Końcowe wyniki zawodów                                                     2012-08-18 12:59:07
                              XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 2.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce=====================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        0.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140        7.35  +      0.00
  2.Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024        7.58  +      0.23
  3.Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098        8.57  +      1.22
  4.Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059        8.59  +      1.24
  5.Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6            11.54  +      4.19
  6.Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN            11.57  +      4.22
  7.Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038       12.03  +      4.28
  8.Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025       15.33  +      7.58
  9.Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106       27.23  +     19.48
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.8km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15             6.01  +      0.00
  2.Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058        6.46  +      0.45
  3.Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001        7.20  +      1.19
  4.Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034        7.40  +      1.39
  5.Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003        7.42  +      1.41
  6.Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102        9.14  +      3.13
  7.Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23             9.23  +      3.22
  8.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            10.36  +      4.35
  9.Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007       10.58  +      4.57
 10.Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15            11.25  +      5.24
 11.Koucka Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP0050       11.49  +      5.48
 12.Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND            12.31  +      6.30
 13.Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23            21.23  +     15.22
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.4km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093        8.49  +      0.00
  2.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101        9.29  +      0.40
  3.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029       10.10  +      1.21
  4.Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042       10.12  +      1.23
  5.Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005       10.34  +      1.45
  6.Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111       11.24  +      2.35
  7.Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023       11.58  +      3.09
  7.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102       11.58  +      3.09
  9.Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004       12.00  +      3.11
 10.Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002       14.25  +      5.36
 11.Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45            14.36  +      5.47
 12.Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15            15.27  +      6.38
 13.Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080       22.12  +     13.23
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         1.9km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016       12.44  +      0.00
  2.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027       13.24  +      0.40
  3.Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026       14.49  +      2.05
  4.Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005       14.54  +      2.10
  5.Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117       15.31  +      2.47
  6.Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021       15.53  +      3.09
  7.Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15            16.07  +      3.23
  8.Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028       16.16  +      3.32
  9.Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093       16.39  +      3.55
 10.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066       16.47  +      4.03
 11.Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048       16.57  +      4.13
 12.Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003       17.35  +      4.51
 13.Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016       17.47  +      5.03
 14.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010       17.50  +      5.06
 15.Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031       18.34  +      5.50
 16.Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009       18.37  +      5.53
 17.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021       19.45  +      7.01
 18.Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094       20.22  +      7.38
 19.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033       26.16  +     13.32
 20.Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15            27.02  +     14.18
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         2.3km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022       20.40  +      0.00
  2.Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013       20.49  +      0.09
  3.Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068       20.51  +      0.11
  4.Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047       21.44  +      1.04
  5.Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024       22.32  +      1.52
  6.Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1            22.52  +      2.12
  7.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082       22.58  +      2.18
  8.Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001       23.14  +      2.34
  9.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026       23.25  +      2.45
 10.Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010       23.28  +      2.48
 11.Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034       23.53  +      3.13
 12.Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108       25.17  +      4.37
 13.Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4            26.06  +      5.26
   .Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019   NKl               
   .Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         2.3km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064       18.36  +      0.00
  2.Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008       18.50  +      0.14
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         2.3km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71            16.32  +      0.00  R:    0p
  2.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063       17.52  +      1.20  R:    0p
  3.Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090       18.20  +      1.48  R:    0p
  4.Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23D23005       18.38  +      2.06  R:    0p
  5.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010       18.58  +      2.26  R:    0p
  6.Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060       19.19  +      2.47  R:    0p
  7.Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006       19.38  +      3.06  R:    0p
  8.Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005       20.33  +      4.01  R:    0p
  9.Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95D95028       21.05  +      4.33  R:    0p
 10.Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008       22.30  +      5.58  R:    0p
 11.Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95D95026       23.04  +      6.32  R:    0p
 12.Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004       23.50  +      7.18  R:    0p
 13.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004       26.27  +      9.55  R:    0p
 14.Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND            26.38  +     10.06  R:    0p
 15.Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3            30.53  +     14.21  R:    0p
   .Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         2.3km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002       20.58  +      0.00
  2.Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060       22.08  +      1.10
  3.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081       22.50  +      1.52
  4.Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND            25.18  +      4.20
