka Gdynia                       2.14/11   6.12/9    4.21/10   4.37/13   5.46/11   5.24/12   7.42/13   7.19/13   2.05/10   0.27/2  
 12 Ratajczak Honorata             52.13  3.20/13  18.16/12  26.47/12  30.42/12  36.50/12  40.46/12  44.36/12  46.52/12  51.36/12  52.13/12 
    HKS Azymut Mochy                      3.20/13  14.56/12   8.31/13   3.55/11   6.08/12   3.56/7    3.50/10   2.16/11   4.44/12   0.37/12 
 13 Szuryga Michalina              69.18  2.36/12  32.00/13  39.36/13  43.37/13  50.52/13  55.45/13  58.36/13  61.25/13  68.49/13  69.18/13 
    MKS Start Lublin                      2.36/12  29.24/13   7.36/12   4.01/12   7.15/13   4.53/11   2.51/9    2.49/12   7.24/13   0.29/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.5km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-53      3-33      4-81      5-52      6-34      7-70      8-39      9-47     10-40     11-69     12-41     13-99    
  1 Cych Weronika                  40.38  4.35/1*   6.27/1*   9.28/1*  12.06/1*  15.18/1*  17.23/1*  20.19/1*  26.40/1*  32.02/2   32.54/2   36.15/1*  38.01/1*  40.12/1*  40.38/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.35/1*   1.52/1*   3.01/1*   2.38/2    3.12/1*   2.05/7    2.56/1*   6.21/15   5.22/2    0.52/1*   3.21/1*   1.46/1*   2.11/1*   0.26/4  
  2 Wańczyk Zuzanna                45.24  5.29/5    7.27/2   10.43/2   13.03/2   17.01/2   18.38/2   23.07/2   26.52/2   31.42/1*  32.37/1*  36.31/2   42.37/2   44.59/2   45.24/2  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        5.29/5    1.58/2    3.16/3    2.20/1*   3.58/3    1.37/2    4.29/11   3.45/5    4.50/1*   0.55/2    3.54/3    6.06/20   2.22/2    0.25/2  
  3 Hornik Aleksandra              46.25  4.52/2    8.33/3   11.47/3   17.11/4   21.11/4   22.55/4   26.34/3   29.31/3   36.17/3   37.19/3   41.12/3   43.06/3   45.54/3   46.25/3  
    WKS Grunwald Poznań                   4.52/2    3.41/6    3.14/2    5.24/14   4.00/5    1.44/3    3.39/3    2.57/1*   6.46/7    1.02/5    3.53/2    1.54/3    2.48/5    0.31/11 
  4 Bek Aleksandra                 49.36  5.08/4    8.55/4   13.36/4   16.48/3   20.40/3   22.38/3   27.41/4   31.14/4   37.44/4   38.54/4   43.48/4   46.01/4   49.01/4   49.36/4  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           5.08/4    3.47/7    4.41/10   3.12/4    3.52/2    1.58/5    5.03/12   3.33/3    6.30/5    1.10/7    4.54/6    2.13/4    3.00/11   0.35/17 
  5 Lekan Lidia                    51.57  7.11/10   9.55/5   14.52/5   18.18/5   22.29/5   24.28/5   28.20/5   32.35/5   39.50/6   41.07/6   45.48/6   48.33/6   51.26/5   51.57/5  
    UKS Azymut Siedliska                  7.11/10   2.44/3    4.57/13   3.26/7    4.11/6    1.59/6    3.52/4    4.15/8    7.15/11   1.17/12   4.41/4    2.45/9    2.53/9    0.31/11 
  6 Matyba Anna                    52.09  5.02/3   12.20/11  16.42/9   19.59/9   24.39/8   26.12/7   29.46/6   32.58/6   38.31/5   39.28/5   45.10/5   46.58/5   51.40/6   52.09/6  
    UKS Arkady Raszków                    5.02/3    7.18/18   4.22/7    3.17/5    4.40/11   1.33/1*   3.34/2    3.12/2    5.33/3    0.57/3    5.42/17   1.48/2    4.42/20   0.29/9  
  7 Olszańska Maja                 52.27  5.29/5   10.07/7   16.42/9   19.40/8   23.39/6   25.29/6   30.39/8   34.18/7   40.00/7   41.13/7   46.15/7   49.07/7   51.57/7   52.27/7  
    MLKS ECHO Twardogóra                  5.29/5    4.38/11   6.35/18   2.58/3    3.59/4    1.50/4    5.10/13   3.39/4    5.42/4    1.13/9    5.02/8    2.52/10   2.50/7    0.30/10 
  8 Banaś Agnieszka                56.52  6.50/8   11.17/9   15.19/7   18.55/7   24.13/7   26.31/8   30.36/7   34.39/8   41.22/8   42.34/8   48.15/8   52.11/8   56.24/9   56.52/8  
    UKS Orientuś Łódź                     6.50/8    4.27/10   4.02/5    3.36/8    5.18/12   2.18/8    4.05/7    4.03/6    6.43/6    1.12/8    5.41/16   3.56/18   4.13/18   0.28/7  
  8 Kulas Joanna                   56.52  6.21/7   10.01/6   15.00/6   18.23/6   25.00/9   27.47/9   31.53/9   36.49/9   43.56/9   45.09/9   50.44/9   53.16/9   56.12/8   56.52/8  
    UKS Arkady Raszków                    6.21/7    3.40/5    4.59/14   3.23/6    6.37/14   2.47/14   4.06/8    4.56/10   7.07/10   1.13/9    5.35/15   2.32/5    2.56/10   0.40/20 
 10 Kaźmierczak Marzena            62.26  7.10/9   11.02/8   17.13/11  23.11/11  27.34/10  31.15/10  35.27/10  39.36/10  49.28/10  50.52/10  55.35/10  58.48/10  61.59/10  62.26/10 
    UKS Orientuś Łódź                     7.10/9    3.52/8    6.11/17   5.58/16   4.23/9    3.41/19   4.12/9    4.09/7    9.52/16   1.24/13   4.43/5    3.13/15   3.11/14   0.27/5  
 11 Magierska Zuzanna              68.22  8.40/13  11.52/10  16.14/8   21.26/10  29.27/11  32.16/12  36.14/11  46.46/12  55.06/12  57.11/12  62.11/12  65.15/12  67.54/11  68.22/11 
    UKS Orientuś Łódź                     8.40/13   3.12/4    4.22/7    5.12/11   8.01/19   2.49/15   3.58/6   10.32/19   8.20/13   2.05/20   5.00/7    3.04/13   2.39/4    0.28/7  
 12 Sikora Marcelina               68.53  7.48/11  12.52/12  17.34/12  25.25/13  29.40/12  32.07/11  40.44/13  46.57/13  53.47/11  54.49/11  60.10/11  64.08/11  68.28/12  68.53/12 
    MKS Start Lublin                      7.48/11   5.04/13   4.42/11   7.51/19   4.15/8    2.27/11   8.37/18   6.13/14   6.50/8    1.02/5    5.21/12   3.58/19   4.20/19   0.25/2  
 13 Dzik Justyna                   69.50  9.16/14  15.50/14  20.40/14  28.27/16  32.50/14  35.23/14  43.56/16  49.49/15  57.11/14  58.08/14  63.35/14  66.09/13  69.18/13  69.50/13 
    MUKS Gliwice                          9.16/14   6.34/16   4.50/12   7.47/18   4.23/9    2.33/12   8.33/17   5.53/13   7.22/12   0.57/3    5.27/14   2.34/6    3.09/13   0.32/13 
 14 Kalitka Katarzyna              71.22 11.29/17  15.29/13  19.11/13  25.09/12  32.24/13  35.02/13  39.18/12  46.26/11  55.50/13  57.23/13  63.18/13  66.55/14  70.50/14  71.22/14 
    HKS Azymut Mochy                     11.29/17   4.00/9    3.42/4    5.58/16   7.15/16   2.38/13   4.16/10   7.08/17   9.24/15   1.33/14   5.55/18   3.37/16   3.55/17   0.32/13 
 15 Król Jadwiga                   74.36  8.07/12  18.11/17  22.19/15  27.28/14  35.22/16  38.15/16  42.12/14  52.49/16  61.38/15  63.14/15  68.29/15  71.12/15  74.03/15  74.36/15 
    UKS Orka Gdynia                       8.07/12  10.04/20   4.08/6    5.09/10   7.54/18   2.53/16   3.57/5   10.37/20   8.49/14   1.36/15   5.15/9    2.43/8    2.51/8    0.33/15 
 16 Jankowska Joanna               77.58 18.13/20  24.46/20  29.19/20  37.20/20  41.31/20  43.56/17  52.51/18  58.41/18  65.33/17  66.47/17  72.06/17  74.58/16  77.31/16  77.58/16 
    MKS Paulinum Jelenia Góra            18.13/20   6.33/15   4.33/9    8.01/20   4.11/6    2.25/10   8.55/19   5.50/12   6.52/9    1.14/11   5.19/11   2.52/10   2.33/3    0.27/5  
 17 Mirecka Katarzyna              78.49  9.41/15  16.55/15  22.55/16  28.09/15  34.43/15  37.04/15  42.58/15  48.01/14  63.27/16  65.10/16  71.06/16  75.01/17  78.16/17  78.49/17 
    HKS Azymut Mochy                      9.41/15   7.14/17   6.00/16   5.14/12   6.34/13   2.21/9    5.54/14   5.03/11  15.26/20   1.43/17   5.56/19   3.55/17   3.15/15   0.33/15 
 18 Gruchała Natalia               83.16 12.45/18  18.34/18  28.29/18  33.46/19  41.15/19  44.43/19  51.11/17  55.40/17  69.53/18  71.43/18  77.00/18  80.04/18  82.52/18  83.16/18 
    UKS Orka Gdynia                      12.45/18   5.49/14   9.55/19   5.17/13   7.29/17   3.28/17   6.28/15   4.29/9   14.13/18   1.50/18   5.17/10   3.04/13   2.48/5    0.24/1* 
 19 Teichert Magdalena             89.56 10.28/16  20.27/19  25.32/17  31.15/17  40.45/18  44.14/18  54.10/19  61.49/20  76.03/20  77.41/20  83.07/19  86.10/19  89.17/19  89.56/19 
    HKS Azymut Mochy                     10.28/16   9.59/19   5.05/15   5.43/15   9.30/20   3.29/18   9.56/20   7.39/18  14.14/19   1.38/16   5.26/13   3.03/12   3.07/12   0.39/19 
 20 Drab Magdalena                 97.44 12.59/19  17.46/16  29.08/19  33.05/18  40.13/17  46.08/20  54.15/20  60.36/19  74.22/19  76.12/19  90.52/20  93.28/20  97.07/20  97.44/20 
    MUKS Junior Ochędzyn                 12.59/19   4.47/12  11.22/20   3.57/9    7.08/15   5.55/20   8.07/16   6.21/15  13.46/17   1.50/18  14.40/20   2.36/7    3.39/16   0.37/18 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         5.8km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-73      3-32      4-51      5-80      6-81      7-34      8-46      9-42     10-69     11-40     12-47     13-56     14-39     15-57     16-99    
  1 Drągowska Maria                59.13  2.45/7    4.48/4    8.30/2   11.04/2   13.24/3   16.48/2   21.38/2   24.39/2   28.02/2   30.37/2   33.33/2   35.36/2   39.19/1*  46.36/1*  55.57/1*  58.45/1*  59.13/1* 
    UKS Victoria Józefów                  2.45/7    2.03/4    3.42/4    2.34/3    2.20/3    3.24/2    4.50/4    3.01/7    3.23/4    2.35/2    2.56/5    2.03/10   3.43/1*   7.17/5    9.21/12   2.48/2    0.28/5  
  2 Żebrowska Barbara              59.44  2.17/1*   4.10/1*   8.24/1*  10.38/1*  12.38/1*  17.03/3   23.15/4   26.38/4   30.04/4   32.41/4   35.06/4   37.13/4   42.34/4   49.03/3   56.00/2   59.16/2   59.44/2  
    UKS Victoria Józefów                  2.17/1*   1.53/3    4.14/6    2.14/2    2.00/1*   4.25/11   6.12/11   3.23/8    3.26/5    2.37/3    2.25/1*   2.07/11   5.21/9    6.29/1*   6.57/1*   3.16/6    0.28/5  
  3 Galla Katarzyna                60.19  2.31/4    5.05/7    8.30/2   11.13/4   13.43/4   17.34/4   22.17/3   24.55/3   29.07/3   31.45/3   34.42/3   36.43/3   40.52/2   47.40/2   56.01/3   59.43/3   60.19/3  
    HKS Azymut Mochy                      2.31/4    2.34/10   3.25/2    2.43/4    2.30/4    3.51/3    4.43/3    2.38/2    4.12/11   2.38/4    2.57/6    2.01/8    4.09/3    6.48/3    8.21/4    3.42/9    0.36/13 
  4 Stankiewicz Agata              61.30  4.00/14   5.52/12   8.51/4   11.04/2   13.13/2   16.31/1*  20.40/1*  23.09/1*  26.16/1*  28.38/1*  31.15/1*  33.05/1*  42.30/3   49.07/4   58.21/4   61.06/4   61.30/4  
    UKS Orientuś Łódź                     4.00/14   1.52/2    2.59/1*   2.13/1*   2.09/2    3.18/1*   4.09/1*   2.29/1*   3.07/1*   2.22/1*   2.37/2    1.50/2    9.25/15   6.37/2    9.14/11   2.45/1*   0.24/1* 
  5 Karbowiak Iga                  62.31  2.39/5    5.17/8    9.02/5   12.01/5   15.38/6   19.40/6   25.06/6   27.49/6   31.06/5   33.48/5   36.48/5   39.05/5   43.19/5   50.54/5   59.10/5   62.06/5   62.31/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.39/5    2.38/12   3.45/5    2.59/9    3.37/11   4.02/5    5.26/6    2.43/4    3.17/2    2.42/6    3.00/7    2.17/12   4.14/4    7.35/7    8.16/3    2.56/3    0.25/2  
  6 Kasza Izabela                  66.53  2.40/6    4.49/5    9.33/7   12.29/6   17.09/9   21.22/9   27.05/10  30.44/9   35.01/9   37.40/8   40.27/8   42.26/8   47.01/8   53.49/6   62.38/7   66.23/6   66.53/6  
    UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik          2.40/6    2.09/7    4.44/9    2.56/8    4.40/14   4.13/9    5.43/9    3.39/9    4.17/12   2.39/5    2.47/3    1.59/7    4.35/6    6.48/3    8.49/8    3.45/11   0.30/10 
  7 Burdyna Dominika               67.24  2.56/9    4.59/6    9.28/6   13.28/8   15.59/7   20.08/7   25.35/7   28.31/7   31.48/7   34.39/6   38.50/6   40.30/6   45.12/6   54.55/8   62.37/6   66.56/7   67.24/7  
    UKS Tukan Iwiny                       2.56/9    2.03/4    4.29/8    4.00/14   2.31/5    4.09/8    5.27/7    2.56/6    3.17/2    2.51/8    4.11/12   1.40/1*   4.42/7    9.43/14   7.42/2    4.19/15   0.28/5  
  8 Filipczak Jagoda               69.34  2.19/2    9.01/15  12.40/12  15.26/12  18.23/11  22.22/10  26.55/9   30.53/10  35.44/10  39.55/10  42.46/10  44.44/10  49.10/9   56.28/9   65.36/8   68.58/8   69.34/8  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        2.19/2    6.42/15   3.39/3    2.46/6    2.57/9    3.59/4    4.33/2    3.58/11   4.51/13   4.11/14   2.51/4    1.58/5    4.26/5    7.18/6    9.08/10   3.22/7    0.36/13 
  9 Kaźmierczak Aneta              72.30  2.50/8    4.36/3   11.00/10  14.00/10  16.34/8   20.42/8   26.14/8   28.59/8   33.10/8   38.18/9   42.14/9   44.15/9   52.22/10  60.36/10  68.59/9   72.05/9   72.30/9  
    UKS Orientuś Łódź                     2.50/8    1.46/1*   6.24/12   3.00/11   2.34/6    4.08/7    5.32/8    2.45/5    4.11/10   5.08/15   3.56/10   2.01/8    8.07/13   8.14/10   8.23/5    3.06/4    0.25/2  
 10 Bartsch Alexandra              74.40  2.22/3    4.29/2    9.48/8   12.33/7   15.24/5   19.27/5   24.49/5   27.31/5   31.27/6   35.28/7   38.53/7   41.23/7   46.21/7   54.37/7   70.55/10  74.08/10  74.40/10 
    Berliner TSC                          2.22/3    2.07/6    5.19/10   2.45/5    2.51/8    4.03/6    5.22/5    2.42/3    3.56/8    4.01/12   3.25/8    2.30/14   4.58/8    8.16/11  16.18/15   3.13/5    0.32/11 
 11 Garczarek Justyna              77.37  2.59/10   5.36/9    9.50/9   13.55/9   17.59/10  24.16/11  30.56/11  35.17/11  39.07/11  43.12/11  48.12/11  50.02/11  55.25/11  63.17/11  73.41/11  77.09/11  77.37/11 
    Polski Związek Radioorientacji Sport  2.59/10   2.37/11   4.14/6    4.05/15   4.04/12   6.17/14   6.40/13   4.21/13   3.50/7    4.05/13   5.00/13   1.50/2    5.23/10   7.52/9   10.24/14   3.28/8    0.28/5  
 12 Stec Gabriela                  85.17  3.19/12   5.45/10  12.07/11  15.11/11  19.29/12  25.56/12  38.05/14  42.09/13  47.00/13  50.57/13  54.31/13  57.07/13  63.06/12  72.30/13  81.03/13  84.49/12  85.17/12 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.19/12   2.26/8    6.22/11   3.04/12   4.18/13   6.27/15  12.09/14   4.04/12   4.51/13   3.57/11   3.34/9    2.36/15   5.59/11   9.24/13   8.33/6    3.46/12   0.28/5  
 13 Bartosiak Paulina              85.36  3.13/11   5.59/13  17.30/15  20.17/15  23.33/14  29.10/14  35.08/13  46.29/14  50.25/14  53.14/14  57.10/14  59.08/14  63.10/13  72.25/12  80.59/12  85.00/13  85.36/13 
    WKS Gwardia Warszawa                  3.13/11   2.46/13  11.31/15   2.47/7    3.16/10   5.37/12   5.58/10  11.21/15   3.56/8    2.49/7    3.56/10   1.58/5    4.02/2    9.15/12   8.34/7    4.01/14   0.36/13 
 14 Świech Wiktoria                94.21  4.57/15   8.38/14  16.49/14  19.48/13  22.36/13  26.57/13  33.24/12  39.41/12  43.24/12  46.56/12  53.13/12  55.40/12  63.30/14  80.50/14  90.11/14  93.54/14  94.21/14 
    UKS Orientuś Łódź                     4.57/15   3.41/14   8.11/13   2.59/9    2.48/7    4.21/10   6.27/12   6.17/14   3.43/6    3.32/9    6.17/15   2.27/13   7.50/12  17.20/15   9.21/12   3.43/10   0.27/4  
 15 Jędrzejewska Kinga             95.05  3.20/13   5.50/11  16.27/13  20.05/14  25.59/15  32.03/15  44.36/15  48.16/15  53.46/15  57.25/15  62.38/15  64.33/15  73.45/15  81.31/15  90.33/15  94.32/15  95.05/15 
    WKS Gwardia Warszawa                  3.20/13   2.30/9   10.37/14   3.38/13   5.54/15   6.04/13  12.33/15   3.40/10   5.30/15   3.39/10   5.13/14   1.55/4    9.12/14   7.46/8    9.02/9    3.59/13   0.33/12 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         5.8km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-73      3-32      4-51      5-80      6-81      7-34      8-46      9-42     10-69     11-40     12-47     13-56     14-39     15-57     16-99    
  1 Kulczycka Dominika             53.35  2.29/1*   4.20/1*   7.28/1*   9.36/1*  11.46/1*  16.07/1*  20.23/1*  22.43/1*  26.12/1*  28.23/1*  31.16/1*  32.51/1*  36.52/1*  42.32/1*  50.42/1*  53.11/1*  53.35/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 2.29/1*   1.51/2    3.08/1*   2.08/1*   2.10/1*   4.21/1*   4.16/1*   2.20/1*   3.29/2    2.11/1*   2.53/1*   1.35/1*   4.01/2    5.40/1*   8.10/2    2.29/1*   0.24/1* 
  2 Kołodziej Paulina              54.37  2.43/2    4.31/2    7.49/2   10.05/2   12.16/2   16.46/2   21.52/2   24.38/2   27.27/2   29.47/2   32.52/2   34.33/2   38.22/2   44.31/2   51.15/2   54.08/2   54.37/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.43/2    1.48/1*   3.18/2    2.16/2    2.11/2    4.30/2    5.06/2    2.46/2    2.49/1*   2.20/2    3.05/2    1.41/2    3.49/1*   6.09/2    6.44/1*   2.53/2    0.29/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         6.4km    0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-53      3-34      4-52      5-81      6-80      7-51      8-32      9-46     10-70     11-39     12-56     13-47     14-40     15-69     16-48     17-42     18-57     19-43     20-99    
