Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2012-08-18 12:55:13
                                                                                                                                                         XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 2.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        0.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-81      3-80      4-59      5-87      6-47      7-99    
  1 Block Amelia                    7.35  1.28/4    1.54/4    2.44/4    3.32/2    5.20/1*   6.23/1*   7.26/1*   7.35/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     1.28/4    0.26/7    0.50/3    0.48/3    1.48/2    1.03/3    1.03/4    0.09/1* 
  2 Krudowska Zofia                 7.58  1.05/2    1.30/2    2.26/2    3.11/1*   5.45/2    6.51/2    7.48/2    7.58/2  
    MKS MOS Wrocław                       1.05/2    0.25/6    0.56/7    0.45/2    2.34/6    1.06/5    0.57/2    0.10/4  
  3 Kędzierska Nadia                8.57  1.40/5    2.06/5    3.04/6    4.05/4    6.24/3    7.29/3    8.46/3    8.57/3  
    HKS Azymut Mochy                      1.40/5    0.26/7    0.58/8    1.01/5    2.19/5    1.05/4    1.17/7    0.11/5  
  4 Nitsch Aleksandra               8.59  1.14/3    1.37/3    2.31/3    4.46/6    6.48/4    7.44/4    8.47/4    8.59/4  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.14/3    0.23/3    0.54/6    2.15/8    2.02/3    0.56/2    1.03/4    0.12/8  
  5 Nadera Katarzyna               11.54  1.54/7    2.18/7    3.07/7    4.07/5    8.46/5   10.04/6   11.43/6   11.54/5  
    CX 80 Kalisz                          1.54/7    0.24/4    0.49/2    1.00/4    4.39/7    1.18/7    1.39/9    0.11/5  
  6 Novotná Viktorka               11.57  1.49/6    2.11/6    3.03/5    3.43/3    9.58/7   10.45/7   11.48/7   11.57/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.49/6    0.22/2    0.52/5    0.40/1*   6.15/8    0.47/1*   1.03/4    0.09/1* 
  7 Pulda Aleksandra               12.03  0.55/1*   1.19/1*   2.07/1*   8.19/8    9.43/6   10.56/8   11.54/8   12.03/7  
    UKS Tukan Iwiny                       0.55/1*   0.24/4    0.48/1*   6.12/9    1.24/1*   1.13/6    0.58/3    0.09/1* 
  8 Becmer Aleksandra              15.33  2.58/8    3.16/8    4.07/8    5.40/7        /     8.54/5   10.23/5   15.33/8  
    MKS MOS Wrocław                       2.58/8    0.18/1*   0.51/4    1.33/7        /         /     1.29/8    5.10/9  
  9 Zając Magdalena                27.23 16.52/9   17.19/9   19.02/9   20.21/9   22.29/8   26.23/9   27.12/9   27.23/9  
    HKS Azymut Mochy                     16.52/9    0.27/9    1.43/9    1.19/6    2.08/4    3.54/8    0.49/1*   0.11/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         0.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-80      3-59      4-87      5-47      6-85      7-99    
  1 Deptulska Maria                 6.01  0.41/1*   1.21/1*   2.00/1*   3.22/1*   4.13/1*   4.57/1*   5.51/1*   6.01/1* 
    UKS Orka Gdynia                       0.41/1*   0.40/3    0.39/3    1.22/1*   0.51/4    0.44/4    0.54/2    0.10/2  
  2 Kalitka Julia                   6.46  0.45/2    1.35/3    2.10/3    4.02/2    5.01/2    5.47/2    6.37/2    6.46/2  
    HKS Azymut Mochy                      0.45/2    0.50/7    0.35/2    1.52/6    0.59/6    0.46/5    0.50/1*   0.09/1* 
  3 Ciesiółka Katarzyna             7.20  1.08/9    1.52/7    3.18/7    4.44/5    5.26/3    6.00/3    7.09/3    7.20/3  
    MKS MOS Wrocław                       1.08/9    0.44/4    1.26/11   1.26/2    0.42/1*   0.34/1*   1.09/8    0.11/7  
  4 Widziewicz Aleksandra           7.40  0.56/8    1.35/3    2.17/5    4.33/4    5.32/5    6.14/4    7.30/4    7.40/4  
    MKS MOS Wrocław                       0.56/8    0.39/2    0.42/5    2.16/9    0.59/6    0.42/3    1.16/10   0.10/2  
  5 Mastela Krystyna                7.42  0.54/7    1.47/6    2.28/6    4.24/3    5.31/4    6.31/5    7.31/5    7.42/5  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          0.54/7    0.53/8    0.41/4    1.56/7    1.07/8    1.00/9    1.00/5    0.11/7  
  6 Kuberska Nikola                 9.14  0.49/4    1.35/3    2.08/2    6.04/6    6.48/6    8.05/6    9.04/6    9.14/6  
    HKS Azymut Mochy                      0.49/4    0.46/5    0.33/1*   3.56/12   0.44/2    1.17/11   0.59/4    0.10/2  
  7 Haniszewska Karolina            9.23  3.22/12   3.54/9    5.20/10   6.46/7    7.32/7    8.08/7    9.12/7    9.23/7  
    UKS Tukan Iwiny                       3.22/12   0.32/1*   1.26/11   1.26/2    0.46/3    0.36/2    1.04/6    0.11/7  
  8 Proga Agnieszka                10.36  0.47/3    1.33/2    2.16/4    7.21/9    8.19/8    9.09/8   10.26/8   10.36/8  
    UKS Orientuś Łódź                     0.47/3    0.46/5    0.43/6    5.05/13   0.58/5    0.50/7    1.17/11   0.10/2  
  9 Korduszewska Olga              10.58  1.56/10   3.34/8    4.20/8    6.53/8    8.20/9    9.31/9   10.46/9   10.58/9  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           1.56/10   1.38/11   0.46/7    2.33/10   1.27/12   1.11/10   1.15/9    0.12/11 
 10 Sporek Julia                   11.25  0.53/5    5.56/13   6.42/12   8.12/10   9.27/10  10.19/11  11.14/10  11.25/10 
    UKS Orka Gdynia                       0.53/5    5.03/13   0.46/7    1.30/4    1.15/9    0.52/8    0.55/3    0.11/7  
 11 Koucka Barbora                 11.49  3.15/11   4.11/10   5.14/9    8.12/10   9.27/10  10.15/10  11.35/11  11.49/11 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.15/11   0.56/9    1.03/10   2.58/11   1.15/9    0.48/6    1.20/12   0.14/13 
 12 Śmieszek Julia                 12.31  4.32/13   5.34/12   6.24/11   8.34/12   9.51/12  11.12/12  12.18/12  12.31/12 
    Indywidualnie                         4.32/13   1.02/10   0.50/9    2.10/8    1.17/11   1.21/12   1.06/7    0.13/12 
 13 Gniado Karolina                21.23  0.53/5    4.26/11  13.42/13  15.33/13  17.20/13  19.06/13  21.13/13  21.23/13 
    UKS Tukan Iwiny                       0.53/5    3.33/12   9.16/13   1.51/5    1.47/13   1.46/13   2.07/13   0.10/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         1.4km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-80      3-33      4-71      5-70      6-84      7-41      8-46      9-99    
  1 Królik Kinga                    8.49  0.56/8    1.50/2    3.07/1*   3.56/1*   5.00/1*   6.34/1*   7.27/1*   7.59/1*   8.40/1*   8.49/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  0.56/8    0.54/1*   1.17/2    0.49/4    1.04/3    1.34/1*   0.53/1*   0.32/1*   0.41/4    0.09/3  
  2 Filipowska Aleksandra           9.29  0.54/3    2.06/6    3.22/3    4.10/3    5.10/3    7.04/2    8.01/2    8.39/2    9.21/2    9.29/2  
    UKS Orientuś Łódź                     0.54/3    1.12/7    1.16/1*   0.48/3    1.00/1*   1.54/4    0.57/2    0.38/5    0.42/5    0.08/1* 
  3 Kostrzewska Justyna            10.10  1.30/11   2.45/10   4.10/10   4.57/7    6.04/7    7.38/4    8.38/4    9.25/4   10.02/3   10.10/3  
    MKS Start Lublin                      1.30/11   1.15/8    1.25/3    0.47/2    1.07/4    1.34/1*   1.00/6    0.47/10   0.37/1*   0.08/1* 
  4 Galla Zofia                    10.12  0.48/1*   1.58/3    3.31/4    4.27/4    5.42/4    7.33/3    8.32/3    9.10/3   10.03/4   10.12/4  
    HKS Azymut Mochy                      0.48/1*   1.10/6    1.33/6    0.56/8    1.15/8    1.51/3    0.59/5    0.38/5    0.53/10   0.09/3  
  5 Mądra Paulina                  10.34  0.57/9    2.03/5    3.43/6    4.37/5    5.52/5    8.00/5    9.02/5    9.40/5   10.24/5   10.34/5  
    MKS MOS Wrocław                       0.57/9    1.06/3    1.40/7    0.54/7    1.15/8    2.08/6    1.02/7    0.38/5    0.44/7    0.10/9  
  6 Wierzba Wiktoria               11.24  0.54/3    2.14/8    4.04/8    4.57/7    6.09/9    8.22/7    9.44/6   10.35/6   11.15/6   11.24/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.54/3    1.20/10   1.50/9    0.53/5    1.12/6    2.13/7    1.22/9    0.51/12   0.40/2    0.09/3  
  7 Cych Agnieszka                 11.58  0.53/2    1.49/1*   3.17/2    4.03/2    5.05/2    9.37/9   10.34/9   11.09/9   11.49/7   11.58/7  
    MLKS ECHO Twardogóra                  0.53/2    0.56/2    1.28/4    0.46/1*   1.02/2    4.32/12   0.57/2    0.35/2    0.40/2    0.09/3  
  7 Lech Zuzanna                   11.58  0.54/3    2.10/7    3.42/5    4.39/6    5.56/6    9.16/8   10.14/7   10.56/7   11.49/7   11.58/7  
    UKS Orientuś Łódź                     0.54/3    1.16/9    1.32/5    0.57/10   1.17/10   3.20/11   0.58/4    0.42/9    0.53/10   0.09/3  
  9 Sembratowicz Teresa            12.00  0.54/3    2.21/9    4.07/9    5.00/10   6.13/10   8.17/6   10.17/8   10.58/8   11.50/9   12.00/9  
    MKS MOS Wrocław                       0.54/3    1.27/12   1.46/8    0.53/5    1.13/7    2.04/5    2.00/12   0.41/8    0.52/9    0.10/9  
 10 Zięba Emilia                   14.25  0.55/7    2.01/4    4.03/7    4.59/9    6.08/8   11.20/12  12.49/11  13.26/10  14.13/10  14.25/10 
    MKS MOS Wrocław                       0.55/7    1.06/3    2.02/10   0.56/8    1.09/5    5.12/13   1.29/11   0.37/3    0.47/8    0.12/12 
 11 Szuryga Michalina              14.36  1.14/10   2.52/11   5.16/11   6.23/11   8.00/11  11.12/11  12.34/10  13.28/11  14.27/11  14.36/11 
    MKS Start Lublin                      1.14/10   1.38/13   2.24/11   1.07/13   1.37/13   3.12/10   1.22/9    0.54/13   0.59/13   0.09/3  
 12 Kąkol Aleksandra               15.27  1.54/12   3.00/12   5.58/12   7.03/12   8.26/12  10.59/10  13.51/12  14.28/12  15.11/12  15.27/12 
    UKS Orka Gdynia                       1.54/12   1.06/3    2.58/12   1.05/12   1.23/11   2.33/9    2.52/13   0.37/3    0.43/6    0.16/13 
 13 Ratajczak Honorata             22.12  5.50/13   7.11/13  14.00/13  15.04/13  16.38/13  18.57/13  20.18/13  21.05/13  22.01/13  22.12/13 
    HKS Azymut Mochy                      5.50/13   1.21/11   6.49/13   1.04/11   1.34/12   2.19/8    1.21/8    0.47/10   0.56/12   0.11/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         1.9km    0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-80      3-33      4-72      5-36      6-71      7-34      8-70      9-39     10-84     11-57     12-41     13-85     14-99    
  1 Cych Weronika                  12.44  0.43/1*   1.29/1*   2.40/1*   3.54/1*   4.40/1*   5.09/1*   5.49/1*   6.57/1*   8.15/1*   9.13/1*   9.42/1*  10.41/1*  11.55/1*  12.35/1*  12.44/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     0.43/1*   0.46/2    1.11/1*   1.14/1*   0.46/2    0.29/1*   0.40/1*   1.08/1*   1.18/2    0.58/2    0.29/4    0.59/2    1.14/1*   0.40/1*   0.09/2  
  2 Wańczyk Zuzanna                13.24  0.44/2    1.36/3    2.50/2    4.08/2    4.54/2    5.25/2    6.07/2    7.20/2    8.35/2    9.32/2    9.59/2   10.57/2   12.13/2   13.15/2   13.24/2  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.44/2    0.52/4    1.14/3    1.18/2    0.46/2    0.31/2    0.42/2    1.13/2    1.15/1*   0.57/1*   0.27/1*   0.58/1*   1.16/2    1.02/16   0.09/2  
  3 Sikora Marcelina               14.49  0.50/9    1.52/12   3.11/4    4.40/4    5.37/3    6.13/3    7.04/3    8.18/3    9.53/3   10.53/3   11.25/3   12.29/3   13.49/3   14.40/3   14.49/3  
    MKS Start Lublin                      0.50/9    1.02/17   1.19/4    1.29/9    0.57/8    0.36/9    0.51/10   1.14/4    1.35/8    1.00/5    0.32/7    1.04/4    1.20/3    0.51/7    0.09/2  
  4 Bek Aleksandra                 14.54  0.45/5    1.39/5    3.04/3    4.31/3    5.43/4    6.22/4    7.09/4    8.26/4    9.56/4   10.57/4   11.26/4   12.31/4   13.56/4   14.45/4   14.54/4  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           0.45/5    0.54/5    1.25/5    1.27/5    1.12/13   0.39/13   0.47/7    1.17/6    1.30/5    1.01/6    0.29/4    1.05/8    1.25/5    0.49/6    0.09/2  
  5 Magierska Zuzanna              15.31  0.49/7    1.43/7    3.17/7    4.42/5    6.25/10   6.59/9    7.43/9    9.02/7   10.36/6   11.35/5   12.06/5   13.10/5   14.35/5   15.21/5   15.31/5  
    UKS Orientuś Łódź                     0.49/7    0.54/5    1.34/9    1.25/4    1.43/17   0.34/4    0.44/4    1.19/7    1.34/6    0.59/4    0.31/6    1.04/4    1.25/5    0.46/4    0.10/11 
  6 Olszańska Maja                 15.53  0.52/11   1.49/9    3.20/8    4.51/7    6.09/8    6.44/8    7.33/7    8.56/6   10.40/7   11.41/7   12.17/7   13.23/7   14.59/7   15.44/6   15.53/6  
    MLKS ECHO Twardogóra                  0.52/11   0.57/12   1.31/6    1.31/10   1.18/14   0.35/7    0.49/9    1.23/10   1.44/15   1.01/6    0.36/13   1.06/10   1.36/10   0.45/2    0.09/2  
  7 Gruchała Natalia               16.07  1.08/18   2.04/17   3.38/11   5.05/8    6.00/5    6.31/5    7.22/5    8.45/5   10.19/5   11.35/5   12.11/6   13.16/6   14.49/6   15.57/7   16.07/7  
    UKS Orka Gdynia                       1.08/18   0.56/10   1.34/9    1.27/5    0.55/5    0.31/2    0.51/10   1.23/10   1.34/6    1.16/16   0.36/13   1.05/8    1.33/7    1.08/19   0.10/11 
  8 Kalitka Katarzyna              16.16  0.49/7    1.45/8    3.16/6    5.07/9    6.03/7    6.42/7    7.30/6    9.04/8   10.45/8   11.56/8   12.28/8   13.36/8   15.15/8   16.08/8   16.16/8  
    HKS Azymut Mochy                      0.49/7    0.56/10   1.31/6    1.51/17   0.56/6    0.39/13   0.48/8    1.34/15   1.41/12   1.11/13   0.32/7    1.08/11   1.39/13   0.53/9    0.08/1* 
  9 Banaś Agnieszka                16.39  0.46/6    1.41/6    3.15/5    4.43/6    6.20/9    6.59/9    7.51/10   9.14/10  10.56/10  12.01/9   12.47/10  13.51/9   15.35/9   16.30/9   16.39/9  
    UKS Orientuś Łódź                     0.46/6    0.55/9    1.34/9    1.28/7    1.37/16   0.39/13   0.52/13   1.23/10   1.42/13   1.05/8    0.46/19   1.04/4    1.44/14   0.55/11   0.09/2  
 10 Matyba Anna                    16.47  0.44/2    1.32/2    5.13/16   6.35/16   7.59/17   8.33/17   9.15/16  10.28/15  11.54/13  13.01/13  13.29/12  14.28/11  15.51/10  16.38/10  16.47/10 
    UKS Arkady Raszków                    0.44/2    0.48/3    3.41/18   1.22/3    1.24/15   0.34/4    0.42/2    1.13/2    1.26/4    1.07/10   0.28/2    0.59/2    1.23/4    0.47/5    0.09/2  
 11 Kulas Joanna                   16.57  0.44/2    1.38/4    3.31/9    5.07/9    6.00/5    6.39/6    7.35/8    9.09/9   10.48/9   12.05/10  12.41/9   13.59/10  15.52/11  16.47/11  16.57/11 
    UKS Arkady Raszków                    0.44/2    0.54/5    1.53/16   1.36/12   0.53/4    0.39/13   0.56/16   1.34/15   1.39/10   1.17/17   0.36/13   1.18/15   1.53/18   0.55/11   0.10/11 
 12 Mirecka Katarzyna              17.35  1.04/17   2.12/18   3.44/13   5.29/13   6.32/12   7.15/12   8.08/11   9.47/12  11.27/11  12.39/11  13.19/11  14.33/12  16.24/12  17.25/12  17.35/12 
    HKS Azymut Mochy                      1.04/17   1.08/20   1.32/8    1.45/15   1.03/10   0.43/18   0.53/14   1.39/19   1.40/11   1.12/14   0.40/16   1.14/14   1.51/16   1.01/15   0.10/11 
 13 Kaźmierczak Marzena            17.47  0.52/11   1.52/12   3.40/12   5.29/13   7.32/15   8.08/15   9.02/15  10.28/15  12.06/15  13.23/15  13.55/14  15.04/13  16.42/13  17.37/13  17.47/13 
    UKS Orientuś Łódź                     0.52/11   1.00/15   1.48/13   1.49/16   2.03/19   0.36/9    0.54/15   1.26/14   1.38/9    1.17/17   0.32/7    1.09/12   1.38/12   0.55/11   0.10/11 
 14 Jankowska Joanna               17.50  2.42/19   3.36/19   5.26/17   6.54/17   7.50/16   8.28/16   9.19/17  10.42/17  12.30/16  13.38/16  14.13/16  15.17/14  16.50/14  17.41/14  17.50/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.42/19   0.54/5    1.50/15   1.28/7    0.56/6    0.38/11   0.51/10   1.23/10   1.48/17   1.08/12   0.35/12   1.04/4    1.33/7    0.51/7    0.09/2  
 15 Lekan Lidia                    18.34  1.01/16   1.58/15   4.31/15   6.10/15   7.10/14   7.48/14   8.45/14  10.06/14  11.49/12  12.56/12  13.49/13  15.56/16  17.32/16  18.25/15  18.34/15 
    UKS Azymut Siedliska                  1.01/16   0.57/12   2.33/17   1.39/13   1.00/9    0.38/11   0.57/17   1.21/9    1.43/14   1.07/10   0.53/20   2.07/18   1.36/10   0.53/9    0.09/2  
 16 Drab Magdalena                 18.37  0.54/14   1.56/14   3.45/14   5.20/11   6.28/11   7.11/11   8.11/12   9.49/13  11.55/14  13.10/14  13.55/14  15.32/15  17.22/15  18.27/16  18.37/16 
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.54/14   1.02/17   1.49/14   1.35/11   1.08/11   0.43/18   1.00/18   1.38/18   2.06/18   1.15/15   0.45/18   1.37/17   1.50/15   1.05/17   0.10/11 
 17 Hornik Aleksandra              19.45  4.19/20   5.04/20   6.17/18   8.16/18   9.01/18   9.36/18  10.20/18  11.34/18  12.56/17  13.54/17  14.22/17  16.59/17  18.50/17  19.35/17  19.45/17 
    WKS Grunwald Poznań                   4.19/20   0.45/1*   1.13/2    1.59/18   0.45/1*   0.35/7    0.44/4    1.14/4    1.22/3    0.58/2    0.28/2    2.37/20   1.51/16   0.45/2    0.10/11 
 18 Teichert Magdalena             20.22  0.51/10   1.51/10   3.36/10   5.20/11   7.04/13   7.38/13   8.23/13   9.43/11  13.45/18  14.50/18  15.22/18  17.32/18  19.06/18  20.11/18  20.22/18 
    HKS Azymut Mochy                      0.51/10   1.00/15   1.45/12   1.44/14   1.44/18   0.34/4    0.45/6    1.20/8    4.02/20   1.05/8    0.32/7    2.10/19   1.34/9    1.05/17   0.11/19 
 19 Dzik Justyna                   26.16  0.52/11   1.51/10   9.32/19  12.05/19  13.16/19  14.07/19  15.10/19  17.01/19  19.09/19  20.42/19  21.23/19  22.45/19  24.44/19  26.05/19  26.16/19 
    MUKS Gliwice                          0.52/11   0.59/14   7.41/19   2.33/20   1.11/12   0.51/20   1.03/19   1.51/20   2.08/19   1.33/20   0.41/17   1.22/16   1.59/19   1.21/20   0.11/19 
 20 Król Jadwiga                   27.02  0.56/15   1.58/15  10.29/20  12.42/20  15.16/20  15.56/20  17.02/20  18.38/20  20.23/20  21.53/20  22.27/20  23.40/20  25.52/20  26.52/20  27.02/20 
    UKS Orka Gdynia                       0.56/15   1.02/17   8.31/20   2.13/19   2.34/20   0.40/17   1.06/20   1.36/17   1.45/16   1.30/19   0.34/11   1.13/13   2.12/20   1.00/14   0.10/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         2.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-46      4-47      5-51      6-55      7-41      8-84      9-81     10-34     11-33     12-73     13-70     14-56     15-87     16-48     17-99    
  1 Filipczak Jagoda               20.40  1.03/6    1.39/5    2.37/2    3.55/3    4.58/3    5.45/5    7.06/4    8.07/4    8.57/4   11.02/2   11.52/2   13.57/2   16.11/2   17.22/2   18.32/2   19.18/1*  20.30/1*  20.40/1* 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        1.03/6    0.36/6    0.58/1*   1.18/3    1.03/9    0.47/7    1.21/8    1.01/4    0.50/4    2.05/4    0.50/3    2.05/6    2.14/2    1.11/7    1.10/3    0.46/8    1.12/8    0.10/7  
  2 Karbowiak Iga                  20.49  1.04/7    1.39/5    2.39/5    3.54/2    4.49/1*   5.29/1*   6.37/1*   7.36/1*   8.19/1*  10.20/1*  11.09/1*  13.02/1*  15.22/1*  16.22/1*  17.27/1*  19.38/3   20.39/2   20.49/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.04/7    0.35/5    1.00/4    1.15/2    0.55/2    0.40/2    1.08/2    0.59/3    0.43/3    2.01/2    0.49/2    1.53/2    2.20/5    1.00/2    1.05/2    2.11/12   1.01/5    0.10/7  