  5.Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025       31.14  +     10.16
  6.Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056       41.23  +     20.25
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         1.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3            16.00  +      0.00
  2.Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850       21.00  +      5.00
  3.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025       21.01  +      5.01
  4.Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002       22.51  +      6.51
  5.Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND            25.56  +      9.56
  6.Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15            27.45  +     11.45
  7.Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA            32.12  +     16.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         1.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031       20.07  +      0.00
  2.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751       21.54  +      1.47
  3.Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            22.00  +      1.53
  4.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550       22.51  +      2.44
   .Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025   NKl               
   .Kozlova Lubov            Mińsk Belarus        BL1        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         1.7km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Movko Marina             Kaliningrad          RU1            17.50  +      0.00
  2.Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1            19.59  +      2.09
  3.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN            21.03  +      3.13
  4.Yudova Elena             Kaliningrad          RU1            31.00  +     13.10
  5.Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            31.56  +     14.06
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         1.4km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            11.53  +      0.00
  2.Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK            13.09  +      1.16
  3.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070       14.58  +      3.05
  4.Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076       15.25  +      3.32
  5.Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651       17.10  +      5.17
  6.Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            17.27  +      5.34
  7.Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM            24.58  +     13.05
 
Końcowe wyniki zawodów: K60         1.4km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150       18.34  +      0.00
  2.Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021       19.55  +      1.21
  3.Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            27.16  +      8.42
  4.Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951       27.34  +      9.00
  5.Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            29.28  +     10.54
  6.Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401       34.41  +     16.07
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       0.8km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93             5.33  +      0.00
  2.Bala Tymoteusz           MKS Pogoń Siedlce    W86             7.20  +      1.47
  3.Bala Julia               MKS Pogoń Siedlce    W86             7.21  +      1.48
  4.Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23             8.15  +      2.42
  5.Kulpa-Michewicz Marta    MKS Paulinum Jelenia D93             8.17  +      2.44
  6.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75             8.45  +      3.12
  7.Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN             9.03  +      3.30
  8.Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47             9.38  +      4.05
  9.Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93             9.51  +      4.18
 10.Strugała Anna            Indywidualnie        IND            10.10  +      4.37
 11.Lichoń Oliwia            KS Artemis Wrocław   D92            10.31  +      4.58
 12.Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88            10.44  +      5.11
 13.Rycerska Zuzanna         KS Artemis Wrocław   D92            10.58  +      5.25
 14.Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98            11.41  +      6.08
 15.Lewczuk Filip            Indywidualnie        IND            11.49  +      6.16
 16.Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND            12.30  +      6.57
 17.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            12.31  +      6.58
 18.Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND            13.08  +      7.35
 19.Janiak Blanka Marek      MKS Pogoń Siedlce    W86            13.40  +      8.07
 20.Widziewicz Damian        MKS MOS Wrocław      D91            13.45  +      8.12
 21.Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01            14.57  +      9.24
 22.Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92            15.48  +     10.15
 23.Kołeczko Maksymilian     UKS Jedynka Jastrzęb S01            19.22  +     13.49
 24.Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15            21.45  +     16.12
 25.Patejko Zuzanna          WKS Gwardia Warszawa W88            23.56  +     18.23
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        0.8km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029        9.04  +      0.00
  2.Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111        9.32  +      0.28
  3.Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88             9.39  +      0.35
  4.Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035       10.46  +      1.42
  5.Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107       10.50  +      1.46
  6.Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080       15.38  +      6.34
  7.Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45            22.22  +     13.18
  8.Kołeczko Błażej          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01036       22.38  +     13.34
  9.Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23            44.37  +     35.33
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         0.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142        7.05  +      0.00
  2.Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012        7.27  +      0.22
  3.Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111        7.32  +      0.27
  4.Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064        8.01  +      0.56
  5.Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47             8.11  +      1.06
  6.Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013        8.16  +      1.11
  7.Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15             8.34  +      1.29
  8.Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026       11.06  +      4.01
  9.Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154       11.37  +      4.32
 10.Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075       12.05  +      5.00
 11.Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15            13.44  +      6.39
 12.Kołeczko Bartosz         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01035       13.46  +      6.41
 13.Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041       15.55  +      8.50
 14.Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017       22.56  +     15.51
 15.Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073       24.11  +     17.06
   .Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         1.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007       10.21  +      0.00
  2.Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018       10.36  +      0.15
  3.Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008       11.12  +      0.51
  4.Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901       11.34  +      1.13
  5.Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902       11.45  +      1.24
  6.Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037       11.50  +      1.29
  7.Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113       11.56  +      1.35
  8.Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061       11.57  +      1.36
  9.Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067       12.08  +      1.47
  9.Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011       12.08  +      1.47
 11.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114       12.12  +      1.51
 12.Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110       12.18  +      1.57