  1 Haniszewska Angelika           55.01  4.48/2    6.07/2   10.49/2   12.28/2   15.11/2   18.38/2   21.41/2   23.24/1*  28.41/1*  30.36/1*  33.22/1*  37.15/1*  40.38/1*  41.37/1*  45.56/1*  46.36/1*  49.14/1*  51.38/1*  52.34/1*  54.37/1*  55.01/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       4.48/2    1.19/4    4.42/4    1.39/1*   2.43/4    3.27/1*   3.03/1*   1.43/1*   5.17/3    1.55/1*   2.46/1*   3.53/3    3.23/1*   0.59/1*   4.19/6    0.40/1*   2.38/4    2.24/1*   0.56/1*   2.03/1*   0.24/1* 
  2 Wieleba Marlena                60.35  4.39/1*   5.53/1*  10.16/1*  12.02/1*  14.17/1*  18.06/1*  21.32/1*  24.29/2   29.22/2   31.32/2   35.52/2   40.54/2   45.11/2   46.12/2   50.24/2   52.10/2   54.20/2   56.57/2   57.58/2   60.11/2   60.35/2  
    UKS Siódemka Rumia                    4.39/1*   1.14/1*   4.23/2    1.46/2    2.15/1*   3.49/2    3.26/8    2.57/11   4.53/1*   2.10/2    4.20/8    5.02/8    4.17/5    1.01/2    4.12/4    1.46/10   2.10/1*   2.37/2    1.01/3    2.13/2    0.24/1* 
  3 Wicha Małgorzata               63.32  6.39/9    7.59/8   12.29/5   14.36/4   17.23/4   21.55/4   25.40/6   27.37/5   33.03/4   35.23/3   38.27/3   43.28/4   47.47/4   48.54/3   52.57/3   54.00/3   56.23/3   59.14/3   60.24/3   63.03/3   63.32/3  
    WKS Wawel Kraków                      6.39/9    1.20/5    4.30/3    2.07/7    2.47/5    4.32/7    3.45/10   1.57/4    5.26/4    2.20/3    3.04/2    5.01/7    4.19/6    1.07/6    4.03/1*   1.03/5    2.23/2    2.51/5    1.10/5    2.39/6    0.29/6  
  4 Kulicka Agata                  67.03  5.37/4    7.03/4   11.21/3   14.37/5   21.08/8   25.00/7   28.06/7   30.06/7   35.15/7   38.06/6   42.57/6   46.36/6   50.16/6   51.17/6   55.22/6   56.16/5   60.35/6   63.19/6   64.21/6   66.35/5   67.03/4  
    MKS Pogoń Siedlce                     5.37/4    1.26/6    4.18/1*   3.16/11   6.31/13   3.52/3    3.06/2    2.00/5    5.09/2    2.51/5    4.51/10   3.39/2    3.40/3    1.01/2    4.05/2    0.54/2    4.19/11   2.44/3    1.02/4    2.14/3    0.28/3  
  4 Rychlá Pavla                   67.03  4.57/3    6.15/3   11.31/4   13.26/3   16.22/3   20.40/3   24.03/3   26.12/3   32.09/3   35.53/4   39.23/4   43.21/3   47.27/3   49.06/4   54.42/4   55.42/4   58.44/4   62.15/4   63.42/4   66.27/4   67.03/4  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               4.57/3    1.18/3    5.16/5    1.55/3    2.56/6    4.18/5    3.23/6    2.09/7    5.57/7    3.44/8    3.30/5    3.58/4    4.06/4    1.39/11   5.36/10   1.00/3    3.02/8    3.31/8    1.27/9    2.45/7    0.36/10 
  6 Szeliga Małgorzata             67.29  6.32/8    7.48/6   16.08/10  18.05/9   21.08/8   25.21/8   28.46/8   30.37/8   36.42/8   41.01/9   44.05/7   48.10/7   51.42/7   52.46/7   56.52/7   58.06/7   60.37/7   63.27/7   64.38/7   67.01/6   67.29/6  
    UKS Tukan Iwiny                       6.32/8    1.16/2    8.20/13   1.57/4    3.03/8    4.13/4    3.25/7    1.51/2    6.05/10   4.19/9    3.04/2    4.05/5    3.32/2    1.04/5    4.06/3    1.14/7    2.31/3    2.50/4    1.11/6    2.23/5    0.28/3  
  7 Wysocka Malwina                67.34  5.50/5    7.20/5   12.38/6   14.37/5   17.39/5   22.13/5   25.33/4   28.35/6   34.39/6   36.59/5   41.09/5   44.39/5   49.25/5   50.41/5   55.12/5   56.53/6   59.54/5   62.51/5   64.14/5   67.06/7   67.34/7  
    UKS Kometa Gliwice                    5.50/5    1.30/7    5.18/6    1.59/5    3.02/7    4.34/8    3.20/5    3.02/12   6.04/9    2.20/3    4.10/7    3.30/1*   4.46/8    1.16/8    4.31/7    1.41/9    3.01/6    2.57/6    1.23/7    2.52/9    0.28/3  
  8 Lubak Kamila                   70.06  6.11/7    7.51/7   14.00/8   16.28/8   19.42/7   25.44/9   29.19/9   31.25/9   37.03/9   40.41/8   44.18/9   49.16/8   53.39/8   54.51/8   59.08/8   60.12/8   63.13/8   66.20/8   67.16/8   69.37/8   70.06/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     6.11/7    1.40/9    6.09/8    2.28/8    3.14/9    6.02/11   3.35/9    2.06/6    5.38/5    3.38/7    3.37/6    4.58/6    4.23/7    1.12/7    4.17/5    1.04/6    3.01/6    3.07/7    0.56/1*   2.21/4    0.29/6  
  9 Dura Magdalena                 77.55  6.06/6    7.59/8   13.24/7   15.26/7   17.56/6   22.18/6   25.36/5   27.32/4   33.32/5   40.40/7   44.09/8   49.17/9   56.23/9   57.25/9   62.44/9   63.46/9   66.38/9   70.53/9   72.18/9   77.22/9   77.55/9  
    MKS Pogoń Siedlce                     6.06/6    1.53/11   5.25/7    2.02/6    2.30/2    4.22/6    3.18/4    1.56/3    6.00/8    7.08/12   3.29/4    5.08/9    7.06/13   1.02/4    5.19/9    1.02/4    2.52/5    4.15/9    1.25/8    5.04/13   0.33/8  
 10 Trojecka Marta                 87.15  8.45/12  10.33/11  17.00/11  19.53/11  23.23/11  29.16/11  33.34/11  37.09/11  44.53/10  47.58/10  52.33/10  58.57/10  65.20/10  66.46/10  72.02/10  73.23/10  77.16/10  81.33/10  83.10/10  86.37/10  87.15/10 
    WKS Gwardia Warszawa                  8.45/12   1.48/10   6.27/9    2.53/9    3.30/10   5.53/10   4.18/12   3.35/13   7.44/11   3.05/6    4.35/9    6.24/12   6.23/12   1.26/10   5.16/8    1.21/8    3.53/10   4.17/11   1.37/10   3.27/10   0.38/13 
 11 Piekielna Angelika             97.40 10.14/13  11.46/13  18.35/13  27.05/13  29.45/13  34.20/12  37.29/12  39.46/12  45.28/12  53.22/12  61.34/12  67.44/12  73.55/12  75.14/12  81.40/12  83.26/12  87.12/11  92.29/11  94.20/11  97.05/11  97.40/11 
    MUKS Junior Ochędzyn                 10.14/13   1.32/8    6.49/11   8.30/13   2.40/3    4.35/9    3.09/3    2.17/8    5.42/6    7.54/13   8.12/12   6.10/11   6.11/11   1.19/9    6.26/13   1.46/10   3.46/9    5.17/13   1.51/12   2.45/7    0.35/9  
 12 Wrzesińska Agnieszka          104.52  6.47/10   9.13/10  15.45/9   18.55/10  23.01/10  29.07/10  33.24/10  36.07/10  45.16/11  50.03/11  57.51/11  63.45/11  69.53/11  71.32/11  77.57/11  80.29/11  93.52/12  98.28/12 100.15/12 104.15/12 104.52/12 
    Indywidualnie                         6.47/10   2.26/12   6.32/10   3.10/10   4.06/12   6.06/12   4.17/11   2.43/9    9.09/13   4.47/10   7.48/11   5.54/10   6.08/10   1.39/11   6.25/12   2.32/13  13.23/13   4.36/12   1.47/11   4.00/11   0.37/11 
 13 Maćkowiak Agata               107.58  7.22/11  10.50/12  18.11/12  22.22/12  26.13/12  34.23/13  41.21/13  44.08/13  52.38/13  57.40/13  66.11/13  72.57/13  79.00/13  82.01/13  88.07/13  90.16/13  96.35/13 100.50/13 103.21/13 107.21/13 107.58/13 
    Śląsk O-Team                          7.22/11   3.28/13   7.21/12   4.11/12   3.51/11   8.10/13   6.58/13   2.47/10   8.30/12   5.02/11   8.31/13   6.46/13   6.03/9    3.01/13   6.06/11   2.09/12   6.19/12   4.15/9    2.31/13   4.00/11   0.37/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.5km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-33      4-34      5-46      6-70      7-58      8-56      9-40     10-41     11-43     12-99    
  1 Paterek Honorata               40.42  3.32/1*   7.10/1*  10.20/1*  14.50/1*  17.31/1*  19.31/1*  21.01/1*  25.17/1*  30.33/1*  35.04/1*  37.36/1*  40.10/1*  40.42/1* 
    HKS Azymut Mochy                      3.32/1*   3.38/2    3.10/3    4.30/2    2.41/1*   2.00/1*   1.30/1*   4.16/2    5.16/2    4.31/2    2.32/2    2.34/2    0.32/4  
  2 Włodarczyk Anna                43.57  5.50/6   10.29/4   13.30/3   17.48/2   20.34/2   22.36/2   24.10/2   28.20/2   33.32/2   38.02/2   40.40/2   43.26/2   43.57/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.50/6    4.39/3    3.01/2    4.18/1*   2.46/2    2.02/2    1.34/2    4.10/1*   5.12/1*   4.30/1*   2.38/3    2.46/3    0.31/3  
  3 Biolik Agnieszka               49.37  4.01/3    7.36/2   11.16/2   17.57/3   20.50/3   23.42/3   25.43/3   30.10/3   36.27/3   42.20/3   45.34/3   49.11/3   49.37/3  
    UNTS Warszawa                         4.01/3    3.35/1*   3.40/4    6.41/4    2.53/3    2.52/4    2.01/3    4.27/3    6.17/3    5.53/3    3.14/4    3.37/4    0.26/1* 
  4 Szymańska Zuzanna              62.49  4.52/4   10.02/3   15.25/4   23.07/4   27.14/4   30.16/4   32.47/4   39.08/4   48.00/4   54.33/4   58.30/4   62.09/4   62.49/4  
    Indywidualnie                         4.52/4    5.10/4    5.23/6    7.42/6    4.07/4    3.02/5    2.31/4    6.21/5    8.52/5    6.33/5    3.57/5    3.39/5    0.40/6  
  5 Drobna Anna                    72.59  3.36/2   19.44/5   22.16/5   27.28/5   35.47/5   38.37/5   49.26/6   54.39/6   61.35/5   67.49/5   69.57/5   72.30/5   72.59/5  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.36/2   16.08/5    2.32/1*   5.12/3    8.19/6    2.50/3   10.49/6    5.13/4    6.56/4    6.14/4    2.08/1*   2.33/1*   0.29/2  
  6 Spiliszewska Róża              86.45  5.18/5   22.47/6   27.20/6   34.28/6   38.49/6   43.27/6   46.43/5   54.38/5   66.42/6   74.39/6   80.39/6   86.10/6   86.45/6  
    KS Artemis Wrocław                    5.18/5   17.29/6    4.33/5    7.08/5    4.21/5    4.38/6    3.16/5    7.55/6   12.04/6    7.57/6    6.00/6    5.31/6    0.35/5  
    Nitsch Joanna              NKl       45.22/    51.24/    95.26/   105.33/   131.34/   137.16/   143.43/   154.04/   164.06/   180.55/         /   211.25/   212.44/   
    WKS Gwardia Warszawa                 45.22/     6.02/    44.02/    10.07/    26.01/     5.42/     6.27/    10.21/    10.02/    16.49/         /         /     1.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         4.5km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-33      4-34      5-46      6-70      7-58      8-56      9-40     10-41     11-43     12-99    
  1 Cornelia Eckardt               39.43  3.42/1*   7.11/1*   9.39/1*  13.32/1*  16.11/1*  19.18/1*  20.57/1*  25.07/1*  30.43/1*  34.26/1*  36.27/1*  39.08/1*  39.43/1* 
    USV TU Dresden                        3.42/1*   3.29/1*   2.28/1*   3.53/1*   2.39/1*   3.07/4    1.39/1*   4.10/1*   5.36/1*   3.43/1*   2.01/1*   2.41/1*   0.35/3  
  2 Koucka Ivana                   58.52  6.46/6   13.31/3   17.17/3   22.36/2   26.02/2   29.17/2   31.34/2   38.38/2   46.05/2   50.56/2   53.43/2   58.16/2   58.52/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.46/6    6.45/3    3.46/3    5.19/2    3.26/3    3.15/5    2.17/4    7.04/5    7.27/2    4.51/3    2.47/4    4.33/6    0.36/4  
  3 Tarnowska Ewa                  61.07  5.27/4   11.39/2   16.42/2   26.29/3   29.49/3   32.40/3   35.02/3   40.37/3   48.15/3   53.47/3   57.00/3   60.30/3   61.07/3  
    MKS Start Lublin                      5.27/4    6.12/2    5.03/5    9.47/7    3.20/2    2.51/3    2.22/5    5.35/3    7.38/3    5.32/4    3.13/5    3.30/5    0.37/5  
  4 Wańczyk Magdalena              70.08  4.37/2   18.36/4   22.46/4   28.21/4   36.15/5   38.26/5   40.19/5   50.52/5   60.17/4   64.00/4   66.41/4   69.34/4   70.08/4  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           4.37/2   13.59/5    4.10/4    5.35/3    7.54/6    2.11/1*   1.53/2   10.33/7    9.25/5    3.43/1*   2.41/3    2.53/2    0.34/2  
  5 Słomska Hanna                  72.28  9.33/7   21.43/5   25.28/5   32.09/5   35.45/4   38.20/4   40.16/4   45.17/4   60.28/5   66.23/5   69.01/5   71.57/5   72.28/5  
    UKS Orka Gdynia                       9.33/7   12.10/4    3.45/2    6.41/4    3.36/4    2.35/2    1.56/3    5.01/2   15.11/7    5.55/5    2.38/2    2.56/3    0.31/1* 
  6 Kurzyp Anna                   101.48  5.15/3   33.01/7   39.08/7   48.07/7   53.15/7   60.50/7   63.56/6   70.27/6   78.15/6   91.22/7   98.00/6  101.06/6  101.48/6  
    Indywidualnie                         5.15/3   27.46/7    6.07/7    8.59/6    5.08/5    7.35/6    3.06/6    6.31/4    7.48/4   13.07/7    6.38/6    3.06/4    0.42/6  
  7 Douchova Jaroslava            110.57  6.39/5   25.51/6   30.59/6   39.18/6   48.54/6   59.35/6   64.00/7   73.14/7   83.59/7   90.37/6  104.30/7  110.06/7  110.57/7  
    TJ START Náchod                       6.39/5   19.12/6    5.08/6    8.19/5    9.36/7   10.41/7    4.25/7    9.14/6   10.45/6    6.38/6   13.53/7    5.36/7    0.51/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         3.8km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-42      3-37      4-53      5-46      6-70      7-58      8-44      9-47     10-40     11-69     12-41     13-99    
  1 Hornik Alicja                  48.02  4.30/1*   9.08/1*  12.00/1*  13.43/1*  17.32/1*  21.07/1*  23.21/1*  26.03/1*  30.55/1*  32.21/1*  37.40/1*  41.59/1*  47.15/1*  48.02/1* 
    WKS Grunwald Poznań                   4.30/1*   4.38/3    2.52/1*   1.43/1*   3.49/1*   3.35/3    2.14/1*   2.42/1*   4.52/4    1.26/1*   5.19/1*   4.19/4    5.16/5    0.47/5  
  2 Czerkawska Urszula             48.25  5.28/2    9.28/2   12.42/2   14.42/2   19.08/2   22.53/2   25.57/2   29.32/2   33.54/2   35.57/2   41.29/2   43.58/2   47.46/2   48.25/2  
    MUKS Gliwice                          5.28/2    4.00/1*   3.14/2    2.00/2    4.26/2    3.45/4    3.04/5    3.35/3    4.22/2    2.03/6    5.32/2    2.29/1*   3.48/2    0.39/1* 
  3 Cabalkova Ivana                54.06  5.53/3   10.32/3   14.18/3   16.21/3   20.51/3   23.52/3   26.13/3   30.40/3   38.10/4   39.55/4   45.48/4   49.10/3   53.24/3   54.06/3  
    OB TJ Sokol Žamberk                   5.53/3    4.39/4    3.46/3    2.03/3    4.30/3    3.01/1*   2.21/3    4.27/4    7.30/6    1.45/2    5.53/3    3.22/3    4.14/3    0.42/4  
  4 Rückerová Olga                 55.25  6.02/4   10.37/4   15.10/4   17.25/4   22.14/4   25.24/4   27.43/4   30.52/4   35.40/3   37.30/3   43.56/3   50.14/4   54.46/4   55.25/4  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             6.02/4    4.35/2    4.33/4    2.15/4    4.49/4    3.10/2    2.19/2    3.09/2    4.48/3    1.50/3    6.26/4    6.18/5    4.32/4    0.39/1* 
  5 Peřinková Irena                70.15 14.28/6   20.41/6   25.44/6   28.06/6   33.01/6   39.09/6   42.12/6   50.39/6   54.54/6   56.56/6   63.27/6   66.14/5   69.36/5   70.15/5  
    BETA URSUS Orienteering              14.28/6    6.13/6    5.03/5    2.22/5    4.55/5    6.08/6    3.03/4    8.27/6    4.15/1*   2.02/5    6.31/5    2.47/2    3.22/1*   0.39/1* 
  6 Kozlova Lubov                  79.48  7.09/5   13.17/5   20.35/5   25.34/5   30.53/5   34.45/5   38.19/5   46.11/5   51.12/5   53.10/5   60.43/5   70.16/6   79.00/6   79.48/6  
    Mińsk Belarus                         7.09/5    6.08/5    7.18/6    4.59/6    5.19/6    3.52/5    3.34/6    7.52/5    5.01/5    1.58/4    7.33/6    9.33/6    8.44/6    0.48/6  
    Kavkova Dana               NKl        4.54/     9.49/    12.49/    14.42/    19.10/         /    32.25/    35.42/    39.33/    40.56/    45.52/    49.51/    53.26/    54.06/   
    OK Sparta Praha                       4.54/     4.55/     3.00/     1.53/     4.28/         /         /     3.17/     3.51/     1.23/     4.56/     3.59/     3.35/     0.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         3.8km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-42      3-37      4-53      5-46      6-70      7-58      8-44      9-47     10-40     11-69     12-41     13-99    
  1 Movko Marina                   46.00  6.02/2    9.30/1*  12.17/1*  14.24/1*  17.55/1*  20.18/1*  22.23/1*  29.53/1*  33.18/1*  34.45/1*  39.06/1*  42.24/1*  45.21/1*  46.00/1* 
    Kaliningrad                           6.02/2    3.28/1*   2.47/1*   2.07/1*   3.31/1*   2.23/1*   2.05/1*   7.30/5    3.25/1*   1.27/1*   4.21/1*   3.18/2    2.57/1*   0.39/3  
  2 Solovyeva Elena                50.14  6.09/3   10.23/3   14.34/2   16.41/2   20.49/2   23.39/2   25.49/2   30.02/2   34.44/2   36.40/2   41.52/2   46.22/2   49.38/2   50.14/2  
    Kaliningrad                           6.09/3    4.14/3    4.11/3    2.07/1*   4.08/3    2.50/2    2.10/2    4.13/3    4.42/3    1.56/4    5.12/2    4.30/5    3.16/3    0.36/2  
  3 Koblizkova Hana                52.54  5.26/1*   9.56/2   17.00/3   19.37/3   23.27/3   26.28/3   28.42/3   32.43/3   37.57/3   39.36/3   45.20/3   49.13/3   52.23/3   52.54/3  
    OB TJ Sokol Žamberk                   5.26/1*   4.30/4    7.04/4    2.37/4    3.50/2    3.01/3    2.14/4    4.01/2    5.14/4    1.39/3    5.44/3    3.53/4    3.10/2    0.31/1* 
  4 Jermanová Eva                  57.23 14.06/5   18.10/5   21.38/4   23.56/4   28.20/4   31.55/4   34.05/4   37.30/4   41.56/4   43.23/4   49.14/4   52.27/4   56.41/4   57.23/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     14.06/5    4.04/2    3.28/2    2.18/3    4.24/4    3.35/4    2.10/2    3.25/1*   4.26/2    1.27/1*   5.51/4    3.13/1*   4.14/4    0.42/4  