  3 Stec Gabriela                  20.51  1.02/5    1.38/4    2.38/4    3.50/1*   5.00/4    5.44/3    7.00/3    8.01/3    8.55/2   11.05/3   11.56/3   14.00/3   16.32/4   17.39/4   18.52/4   19.36/2   20.42/3   20.51/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.02/5    0.36/6    1.00/4    1.12/1*   1.10/12   0.44/4    1.16/4    1.01/4    0.54/7    2.10/6    0.51/7    2.04/3    2.32/8    1.07/4    1.13/8    0.44/5    1.06/6    0.09/1* 
  4 Kasza Izabela                  21.44  1.08/10   1.45/8    2.51/9    4.12/6    5.14/6    6.03/6    7.24/5    8.31/5    9.26/6   11.47/6   12.41/6   14.47/6   17.20/6   18.33/6   19.44/6   20.27/5   21.35/4   21.44/4  
    UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik          1.08/10   0.37/10   1.06/11   1.21/7    1.02/7    0.49/9    1.21/8    1.07/10   0.55/9    2.21/7    0.54/9    2.06/7    2.33/9    1.13/8    1.11/5    0.43/4    1.08/7    0.09/1* 
  5 Galla Katarzyna                22.32  1.01/3    1.46/9    2.49/8    4.26/9    5.25/7    6.11/7    7.27/6    8.31/5    9.25/5   12.00/8   12.54/8   15.03/7   18.25/11  19.41/10  20.51/9   21.29/7   22.21/5   22.32/5  
    HKS Azymut Mochy                      1.01/3    0.45/13   1.03/7    1.37/12   0.59/3    0.46/6    1.16/4    1.04/9    0.54/7    2.35/10   0.54/9    2.09/8    3.22/13   1.16/11   1.10/3    0.38/1*   0.52/1*   0.11/11 
  6 Bartsch Alexandra              22.52  0.59/1*   1.35/2    2.37/2    3.55/3    4.54/2    5.38/2    6.56/2    7.58/2    8.55/2   12.13/9   13.11/9   15.27/9   18.11/9   19.47/11  21.04/10  21.48/8   22.42/6   22.52/6  
    Berliner TSC                          0.59/1*   0.36/6    1.02/6    1.18/3    0.59/3    0.44/4    1.18/7    1.02/7    0.57/11   3.18/13   0.58/13   2.16/10   2.44/10   1.36/12   1.17/10   0.44/5    0.54/2    0.10/7  
  7 Kaźmierczak Aneta              22.58  1.07/8    1.41/7    2.45/6    4.03/5    5.02/5    5.44/3    8.09/11   9.06/10   9.44/8   11.46/5   12.36/5   14.40/5   16.59/5   18.01/5   19.13/5   19.58/4   22.49/7   22.58/7  
    UKS Orientuś Łódź                     1.07/8    0.34/3    1.04/9    1.18/3    0.59/3    0.42/3    2.25/13   0.57/2    0.38/1*   2.02/3    0.50/3    2.04/3    2.19/3    1.02/3    1.12/6    0.45/7    2.51/13   0.09/1* 
  8 Żebrowska Barbara              23.14  1.01/3    1.32/1*   2.30/1*   5.50/13   6.44/13   7.21/13   8.33/13   9.27/11  10.07/10  11.59/7   12.44/7   14.25/4   16.30/3   17.28/3   18.32/2   22.05/11  23.05/8   23.14/8  
    UKS Victoria Józefów                  1.01/3    0.31/1*   0.58/1*   3.20/13   0.54/1*   0.37/1*   1.12/3    0.54/1*   0.40/2    1.52/1*   0.45/1*   1.41/1*   2.05/1*   0.58/1*   1.04/1*   3.33/13   1.00/4    0.09/1* 
  9 Burdyna Dominika               23.25  1.42/12   2.16/12   3.15/12   4.35/11   5.36/11   6.27/11   7.33/7    8.34/7    9.27/7   11.34/4   12.24/4   15.07/8   17.32/7   18.39/7   19.56/7   21.54/9   23.16/9   23.25/9  
    UKS Tukan Iwiny                       1.42/12   0.34/3    0.59/3    1.20/6    1.01/6    0.51/10   1.06/1*   1.01/4    0.53/6    2.07/5    0.50/3    2.43/13   2.25/7    1.07/4    1.17/10   1.58/11   1.22/10   0.09/1* 
 10 Bartosiak Paulina              23.28  2.11/13   2.44/13   3.47/13   5.20/12   6.22/12   7.13/12   8.30/12   9.32/13  10.27/12  13.07/12  13.57/12  16.01/12  18.24/10  19.39/9   21.22/11  22.04/10  23.17/10  23.28/10 
    WKS Gwardia Warszawa                  2.11/13   0.33/2    1.03/7    1.33/11   1.02/7    0.51/10   1.17/6    1.02/7    0.55/9    2.40/12   0.50/3    2.04/3    2.23/6    1.15/9    1.43/13   0.42/3    1.13/9    0.11/11 
 11 Jędrzejewska Kinga             23.53  1.07/8    1.50/10   2.55/10   4.21/8    5.27/8    6.21/10   8.04/10   9.27/11  10.18/11  12.43/11  13.34/10  15.46/10  18.05/8   19.12/8   20.24/8   21.10/6   23.42/11  23.53/11 
    WKS Gwardia Warszawa                  1.07/8    0.43/12   1.05/10   1.26/9    1.06/11   0.54/13   1.43/12   1.23/13   0.51/5    2.25/8    0.51/7    2.12/9    2.19/3    1.07/4    1.12/6    0.46/8    2.32/12   0.11/11 
 12 Świech Wiktoria                25.17  1.00/2    1.36/3    2.46/7    4.16/7    5.27/8    6.20/9    7.44/9    8.55/9   10.06/9   12.41/10  13.38/11  16.00/11  18.55/12  20.56/12  22.25/12  23.11/12  25.07/12  25.17/12 
    UKS Orientuś Łódź                     1.00/2    0.36/6    1.10/13   1.30/10   1.11/13   0.53/12   1.24/11   1.11/12   1.11/12   2.35/10   0.57/11   2.22/11   2.55/12   2.01/13   1.29/12   0.46/8    1.56/11   0.10/7  
 13 Garczarek Justyna              26.06  1.16/11   1.55/11   3.02/11   4.27/10   5.32/10   6.19/8    7.41/8    8.49/8   13.19/13  15.49/13  16.46/13  19.09/13  21.57/13  23.12/13  24.25/13  25.03/13  25.57/13  26.06/13 
    Polski Związek Radioorientacji Sport  1.16/11   0.39/11   1.07/12   1.25/8    1.05/10   0.47/7    1.22/10   1.08/11   4.30/13   2.30/9    0.57/11   2.23/12   2.48/11   1.15/9    1.13/8    0.38/1*   0.54/2    0.09/1* 
    Stankiewicz Agata          NKl        0.54/     1.25/     2.20/     3.28/     4.19/         /     6.01/     6.55/     7.42/     9.42/    10.26/    12.15/    14.15/    15.11/    16.13/    17.00/    17.59/    18.09/   
    UKS Orientuś Łódź                     0.54/     0.31/     0.55/     1.08/     0.51/         /         /     0.54/     0.47/     2.00/     0.44/     1.49/     2.00/     0.56/     1.02/     0.47/     0.59/     0.10/   
    Drągowska Maria            NKl        0.57/     1.30/     2.27/     3.38/     4.33/     5.12/     6.21/     7.19/         /     9.58/    10.46/    12.38/    14.55/    15.55/    16.56/    17.59/    18.41/    18.49/   
    UKS Victoria Józefów                  0.57/     0.33/     0.57/     1.11/     0.55/     0.39/     1.09/     0.58/         /         /     0.48/     1.52/     2.17/     1.00/     1.01/     1.03/     0.42/     0.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         2.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-46      4-47      5-51      6-55      7-41      8-84      9-81     10-34     11-33     12-73     13-70     14-56     15-87     16-48     17-99    
  1 Kołodziej Paulina              18.36  0.58/1*   1.29/1*   2.25/1*   3.31/1*   4.31/1*   5.12/1*   6.16/1*   7.12/1*   8.02/1*  10.02/1*  10.49/1*  12.44/1*  14.58/1*  16.00/1*  17.01/1*  17.39/1*  18.26/1*  18.36/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     0.58/1*   0.31/1*   0.56/1*   1.06/1*   1.00/1*   0.41/1*   1.04/1*   0.56/2    0.50/1*   2.00/2    0.47/1*   1.55/2    2.14/2    1.02/2    1.01/1*   0.38/1*   0.47/1*   0.10/2  
  2 Kulczycka Dominika             18.50  0.58/1*   1.33/2    2.33/2    3.45/2    4.48/2    5.31/2    6.51/2    7.45/2    8.35/2   10.33/2   11.21/2   13.10/2   15.10/2   16.09/2   17.11/2   17.51/2   18.43/2   18.50/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.58/1*   0.35/2    1.00/2    1.12/2    1.03/2    0.43/2    1.20/2    0.54/1*   0.50/1*   1.58/1*   0.48/2    1.49/1*   2.00/1*   0.59/1*   1.02/2    0.40/2    0.52/2    0.07/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         2.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-46      4-47      5-51      6-55      7-41      8-84      9-81     10-34     11-33     12-73     13-70     14-56     15-87     16-48     17-99    
  1 Lajn Daria                     16.32  0.52/1*   1.22/2    2.12/1*   3.15/1*   4.04/1*   4.40/1*   5.43/1*   6.35/1*   7.13/1*   8.57/1*   9.40/1*  11.20/1*  13.20/1*  14.16/1*  15.13/1*  15.45/1*  16.24/1*  16.32/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  0.52/1*   0.30/2    0.50/1*   1.03/1*   0.49/1*   0.36/1*   1.03/2    0.52/2    0.38/1*   1.44/1*   0.43/1*   1.40/2    2.00/2    0.56/1*   0.57/2    0.32/1*   0.39/1*   0.08/1* 
  2 Wieleba Marlena                17.52  0.52/1*   1.21/1*   2.14/2    3.17/2    4.07/2    4.46/2    6.03/2    6.53/2    7.32/2    9.21/2   10.04/2   11.42/2   13.40/2   14.36/2   15.35/2   17.03/2   17.42/2   17.52/2  
    UKS Siódemka Rumia                    0.52/1*   0.29/1*   0.53/2    1.03/1*   0.50/2    0.39/3    1.17/8    0.50/1*   0.39/2    1.49/2    0.43/1*   1.38/1*   1.58/1*   0.56/1*   0.59/4    1.28/13   0.39/1*   0.10/11 
  3 Wicha Małgorzata               18.20  0.58/3    1.29/3    2.25/3    3.37/4    4.38/5    5.17/5    6.19/4    7.22/5    8.13/6   10.08/5   10.56/4   12.43/4   14.49/4   15.49/4   16.47/3   17.22/3   18.11/3   18.20/3  
    WKS Wawel Kraków                      0.58/3    0.31/3    0.56/3    1.12/6    1.01/7    0.39/3    1.02/1*   1.03/10   0.51/8    1.55/4    0.48/4    1.47/4    2.06/4    1.00/5    0.58/3    0.35/2    0.49/5    0.09/4  
  4 Szeliga Małgorzata             18.38  1.01/6    1.33/5    2.31/5    3.40/5    4.37/4    5.16/4    6.23/5    7.18/4    8.08/4   10.03/4   10.58/6   12.52/6   15.01/5   16.04/6   17.00/4   17.38/4   18.30/4   18.38/4  
    UKS Tukan Iwiny                       1.01/6    0.32/4    0.58/5    1.09/4    0.57/4    0.39/3    1.07/5    0.55/4    0.50/7    1.55/4    0.55/10   1.54/8    2.09/5    1.03/6    0.56/1*   0.38/4    0.52/7    0.08/1* 
  5 Haniszewska Angelika           18.58  1.06/9    1.39/6    2.37/6    3.46/6    4.44/6    5.24/6    6.30/6    7.25/6    8.12/5   10.08/5   10.56/4   12.49/5   15.03/6   16.01/5   17.06/5   17.57/5   18.50/5   18.58/5  
    UKS Tukan Iwiny                       1.06/9    0.33/5    0.58/5    1.09/4    0.58/5    0.40/6    1.06/3    0.55/4    0.47/4    1.56/6    0.48/4    1.53/7    2.14/8    0.58/3    1.05/7    0.51/11   0.53/9    0.08/1* 
  6 Lubak Kamila                   19.19  1.06/9    1.40/8    2.41/8    3.53/8    4.55/8    5.38/8    6.47/7    7.46/7    8.39/7   10.35/7   11.23/7   13.13/7   15.26/7   16.34/7   17.49/6   18.25/6   19.10/6   19.19/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.06/9    0.34/7    1.01/9    1.12/6    1.02/8    0.43/9    1.09/6    0.59/8    0.53/12   1.56/6    0.48/4    1.50/5    2.13/7    1.08/9    1.15/10   0.36/3    0.45/3    0.09/4  
  7 Kulicka Agata                  19.38  0.59/5    1.32/4    2.28/4    3.35/3    4.30/3    5.08/3    6.14/3    7.07/3    7.54/3    9.47/3   10.31/3   12.13/3   14.15/3   15.13/3   17.50/7   18.28/7   19.29/7   19.38/7  
    MKS Pogoń Siedlce                     0.59/5    0.33/5    0.56/3    1.07/3    0.55/3    0.38/2    1.06/3    0.53/3    0.47/4    1.53/3    0.44/3    1.42/3    2.02/3    0.58/3    2.37/15   0.38/4    1.01/11   0.09/4  
  8 Dura Magdalena                 20.33  1.06/9    1.41/9    2.44/9    4.03/10   5.11/10   5.58/11   7.13/11   8.11/10   9.00/10  11.18/10  12.08/9   14.00/9   16.19/9   17.37/9   18.40/8   19.18/8   20.24/8   20.33/8  
    MKS Pogoń Siedlce                     1.06/9    0.35/8    1.03/10   1.19/11   1.08/11   0.47/12   1.15/7    0.58/7    0.49/6    2.18/11   0.50/8    1.52/6    2.19/9    1.18/11   1.03/5    0.38/4    1.06/14   0.09/4  
  9 Kruczek Anna                   21.05  1.04/7    1.42/10   2.40/7    3.52/7    4.52/7    5.32/7    7.02/8    7.59/8    8.45/8   10.50/8   11.38/8   13.33/8   15.45/8   16.50/8   19.12/9   19.51/9   20.56/9   21.05/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.04/7    0.38/10   0.58/5    1.12/6    1.00/6    0.40/6    1.30/14   0.57/6    0.46/3    2.05/8    0.48/4    1.55/9    2.12/6    1.05/7    2.22/14   0.39/7    1.05/13   0.09/4  
 10 Wysocka Malwina                22.30  0.58/3    1.39/6    2.49/12   4.06/11   5.13/11   5.55/10   7.12/10   8.12/11   9.08/11  11.17/9   12.15/10  14.23/10  17.02/10  18.13/10  19.32/10  21.01/10  22.21/10  22.30/10 
    UKS Kometa Gliwice                    0.58/3    0.41/12   1.10/13   1.17/10   1.07/10   0.42/8    1.17/8    1.00/9    0.56/13   2.09/10   0.58/13   2.08/10   2.39/11   1.11/10   1.19/11   1.29/14   1.20/15   0.09/4  
 11 Majasow Agata                  23.04  1.07/12   1.44/11   2.44/9    3.59/9    5.02/9    5.45/9    7.04/9    8.07/9    8.59/9   12.45/12  13.36/11  15.52/11  18.38/11  20.09/11  21.13/11  22.05/11  22.54/11  23.04/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.07/12   0.37/9    1.00/8    1.15/9    1.03/9    0.43/9    1.19/10   1.03/10   0.52/10   3.46/15   0.51/9    2.16/11   2.46/13   1.31/14   1.04/6    0.52/12   0.49/5    0.10/11 
 12 Trojecka Marta                 23.50  2.11/14   2.56/14   4.08/15   5.44/15   6.57/15   7.52/14   9.12/14  10.25/14  11.22/14  13.41/13  14.38/12  16.54/12  19.38/12  20.56/12  22.04/12  22.45/12  23.39/12  23.50/12 
    WKS Gwardia Warszawa                  2.11/14   0.45/14   1.12/14   1.36/14   1.13/13   0.55/13   1.20/13   1.13/14   0.57/14   2.19/12   0.57/12   2.16/11   2.44/12   1.18/11   1.08/8    0.41/8    0.54/10   0.11/14 
 13 Piekielna Angelika             26.27  1.05/8    1.44/11   2.47/11   4.18/12   5.44/12   6.30/12   7.49/12   9.00/12   9.52/12  11.59/11  17.19/15  19.35/14  22.10/14  23.17/14  24.42/14  25.25/13  26.17/13  26.27/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.05/8    0.39/11   1.03/10   1.31/13   1.26/15   0.46/11   1.19/10   1.11/13   0.52/10   2.07/9    5.20/15   2.16/11   2.35/10   1.07/8    1.25/12   0.43/9    0.52/7    0.10/11 
 14 Wrzesińska Agnieszka           26.38  2.16/15   2.57/15   4.01/14   5.26/14   6.38/14   8.44/15  10.03/15  11.08/15  11.59/15  14.38/15  15.34/14  17.51/13  21.05/13  22.23/13  23.37/13  25.43/14  26.29/14  26.38/14 
    Indywidualnie                         2.16/15   0.41/12   1.04/12   1.25/12   1.12/12   2.06/15   1.19/10   1.05/12   0.51/8    2.39/13   0.56/11   2.17/14   3.14/15   1.18/11   1.14/9    2.06/15   0.46/4    0.09/4  
 15 Maćkowiak Agata                30.53  1.16/13   2.01/13   3.22/13   5.00/13   6.17/13   7.14/13   8.52/13  10.12/13  11.14/13  14.00/14  15.00/13  22.30/15  25.40/15  27.12/15  28.47/15  29.36/15  30.40/15  30.53/15 
    Śląsk O-Team                          1.16/13   0.45/14   1.21/15   1.38/15   1.17/14   0.57/14   1.38/15   1.20/15   1.02/15   2.46/14   1.00/14   7.30/15   3.10/14   1.32/15   1.35/13   0.49/10   1.04/12   0.13/15 
    Rychlá Pavla               NKl        1.02/     1.37/     2.40/     3.53/     4.53/         /     6.46/     7.44/     8.28/    10.34/    11.24/    13.26/    18.22/    20.32/    21.44/    22.30/    23.23/    23.34/   
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               1.02/     0.35/     1.03/     1.13/     1.00/         /         /     0.58/     0.44/     2.06/     0.50/     2.02/     4.56/     2.10/     1.12/     0.46/     0.53/     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         2.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-46      4-47      5-51      6-55      7-41      8-84      9-81     10-34     11-33     12-73     13-70     14-56     15-87     16-48     17-99    
  1 Paterek Honorata               20.58  0.59/1*   1.34/1*   2.39/1*   3.58/1*   5.01/1*   5.50/1*   7.02/1*   8.05/1*   8.59/1*  11.01/1*  11.52/1*  13.56/1*  16.30/1*  17.39/1*  18.56/1*  19.33/1*  20.36/1*  20.58/1* 
    HKS Azymut Mochy                      0.59/1*   0.35/1*   1.05/3    1.19/1*   1.03/1*   0.49/3    1.12/1*   1.03/3    0.54/4    2.02/1*   0.51/4    2.04/1*   2.34/3    1.09/2    1.17/2    0.37/2    1.03/4    0.22/6  
  2 Włodarczyk Anna                22.08  1.09/2    1.47/2    2.54/3    4.19/3    5.22/3    6.10/3    7.31/2    8.30/2    9.26/2   12.17/3   13.02/3   15.20/3   17.45/3   18.58/2   20.18/2   21.01/2   21.59/2   22.08/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.09/2    0.38/3    1.07/4    1.25/3    1.03/1*   0.48/2    1.21/2    0.59/1*   0.56/5    2.51/5    0.45/1*   2.18/4    2.25/2    1.13/3    1.20/3    0.43/3    0.58/2    0.09/2  
  3 Biolik Agnieszka               22.50  1.11/3    1.48/3    2.52/2    4.13/2    5.18/2    6.05/2    7.36/3    8.40/3    9.30/3   11.42/2   12.28/2   14.37/2   17.27/2   19.11/3   21.09/3   21.58/3   22.43/3   22.50/3  
    UNTS Warszawa                         1.11/3    0.37/2    1.04/1*   1.21/2    1.05/3    0.47/1*   1.31/3    1.04/4    0.50/2    2.12/3    0.46/2    2.09/2    2.50/4    1.44/6    1.58/5    0.49/4    0.45/1*   0.07/1* 
  4 Szymańska Zuzanna              25.18  1.15/5    1.57/4    3.10/4    4.44/4    5.53/4    6.54/4    8.31/4    9.43/4   10.36/4   13.24/4   14.22/4   17.10/4   20.14/4   21.39/4   23.09/4   24.06/4   25.06/4   25.18/4  
    Indywidualnie                         1.15/5    0.42/4    1.13/5    1.34/4    1.09/4    1.01/6    1.37/4    1.12/5    0.53/3    2.48/4    0.58/5    2.48/5    3.04/5    1.25/4    1.30/4    0.57/5    1.00/3    0.12/3  
  5 Spiliszewska Róża              31.14  1.13/4    1.58/5    3.11/5    4.54/5    6.34/5    7.28/5    9.28/5   10.53/5   13.19/5   16.47/5   17.59/5   20.53/5   24.30/5   26.09/5   28.08/5   29.15/5   31.00/5   31.14/5  
    KS Artemis Wrocław                    1.13/4    0.45/5    1.13/5    1.43/5    1.40/5    0.54/4    2.00/6    1.25/6    2.26/6    3.28/6    1.12/6    2.54/6    3.37/6    1.39/5    1.59/6    1.07/6    1.45/6    0.14/5  
  6 Drobna Anna                    41.23 18.05/6   18.54/6   19.58/6   24.01/6   25.43/6   26.39/6   28.35/6   29.37/6   30.15/6   32.22/6   33.11/6   35.20/6   37.20/6   38.27/6   39.33/6   40.05/6   41.10/6   41.23/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra            18.05/6    0.49/6    1.04/1*   4.03/6    1.42/6    0.56/5    1.56/5    1.02/2    0.38/1*   2.07/2    0.49/3    2.09/2    2.00/1*   1.07/1*   1.06/1*   0.32/1*   1.05/5    0.13/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         1.7km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-43      4-41      5-46      6-84      7-80      8-34      9-65     10-39     11-48     12-61     13-47     14-85     15-99    
  1 Cornelia Eckardt               16.00  1.03/1*   1.36/1*   2.19/1*   3.38/1*   4.11/1*   5.06/1*   6.31/1*   8.33/1*  10.33/1*  12.27/1*  13.20/1*  14.00/1*  14.25/1*  15.01/1*  15.49/1*  16.00/1* 
    USV TU Dresden                        1.03/1*   0.33/1*   0.43/1*   1.19/3    0.33/1*   0.55/1*   1.25/1*   2.02/1*   2.00/2    1.54/1*   0.53/1*   0.40/1*   0.25/1*   0.36/1*   0.48/1*   0.11/1* 
  2 Koucka Ivana                   21.00  1.18/4    2.53/6    3.51/4    5.04/2    5.49/2    7.07/4    8.41/2   10.52/2   13.27/2   15.48/2   17.10/2   18.11/2   18.58/2   19.45/2   20.49/2   21.00/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.18/4    1.35/7    0.58/3    1.13/2    0.45/3    1.18/6    1.34/3    2.11/4    2.35/4    2.21/4    1.22/2    1.01/5    0.47/5    0.47/5    1.04/3    0.11/1* 
  3 Tarnowska Ewa                  21.01  1.23/5    2.06/4    3.59/5    5.23/5    6.09/5    7.18/5    9.02/4   11.07/4   13.31/3   16.11/3   17.36/3   18.24/3   19.02/3   19.46/3   20.49/2   21.01/3  
    MKS Start Lublin                      1.23/5    0.43/3    1.53/6    1.24/4    0.46/4    1.09/4    1.44/4    2.05/2    2.24/3    2.40/5    1.25/3    0.48/2    0.38/3    0.44/2    1.03/2    0.12/4  
  4 Wańczyk Magdalena              22.51  1.15/3    1.55/3    4.12/6    5.24/6    6.42/6    7.49/6    9.19/5   13.05/5   14.29/5   16.37/4   18.06/4   19.03/4   20.35/4   21.28/4   22.39/4   22.51/4  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           1.15/3    0.40/2    2.17/7    1.12/1*   1.18/6    1.07/3    1.30/2    3.46/7    1.24/1*   2.08/2    1.29/4    0.57/3    1.32/6    0.53/6    1.11/6    0.12/4  