 13.Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057       13.50  +      3.29
 14.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018       13.55  +      3.34
 15.Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046       13.58  +      3.37
 16.Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021       14.13  +      3.52
 17.Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11            14.52  +      4.31
 18.Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046       15.13  +      4.52
 19.Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070       15.45  +      5.24
 20.Borowski Roland          MKS Paulinum Jelenia D93            15.48  +      5.27
 21.Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15            15.51  +      5.30
 22.Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064       26.10  +     15.49
 23.Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15            27.00  +     16.39
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         2.5km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024       16.21  +      0.00
  2.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118       16.57  +      0.36
  3.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030       17.01  +      0.40
  4.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021       18.44  +      2.23
  5.Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010       19.06  +      2.45
  6.Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116       19.14  +      2.53
  7.Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118       19.48  +      3.27
  8.Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1            20.07  +      3.46
  9.Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047       23.16  +      6.55
 10.Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084       24.40  +      8.19
 11.Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP9700       25.59  +      9.38
 12.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011       26.11  +      9.50
 13.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBMBBM9700       29.41  +     13.20
   .Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4        NKl               
   .Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23        NKl               
   .Banach Arkadiusz         LKO Leszno           P40        NKl               
   .Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         2.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001       16.57  +      0.00
  2.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012       17.05  +      0.08
  3.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032       17.39  +      0.42
  4.Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015       17.40  +      0.43
  5.Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074       18.07  +      1.10
  6.Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073       19.13  +      2.16
  7.Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032       19.50  +      2.53
  8.Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013       20.49  +      3.52
  9.Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019       21.55  +      4.58
 10.Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035       22.00  +      5.03
 11.Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15            22.18  +      5.21
 12.Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031       22.48  +      5.51
 12.Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028       22.48  +      5.51
 14.Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084       23.50  +      6.53
 15.Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022       26.19  +      9.22
 16.Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076       26.39  +      9.42
   .Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93D93012   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         2.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048       17.02  +      0.00
  2.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004       17.37  +      0.35
  3.Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005       18.33  +      1.31
  4.Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016       18.58  +      1.56
  5.Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080       19.24  +      2.22
  6.Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4            19.46  +      2.44
  7.Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022       20.16  +      3.14
  8.Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029       22.24  +      5.22
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         2.5km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015       17.54  +      0.00  R:    0p
  2.Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003       18.18  +      0.24  R:    0p
  3.Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004       18.54  +      1.00  R:    0p
  4.Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93            18.58  +      1.04  R:    0p
  5.Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1            19.08  +      1.14  R:    0p
  6.Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            19.30  +      1.36  R:    0p
  7.Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15            19.52  +      1.58  R:    0p
  8.Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89            20.13  +      2.19  R:    0p
  9.Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D95D95072       20.14  +      2.20  R:    0p
  9.Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1            20.14  +      2.20  R:    0p
 11.Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002       21.20  +      3.26  R:    0p
 12.Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005       21.55  +      4.01  R:    0p
 13.Piller Sebastian         KS Artemis Wrocław   D92            22.50  +      4.56  R:    0p
 14.Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008       23.46  +      5.52  R:    0p
 15.Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11            25.49  +      7.55  R:    0p
 16.Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11            25.53  +      7.59  R:    0p
 17.Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70E70006       28.26  +     10.32  R:    0p
 18.Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11            29.00  +     11.06  R:    0p
 19.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005       30.36  +     12.42  R:    0p
   .Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        3.2km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D95D95033       17.37  +      0.00  R:    0p
  2.Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027       17.49  +      0.12  R:    0p
  3.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001       17.55  +      0.18  R:    0p
  4.Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099       18.18  +      0.41  R:    0p
  5.Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094       18.32  +      0.55  R:    0p
  6.Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35P35015       18.48  +      1.11  R:    0p
  7.Dwojak Wojciech          WKS Śląsk Wrocław    D95D95098       18.57  +      1.20  R:    0p
  8.Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063       19.02  +      1.25  R:    0p
  9.Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006       19.38  +      2.01  R:    0p
  9.Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001       19.38  +      2.01  R:    0p
 11.Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95D95061       19.41  +      2.04  R:    0p
 12.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055       20.58  +      3.21  R:    0p
 13.Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1            22.58  +      5.21  R:    0p
 14.Goericke Marvin          Berliner TSC         GE1            25.09  +      7.32  R:    0p
   .Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95D95082   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         2.5km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93            16.44  +      0.00
  2.Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041       17.33  +      0.49
  3.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005       17.40  +      0.56
  4.Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95            18.33  +      1.49
  5.Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K       19.45  +      3.01
  6.Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001       20.44  +      4.00
  7.Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020       21.11  +      4.27