  5 Yudova Elena                   81.55  9.54/4   16.33/4   28.03/5   30.40/5   36.32/5   41.05/5   44.18/5   51.27/5   60.47/5   62.56/5   71.19/5   74.59/5   80.59/5   81.55/5  
    Kaliningrad                           9.54/4    6.39/5   11.30/5    2.37/4    5.52/5    4.33/5    3.13/5    7.09/4    9.20/5    2.09/5    8.23/5    3.40/3    6.00/5    0.56/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         2.8km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-64      3-46      4-70      5-58      6-44      7-69      8-41      9-99    
  1 Biziuk Halina                  33.41  6.30/6   11.32/3   13.52/3   16.28/2   18.52/2   22.00/2   27.16/2   30.01/1*  33.09/1*  33.41/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    6.30/6    5.02/1*   2.20/1*   2.36/1*   2.24/2    3.08/1*   5.16/2    2.45/1*   3.08/2    0.32/1* 
  2 Wysocka Jolanta                35.26  4.49/2   10.03/1*  12.27/1*  15.17/1*  17.31/1*  21.05/1*  25.27/1*  31.50/2   34.53/2   35.26/2  
    UKS Kometa Gliwice                    4.49/2    5.14/2    2.24/2    2.50/2    2.14/1*   3.34/3    4.22/1*   6.23/6    3.03/1*   0.33/2  
  3 Langrova Eva                   39.10  4.48/1*  10.11/2   12.39/2   17.02/3   19.45/3   22.57/3   31.07/3   34.18/3   38.30/3   39.10/3  
    TJ START Náchod                       4.48/1*   5.23/3    2.28/3    4.23/4    2.43/3    3.12/2    8.10/7    3.11/2    4.12/4    0.40/4  
  4 Jalova Marie                   46.32  5.35/3   14.53/6   20.00/6   24.47/7   28.17/7   32.57/6   38.31/5   42.29/5   45.58/4   46.32/4  
    SK Radioklub Blansko                  5.35/3    9.18/6    5.07/7    4.47/6    3.30/6    4.40/5    5.34/3    3.58/4    3.29/3    0.34/3  
  5 Mikyskova Hana                 47.38  6.18/5   13.56/4   17.07/4   23.06/5   26.53/5   31.18/4   36.59/4   40.21/4   46.46/5   47.38/5  
    TJ START Náchod                       6.18/5    7.38/4    3.11/4    5.59/7    3.47/7    4.25/4    5.41/4    3.22/3    6.25/7    0.52/5  
  6 Robotkova Lenka                51.28  7.06/7   16.58/7   20.12/7   24.42/6   28.00/6   33.54/7   41.11/7   45.34/6   50.32/6   51.28/6  
    TJ Spartak 1. Brněnská                7.06/7    9.52/7    3.14/5    4.30/5    3.18/4    5.54/7    7.17/5    4.23/5    4.58/6    0.56/6  
  7 Lhotská Radka                  57.08  6.06/4   14.48/5   18.32/5   22.46/4   26.13/4   31.47/5   39.17/6   51.24/7   56.10/7   57.08/7  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        6.06/4    8.42/5    3.44/6    4.14/3    3.27/5    5.34/6    7.30/6   12.07/7    4.46/5    0.58/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60         2.5km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-64      4-46      5-66      6-63      7-41      8-67      9-99    
  1 Stehnová Hana                  33.28  2.56/1*  12.45/3   16.20/3   19.10/2   23.31/1*  27.04/1*  28.04/1*  30.05/1*  32.43/1*  33.28/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.56/1*   9.49/4    3.35/2    2.50/1*   4.21/1*   3.33/1*   1.00/1*   2.01/2    2.38/1*   0.45/1* 
  2 Rufferova Iva                  36.45  3.15/2   10.05/2   13.15/1*  16.39/1*  25.01/2   29.35/2   30.36/2   33.09/2   35.52/2   36.45/2  
    TJ START Náchod                       3.15/2    6.50/2    3.10/1*   3.24/2    8.22/4    4.34/2    1.01/2    2.33/3    2.43/2    0.53/3  
  3 Ehlova Iva                     39.56  3.16/3    9.50/1*  15.41/2   19.19/3   27.59/3   32.37/3   33.41/3   36.15/3   39.05/3   39.56/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.16/3    6.34/1*   5.51/5    3.38/3    8.40/5    4.38/3    1.04/3    2.34/5    2.50/3    0.51/2  
  4 Šťovíčková Zdeňka              52.38  4.50/5   13.07/4   20.58/4   26.14/4   33.59/4   41.49/4   43.33/4   47.02/4   51.17/4   52.38/4  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        4.50/5    8.17/3    7.51/6    5.16/5    7.45/3    7.50/5    1.44/4    3.29/6    4.15/5    1.21/6  
  5 Zielczyńska Helena             55.40  3.53/4   21.16/6   25.59/6   30.15/5   37.10/5   46.44/5   48.44/5   50.25/5   54.27/5   55.40/5  
    A-To-My                               3.53/4   17.23/6    4.43/3    4.16/4    6.55/2    9.34/6    2.00/5    1.41/1*   4.02/4    1.13/5  
  6 Trzpil Danuta                  66.31  5.22/6   19.45/5   25.22/5   31.40/6   46.03/6   52.48/6   58.16/6   60.49/6   65.21/6   66.31/6  
    KS OK!Sport Warszawa                  5.22/6   14.23/5    5.37/4    6.18/6   14.23/6    6.45/4    5.28/6    2.33/3    4.32/6    1.10/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       1.9km    0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-62      4-63      5-67      6-99    
  1 Jończy Kuba                    18.03  2.19/2    7.39/1*  10.18/1*  13.40/1*  15.20/1*  17.27/1*  18.03/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.19/2    5.20/1*   2.39/1*   3.22/1*   1.40/1*   2.07/1*   0.36/1* 
  2 Pachnik Jędrzej                23.57  3.02/5   10.15/5   13.51/2   18.25/2   20.39/2   23.12/2   23.57/2  
    UKS Tukan Iwiny                       3.02/5    7.13/7    3.36/2    4.34/2    2.14/3    2.33/4    0.45/4  
  3 Rychlá Karolína                26.53  2.00/1*  10.00/4   15.51/4   20.42/3   23.07/3   26.07/3   26.53/3  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               2.00/1*   8.00/11   5.51/4    4.51/4    2.25/7    3.00/7    0.46/5  
  4 Sporek Alicja                  28.20  2.47/4    9.24/2   18.07/6   22.45/5   25.00/5   27.38/5   28.20/4  
    UKS Orka Gdynia                       2.47/4    6.37/6    8.43/14   4.38/3    2.15/4    2.38/5    0.42/3  
  5 Rycerska Zuzanna               28.39  3.39/6    9.49/3   15.40/3   21.21/4   23.40/4   27.15/4   28.39/5  
    KS Artemis Wrocław                    3.39/6    6.10/3    5.51/4    5.41/7    2.19/5    3.35/10   1.24/13 
  6 Kurzyp Michał                  29.07  5.41/13  12.08/9   18.11/7   23.25/6   25.36/6   28.05/6   29.07/6  
    Indywidualnie                         5.41/13   6.27/4    6.03/6    5.14/5    2.11/2    2.29/3    1.02/11 
  7 Krochmal Kinga                 32.12  2.27/3   10.15/5   18.32/8   24.20/7   27.28/7   31.20/7   32.12/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  2.27/3    7.48/9    8.17/11   5.48/8    3.08/10   3.52/11   0.52/8  
  8 Hyla Natalia                   33.17  4.04/8   11.40/8   19.26/10  25.06/8   28.07/8   32.11/8   33.17/8  
    UKS Azymek Zdzieszowice               4.04/8    7.36/8    7.46/9    5.40/6    3.01/8    4.04/12   1.06/12 
  9 Rzeńca Tomasz                  34.38  3.48/7   12.21/10  19.14/9   26.13/9   30.34/9   33.49/9   34.38/9  
    UKS Orientuś Łódź                     3.48/7    8.33/13   6.53/8    6.59/12   4.21/13   3.15/8    0.49/7  
 10 Malinowski Jerzy               36.46  4.55/10  13.01/11  21.39/11  28.34/11  32.34/11  35.49/10  36.46/10 
    Indywidualnie                         4.55/10   8.06/12   8.38/12   6.55/11   4.00/11   3.15/8    0.57/10 
 11 Piekielna Maja                 38.33  7.56/16  15.52/13  22.03/12  28.55/12  31.57/10  37.01/11  38.33/11 
    MUKS Junior Ochędzyn                  7.56/16   7.56/10   6.11/7    6.52/10   3.02/9    5.04/16   1.32/15 
 12 Kucia Jakub                    43.05 16.53/17  22.45/17  31.26/16  37.58/14  40.18/13  42.29/12  43.05/12 
    Dolny Śląsk                          16.53/17   5.52/2    8.41/13   6.32/9    2.20/6    2.11/2    0.36/1* 
 13 Mastela Hanna                  44.35  6.59/15  16.35/14  24.37/13  33.44/13  39.24/12  43.41/13  44.35/13 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          6.59/15   9.36/15   8.02/10   9.07/13   5.40/14   4.17/13   0.54/9  
 14 Gudowski Kuba                  50.21  4.35/9   11.07/7   16.50/5   27.12/10  46.34/15  49.33/14  50.21/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.35/9    6.32/5    5.43/3   10.22/14  19.22/17   2.59/6    0.48/6  
 15 Kołeczko Maksymilian           51.58  5.20/12  14.54/12  26.58/14  41.16/16  45.29/14  50.21/15  51.58/15 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          5.20/12   9.34/14  12.04/16  14.18/16   4.13/12   4.52/15   1.37/16 
 16 Widziewicz Damian              59.37  6.41/14  18.29/16  27.50/15  39.12/15  51.33/16  57.58/16  59.37/16 
    MKS MOS Wrocław                       6.41/14  11.48/16   9.21/15  11.22/15  12.21/16   6.25/17   1.39/17 
 17 Piller Zuzanna                 68.40  5.09/11  16.58/15  37.37/17  54.33/17  62.29/17  67.13/17  68.40/17 
    KS Artemis Wrocław                    5.09/11  11.49/17  20.39/17  16.56/17   7.56/15   4.44/14   1.27/14 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.9km    0m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-61      3-62      4-63      5-67      6-99    
  1 Paterek Mikołaj                17.26  2.19/4    6.23/2    9.57/1*  13.19/1*  14.53/1*  16.52/1*  17.26/1* 
    HKS Azymut Mochy                      2.19/3    4.04/1*   3.34/3    3.22/5    1.34/4    1.59/2    0.34/6  
  2 Pachnik Stanisław              20.03 -0.17/1*   5.55/1*  13.07/4   16.07/2   17.16/2   19.31/2   20.03/2  
    UKS Tukan Iwiny                           /     6.12/5    7.12/5    3.00/1*   1.09/1*   2.15/4    0.32/3  
  3 Cych Maksymilian               21.20  2.31/5    9.53/6   13.05/3   16.13/3   18.00/3   20.48/3   21.20/3  
    MLKS ECHO Twardogóra                  2.31/4    7.22/7    3.12/2    3.08/3    1.47/5    2.48/8    0.32/3  
  4 Biolik Emil                    21.37  2.40/8   11.20/9   14.17/5   17.17/4   18.49/4   21.06/4   21.37/4  
    UNTS Warszawa                         2.40/7    8.40/9    2.57/1*   3.00/1*   1.32/3    2.17/5    0.31/2  
  5 Grobelny Alex                  23.27  2.38/7    8.31/5   12.23/2   18.09/5   20.04/5   22.51/5   23.27/5  
    HKS Azymut Mochy                      2.38/6    5.53/4    3.52/4    5.46/6    1.55/6    2.47/7    0.36/7  
  6 Kurzyp Stanisław               28.21  2.00/2    7.14/3   21.18/7   24.30/7   25.50/6   27.54/6   28.21/6  
    MKS MOS Wrocław                       2.00/1*   5.14/2   14.04/8    3.12/4    1.20/2    2.04/3    0.27/1* 
  7 Kołeczko Błażej                35.26  2.05/3    7.51/4   15.04/6   21.41/6   33.02/7   34.54/7   35.26/7  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          2.05/2    5.46/3    7.13/6    6.37/7   11.21/9    1.52/1*   0.32/3  
  8 Janowski Filip                 45.34  2.32/6   10.03/7   21.33/8   34.17/8   42.22/8   44.52/8   45.34/8  
    WKS Gwardia Warszawa                  2.32/5    7.31/8   11.30/7   12.44/9    8.05/7    2.30/6    0.42/8  
  9 Pulda Eryk                     48.02  3.21/9   10.04/8   27.28/9   35.52/9   44.20/9   47.19/9   48.02/9  
    UKS Tukan Iwiny                       3.21/8    6.43/6   17.24/9    8.24/8    8.28/8    2.59/9    0.43/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.2km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-61      3-64      4-62      5-66      6-63      7-99    
  1 Hyla Damian                    17.53  2.07/1*   6.17/1*   8.45/1*  10.19/1*  11.36/1*  14.25/1*  17.21/1*  17.53/1* 
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.07/1*   4.10/2    2.28/3    1.34/4    1.17/2    2.49/6    2.56/2    0.32/7  
  2 Rzeńca Piotr                   19.17  5.00/7    9.26/5   11.31/5   12.58/4   14.09/3   16.22/3   18.51/2   19.17/2  
    UKS Orientuś Łódź                     5.00/7    4.26/4    2.05/1*   1.27/1*   1.11/1*   2.13/1*   2.29/1*   0.26/1* 
  3 Nitsch Tomasz_                 20.10  2.52/5    6.46/2    9.28/2   11.13/2   13.20/2   16.11/2   19.37/3   20.10/3  
    WKS Gwardia Warszawa                  2.52/5    3.54/1*   2.42/9    1.45/6    2.07/7    2.51/7    3.26/7    0.33/9  
  4 Pietek Jakub                   21.11  2.31/4    7.44/3   10.26/3   11.59/3   14.31/4   17.16/4   20.39/4   21.11/4  
    UKS Orientuś Łódź                     2.31/4    5.13/7    2.42/9    1.33/3    2.32/10   2.45/3    3.23/6    0.32/7  
  5 Kołeczko Bartosz               23.22  2.19/3    8.05/4   10.33/4   13.19/5   15.45/5   19.15/5   22.52/5   23.22/5  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          2.19/3    5.46/9    2.28/3    2.46/12   2.26/9    3.30/11   3.37/8    0.30/3  
  6 Strugała Marcin                27.05  8.33/13  13.46/11  16.18/10  18.01/9   20.33/7   23.18/7   26.35/6   27.05/6  
    MKS MOS Wrocław                       8.33/13   5.13/7    2.32/7    1.43/5    2.32/10   2.45/3    3.17/5    0.30/3  
  7 Jach Arkadiusz                 29.37  5.14/8   11.35/9   14.53/8   17.45/8   21.54/9   25.10/8   29.03/7   29.37/7  
    MKS MOS Wrocław                       5.14/8    6.21/11   3.18/12   2.52/13   4.09/13   3.16/10   3.53/9    0.34/11 
  8 Ledniowski Filip               33.03 17.01/14  21.21/14  23.47/12  25.17/12  26.42/11  29.24/9   32.30/8   33.03/8  
    MKS MOS Wrocław                      17.01/14   4.20/3    2.26/2    1.30/2    1.25/3    2.42/2    3.06/4    0.33/9  
  9 Łuczak Jakub                   36.45  8.02/12  12.49/10  15.20/9   17.18/7   19.18/6   22.32/6   36.19/9   36.45/9  
    HKS Azymut Mochy                      8.02/12   4.47/5    2.31/6    1.58/7    2.00/5    3.14/9   13.47/15   0.26/1* 
 10 Kuberski Jakub                 38.58  2.18/2   11.13/7   13.54/6   22.49/11  25.12/10  35.17/13  38.20/10  38.58/10 
    HKS Azymut Mochy                      2.18/2    8.55/13   2.41/8    8.55/15   2.23/8   10.05/13   3.03/3    0.38/15 
 11 Holiński Paweł                 41.45  5.22/9   11.33/8   14.50/7   17.08/6   29.52/12  32.39/10  41.08/11  41.45/11 
    HKS Azymut Mochy                      5.22/9    6.11/10   3.17/11   2.18/11  12.44/14   2.47/5    8.29/13   0.37/14 
 12 Słoma Grzegorz                 42.38  3.52/6   10.29/6   17.25/11  19.34/10  21.23/8   34.45/12  42.02/12  42.38/12 
    UKS Tukan Iwiny                       3.52/6    6.37/12   6.56/14   2.09/9    1.49/4   13.22/15   7.17/12   0.36/13 
 13 Ubfal Maciej                   48.48 19.58/15  24.46/15  27.16/15  29.19/15  31.21/14  34.34/11  48.18/13  48.48/13 
    UKS Orientuś Łódź                    19.58/15   4.48/6    2.30/5    2.03/8    2.02/6    3.13/8   13.44/14   0.30/3  
 14 Kamiński Dawid                 49.48  6.49/11  19.00/13  24.25/14  27.26/14  30.22/13  42.06/14  49.17/14  49.48/14 
    UKS Orka Gdynia                       6.49/11  12.11/15   5.25/13   3.01/14   2.56/12  11.44/14   7.11/11   0.31/6  
 15 Maliński Jakub                 51.33  6.01/10  15.30/12  23.58/13  26.14/13  38.59/15  45.31/15  50.59/15  51.33/15 
    MKS MOS Wrocław                       6.01/10   9.29/14   8.28/15   2.16/10  12.45/15   6.32/12   5.28/10   0.34/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.4km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-61      3-53      4-46      5-44      6-47      7-40      8-41      9-43     10-99    
  1 Sosenko Szymon                 29.23  3.18/1*   5.18/1*   7.06/1*   9.54/1*  15.32/1*  18.16/1*  19.19/1*  24.36/2   26.43/1*  28.57/1*  29.23/1* 
    MKS MOS Wrocław                       3.18/1*   2.00/10   1.48/3    2.48/5    5.38/4    2.44/1*   1.03/3    5.17/15   2.07/3    2.14/3    0.26/5  
  2 Jurczyk Maciej                 29.33  4.00/4    6.06/3    8.01/3   11.19/4   16.32/2   19.25/2   20.28/2   24.33/1*  26.46/2   29.05/2   29.33/2  
    UKS Sparta Czyżowice                  4.00/4    2.06/12   1.55/6    3.18/10   5.13/2    2.53/6    1.03/3    4.05/6    2.13/4    2.19/4    0.28/10 
  3 Węgrzyn Jakub                  31.23  5.22/14   7.07/10   8.45/8   11.31/5   18.26/3   21.16/3   22.19/3   25.57/3   28.19/3   30.54/3   31.23/3  
    UKS Azymut Siedliska                  5.22/14   1.45/4    1.38/1*   2.46/3    6.55/7    2.50/4    1.03/3    3.38/2    2.22/7    2.35/11   0.29/12 
  4 Okarma Jacek                   32.21  7.40/18   9.20/18  11.18/17  14.17/12  19.33/7   22.22/4   23.22/4   27.23/4   29.43/4   31.56/4   32.21/4  
    MKS MOS Wrocław                       7.40/18   1.40/3    1.58/7    2.59/6    5.16/3    2.49/3    1.00/1*   4.01/5    2.20/5    2.13/2    0.25/3  
  5 Zuchmański Przemysław          34.07  4.09/5    6.11/4    8.16/4   11.32/6   19.27/5   23.04/6   24.13/5   28.45/5   31.19/5   33.42/5   34.07/5  
    UKS Orientuś Łódź                     4.09/5    2.02/11   2.05/9    3.16/9    7.55/13   3.37/11   1.09/9    4.32/9    2.34/9    2.23/5    0.25/3  
  6 Szymańki Ksawery               34.18  8.24/20  10.09/19  11.47/19  14.33/14  21.30/11  24.17/9   25.21/9   28.59/6   31.20/6   33.52/6   34.18/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.24/20   1.45/4    1.38/1*   2.46/3    6.57/8    2.47/2    1.04/7    3.38/2    2.21/6    2.32/10   0.26/5  