  5 Kurzyp Anna                    25.56  1.57/6    2.41/5    3.34/2    5.05/3    5.51/3    7.01/3    8.52/3   10.57/3   13.45/4   16.42/5   19.01/5   23.14/5   23.52/5   24.38/5   25.42/5   25.56/5  
    Indywidualnie                         1.57/6    0.44/4    0.53/2    1.31/5    0.46/4    1.10/5    1.51/5    2.05/2    2.48/5    2.57/6    2.19/7    4.13/7    0.38/3    0.46/4    1.04/3    0.14/7  
  6 Słomska Hanna                  27.45  1.07/2    1.53/2    3.37/3    5.12/4    5.52/4    6.58/2   14.18/7   17.00/7   20.21/7   22.34/7   24.06/7   25.03/7   25.40/6   26.24/6   27.34/6   27.45/6  
    UKS Orka Gdynia                       1.07/2    0.46/5    1.44/5    1.35/6    0.40/2    1.06/2    7.20/7    2.42/6    3.21/6    2.13/3    1.32/5    0.57/3    0.37/2    0.44/2    1.10/5    0.11/1* 
  7 Douchova Jaroslava             32.12  2.10/7    3.05/7    4.37/7    6.22/7    7.44/7    9.19/7   11.58/6   14.39/6   18.32/6   21.50/6   23.30/6   24.35/6   29.38/7   30.45/7   32.00/7   32.12/7  
    TJ START Náchod                       2.10/7    0.55/6    1.32/4    1.45/7    1.22/7    1.35/7    2.39/6    2.41/5    3.53/7    3.18/7    1.40/6    1.05/6    5.03/7    1.07/7    1.15/7    0.12/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         1.7km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-43      4-41      5-46      6-84      7-80      8-34      9-65     10-39     11-48     12-61     13-47     14-85     15-99    
  1 Czerkawska Urszula             20.07  1.24/2    2.10/1*   3.09/1*   4.28/1*   5.12/1*   6.24/1*   8.14/1*  10.19/1*  12.45/1*  15.10/1*  16.28/1*  17.30/1*  18.16/1*  19.02/1*  19.56/1*  20.07/1* 
    MUKS Gliwice                          1.24/2    0.46/2    0.59/2    1.19/3    0.44/1*   1.12/1*   1.50/1*   2.05/1*   2.26/1*   2.25/1*   1.18/3    1.02/2    0.46/4    0.46/     0.54/     0.11/1* 
  2 Rückerová Olga                 21.54  1.21/1*   2.17/3    3.09/1*   4.34/2    5.21/2    6.36/2    8.44/2   10.51/2   13.41/2   16.37/2   18.15/3   19.11/3   19.51/3   20.39/3   21.42/2   21.54/2  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.21/1*   0.56/3    0.52/1*   1.25/4    0.47/2    1.15/2    2.08/4    2.07/2    2.50/4    2.56/3    1.38/4    0.56/1*   0.40/3    0.48/2    1.03/2    0.12/2  
  3 Cabalkova Ivana                22.00  1.26/3    2.11/2    3.28/3    4.46/3    5.34/3    6.57/3    8.52/3   11.04/3   13.49/3   16.43/3   17.55/2   19.01/2   19.36/2   20.30/2   21.48/3   22.00/3  
    OB TJ Sokol Žamberk                   1.26/3    0.45/1*   1.17/3    1.18/1*   0.48/3    1.23/4    1.55/3    2.12/3    2.45/3    2.54/2    1.12/1*   1.06/3    0.35/1*   0.54/3    1.18/4    0.12/2  
  4 Peřinková Irena                22.51  2.03/4    3.05/4    4.25/4    5.43/4    6.31/4    7.52/4    9.42/4   11.57/4   14.40/4   17.37/4   18.49/4   20.00/4   20.38/4   21.32/4   22.39/4   22.51/4  
    BETA URSUS Orienteering               2.03/4    1.02/4    1.20/4    1.18/1*   0.48/3    1.21/3    1.50/1*   2.15/4    2.43/2    2.57/4    1.12/1*   1.11/4    0.38/2    0.54/3    1.07/3    0.12/2  
    Hornik Alicja              NKl        1.08/     1.47/     2.43/     3.54/     4.36/     5.37/     7.06/     8.53/    11.11/    13.19/    15.55/    16.43/         /    17.39/    18.52/    19.05/   
    WKS Grunwald Poznań                   1.08/     0.39/     0.56/     1.11/     0.42/     1.01/     1.29/     1.47/     2.18/     2.08/     2.36/     0.48/         /         /     1.13/     0.13/   
    Kozlova Lubov              NKl        1.43/         /     4.01/     5.37/     6.32/     7.55/    10.16/    12.43/    16.00/    18.56/    20.37/    21.43/    22.37/    23.37/    25.07/    25.22/   
    Mińsk Belarus                         1.43/         /         /     1.36/     0.55/     1.23/     2.21/     2.27/     3.17/     2.56/     1.41/     1.06/     0.54/     1.00/     1.30/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         1.7km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-44      3-43      4-41      5-46      6-84      7-80      8-34      9-65     10-39     11-48     12-61     13-47     14-85     15-99    
  1 Movko Marina                   17.50  1.11/2    1.49/1*   2.43/1*   3.57/1*   4.37/1*   5.42/1*   7.16/1*   9.06/1*  11.28/1*  13.35/1*  14.49/1*  15.35/1*  16.06/1*  16.46/1*  17.38/1*  17.50/1* 
    Kaliningrad                           1.11/2    0.38/1*   0.54/1*   1.14/5    0.40/2    1.05/1*   1.34/1*   1.50/1*   2.22/1*   2.07/1*   1.14/3    0.46/1*   0.31/2    0.40/2    0.52/1*   0.12/1* 
  2 Solovyeva Elena                19.59  1.20/4    2.04/2    3.04/2    4.57/4    5.39/4    6.47/3    8.27/2   10.35/2   13.22/2   15.40/2   16.51/2   17.38/2   18.08/2   18.52/2   19.47/2   19.59/2  
    Kaliningrad                           1.20/4    0.44/3    1.00/2    1.53/4    0.42/3    1.08/2    1.40/2    2.08/2    2.47/2    2.18/2    1.11/2    0.47/2    0.30/1*   0.44/3    0.55/2    0.12/1* 
  3 Jermanová Eva                  21.03  1.34/5    2.16/4    3.25/4    4.51/3    5.36/3    6.47/3    8.41/3   10.55/3   13.43/3   16.38/3   17.48/3   18.40/3   19.15/3   19.54/3   20.50/3   21.03/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.34/5    0.42/2    1.09/4    1.26/2    0.45/4    1.11/3    1.54/3    2.14/3    2.48/3    2.55/3    1.10/1*   0.52/3    0.35/3    0.39/1*   0.56/4    0.13/3  
  4 Yudova Elena                   31.00  1.07/1*   2.36/5    3.50/5    5.46/5    6.49/5    8.32/5   11.12/5   14.35/5   18.49/5   24.21/4   26.13/4   27.30/4   28.20/4   29.23/4   30.43/4   31.00/4  
    Kaliningrad                           1.07/1*   1.29/5    1.14/5    1.56/5    1.03/5    1.43/5    2.40/4    3.23/5    4.14/5    5.32/4    1.52/4    1.17/5    0.50/5    1.03/5    1.20/5    0.17/5  
  5 Koblizkova Hana                31.56  1.12/3    2.05/3    3.09/3    4.43/2    5.22/2    6.43/2   10.34/4   12.51/4   15.39/4   26.34/5   28.30/5   29.24/5   30.00/5   30.48/5   31.43/5   31.56/5  
    OB TJ Sokol Žamberk                   1.12/3    0.53/4    1.04/3    1.34/3    0.39/1*   1.21/4    3.51/5    2.17/4    2.48/3   10.55/5    1.56/5    0.54/4    0.36/4    0.48/4    0.55/2    0.13/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         1.4km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-80      3-33      4-71      5-70      6-84      7-41      8-46      9-99    
  1 Langrova Eva                   11.53  1.11/1*   2.24/2    4.12/2    5.17/2    6.44/2    8.54/2   10.03/1*  10.48/1*  11.41/1*  11.53/1* 
    TJ START Náchod                       1.11/1*   1.13/3    1.48/2    1.05/2    1.27/3    2.10/3    1.09/1*   0.45/2    0.53/4    0.12/2  
  2 Jalova Marie                   13.09  1.49/6    3.08/4    5.02/3    6.08/3    7.44/3    9.51/3   11.19/2   12.04/2   12.56/2   13.09/2  
    SK Radioklub Blansko                  1.49/6    1.19/4    1.54/3    1.06/3    1.36/4    2.07/2    1.28/2    0.45/2    0.52/3    0.13/4  
  3 Wysocka Jolanta                14.58  1.13/2    2.23/1*   4.07/1*   5.05/1*   6.25/1*   8.29/1*  13.16/3   13.57/3   14.48/3   14.58/3  
    UKS Kometa Gliwice                    1.13/2    1.10/2    1.44/1*   0.58/1*   1.20/2    2.04/1*   4.47/7    0.41/1*   0.51/2    0.10/1* 
  4 Biziuk Halina                  15.25  2.00/7    3.07/3    6.35/5    7.54/5    9.09/4   11.37/4   13.37/4   14.31/4   15.13/4   15.25/4  
    UMKS ORKAN Ostróda                    2.00/7    1.07/1*   3.28/7    1.19/4    1.15/1*   2.28/4    2.00/6    0.54/4    0.42/1*   0.12/2  
  5 Lhotská Radka                  17.10  1.45/4    3.42/7    6.59/7    8.20/7   10.12/7   13.05/5   14.35/5   15.33/5   16.53/5   17.10/5  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        1.45/4    1.57/7    3.17/6    1.21/5    1.52/5    2.53/5    1.30/3    0.58/5    1.20/6    0.17/6  
  6 Mikyskova Hana                 17.27  1.31/3    3.17/5    5.44/4    7.27/4    9.33/5   13.07/6   14.42/6   15.55/6   17.07/6   17.27/6  
    TJ START Náchod                       1.31/3    1.46/6    2.27/4    1.43/7    2.06/7    3.34/6    1.35/4    1.13/7    1.12/5    0.20/7  
  7 Robotkova Lenka                24.58  1.47/5    3.25/6    6.39/6    8.04/6    9.58/6   20.12/7   22.07/7   23.10/7   24.44/7   24.58/7  
    TJ Spartak 1. Brněnská                1.47/5    1.38/5    3.14/5    1.25/6    1.54/6   10.14/7    1.55/5    1.03/6    1.34/7    0.14/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60         1.4km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-80      3-33      4-71      5-70      6-84      7-41      8-46      9-99    
  1 Stehnová Hana                  18.34  1.39/1*   3.46/1*   6.01/1*   7.23/1*  10.56/2   13.40/1*  15.05/1*  16.31/1*  18.21/1*  18.34/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.39/1*   2.07/3    2.15/1*   1.22/1*   3.33/6    2.44/1*   1.25/1*   1.26/5    1.50/4    0.13/1* 
  2 Trzpil Danuta                  19.55  2.13/4    4.22/4    7.13/3    8.54/3   11.21/3   14.44/2   16.48/2   17.59/2   19.40/2   19.55/2  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.13/4    2.09/4    2.51/2    1.41/3    2.27/3    3.23/2    2.04/4    1.11/3    1.41/3    0.15/2  
  3 Ehlova Iva                     27.16  2.05/3    4.03/3    7.40/4    9.45/4   11.50/4   22.24/4   24.22/4   25.30/4   26.59/3   27.16/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.05/3    1.58/1*   3.37/4    2.05/5    2.05/2   10.34/5    1.58/3    1.08/2    1.29/2    0.17/5  
  4 Šťovíčková Zdeňka              27.34  4.32/6    6.46/6   10.23/6   12.06/5   14.42/5   21.57/3   24.03/3   25.17/3   27.19/4   27.34/4  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        4.32/6    2.14/5    3.37/4    1.43/4    2.36/5    7.15/3    2.06/5    1.14/4    2.02/5    0.15/2  
  5 Rufferova Iva                  29.28  1.43/2    3.48/2    6.51/2    8.31/2   10.22/1*  25.16/5   27.02/5   27.58/5   29.12/5   29.28/5  
    TJ START Náchod                       1.43/2    2.05/2    3.03/3    1.40/2    1.51/1*  14.54/6    1.46/2    0.56/1*   1.14/1*   0.16/4  
  6 Zielczyńska Helena             34.41  2.47/5    5.54/5   10.21/5   16.19/6   18.54/6   26.15/6   29.33/6   31.13/6   34.17/6   34.41/6  
    A-To-My                               2.47/5    3.07/6    4.27/6    5.58/6    2.35/4    7.21/4    3.18/6    1.40/6    3.04/6    0.24/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       0.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-81      3-80      4-59      5-87      6-47      7-99    
  1 Jończy Kuba                     5.33  0.50/1*   1.11/1*   1.50/1*   2.26/1*   3.34/1*   4.32/1*   5.23/1*   5.33/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.50/1*   0.21/1*   0.39/1*   0.36/1*   1.08/1*   0.58/1*   0.51/1*   0.10/1* 
  2 Bala Tymoteusz                  7.20 60.07/25  60.41/25  61.32/25  62.17/25  63.49/25  65.00/25  65.56/24  66.06/25 
    MKS Pogoń Siedlce                    60.07/25   0.34/8    0.51/6    0.45/2    1.32/4    1.11/7    0.56/4    0.10/1* 
  3 Bala Julia                      7.21  1.20/3    1.54/3    2.45/3    3.31/3    5.02/2    6.15/2    7.10/2    7.21/2  
    MKS Pogoń Siedlce                     1.20/3    0.34/8    0.51/6    0.46/3    1.31/2    1.13/9    0.55/2    0.11/3  
  4 Pachnik Jędrzej                 8.15  1.48/10   2.25/10   3.21/9    4.19/8    5.50/5    7.02/4    8.02/4    8.15/3  
    UKS Tukan Iwiny                       1.48/10   0.37/11   0.56/10   0.58/10   1.31/2    1.12/8    1.00/5    0.13/5  
  5 Kulpa-Michewicz Marta           8.17  1.33/7    2.13/8    3.03/6    4.02/5    5.44/4    6.48/3    8.01/3    8.17/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.33/7    0.40/16   0.50/4    0.59/11   1.42/6    1.04/3    1.13/7    0.16/11 
  6 Rzeńca Tomasz                   8.45  1.29/4    1.59/5    2.49/5    3.48/4    5.37/3    7.15/5    8.30/5    8.45/5  
    UKS Orientuś Łódź                     1.29/4    0.30/5    0.50/4    0.59/11   1.49/7    1.38/18   1.15/10   0.15/9  
  7 Rychlá Karolína                 9.03  1.38/8    2.04/6    3.04/7    4.03/6    6.12/6    7.35/6    8.50/6    9.03/6  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               1.38/8    0.26/3    1.00/11   0.59/11   2.09/9    1.23/10   1.15/10   0.13/5  
  8 Hyla Natalia                    9.38  1.32/6    2.11/7    3.14/8    4.11/7    6.12/6    7.44/7    9.20/7    9.38/7  
    UKS Azymek Zdzieszowice               1.32/6    0.39/15   1.03/13   0.57/8    2.01/8    1.32/14   1.36/15   0.18/15 
  9 Gudowski Kuba                   9.51  1.52/11   3.47/18   4.31/15   5.18/12   7.27/11   8.34/10   9.34/8    9.51/8  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.52/11   1.55/25   0.44/2    0.47/4    2.09/9    1.07/5    1.00/5    0.17/13 
 10 Strugała Anna                  10.10  1.11/2    1.33/2    2.26/2    3.17/2    6.43/8    8.16/8    9.53/9   10.10/9  
    Indywidualnie                         1.11/2    0.22/2    0.53/9    0.51/5    3.26/22   1.33/15   1.37/17   0.17/13 
 11 Lichoń Oliwia                  10.31  1.46/9    2.24/9    3.30/10   4.22/9    7.08/10   8.32/9   10.12/10  10.31/10 
    KS Artemis Wrocław                    1.46/9    0.38/13   1.06/15   0.52/6    2.46/16   1.24/11   1.40/19   0.19/18 
 12 Krochmal Kinga                 10.44  1.53/12   2.27/11   3.47/13   4.53/11   7.39/12   9.13/12  10.30/11  10.44/11 
    WKS Gwardia Warszawa                  1.53/12   0.34/8    1.20/19   1.06/15   2.46/16   1.34/16   1.17/12   0.14/7  
 13 Rycerska Zuzanna               10.58  1.59/13   2.32/12   3.42/11   4.39/10   7.00/9    8.48/11  10.35/12  10.58/12 
    KS Artemis Wrocław                    1.59/13   0.33/6    1.10/16   0.57/8    2.21/11   1.48/21   1.47/20   0.23/22 
 14 Kucia Jakub                    11.41  1.29/4    1.58/4    2.46/4    7.55/21   9.30/19  10.32/15  11.27/13  11.41/13 
    Dolny Śląsk                           1.29/4    0.29/4    0.48/3    5.09/23   1.35/5    1.02/2    0.55/2    0.14/7  
 15 Lewczuk Filip                  11.49  3.25/21   4.02/21   5.04/19   6.25/18   8.52/14  10.18/14  11.31/14  11.49/14 
    Indywidualnie                         3.25/21   0.37/11   1.02/12   1.21/20   2.27/12   1.26/12   1.13/7    0.18/15 
 16 Kurzyp Michał                  12.30  4.13/24   4.51/24   5.54/21   6.55/19   9.23/18  10.54/18  12.12/16  12.30/15 
    Indywidualnie                         4.13/24   0.38/13   1.03/13   1.01/14   2.28/13   1.31/13   1.18/13   0.18/15 
 17 Piekielna Maja                 12.31  1.59/13   2.49/13   4.18/14   5.34/14   8.56/16  10.33/16  12.10/15  12.31/16 
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.59/13   0.50/19   1.29/23   1.16/17   3.22/21   1.37/17   1.37/17   0.21/20 
 18 Malinowski Jerzy               13.08  2.41/18   3.33/17   4.46/18   6.02/16   9.15/17  10.56/19  12.52/17  13.08/17 
    Indywidualnie                         2.41/18   0.52/20   1.13/17   1.16/17   3.13/19   1.41/19   1.56/21   0.16/11 
 19 Janiak Blanka Marek            13.40  3.03/20   3.47/18   5.11/20   6.20/17   8.52/14  10.43/17  13.14/18  13.40/18 
    MKS Pogoń Siedlce                     3.03/20   0.44/18   1.24/20   1.09/16   2.32/14   1.51/22   2.31/23   0.26/23 
 20 Widziewicz Damian              13.45  2.07/15   3.07/15   4.31/15   5.47/15   9.30/19  11.21/20  13.25/19  13.45/19 
    MKS MOS Wrocław                       2.07/15   1.00/23   1.24/20   1.16/17   3.43/24   1.51/22   2.04/22   0.20/19 
 21 Mastela Hanna                  14.57  3.37/22   4.33/22   5.57/22   7.53/20  11.22/21  13.18/21  14.45/20  14.57/20 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          3.37/22   0.56/22   1.24/20   1.56/21   3.29/23   1.56/24   1.27/14   0.12/4  
 22 Piller Zuzanna                 15.48  2.38/17   3.20/16   4.34/17   5.29/13   8.15/13   9.22/13       /    15.48/21 
    KS Artemis Wrocław                    2.38/17   0.42/17   1.14/18   0.55/7    2.46/16   1.07/5        /         /   
 23 Kołeczko Maksymilian           19.22  2.58/19   3.52/20   5.58/23  12.20/23  15.40/22  17.25/22  19.01/21  19.22/22 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          2.58/19   0.54/21   2.06/24   6.22/24   3.20/20   1.45/20   1.36/15   0.21/20 
 24 Sporek Alicja                  21.45  2.19/16   2.52/14   3.44/12  16.32/24  19.11/24  20.16/24  21.30/22  21.45/23 
    UKS Orka Gdynia                       2.19/16   0.33/6    0.52/8   12.48/25   2.39/15   1.05/4    1.14/9    0.15/9  
 25 Patejko Zuzanna                23.56  3.43/23   4.49/23   8.16/24  11.39/22  16.05/23  19.55/23  23.16/23  23.56/24 
    WKS Gwardia Warszawa                  3.43/23   1.06/24   3.27/25   3.23/22   4.26/25   3.50/25   3.21/24   0.40/24 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        0.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-81      3-80      4-59      5-87      6-47      7-99    
  1 Pachnik Stanisław               9.04  3.10/8    3.41/8    4.22/6    5.08/5    6.15/1*   7.00/1*   8.54/1*   9.04/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       3.10/8    0.31/5    0.41/1*   0.46/2    1.07/1*   0.45/1*   1.54/7    0.10/1* 
  2 Paterek Mikołaj                 9.32  1.42/6    2.08/5    3.03/4    3.54/3    7.30/3    8.31/3    9.20/2    9.32/2  
    HKS Azymut Mochy                      1.42/6    0.26/3    0.55/4    0.51/4    3.36/6    1.01/5    0.49/1*   0.12/6  
  3 Janowski Filip                  9.39  1.14/3    1.55/4    2.59/3    4.13/4    7.16/2    8.27/2    9.28/3    9.39/3  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.14/3    0.41/7    1.04/6    1.14/5    3.03/5    1.11/7    1.01/4    0.11/2  
  4 Kurzyp Stanisław               10.46  1.17/4    1.39/3    2.26/1*   3.14/1*   8.07/4    8.55/4   10.35/4   10.46/4  
    MKS MOS Wrocław                       1.17/4    0.22/1*   0.47/2    0.48/3    4.53/7    0.48/2    1.40/6    0.11/2  
  5 Grobelny Alex                  10.50  1.11/2    1.38/2    2.30/2    3.15/2    8.49/5    9.39/5   10.37/5   10.50/5  
    HKS Azymut Mochy                      1.11/2    0.27/4    0.52/3    0.45/1*   5.34/8    0.50/3    0.58/2    0.13/8  
  6 Biolik Emil                    15.38  0.56/1*   1.20/1*   8.09/7   10.50/6   12.26/6   13.20/6   15.27/6   15.38/6  
    UNTS Warszawa                         0.56/1*   0.24/2    6.49/9    2.41/6    1.36/2    0.54/4    2.07/8    0.11/2  
  7 Cych Maksymilian               22.22  1.33/5    3.03/6    4.00/5   17.32/8   19.50/7   21.03/7   22.11/7   22.22/7  
    MLKS ECHO Twardogóra                  1.33/5    1.30/8    0.57/5   13.32/9    2.18/3    1.13/8    1.08/5    0.11/2  
  8 Kołeczko Błażej                22.38  2.29/7    3.06/7    9.21/8   17.27/7   20.22/8   21.28/8   22.26/8   22.38/8  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          2.29/7    0.37/6    6.15/8    8.06/8    2.55/4    1.06/6    0.58/2    0.12/6  
  9 Pulda Eryk                     44.37 17.08/9   19.06/9   20.20/9   23.39/9   38.03/9   39.37/9   44.23/9   44.37/9  
    UKS Tukan Iwiny                      17.08/9    1.58/9    1.14/7    3.19/7   14.24/9    1.34/9    4.46/9    0.14/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         0.9km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-81      3-80      4-59      5-39      6-48      7-61      8-47      9-85     10-99    