  8.Żak Tomasz               Indywidualnie        IND            21.49  +      5.05
  9.Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008       22.40  +      5.56
 10.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03            22.43  +      5.59
 11.Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041       23.01  +      6.17
 12.Kosicki Roman            Indywidualnie        IND            23.24  +      6.40
 13.Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008       23.28  +      6.44
 14.Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028       23.47  +      7.03
 15.Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026       24.13  +      7.29
 16.Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND            25.09  +      8.25
 17.Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13            25.37  +      8.53
 18.Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02            26.26  +      9.42
 19.Kołeczko Łukasz          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01033       26.41  +      9.57
 20.Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082       26.55  +     10.11
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049       14.25  +      0.00
  2.Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040       15.49  +      1.24
  3.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030       15.54  +      1.29
  4.Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001       15.57  +      1.32
  5.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039       17.27  +      3.02
  6.Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090       17.32  +      3.07
  7.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083       17.40  +      3.15
  8.Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1            17.44  +      3.19
  9.Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49F49020       17.47  +      3.22
 10.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098       18.10  +      3.45
 11.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801       18.25  +      4.00
 12.Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021       18.30  +      4.05
 13.Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009       18.33  +      4.08
 14.Nadera Dariusz           CX 80 Kalisz         PL6            18.47  +      4.22
 15.Polewczak Roman          Indywidualnie        IND            22.39  +      8.14
 16.Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065       26.45  +     12.20
 17.Malinowski Zbigniew      Indywidualnie        IND            33.44  +     19.19
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003       14.39  +      0.00
  2.Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3            16.23  +      1.44
  3.Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007       17.03  +      2.24
  4.Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301       18.02  +      3.23
  5.Troesch Urs              Berliner TSC         GE1            19.17  +      4.38
  6.Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020       23.40  +      9.01
  7.Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026       24.01  +      9.22
  8.Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30            26.46  +     12.07
   .Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800       19.52  +      0.00
  2.Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049       21.08  +      1.16
  3.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005       21.54  +      2.02
  4.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032       23.32  +      3.40
  5.Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1            29.13  +      9.21
  6.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008       34.10  +     14.18
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         1.9km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018       14.48  +      0.00
  2.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053       14.53  +      0.05
  3.Milos Rychlý             TJ Opava             OOP            15.05  +      0.17
  4.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            15.14  +      0.26
  5.Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006       15.24  +      0.36
  6.Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017       15.32  +      0.44
  7.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005       15.37  +      0.49
  8.Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023       15.49  +      1.01
  9.Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001       16.23  +      1.35
 10.Solovyev Mikhail         Kaliningrad          RU1            16.38  +      1.50
 11.Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            16.43  +      1.55
 12.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022       17.42  +      2.54
 13.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM            17.50  +      3.02
 14.Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93            17.59  +      3.11
 15.Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2            18.14  +      3.26
 16.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028       19.27  +      4.39
 17.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22            19.49  +      5.01
 18.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            19.51  +      5.03
 19.Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043       20.30  +      5.42
 20.Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            25.39  +     10.51
   .Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         1.9km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69P69072       16.17  +      0.00
  2.Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023       16.45  +      0.28
  3.Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4            17.17  +      1.00
  4.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900       18.20  +      2.03
  5.Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1            18.27  +      2.10
  6.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100       18.46  +      2.29
  7.Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08            19.11  +      2.54
  8.Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020       19.12  +      2.55
  9.Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036       20.34  +      4.17
 10.Patejko Tadeusz          WKS Gwardia Warszawa W88            22.29  +      6.12
 11.Jagielski Jan            Indywidualnie        IND            26.05  +      9.48
 11.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001       26.05  +      9.48
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         1.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            15.51  +      0.00
  2.Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414       19.45  +      3.54
  3.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            25.34  +      9.43
  4.Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            28.35  +     12.44
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         1.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030       13.38  +      0.00
  2.Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001       15.16  +      1.38
  3.Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402       32.58  +     19.20
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       0.8km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patejko Przemysław       WKS Gwardia Warszawa W88W88027        5.15  +      0.00
  2.Mróz Renata              KS Artemis Wrocław   D92             9.34  +      4.19
  3.Szpaczyńska Justyna      CSWInż.iChem. Wrocła X11            24.45  +     19.30
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       1.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewczuk Mateusz          MKS Start Lublin     L45            14.16  +      0.00
  2.Tomashevskiy Eduard      Kaliningrad          RU1            16.12  +      1.56
  3.Kopczyński Adrian                                            17.08  +      2.52
  4.Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70            19.36  +      5.20
  5.Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75            20.32  +      6.16
  6.Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022       22.23  +      8.07
  7.Kołodziejska Anna        Indywidualnie        IND            29.00  +     14.44
  8.Monika Piekarska         Indywidualnie        IND            29.04  +     14.48
  9.Ciesiółka Magdalena      KS Artemis Wrocław   D92            44.59  +     30.43