  7 Killar Dominik                 35.00  4.15/9    6.13/5   11.03/16  13.48/10  19.29/6   23.08/7   24.48/7   29.36/7   32.25/8   34.32/7   35.00/7  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.15/9    1.58/8    4.50/21   2.45/2    5.41/5    3.39/12   1.40/16   4.48/12   2.49/13   2.07/1*   0.28/10 
  8 Lubak Mateusz                  35.21  4.42/12   6.20/7    8.28/7   10.53/2   21.09/10  24.00/8   25.14/8   29.54/8   31.45/7   34.55/8   35.21/8  
    MKS MOS Wrocław                       4.42/12   1.38/2    2.08/11   2.25/1*  10.16/15   2.51/5    1.14/10   4.40/10   1.51/1*   3.10/16   0.26/5  
  9 Killar Lukas                   35.37  3.51/2    5.48/2    7.41/2   11.02/3   22.46/14  25.39/11  26.41/11  30.01/9   32.38/9   35.04/9   35.37/9  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.51/2    1.57/7    1.53/5    3.21/12  11.44/16   2.53/6    1.02/2    3.20/1*   2.37/10   2.26/6    0.33/18 
 10 Cupryś Gracjan                 37.05  6.44/17   8.37/17  10.59/15  14.35/16  20.48/8   25.44/13  27.04/13  31.23/11  34.06/10  36.33/10  37.05/10 
    HKS Azymut Mochy                      6.44/17   1.53/6    2.22/15   3.36/14   6.13/6    4.56/18   1.20/11   4.19/8    2.43/11   2.27/7    0.32/16 
 11 Domagała Marcel                39.07  4.12/8    6.22/8    8.22/5   11.36/7   18.54/4   22.43/5   24.16/6   30.37/10  35.27/11  38.30/11  39.07/11 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.12/8    2.10/13   2.00/8    3.14/8    7.18/11   3.49/14   1.33/15   6.21/20   4.50/18   3.03/15   0.37/22 
 12 Szczybelski Czarek             39.08  4.49/13   7.20/13   9.45/10  14.47/18  22.01/12  27.47/14  29.29/14  33.22/14  36.16/13  38.45/12  39.08/12 
    UKS Orka Gdynia                       4.49/13   2.31/19   2.25/17   5.02/20   7.14/10   5.46/20   1.42/18   3.53/4    2.54/14   2.29/9    0.23/1* 
 13 Gudowski Maciej                39.14 10.42/21  12.17/21  14.23/20  17.32/20  22.30/13  25.42/12  26.48/12  32.10/13  35.28/12  38.50/13  39.14/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra            10.42/21   1.35/1*   2.06/10   3.09/7    4.58/1*   3.12/8    1.06/8    5.22/17   3.18/15   3.22/19   0.24/2  
 14 Janowski Bartłomiej            44.47  4.41/11   7.11/11  10.39/14  15.22/19  23.05/15  28.23/15  30.03/15  35.16/15  41.00/14  44.14/14  44.47/14 
    WKS Gwardia Warszawa                  4.41/11   2.30/18   3.28/19   4.43/18   7.43/12   5.18/19   1.40/16   5.13/14   5.44/20   3.14/17   0.33/18 
 15 Musiała Bartosz                45.04  4.31/10   7.12/12  11.26/18  14.45/17  29.07/19  33.19/18  34.45/18  39.30/18  42.02/15  44.37/15  45.04/15 
    UKS Grom Sokolniki                    4.31/10   2.41/20   4.14/20   3.19/11  14.22/19   4.12/17   1.26/12   4.45/11   2.32/8    2.35/11   0.27/8  
 16 Matwiejczuk Kacper             45.12 10.47/22  13.16/22  15.39/21  20.49/21  27.58/18  33.56/19  35.22/19  39.28/17  42.13/16  44.40/16  45.12/16 
    UKS Azymut Siedliska                 10.47/22   2.29/17   2.23/16   5.10/21   7.09/9    5.58/21   1.26/12   4.06/7    2.45/12   2.27/7    0.32/16 
 17 Świech Mateusz                 46.18  4.10/7    7.30/14   9.49/11  14.34/15  27.40/17  31.30/17  33.44/17  38.56/16  42.48/17  45.48/17  46.18/17 
    UKS Orientuś Łódź                     4.10/7    3.20/21   2.19/14   4.45/19  13.06/18   3.50/15   2.14/19   5.12/13   3.52/16   3.00/14   0.30/13 
 18 Rycerski Karol                 47.17  4.09/5    6.29/9    8.45/8   12.09/8   20.57/9   24.42/10  26.14/10  31.55/12  43.20/18  46.43/18  47.17/18 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.09/5    2.20/15   2.16/13   3.24/13   8.48/14   3.45/13   1.32/14   5.41/18  11.25/21   3.23/20   0.34/20 
 19 Grosman Jan                    50.08  5.51/16   8.07/16   9.59/12  13.55/11  26.44/16  30.05/16  31.08/16  41.49/19  46.52/19  49.37/19  50.08/19 
    UKS Azymut Siedliska                  5.51/16   2.16/14   1.52/4    3.56/17  12.49/17   3.21/9    1.03/3   10.41/21   5.03/19   2.45/13   0.31/14 
 20 Firlej Marek                   54.03  5.46/15   7.45/15  10.33/13  14.17/12  30.45/20  34.54/20  41.45/20  47.58/20  49.52/20  53.36/20  54.03/20 
    HKS Azymut Mochy                      5.46/15   1.59/9    2.48/18   3.44/15  16.28/20   4.09/16   6.51/22   6.13/19   1.54/2    3.44/21   0.27/8  
 21 Krudowski Błażej               68.00  3.55/3    6.17/6    8.26/6   12.15/9   45.56/21  49.22/21  53.59/21  59.19/21  64.08/21  67.29/21  68.00/21 
    MKS MOS Wrocław                       3.55/3    2.22/16   2.09/12   3.49/16  33.41/21   3.26/10   4.37/21   5.20/16   4.49/17   3.21/18   0.31/14 
 22 Doamarus Nikodem              162.48  7.45/19  11.06/20  16.05/22  59.40/22  98.23/22 111.16/22 114.51/22 136.53/22 155.49/22 162.13/22 162.48/22 
    UKS Orka Gdynia                       7.45/19   3.21/22   4.59/22  43.35/22  38.43/22  12.53/22   3.35/20  22.02/22  18.56/22   6.24/22   0.35/21 
    Borowski Roland            NKl       13.14/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra            13.14/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         5.3km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-53      3-71      4-32      5-33      6-34      7-46      8-58      9-41     10-40     11-47     12-42     13-57     14-43     15-99    
  1 Nowak Maciej                   44.14  4.06/2    5.15/2    8.09/2   13.52/2   16.07/2   20.07/2   22.23/2   24.13/2   27.26/2   31.03/2   32.51/2   37.27/2   39.42/1*  40.47/1*  43.48/1*  44.14/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.06/2    1.09/3    2.54/4    5.43/3    2.15/2    4.00/4    2.16/5    1.50/1*   3.13/1*   3.37/8    1.48/3    4.36/4    2.15/1*   1.05/4    3.01/11   0.26/7  
  2 Wieczorek Marcin               44.27  4.16/3    5.18/3    8.09/2   12.01/1*  14.22/1*  18.01/1*  20.07/1*  23.08/1*  27.14/1*  30.10/1*  31.42/1*  37.13/1*  40.59/2   41.57/2   44.02/2   44.27/2  
    UKS Tukan Iwiny                       4.16/3    1.02/1*   2.51/3    3.52/1*   2.21/3    3.39/2    2.06/1*   3.01/5    4.06/6    2.56/1*   1.32/2    5.31/6    3.46/9    0.58/3    2.05/3    0.25/5  
  3 Szeliga Bartosz                48.44  4.04/1*   5.08/1*   7.34/1*  16.48/4   20.12/4   24.13/4   27.21/4   30.10/4   33.29/4   36.37/4   37.54/4   42.27/4   44.47/3   46.20/3   48.22/3   48.44/3  
    UKS Tukan Iwiny                       4.04/1*   1.04/2    2.26/1*   9.14/9    3.24/10   4.01/5    3.08/7    2.49/4    3.19/2    3.08/4    1.17/1*   4.33/3    2.20/2    1.33/9    2.02/1*   0.22/1* 
  4 Lucerski Maciej                48.55  4.24/5    5.45/5    8.53/4   14.46/3   17.07/3   20.38/3   22.51/3   24.50/3   28.50/3   32.03/3   37.37/3   42.03/3   45.28/4   46.25/4   48.32/4   48.55/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.24/5    1.21/7    3.08/5    5.53/4    2.21/3    3.31/1*   2.13/2    1.59/3    4.00/4    3.13/6    5.34/11   4.26/1*   3.25/7    0.57/2    2.07/4    0.23/3  
  5 Kwiatkowski Michał             55.15  8.31/10   9.47/10  12.37/9   17.47/5   20.42/5   25.58/6   29.58/6   34.05/7   38.02/5   41.06/5   42.57/5   48.28/5   51.12/5   52.19/5   54.45/5   55.15/5  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        8.31/10   1.16/4    2.50/2    5.10/2    2.55/7    5.16/8    4.00/10   4.07/10   3.57/3    3.04/2    1.51/6    5.31/6    2.44/4    1.07/6    2.26/7    0.30/11 
  6 Fleiss Sebastian               55.51  4.19/4    5.39/4   12.32/7   18.54/8   21.35/6   25.34/5   27.48/5   33.38/5   38.58/6   42.39/6   44.27/6   49.29/6   52.07/6   53.13/6   55.27/6   55.51/6  
    Berliner TSC                          4.19/4    1.20/5    6.53/11   6.22/7    2.41/5    3.59/3    2.14/3    5.50/11   5.20/9    3.41/9    1.48/3    5.02/5    2.38/3    1.06/5    2.14/5    0.24/4  
  7 Stankiewicz Amadeusz           62.05 11.54/11  14.00/11  18.23/11  24.31/9   27.50/9   32.09/9   35.04/9   38.48/9   43.46/9   47.07/9   49.00/9   54.49/9   58.10/8   59.26/8   61.43/7   62.05/7  
    MKS Paulinum Jelenia Góra            11.54/11   2.06/11   4.23/8    6.08/6    3.19/8    4.19/6    2.55/6    3.44/9    4.58/8    3.21/7    1.53/8    5.49/8    3.21/6    1.16/7    2.17/6    0.22/1* 
  8 Tarnowski Aleksander           62.10  5.21/6    6.52/6   12.29/6   18.52/7   22.22/8   28.12/8   33.14/8   36.15/8   40.34/8   45.39/8   47.28/8   53.33/7   57.35/7   59.08/7   61.43/7   62.10/8  
    MKS Start Lublin                      5.21/6    1.31/9    5.37/9    6.23/8    3.30/11   5.50/10   5.02/11   3.01/5    4.19/7    5.05/12   1.49/5    6.05/9    4.02/10   1.33/9    2.35/9    0.27/9  
  9 Becmer Damian                  64.21  6.38/8    8.22/9   12.32/7   18.34/6   21.56/7   27.16/7   30.50/7   33.54/6   39.17/7   43.39/7   46.17/7   53.34/8   59.26/9   61.06/9   63.54/9   64.21/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     6.38/8    1.44/10   4.10/7    6.02/5    3.22/9    5.20/9    3.34/9    3.04/7    5.23/10   4.22/10   2.38/9    7.17/10   5.52/12   1.40/11   2.48/10   0.27/9  
 10 Szymańki Kornel                66.58  6.38/8    8.01/8   14.53/10  30.55/10  33.43/10  38.40/10  40.55/10  42.52/10  46.54/10  50.05/10  55.42/10  60.08/10  63.36/10  64.30/10  66.33/10  66.58/10 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             6.38/8    1.23/8    6.52/10  16.02/10   2.48/6    4.57/7    2.15/4    1.57/2    4.02/5    3.11/5    5.37/12   4.26/1*   3.28/8    0.54/1*   2.03/2    0.25/5  
 11 Żuraw Wiktor                   86.25  6.07/7    7.27/7   11.05/5   37.15/11  39.28/11  52.40/11  55.51/11  59.08/11  66.38/11  69.43/11  71.35/11  79.13/11  82.08/11  83.25/11  85.59/11  86.25/11 
    Polski Związek Radioorientacji Sport  6.07/7    1.20/5    3.38/6   26.10/12   2.13/1*  13.12/12   3.11/8    3.17/8    7.30/11   3.05/3    1.52/7    7.38/11   2.55/5    1.17/8    2.34/8    0.26/7  
 12 Jurasik Patryk                148.47 16.42/12  19.25/12  39.21/12  58.00/12  66.55/12  78.02/12  83.59/12  93.17/12 101.13/12 105.51/12 109.24/12 135.43/12 141.33/12 143.38/12 148.17/12 148.47/12 
    UKS Tukan Iwiny                      16.42/12   2.43/12  19.56/12  18.39/11   8.55/12  11.07/11   5.57/12   9.18/12   7.56/12   4.38/11   3.33/10  26.19/12   5.50/11   2.05/12   4.39/12   0.30/11 
    Dłużak Kacper              NKL-LIM   40.46/    44.12/    57.53/    70.40/    79.27/   103.45/   120.07/   127.01/   133.45/   144.39/   148.07/   176.14/   181.32/   185.28/   191.40/   192.24/   
    HKS Azymut Mochy                     40.46/     3.26/    13.41/    12.47/     8.47/    24.18/    16.22/     6.54/     6.44/    10.54/     3.28/    28.07/     5.18/     3.56/     6.12/     0.44/   
    Janowski Mateusz           NKl        9.53/    13.14/         /    22.25/    26.10/    36.04/    38.55/    43.27/    48.51/         /         /         /    51.12/    53.45/    55.55/    56.17/   
    WKS Gwardia Warszawa                  9.53/     3.21/         /         /     3.45/     9.54/     2.51/     4.32/     5.24/         /         /         /         /     2.33/     2.10/     0.22/   
    Peřinka Šimon              NKl        6.15/     8.15/         /         /         /         /    44.05/    49.23/         /         /         /    58.00/    61.30/    62.51/    66.06/    66.42/   
    BETA URSUS Orienteering               6.15/     2.00/         /         /         /         /         /     5.18/         /         /         /         /     3.30/     1.21/     3.15/     0.36/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         6.8km    0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-53      3-34      4-52      5-81      6-51      7-32      8-70      9-48     10-69     11-40     12-47     13-38     14-56     15-39     16-42     17-57     18-99    
  1 Podsiadły Mateusz              51.59  3.57/2    5.51/2   10.19/2   12.15/1*  14.40/1*  18.29/1*  20.02/1*  26.26/1*  29.39/1*  30.32/1*  32.22/1*  33.43/1*  36.16/1*  37.17/1*  42.42/1*  46.53/1*  49.08/1*  51.33/1*  51.59/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.57/2    1.54/2    4.28/8    1.56/7    2.25/8    3.49/2    1.33/4    6.24/6    3.13/1*   0.53/13   1.50/2    1.21/4    2.33/1*   1.01/6    5.25/8    4.11/2    2.15/2    2.25/2    0.26/12 
  2 Ostój Piotr                    56.52  5.38/12   8.05/12  14.11/13  15.40/13  17.49/12  21.58/10  23.57/9   30.03/6   33.28/3   34.11/3   36.13/3   37.38/3   41.08/2   42.09/2   47.08/2   51.43/2   54.07/2   56.30/2   56.52/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     5.38/12   2.27/9    6.06/18   1.29/1*   2.09/4    4.09/6    1.59/9    6.06/4    3.25/3    0.43/4    2.02/3    1.25/5    3.30/8    1.01/6    4.59/5    4.35/4    2.24/6    2.23/1*   0.22/6  
  3 Dudek Wojciech                 59.02  4.27/4    6.52/4   10.48/3   15.23/12  17.38/11  21.26/7   22.57/6   28.59/3   32.12/2   33.02/2   35.07/2   37.16/2   41.42/4   42.48/4   47.45/4   53.29/6   56.11/5   58.44/3   59.02/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        4.27/4    2.25/8    3.56/4    4.35/16   2.15/5    3.48/1*   1.31/3    6.02/3    3.13/1*   0.50/10   2.05/4    2.09/16   4.26/14   1.06/10   4.57/3    5.44/8    2.42/10   2.33/3    0.18/1* 
  4 Iwaszczyszyn Joachim           60.24  6.05/15   8.05/12  13.13/12  14.47/10  16.37/8   20.35/6   23.40/8   29.41/5   33.32/4   34.18/4   36.34/4   38.11/4   41.20/3   42.19/3   47.24/3   52.07/3   54.23/3   60.04/4   60.24/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     6.05/15   2.00/3    5.08/16   1.34/2    1.50/1*   3.58/3    3.05/17   6.01/1*   3.51/4    0.46/8    2.16/5    1.37/10   3.09/4    0.59/3    5.05/6    4.43/6    2.16/3    5.41/15   0.20/2  
  5 Szuryga Bartosz                61.57  5.31/11   7.34/9   11.33/6   13.32/5   16.39/9   21.34/8   23.00/7   29.07/4   34.45/5   35.25/5   37.45/5   39.05/5   42.10/5   43.09/5   48.06/5   52.43/4   55.01/4   61.24/5   61.57/5  
    MKS Start Lublin                      5.31/11   2.03/5    3.59/5    1.59/8    3.07/16   4.55/10   1.26/1*   6.07/5    5.38/13   0.40/2    2.20/6    1.20/3    3.05/2    0.59/3    4.57/3    4.37/5    2.18/4    6.23/16   0.33/18 
  6 Dzioba Mateusz                 63.39  4.21/3    7.09/5   11.52/9   13.32/5   15.51/6   20.21/4   22.11/5   30.03/6   35.32/6   36.16/6   38.51/6   40.30/7   44.00/7   45.25/7   51.41/8   57.39/8   60.15/8   63.08/6   63.39/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.21/3    2.48/13   4.43/12   1.40/5    2.19/6    4.30/8    1.50/6    7.52/11   5.29/12   0.44/5    2.35/10   1.39/11   3.30/8    1.25/15   6.16/12   5.58/9    2.36/8    2.53/7    0.31/17 
  7 Jurczyk Tomasz                 63.40  3.33/1*   5.17/1*   9.05/1*  13.56/8   15.46/5   19.52/3   21.21/2   32.31/11  36.38/8   37.29/7   39.09/7   40.20/6   43.33/6   44.31/6   49.09/6   53.24/5   58.29/7   63.13/7   63.40/7  
    UKS Sparta Czyżowice                  3.33/1*   1.44/1*   3.48/2    4.51/17   1.50/1*   4.06/5    1.29/2   11.10/18   4.07/6    0.51/12   1.40/1*   1.11/1*   3.13/5    0.58/1*   4.38/1*   4.15/3    5.05/18   4.44/13   0.27/14 
  8 Mateusz Ciekański              65.55  5.14/10   7.22/7   11.15/5   12.49/2   15.28/2   19.42/2   21.36/3   27.37/2   37.13/11  38.54/12  41.29/11  42.42/11  45.57/10  46.56/9   52.10/9   56.04/7   58.09/6   65.35/8   65.55/8  
    UKS Azymut Pabianice                  5.14/10   2.08/6    3.53/3    1.34/2    2.39/13   4.14/7    1.54/7    6.01/1*   9.36/18   1.41/18   2.35/10   1.13/2    3.15/6    0.59/3    5.14/7    3.54/1*   2.05/1*   7.26/17   0.20/2  
  9 Marciniak Patryk               66.32  4.34/5    6.45/3   11.13/4   13.24/3   15.28/2   23.38/12  25.37/12  32.21/10  36.51/9   37.31/8   40.08/8   41.33/8   45.38/9   47.13/10  53.13/10  60.34/10  63.14/10  66.06/9   66.32/9  
    UKS Azymut Pabianice                  4.34/5    2.11/7    4.28/8    2.11/10   2.04/3    8.10/18   1.59/9    6.44/8    4.30/8    0.40/2    2.37/12   1.25/5    4.05/12   1.35/16   6.00/11   7.21/12   2.40/9    2.52/6    0.26/12 
 10 Wojnowicz Mariusz              67.27  6.01/14   8.02/11  11.41/7   13.50/7   16.20/7   20.23/5   21.58/4   31.14/8   37.13/11  37.52/11  40.19/10  41.44/9   44.51/8   45.49/8   50.30/7   60.11/9   62.56/9   67.06/10  67.27/10 