  1 Rzeńca Piotr                    7.05  0.40/1*   0.57/1*   1.33/1*   2.03/1*   2.54/1*   4.09/1*   4.47/1*   5.17/1*   6.04/1*   6.57/1*   7.05/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     0.40/1*   0.17/1*   0.36/1*   0.30/1*   0.51/1*   1.15/10   0.38/1*   0.30/5    0.47/7    0.53/5    0.08/1* 
  2 Ledniowski Filip                7.27  0.51/4    1.13/5    1.57/6    2.28/3    3.36/5    4.34/3    5.22/3    5.49/2    6.30/2    7.18/2    7.27/2  
    MKS MOS Wrocław                       0.51/4    0.22/7    0.44/7    0.31/2    1.08/6    0.58/3    0.48/3    0.27/1*   0.41/3    0.48/1*   0.09/4  
  3 Pietek Jakub                    7.32  0.49/3    1.10/3    1.49/3    2.32/4    3.30/4    4.25/2    5.21/2    5.50/3    6.32/3    7.23/3    7.32/3  
    UKS Orientuś Łódź                     0.49/3    0.21/5    0.39/4    0.43/6    0.58/4    0.55/1*   0.56/7    0.29/3    0.42/4    0.51/3    0.09/4  
  4 Nitsch Tomasz_                  8.01  0.46/2    1.06/2    1.45/2    2.19/2    3.26/3    4.38/4    5.40/4    6.10/4    7.00/4    7.51/4    8.01/4  
    WKS Gwardia Warszawa                  0.46/2    0.20/3    0.39/4    0.34/3    1.07/5    1.12/8    1.02/8    0.30/5    0.50/8    0.51/3    0.10/9  
  5 Hyla Damian                     8.11  0.51/4    1.11/4    1.53/5    2.32/4    3.25/2    5.11/6    5.53/5    6.25/5    7.03/5    8.02/5    8.11/5  
    UKS Azymek Zdzieszowice               0.51/4    0.20/3    0.42/6    0.39/5    0.53/2    1.46/13   0.42/2    0.32/7    0.38/1*   0.59/11   0.09/4  
  6 Strugała Marcin                 8.16  0.54/7    1.16/7    2.00/7    2.35/6    3.45/6    4.51/5    6.00/6    6.36/6    7.14/6    8.07/6    8.16/6  
    MKS MOS Wrocław                       0.54/7    0.22/7    0.44/7    0.35/4    1.10/7    1.06/6    1.09/9    0.36/9    0.38/1*   0.53/5    0.09/4  
  7 Filipiak Artur                  8.34  1.40/15   2.12/14   2.50/12   3.34/8    4.31/7    5.28/7    6.23/7    6.52/7    7.35/7    8.25/7    8.34/7  
    UKS Orka Gdynia                       1.40/15   0.32/14   0.38/2    0.44/7    0.57/3    0.57/2    0.55/6    0.29/3    0.43/5    0.50/2    0.09/4  
  8 Jach Arkadiusz                 11.06  0.54/7    1.13/5    1.51/4    2.52/7    6.36/10   7.36/9    8.26/8    9.01/8    9.59/8   10.56/8   11.06/8  
    MKS MOS Wrocław                       0.54/7    0.19/2    0.38/2    1.01/8    3.44/15   1.00/4    0.50/5    0.35/8    0.58/11   0.57/9    0.10/9  
  9 Ubfal Maciej                   11.37  0.53/6    1.17/8    2.02/8    3.50/9    5.10/8    6.13/8    8.41/9    9.26/9   10.09/9   11.29/9   11.37/9  
    UKS Orientuś Łódź                     0.53/6    0.24/9    0.45/9    1.48/11   1.20/10   1.03/5    2.28/15   0.45/12   0.43/5    1.20/15   0.08/1* 
 10 Łuczak Jakub                   12.05  0.57/9    1.21/9    2.09/9    6.21/13   7.34/12   8.47/10   9.35/10  10.11/10  11.02/10  11.57/10  12.05/10 
    HKS Azymut Mochy                      0.57/9    0.24/9    0.48/11   4.12/14   1.13/8    1.13/9    0.48/3    0.36/9    0.51/9    0.55/7    0.08/1* 
 11 Kamiński Dawid                 13.44  1.23/12   1.51/13   4.41/14   5.45/11   7.20/11   9.02/11  10.30/11  10.58/11  12.20/11  13.34/11  13.44/11 
    UKS Orka Gdynia                       1.23/12   0.28/13   2.50/15   1.04/9    1.35/11   1.42/11   1.28/13   0.28/2    1.22/14   1.14/14   0.10/9  
 12 Kołeczko Bartosz               13.46  1.15/10   1.36/10   2.28/10   6.00/12   7.35/13   9.17/13  11.07/13  11.45/13  12.39/12  13.36/12  13.46/12 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          1.15/10   0.21/5    0.52/12   3.32/13   1.35/11   1.42/11   1.50/14   0.38/11   0.54/10   0.57/9    0.10/9  
 13 Słoma Grzegorz                 15.55  1.22/11   4.14/15   5.00/15   6.55/14   8.08/14   9.15/12  10.37/12  11.25/12  14.39/13  15.44/13  15.55/13 
    UKS Tukan Iwiny                       1.22/11   2.52/15   0.46/10   1.55/12   1.13/8    1.07/7    1.22/11   0.48/14   3.14/15   1.05/12   0.11/13 
 14 Maliński Jakub                 22.56  1.25/14   1.49/12   2.58/13   4.15/10   6.06/9   18.22/14  19.34/14  20.19/14  21.37/14  22.44/14  22.56/14 
    MKS MOS Wrocław                       1.25/14   0.24/9    1.09/14   1.17/10   1.51/14  12.16/15   1.12/10   0.45/12   1.18/13   1.07/13   0.12/14 
 15 Holiński Paweł                 24.11  1.23/12   1.48/11   2.40/11   7.31/15   9.08/15  19.05/15  20.30/15  21.53/15  23.04/15  23.59/15  24.11/15 
    HKS Azymut Mochy                      1.23/12   0.25/12   0.52/12   4.51/15   1.37/13   9.57/14   1.25/12   1.23/15   1.11/12   0.55/7    0.12/14 
    Kuberski Jakub             NKl        2.38/     3.02/     3.53/     6.24/     7.27/         /    11.42/    12.10/         /    18.50/    19.05/   
    HKS Azymut Mochy                      2.38/     0.24/     0.51/     2.31/     1.03/         /         /     0.28/         /         /     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         1.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-80      3-33      4-71      5-70      6-39      7-62      8-67      9-57     10-84     11-41     12-46     13-99    
  1 Lubak Mateusz                  10.21  0.41/2    1.22/5    2.43/3    3.26/3    4.26/2    5.54/2    6.22/1*   7.24/1*   7.42/1*   8.13/1*   9.02/1*   9.32/1*  10.13/1*  10.21/1* 
    MKS MOS Wrocław                       0.41/2    0.41/16   1.21/2    0.43/2    1.00/2    1.28/6    0.28/1*   1.02/1*   0.18/1*   0.31/2    0.49/1*   0.30/1*   0.41/9    0.08/1* 
  2 Sosenko Szymon                 10.36  0.40/1*   1.11/1*   2.35/2    3.22/2    4.28/3    5.53/1*   6.23/2    7.31/2    7.51/2    8.22/2    9.13/2    9.47/2   10.27/2   10.36/2  
    MKS MOS Wrocław                       0.40/1*   0.31/1*   1.24/4    0.47/5    1.06/6    1.25/4    0.30/2    1.08/2    0.20/2    0.31/2    0.51/2    0.34/5    0.40/6    0.09/5  
  3 Okarma Jacek                   11.12  0.42/4    1.16/2    2.29/1*   3.16/1*   4.15/1*   5.57/3    6.30/3    7.53/3    8.15/3    9.07/4   10.01/4   10.33/3   11.03/3   11.12/3  
    MKS MOS Wrocław                       0.42/4    0.34/2    1.13/1*   0.47/5    0.59/1*   1.42/15   0.33/5    1.23/10   0.22/4    0.52/22   0.54/4    0.32/2    0.30/1*   0.09/5  
  4 Killar Lukas                   11.34  0.47/11   1.23/6    2.47/4    3.40/4    4.45/4    6.08/4    6.38/4    7.55/4    8.21/4    8.59/3   10.00/3   10.38/4   11.25/4   11.34/4  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             0.47/11   0.36/3    1.24/4    0.53/15   1.05/5    1.23/2    0.30/2    1.17/4    0.26/14   0.38/16   1.01/14   0.38/12   0.47/13   0.09/5  
  5 Killar Dominik                 11.45  0.53/16   1.32/15   3.07/13   3.59/12   5.11/12   6.36/9    7.11/9    8.30/7    8.52/7    9.27/7   10.24/7   10.57/6   11.36/5   11.45/5  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             0.53/16   0.39/11   1.35/12   0.52/13   1.12/14   1.25/4    0.35/10   1.19/5    0.22/4    0.35/9    0.57/8    0.33/4    0.39/5    0.09/5  
  6 Firlej Marek                   11.50  0.48/12   1.26/8    2.49/5    3.41/5    4.50/6    6.14/6    7.10/8    8.30/7    8.52/7    9.31/8   10.25/8   11.00/8   11.40/6   11.50/6  
    HKS Azymut Mochy                      0.48/12   0.38/8    1.23/3    0.52/13   1.09/11   1.24/3    0.56/22   1.20/6    0.22/4    0.39/18   0.54/4    0.35/6    0.40/6    0.10/14 
  7 Domagała Marcel                11.56  0.45/6    1.23/6    2.55/7    3.48/9    4.56/8    6.27/7    7.01/6    8.21/6    8.44/6    9.18/6   10.21/6   10.59/7   11.46/7   11.56/7  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.45/6    0.38/8    1.32/9    0.53/15   1.08/8    1.31/9    0.34/7    1.20/6    0.23/8    0.34/6    1.03/17   0.38/12   0.47/13   0.10/14 
  8 Szymańki Ksawery               11.57  0.45/6    1.31/12   3.03/11   3.46/7    4.48/5    6.10/5    6.42/5    8.06/5    8.30/5    9.13/5   10.19/5   10.51/5   11.48/8   11.57/8  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.45/6    0.46/18   1.32/9    0.43/2    1.02/3    1.22/1*   0.32/4    1.24/11   0.24/10   0.43/21   1.06/19   0.32/2    0.57/21   0.09/5  
  9 Cupryś Gracjan                 12.08  0.45/6    1.31/12   3.22/14   4.12/14   5.21/13   6.50/12   7.23/12   8.44/11   9.12/11   9.47/11  10.42/11  11.18/10  11.59/10  12.08/9  
    HKS Azymut Mochy                      0.45/6    0.46/18   1.51/16   0.50/8    1.09/11   1.29/7    0.33/5    1.21/8    0.28/19   0.35/9    0.55/6    0.36/7    0.41/9    0.09/5  
  9 Krudowski Błażej               12.08  0.50/13   1.29/11   2.58/9    3.53/10   5.07/11   6.37/10   7.14/10   8.40/10   9.05/10   9.36/9   10.37/9   11.15/9   11.57/9   12.08/9  
    MKS MOS Wrocław                       0.50/13   0.39/11   1.29/8    0.55/18   1.14/15   1.30/8    0.37/13   1.26/13   0.25/12   0.31/2    1.01/14   0.38/12   0.42/11   0.11/20 
 11 Zuchmański Przemysław          12.12  0.54/17   1.33/17   2.57/8    3.47/8    4.55/7    6.28/8    7.02/7    8.54/12   9.18/12   9.51/12  10.47/12  11.23/12  12.03/11  12.12/11 
    UKS Orientuś Łódź                     0.54/17   0.39/11   1.24/4    0.50/8    1.08/8    1.33/12   0.34/7    1.52/17   0.24/10   0.33/5    0.56/7    0.36/7    0.40/6    0.09/5  
 12 Świech Mateusz                 12.18  0.51/14   1.27/9    2.54/6    3.43/6    4.57/9    6.39/11   7.15/11   8.37/9    9.03/9    9.39/10  10.38/10  11.20/11  12.07/12  12.18/12 
    UKS Orientuś Łódź                     0.51/14   0.36/3    1.27/7    0.49/7    1.14/15   1.42/15   0.36/12   1.22/9    0.26/14   0.36/13   0.59/12   0.42/18   0.47/13   0.11/20 
 13 Gudowski Maciej                13.50  0.41/2    1.17/3    3.55/18   4.36/18   5.47/17   7.23/16   8.02/16  10.18/15  10.38/15  11.12/14  12.11/13  12.52/13  13.40/13  13.50/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.41/2    0.36/3    2.38/20   0.41/1*   1.11/13   1.36/13   0.39/15   2.16/20   0.20/2    0.34/6    0.59/12   0.41/17   0.48/16   0.10/14 
 14 Jurczyk Maciej                 13.55  0.46/10   1.28/10   5.21/21   6.12/21   7.18/20   8.50/18   9.34/18  10.46/17  11.11/17  11.41/17  12.33/16  13.10/16  13.47/14  13.55/14 
    UKS Sparta Czyżowice                  0.46/10   0.42/17   3.53/22   0.51/11   1.06/6    1.32/11   0.44/19   1.12/3    0.25/12   0.30/1*   0.52/3    0.37/9    0.37/2    0.08/1* 
 15 Janowski Bartłomiej            13.58  0.54/17   1.34/18   3.06/12   4.01/13   5.22/14   7.08/13   7.54/14   9.48/13  10.25/13  11.07/13  12.20/15  13.04/15  13.48/15  13.58/15 
    WKS Gwardia Warszawa                  0.54/17   0.40/14   1.32/9    0.55/18   1.21/19   1.46/17   0.46/20   1.54/18   0.37/22   0.42/19   1.13/21   0.44/19   0.44/12   0.10/14 
 16 Rycerski Karol                 14.13  0.51/14   1.31/12   3.33/16   4.32/16   5.53/18   7.34/17   8.13/17  10.08/14  10.34/14  11.12/14  12.17/14  12.56/14  14.04/16  14.13/16 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.51/14   0.40/14   2.02/17   0.59/21   1.21/19   1.41/14   0.39/15   1.55/19   0.26/14   0.38/16   1.05/18   0.39/16   1.08/22   0.09/5  
 17 Musiała Bartosz                14.52  0.45/6    2.15/20   4.44/19   5.34/19   6.52/19   9.25/20  10.04/20  11.28/18  11.55/18  12.30/18  13.27/17  14.04/17  14.42/17  14.52/17 
    UKS Grom Sokolniki                    0.45/6    1.30/22   2.29/19   0.50/8    1.18/18   2.33/21   0.39/15   1.24/11   0.27/17   0.35/9    0.57/8    0.37/9    0.38/3    0.10/14 
 18 Węgrzyn Jakub                  15.13  0.43/5    1.19/4    3.02/10   3.55/11   4.58/10   9.39/21  10.13/21  11.42/20  12.04/19  12.39/19  13.37/18  14.26/18  15.04/18  15.13/18 
    UKS Azymut Siedliska                  0.43/5    0.36/3    1.43/13   0.53/15   1.03/4    4.41/22   0.34/7    1.29/14   0.22/4    0.35/9    0.58/10   0.49/20   0.38/3    0.09/5  
 19 Grosman Jan                    15.45  0.55/19   1.32/15   3.49/17   4.34/17   5.42/16   7.13/14   7.52/13  12.06/21  12.29/21  13.06/21  14.08/20  14.45/19  15.37/19  15.45/19 
    UKS Azymut Siedliska                  0.55/19   0.37/7    2.17/18   0.45/4    1.08/8    1.31/9    0.39/15   4.14/22   0.23/8    0.37/15   1.02/16   0.37/9    0.52/20   0.08/1* 
 20 Borowski Roland                15.48  2.20/21   3.07/22   4.54/20   5.56/20   7.21/21   9.07/19   9.54/19  11.33/19  12.05/20  12.47/20  13.57/19  14.48/20  15.37/19  15.48/20 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.20/21   0.47/21   1.47/15   1.02/22   1.25/21   1.46/17   0.47/21   1.39/16   0.32/21   0.42/19   1.10/20   0.51/21   0.49/19   0.11/20 
 21 Szczybelski Czarek             15.51  0.55/19   1.41/19   3.27/15   4.18/15   5.32/15   7.18/15   7.56/15  10.24/16  10.53/16  11.29/16  14.17/21  14.55/21  15.43/21  15.51/21 
    UKS Orka Gdynia                       0.55/19   0.46/18   1.46/14   0.51/11   1.14/15   1.46/17   0.38/14   2.28/21   0.29/20   0.36/13   2.48/22   0.38/12   0.48/16   0.08/1* 
 22 Matwiejczuk Kacper             26.10  2.26/22   3.04/21   6.24/22   7.22/22  13.22/22  15.40/22  16.15/22  17.48/22  18.15/22  18.49/22  19.47/22  25.12/22  26.00/22  26.10/22 
    UKS Azymut Siedliska                  2.26/22   0.38/8    3.20/21   0.58/20   6.00/22   2.18/20   0.35/10   1.33/15   0.27/17   0.34/6    0.58/10   5.25/22   0.48/16   0.10/14 
 23 Doamarus Nikodem               27.00  8.43/23       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.00/23 
    UKS Orka Gdynia                       8.43/23       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         2.5km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-65      3-36      4-72      5-38      6-34      7-32      8-81      9-84     10-43     11-41     12-52     13-50     14-87     15-85     16-99    
  1 Szeliga Bartosz                16.21  0.46/1*   2.49/1*   4.37/1*   5.20/1*   6.08/1*   7.12/1*   8.21/1*   9.20/1*   9.53/1*  10.52/1*  11.47/1*  12.53/1*  13.55/1*  14.36/1*  15.33/1*  16.11/1*  16.21/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       0.46/1*   2.03/1*   1.48/1*   0.43/1*   0.48/1*   1.04/1*   1.09/2    0.59/3    0.33/1*   0.59/2    0.55/4    1.06/3    1.02/3    0.41/1*   0.57/2    0.38/1*   0.10/9  
  2 Lucerski Maciej                16.57  0.56/7    3.05/2    4.53/2    5.36/2    7.03/3    8.08/3    9.14/3   10.12/3   10.50/3   11.43/3   12.36/3   13.38/3   14.31/2   15.12/2   16.07/2   16.49/2   16.57/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.56/7    2.09/2    1.48/1*   0.43/1*   1.27/12   1.05/2    1.06/1*   0.58/2    0.38/2    0.53/1*   0.53/1*   1.02/1*   0.53/1*   0.41/1*   0.55/1*   0.42/5    0.08/1* 
  3 Nowak Maciej                   17.01  0.53/3    3.08/3    4.58/3    5.42/3    6.34/2    7.42/2    8.51/2    9.52/2   10.34/2   11.33/2   12.27/2   13.31/2   14.33/3   15.14/3   16.12/3   16.52/3   17.01/3  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.53/3    2.15/3    1.50/3    0.44/3    0.52/2    1.08/3    1.09/2    1.01/4    0.42/5    0.59/2    0.54/2    1.04/2    1.02/3    0.41/1*   0.58/3    0.40/2    0.09/5  
  4 Wieczorek Marcin               18.44  0.54/4    3.24/6    5.38/6    6.47/6    7.43/6    8.55/6   10.10/5   11.19/5   12.02/5   13.01/4   13.55/4   15.06/4   16.10/4   16.55/4   17.55/4   18.36/4   18.44/4  
    UKS Tukan Iwiny                       0.54/4    2.30/6    2.14/5    1.09/12   0.56/6    1.12/5    1.15/6    1.09/8    0.43/6    0.59/2    0.54/2    1.11/4    1.04/6    0.45/6    1.00/4    0.41/3    0.08/1* 
  5 Kwiatkowski Michał             19.06  0.50/2    3.27/7    5.24/4    6.13/4    7.10/4    8.25/4    9.42/4   10.46/4   11.27/4   13.05/5   14.02/5   15.14/5   16.16/5   17.04/5   18.10/5   18.57/5   19.06/5  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.50/2    2.37/7    1.57/4    0.49/5    0.57/7    1.15/7    1.17/7    1.04/5    0.41/4    1.38/10   0.57/5    1.12/6    1.02/3    0.48/7    1.06/5    0.47/8    0.09/5  
  6 Szymańki Kornel                19.14  0.54/4    3.22/5    6.04/7    7.26/7    8.20/7    9.30/7   10.43/7   11.40/7   12.26/7   13.26/7   14.24/7   15.39/6   16.34/6   17.18/6   18.24/6   19.05/6   19.14/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.54/4    2.28/5    2.42/11   1.22/13   0.54/4    1.10/4    1.13/4    0.57/1*   0.46/8    1.00/6    0.58/6    1.15/7    0.55/2    0.44/5    1.06/5    0.41/3    0.09/5  
  7 Stankiewicz Amadeusz           19.48  0.58/8    3.14/4    5.37/5    6.25/5    7.18/5    8.49/5   10.13/6   11.20/6   12.05/6   13.19/6   14.22/6   15.40/7   16.49/7   17.38/7   18.50/7   19.38/7   19.48/7  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.58/8    2.16/4    2.23/6    0.48/4    0.53/3    1.31/12   1.24/9    1.07/6    0.45/7    1.14/7    1.03/8    1.18/8    1.09/8    0.49/8    1.12/7    0.48/9    0.10/9  
  8 Fleiss Sebastian               20.07  0.55/6    4.23/9    6.56/8    7.52/8    8.46/8    9.59/8   11.13/8   12.21/8   13.00/8   13.59/8   14.58/8   16.09/8   17.14/8   17.57/8   19.16/8   19.58/8   20.07/8  
    Berliner TSC                          0.55/6    3.28/10   2.33/9    0.56/6    0.54/4    1.13/6    1.14/5    1.08/7    0.39/3    0.59/2    0.59/7    1.11/4    1.05/7    0.43/4    1.19/10   0.42/5    0.09/5  
  9 Janowski Mateusz               23.16  1.02/9    4.32/10   7.00/10   7.58/9    9.33/11  10.59/11  12.21/10  13.43/10  14.37/10  16.02/9   17.15/9   18.49/9   20.09/9   21.04/9   22.20/9   23.08/9   23.16/9  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.02/9    3.30/11   2.28/7    0.58/8    1.35/13   1.26/9    1.22/8    1.22/12   0.54/11   1.25/9    1.13/10   1.34/11   1.20/9    0.55/9    1.16/9    0.48/9    0.08/1* 
 10 Becmer Damian                  24.40  1.06/11   3.53/8    6.57/9    8.00/10   9.13/9   10.42/10  12.10/9   13.30/9   14.16/9   16.11/10  17.18/10  18.50/10  21.14/10  22.11/10  23.35/10  24.30/10  24.40/10 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.06/11   2.47/8    3.04/12   1.03/11   1.13/10   1.29/11   1.28/12   1.20/11   0.46/8    1.55/12   1.07/9    1.32/10   2.24/12   0.57/10   1.24/11   0.55/11   0.10/9  
 11 Koucky Martin                  25.59  1.13/12   4.44/11   8.11/12   9.11/12  10.22/12  11.59/12  13.24/11  14.50/12  15.59/12  17.19/11  18.44/11  20.38/11  22.19/11  23.18/11  24.52/11  25.49/11  25.59/11 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.13/12   3.31/12   3.27/13   1.00/9    1.11/9    1.37/13   1.25/10   1.26/13   1.09/13   1.20/8    1.25/12   1.54/13   1.41/11   0.59/11   1.34/13   0.57/13   0.10/9  
 12 Tarnowski Aleksander           26.11  1.04/10   6.48/13   9.27/13  10.27/13  11.41/13  13.09/13  14.36/13  15.53/13  16.48/13  18.32/12  19.49/12  21.16/12  22.45/12  24.05/12  25.17/12  26.03/12  26.11/12 
    MKS Start Lublin                      1.04/10   5.44/13   2.39/10   1.00/9    1.14/11   1.28/10   1.27/11   1.17/10   0.55/12   1.44/11   1.17/11   1.27/9    1.29/10   1.20/12   1.12/7    0.46/7    0.08/1* 
 13 Peřinka Šimon                  29.41  1.54/13   4.44/11   7.14/11   8.10/11   9.14/10  10.31/9   13.27/12  14.43/11  15.35/11  21.22/13  23.07/13  25.00/13       /    27.10/13  28.36/13  29.31/13  29.41/13 
    BETA URSUS Orienteering               1.54/13   2.50/9    2.30/8    0.56/6    1.04/8    1.17/8    2.56/13   1.16/9    0.52/10   5.47/13   1.45/13   1.53/12       /         /     1.26/12   0.55/11   0.10/9  