    UKS Tukan Iwiny                       6.01/14   2.01/4    3.39/1*   2.09/9    2.30/10   4.03/4    1.35/5    9.16/16   5.59/14   0.39/1*   2.27/7    1.25/5    3.07/3    0.58/1*   4.41/2    9.41/16   2.45/11   4.10/12   0.21/5  
 11 Kaczmarek Szymon               70.41  4.42/6    7.17/6   12.20/11  14.41/9   17.09/10  23.15/11  25.13/11  32.43/12  36.52/10  37.36/9   41.51/12  43.58/12  48.10/12  49.11/12  58.30/12  63.52/11  67.13/12  70.12/11  70.41/11 
    HKS Azymut Mochy                      4.42/6    2.35/11   5.03/15   2.21/11   2.28/9    6.06/14   1.58/8    7.30/9    4.09/7    0.44/5    4.15/18   2.07/15   4.12/13   1.01/6    9.19/18   5.22/7    3.21/14   2.59/9    0.29/15 
 12 Hołub Kszysztof                72.58  4.46/7    7.25/8   11.47/8   13.24/3   15.43/4   21.48/9   24.46/10  31.19/9   36.36/7   37.44/10  40.13/9   42.39/10  46.25/11  49.10/11  57.43/11  64.45/12  67.04/11  72.35/12  72.58/12 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.46/7    2.39/12   4.22/6    1.37/4    2.19/6    6.05/13   2.58/16   6.33/7    5.17/11   1.08/16   2.29/8    2.26/18   3.46/10   2.45/18   8.33/17   7.02/11   2.19/5    5.31/14   0.23/8  
 13 Kmieć Krystian                 74.15  5.49/13   9.23/14  14.12/14  18.46/15  21.21/14  26.02/13  28.10/13  35.49/13  39.48/13  40.38/13  44.46/13  46.35/13  52.18/13  53.21/13  58.58/13  68.24/13  70.58/13  73.51/13  74.15/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.49/13   3.34/15   4.49/14   4.34/15   2.35/12   4.41/9    2.08/13   7.39/10   3.59/5    0.50/10   4.08/17   1.49/13   5.43/16   1.03/9    5.37/9    9.26/15   2.34/7    2.53/7    0.24/10 
 14 Deptulski Mateusz              83.16  9.31/16  13.32/16  17.59/16  28.56/18  31.27/17  37.44/17  40.27/17  48.37/17  53.15/16  54.12/16  56.56/16  58.38/16  62.07/15  63.27/15  69.52/15  76.13/15  79.44/15  82.56/14  83.16/14 
    UKS Siódemka Rumia                    9.31/16   4.01/16   4.27/7   10.57/18   2.31/11   6.17/15   2.43/15   8.10/12   4.38/9    0.57/15   2.44/15   1.42/12   3.29/7    1.20/14   6.25/13   6.21/10   3.31/15   3.12/10   0.20/2  
 15 Kakol Michał                   86.15  5.05/8   10.08/15  15.20/15  17.57/14  20.52/13  26.22/14  28.25/14  38.35/14  45.38/14  46.23/14  49.00/14  51.02/14  57.09/14  58.28/14  65.56/14  74.13/14  77.47/14  85.53/15  86.15/15 
    UKS Orka Gdynia                       5.05/8    5.03/18   5.12/17   2.37/12   2.55/15   5.30/11   2.03/11  10.10/17   7.03/17   0.45/7    2.37/12   2.02/14   6.07/17   1.19/13   7.28/16   8.17/13   3.34/16   8.06/18   0.22/6  
 16 Zalewski Kasper                87.32 15.58/18  19.29/18  24.14/18  28.26/17  31.12/16  37.12/16  39.17/16  48.31/16  54.39/17  55.27/17  58.07/17  59.35/17  65.06/16  66.51/17  72.34/16  81.27/16  84.33/16  87.07/16  87.32/16 
    WKS Gwardia Warszawa                 15.58/18   3.31/14   4.45/13   4.12/14   2.46/14   6.00/12   2.05/12   9.14/15   6.08/15   0.48/9    2.40/14   1.28/9    5.31/15   1.45/17   5.43/10   8.53/14   3.06/12   2.34/4    0.25/11 
 17 Rycerski Kamil                 92.28  5.09/9    7.42/10  12.15/10  15.19/11  24.12/15  31.42/15  36.23/15  44.34/15  50.48/15  51.43/15  55.32/15  57.46/15  65.25/17  66.34/16  73.08/17  84.42/17  88.31/17  91.59/17  92.28/17 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.09/9    2.33/10   4.33/10   3.04/13   8.53/17   7.30/17   4.41/18   8.11/13   6.14/16   0.55/14   3.49/16   2.14/17   7.39/18   1.09/12   6.34/14  11.34/17   3.49/17   3.28/11   0.29/15 
 18 Siwiec Michał                  93.06 11.32/17  15.35/17  20.08/17  21.59/16  35.08/18  41.32/18  43.43/18  52.44/18  57.44/18  59.03/18  61.33/18  63.00/18  66.46/18  67.54/18  75.10/18  86.48/18  89.56/18  92.43/18  93.06/18 
    MKS Start Lublin                     11.32/17   4.03/17   4.33/10   1.51/6   13.09/18   6.24/16   2.11/14   9.01/14   5.00/10   1.19/17   2.30/9    1.27/8    3.46/10   1.08/11   7.16/15  11.38/18   3.08/13   2.47/5    0.23/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         7.2km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-71      3-37      4-34      5-52      6-35      7-80      8-32      9-70     10-69     11-40     12-38     13-56     14-42     15-57     16-43     17-99    
  1 Szmulkowski Adam               50.59  1.40/1*   5.06/3    7.30/1*  12.45/3   14.16/2   16.48/2   20.57/1*  24.10/1*  30.05/1*  33.39/1*  35.31/1*  39.37/1*  40.39/1*  45.23/1*  47.43/1*  48.38/1*  50.35/1*  50.59/1* 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        1.40/1*   3.26/5    2.24/1*   5.15/5    1.31/1*   2.32/1*   4.09/1*   3.13/2    5.55/1*   3.34/1*   1.52/1*   4.06/1*   1.02/1*   4.44/2    2.20/3    0.55/2    1.57/1*   0.24/6  
  2 Majewski Igor                  56.07  1.43/2    5.01/2    7.49/2   12.09/1*  14.01/1*  16.41/1*  22.10/3   26.14/3   32.19/3   36.59/3   39.08/3   43.27/3   44.45/3   49.07/2   51.27/2   52.19/2   55.32/2   56.07/2  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.43/2    3.18/3    2.48/3    4.20/1*   1.52/3    2.40/2    5.29/7    4.04/5    6.05/2    4.40/5    2.09/2    4.19/2    1.18/6    4.22/1*   2.20/3    0.52/1*   3.13/5    0.35/8  
  3 Prasał Jakub                   57.42  1.56/3    4.55/1*   8.01/4   12.43/2   14.35/3   17.41/3   22.07/2   25.54/2   32.06/2   36.28/2   38.47/2   43.21/2   44.26/2   50.01/3   52.21/3   53.33/3   57.21/3   57.42/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        1.56/3    2.59/1*   3.06/6    4.42/2    1.52/3    3.06/5    4.26/2    3.47/4    6.12/3    4.22/3    2.19/4    4.34/3    1.05/2    5.35/7    2.20/3    1.12/6    3.48/8    0.21/2  
  4 Niedźwiecki Patryk             60.47  5.01/8    8.03/7   11.00/6   15.48/6   17.48/6   20.44/6   25.13/5   28.57/5   35.14/4   39.34/4   41.49/4   46.24/4   47.31/4   52.53/4   55.12/4   56.41/4   60.22/4   60.47/4  
    UKS Azymut Siedliska                  5.01/8    3.02/2    2.57/4    4.48/3    2.00/6    2.56/3    4.29/3    3.44/3    6.17/4    4.20/2    2.15/3    4.35/4    1.07/3    5.22/6    2.19/2    1.29/7    3.41/7    0.25/7  
  5 Mazan Bartłomiej               63.53  3.05/7    6.32/5    9.33/5   14.52/5   17.22/5   20.23/5   25.16/6   30.09/6   36.53/6   41.30/6   44.06/6   50.44/6   52.13/6   57.07/5   60.16/5   61.15/5   63.30/5   63.53/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.05/7    3.27/6    3.01/5    5.19/6    2.30/7    3.01/4    4.53/4    4.53/6    6.44/5    4.37/4    2.36/7    6.38/8    1.29/7    4.54/4    3.09/7    0.59/3    2.15/4    0.23/3  
  6 Markowiak Sebastian            65.12  2.10/5    7.24/6   14.22/7   19.23/7   21.15/7   24.34/7   30.03/7   33.02/7   40.07/7   45.34/7   48.12/7   52.56/7   54.39/7   59.29/7   61.46/7   62.47/7   64.52/6   65.12/6  
    UKS Orientuś Łódź                     2.10/5    5.14/7    6.58/8    5.01/4    1.52/3    3.19/7    5.29/7    2.59/1*   7.05/7    5.27/7    2.38/8    4.44/5    1.43/8    4.50/3    2.17/1*   1.01/5    2.05/2    0.20/1* 
  7 Nowak Bartłomiej               65.24  1.57/4    5.19/4    7.53/3   13.15/4   14.51/4   17.58/4   23.22/4   28.46/4   35.31/5   40.40/5   43.00/5   48.24/5   49.34/5   57.49/6   60.36/6   61.36/6   65.01/7   65.24/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.57/4    3.22/4    2.34/2    5.22/7    1.36/2    3.07/6    5.24/6    5.24/7    6.45/6    5.09/6    2.20/5    5.24/7    1.10/4    8.15/8    2.47/6    1.00/4    3.25/6    0.23/3  
  8 Szczypior Mateusz              88.54  2.53/6   10.46/8   15.47/8   27.01/8   30.37/8   34.20/8   39.20/8   46.50/8   57.50/8   64.01/8   66.32/8   71.42/8   72.52/8   78.02/8   81.21/8   86.19/8   88.31/8   88.54/8  
    Polski Związek Radioorientacji Sport  2.53/6    7.53/8    5.01/7   11.14/8    3.36/8    3.43/8    5.00/5    7.30/8   11.00/8    6.11/8    2.31/6    5.10/6    1.10/4    5.10/5    3.19/8    4.58/8    2.12/3    0.23/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         7.0km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-73      3-53      4-34      5-52      6-35      7-51      8-32      9-39     10-56     11-40     12-41     13-48     14-42     15-57     16-43     17-99    
  1 Bala Radosław                  53.48  1.57/4    3.28/4    6.35/1*  10.32/1*  12.46/2   15.34/2   22.31/2   24.13/2   32.16/1*  35.52/1*  39.39/1*  42.42/1*  45.35/1*  47.59/1*  50.07/1*  50.55/1*  53.20/1*  53.48/1* 
    MKS Pogoń Siedlce                     1.57/4    1.31/2    3.07/2    3.57/2    2.14/6    2.48/2    6.57/7    1.42/1*   8.03/1*   3.36/6    3.47/2    3.03/4    2.53/3    2.24/2    2.08/1*   0.48/1*   2.25/12   0.28/7  
  2 Ławecki Szymon                 56.17  1.51/2    3.27/3    6.45/3   10.42/2   12.42/1*  15.26/1*  21.56/1*  24.10/1*  33.57/2   36.45/2   40.46/2   44.14/2   47.19/2   50.30/2   52.44/2   53.43/2   55.50/2   56.17/2  
    MKS Pogoń Siedlce                     1.51/2    1.36/5    3.18/3    3.57/2    2.00/5    2.44/1*   6.30/5    2.14/8    9.47/7    2.48/2    4.01/3    3.28/7    3.05/7    3.11/13   2.14/3    0.59/4    2.07/3    0.27/4  
  3 Janiak Paweł                   57.01  2.22/10   4.04/8    6.55/4   10.43/3   14.17/5   19.12/10  25.35/8   27.17/7   36.20/5   39.07/3   42.43/3   45.43/3   48.35/3   51.00/3   53.23/3   54.17/3   56.32/3   57.01/3  
    MKS Pogoń Siedlce                     2.22/10   1.42/7    2.51/1*   3.48/1*   3.34/10   4.55/15   6.23/3    1.42/1*   9.03/2    2.47/1*   3.36/1*   3.00/2    2.52/2    2.25/4    2.23/6    0.54/3    2.15/8    0.29/11 
  4 Pachnik Wojciech               57.55  1.49/1*   3.24/2    6.44/2   10.45/4   15.12/9   18.51/8   24.49/6   26.50/5   36.30/6   39.32/4   44.05/4   46.48/4   49.47/4   52.15/4   54.34/4   55.24/4   57.34/4   57.55/4  
    UKS Tukan Iwiny                       1.49/1*   1.35/3    3.20/6    4.01/5    4.27/14   3.39/8    5.58/1*   2.01/7    9.40/5    3.02/3    4.33/7    2.43/1*   2.59/6    2.28/6    2.19/4    0.50/2    2.10/6    0.21/1* 
  5 Doucha Jiri                    60.41  2.13/9    4.05/9    8.05/9   12.38/9   14.54/7   17.54/6   24.29/5   26.25/4   36.10/3   39.56/5   44.44/5   48.46/5   51.58/5   54.49/5   57.02/5   58.07/5   60.13/5   60.41/5  
    TJ START Náchod                       2.13/9    1.52/10   4.00/13   4.33/9    2.16/7    3.00/5    6.35/6    1.56/4    9.45/6    3.46/8    4.48/9    4.02/10   3.12/8    2.51/9    2.13/2    1.05/9    2.06/2    0.28/7  
  6 Davidovich Dzmitry             61.26  1.53/3    3.30/5    7.03/7   11.01/5   14.56/8   17.52/5   23.59/4   28.24/8   38.58/7   42.05/6   46.50/6   50.04/6   53.01/6   55.26/7   57.47/6   58.50/6   60.57/6   61.26/6  
    Mińsk Belarus                         1.53/3    1.37/6    3.33/9    3.58/4    3.55/12   2.56/4    6.07/2    4.25/18  10.34/8    3.07/4    4.45/8    3.14/5    2.57/4    2.25/4    2.21/5    1.03/8    2.07/3    0.29/11 
  7 Piekielny Mariusz              63.33  1.57/4    3.18/1*   7.00/6   11.12/7   14.49/6   18.41/7   25.04/7   27.04/6   36.15/4   43.03/7   47.22/7   50.23/7   53.12/7   55.15/6   60.13/7   61.13/7   63.08/7   63.33/7  
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.57/4    1.21/1*   3.42/10   4.12/8    3.37/11   3.52/12   6.23/3    2.00/6    9.11/3    6.48/17   4.19/4    3.01/3    2.49/1*   2.03/1*   4.58/17   1.00/5    1.55/1*   0.25/3  
  8 Drągowski Piotr                64.35  2.11/8    4.02/7    7.21/8   12.07/8   13.54/4   17.04/4   26.46/9   29.51/10  39.07/8   43.06/8   47.35/8   51.41/8   55.15/8   57.47/8   60.37/8   61.45/8   64.11/8   64.35/8  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.11/8    1.51/9    3.19/5    4.46/10   1.47/3    3.10/6    9.42/14   3.05/16   9.16/4    3.59/10   4.29/6    4.06/13   3.34/10   2.32/8    2.50/9    1.08/10   2.26/13   0.24/2  
  9 Kalata Michał                  66.33  4.13/15   5.58/15   9.19/13  13.30/10  15.15/10  19.05/9   27.15/10  29.10/9   40.35/9   44.20/9   48.47/9   52.49/9   56.20/9   58.44/9   61.37/9   63.53/9   66.04/9   66.33/9  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.13/15   1.45/8    3.21/7    4.11/7    1.45/2    3.50/11   8.10/10   1.55/3   11.25/10   3.45/7    4.27/5    4.02/10   3.31/9    2.24/2    2.53/10   2.16/16   2.11/7    0.29/11 
 10 Makouski Uladzimir             66.57  2.04/6    3.39/6    6.57/5   11.06/6   12.48/3   15.39/3   22.52/3   25.18/3   42.02/10  45.15/10  51.04/10  54.29/10  57.27/10  59.58/10  62.47/10  64.22/10  66.30/10  66.57/10 
    Mińsk Belarus                         2.04/6    1.35/3    3.18/3    4.09/6    1.42/1*   2.51/3    7.13/8    2.26/13  16.44/14   3.13/5    5.49/14   3.25/6    2.58/5    2.31/7    2.49/8    1.35/15   2.08/5    0.27/4  
 11 Piller Sebastian               75.57  2.48/12   4.53/11   8.49/10  16.34/14  20.43/14  24.23/13  33.46/12  35.44/12  46.59/12  50.49/11  58.06/11  61.47/11  66.03/11  69.04/11  72.10/11  73.12/11  75.29/11  75.57/11 
    KS Artemis Wrocław                    2.48/12   2.05/12   3.56/12   7.45/17   4.09/13   3.40/9    9.23/13   1.58/5   11.15/9    3.50/9    7.17/18   3.41/8    4.16/12   3.01/11   3.06/12   1.02/7    2.17/9    0.28/7  
 12 Bartnik Konrad                 79.20  3.07/13   5.05/12   8.52/11  14.12/11  16.50/13  20.27/11  29.29/11  33.36/11  45.09/11  52.08/12  58.24/12  62.26/12  68.03/12  71.25/12  75.07/12  76.21/12  78.48/12  79.20/12 
    KU AZS WAT Warszawa                   3.07/13   1.58/11   3.47/11   5.20/12   2.38/9    3.37/7    9.02/11   4.07/17  11.33/11   6.59/18   6.16/15   4.02/10   5.37/14   3.22/16   3.42/14   1.14/11   2.27/14   0.32/16 
 13 Malecki Daniel                 85.08  3.19/14   5.30/13  10.53/15  16.42/15  21.12/15  24.56/14  34.09/13  36.26/13  51.18/13  55.26/13  62.24/13  69.21/13  72.59/13  76.02/13  78.47/13  82.17/13  84.40/13  85.08/13 
    UKS Orka Gdynia                       3.19/14   2.11/13   5.23/15   5.49/15   4.30/15   3.44/10   9.13/12   2.17/10  14.52/12   4.08/11   6.58/16   6.57/17   3.38/11   3.03/12   2.45/7    3.30/17   2.23/11   0.28/7  
 14 Kucia Sebastian                91.51  2.06/7    5.52/14   9.24/14  14.51/13  16.45/11  21.35/12  35.57/14  38.11/14  56.21/14  60.46/14  66.26/14  72.25/14  81.01/14  84.15/14  87.24/14  88.43/14  91.24/14  91.51/14 
    Dolny Śląsk                           2.06/7    3.46/18   3.32/8    5.27/13   1.54/4    4.50/14  14.22/16   2.14/8   18.10/16   4.25/12   5.40/12   5.59/16   8.36/16   3.14/14   3.09/13   1.19/13   2.41/15   0.27/4  
 15 Stachowski Paweł               99.17  2.25/11   4.38/10   9.02/12  14.30/12  16.48/12  29.10/15  36.32/15  39.35/15  64.53/16  71.06/16  76.48/16  80.59/15  86.53/15  90.18/15  94.21/15  95.39/15  98.45/15  99.17/15 
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             2.25/11   2.13/14   4.24/14   5.28/14   2.18/8   12.22/18   7.22/9    3.03/15  25.18/18   6.13/16   5.42/13   4.11/14   5.54/15   3.25/17   4.03/16   1.18/12   3.06/16   0.32/16 
 16 Cichy Patryk                  109.02  4.18/16   7.33/17  13.04/17  20.23/17  31.31/18  36.16/17  52.10/17  54.29/17  79.22/18  83.52/18  91.05/18  94.49/17  99.07/17 102.07/16 105.09/16 106.10/16 108.32/16 109.02/16 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 4.18/16   3.15/17   5.31/16   7.19/16  11.08/18   4.45/13  15.54/17   2.19/11  24.53/17   4.30/14   7.13/17   3.44/9    4.18/13   3.00/10   3.02/11   1.01/6    2.22/10   0.30/14 
 17 Grzegorzewski Marcin          110.16  4.47/18   8.01/18  16.34/18  25.14/18  30.21/17  36.56/18  53.43/18  56.22/18  74.29/17  78.54/17  84.30/17  90.27/16  99.06/16 102.20/17       /         /         /   110.16/17 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 4.47/18   3.14/16   8.33/18   8.40/18   5.07/17   6.35/16  16.47/18   2.39/14  18.07/15   4.25/12   5.36/10   5.57/15   8.39/17   3.14/14       /         /         /         /   
 18 Rejniak Mateusz               123.50  4.33/17   6.56/16  12.45/16  17.32/16  22.25/16  29.54/16  42.11/16  44.33/16  60.55/15  66.16/15  71.55/15       /   102.26/18 109.29/18 113.31/17 114.58/17 123.20/17 123.50/18 
    MUKS Junior Ochędzyn                  4.33/17   2.23/15   5.49/17   4.47/11   4.53/16   7.29/17  12.17/15   2.22/12  16.22/13   5.21/15   5.39/11       /         /     7.03/18   4.02/15   1.27/14   8.22/17   0.30/14 
    Kramek Marcin              NKl        4.07/    22.03/         /         /         /         /    84.43/    87.20/   125.21/   130.48/   146.13/         /         /         /         /         /   174.16/         /   
    CSWInż.iChem. Wrocław                 4.07/    17.56/         /         /         /         /         /     2.37/    38.01/     5.27/    15.25/         /         /         /         /         /         /         /   
    Siudziński Michał          NKl        9.10/    12.40/    24.18/    35.14/    38.24/    48.46/    59.55/    65.11/   103.54/   109.43/   124.53/         /         /         /         /         /   153.14/         /   
    CSWInż.iChem. Wrocław                 9.10/     3.30/    11.38/    10.56/     3.10/    10.22/    11.09/     5.16/    38.43/     5.49/    15.10/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E        8.7km    0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-37      3-53      4-32      5-33      6-34      7-52      8-35      9-51     10-36     11-49     12-81     13-46     14-72     15-39     16-38     17-47     18-40     19-41     20-48     21-42     22-43     23-99    
  1 Richert Marcin                 58.54  3.32/2    6.03/1*   6.56/2    9.36/2   11.25/1*  14.21/2   16.05/2   18.31/2   23.30/2   25.24/1*  27.04/1*  30.32/1*  34.34/1*  37.15/1*  39.37/1*  42.32/1*  45.18/1*  46.02/1*  49.07/1*  51.38/1*  53.49/1*  56.01/1*  58.28/1*  58.54/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.32/2    2.31/3    0.53/2    2.40/3    1.49/1*   2.56/2    1.44/5    2.26/4    4.59/2    1.54/1*   1.40/6    3.28/2    4.02/1*   2.41/8    2.22/2    2.55/1*   2.46/2    0.44/1*   3.05/5    2.31/5    2.11/6    2.12/7    2.27/8    0.26/8  
  2 Olejnik Michał                 59.09  3.48/3    6.04/2    6.55/1*   9.30/1*  11.25/1*  14.14/1*  15.37/1*  18.00/1*  23.02/1*  26.39/2   27.43/2   31.34/2   36.20/2   38.11/2   40.35/2   43.34/2   46.41/2   47.27/2   50.14/2   52.26/2   55.13/2   57.06/2   58.49/2   59.09/2  
    UKS Azymut Pabianice                  3.48/3    2.16/2    0.51/1*   2.35/2    1.55/4    2.49/1*   1.23/1*   2.23/3    5.02/4    3.37/8    1.04/1*   3.51/5    4.46/7    1.51/1*   2.24/3    2.59/3    3.07/5    0.46/3    2.47/2    2.12/1*   2.47/9    1.53/1*   1.43/1*   0.20/1* 
  3 Pawlak Bartosz                 60.01  4.19/8    6.28/4    7.28/3   10.52/7   12.41/7   15.44/6   18.13/6   20.26/5   25.22/4   27.27/3   28.38/3   32.28/3   36.37/3   38.53/3   41.25/3   45.22/4   48.15/4   48.59/4   51.38/3   54.01/3   55.46/4   57.53/4   59.37/3   60.01/3  
    WKS Grunwald Poznań                   4.19/8    2.09/1*   1.00/5    3.24/9    1.49/1*   3.03/3    2.29/7    2.13/1*   4.56/1*   2.05/2    1.11/2    3.50/4    4.09/3    2.16/6    2.32/4    3.57/8    2.53/4    0.44/1*   2.39/1*   2.23/4    1.45/2    2.07/4    1.44/2    0.24/5  
  4 Wensław Mateusz                60.07  4.10/7    6.43/7    7.40/6   10.21/5   12.13/4   15.18/4   18.46/8   21.08/8   26.10/7   28.31/6   30.11/6   33.38/6   37.50/5   39.45/5   42.06/5   45.03/3   47.55/3   48.57/3   51.49/4   54.02/4   55.45/3   57.49/3   59.45/4   60.07/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.10/7    2.33/5    0.57/3    2.41/4    1.52/3    3.05/4    3.28/8    2.22/2    5.02/4    2.21/3    1.40/6    3.27/1*   4.12/4    1.55/2    2.21/1*   2.57/2    2.52/3    1.02/8    2.52/3    2.13/2    1.43/1*   2.04/3    1.56/4    0.22/2  
  5 Drągowski Kuba                 61.43  3.28/1*   6.13/3    7.28/3   10.17/4   12.19/5   15.33/5   16.56/4   19.44/4   24.44/3   27.56/5   29.20/5   33.06/4   37.13/4   39.17/4   41.55/4   46.01/5   49.10/5   50.00/5   53.10/5   55.46/5   57.33/5   59.32/5   61.19/5   61.43/5  
    KS OK!Sport Warszawa                  3.28/1*   2.45/7    1.15/9    2.49/7    2.02/7    3.14/7    1.23/1*   2.48/9    5.00/3    3.12/7    1.24/4    3.46/3    4.07/2    2.04/4    2.38/6    4.06/9    3.09/6    0.50/6    3.10/6    2.36/7    1.47/3    1.59/2    1.47/3    0.24/5  
  6 Jasiński Maciej                63.36  4.36/9    7.47/9    8.47/9   11.30/9   13.37/9   16.44/8   18.14/7   20.50/7   26.25/8   30.09/8   31.50/8   36.03/8   40.34/8   42.37/7   45.11/7   48.12/7   50.57/6   51.52/6   54.55/6   57.14/6   59.07/6   61.17/6   63.13/6   63.36/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.36/9    3.11/9    1.00/5    2.43/6    2.07/8    3.07/5    1.30/3    2.36/7    5.35/7    3.44/9    1.41/8    4.13/9    4.31/6    2.03/3    2.34/5    3.01/4    2.45/1*   0.55/7    3.03/4    2.19/3    1.53/4    2.10/5    1.56/4    0.23/3  
  7 Sokalski Dariusz               65.23  4.09/6    6.40/6    7.49/7   10.30/6   12.31/6   16.03/7   17.58/5   20.36/6   26.03/6   28.46/7   30.35/7   34.36/7   39.02/6   41.33/6   44.16/6   47.39/6   51.57/7   52.45/7   55.58/7   58.32/7   60.34/7   62.45/7   64.53/7   65.23/7  
    GO 78 Francja                         4.09/6    2.31/3    1.09/8    2.41/4    2.01/6    3.32/8    1.55/6    2.38/8    5.27/6    2.43/6    1.49/9    4.01/8    4.26/5    2.31/7    2.43/7    3.23/5    4.18/9    0.48/4    3.13/7    2.34/6    2.02/5    2.11/6    2.08/7    0.30/9  
  8 Hewelt Maciej                  69.14  3.53/4    6.31/5    7.28/3    9.57/3   11.55/3   15.04/3   16.35/3   19.01/3   25.25/5   27.52/4   29.19/4   33.12/5   39.57/7   43.08/8   46.00/8   49.45/8   53.01/8   53.50/8   58.46/8   61.51/8   64.22/8   66.53/8   68.49/8   69.14/8  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.53/4    2.38/6    0.57/3    2.29/1*   1.58/5    3.09/6    1.31/4    2.26/4    6.24/8    2.27/5    1.27/5    3.53/7    6.45/9    3.11/9    2.52/8    3.45/7    3.16/7    0.49/5    4.56/9    3.05/9    2.31/8    2.31/9    1.56/4    0.25/7  
  9 Olech Przemysław               73.08  3.54/5    6.50/8    7.51/8   11.11/8   13.18/8   16.56/9   22.40/9   25.08/9   31.34/9   33.56/9   35.13/9   39.04/9   45.38/9   47.50/9   50.42/9   54.26/9   58.10/9   59.12/9   62.32/9   65.31/9   67.50/9   70.18/9   72.45/9   73.08/9  
    UKS Siódemka Rumia                    3.54/5    2.56/8    1.01/7    3.20/8    2.07/8    3.38/9    5.44/9    2.28/6    6.26/9    2.22/4    1.17/3    3.51/5    6.34/8    2.12/5    2.52/8    3.44/6    3.44/8    1.02/8    3.20/8    2.59/8    2.19/7    2.28/8    2.27/8    0.23/3  
    Goericke Marvin            NKl        4.55/    12.39/    14.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    39.45/   
    Berliner TSC                          4.55/     7.44/     1.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         6.3km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-34      3-52      4-81      5-80      6-51      7-32      8-33      9-70     10-69     11-40     12-47     13-44     14-42     15-57     16-99    
  1 Gmur Karol                     47.56  4.10/1*   8.21/1*  10.08/1*  12.37/1*  16.13/1*  19.03/1*  20.54/1*  23.18/1*  28.21/1*  32.11/1*  34.26/1*  35.54/1*  39.57/1*  42.50/1*  45.06/1*  47.31/1*  47.56/1* 
    UKS Arkady Raszków                    4.10/1*   4.11/2    1.47/3    2.29/4    3.36/3    2.50/3    1.51/7    2.24/3    5.03/1*   3.50/2    2.15/3    1.28/3    4.03/11   2.53/3    2.16/3    2.25/2    0.25/5  
  2 Jończy Daniel                  49.49  4.48/5    8.39/2   10.23/2   12.43/2   17.47/3   20.12/2   21.46/2   24.03/2   31.16/2   35.18/2   37.15/2   38.38/2   42.17/2   45.07/2   47.08/2   49.25/2   49.49/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.48/5    3.51/1*   1.44/2    2.20/2    5.04/14   2.25/1*   1.34/2    2.17/2    7.13/9    4.02/3    1.57/2    1.23/1*   3.39/8    2.50/2    2.01/1*   2.17/1*   0.24/2  
  3 Ciszek Marcin                  52.31  4.20/2    9.35/7   11.31/6   14.13/5   17.55/5   21.09/5   23.00/4   26.06/4   32.24/4   36.11/3   38.51/4   40.30/3   43.25/3   46.56/3   49.17/3   52.03/3   52.31/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.20/2    5.15/11   1.56/6    2.42/11   3.42/5    3.14/6    1.51/7    3.06/11   6.18/3    3.47/1*   2.40/14   1.39/6    2.55/1*   3.31/7    2.21/5    2.46/4    0.28/10 
  4 Sędłak Krystian                54.49  4.50/6    9.12/4   10.59/3   13.27/3   17.07/2   20.39/4   23.25/5   26.07/5   31.34/3   36.33/4   38.49/3   40.32/4   43.28/4   47.01/4   50.12/4   54.19/4   54.49/4  
    KS OK!Sport Warszawa                  4.50/6    4.22/3    1.47/3    2.28/3    3.40/4    3.32/13   2.46/18   2.42/5    5.27/2    4.59/6    2.16/4    1.43/7    2.56/2    3.33/8    3.11/16   4.07/19   0.30/15 
  5 Ciesiółka Sebastian            55.26  4.29/3    8.52/3   11.26/5   14.32/8   17.49/4   20.25/3   21.53/3   24.30/3   33.51/5   38.29/5   40.09/5   41.32/5   45.20/5   48.08/5   50.26/5   54.58/5   55.26/5  
    KS Artemis Wrocław                    4.29/3    4.23/4    2.34/14   3.06/13   3.17/1*   2.36/2    1.28/1*   2.37/4    9.21/16   4.38/5    1.40/1*   1.23/1*   3.48/10   2.48/1*   2.18/4    4.32/21   0.28/10 
  6 Sławiński Marcin               57.58  4.55/8    9.25/5   11.08/4   13.49/4   18.34/6   21.33/6   23.39/6   29.12/8   36.24/9   41.38/7   43.54/7   45.43/7   48.40/7   52.18/7   54.42/6   57.31/6   57.58/6  
    KS Artemis Wrocław                    4.55/8    4.30/6    1.43/1*   2.41/10   4.45/13   2.59/4    2.06/11   5.33/18   7.12/8    5.14/8    2.16/4    1.49/13   2.57/3    3.38/10   2.24/6    2.49/5    0.27/8  
  7 Spiliszewski Piotr             58.06  4.47/4    9.32/6   11.58/8   14.31/7   19.08/8   22.43/8   24.42/8   27.38/7   35.09/6   40.42/6   43.10/6   44.54/6   47.59/6   52.00/6   54.46/7   57.44/7   58.06/7  
    KS Artemis Wrocław                    4.47/4    4.45/7    2.26/12   2.33/5    4.37/12   3.35/14   1.59/9    2.56/7    7.31/11   5.33/10   2.28/9    1.44/8    3.05/4    4.01/15   2.46/8    2.58/9    0.22/1* 
  8 Krzyżostanek Jarosław          60.10  6.03/14  10.56/11  13.31/10  17.16/11  21.21/10  24.43/9   26.33/9   29.21/9   35.50/8   42.04/9   44.30/9   46.19/9   49.26/8   53.14/8   56.21/8   59.40/8   60.10/8  
    UKS Jutrzenka Pichlice                6.03/14   4.53/8    2.35/15   3.45/19   4.05/7    3.22/9    1.50/6    2.48/6    6.29/5    6.14/14   2.26/8    1.49/13   3.07/5    3.48/12   3.07/14   3.19/14   0.30/15 
  9 Renc Piotr                     62.33 10.07/19  16.01/18  18.23/16  21.02/16  25.19/14  28.35/14  30.38/14  33.51/13  40.24/13  44.50/12  47.18/12  49.04/12  52.31/10  56.06/9   59.19/9   62.09/9   62.33/9  
    MKS Start Lublin                     10.07/19   5.54/16   2.22/11   2.39/9    4.17/8    3.16/7    2.03/10   3.13/12   6.33/6    4.26/4    2.28/9    1.46/11   3.27/7    3.35/9    3.13/18   2.50/6    0.24/2  
 10 Bodzek Krzysztof               62.38  5.28/11  11.03/12  13.41/11  16.14/10  21.49/11  25.14/10  27.30/10  30.32/10  37.25/10  43.51/10  46.28/10  48.12/10  53.21/13  56.40/10  59.38/10  62.13/10  62.38/10 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          5.28/11   5.35/14   2.38/16   2.33/5    5.35/16   3.25/11   2.16/12   3.02/9    6.53/7    6.26/17   2.37/13   1.44/8    5.09/18   3.19/5    2.58/12   2.35/3    0.25/5  
 11 Plesiński Mariusz              63.23  4.53/7    9.53/8   12.19/9   14.52/9   18.35/7   22.02/7   23.50/7   27.07/6   35.43/7   41.53/8   44.17/8   46.18/8   51.07/9   56.48/11  59.56/11  62.46/11  63.23/11 
    KS Artemis Wrocław                    4.53/7    5.00/10   2.26/12   2.33/5    3.43/6    3.27/12   1.48/4    3.17/13   8.36/15   6.10/13   2.24/7    2.01/19   4.49/15   5.41/19   3.08/15   2.50/6    0.37/19 
 12 Żak Tomasz                     64.43  8.08/17  12.32/13  14.29/12  17.51/13  23.04/13  27.19/13  29.02/13  32.43/12  39.56/12  45.03/13  48.29/13  50.04/13  53.20/12  57.59/12  60.35/12  64.14/12  64.43/12 
    Indywidualnie                         8.08/17   4.24/5    1.57/7    3.22/17   5.13/15   4.15/16   1.43/3    3.41/16   7.13/9    5.07/7    3.26/19   1.35/5    3.16/6    4.39/17   2.36/7    3.39/16   0.29/14 
 13 Mastela Rafał                  69.42  4.59/9    9.55/9   11.46/7   14.23/6   20.06/9   25.28/12  28.53/12  31.53/11  38.21/11  44.08/11  47.11/11  48.40/11  53.02/11  63.32/13  66.18/13  69.14/13  69.42/13 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          4.59/9    4.56/9    1.51/5    2.37/8    5.43/17   5.22/20   3.25/20   3.00/8    6.28/4    5.47/11   3.03/18   1.29/4    4.22/13  10.30/20   2.46/8    2.56/8    0.28/10 
 14 Masny Krzysztof                73.09  5.02/10  10.25/10  14.38/13  17.34/12  21.54/12  25.16/11  27.42/11  34.48/14  44.37/15  51.01/14  53.58/15  55.43/14  60.51/14  64.46/14  68.50/14  72.35/14  73.09/14 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          5.02/10   5.23/12   4.13/18   2.56/12   4.20/9    3.22/9    2.26/15   7.06/20   9.49/18   6.24/16   2.57/17   1.45/10   5.08/17   3.55/14   4.04/19   3.45/17   0.34/18 
 15 Kosicki Roman                  75.26  8.12/18  13.36/15  18.33/17  21.53/17  28.42/17  33.10/17  35.59/17  39.58/17  47.58/16  54.45/16  58.27/17  60.20/17  65.31/15  68.57/15  71.52/15  74.56/15  75.26/15 
    Indywidualnie                         8.12/18   5.24/13   4.57/20   3.20/15   6.49/20   4.28/17   2.49/19   3.59/17   8.00/14   6.47/19   3.42/20   1.53/18   5.11/19   3.26/6    2.55/11   3.04/12   0.30/15 
 16 Mol Krzysztof                  76.14 11.10/20  25.31/20  29.49/19  31.59/19  35.27/19  38.36/19  40.25/19  42.41/18  50.16/17  55.48/17  58.09/16  59.59/16  67.34/16  70.40/16  72.49/16  75.49/16  76.14/16 
    UKS Dowbor Międzyrzecz               11.10/20  14.21/20   4.18/19   2.10/1*   3.28/2    3.09/5    1.49/5    2.16/1*   7.35/12   5.32/9    2.21/6    1.50/16   7.35/20   3.06/4    2.09/2    3.00/10   0.25/5  
 17 Zagdanski Andrzej              77.41  5.50/13  13.37/16  15.56/14  19.06/14  27.52/16  33.05/16  35.47/16  39.10/16  53.40/18  59.30/18  61.59/18  64.00/18  67.42/17  71.23/17  74.11/17  77.13/17  77.41/17 
    UKS Energetyk Dychów                  5.50/13   7.47/18   2.19/9    3.10/14   8.46/21   5.13/19   2.42/17   3.23/14  14.30/20   5.50/12   2.29/11   2.01/19   3.42/9    3.41/11   2.48/10   3.02/11   0.28/10 
 18 Jurczyk Piotr                  79.48  7.25/15  13.09/14  17.02/15  20.22/15  26.26/15  30.03/15  32.28/15  35.58/15  43.33/14  51.22/15  53.57/14  55.47/15  68.52/18  73.13/18  76.17/18  79.21/18  79.48/18 
    UKS Sparta Czyżowice                  7.25/15   5.44/15   3.53/17   3.20/15   6.04/19   3.37/15   2.25/14   3.30/15   7.35/12   7.49/21   2.35/12   1.50/16  13.05/21   4.21/16   3.04/13   3.04/12   0.27/8  
 19 Sikora Zbigniew                93.42  5.29/12  18.26/19  20.32/18  24.38/18  29.09/18  37.06/18  39.43/18  42.48/19  59.12/19  65.27/19  68.12/19  70.01/19  74.08/19  86.45/19  89.56/19  93.18/19  93.42/19 
    Indywidualnie                         5.29/12  12.57/19   2.06/8    4.06/21   4.31/11   7.57/21   2.37/16   3.05/10  16.24/21   6.15/15   2.45/15   1.49/13   4.07/12  12.37/21   3.11/16   3.22/15   0.24/2  
 20 Kołeczko Łukasz               100.34 15.22/21  38.39/21  40.59/21  44.40/21  49.08/21  52.25/21  54.49/21  61.50/20  71.38/20  78.10/20  81.03/20  82.51/20  87.56/20  91.47/20  95.54/20  99.50/20 100.34/20 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój         15.22/21  23.17/21   2.20/10   3.41/18   4.28/10   3.17/8    2.24/13   7.01/19   9.48/17   6.32/18   2.53/16   1.48/12   5.05/16   3.51/13   4.07/20   3.56/18   0.44/21 
 21 Biolik Grzegorz               116.24  7.39/16  14.37/17  32.31/20  36.25/20  42.19/20  46.57/20  53.16/20  61.53/21  75.04/21  82.37/21  93.56/21  96.12/21 100.56/21 106.21/21 111.20/21 115.45/21 116.24/21 
    UKS Saper Kazuń Nowy                  7.39/16   6.58/17  17.54/21   3.54/20   5.54/18   4.38/18   6.19/21   8.37/21  13.11/19   7.33/20  11.19/21   2.16/21   4.44/14   5.25/18   4.59/21   4.25/20   0.39/20 
    Gudowski Rober             NKl        9.20/    32.18/    34.55/    38.37/    43.03/    46.21/    48.45/    56.27/    72.24/    84.25/    87.13/    88.53/   111.17/         /   125.45/   130.35/   131.17/   
    Indywidualnie                         9.20/    22.58/     2.37/     3.42/     4.26/     3.18/     2.24/     7.42/    15.57/    12.01/     2.48/     1.40/    22.24/         /         /     4.50/     0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         6.0km    0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-71      3-68      4-53      5-32      6-51      7-80      8-81      9-35     10-52     11-34     12-72     13-70     14-39     15-48     16-47     17-40     18-41     19-57     20-43     21-99    