    Żuraw Wiktor               NKl        1.01/     3.37/    14.01/    15.47/    17.05/    18.23/    20.08/    21.17/    21.58/    23.16/    24.21/    25.41/    27.26/    40.47/         /    43.53/    44.02/   
    Polski Związek Radioorientacji Sport  1.01/     2.36/    10.24/     1.46/     1.18/     1.18/     1.45/     1.09/     0.41/     1.18/     1.05/     1.20/     1.45/    13.21/         /         /     0.09/   
    Jurasik Patryk             NKl        1.15/     7.38/    10.12/    11.21/    12.43/    14.22/    16.23/    18.21/    19.06/         /         /         /         /         /         /    24.23/    24.33/   
    UKS Tukan Iwiny                       1.15/     6.23/     2.34/     1.09/     1.22/     1.39/     2.01/     1.58/     0.45/         /         /         /         /         /         /         /     0.10/   
    Banach Arkadiusz           NKl        1.19/    10.11/    13.13/    14.13/    15.27/    16.57/    18.41/    20.12/    21.09/         /         /         /    32.32/    33.34/         /    36.25/    36.35/   
    LKO Leszno                            1.19/     8.52/     3.02/     1.00/     1.14/     1.30/     1.44/     1.31/     0.57/         /         /         /         /     1.02/         /         /     0.10/   
    Dłużak Kacper              NKl        1.24/     4.45/     9.34/    10.38/    12.08/    13.37/    15.19/    20.01/    20.56/    22.24/         /    27.01/    34.39/    35.52/         /    41.26/    41.38/   
    HKS Azymut Mochy                      1.24/     3.21/     4.49/     1.04/     1.30/     1.29/     1.42/     4.42/     0.55/     1.28/         /         /     7.38/     1.13/         /         /     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         2.5km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-32      3-65      4-73      5-72      6-38      7-33      8-70      9-81     10-67     11-84     12-43     13-41     14-47     15-51     16-55     17-99    
  1 Jurczyk Tomasz                 16.57  0.51/11   2.15/5    3.33/3    5.33/1*   6.39/1*   7.34/2    8.19/1*   9.26/1*  10.13/1*  11.04/1*  11.47/1*  12.41/1*  13.32/1*  14.53/1*  15.38/1*  16.12/1*  16.49/1*  16.57/1* 
    UKS Sparta Czyżowice                  0.51/11   1.24/6    1.18/1*   2.00/1*   1.06/2    0.55/10   0.45/1*   1.07/2    0.47/2    0.51/2    0.43/6    0.54/2    0.51/2    1.21/1*   0.45/1*   0.34/2    0.37/3    0.08/3  
  2 Wojnowicz Mariusz              17.05  0.43/2    1.57/1*   3.43/5    5.44/3    6.47/3    7.33/1*   8.19/1*   9.34/3   10.22/3   11.12/3   11.53/3   12.46/2   13.39/2   15.00/2   15.47/2   16.22/2   16.57/2   17.05/2  
    UKS Tukan Iwiny                       0.43/2    1.14/1*   1.46/7    2.01/2    1.03/1*   0.46/1*   0.46/2    1.15/6    0.48/4    0.50/1*   0.41/1*   0.53/1*   0.53/3    1.21/1*   0.47/2    0.35/3    0.35/2    0.08/3  
  3 Dudek Wojciech                 17.39  0.45/3    2.02/2    3.26/1*   5.38/2    6.44/2    7.35/3    8.21/3    9.26/1*  10.14/2   11.05/2   11.49/2   13.11/4   14.01/3   15.32/4   16.20/4   16.58/4   17.32/3   17.39/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.45/3    1.17/2    1.24/2    2.12/3    1.06/2    0.51/6    0.46/2    1.05/1*   0.48/4    0.51/2    0.44/7    1.22/10   0.50/1*   1.31/5    0.48/3    0.38/6    0.34/1*   0.07/1* 
  4 Szuryga Bartosz                17.40  0.47/6    2.09/4    3.36/4    5.50/5    7.00/5    7.50/5    8.40/5    9.53/4   10.41/4   11.33/4   12.15/4   13.09/3   14.02/4   15.26/3   16.17/3   16.54/3   17.32/3   17.40/4  
    MKS Start Lublin                      0.47/6    1.22/3    1.27/3    2.14/5    1.10/5    0.50/4    0.50/7    1.13/3    0.48/4    0.52/4    0.42/5    0.54/2    0.53/3    1.24/3    0.51/5    0.37/4    0.38/5    0.08/3  
  5 Iwaszczyszyn Joachim           18.07  0.41/1*   2.04/3    3.32/2    5.44/3    6.51/4    7.39/4    8.27/4   10.07/5   10.53/5   11.48/5   12.29/5   13.31/5   14.25/5   15.54/5   16.44/5   17.21/5   17.58/5   18.07/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.41/1*   1.23/5    1.28/4    2.12/3    1.07/4    0.48/2    0.48/4    1.40/13   0.46/1*   0.55/5    0.41/1*   1.02/8    0.54/5    1.29/4    0.50/4    0.37/4    0.37/3    0.09/10 
  6 Ostój Piotr                    19.13  1.06/15   2.28/9    4.12/6    6.37/6    7.48/6    8.39/6    9.29/6   10.45/6   11.39/6   12.36/6   13.17/6   14.16/6   15.15/6   16.46/6   17.40/6   18.19/6   19.05/6   19.13/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.06/15   1.22/3    1.44/6    2.25/9    1.11/7    0.51/6    0.50/7    1.16/8    0.54/12   0.57/9    0.41/1*   0.59/4    0.59/7    1.31/5    0.54/6    0.39/7    0.46/12   0.08/3  
  7 Mateusz Ciekański              19.50  0.47/6    2.32/12   4.34/11   6.52/7    8.06/8    9.01/8    9.56/8   11.11/8   12.01/8   13.00/8   13.46/7   14.47/7   15.48/7   17.20/7   18.17/7   19.01/7   19.42/7   19.50/7  
    UKS Azymut Pabianice                  0.47/6    1.45/11   2.02/13   2.18/8    1.14/9    0.55/10   0.55/12   1.15/6    0.50/7    0.59/10   0.46/8    1.01/7    1.01/8    1.32/7    0.57/9    0.44/9    0.41/9    0.08/3  
  8 Kmieć Krystian                 20.49  0.50/10   2.29/10   4.43/13   7.13/12   8.25/11   9.28/10  10.17/10  11.31/9   12.23/10  13.19/9   14.11/9   15.45/9   16.42/9   18.15/8   19.11/8   20.01/8   20.40/8   20.49/8  
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.50/10   1.39/10   2.14/14   2.30/10   1.12/8    1.03/13   0.49/5    1.14/4    0.52/9    0.56/6    0.52/11   1.34/14   0.57/6    1.33/8    0.56/7    0.50/13   0.39/7    0.09/10 
  9 Zalewski Kasper                21.55  0.47/6    2.47/15   4.39/12   6.54/8    8.04/7    8.54/7    9.43/7   10.57/7   11.44/7   12.40/7   15.43/14  16.43/11  17.51/12  19.35/11  20.34/11  21.07/10  21.45/9   21.55/9  
    WKS Gwardia Warszawa                  0.47/6    2.00/16   1.52/8    2.15/6    1.10/5    0.50/4    0.49/5    1.14/4    0.47/2    0.56/6    3.03/16   1.00/5    1.08/12   1.44/12   0.59/10   0.33/1*   0.38/5    0.10/13 
 10 Kaczmarek Szymon               22.00  0.49/9    2.34/13   4.17/8    7.04/11   8.21/10   9.58/13  10.54/13  12.21/12  13.13/12  14.16/12  15.16/11  16.46/12  17.47/11  19.29/10  20.25/10  21.05/9   21.51/10  22.00/10 
    HKS Azymut Mochy                      0.49/9    1.45/11   1.43/5    2.47/12   1.17/10   1.37/16   0.56/13   1.27/12   0.52/9    1.03/12   1.00/13   1.30/12   1.01/8    1.42/10   0.56/7    0.40/8    0.46/12   0.09/10 
 11 Kakol Michał                   22.18  0.46/5    2.21/6    4.15/7    7.25/13   8.45/13   9.38/12  10.30/11  11.48/11  12.43/11  13.50/11  14.41/10  16.19/10  17.21/10  19.04/9   20.23/9   21.25/11  22.10/11  22.18/11 
    UKS Orka Gdynia                       0.46/5    1.35/8    1.54/9    3.10/13   1.20/12   0.53/8    0.52/9    1.18/9    0.55/14   1.07/13   0.51/10   1.38/15   1.02/10   1.43/11   1.19/15   1.02/16   0.45/11   0.08/3  
 12 Marciniak Patryk               22.48  0.53/14   2.26/7    4.23/9    6.55/9    8.43/12   9.37/11  10.30/11  12.24/13  13.17/13  14.24/13  15.30/12  17.09/14  18.13/13  20.04/12  21.04/12  21.51/12  22.38/12  22.48/12 
    UKS Azymut Pabianice                  0.53/14   1.33/7    1.57/10   2.32/11   1.48/16   0.54/9    0.53/10   1.54/15   0.53/11   1.07/13   1.06/14   1.39/16   1.04/11   1.51/13   1.00/11   0.47/10   0.47/14   0.10/13 
 12 Siwiec Michał                  22.48  0.51/11   2.27/8    4.28/10   8.29/15   9.53/14  10.42/14  11.36/14  13.00/14  13.54/14  14.50/14  15.31/13  17.03/13  18.33/14  20.10/13  21.10/13  21.58/13  22.40/13  22.48/12 
    MKS Start Lublin                      0.51/11   1.36/9    2.01/12   4.01/16   1.24/13   0.49/3    0.54/11   1.24/11   0.54/12   0.56/6    0.41/1*   1.32/13   1.30/16   1.37/9    1.00/11   0.48/11   0.42/10   0.08/3  
 14 Deptulski Mateusz              23.50  0.45/3    2.30/11   4.44/14   7.00/10   8.19/9    9.17/9   10.13/9   11.31/9   12.22/9   13.21/10  14.07/8   15.07/8   16.29/8   21.10/14  22.15/14  23.04/14  23.43/14  23.50/14 
    UKS Siódemka Rumia                    0.45/3    1.45/11   2.14/14   2.16/7    1.19/11   0.58/12   0.56/13   1.18/9    0.51/8    0.59/10   0.46/8    1.00/5    1.22/15   4.41/16   1.05/13   0.49/12   0.39/7    0.07/1* 
 15 Rycerski Kamil                 26.19  0.51/11   2.44/14   5.02/16   8.31/16  10.03/15  11.15/15  12.17/15  14.03/15  15.19/15  16.38/15  17.44/15  18.58/15  20.18/15  22.40/15  24.21/15  25.11/15  26.08/15  26.19/15 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.51/11   1.53/15   2.18/16   3.29/15   1.32/14   1.12/14   1.02/15   1.46/14   1.16/15   1.19/15   1.06/14   1.14/9    1.20/14   2.22/15   1.41/16   0.50/13   0.57/15   0.11/15 
 16 Podsiadły Mateusz              26.39  1.06/15   2.57/16   4.57/15   8.20/14  10.04/16  11.20/16  12.32/16  14.35/16  15.52/16  17.21/16  18.20/16  19.48/16  21.05/16  23.12/16  24.25/16  25.18/16  26.26/16  26.39/16 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.06/15   1.51/14   2.00/11   3.23/14   1.44/15   1.16/15   1.12/16   2.03/16   1.17/16   1.29/16   0.59/12   1.28/11   1.17/13   2.07/14   1.13/14   0.53/15   1.08/16   0.13/16 
    Dzioba Mateusz             NKl            /     8.42/     2.49/         /     5.27/     6.22/         /         /     9.43/     0.48/    10.18/    11.15/    12.15/         /         /         /    16.44/    16.52/   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                 /         /         /         /         /     0.55/         /         /         /         /     9.30/     0.57/     1.00/         /         /         /         /     0.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         2.5km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-32      3-65      4-73      5-72      6-38      7-33      8-70      9-81     10-67     11-84     12-43     13-41     14-47     15-51     16-55     17-99    
  1 Majewski Igor                  17.02  0.42/4    1.55/1*   3.19/2    5.27/1*   6.32/1*   7.15/1*   8.00/1*   9.11/1*  10.01/1*  10.53/1*  11.33/1*  12.29/1*  13.23/1*  14.48/1*  15.37/1*  16.13/1*  16.54/1*  17.02/1* 
    WKS Gwardia Warszawa                  0.42/4    1.13/1*   1.24/3    2.08/2    1.05/1*   0.43/1*   0.45/2    1.11/1*   0.50/2    0.52/1*   0.40/1*   0.56/1*   0.54/1*   1.25/1*   0.49/1*   0.36/1*   0.41/2    0.08/1* 
  2 Szmulkowski Adam               17.37  0.41/2    1.58/2    3.18/1*   5.32/2    6.39/2    7.26/2    8.13/2    9.24/2   10.11/2   11.06/2   11.46/2   12.52/2   13.49/2   15.19/2   16.10/2   16.47/2   17.29/2   17.37/2  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.41/2    1.17/2    1.20/1*   2.14/4    1.07/3    0.47/2    0.47/3    1.11/1*   0.47/1*   0.55/3    0.40/1*   1.06/4    0.57/4    1.30/4    0.51/3    0.37/2    0.42/4    0.08/1* 
  3 Prasał Jakub                   18.33  0.41/2    2.11/4    3.32/3    5.51/3    7.00/3    8.01/4    8.49/3   10.01/3   10.51/3   11.46/3   12.27/3   13.43/3   14.39/3   16.10/3   17.04/3   17.41/3   18.24/3   18.33/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        0.41/2    1.30/5    1.21/2    2.19/7    1.09/4    1.01/7    0.48/5    1.12/5    0.50/2    0.55/3    0.41/3    1.16/5    0.56/3    1.31/5    0.54/7    0.37/2    0.43/6    0.09/5  
  4 Nowak Bartłomiej               18.58  0.52/7    2.13/5    3.58/5    6.16/5    7.28/5    8.23/5    9.10/5   10.35/5   11.26/5   12.19/4   13.00/4   13.57/4   14.54/4   16.25/4   17.18/4   18.07/4   18.49/4   18.58/4  
    WKS Gwardia Warszawa                  0.52/7    1.21/3    1.45/6    2.18/5    1.12/5    0.55/5    0.47/3    1.25/7    0.51/4    0.53/2    0.41/3    0.57/2    0.57/4    1.31/5    0.53/6    0.49/7    0.42/4    0.09/5  
  5 Markowiak Sebastian            19.24  0.48/6    2.20/6    3.47/4    5.54/4    7.08/4    7.59/3    8.50/4   10.41/6   11.35/6   12.33/6   13.14/5   14.42/5   15.39/5   17.08/5   17.59/5   18.36/5   19.16/5   19.24/5  
    UKS Orientuś Łódź                     0.48/6    1.32/6    1.27/4    2.07/1*   1.14/6    0.51/4    0.51/7    1.51/8    0.54/7    0.58/6    0.41/3    1.28/6    0.57/4    1.29/3    0.51/3    0.37/2    0.40/1*   0.08/1* 
  6 Szczypior Mateusz              19.46  0.54/8    2.53/8    4.23/7    6.32/6    7.38/6    8.26/6    9.10/5   10.21/4   11.14/4   12.25/5   13.16/6   14.53/6   15.50/6   17.23/6   18.12/6   18.50/6   19.38/6   19.46/6  
    Polski Związek Radioorientacji Sport  0.54/8    1.59/8    1.30/5    2.09/3    1.06/2    0.48/3    0.44/1*   1.11/1*   0.53/6    1.11/8    0.51/7    1.37/8    0.57/4    1.33/7    0.49/1*   0.38/5    0.48/8    0.08/1* 
  7 Niedźwiecki Patryk             20.16  0.40/1*   2.06/3    5.17/8    7.35/8    8.51/8    9.53/8   10.41/8   11.52/8   12.44/8   13.41/8   14.35/8   15.33/7   16.28/7   17.55/7   18.47/7   19.25/7   20.06/7   20.16/7  
    UKS Azymut Siedliska                  0.40/1*   1.26/4    3.11/8    2.18/5    1.16/7    1.02/8    0.48/5    1.11/1*   0.52/5    0.57/5    0.54/8    0.58/3    0.55/2    1.27/2    0.52/5    0.38/5    0.41/2    0.10/8  
  8 Mazan Bartłomiej               22.24  0.47/5    2.29/7    4.21/6    6.57/7    8.19/7    9.15/7   10.06/7   11.22/7   12.21/7   13.26/7   14.15/7   15.48/8   16.47/8   18.38/8   20.34/8   21.31/8   22.15/8   22.24/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.47/5    1.42/7    1.52/7    2.36/8    1.22/8    0.56/6    0.51/7    1.16/6    0.59/8    1.05/7    0.49/6    1.33/7    0.59/8    1.51/8    1.56/8    0.57/8    0.44/7    0.09/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         2.5km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-32      3-65      4-73      5-72      6-38      7-33      8-70      9-81     10-67     11-84     12-43     13-41     14-47     15-51     16-55     17-99    
  1 Pachnik Wojciech               17.54  0.44/3    2.04/1*   3.55/8    6.05/4    7.07/4    7.59/3    8.42/2    9.52/2   10.35/2   11.35/2   12.12/2   13.37/1*  14.28/1*  15.50/1*  16.35/1*  17.10/1*  17.45/1*  17.54/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       0.44/3    1.20/2    1.51/13   2.10/2    1.02/1*   0.52/4    0.43/1*   1.10/3    0.43/1*   1.00/11   0.37/1*   1.25/11   0.51/1*   1.22/1*   0.45/1*   0.35/2    0.35/1*   0.09/5  
  2 Janiak Paweł                   18.18  0.45/5    2.11/3    3.35/3    5.54/2    7.05/2    7.58/2    8.44/3    9.56/3   10.45/3   11.43/3   12.52/4   13.48/2   14.43/2   16.08/2   16.57/2   17.32/2   18.10/2   18.18/2  
    MKS Pogoń Siedlce                     0.45/5    1.26/5    1.24/2    2.19/6    1.11/9    0.53/5    0.46/2    1.12/5    0.49/4    0.58/6    1.09/18   0.56/1*   0.55/3    1.25/2    0.49/3    0.35/2    0.38/2    0.08/2  
  3 Ławecki Szymon                 18.54  0.47/8    2.13/7    4.06/9    6.24/7    7.33/6    8.22/6    9.09/6   10.22/5   11.40/6   12.35/6   13.16/5   14.14/4   15.08/4   16.38/4   17.27/4   18.03/3   18.45/3   18.54/3  
    MKS Pogoń Siedlce                     0.47/8    1.26/5    1.53/14   2.18/4    1.09/2    0.49/1*   0.47/4    1.13/6    1.18/15   0.55/3    0.41/3    0.58/3    0.54/2    1.30/5    0.49/3    0.36/5    0.42/8    0.09/5  
  4 Kalata Michał                  18.58  0.52/11   2.11/3    3.21/1*   5.08/1*   6.21/1*   7.16/1*   8.07/1*   9.30/1*  10.22/1*  11.18/1*  12.09/1*  13.49/3   14.48/3   16.26/3   17.22/3   18.04/4   18.49/4   18.58/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.52/11   1.19/1*   1.10/1*   1.47/1*   1.13/11   0.55/9    0.51/8    1.23/11   0.52/8    0.56/5    0.51/12   1.40/18   0.59/7    1.38/11   0.56/10   0.42/10   0.45/11   0.09/5  
  5 Davidovich Dzmitry             19.08  0.49/9    2.14/8    3.50/5    6.08/5    7.19/5    8.13/5    9.04/5   10.18/4   11.07/4   12.02/4   12.46/3   14.20/5   15.17/5   16.48/5   17.38/5   18.18/5   18.59/5   19.08/5  
    Mińsk Belarus                         0.49/9    1.25/4    1.36/8    2.18/4    1.11/9    0.54/7    0.51/8    1.14/7    0.49/4    0.55/3    0.44/4    1.34/15   0.57/4    1.31/6    0.50/6    0.40/9    0.41/6    0.09/5  
  6 Doucha Jiri                    19.30  0.43/1*   2.11/3    3.47/4    7.19/12   8.29/12   9.37/12  10.23/12  11.28/9   12.17/9   13.11/8   13.51/8   14.47/7   15.49/8   17.14/6   18.02/6   18.39/6   19.19/6   19.30/6  
    TJ START Náchod                       0.43/1*   1.28/8    1.36/8    3.32/18   1.10/4    1.08/16   0.46/2    1.05/1*   0.49/4    0.54/2    0.40/2    0.56/1*   1.02/11   1.25/2    0.48/2    0.37/6    0.40/4    0.11/16 
  7 Malecki Daniel                 19.52  0.43/1*   2.11/3    3.50/5    6.22/6    7.35/7    8.31/7    9.24/7   10.40/6   11.32/5   12.30/5   13.18/6   14.48/8   15.46/6   17.20/7   18.15/7   18.57/7   19.42/7   19.52/7  
    UKS Orka Gdynia                       0.43/1*   1.28/8    1.39/11   2.32/10   1.13/11   0.56/10   0.53/10   1.16/9    0.52/8    0.58/6    0.48/8    1.30/14   0.58/6    1.34/8    0.55/9    0.42/10   0.45/11   0.10/12 
  8 Bartnik Konrad                 20.13  0.52/11   2.18/10   3.54/7    6.56/10   8.16/11   9.12/10  10.05/10  11.28/9   12.21/11  13.20/11  14.06/9   15.09/9   16.08/9   17.40/9   18.37/9   19.16/8   20.05/8   20.13/8  
    KU AZS WAT Warszawa                   0.52/11   1.26/5    1.36/8    3.02/15   1.20/14   0.56/10   0.53/10   1.23/11   0.53/11   0.59/9    0.46/6    1.03/4    0.59/7    1.32/7    0.57/12   0.39/8    0.49/13   0.08/2  
  9 Hajdas Przemysław              20.14  0.55/15   2.46/15   4.20/11   6.49/9    7.59/8    8.55/8    9.48/8   11.03/7   11.55/7   12.57/7   13.41/7   14.44/6   15.47/7   17.22/8   18.33/8   19.27/10  20.07/10  20.14/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.55/15   1.51/15   1.34/5    2.29/9    1.10/4    0.56/10   0.53/10   1.15/8    0.52/8    1.02/13   0.44/4    1.03/4    1.03/12   1.35/9    1.11/16   0.54/18   0.40/4    0.07/1* 
  9 Makouski Uladzimir             20.14  0.45/5    2.06/2    3.34/2    5.56/3    7.06/3    8.00/4    8.50/4   11.31/11  12.18/10  13.16/10  14.18/11  15.23/10  16.22/10  17.57/10  18.50/10  19.25/9   20.06/9   20.14/9  
    Mińsk Belarus                         0.45/5    1.21/3    1.28/4    2.22/8    1.10/4    0.54/7    0.50/5    2.41/18   0.47/3    0.58/6    1.02/14   1.05/6    0.59/7    1.35/9    0.53/7    0.35/2    0.41/6    0.08/2  
 11 Bala Radosław                  21.20  0.44/3    2.15/9    5.59/15   8.38/16   9.47/16  10.38/16  11.28/15  12.35/14  13.20/13  14.13/12  15.17/13  16.46/12  17.43/12  19.10/11  19.59/11  20.33/11  21.11/11  21.20/11 
    MKS Pogoń Siedlce                     0.44/3    1.31/10   3.44/17   2.39/13   1.09/2    0.51/3    0.50/5    1.07/2    0.45/2    0.53/1*   1.04/17   1.29/13   0.57/4    1.27/4    0.49/3    0.34/1*   0.38/2    0.09/5  
 12 Drągowski Piotr                21.55  1.00/16   2.44/14   4.30/12   7.19/12   8.40/13   9.58/13  10.54/13  12.18/13  13.19/12  14.24/13  15.10/12  16.18/11  17.25/11  19.10/11  20.09/12  20.53/12  21.46/12  21.55/12 
    KS OK!Sport Warszawa                  1.00/16   1.44/13   1.46/12   2.49/14   1.21/16   1.18/17   0.56/16   1.24/13   1.01/12   1.05/14   0.46/6    1.08/7    1.07/14   1.45/14   0.59/13   0.44/14   0.53/17   0.09/5  
 13 Piller Sebastian               22.50  0.52/11   2.37/13   4.12/10   6.45/8    8.14/9    9.20/11  10.18/11  11.46/12  13.54/14  15.00/14  15.48/14  17.08/13  18.17/13  20.04/13  21.06/13  21.49/13  22.41/13  22.50/13 
    KS Artemis Wrocław                    0.52/11   1.45/14   1.35/7    2.33/11   1.29/18   1.06/14   0.58/17   1.28/15   2.08/17   1.06/15   0.48/8    1.20/9    1.09/18   1.47/15   1.02/15   0.43/12   0.52/15   0.09/5  
 14 Kucia Sebastian                23.46  0.54/14   2.28/11   4.33/13   7.38/14   9.00/14  10.21/14  11.22/14  12.47/16  14.27/15  15.34/15  17.09/15  18.19/14  19.25/14  21.08/14  22.04/14  22.42/14  23.36/14  23.46/14 
    Dolny Śląsk                           0.54/14   1.34/11   2.05/15   3.05/16   1.22/17   1.21/19   1.01/19   1.25/14   1.40/16   1.07/17   1.35/19   1.10/8    1.06/13   1.43/13   0.56/10   0.38/7    0.54/18   0.10/12 
 15 Grzegorzewski Marcin           25.49  1.24/17   3.18/16   4.43/14   7.04/11   8.14/9    9.07/9   10.00/9   11.11/8   12.01/8   13.12/9   14.15/10  19.21/15  20.34/15  22.32/15  23.47/15  24.31/15  25.32/15  25.49/15 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 1.24/17   1.54/16   1.25/3    2.21/7    1.10/4    0.53/5    0.53/10   1.11/4    0.50/7    1.11/18   1.03/16   5.06/19   1.13/19   1.58/18   1.15/17   0.44/14   1.01/19   0.17/19 
 16 Kramek Marcin                  25.53  1.27/18   5.39/19   7.13/17   9.46/17  11.16/17  12.22/17  13.20/17  14.48/17  16.56/17  18.02/17  18.50/17  20.11/17  21.19/17  23.07/16  24.08/16  24.51/16  25.43/16  25.53/16 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 1.27/18   4.12/19   1.34/5    2.33/11   1.30/19   1.06/14   0.58/17   1.28/15   2.08/17   1.06/15   0.48/8    1.21/10   1.08/15   1.48/16   1.01/14   0.43/12   0.52/15   0.10/12 
 17 Rejniak Mateusz                28.26  0.51/10   4.17/18   8.03/19  11.22/18  12.42/18  14.01/18  14.56/18  16.24/18  17.39/18  19.05/18  20.07/18  21.35/18  22.43/18  25.14/18  26.32/17  27.25/17  28.16/17  28.26/17 
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.51/10   3.26/18   3.46/18   3.19/17   1.20/14   1.19/18   0.55/15   1.28/15   1.15/14   1.26/19   1.02/14   1.28/12   1.08/15   2.31/19   1.18/18   0.53/17   0.51/14   0.10/12 
 18 Cichy Patryk                   29.00  1.34/19   3.38/17   6.04/16   8.21/15   9.34/15  10.35/15  11.28/15  12.45/15  16.39/16  17.38/16  18.33/16  20.08/16  21.16/16  23.07/16  27.04/18  28.04/18  28.48/18  29.00/18 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 1.34/19   2.04/17   2.26/16   2.17/3    1.13/11   1.01/13   0.53/10   1.17/10   3.54/19   0.59/9    0.55/13   1.35/16   1.08/15   1.51/17   3.57/19   1.00/19   0.44/9    0.12/18 
 19 Piekielny Mariusz              30.36  0.46/7    2.28/11   7.56/18  15.16/19  16.26/19  17.15/19  18.05/19  20.57/19  21.58/19  22.58/19  23.48/19  25.25/19  26.24/19  28.03/19  28.56/19  29.41/19  30.25/19  30.36/19 
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.46/7    1.42/12   5.28/19   7.20/19   1.10/4    0.49/1*   0.50/5    2.52/19   1.01/12   1.00/11   0.50/11   1.37/17   0.59/7    1.39/12   0.53/7    0.45/16   0.44/9    0.11/16 
    Siudziński Michał          NKl        0.53/     2.35/     4.20/     6.11/     7.24/     8.28/     9.18/    10.48/    11.47/    13.13/    14.45/    16.18/    17.22/         /    21.09/    21.46/    22.29/    22.37/   
    CSWInż.iChem. Wrocław                 0.53/     1.42/     1.45/     1.51/     1.13/     1.04/     0.50/     1.30/     0.59/     1.26/     1.32/     1.33/     1.04/         /         /     0.37/     0.43/     0.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E        3.2km    0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-32      3-33      4-73      5-36      6-72      7-38      8-34      9-39     10-81     11-84     12-43     13-44     14-67     15-41     16-46     17-47     18-48     19-87     20-50     21-51     22-52     23-99    
  1 Kowalski Wojciech              17.37  1.36/9    2.47/4    3.22/4    4.41/4    5.16/3    5.53/1*   6.38/1*   7.35/1*   9.15/1*   9.51/1*  10.21/1*  11.08/1*  11.42/1*  12.10/1*  13.14/1*  13.40/1*  14.32/1*  14.57/1*  15.24/1*  15.57/1*  16.29/1*  16.53/1*  17.31/1*  17.37/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.36/9    1.11/1*   0.35/2    1.19/5    0.35/4    0.37/1*   0.45/5    0.57/1*   1.40/1*   0.36/2    0.30/2    0.47/1*   0.34/2    0.28/4    1.04/11   0.26/2    0.52/1*   0.25/1*   0.27/2    0.33/1*   0.32/2    0.24/2    0.38/1*   0.06/1* 
  2 Olejnik Michał                 17.49  1.32/7    2.46/2    3.21/3    4.38/2    5.15/2    5.55/2    6.41/4    7.39/3    9.24/3   10.00/3   10.31/2   11.21/2   11.55/2   12.21/2   13.16/2   13.41/2   14.39/2   15.05/2   15.33/2   16.06/2   16.37/2   17.01/2   17.41/2   17.49/2  
    UKS Azymut Pabianice                  1.32/7    1.14/3    0.35/2    1.17/3    0.37/5    0.40/4    0.46/9    0.58/2    1.45/2    0.36/2    0.31/3    0.50/2    0.34/2    0.26/1*   0.55/4    0.25/1*   0.58/3    0.26/4    0.28/5    0.33/1*   0.31/1*   0.24/2    0.40/2    0.08/3  
  3 Pawlak Bartosz                 17.55  1.28/1*   2.42/1*   3.18/1*   4.34/1*   5.18/5    5.56/3    6.38/1*   7.36/2    9.21/2    9.58/2   10.35/3   11.25/3   12.01/3   12.29/3   13.22/3   13.49/3   14.44/3   15.09/3   15.37/3   16.11/3   16.44/3   17.06/3   17.47/3   17.55/3  
    WKS Grunwald Poznań                   1.28/1*   1.14/3    0.36/4    1.16/1*   0.44/11   0.38/2    0.42/2    0.58/2    1.45/2    0.37/5    0.37/7    0.50/2    0.36/4    0.28/4    0.53/1*   0.27/3    0.55/2    0.25/1*   0.28/5    0.34/3    0.33/3    0.22/1*   0.41/3    0.08/3  
  4 Richert Marcin                 18.18  1.34/8    2.46/2    3.20/2    4.46/6    5.18/5    5.57/5    6.43/5    7.51/6    9.38/6   10.13/5   10.49/5   11.39/5   12.12/5   12.40/5   13.34/5   14.01/5   14.59/5   15.27/5   15.53/4   16.29/4   17.02/4   17.27/4   18.10/4   18.18/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.34/8    1.12/2    0.34/1*   1.26/8    0.32/1*   0.39/3    0.46/9    1.08/11   1.47/5    0.35/1*   0.36/6    0.50/2    0.33/1*   0.28/4    0.54/3    0.27/3    0.58/3    0.28/11   0.26/1*   0.36/4    0.33/3    0.25/8    0.43/6    0.08/3  
  5 Wensław Mateusz                18.32  1.30/2    2.47/4    3.23/5    4.39/3    5.13/1*   6.08/6    6.49/6    7.49/5    9.35/5   10.11/4   10.40/4   11.31/4   12.07/4   12.33/4   13.26/4   13.53/4   14.54/4   15.19/4   16.07/5   16.44/5   17.18/5   17.42/5   18.24/5   18.32/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.30/2    1.17/5    0.36/4    1.16/1*   0.34/2    0.55/14   0.41/1*   1.00/6    1.46/4    0.36/2    0.29/1*   0.51/5    0.36/4    0.26/1*   0.53/1*   0.27/3    1.01/9    0.25/1*   0.48/14   0.37/5    0.34/5    0.24/2    0.42/4    0.08/3  
  6 Dutkowski Mikołaj              18.48  1.31/4    2.49/7    3.35/9    4.58/8    5.35/8    6.16/7    7.01/7    8.02/7    9.51/7   10.28/7   11.03/7   11.55/6   12.31/6   13.00/6   13.56/6   14.23/6   15.22/6   15.49/6   16.16/6   16.59/6   17.33/6   17.59/6   18.41/6   18.48/6  
    UKS Arkady Raszków                    1.31/4    1.18/7    0.46/12   1.23/6    0.37/5    0.41/7    0.45/5    1.01/7    1.49/7    0.37/5    0.35/5    0.52/6    0.36/4    0.29/9    0.56/5    0.27/3    0.59/7    0.27/7    0.27/2    0.43/10   0.34/5    0.26/9    0.42/4    0.07/2  
  7 Dwojak Wojciech                18.57  1.31/4    2.48/6    3.24/6    4.42/5    5.16/3    5.56/3    6.40/3    7.39/3    9.27/4   10.19/6   10.58/6   11.58/7   12.34/7   13.02/7   13.58/7   14.27/7   15.25/7   15.51/7   16.18/7   17.04/7   17.39/7   18.03/7   18.47/7   18.57/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.31/4    1.17/5    0.36/4    1.18/4    0.34/2    0.40/4    0.44/4    0.59/4    1.48/6    0.52/13   0.39/9    1.00/12   0.36/4    0.28/4    0.56/5    0.29/10   0.58/3    0.26/4    0.27/2    0.46/13   0.35/8    0.24/2    0.44/7    0.10/12 
  8 Jasiński Maciej                19.02  1.31/4    2.55/9    3.34/8    5.02/10   5.40/9    6.22/9    7.05/9    8.09/8   10.01/9   10.39/8   11.13/8   12.07/8   12.43/8   13.10/8   14.09/8   14.37/8   15.38/8   16.04/8   16.33/8   17.11/8   17.45/8   18.09/8   18.54/8   19.02/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.31/4    1.24/10   0.39/10   1.28/11   0.38/7    0.42/8    0.43/3    1.04/9    1.52/9    0.38/8    0.34/4    0.54/9    0.36/4    0.27/3    0.59/8    0.28/7    1.01/9    0.26/4    0.29/7    0.38/7    0.34/5    0.24/2    0.45/9    0.08/3  
  9 Drągowski Kuba                 19.38  1.30/2    2.52/8    3.29/7    4.55/7    5.34/7    6.18/8    7.03/8    8.10/9    9.59/8   10.54/10  11.35/10  12.27/10  13.03/10  13.31/9   14.29/9   14.57/9   15.55/9   16.22/9   17.02/10  17.42/10  18.17/10  18.41/9   19.29/9   19.38/9  
    KS OK!Sport Warszawa                  1.30/2    1.22/9    0.37/7    1.26/8    0.39/8    0.44/10   0.45/5    1.07/10   1.49/7    0.55/14   0.41/11   0.52/6    0.36/4    0.28/4    0.58/7    0.28/7    0.58/3    0.27/7    0.40/13   0.40/9    0.35/8    0.24/2    0.48/10   0.09/9  
  9 Hewelt Maciej                  19.38  1.40/11   2.58/10   3.36/10   4.59/9    5.49/10   6.29/10   7.14/10   8.16/10  10.09/10  10.46/9   11.24/9   12.19/9   12.57/9   13.36/10  14.36/10  15.05/10  16.07/11  16.34/11  17.04/11  17.43/11  18.18/11  18.45/11  19.29/9   19.38/9  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.40/11   1.18/7    0.38/9    1.23/6    0.50/13   0.40/4    0.45/5    1.02/8    1.53/10   0.37/5    0.38/8    0.55/10   0.38/11   0.39/14   1.00/9    0.29/10   1.02/11   0.27/7    0.30/9    0.39/8    0.35/8    0.27/10   0.44/7    0.09/9  
 11 Pancerowicz Tomasz             19.41  1.39/10   3.09/12   3.46/11   5.13/11   5.54/11   6.36/11   7.26/11   8.25/11  10.20/11  10.58/11  11.37/11  12.29/11  13.05/11  13.38/11  14.38/11  15.06/11  16.05/10  16.32/10  17.01/9   17.38/9   18.15/9   18.42/10  19.33/11  19.41/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.39/10   1.30/12   0.37/7    1.27/10   0.41/9    0.42/8    0.50/12   0.59/4    1.55/11   0.38/8    0.39/9    0.52/6    0.36/4    0.33/12   1.00/9    0.28/7    0.59/7    0.27/7    0.29/7    0.37/5    0.37/11   0.27/10   0.51/11   0.08/3  
 12 Olech Przemysław               20.58  1.42/12   3.06/11   3.47/12   5.21/12   6.04/12   6.49/12   7.38/12   8.49/12  10.49/12  11.31/12  12.15/12  13.11/12  13.50/12  14.20/12  15.24/12  15.54/12  17.00/12  17.30/12  18.05/12  18.49/12  19.27/12  19.55/12  20.49/12  20.58/12 
    UKS Siódemka Rumia                    1.42/12   1.24/10   0.41/11   1.34/12   0.43/10   0.45/11   0.49/11   1.11/12   2.00/12   0.42/10   0.44/12   0.56/11   0.39/12   0.30/10   1.04/11   0.30/12   1.06/12   0.30/12   0.35/12   0.44/11   0.38/12   0.28/13   0.54/13   0.09/9  
 13 Sokalski Dariusz               22.58  2.05/13   3.49/13   4.35/13   6.25/13   7.11/13   8.05/13   9.01/13  10.14/13  12.27/13  13.12/13  13.58/13  15.01/13  15.44/13  16.14/13  17.20/13  17.52/13  19.03/13  19.33/13  20.04/13  20.49/13  21.27/13  21.54/13  22.47/13  22.58/13 
    GO 78 Francja                         2.05/13   1.44/13   0.46/12   1.50/13   0.46/12   0.54/13   0.56/13   1.13/13   2.13/13   0.45/11   0.46/13   1.03/13   0.43/13   0.30/10   1.06/13   0.32/13   1.11/13   0.30/12   0.31/10   0.45/12   0.38/12   0.27/10   0.53/12   0.11/13 
 14 Goericke Marvin                25.09  2.19/14   4.12/14   5.01/14   6.57/14   8.27/14   9.19/14  10.15/14  11.32/14  13.55/14  14.41/14  15.30/14  16.36/14  17.19/14  17.53/14  19.07/14  19.40/14  20.52/14  21.24/14  21.57/14  22.48/14  23.30/14  24.00/14  24.58/14  25.09/14 
    Berliner TSC                          2.19/14   1.53/14   0.49/14   1.56/14   1.30/14   0.52/12   0.56/13   1.17/14   2.23/14   0.46/12   0.49/14   1.06/14   0.43/13   0.34/13   1.14/14   0.33/14   1.12/14   0.32/14   0.33/11   0.51/14   0.42/14   0.30/14   0.58/14   0.11/13 
    Mayasow Kostyantyn         NKl        8.30/    11.49/    12.29/    14.05/    16.31/    17.16/    18.13/    19.31/    21.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    24.36/   
    WKS Śląsk Wrocław                     8.30/     3.19/     0.40/     1.36/     2.26/     0.45/     0.57/     1.18/     2.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         2.5km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-65      3-36      4-72      5-38      6-34      7-32      8-81      9-84     10-43     11-41     12-52     13-50     14-87     15-85     16-99    
  1 Jończy Daniel                  16.44  0.56/3    3.10/1*   5.09/3    5.55/1*   6.42/1*   7.49/1*   8.58/1*   9.55/1*  10.30/1*  11.26/1*  12.19/1*  13.21/1*  14.20/1*  15.03/1*  15.58/1*  16.35/1*  16.44/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.56/3    2.14/1*   1.59/4    0.46/2    0.47/1*   1.07/1*   1.09/1*   0.57/1*   0.35/1*   0.56/1*   0.53/1*   1.02/1*   0.59/2    0.43/2    0.55/1*   0.37/1*   0.09/7  
  2 Gmur Karol                     17.33  0.53/1*   3.10/1*   5.23/4    6.07/4    6.54/3    8.04/3    9.15/3   10.14/3   10.55/3   11.51/3   12.46/2   13.57/2   15.02/2   15.44/2   16.48/2   17.26/2   17.33/2  
    UKS Arkady Raszków                    0.53/1*   2.17/2    2.13/6    0.44/1*   0.47/1*   1.10/3    1.11/2    0.59/2    0.41/4    0.56/1*   0.55/2    1.11/3    1.05/5    0.42/1*   1.04/3    0.38/3    0.07/1* 
  3 Ciesiółka Sebastian            17.40  0.53/1*   3.11/3    5.06/1*   5.58/2    6.48/2    7.55/2    9.08/2   10.09/2   10.49/2   11.47/2   13.05/3   14.12/3   15.07/3   15.51/3   16.50/3   17.31/3   17.40/3  
    KS Artemis Wrocław                    0.53/1*   2.18/3    1.55/2    0.52/8    0.50/3    1.07/1*   1.13/3    1.01/3    0.40/2    0.58/3    1.18/17   1.07/2    0.55/1*   0.44/3    0.59/2    0.41/5    0.09/7  
  4 Ciszek Marcin                  18.33  1.07/15   3.37/8    5.08/2    5.58/2    6.55/4    8.10/4    9.29/4   10.35/4   11.23/4   12.28/4   13.31/4   14.43/4   15.46/4   16.39/4   17.43/4   18.24/4   18.33/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.07/15   2.30/5    1.31/1*   0.50/5    0.57/9    1.15/4    1.19/4    1.06/5    0.48/11   1.05/7    1.03/5    1.12/4    1.03/3    0.53/8    1.04/3    0.41/5    0.09/7  
  5 Zagdanski Andrzej              19.45  0.56/3    3.18/4    5.35/5    6.31/5    7.33/5    8.50/5   10.12/5   11.27/5   12.16/5   13.28/5   14.31/5   15.49/5   16.52/5   17.42/5   18.51/5   19.36/5   19.45/5  
    UKS Energetyk Dychów                  0.56/3    2.22/4    2.17/9    0.56/12   1.02/15   1.17/8    1.22/7    1.15/13   0.49/14   1.12/11   1.03/5    1.18/9    1.03/3    0.50/6    1.09/11   0.45/7    0.09/7  
  6 Mastela Rafał                  20.44  1.03/12   3.58/11   6.14/10   7.13/10   8.08/10   9.25/10  10.48/10  12.00/8   12.50/8   13.59/8   15.05/8   16.26/8   17.45/6   18.38/6   19.46/6   20.35/6   20.44/6  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          1.03/12   2.55/13   2.16/7    0.59/18   0.55/5    1.17/8    1.23/9    1.12/9    0.50/16   1.09/8    1.06/10   1.21/12   1.19/7    0.53/8    1.08/9    0.49/13   0.09/7  
  7 Sławiński Marcin               21.11  0.58/6    3.28/5    5.53/7    6.40/6    7.39/6    8.56/6   10.45/9   11.53/7   12.36/7   13.39/6   14.43/6   16.00/6   17.59/7   19.08/7   20.16/7   21.02/7   21.11/7  
    KS Artemis Wrocław                    0.58/6    2.30/5    2.25/14   0.47/3    0.59/12   1.17/8    1.49/16   1.08/6    0.43/5    1.03/5    1.04/8    1.17/7    1.59/15   1.09/20   1.08/9    0.46/8    0.09/7  
  8 Żak Tomasz                     21.49  1.19/19   5.07/15   7.18/14   8.15/14   9.11/12  10.27/12  11.50/11  13.02/11  13.52/11  15.02/10  16.07/10  17.28/10  18.47/8   19.42/8   20.49/8   21.38/8   21.49/8  
    Indywidualnie                         1.19/19   3.48/15   2.11/5    0.57/14   0.56/7    1.16/6    1.23/9    1.12/9    0.50/16   1.10/9    1.05/9    1.21/12   1.19/7    0.55/12   1.07/7    0.49/13   0.11/18 
  9 Renc Piotr                     22.40  0.58/6    3.42/9    6.04/9    6.55/9    7.50/8    9.09/8   10.30/7   11.39/6   12.19/6   13.50/7   14.50/7   16.08/7   19.57/12  20.42/10  21.54/10  22.33/9   22.40/9  
    MKS Start Lublin                      0.58/6    2.44/9    2.22/12   0.51/6    0.55/5    1.19/12   1.21/6    1.09/7    0.40/2    1.31/17   1.00/4    1.18/9    3.49/20   0.45/4    1.12/14   0.39/4    0.07/1* 
 10 Jurczyk Piotr                  22.43  1.15/17   4.01/12   7.32/15   8.28/15   9.29/13  10.53/14  12.21/14  13.43/14  14.28/14  15.41/12  16.48/12  18.08/12  19.34/9   20.31/9   21.38/9   22.35/10  22.43/10 
    UKS Sparta Czyżowice                  1.15/17   2.46/10   3.31/20   0.56/12   1.01/14   1.24/13   1.28/12   1.22/16   0.45/7    1.13/12   1.07/11   1.20/11   1.26/10   0.57/13   1.07/7    0.57/18   0.08/4  
 11 Masny Krzysztof                23.01  1.00/8    3.30/6    5.56/8    6.51/8    7.50/8    9.16/9   10.44/8   12.05/9   12.56/9   14.16/9   15.27/9   16.50/9   19.55/11  20.53/12  22.03/11  22.51/11  23.01/11 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          1.00/8    2.30/5    2.26/15   0.55/10   0.59/12   1.26/16   1.28/12   1.21/15   0.51/18   1.20/13   1.11/12   1.23/15   3.05/19   0.58/15   1.10/12   0.48/11   0.10/14 
 12 Kosicki Roman                  23.24  1.06/14   3.57/10   6.44/11   7.43/11   8.48/11  10.13/11  12.12/12  13.32/13  14.19/13  15.45/13  16.59/13  18.24/13  19.52/10  20.52/11  22.24/12  23.14/12  23.24/12 
    Indywidualnie                         1.06/14   2.51/11   2.47/18   0.59/18   1.05/16   1.25/15   1.59/18   1.20/14   0.47/8    1.26/16   1.14/13   1.25/17   1.28/11   1.00/17   1.32/17   0.50/15   0.10/14 
 13 Mol Krzysztof                  23.28  1.02/11   6.44/17   8.41/16   9.30/16  10.20/16  12.04/16  14.11/17  15.21/16  16.04/15  17.07/15  18.02/15  19.14/15  20.46/15  21.38/13  22.43/13  23.20/13  23.28/13 
    UKS Dowbor Międzyrzecz                1.02/11   5.42/18   1.57/3    0.49/4    0.50/3    1.44/20   2.07/20   1.10/8    0.43/5    1.03/5    0.55/2    1.12/4    1.32/13   0.52/7    1.05/5    0.37/1*   0.08/4  
 14 Bodzek Krzysztof               23.47  1.00/8    3.33/7    5.49/6    6.44/7    7.41/7    8.57/7   10.17/6   12.45/10  13.33/10  15.14/11  16.29/11  17.45/11  20.34/13  21.41/14  22.52/14  23.38/14  23.47/14 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          1.00/8    2.33/8    2.16/7    0.55/10   0.57/9    1.16/6    1.20/5    2.28/20   0.48/11   1.41/19   1.15/14   1.16/6    2.49/18   1.07/19   1.11/13   0.46/8    0.09/7  
 15 Spiliszewski Piotr             24.13  1.00/8    4.53/14   7.11/13   8.09/12   9.35/14  10.52/13  12.14/13  13.28/12  14.17/12  16.07/14  17.26/14  18.55/14  20.45/14  21.43/15  23.19/15  24.05/15  24.13/15 
    KS Artemis Wrocław                    1.00/8    3.53/16   2.18/11   0.58/16   1.26/19   1.17/8    1.22/7    1.14/12   0.49/14   1.50/20   1.19/18   1.29/18   1.50/14   0.58/15   1.36/18   0.46/8    0.08/4  
 16 Sikora Zbigniew                25.09  1.18/18   4.21/13   6.47/12   8.09/12   9.58/15  11.29/15  13.31/15  15.28/17  16.27/17  17.38/17  18.53/16  20.16/16  21.35/16  22.28/16  24.09/16  24.59/16  25.09/16 
    Indywidualnie                         1.18/18   3.03/14   2.26/15   1.22/20   1.49/20   1.31/19   2.02/19   1.57/19   0.59/20   1.11/10   1.15/14   1.23/15   1.19/7    0.53/8    1.41/19   0.50/15   0.10/14 