  1 Sobczyński Kalikst             47.41  1.58/1*   5.00/1*   6.05/1*   7.08/1*   9.50/1*  11.31/1*  13.14/1*  16.08/1*  18.34/1*  22.23/1*  24.15/1*  27.05/1*  30.17/1*  32.44/1*  36.31/1*  38.42/1*  39.47/1*  42.36/1*  44.33/1*  45.23/1*  47.14/1*  47.41/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.58/1*   3.02/1*   1.05/1*   1.03/1*   2.42/2    1.41/1*   1.43/1*   2.54/1*   2.26/1*   3.49/4    1.52/4    2.50/1*   3.12/15   2.27/2    3.47/1*   2.11/3    1.05/6    2.49/1*   1.57/2    0.50/1*   1.51/1*   0.27/4  
  2 Cych Piotr                     51.35  2.15/5    6.07/4    7.17/3    9.30/5   12.51/2   14.57/4   16.50/2   19.44/2   22.13/2   25.49/2   27.34/2   30.27/2   31.45/2   34.11/2   38.19/2   41.50/2   42.41/2   45.44/2   47.47/2   48.49/2   51.07/2   51.35/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.15/5    3.52/4    1.10/2    2.13/15   3.21/4    2.06/6    1.53/2    2.54/1*   2.29/2    3.36/2    1.45/2    2.53/2    1.18/2    2.26/1*   4.08/2    3.31/10   0.51/3    3.03/2    2.03/6    1.02/5    2.18/4    0.28/5  
  3 Dzik Mirosław                  56.42  2.20/6    6.17/5    8.02/5    9.24/4   12.59/4   14.46/2   16.52/3   20.07/3   23.16/3   27.00/3   28.42/3   32.29/3   35.29/4   40.27/6   45.10/4   47.05/3   47.54/3   51.11/3   53.08/3   54.01/3   56.14/3   56.42/3  
    MUKS Gliwice                          2.20/6    3.57/7    1.45/8    1.22/8    3.35/7    1.47/2    2.06/4    3.15/5    3.09/3    3.44/3    1.42/1*   3.47/11   3.00/14   4.58/8    4.43/3    1.55/1*   0.49/1*   3.17/4    1.57/2    0.53/2    2.13/3    0.28/5  
  4 Killar Marek                   57.31  3.01/11   6.51/7    8.48/9   10.06/8   13.14/5   15.26/7   17.46/6   21.16/6   24.44/6   28.16/5   30.47/6   33.58/5   35.32/5   39.52/5   44.37/3   47.14/4   48.20/4   51.54/4   53.47/4   54.44/4   57.03/4   57.31/4  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.01/11   3.50/3    1.57/11   1.18/4    3.08/3    2.12/7    2.20/8    3.30/9    3.28/7    3.32/1*   2.31/12   3.11/3    1.34/5    4.20/7    4.45/4    2.37/5    1.06/7    3.34/7    1.53/1*   0.57/4    2.19/5    0.28/5  
  5 Rycerski Bogdan                60.53  2.22/7    5.42/2    7.07/2    8.26/2   13.18/6   15.10/5   17.23/4   20.27/4   23.42/4   27.45/4   29.55/4   33.24/4   34.29/3   38.45/3   47.53/7   49.50/6   50.40/6   53.45/5   55.43/5   56.38/5   60.28/5   60.53/5  
    KS Artemis Wrocław                    2.22/7    3.20/2    1.25/4    1.19/5    4.52/12   1.52/3    2.13/6    3.04/3    3.15/4    4.03/6    2.10/8    3.29/7    1.05/1*   4.16/6    9.08/15   1.57/2    0.50/2    3.05/3    1.58/5    0.55/3    3.50/11   0.25/2  
  6 Pachnik Dariusz                61.39  2.08/2    6.02/3    7.36/4    8.50/3   13.22/7   15.21/6   17.26/5   20.37/5   23.58/5   28.23/6   30.41/5   34.04/6   36.27/6   39.05/4   45.14/5   48.55/5   49.58/5   56.05/7   58.02/7   59.05/6   61.15/6   61.39/6  
    UKS Tukan Iwiny                       2.08/2    3.54/6    1.34/5    1.14/3    4.32/10   1.59/4    2.05/3    3.11/4    3.21/6    4.25/9    2.18/10   3.23/5    2.23/10   2.38/3    6.09/10   3.41/12   1.03/4    6.07/12   1.57/2    1.03/6    2.10/2    0.24/1* 
  7 Nadera Dariusz                 62.26  2.11/3    6.36/6    8.14/6    9.36/6   13.26/8   15.42/8   18.14/8   21.36/7   26.10/9   30.34/8   32.54/8   36.16/8   38.39/8   41.40/7   47.04/6   50.28/7   51.43/7   55.10/6   57.18/6   59.27/7   61.58/7   62.26/7  
    CX 80 Kalisz                          2.11/3    4.25/8    1.38/7    1.22/8    3.50/8    2.16/8    2.32/9    3.22/8    4.34/13   4.24/8    2.20/11   3.22/4    2.23/10   3.01/4    5.24/6    3.24/8    1.15/11   3.27/6    2.08/9    2.09/14   2.31/8    0.28/5  
  8 Wrzesiński Krzysztof           65.34  2.13/4    7.35/10   9.45/10  11.05/10  14.30/9   16.57/9   19.07/9   22.28/9   26.04/8   29.55/7   32.00/7   35.37/7   37.47/7   44.16/8   49.50/8   53.19/8   54.23/8   58.53/8   60.59/8   62.26/8   65.06/8   65.34/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.13/4    5.22/11   2.10/12   1.20/6    3.25/5    2.27/11   2.10/5    3.21/7    3.36/9    3.51/5    2.05/7    3.37/10   2.10/8    6.29/12   5.34/8    3.29/9    1.04/5    4.30/11   2.06/8    1.27/11   2.40/9    0.28/5  
  9 Banach Mariusz                 68.15  3.26/14   9.11/13  12.52/13  14.13/13  17.46/12  20.11/12  22.25/12  27.02/12  31.14/12  35.35/11  37.26/11  40.50/11  43.08/11  46.27/9   52.35/9   56.12/9   57.20/9   61.46/9   63.51/9   65.18/9   67.42/9   68.15/9  
    LKO Leszno                            3.26/14   5.45/14   3.41/14   1.21/7    3.33/6    2.25/10   2.14/7    4.37/12   4.12/11   4.21/7    1.51/3    3.24/6    2.18/9    3.19/5    6.08/9    3.37/11   1.08/9    4.26/10   2.05/7    1.27/11   2.24/7    0.33/12 
 10 Sikora Waldemar                71.26  3.24/13   9.01/12  10.52/11  12.33/11  16.44/11  19.01/11  22.05/11  25.25/11  29.36/11  34.13/10  36.15/9   40.41/9   42.34/10  47.56/10  52.43/10  57.11/10  58.31/10  61.49/10  64.15/10  65.18/9   70.56/10  71.26/10 
    MKS Start Lublin                      3.24/13   5.37/13   1.51/9    1.41/13   4.11/9    2.17/9    3.04/12   3.20/6    4.11/10   4.37/11   2.02/6    4.26/12   1.53/6    5.22/9    4.47/5    4.28/14   1.20/12   3.18/5    2.26/10   1.03/6    5.38/12   0.30/11 
 11 Olas Jacek                     80.08  2.33/9   11.51/15  13.47/14  15.13/14  20.59/14  23.39/13  26.21/13  31.20/13  35.48/13  40.20/13  42.20/13  46.54/13  48.21/13  53.45/12  59.10/11  61.45/11  63.15/11  67.26/11  70.30/11  71.40/11  79.33/11  80.08/11 
    UKS Orientuś Łódź                     2.33/9    9.18/15   1.56/10   1.26/10   5.46/13   2.40/13   2.42/11   4.59/13   4.28/12   4.32/10   2.00/5    4.34/14   1.27/4    5.24/10   5.25/7    2.35/4    1.30/15   4.11/9    3.04/13   1.10/9    7.53/14   0.35/14 
 12 Jackowiak Jacek                82.23  3.10/12   7.02/9    8.39/8   10.12/9   12.52/3   14.54/3   18.01/7   22.16/8   25.45/7   32.25/9   37.12/10  40.45/10  42.08/9   53.52/13  60.06/12  63.24/12  64.31/12  75.28/12  78.02/12  79.09/12  81.54/12  82.23/12 
    JW. Międzyrzec                        3.10/12   3.52/4    1.37/6    1.33/11   2.40/1*   2.02/5    3.07/13   4.15/10   3.29/8    6.40/13   4.47/15   3.33/9    1.23/3   11.44/15   6.14/11   3.18/7    1.07/8   10.57/14   2.34/11   1.07/8    2.45/10   0.29/10 
 13 Polewczak Roman                89.06  2.29/8    6.58/8    8.20/7    9.57/7   14.33/10  17.10/10  19.43/10  24.01/10  27.19/10  38.24/12  40.34/12  44.04/12  46.01/12  53.35/11  61.05/13  64.54/13  66.15/13  78.38/13  81.31/13  82.46/13  88.28/13  89.06/13 
    Indywidualnie                         2.29/8    4.29/9    1.22/3    1.37/12   4.36/11   2.37/12   2.33/10   4.18/11   3.18/5   11.05/15   2.10/8    3.30/8    1.57/7    7.34/13   7.30/12   3.49/13   1.21/13  12.23/15   2.53/12   1.15/10   5.42/13   0.38/15 
 14 Nitsch Tomasz                 103.07  2.57/10   7.48/11  11.09/12  13.07/12  20.10/13  24.28/14  27.46/14  33.28/14  38.53/14  44.28/14  47.50/14  52.22/14  54.55/14  64.03/14  72.18/14  75.35/14  76.47/14  87.06/14  91.51/14  93.36/14 102.33/14 103.07/14 
    WKS Gwardia Warszawa                  2.57/10   4.51/10   3.21/13   1.58/14   7.03/14   4.18/15   3.18/14   5.42/15   5.25/15   5.35/12   3.22/14   4.32/13   2.33/12   9.08/14   8.15/13   3.17/6    1.12/10  10.19/13   4.45/14   1.45/13   8.57/15   0.34/13 
 15 Becmer Dariusz                106.36  3.54/15   9.26/14  20.17/15  21.28/15  29.53/15  32.33/15  37.03/15  42.13/15  46.56/15  55.13/15  58.14/15  63.56/15  66.40/15  72.47/15  81.51/15  86.56/15  88.20/15  92.13/15  99.03/15 103.47/15 106.10/15 106.36/15 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.54/15   5.32/12  10.51/15   1.11/2    8.25/15   2.40/13   4.30/15   5.10/14   4.43/14   8.17/14   3.01/13   5.42/15   2.44/13   6.07/11   9.04/14   5.05/15   1.24/14   3.53/8    6.50/15   4.44/15   2.23/6    0.26/3  
    Kramski Mariusz            NKl        2.39/     6.10/     7.38/     9.13/    18.17/    20.44/    23.05/    27.05/    34.19/    41.06/    48.12/    51.26/    53.19/    56.01/    64.14/    67.58/    68.59/         /    77.00/    78.10/    80.47/    81.14/   
    UKS Energetyk Dychów                  2.39/     3.31/     1.28/     1.35/     9.04/     2.27/     2.21/     4.00/     7.14/     6.47/     7.06/     3.14/     1.53/     2.42/     8.13/     3.44/     1.01/         /         /     1.10/     2.37/     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         4.9km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-68      2-73      3-32      4-33      5-81      6-52      7-34      8-70      9-39     10-44     11-47     12-40     13-69     14-41     15-43     16-99    
  1 Heiko Gossel                   44.20  3.28/4    6.15/2    9.15/2   11.34/2   13.56/1*  17.09/1*  19.51/1*  22.27/1*  27.17/3   29.54/2   34.05/2   34.53/2   38.10/2   39.39/1*  41.47/1*  43.54/1*  44.20/1* 
    USV TU Dresden                        3.28/4    2.47/1*   3.00/3    2.19/1*   2.22/1*   3.13/3    2.42/5    2.36/1*   4.50/8    2.37/1*   4.11/5    0.48/1*   3.17/1*   1.29/1*   2.08/2    2.07/1*   0.26/1* 
  2 Tarnowski Mirosław             48.28  3.14/2    7.09/3    9.54/3   12.41/3   15.07/3   18.01/2   19.57/2   22.45/2   26.27/2   33.38/3   36.33/3   37.30/3   41.03/3   42.43/2   45.30/2   47.58/2   48.28/2  
    MKS Start Lublin                      3.14/2    3.55/4    2.45/2    2.47/4    2.26/2    2.54/1*   1.56/2    2.48/3    3.42/3    7.11/8    2.55/1*   0.57/2    3.33/4    1.40/2    2.47/4    2.28/5    0.30/6  
  3 Widziewicz Remigiusz           49.40  3.07/1*   6.10/1*   8.46/1*  11.08/1*  14.30/2   18.38/3   20.30/3   23.07/3   25.50/1*  29.13/1*  33.15/1*  34.16/1*  37.40/1*  45.09/3   46.50/3   49.13/3   49.40/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.07/1*   3.03/2    2.36/1*   2.22/2    3.22/4    4.08/5    1.52/1*   2.37/2    2.43/1*   3.23/2    4.02/3    1.01/3    3.24/2    7.29/9    1.41/1*   2.23/4    0.27/2  
  4 Koucky Roman                   50.45  3.18/3    7.31/5   10.48/5   13.44/5   16.55/5   20.10/5   22.20/5   27.48/5   30.49/5   35.21/5   38.30/5   39.44/5   43.11/4   45.37/4   47.56/4   50.16/4   50.45/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.18/3    4.13/5    3.17/4    2.56/5    3.11/3    3.15/4    2.10/4    5.28/8    3.01/2    4.32/4    3.09/2    1.14/5    3.27/3    2.26/3    2.19/3    2.20/3    0.29/3  
  5 Troesch Urs                    54.28  3.43/5    7.16/4   10.33/4   13.03/4   16.45/4   19.54/4   21.56/4   25.07/4   29.42/4   33.54/4   38.29/4   39.39/4   43.40/5   48.37/5   51.40/5   53.59/5   54.28/5  
    Berliner TSC                          3.43/5    3.33/3    3.17/4    2.30/3    3.42/5    3.09/2    2.02/3    3.11/4    4.35/6    4.12/3    4.35/8    1.10/4    4.01/5    4.57/7    3.03/7    2.19/2    0.29/3  
  6 Żebrowski Dariusz              75.30  4.37/8   11.30/9   16.54/7   21.39/7   26.42/8   32.06/9   35.35/7   42.55/8   47.11/7   52.32/6   57.04/6   59.02/6   64.32/6   68.19/6   71.13/6   74.47/6   75.30/6  
    KS OK!Sport Warszawa                  4.37/8    6.53/9    5.24/6    4.45/8    5.03/9    5.24/7    3.29/7    7.20/9    4.16/5    5.21/5    4.32/6    1.58/9    5.30/9    3.47/6    2.54/5    3.34/8    0.43/8  
  7 Piotr Niessner                 76.58  3.57/6    8.31/6   14.53/6   19.09/6   24.03/6   31.07/6   38.19/9   43.33/9   47.31/8   54.23/7   58.57/7   60.13/7   64.52/7   69.58/7   73.41/7   76.29/7   76.58/7  
    WKS Wawel Kraków                      3.57/6    4.34/6    6.22/8    4.16/6    4.54/8    7.04/9    7.12/9    5.14/7    3.58/4    6.52/7    4.34/7    1.16/6    4.39/7    5.06/8    3.43/9    2.48/6    0.29/3  
  8 Śmieszek Robert                78.46  5.11/9   10.57/8   17.12/8   22.09/9   26.48/9   31.42/7   37.24/8   42.24/7   51.37/9   57.40/8   62.58/9   64.15/9   69.30/9   71.56/9   74.53/9   78.02/8   78.46/8  
    Indywidualnie                         5.11/9    5.46/7    6.15/7    4.57/9    4.39/7    4.54/6    5.42/8    5.00/6    9.13/9    6.03/6    5.18/9    1.17/7    5.15/8    2.26/3    2.57/6    3.09/7    0.44/9  
  9 Pędowski Wojciech              78.59  4.27/7   10.54/7   17.32/9   22.04/8   25.52/7   31.42/7   34.47/6   39.13/6   43.59/6   58.29/9   62.32/8   64.04/8   68.32/8   71.19/8   74.35/8   78.17/9   78.59/9  
    KS OK!Sport Warszawa                  4.27/7    6.27/8    6.38/9    4.32/7    3.48/6    5.50/8    3.05/6    4.26/5    4.46/7   14.30/9    4.03/4    1.32/8    4.28/6    2.47/5    3.16/8    3.42/9    0.42/7  
    Janowski Piotr             NKl        4.34/     9.40/    14.18/    18.21/    23.27/    30.05/    33.01/    38.43/    66.30/         /         /         /         /         /         /    85.36/    87.23/   
    WKS Gwardia Warszawa                  4.34/     5.06/     4.38/     4.03/     5.06/     6.38/     2.56/     5.42/    27.47/         /         /         /         /         /         /         /     1.47/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         4.9km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-68      2-73      3-32      4-33      5-81      6-52      7-34      8-70      9-39     10-44     11-47     12-40     13-69     14-41     15-43     16-99    
  1 Yudov Sergey                   55.00  3.43/3    7.29/3   11.19/2   14.04/2   17.06/2   20.33/2   25.04/2   29.12/2   32.13/2   38.09/1*  41.11/1*  42.20/1*  46.03/1*  47.45/1*  50.16/1*  54.30/1*  55.00/1* 
    Kaliningrad                           3.43/3    3.46/3    3.50/3    2.45/3    3.02/2    3.27/3    4.31/7    4.08/3    3.01/1*   5.56/4    3.02/3    1.09/1*   3.43/1*   1.42/1*   2.31/4    4.14/6    0.30/2  
  2 Lech Bogdan                    57.43  3.16/1*   6.46/1*  10.25/1*  13.01/1*  16.21/1*  19.25/1*  21.27/1*  25.38/1*  29.58/1*  41.37/2   44.21/2   45.31/2   49.23/2   51.56/2   54.19/2   57.11/2   57.43/2  
    UMKS ORKAN Ostróda                    3.16/1*   3.30/1*   3.39/1*   2.36/1*   3.20/3    3.04/1*   2.02/2    4.11/4    4.20/2   11.39/6    2.44/1*   1.10/2    3.52/2    2.33/5    2.23/1*   2.52/2    0.32/3  
  3 Kryjomski Jerzy                60.44  3.27/2    7.12/2   15.46/6   18.25/5   21.25/4   24.46/4   26.39/4   30.06/4   36.30/3   44.07/4   47.00/3   48.56/3   53.27/4   55.29/4   57.56/4   60.18/3   60.44/3  
    KS Kościelec Chrzanów                 3.27/2    3.45/2    8.34/7    2.39/2    3.00/1*   3.21/2    1.53/1*   3.27/1*   6.24/4    7.37/5    2.53/2    1.56/5    4.31/4    2.02/3    2.27/2    2.22/1*   0.26/1* 
  4 Fanta Miroslav                 61.01  4.00/4    8.22/4   12.10/3   15.25/3   19.56/3   23.39/3   26.10/3   29.44/3   39.25/4   43.28/3   47.42/4   48.58/4   53.11/3   55.03/3   57.31/3   60.23/4   61.01/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.00/4    4.22/5    3.48/2    3.15/4    4.31/4    3.43/4    2.31/3    3.34/2    9.41/6    4.03/1*   4.14/4    1.16/3    4.13/3    1.52/2    2.28/3    2.52/2    0.38/7  
  5 Kavka Jiri                     70.29  4.30/5    8.35/5   14.05/5   17.23/4   23.02/5   27.31/5   30.09/5   34.21/5   39.59/5   44.38/5   48.58/5   50.17/5   56.30/5   58.46/5   65.37/5   69.52/5   70.29/5  
    OK Sparta Praha                       4.30/5    4.05/4    5.30/6    3.18/5    5.39/6    4.29/5    2.38/4    4.12/5    5.38/3    4.39/2    4.20/6    1.19/4    6.13/6    2.16/4    6.51/6    4.15/7    0.37/6  
  6 Czerkawski Wacław              78.49  4.44/6    9.35/6   13.41/4   23.12/7   28.21/6   32.55/6   36.16/6   42.47/6   50.33/6   56.18/6   61.32/6   63.42/6   68.27/6   72.03/6   75.18/6   78.17/6   78.49/6  
    MUKS Gliwice                          4.44/6    4.51/6    4.06/4    9.31/7    5.09/5    4.34/6    3.21/6    6.31/6    7.46/5    5.45/3    5.14/7    2.10/6    4.45/5    3.36/7    3.15/5    2.59/4    0.32/3  
  7 Lewandowski Krzysztof         107.52  5.11/7   10.57/7   16.00/7   23.02/6   29.21/7   34.10/7   37.06/7   48.20/7   60.22/7   72.34/7   76.50/7   79.36/7   92.43/7   95.31/7  103.39/7  107.19/7  107.52/7  
    UKS Orientuś Łódź                     5.11/7    5.46/7    5.03/5    7.02/6    6.19/7    4.49/7    2.56/5   11.14/7   12.02/7   12.12/7    4.16/5    2.46/7   13.07/7    2.48/6    8.08/7    3.40/5    0.33/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         4.7km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-42      3-34      4-52      5-81      6-33      7-71      8-68      9-58     10-44     11-69     12-41     13-99    