 17 Krzyżostanek Jarosław          25.37  1.07/15   8.15/19  10.38/19  11.31/19  12.27/19  13.51/19  15.14/18  16.19/18  17.06/18  18.46/19  19.49/18  21.10/18  22.24/17  23.13/17  24.19/17  25.27/17  25.37/17 
    UKS Jutrzenka Pichlice                1.07/15   7.08/19   2.23/13   0.53/9    0.56/7    1.24/13   1.23/9    1.05/4    0.47/8    1.40/18   1.03/5    1.21/12   1.14/6    0.49/5    1.06/6    1.08/20   0.10/14 
 18 Sędłak Krystian                26.26  0.57/5    8.41/20  10.58/20  11.49/20  12.46/20  14.01/20  15.37/20  16.50/20  17.37/20  18.37/18  19.59/19  21.16/19  23.26/20  24.19/20  25.31/18  26.19/18  26.26/18 
    KS OK!Sport Warszawa                  0.57/5    7.44/20   2.17/9    0.51/6    0.57/9    1.15/4    1.36/15   1.13/11   0.47/8    1.00/4    1.22/19   1.17/7    2.10/17   0.53/8    1.12/14   0.48/11   0.07/1* 
 19 Kołeczko Łukasz                26.41  4.08/20   7.02/18   9.50/18  10.47/18  11.54/18  13.20/18  15.18/19  16.41/19  17.29/19  18.50/20  20.07/20  21.39/20  23.08/19  24.05/19  25.33/19  26.26/19  26.41/19 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          4.08/20   2.54/12   2.48/19   0.57/14   1.07/18   1.26/16   1.58/17   1.23/17   0.48/11   1.21/14   1.17/16   1.32/19   1.29/12   0.57/13   1.28/16   0.53/17   0.15/20 
 20 Biolik Grzegorz                26.55  1.05/13   6.09/16   8.44/17   9.42/17  10.47/17  12.15/17  13.47/16  15.13/15  16.06/16  17.28/16  18.55/17  20.42/17  22.44/18  23.48/18  25.43/20  26.43/20  26.55/20 
    UKS Saper Kazuń Nowy                  1.05/13   5.04/17   2.35/17   0.58/16   1.05/16   1.28/18   1.32/14   1.26/18   0.53/19   1.22/15   1.27/20   1.47/20   2.02/16   1.04/18   1.55/20   1.00/19   0.12/19 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         2.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-87      2-59      3-80      4-32      5-33      6-38      7-72      8-73      9-34     10-70     11-81     12-84     13-57     14-43     15-46     16-55     17-51     18-85     19-99    
  1 Sobczyński Kalikst             14.25  0.53/5    1.40/2    2.02/2    2.35/2    3.12/1*   3.56/1*   4.38/1*   5.39/1*   7.06/1*   8.07/1*   8.54/1*   9.26/1*   9.52/1*  10.52/1*  11.41/1*  12.20/1*  12.54/1*  13.41/1*  14.17/1*  14.25/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     0.53/5    0.47/1*   0.22/1*   0.33/3    0.37/1*   0.44/1*   0.42/1*   1.01/2    1.27/3    1.01/1*   0.47/1*   0.32/2    0.26/2    1.00/2    0.49/3    0.39/2    0.34/2    0.47/2    0.36/1*   0.08/1* 
  2 Cych Piotr                     15.49  0.54/6    1.55/5    2.22/5    2.53/4    3.34/4    4.21/3    5.10/3    6.13/3    7.39/3    9.27/5   10.17/4   10.56/4   11.21/4   12.22/4   13.08/4   13.43/3   14.16/3   15.02/2   15.40/2   15.49/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.54/6    1.01/5    0.27/5    0.31/1*   0.41/2    0.47/3    0.49/3    1.03/3    1.26/1*   1.48/16   0.50/4    0.39/5    0.25/1*   1.01/5    0.46/1*   0.35/1*   0.33/1*   0.46/1*   0.38/3    0.09/7  
  3 Dzik Mirosław                  15.54  0.52/4    1.54/4    2.21/4    2.56/5    3.39/5    4.28/5    5.16/4    6.20/4    7.51/4    9.03/3    9.51/2   10.27/2   10.56/2   11.56/2   12.47/2   13.28/2   14.14/2   15.07/3   15.45/3   15.54/3  
    MUKS Gliwice                          0.52/4    1.02/8    0.27/5    0.35/5    0.43/4    0.49/5    0.48/2    1.04/4    1.31/4    1.12/6    0.48/2    0.36/3    0.29/5    1.00/2    0.51/4    0.41/3    0.46/10   0.53/7    0.38/3    0.09/7  
  4 Pachnik Dariusz                15.57  0.55/7    1.57/6    2.23/6    3.01/6    3.45/6    4.32/6    5.21/5    6.26/5    8.02/5    9.12/4   10.01/3   10.37/3   11.09/3   12.09/3   13.02/3   13.43/3   14.20/4   15.09/4   15.48/4   15.57/4  
    UKS Tukan Iwiny                       0.55/7    1.02/8    0.26/3    0.38/8    0.44/7    0.47/3    0.49/3    1.05/5    1.36/5    1.10/3    0.49/3    0.36/3    0.32/12   1.00/2    0.53/6    0.41/3    0.37/3    0.49/3    0.39/5    0.09/7  
  5 Wrzesiński Krzysztof           17.27  1.01/11   2.14/11   2.44/11   3.22/10   4.07/10   5.02/10   5.53/9    7.04/8    8.51/10  10.02/10  11.03/9   11.42/9   12.12/9   13.13/6   14.10/7   14.56/7   15.37/5   16.34/5   17.19/5   17.27/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.01/11   1.13/14   0.30/10   0.38/8    0.45/10   0.55/13   0.51/5    1.11/8    1.47/14   1.11/4    1.01/11   0.39/5    0.30/10   1.01/5    0.57/12   0.46/10   0.41/5    0.57/11   0.45/11   0.08/1* 
  6 Banach Mariusz                 17.32  0.55/7    1.58/7    2.26/7    3.07/7    3.53/7    4.51/7    5.44/8    6.57/7    8.41/7   10.00/9   10.55/8   11.38/8   12.07/8   13.14/8   14.12/8   14.59/8   15.42/6   16.39/6   17.22/6   17.32/6  
    LKO Leszno                            0.55/7    1.03/10   0.28/8    0.41/14   0.46/11   0.58/14   0.53/8    1.13/10   1.44/10   1.19/11   0.55/8    0.43/14   0.29/5    1.07/8    0.58/13   0.47/11   0.43/6    0.57/11   0.43/7    0.10/13 
  7 Becmer Dariusz                 17.40  0.55/7    2.01/9    2.33/9    3.11/8    3.57/8    4.51/7    5.43/7    7.11/11   8.55/11  10.10/11  11.03/9   11.44/10  12.13/10  13.22/9   14.16/9   15.04/9   15.49/7   16.48/7   17.32/7   17.40/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.55/7    1.06/11   0.32/12   0.38/8    0.46/11   0.54/11   0.52/7    1.28/14   1.44/10   1.15/10   0.53/7    0.41/10   0.29/5    1.09/9    0.54/7    0.48/13   0.45/7    0.59/14   0.44/10   0.08/1* 
  8 Jackowiak Jacek                17.44  1.17/13   2.18/12   2.54/13   3.26/12   4.10/11   5.02/10   5.57/12   7.07/10   8.44/9    9.56/7   10.47/6   11.27/6   11.59/6   13.28/10  14.22/10  15.10/10  15.57/8   16.54/8   17.36/8   17.44/8  
    JW. Międzyrzec                        1.17/13   1.01/5    0.36/15   0.32/2    0.44/7    0.52/7    0.55/9    1.10/7    1.37/6    1.12/6    0.51/5    0.40/8    0.32/12   1.29/15   0.54/7    0.48/13   0.47/11   0.57/11   0.42/6    0.08/1* 
  9 Kramski Mariusz                17.47  1.19/14   2.19/13   2.49/12   3.27/13   4.11/12   5.02/10   5.53/9    7.04/8    8.43/8    9.56/7   10.52/7   11.33/7   12.01/7   13.13/6   14.08/6   14.53/6   16.02/9   16.56/9   17.39/9   17.47/9  
    UKS Energetyk Dychów                  1.19/14   1.00/4    0.30/10   0.38/8    0.44/7    0.51/6    0.51/5    1.11/8    1.39/7    1.13/8    0.56/9    0.41/10   0.28/3    1.12/13   0.55/9    0.45/9    1.09/15   0.54/8    0.43/7    0.08/1* 
 10 Olas Jacek                     18.10  0.55/7    2.13/10   2.41/10   3.24/11   4.13/13   5.07/13   6.02/13   7.20/12   9.06/13  10.26/13  11.59/12  12.39/12  13.08/11  14.12/11  15.04/11  15.46/11  16.26/10  17.16/10  18.01/10  18.10/10 
    UKS Orientuś Łódź                     0.55/7    1.18/15   0.28/8    0.43/15   0.49/14   0.54/11   0.55/9    1.18/12   1.46/12   1.20/12   1.33/12   0.40/8    0.29/5    1.04/7    0.52/5    0.42/6    0.40/4    0.50/4    0.45/11   0.09/7  
 11 Killar Marek                   18.25  0.48/2    1.45/3    2.12/3    2.49/3    3.32/3    4.25/4    5.37/6    6.44/6    8.24/6    9.38/6   10.36/5   11.15/5   11.44/5   12.53/5   13.56/5   14.38/5   16.42/11  17.33/11  18.16/11  18.25/11 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             0.48/2    0.57/3    0.27/5    0.37/7    0.43/4    0.53/8    1.12/16   1.07/6    1.40/8    1.14/9    0.58/10   0.39/5    0.29/5    1.09/9    1.03/15   0.42/6    2.04/17   0.51/6    0.43/7    0.09/7  
 12 Rycerski Bogdan                18.30  0.46/1*   1.35/1*   1.59/1*   2.32/1*   3.14/2    4.00/2    5.02/2    6.00/2    7.26/2    8.29/2   12.39/14  13.09/14  13.39/14  14.36/14  15.24/13  16.05/13  16.55/13  17.45/13  18.22/12  18.30/12 
    KS Artemis Wrocław                    0.46/1*   0.49/2    0.24/2    0.33/3    0.42/3    0.46/2    1.02/14   0.58/1*   1.26/1*   1.03/2    4.10/16   0.30/1*   0.30/10   0.57/1*   0.48/2    0.41/3    0.50/13   0.50/4    0.37/2    0.08/1* 
 13 Sikora Waldemar                18.33  1.30/17   2.31/15   2.57/14   3.32/14   4.15/14   5.08/14   6.08/14   7.23/13   9.03/12  10.14/12  12.05/13  12.46/13  13.14/13  14.23/12  15.18/12  16.00/12  16.45/12  17.39/12  18.24/13  18.33/13 
    MKS Start Lublin                      1.30/17   1.01/5    0.26/3    0.35/5    0.43/4    0.53/8    1.00/12   1.15/11   1.40/8    1.11/4    1.51/13   0.41/10   0.28/3    1.09/9    0.55/9    0.42/6    0.45/7    0.54/8    0.45/11   0.09/7  
 14 Nadera Dariusz                 18.47  0.51/3    1.58/7    2.31/8    3.11/8    3.59/9    4.52/9    5.53/9    7.36/14   9.25/14  11.00/14  11.51/11  12.33/11  13.08/11  14.28/13  15.24/13  16.11/14  16.56/14  17.52/14  18.37/14  18.47/14 
    CX 80 Kalisz                          0.51/3    1.07/12   0.33/13   0.40/12   0.48/13   0.53/8    1.01/13   1.43/15   1.49/15   1.35/14   0.51/5    0.42/13   0.35/14   1.20/14   0.56/11   0.47/11   0.45/7    0.56/10   0.45/11   0.10/13 
 15 Polewczak Roman                22.39  1.08/12   2.27/14   3.01/15   4.51/16   5.48/16   6.48/16   7.46/16   9.08/15  10.54/15  12.28/15  15.24/15  16.16/15  16.51/15  18.00/15  18.58/15  19.51/15  20.39/15  21.38/15  22.29/15  22.39/15 
    Indywidualnie                         1.08/12   1.19/16   0.34/14   1.50/17   0.57/16   1.00/15   0.58/11   1.22/13   1.46/12   1.34/13   2.56/15   0.52/15   0.35/14   1.09/9    0.58/13   0.53/15   0.48/12   0.59/14   0.51/15   0.10/13 
 16 Nitsch Tomasz                  26.45  1.23/15   2.35/16   3.52/16   4.32/15   5.25/15   6.30/15   7.34/15   9.22/16  11.26/16  13.07/16  18.02/16  19.02/16  19.45/16  21.20/16  22.30/16  23.30/16  24.26/16  25.41/16  26.33/16  26.45/16 
    WKS Gwardia Warszawa                  1.23/15   1.12/13   1.17/17   0.40/12   0.53/15   1.05/16   1.04/15   1.48/16   2.04/16   1.41/15   4.55/17   1.00/16   0.43/16   1.35/16   1.10/16   1.00/16   0.56/14   1.15/16   0.52/16   0.12/16 
 17 Malinowski Zbigniew            33.44  1.26/16   3.18/17   4.05/17   5.21/17   6.53/17   8.38/17  10.24/17  12.50/17  16.12/17  19.48/17  21.41/17  22.51/17  23.45/17  25.47/17  27.35/17  28.59/17  30.15/17  32.02/17  33.30/17  33.44/17 
    Indywidualnie                         1.26/16   1.52/17   0.47/16   1.16/16   1.32/17   1.45/17   1.46/17   2.26/17   3.22/17   3.36/17   1.53/14   1.10/17   0.54/17   2.02/17   1.48/17   1.24/17   1.16/16   1.47/17   1.28/17   0.14/17 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         2.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-87      2-59      3-80      4-32      5-33      6-38      7-72      8-73      9-34     10-70     11-81     12-84     13-57     14-43     15-46     16-55     17-51     18-85     19-99    
  1 Widziewicz Remigiusz           14.39  0.49/1*   1.38/1*   2.02/1*   2.38/1*   3.15/1*   3.59/1*   4.45/1*   5.49/1*   7.14/1*   8.16/1*   9.02/1*   9.41/1*  10.08/1*  11.07/1*  11.57/1*  12.34/1*  13.11/1*  13.55/1*  14.30/1*  14.39/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     0.49/1*   0.49/1*   0.24/1*   0.36/2    0.37/1*   0.44/1*   0.46/1*   1.04/1*   1.25/1*   1.02/1*   0.46/1*   0.39/1*   0.27/2    0.59/2    0.50/1*   0.37/1*   0.37/1*   0.44/1*   0.35/1*   0.09/1* 
  2 Heiko Gossel                   16.23  0.58/2    1.51/2    2.19/2    2.55/2    3.39/2    4.29/2    5.16/2    6.32/2    8.17/2    9.26/2   10.15/2   10.56/2   11.22/2   12.24/2   13.17/2   13.58/2   14.42/2   15.34/2   16.14/2   16.23/2  
    USV TU Dresden                        0.58/2    0.53/2    0.28/3    0.36/2    0.44/2    0.50/2    0.47/2    1.16/4    1.45/4    1.09/2    0.49/2    0.41/2    0.26/1*   1.02/3    0.53/2    0.41/3    0.44/2    0.52/3    0.40/2    0.09/1* 
  3 Tarnowski Mirosław             17.03  1.05/4    2.05/3    2.32/3    3.06/3    3.50/3    4.40/3    5.34/3    6.57/3    8.28/3    9.38/3   10.29/3   11.10/3   11.42/3   12.40/3   13.37/3   14.23/3   15.19/3   16.10/3   16.54/3   17.03/3  
    MKS Start Lublin                      1.05/4    1.00/3    0.27/2    0.34/1*   0.44/2    0.50/2    0.54/3    1.23/5    1.31/2    1.10/3    0.51/3    0.41/2    0.32/5    0.58/1*   0.57/4    0.46/4    0.56/4    0.51/2    0.44/4    0.09/1* 
  4 Koucky Roman                   18.02  0.59/3    2.09/4    2.40/4    3.18/4    4.07/4    4.59/4    5.54/4    7.05/4    8.38/4   10.11/4   11.08/4   11.50/4   12.17/4   13.56/4   14.49/4   15.27/4   16.13/4   17.09/4   17.52/4   18.02/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.59/3    1.10/6    0.31/5    0.38/4    0.49/5    0.52/4    0.55/4    1.11/2    1.33/3    1.33/6    0.57/4    0.42/4    0.27/2    1.39/8    0.53/2    0.38/2    0.46/3    0.56/4    0.43/3    0.10/4  
  5 Troesch Urs                    19.17  1.34/7    2.40/6    3.11/6    3.50/5    4.40/5    5.36/5    6.35/5    8.03/5    9.49/5   11.10/5   12.08/5   12.58/5   13.25/5   14.38/5   15.35/5   16.22/5   17.18/5   18.21/5   19.07/5   19.17/5  
    Berliner TSC                          1.34/7    1.06/4    0.31/5    0.39/5    0.50/6    0.56/5    0.59/5    1.28/6    1.46/5    1.21/4    0.58/5    0.50/5    0.27/2    1.13/4    0.57/4    0.47/5    0.56/4    1.03/5    0.46/5    0.10/4  
  6 Janowski Piotr                 23.40  1.29/6    2.49/7    3.29/7    4.18/6    5.20/6    6.30/6    7.44/6    9.34/6   11.50/6   13.36/6   14.56/6   15.57/6   16.41/6   18.06/6   19.23/6   20.23/6   21.20/6   22.31/6   23.28/6   23.40/6  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.29/6    1.20/7    0.40/8    0.49/6    1.02/8    1.10/6    1.14/8    1.50/8    2.16/7    1.46/8    1.20/6    1.01/6    0.44/8    1.25/6    1.17/8    1.00/7    0.57/7    1.11/6    0.57/8    0.12/7  
  7 Żebrowski Dariusz              24.01  1.41/8    3.14/8    3.52/8    4.42/7    5.42/7    6.53/7    8.02/7    9.44/7   12.09/7   13.42/7   15.07/7   16.11/7   16.54/7   18.18/7   19.31/7   20.38/7   21.34/7   22.54/7   23.49/7   24.01/7  
    KS OK!Sport Warszawa                  1.41/8    1.33/8    0.38/7    0.50/7    1.00/7    1.11/7    1.09/7    1.42/7    2.25/8    1.33/6    1.25/7    1.04/7    0.43/7    1.24/5    1.13/7    1.07/8    0.56/4    1.20/8    0.55/7    0.12/7  
  8 Piotr Niessner                 26.46  1.15/5    2.22/5    2.51/5    5.18/8    6.04/8   10.58/8   11.57/8   13.11/8   15.01/8   16.22/8   18.16/8   19.29/8   20.08/8   21.42/8   22.42/8   23.34/8   24.31/8   25.49/8   26.35/8   26.46/8  
    WKS Wawel Kraków                      1.15/5    1.07/5    0.29/4    2.27/8    0.46/4    4.54/8    0.59/5    1.14/3    1.50/6    1.21/4    1.54/8    1.13/8    0.39/6    1.34/7    1.00/6    0.52/6    0.57/7    1.18/7    0.46/5    0.11/6  
    Śmieszek Robert            NKl        1.44/     3.25/     3.59/     4.45/     5.51/     6.57/     8.08/     9.46/    12.19/    14.17/    15.33/    16.34/    17.30/    18.55/    20.06/         /    21.50/    23.04/    24.06/    24.20/   
    Indywidualnie                         1.44/     1.41/     0.34/     0.46/     1.06/     1.06/     1.11/     1.38/     2.33/     1.58/     1.16/     1.01/     0.56/     1.25/     1.11/         /         /     1.14/     1.02/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         2.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-87      2-59      3-80      4-32      5-33      6-38      7-72      8-73      9-34     10-70     11-81     12-84     13-57     14-43     15-46     16-55     17-51     18-85     19-99    
  1 Fanta Miroslav                 19.52  0.58/2    2.42/3    3.15/2    3.53/2    4.40/2    5.37/2    6.35/2    8.02/2    9.59/1*  11.25/1*  12.25/1*  13.09/1*  13.46/1*  15.00/1*  16.03/1*  17.05/1*  17.50/1*  18.51/1*  19.40/1*  19.52/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.58/2    1.44/6    0.33/2    0.38/2    0.47/2    0.57/3    0.58/3    1.27/3    1.57/2    1.26/3    1.00/3    0.44/2    0.37/4    1.14/1*   1.03/2    1.02/4    0.45/2    1.01/3    0.49/2    0.12/5  
  2 Lech Bogdan                    21.08  1.23/3    2.31/2    3.00/1*   3.46/1*   4.36/1*   5.32/1*   6.29/1*   7.42/1*  11.58/3   13.07/3   14.03/3   14.46/3   15.16/3   16.48/3   17.47/3   18.34/2   19.17/2   20.12/2        /    21.08/2  
    UMKS ORKAN Ostróda                    1.23/3    1.08/1*   0.29/1*   0.46/3    0.50/3    0.56/2    0.57/2    1.13/1*   4.16/6    1.09/1*   0.56/1*   0.43/1*   0.30/1*   1.32/6    0.59/1*   0.47/1*   0.43/1*   0.55/1*       /         /   
  3 Kryjomski Jerzy                21.54  1.30/4    2.47/4    3.23/3    5.30/3    6.27/3    7.26/3    8.32/3    9.51/3   11.38/2   12.57/2   13.55/2   14.41/2   15.13/2   16.31/2   17.34/2   19.12/3   19.57/3   21.01/3   21.46/2   21.54/3  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.30/4    1.17/3    0.36/3    2.07/6    0.57/4    0.59/4    1.06/4    1.19/2    1.47/1*   1.19/2    0.58/2    0.46/3    0.32/2    1.18/2    1.03/2    1.38/6    0.45/2    1.04/4    0.45/1*   0.08/1* 
  4 Czerkawski Wacław              23.32  2.45/6    4.11/6    4.47/4    5.34/4    6.34/4    7.41/4    8.53/5   10.26/4   12.39/4   14.15/4   15.26/4   16.16/4   16.56/4   18.17/4   19.25/4   20.25/4   21.19/4   22.25/4   23.22/3   23.32/4  
    MUKS Gliwice                          2.45/6    1.26/4    0.36/3    0.47/4    1.00/5    1.07/5    1.12/5    1.33/4    2.13/3    1.36/5    1.11/5    0.50/5    0.40/5    1.21/3    1.08/5    1.00/3    0.54/5    1.06/5    0.57/4    0.10/3  
  5 Yudov Sergey                   29.13  0.55/1*   2.04/1*   5.45/6    6.21/6    7.06/6    7.58/5    8.52/4   14.16/6   16.30/6   20.36/6   21.37/5   22.26/5   23.00/5   24.27/5   25.31/5   26.19/5   27.09/5   28.09/5   29.03/4   29.13/5  
    Kaliningrad                           0.55/1*   1.09/2    3.41/6    0.36/1*   0.45/1*   0.52/1*   0.54/1*   5.24/6    2.14/4    4.06/6    1.01/4    0.49/4    0.34/3    1.27/4    1.04/4    0.48/2    0.50/4    1.00/2    0.54/3    0.10/3  
  6 Lewandowski Krzysztof          34.10  1.53/5    3.20/5    5.08/5    6.04/5    7.05/5    8.25/6    9.43/6   11.31/5   14.31/5   16.03/5   24.25/6   25.41/6   26.21/6   27.50/6   29.14/6   30.21/6   31.27/6   32.58/6   34.01/5   34.10/6  
    UKS Orientuś Łódź                     1.53/5    1.27/5    1.48/5    0.56/5    1.01/6    1.20/6    1.18/6    1.48/5    3.00/5    1.32/4    8.22/6    1.16/6    0.40/5    1.29/5    1.24/6    1.07/5    1.06/6    1.31/6    1.03/5    0.09/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         1.9km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-39      3-65      4-33      5-72      6-36      7-80      8-84      9-57     10-41     11-55     12-85     13-99    
  1 Chułek Aleksander              14.48  0.49/6    1.18/3    3.45/11   5.54/11   7.05/8    7.56/7    9.35/4   10.48/4   11.16/3   12.17/3   13.22/2   14.01/2   14.39/1*  14.48/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.49/6    0.29/1*   2.27/16   2.09/8    1.11/1*   0.51/4    1.39/20   1.13/2    0.28/1*   1.01/7    1.05/6    0.39/4    0.38/1*   0.09/1* 
  2 Guga Romuald                   14.53  0.38/1*   1.21/4    3.08/3    5.04/2    6.26/2    7.21/2    9.13/1*  10.33/1*  11.13/2   12.09/2   13.10/1*  13.50/1*  14.44/2   14.53/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     0.38/1*   0.43/16   1.47/5    1.56/3    1.22/3    0.55/6    1.52/3    1.20/7    0.40/15   0.56/1*   1.01/1*   0.40/6    0.54/9    0.09/1* 
  3 Milos Rychlý                   15.05  0.57/15   1.27/10   3.17/5    5.40/8    7.05/8    7.56/7    9.41/5   10.58/5   11.28/5   12.25/4   13.35/3   14.12/3   14.55/3   15.05/3  
    TJ Opava                              0.57/15   0.30/2    1.50/6    2.23/14   1.25/8    0.51/4    1.45/2    1.17/4    0.30/3    0.57/2    1.10/9    0.37/1*   0.43/3    0.10/4  
  4 Novotný Otakar                 15.14  0.50/9    1.26/9    3.17/5    5.30/7    6.58/6    7.48/4    9.44/6   11.05/7   11.35/7   12.41/6   13.44/6   14.22/5   15.04/4   15.14/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      0.50/9    0.36/10   1.51/8    2.13/11   1.28/9    0.50/3    1.56/6    1.21/9    0.30/3    1.06/9    1.03/2    0.38/3    0.42/2    0.10/4  
  5 Gracjasz Jan                   15.24  0.44/3    1.17/2    2.55/1*   4.51/1*   6.13/1*   7.18/1*   9.15/2   10.34/2   11.02/1*  12.00/1*  13.43/5   14.20/4   15.15/5   15.24/5  
    UMKS ORKAN Ostróda                    0.44/3    0.33/4    1.38/2    1.56/3    1.22/3    1.05/14   1.57/7    1.19/6    0.28/1*   0.58/3    1.43/17   0.37/1*   0.55/10   0.09/1* 
  6 Miszewski Romuald              15.32  0.48/5    1.57/16   3.25/7    5.25/6    7.03/7    7.52/5    9.50/7   11.01/6   11.33/6   12.32/5   13.35/3   14.24/6   15.22/6   15.32/6  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  0.48/5    1.09/19   1.28/1*   2.00/6    1.38/13   0.49/1*   1.58/9    1.11/1*   0.32/9    0.59/5    1.03/2    0.49/10   0.58/12   0.10/4  
  7 Parzewski Jerzy                15.37  0.47/4    1.21/4    3.11/4    5.20/5    6.42/4    7.55/6    9.53/8   11.07/8   11.40/8   12.43/7   13.47/7   14.27/7   15.27/7   15.37/7  
    KU AZS WAT Warszawa                   0.47/4    0.34/6    1.50/6    2.09/8    1.22/3    1.13/17   1.58/9    1.14/3    0.33/10   1.03/8    1.04/4    0.40/6    1.00/13   0.10/4  
  8 Krochmal Andrzej               15.49  0.40/2    1.13/1*   2.55/1*   5.04/2    6.33/3    7.28/3    9.22/3   10.47/3   11.18/4   12.49/8   13.53/8   14.53/8   15.39/8   15.49/8  
    WKS Gwardia Warszawa                  0.40/2    0.33/4    1.42/4    2.09/8    1.29/10   0.55/6    1.54/4    1.25/11   0.31/7    1.31/20   1.04/4    1.00/18   0.46/5    0.10/4  
  9 Bala Bogdan                    16.23  0.56/11   1.33/12   3.46/12   5.52/9    7.14/10   8.21/9   10.18/9   11.35/9   12.06/9   13.04/9   14.44/10  15.23/9   16.13/9   16.23/9  
    MKS Pogoń Siedlce                     0.56/11   0.37/11   2.13/12   2.06/7    1.22/3    1.07/16   1.57/7    1.17/4    0.31/7    0.58/3    1.40/16   0.39/4    0.50/7    0.10/4  
 10 Solovyev Mikhail               16.38  0.56/11   1.34/13   3.33/9    5.53/10   7.28/11   8.27/10  10.25/10  11.54/11  12.31/11  13.40/11  14.49/11  15.35/10  16.27/10  16.38/10 
    Kaliningrad                           0.56/11   0.38/13   1.59/9    2.20/13   1.35/11   0.59/10   1.58/9    1.29/13   0.37/13   1.09/10   1.09/8    0.46/9    0.52/8    0.11/11 
 11 Hrouza Jan                     16.43  0.49/6    1.21/4    5.06/19   6.24/14   7.44/13   8.33/13  10.28/11  11.50/10  12.20/10  13.34/10  14.40/9   15.50/11  16.33/11  16.43/11 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               0.49/6    0.32/3    3.45/20   1.18/1*   1.20/2    0.49/1*   1.55/5    1.22/10   0.30/3    1.14/13   1.06/7    1.10/20   0.43/3    0.10/4  
 12 Świerczyński Bogdan            17.42  0.56/11   3.18/20   4.57/18   6.55/17   8.19/16   9.16/15  11.20/15  12.40/15  13.10/13  14.10/12  15.47/13  16.28/12  17.30/12  17.42/12 
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             0.56/11   2.22/20   1.39/3    1.58/5    1.24/7    0.57/9    2.04/13   1.20/7    0.30/3    1.00/6    1.37/15   0.41/8    1.02/14   0.12/18 
 13 Robotka Libor                  17.50  0.56/11   1.30/11   3.43/10   6.01/12   7.36/12   8.32/12  10.47/12  12.32/12  13.07/12  14.27/14  15.37/12  16.30/13  17.39/13  17.50/13 
    TJ Spartak 1. Brněnská                0.56/11   0.34/6    2.13/12   2.18/12   1.35/11   0.56/8    2.15/14   1.45/17   0.35/11   1.20/15   1.10/9    0.53/16   1.09/17   0.11/11 
 14 Kulpa Maciej                   17.59  0.51/10   1.25/8    3.50/13   6.16/13   7.54/14   8.56/14  11.12/14  12.39/14  13.15/14  14.24/13  16.11/15  17.01/15  17.48/14  17.59/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             0.51/10   0.34/6    2.25/15   2.26/15   1.38/13   1.02/12   2.16/15   1.27/12   0.36/12   1.09/10   1.47/19   0.50/12   0.47/6    0.11/11 
 15 Szotek Antoni                  18.14  0.49/6    1.24/7    3.30/8    5.06/4    6.52/5    8.31/11  10.51/13  12.33/13  13.17/15  14.40/15  15.55/14  16.44/14  18.01/15  18.14/15 
    ATZ Racibórz                          0.49/6    0.35/9    2.06/10   1.36/2    1.46/17   1.39/20   2.20/17   1.42/16   0.44/16   1.23/18   1.15/11   0.49/10   1.17/19   0.13/19 
 16 Paszyński Józef                19.27  1.08/18   2.00/17   4.39/17   7.14/19   8.52/18   9.52/17  12.09/16  13.57/16  14.36/16  15.51/16  17.13/16  18.03/16  19.16/16  19.27/16 
    UKS Orientuś Łódź                     1.08/18   0.52/18   2.39/18   2.35/17   1.38/13   1.00/11   2.17/16   1.48/19   0.39/14   1.15/14   1.22/12   0.50/12   1.13/18   0.11/11 
 17 Wysocki Andrzej                19.49  1.19/20   2.00/17   4.35/16   7.05/18   8.51/17   9.56/18  12.17/18  13.58/17  14.43/17  16.03/17  17.29/17  18.20/17  19.38/17  19.49/17 
    MUKS Gliwice                          1.19/20   0.41/15   2.35/17   2.30/16   1.46/17   1.05/14   2.21/18   1.41/15   0.45/17   1.20/15   1.26/13   0.51/14   1.18/20   0.11/11 
 18 Langr Stanislav                19.51  0.57/15   1.36/14   3.57/15   6.35/16   8.16/15   9.36/16  12.13/17  13.59/18  14.58/18  16.20/18  17.47/18  18.45/18  19.40/18  19.51/18 
    TJ START Náchod                       0.57/15   0.39/14   2.21/14   2.38/18   1.41/16   1.20/18   2.37/19   1.46/18   0.59/20   1.22/17   1.27/14   0.58/17   0.55/10   0.11/11 
 19 Jasnowski Andrzej              20.30  1.05/17   1.42/15   3.52/14   6.34/15   9.56/19  11.00/19  13.00/19  14.36/19  15.23/19  16.36/19  18.20/19  19.12/19  20.19/19  20.30/19 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.05/17   0.37/11   2.10/11   2.42/19   3.22/20   1.04/13   2.00/12   1.36/14   0.47/19   1.13/12   1.44/18   0.52/15   1.07/16   0.11/11 
 20 Jalovy Jaroslav                25.39  1.15/19   2.06/19   5.13/20   8.25/20  10.26/20  11.47/20  15.22/20  18.22/20  19.08/20  20.37/20  23.15/20  24.20/20  25.25/20  25.39/20 
    SK Radioklub Blansko                  1.15/19   0.51/17   3.07/19   3.12/20   2.01/19   1.21/19   3.35/20   3.00/20   0.46/18   1.29/19   2.38/20   1.05/19   1.05/15   0.14/20 
    Niemiec Janusz             NKl        1.30/     2.16/     5.50/     9.10/    13.07/    14.08/    17.10/    23.21/    24.05/    25.41/    27.14/         /    29.14/    29.26/   
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.30/     0.46/     3.34/     3.20/     3.57/     1.01/     3.02/     6.11/     0.44/     1.36/     1.33/         /         /     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         1.9km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-39      3-65      4-33      5-72      6-36      7-80      8-84      9-57     10-41     11-55     12-85     13-99    
  1 Bartkowiak Edward              16.17  0.39/1*   1.10/1*   3.26/1*   5.39/1*   7.09/1*   8.06/1*  10.13/1*  11.39/1*  12.17/1*  13.22/1*  14.36/1*  15.23/1*  16.08/1*  16.17/1* 
    WKS Grunwald Poznań                   0.39/1*   0.31/1*   2.16/3    2.13/2    1.30/2    0.57/2    2.07/4    1.26/3    0.38/6    1.05/1*   1.14/3    0.47/3    0.45/1*   0.09/1* 
  2 Gliński Henryk                 16.45  0.44/3    1.15/2    3.33/3    6.34/3    8.14/3    9.09/3   11.10/3   12.37/3   13.12/3        /    14.56/2   15.43/2   16.34/2   16.45/2  
    KS Artemis Wrocław                    0.44/3    0.31/1*   2.18/4    3.01/10   1.40/7    0.55/1*   2.01/2    1.27/6    0.35/3        /         /     0.47/3    0.51/3    0.11/5  
  3 Schwanitz Jürgen               17.17  0.50/4    1.26/4    3.31/2    5.50/2    7.29/2    8.51/2   10.52/2   12.18/2   12.53/2   14.08/2   15.21/3   16.07/3   17.07/3   17.17/3  
    OLA Deggendorf                        0.50/4    0.36/4    2.05/1*   2.19/4    1.39/6    1.22/10   2.01/2    1.26/3    0.35/3    1.15/5    1.13/2    0.46/2    1.00/6    0.10/3  
  4 Stehno Pavel                   18.20  1.03/9    1.52/8    4.32/8    7.06/9    8.43/8    9.47/8   11.47/6   13.13/5   13.56/6   15.07/3   16.15/4   17.10/4   18.09/4   18.20/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.03/9    0.49/10   2.40/7    2.34/7    1.37/4    1.04/6    2.00/1*   1.26/3    0.43/8    1.11/2    1.08/1*   0.55/9    0.59/5    0.11/5  
  5 Wollenberg Bernd               18.27  0.50/4    1.25/3    4.28/6    6.54/7    8.31/6    9.37/6   11.47/6   13.21/6   13.53/5   15.07/3   16.25/5   17.14/5   18.17/5   18.27/5  
    Berliner TSC                          0.50/4    0.35/3    3.03/11   2.26/5    1.37/4    1.06/7    2.10/5    1.34/8    0.32/1*   1.14/4    1.18/4    0.49/5    1.03/7    0.10/3  
  6 Denemarek Oldřich              18.46  0.54/6    1.40/6    4.07/4    6.46/6    8.32/7    9.39/7   12.11/8   13.35/8   14.11/8   15.34/7   16.53/8   17.46/8   18.35/6   18.46/6  
    BETA URSUS Orienteering               0.54/6    0.46/8    2.27/6    2.39/9    1.46/10   1.07/8    2.32/9    1.24/2    0.36/5    1.23/8    1.19/6    0.53/8    0.49/2    0.11/5  
  7 Owczarski Tomasz               19.11  1.00/8    1.40/6    4.31/7    6.41/4    8.14/3    9.14/4   11.25/4   12.53/4   13.36/4   15.16/5   16.43/6   17.44/7   18.59/8   19.11/7  
    WKS Chojnice                          1.00/8    0.40/6    2.51/9    2.10/1*   1.33/3    1.00/3    2.11/6    1.28/7    0.43/8    1.40/11   1.27/7    1.01/10   1.15/9    0.12/9  
  8 Trzpil Lech                    19.12  0.54/6    1.30/5    4.10/5    6.45/5    8.27/5    9.28/5   11.40/5   13.25/7   14.05/7   15.25/6   16.52/7   17.41/6   18.58/7   19.12/8  
    KS OK!Sport Warszawa                  0.54/6    0.36/4    2.40/7    2.35/8    1.42/8    1.01/4    2.12/7    1.45/11   0.40/7    1.20/6    1.27/7    0.49/5    1.17/10   0.14/12 
  9 Michałek Janusz                20.34  0.40/2    3.38/12   5.51/12   8.04/10   9.29/10  10.32/10  14.14/10  15.33/10  16.05/9   17.31/8   18.49/9   19.34/9   20.25/9   20.34/9  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             0.40/2    2.58/12   2.13/2    2.13/2    1.25/1*   1.03/5    3.42/12   1.19/1*   0.32/1*   1.26/9    1.18/4    0.45/1*   0.51/3    0.09/1* 
 10 Patejko Tadeusz                22.29  1.24/11   2.07/9    4.32/8    7.01/8    8.46/9   10.00/9   12.15/9   13.50/9   17.27/10  18.39/9   20.18/10  21.10/10  22.18/10  22.29/10 
    WKS Gwardia Warszawa                  1.24/11   0.43/7    2.25/5    2.29/6    1.45/9    1.14/9    2.15/8    1.35/9    3.37/12   1.12/3    1.39/10   0.52/7    1.08/8    0.11/5  
 11 Jagielski Jan                  26.05  1.22/10   2.12/10   5.05/10   8.12/11  10.39/11  12.30/11  15.10/11  16.51/11  20.11/12  21.31/11  23.07/11  24.34/12  25.52/11  26.05/11 
    Indywidualnie                         1.22/10   0.50/11   2.53/10   3.07/11   2.27/12   1.51/11   2.40/10   1.41/10   3.20/11   1.20/6    1.36/9    1.27/12   1.18/11   0.13/10 
 11 Šťovíček Jan                   26.05  1.42/12   2.29/11   5.45/11   8.53/12  11.01/12  13.20/12  16.23/12  18.21/12  19.13/11  20.42/10  23.12/12  24.16/11  25.52/11  26.05/11 
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        1.42/12   0.47/9    3.16/12   3.08/12   2.08/11   2.19/12   3.03/11   1.58/12   0.52/10   1.29/10   2.30/11   1.04/11   1.36/12   0.13/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         1.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-80      3-33      4-71      5-70      6-39      7-62      8-67      9-57     10-84     11-41     12-46     13-99    
  1 Sokolar Zdenek                 15.51  1.00/3    1.45/3    3.49/2    4.55/3    6.28/3    8.53/2    9.40/2   11.39/1*  12.04/1*  12.48/1*  14.03/1*  14.49/1*  15.38/1*  15.51/1* 
    TJ START Náchod                       1.00/3    0.45/3    2.04/2    1.06/4    1.33/3    2.25/3    0.47/3    1.59/2    0.25/1*   0.44/4    1.15/2    0.46/2    0.49/1*   0.13/2  
  2 Pietkiewicz Waldemar           19.45  0.58/1*   1.45/3    3.33/1*   4.35/1*   6.01/1*  13.10/3   13.49/3   15.23/2   15.52/2   16.33/2   17.44/2   18.37/2   19.33/2   19.45/2  
    Indywidualnie                         0.58/1*   0.47/4    1.48/1*   1.02/2    1.26/2    7.09/4    0.39/1*   1.34/1*   0.29/2    0.41/3    1.11/1*   0.53/3    0.56/3    0.12/1* 
  3 Seidl Karel                    25.34  0.58/1*   1.42/1*   3.49/2    4.51/2    6.14/2    8.31/1*   9.20/1*  15.36/3   16.10/3   16.49/3   23.35/3   24.18/3   25.21/3   25.34/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.58/1*   0.44/2    2.07/3    1.02/2    1.23/1*   2.17/2    0.49/4    6.16/4    0.34/4    0.39/2    6.46/4    0.43/1*   1.03/4    0.13/2  
  4 Sponar Josef                   28.35  1.00/3    1.42/1*  12.57/4   13.43/4   15.25/4   17.30/4   18.12/4   20.32/4   21.02/4   21.39/4   26.16/4   27.25/4   28.17/4   28.35/4  
    OB TJ Sokol Žamberk                   1.00/3    0.42/1*  11.15/4    0.46/1*   1.42/4    2.05/1*   0.42/2    2.20/3    0.30/3    0.37/1*   4.37/3    1.09/4    0.52/2    0.18/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         1.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-80      3-33      4-71      5-70      6-39      7-62      8-67      9-57     10-84     11-41     12-46     13-99    
  1 Dura Kazimierz                 13.38  1.05/2    1.43/2    3.36/1*   4.29/1*   5.39/1*   7.30/1*   8.14/1*   9.34/1*  10.04/1*  10.43/1*  11.45/1*  12.28/1*  13.27/1*  13.38/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.05/2    0.38/1*   1.53/1*   0.53/1*   1.10/1*   1.51/1*   0.44/2    1.20/3    0.30/1*   0.39/1*   1.02/1*   0.43/1*   0.59/1*   0.11/1* 
  2 Bykowski Ryszard               15.16  0.59/1*   1.41/1*   3.51/2    5.00/2    6.27/2    8.32/2    9.13/2   10.49/2   11.23/2   12.50/2        /    13.55/2   15.05/2   15.16/2  
    Indywidualni Małopolska               0.59/1*   0.42/2    2.10/2    1.09/2    1.27/2    2.05/2    0.41/1*   1.36/2    0.34/2    1.27/2        /         /     1.10/2    0.11/1* 
  3 Zielczyński Mieczysław         32.58  1.54/3    2.54/3    5.38/3    9.44/3   12.13/3   16.09/3   17.29/3   22.01/3   23.03/3   26.36/3   28.52/2   30.07/3   32.39/3   32.58/3  
    A-To-My                               1.54/3    1.00/3    2.44/3    4.06/3    2.29/3    3.56/3    1.20/3    4.32/3    1.02/3    3.33/3    2.16/2    1.15/2    2.32/3    0.19/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN1       0.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-80      3-59      4-87      5-47      6-85      7-99    
  1 Patejko Przemysław              5.15  0.43/1*   1.15/1*   1.48/1*   2.54/1*   3.40/1*   4.17/1*   5.05/1*   5.15/1* 
    WKS Gwardia Warszawa                  0.43/1*   0.32/1*   0.33/1*   1.06/1*   0.46/1*   0.37/1*   0.48/2    0.10/2  
  2 Mróz Renata                     9.34  1.21/3    2.11/3    3.36/3    5.33/2    6.56/2    8.05/2    9.22/2    9.34/2  
    KS Artemis Wrocław                    1.21/3    0.50/3    1.25/3    1.57/2    1.23/3    1.09/2    1.17/3    0.12/3  
  3 Szpaczyńska Justyna            24.45  1.03/2    1.39/2    2.43/2   21.15/3   22.03/3   23.54/3   24.36/3   24.45/3  
    CSWInż.iChem. Wrocław                 1.03/2    0.36/2    1.04/2   18.32/3    0.48/2    1.51/3    0.42/1*   0.09/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       1.9km    0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-80      3-33      4-72      5-36      6-71      7-34      8-70      9-39     10-84     11-57     12-41     13-85     14-99    
  1 Lewczuk Mateusz                14.16  0.50/1*   1.46/2    3.04/1*   4.38/1*   5.31/1*   6.05/1*   6.52/1*   8.10/1*   9.41/1*  10.41/1*  11.13/1*  12.15/1*  13.34/1*  14.09/1*  14.16/1* 
    MKS Start Lublin                      0.50/1*   0.56/3    1.18/1*   1.34/1*   0.53/1*   0.34/2    0.47/1*   1.18/1*   1.31/1*   1.00/1*   0.32/1*   1.02/2    1.19/1*   0.35/1*   0.07/1* 
  2 Tomashevskiy Eduard            16.12  1.30/6    2.32/5    4.14/5    5.52/5    6.46/5    7.16/5    8.09/5    9.27/4   10.58/2   12.09/2   12.47/2   13.48/2   15.09/2   16.03/2   16.12/2  
    Kaliningrad                           1.30/6    1.02/5    1.42/2    1.38/3    0.54/2    0.30/1*   0.53/3    1.18/1*   1.31/1*   1.11/4    0.38/3    1.01/1*   1.21/2    0.54/3    0.09/2  
  3 Kopczyński Adrian              17.08  0.53/2    1.52/3    3.41/3    5.25/4    6.22/4    7.00/4    7.53/4    9.24/3   11.03/3   12.12/3   12.47/2   13.59/3   15.41/3   16.56/3   17.08/3  
                                          0.53/2    0.59/4    1.49/4    1.44/5    0.57/3    0.38/4    0.53/3    1.31/4    1.39/3    1.09/3    0.35/2    1.12/3    1.42/3    1.15/5    0.12/5  
  4 Cłapka Paweł                   19.36  0.56/3    1.45/1*   3.28/2    5.06/2    6.09/2    6.51/2    7.51/3    9.35/5   13.03/4   14.25/5   15.15/4   16.35/4   18.24/4   19.27/4   19.36/4  
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.56/3    0.49/1*   1.43/3    1.38/3    1.03/5    0.42/5    1.00/5    1.44/5    3.28/7    1.22/5    0.50/4    1.20/4    1.49/5    1.03/4    0.09/2  
  5 Rzeńca Piotr_                  20.32  1.01/4    1.56/4    3.49/4    5.23/3    6.20/3    6.55/3    7.44/2    9.04/2   13.14/5   14.19/4   15.29/5   17.49/5   19.31/5   20.23/5   20.32/5  
    UKS Orientuś Łódź                     1.01/4    0.55/2    1.53/5    1.34/1*   0.57/3    0.35/3    0.49/2    1.20/3    4.10/8    1.05/2    1.10/8    2.20/8    1.42/3    0.52/2    0.09/2  
  6 Rycerska Marzena               22.23  1.17/5    2.32/5    4.30/6    6.35/6    7.57/6    8.52/6    9.59/6   12.00/6   14.33/6   16.07/6   16.59/6   18.36/6   20.49/6   22.06/6   22.23/6  
    KS Artemis Wrocław                    1.17/5    1.15/8    1.58/6    2.05/6    1.22/6    0.55/7    1.07/7    2.01/6    2.33/4    1.34/6    0.52/7    1.37/5    2.13/6    1.17/6    0.17/9  
  7 Kołodziejska Anna              29.00  2.24/8    3.37/8    6.36/7   10.32/7   12.32/8   13.21/7   14.28/8   16.56/7   19.46/8   21.46/8   22.36/8   24.23/8   26.51/8   28.47/7   29.00/7  
    Indywidualnie                         2.24/8    1.13/6    2.59/7    3.56/8    2.00/9    0.49/6    1.07/7    2.28/7    2.50/6    2.00/7    0.50/4    1.47/6    2.28/8    1.56/8    0.13/6  
  8 Monika Piekarska               29.04  2.23/7    3.36/7    6.36/7   10.33/8   12.28/7   13.23/8   14.25/7   16.58/8   19.40/7   21.44/7   22.35/7   24.22/7   26.46/7   28.48/8   29.04/8  
    Indywidualnie                         2.23/7    1.13/6    3.00/8    3.57/9    1.55/7    0.55/7    1.02/6    2.33/8    2.42/5    2.04/8    0.51/6    1.47/6    2.24/7    2.02/9    0.16/8  
  9 Ciesiółka Magdalena            44.59  2.56/9    5.12/9   12.36/9   15.55/9   17.53/9   19.03/9   20.39/9   23.35/9   28.47/9   32.21/9   33.35/9   35.57/9   43.23/9   44.45/9   44.59/9  
    KS Artemis Wrocław                    2.56/9    2.16/9    7.24/9    3.19/7    1.58/8    1.10/9    1.36/9    2.56/9    5.12/9    3.34/9    1.14/9    2.22/9    7.26/9    1.22/7    0.14/7