  1 Gracjasz Jan                   42.54  3.31/1*   6.17/1*  12.13/1*  13.56/1*  16.25/1*  19.32/1*  25.03/2   25.58/1*  31.59/1*  35.31/1*  38.16/1*  40.14/1*  42.23/1*  42.54/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    3.31/1*   2.46/4    5.56/5    1.43/1*   2.29/3    3.07/3    5.31/8    0.55/1*   6.01/7    3.32/13   2.45/1*   1.58/7    2.09/1*   0.31/9  
  2 Novotný Otakar                 43.40  4.03/6    6.47/3   12.38/2   14.21/2   16.54/2   20.16/2   24.51/1*  26.29/2   33.33/3   35.42/2   38.50/2   40.15/2   43.09/2   43.40/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.03/6    2.44/2    5.51/3    1.43/1*   2.33/5    3.22/8    4.35/2    1.38/8    7.04/11   2.09/3    3.08/6    1.25/1*   2.54/13   0.31/9  
  3 Guga Romuald                   46.37  4.52/14   7.37/7   14.01/6   16.03/4   18.34/5   22.12/5   29.21/6   30.44/6   36.30/5   39.00/5   42.02/4   43.50/3   46.09/3   46.37/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.52/14   2.45/3    6.24/8    2.02/4    2.31/4    3.38/13   7.09/14   1.23/4    5.46/2    2.30/5    3.02/4    1.48/3    2.19/3    0.28/4  
  4 Miszewski Romuald              46.54  3.52/3    7.24/5   12.41/3   14.56/3   17.46/3   21.01/3   25.57/3   27.24/3   33.19/2   37.51/3   41.12/3   43.53/4   46.28/4   46.54/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.52/3    3.32/7    5.17/1*   2.15/6    2.50/8    3.15/5    4.56/4    1.27/5    5.55/6    4.32/17   3.21/9    2.41/14   2.35/8    0.26/1* 
  5 Parzewski Jerzy                47.08  3.56/4    6.39/2   13.49/5   16.09/5   18.27/4   21.45/4   27.47/4   28.47/4   34.24/4   39.24/6   42.19/6   44.11/5   46.39/5   47.08/5  
    KU AZS WAT Warszawa                   3.56/4    2.43/1*   7.10/12   2.20/7    2.18/1*   3.18/6    6.02/10   1.00/2    5.37/1*   5.00/18   2.55/2    1.52/6    2.28/6    0.29/5  
  6 Milos Rychlý                   49.37  3.57/5    8.15/9   14.26/8   19.37/9   23.24/9   26.28/9   31.00/8   32.34/8   39.37/8   41.44/7   44.42/7   46.14/6   49.07/6   49.37/6  
    TJ Opava                              3.57/5    4.18/14   6.11/7    5.11/16   3.47/13   3.04/2    4.32/1*   1.34/6    7.03/10   2.07/1*   2.58/3    1.32/2    2.53/12   0.30/7  
  7 Bala Bogdan                    50.32  4.16/7    7.35/6   14.32/9   17.22/8   20.17/6   23.41/6   30.09/7   32.00/7   38.42/7   41.44/7   45.05/8   47.37/7   50.02/7   50.32/7  
    MKS Pogoń Siedlce                     4.16/7    3.19/6    6.57/11   2.50/8    2.55/9    3.24/9    6.28/13   1.51/12   6.42/9    3.02/7    3.21/9    2.32/12   2.25/4    0.30/7  
  8 Krochmal Andrzej               50.40  4.31/11  11.21/18  17.11/13  21.12/11  23.51/10  27.12/10  31.54/9   33.50/9   39.41/9   42.13/9   45.54/9   47.42/8   50.08/8   50.40/8  
    WKS Gwardia Warszawa                  4.31/11   6.50/18   5.50/2    4.01/14   2.39/7    3.21/7    4.42/3    1.56/13   5.51/4    2.32/6    3.41/14   1.48/3    2.26/5    0.32/11 
  9 Chułek Aleksander              51.42  3.42/2    6.57/4   12.51/4   16.42/6   20.46/8   23.47/7   28.49/5   30.33/5   36.37/6   38.44/4   42.11/5   49.02/9   51.16/9   51.42/9  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.42/2    3.15/5    5.54/4    3.51/12   4.04/17   3.01/1*   5.02/6    1.44/9    6.04/8    2.07/1*   3.27/12   6.51/20   2.14/2    0.26/1* 
 10 Robotka Libor                  53.54  4.37/13   8.35/11  15.16/10  17.05/7   20.22/7   24.21/8   33.20/10  34.56/10  40.45/10  43.53/10  47.17/10  50.32/10  53.20/10  53.54/10 
    TJ Spartak 1. Brněnská                4.37/13   3.58/10   6.41/9    1.49/3    3.17/11   3.59/14   8.59/17   1.36/7    5.49/3    3.08/9    3.24/11   3.15/16   2.48/10   0.34/13 
 11 Solovyev Mikhail               60.13  4.24/9    7.58/8   14.04/7   26.21/19  28.54/16  32.21/14  37.29/13  39.33/13  47.57/14  51.12/13  54.32/12  56.21/11  59.39/11  60.13/11 
    Kaliningrad                           4.24/9    3.34/8    6.06/6   12.17/20   2.33/5    3.27/11   5.08/7    2.04/16   8.24/15   3.15/11   3.20/8    1.49/5    3.18/17   0.34/13 
 12 Hrouza Jan                     60.41  4.30/10  10.45/17  22.14/19  25.46/18  29.42/18  33.11/15  38.08/14  39.54/14  45.48/12  48.13/11  51.16/11  56.58/12  60.15/12  60.41/12 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               4.30/10   6.15/17  11.29/20   3.32/11   3.56/15   3.29/12   4.57/5    1.46/10   5.54/5    2.25/4    3.03/5    5.42/18   3.17/16   0.26/1* 
 13 Pietrusiński Marek             61.34  5.57/18  10.12/14  19.12/15  22.32/12  26.17/12  31.02/12  37.20/12  39.08/12  47.05/13  51.11/12  55.22/13  57.52/13  60.55/13  61.34/13 
    KS Artemis Wrocław                    5.57/18   4.15/13   9.00/16   3.20/9    3.45/12   4.45/16   6.18/11   1.48/11   7.57/14   4.06/15   4.11/16   2.30/11   3.03/14   0.39/18 
 14 Langr Stanislav                61.47  4.57/15   8.59/12  15.48/11  20.59/10  24.12/11  28.40/11  34.58/11  37.04/11  45.37/11  51.49/14  56.07/14  58.36/14  61.14/14  61.47/14 
    TJ START Náchod                       4.57/15   4.02/11   6.49/10   5.11/16   3.13/10   4.28/15   6.18/11   2.06/17   8.33/16   6.12/19   4.18/17   2.29/10   2.38/9    0.33/12 
 15 Świerczyński Bogdan            67.19  6.51/20  17.39/20  26.02/20  28.15/20  30.33/19  33.59/16  39.55/15  41.15/15  54.12/16  57.26/16  62.09/16  64.08/15  66.40/15  67.19/15 
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             6.51/20  10.48/20   8.23/14   2.13/5    2.18/1*   3.26/10   5.56/9    1.20/3   12.57/20   3.14/10   4.43/19   1.59/8    2.32/7    0.39/18 
 16 Paszyński Józef                68.03  5.26/17  10.17/15  19.19/16  23.11/14  27.11/13  31.59/13  42.48/17  44.57/17  55.09/17  58.31/17  62.09/16  64.26/16  67.29/16  68.03/16 
    UKS Orientuś Łódź                     5.26/17   4.51/16   9.02/17   3.52/13   4.00/16   4.48/17  10.49/18   2.09/18  10.12/19   3.22/12   3.38/13   2.17/9    3.03/14   0.34/13 
 17 Wysocki Andrzej                70.03  5.19/16   9.11/13  18.39/14  24.57/16  28.45/15  33.59/16  41.21/16  43.22/16  53.29/15  57.12/15  61.34/15  65.05/17  69.34/17  70.03/17 
    MUKS Gliwice                          5.19/16   3.52/9    9.28/19   6.18/18   3.48/14   5.14/19   7.22/15   2.01/15  10.07/18   3.43/14   4.22/18   3.31/17   4.29/19   0.29/5  
 18 Jalovy Jaroslav                76.41  6.18/19  10.44/16  20.02/17  23.30/15  28.20/14  34.28/19  43.16/18  46.47/18  56.44/18  61.03/18  65.55/18  72.00/18  75.59/18  76.41/18 
    SK Radioklub Blansko                  6.18/19   4.26/15   9.18/18   3.28/10   4.50/18   6.08/20   8.48/16   3.31/20   9.57/17   4.19/16   4.52/20   6.05/19   3.59/18   0.42/20 
 19 Jasnowski Andrzej              82.24  4.19/8    8.29/10  16.21/12  22.49/13  29.04/17  34.02/18  54.30/19  56.30/19  64.09/19  70.41/19  74.46/19  77.19/19  81.50/19  82.24/19 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.19/8    4.10/12   7.52/13   6.28/19   6.15/19   4.58/18  20.28/19   2.00/14   7.39/13   6.32/20   4.05/15   2.33/13   4.31/20   0.34/13 
 20 Kulpa Maciej                   83.00  4.31/11  12.36/19  21.01/18  25.45/17  35.38/20  38.52/20  60.50/20  63.10/20  70.26/20  73.32/20  76.48/20  79.34/20  82.26/20  83.00/20 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.31/11   8.05/19   8.25/15   4.44/15   9.53/20   3.14/4   21.58/20   2.20/19   7.16/12   3.06/8    3.16/7    2.46/15   2.52/11   0.34/13 
    Niemiec Janusz             NKl        7.50/    11.09/    42.51/    48.08/    53.29/         /    73.14/    75.49/    90.14/    93.28/    98.01/   100.07/   102.25/   103.01/   
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.50/     3.19/    31.42/     5.17/     5.21/         /         /     2.35/    14.25/     3.14/     4.33/     2.06/     2.18/     0.36/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.3km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-68      3-53      4-33      5-52      6-34      7-70      8-58      9-69     10-47     11-40     12-41     13-99    
  1 Wollenberg Bernd               44.55  2.46/4    8.02/5    9.51/5   13.54/3   20.37/2   22.56/2   27.06/2   29.38/2   33.11/2   35.44/2   37.00/2   41.23/1*  44.23/1*  44.55/1* 
    Berliner TSC                          2.46/4    5.16/5    1.49/5    4.03/1*   6.43/3    2.19/3    4.10/5    2.32/9    3.33/1*   2.33/3    1.16/6    4.23/2    3.00/4    0.32/5  
  2 Bartkowiak Edward              45.00  2.31/1*   7.31/2    9.26/3   13.49/2   19.21/1*  21.21/1*  24.25/1*  26.12/1*  31.58/1*  34.16/1*  35.28/1*  41.53/2   44.31/2   45.00/2  
    WKS Grunwald Poznań                   2.31/1*   5.00/4    1.55/9    4.23/3    5.32/1*   2.00/1*   3.04/1*   1.47/1*   5.46/8    2.18/1*   1.12/4    6.25/4    2.38/1*   0.29/4  
  3 Schwanitz Jürgen               47.16  2.38/3    7.54/4    9.34/4   15.12/6   22.41/7   25.01/6   28.56/5   31.05/5   36.13/5   38.53/5   40.00/5   44.01/3   46.42/3   47.16/3  
    OLA Deggendorf                        2.38/3    5.16/5    1.40/3    5.38/9    7.29/6    2.20/4    3.55/4    2.09/5    5.08/6    2.40/4    1.07/2    4.01/1*   2.41/2    0.34/6  
  4 Stehno Pavel                   48.22  2.46/4    8.30/7   10.22/7   14.49/5   21.00/4   23.39/3   27.29/3   30.42/4   34.16/4   36.47/4   37.56/4   44.58/4   47.55/4   48.22/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.46/4    5.44/8    1.52/7    4.27/5    6.11/2    2.39/7    3.50/3    3.13/11   3.34/2    2.31/2    1.09/3    7.02/5    2.57/3    0.27/1* 
  5 Trzpil Lech                    51.41  2.36/2    7.22/1*   9.04/1*  13.24/1*  22.28/5   24.43/5   28.11/4   30.04/3   33.51/3   36.34/3   37.49/3   47.01/5   51.14/5   51.41/5  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.36/2    4.46/2    1.42/4    4.20/2    9.04/9    2.15/2    3.28/2    1.53/2    3.47/3    2.43/5    1.15/5    9.12/8    4.13/11   0.27/1* 
  6 Kruczek Stanislaw              52.21  2.58/6    7.39/3    9.14/2   14.05/4   20.55/3   24.26/4   30.45/6   32.44/6   37.05/6   41.18/6   42.35/6   48.39/6   51.40/6   52.21/6  
    WKS Wawel Kraków                      2.58/6    4.41/1*   1.35/1*   4.51/6    6.50/4    3.31/8    6.19/10   1.59/3    4.21/4    4.13/10   1.17/7    6.04/3    3.01/5    0.41/11 
  7 Michałek Janusz                61.10  3.44/10   9.00/8   10.54/8   15.17/7   22.36/6   27.50/7   33.00/7   35.35/7   50.32/10  43.04/7   44.06/7   57.10/7   60.42/7   61.10/7  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             3.44/10   5.16/5    1.54/8    4.23/3    7.19/5    5.14/10   5.10/9    2.35/10  14.57/12       /     1.02/1*  13.04/11   3.32/9    0.28/3  
  8 Gliński Henryk                 64.21  3.29/9    8.23/6   10.01/6   21.11/9   31.19/9   33.47/8   38.14/8   40.14/8   47.06/7   50.54/9   52.19/9   60.32/8   63.45/8   64.21/8  
    KS Artemis Wrocław                    3.29/9    4.54/3    1.38/2   11.10/12  10.08/10   2.28/5    4.27/7    2.00/4    6.52/9    3.48/9    1.25/8    8.13/6    3.13/7    0.36/7  
  9 Denemarek Oldřich              65.53  3.23/8   10.25/9   12.15/9   17.36/8   28.39/8   35.11/9   39.46/9   42.07/9   47.36/8   50.51/8   52.18/8   62.07/9   65.16/9   65.53/9  
    BETA URSUS Orienteering               3.23/8    7.02/9    1.50/6    5.21/7   11.03/11   6.32/12   4.35/8    2.21/6    5.29/7    3.15/6    1.27/9    9.49/9    3.09/6    0.37/9  
 10 Owczarski Tomasz               68.20  3.17/7   11.33/10  13.33/10  24.17/10  32.50/10  35.21/10  39.47/10  42.16/10  50.10/9   53.47/10  55.24/10  63.59/10  67.44/10  68.20/10 
    WKS Chojnice                          3.17/7    8.16/10   2.00/10  10.44/11   8.33/8    2.31/6    4.26/6    2.29/8    7.54/10   3.37/7    1.37/11   8.35/7    3.45/10   0.36/7  
 11 Jagielski Jan                  78.43 11.46/12  20.49/12  23.13/12  28.50/12  36.43/11  42.32/11  50.11/11  52.38/11  57.39/11  61.22/11  62.52/11  74.34/11  78.02/11  78.43/11 
    Indywidualnie                        11.46/12   9.03/12   2.24/11   5.37/8    7.53/7    5.49/11   7.39/11   2.27/7    5.01/5    3.43/8    1.30/10  11.42/10   3.28/8    0.41/11 
 12 Šťovíček Jan                  102.08  5.51/11  14.44/11  17.56/11  25.54/11  39.42/12  44.07/12  55.44/12  59.28/12  68.49/12  76.54/12  79.11/12  96.12/12 101.28/12 102.08/12 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        5.51/11   8.53/11   3.12/12   7.58/10  13.48/12   4.25/9   11.37/12   3.44/12   9.21/11   8.05/11   2.17/12  17.01/12   5.16/12   0.40/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         2.8km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-64      3-46      4-70      5-58      6-44      7-69      8-41      9-99    
  1 Sokolar Zdenek                 34.34  5.04/3   10.59/1*  13.29/1*  18.14/2   20.28/1*  24.00/1*  28.01/1*  30.53/1*  33.57/1*  34.34/1* 
    TJ START Náchod                       5.04/3    5.55/2    2.30/3    4.45/4    2.14/2    3.32/4    4.01/3    2.52/2    3.04/3    0.37/4  
  2 Pietkiewicz Waldemar           36.48  4.44/2   12.09/2   14.42/2   17.47/1*  22.26/2   25.26/2   29.49/2   32.32/2   36.17/2   36.48/2  
    Indywidualnie                         4.44/2    7.25/3    2.33/4    3.05/2    4.39/4    3.00/2    4.23/4    2.43/1*   3.45/4    0.31/2  
  3 Seidl Karel                    37.24  9.31/4   14.37/3   16.57/3   21.37/3   24.03/3   26.58/3   30.58/3   33.58/3   36.50/3   37.24/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.31/4    5.06/1*   2.20/2    4.40/3    2.26/3    2.55/1*   4.00/2    3.00/3    2.52/2    0.34/3  
  4 Sponar Josef                   43.07  4.32/1*  23.09/4   24.57/4   27.46/4   29.25/4   32.56/4   36.51/4   40.03/4   42.39/4   43.07/4  
    OB TJ Sokol Žamberk                   4.32/1*  18.37/4    1.48/1*   2.49/1*   1.39/1*   3.31/3    3.55/1*   3.12/4    2.36/1*   0.28/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         3.4km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-61      3-53      4-46      5-44      6-47      7-40      8-41      9-43     10-99    
  1 Bykowski Ryszard               48.41  4.55/1*   7.31/1*  10.18/1*  14.43/1*  26.49/2   31.37/1*  33.17/1*  39.56/1*  44.21/1*  48.08/1*  48.41/1* 
    Indywidualni Małopolska               4.55/1*   2.36/2    2.47/2    4.25/2   12.06/2    4.48/1*   1.40/2    6.39/1*   4.25/2    3.47/2    0.33/1* 
  2 Dura Kazimierz                 52.59  7.40/2   10.05/2   12.51/2   16.29/2   25.59/1*  33.30/2   34.38/2   45.47/2   49.10/2   52.26/2   52.59/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     7.40/2    2.25/1*   2.46/1*   3.38/1*   9.30/1*   7.31/2    1.08/1*  11.09/2    3.23/1*   3.16/1*   0.33/1* 
  3 Zielczyński Mieczysław         87.39  8.33/3   19.18/3   23.54/3   33.45/3   47.47/3   56.23/3   60.05/3   74.06/3   79.44/3   86.29/3   87.39/3  
    A-To-My                               8.33/3   10.45/3    4.36/3    9.51/3   14.02/3    8.36/3    3.42/3   14.01/3    5.38/3    6.45/3    1.10/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       4.5km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-53      3-33      4-81      5-52      6-34      7-70      8-39      9-47     10-40     11-69     12-41     13-99    
  1 Kopczyński Adrian              55.34  5.35/1*  10.05/1*  14.21/1*  20.06/1*  24.19/1*  26.55/1*  30.42/1*  34.13/1*  41.02/1*  42.31/1*  48.00/1*  51.21/1*  54.57/1*  55.34/1* 
                                          5.35/1*   4.30/1*   4.16/1*   5.45/2    4.13/1*   2.36/1*   3.47/1*   3.31/1*   6.49/1*   1.29/1*   5.29/2    3.21/1*   3.36/3    0.37/3  
  2 Rzeńca Piotr_                  74.47  7.03/2   14.09/2   20.37/2   26.10/2   33.03/2   36.19/2   44.18/2   49.30/2   59.26/2   62.16/2   67.38/2   71.10/2   74.18/2   74.47/2  
    UKS Orientuś Łódź                     7.03/2    7.06/3    6.28/2    5.33/1*   6.53/2    3.16/2    7.59/4    5.12/2    9.56/2    2.50/4    5.22/1*   3.32/2    3.08/1*   0.29/1* 
  3 Rycerska Marzena              118.31  8.35/3   14.44/3   24.04/3   30.08/3   37.02/3   41.10/3   48.31/3   73.50/3   92.14/3   94.37/3  102.23/3  111.49/3  117.28/3  118.31/3  
    KS Artemis Wrocław                    8.35/3    6.09/2    9.20/3    6.04/3    6.54/3    4.08/3    7.21/2   25.19/4   18.24/4    2.23/3    7.46/4    9.26/3    5.39/4    1.03/4  
  4 Cłapka Paweł                  126.57 11.50/4   27.32/4   37.36/4   65.54/4   73.45/4   79.41/4   87.05/4   92.41/4  103.17/4  105.30/4  112.32/4  122.59/4  126.25/4  126.57/4  
    MUKS Junior Ochędzyn                 11.50/4   15.42/4   10.04/4   28.18/4    7.51/4    5.56/4    7.24/3    5.36/3   10.36/3    2.13/2    7.02/3   10.27/4    3.26/2    0.32/2