Końcowe wyniki zawodów                                                     2012-08-19 18:02:09
                              XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 3.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce=====================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.0km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75E75140       23.52  +      0.00
  2.Kędzierska Nadia         HKS Azymut Mochy     P58P58098       24.42  +      0.50
  3.Krudowska Zofia          MKS MOS Wrocław      D91D91024       28.59  +      5.07
  4.Zając Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58P58106       30.11  +      6.19
  5.Nadera Katarzyna         CX 80 Kalisz         PL6            30.26  +      6.34
  6.Pulda Aleksandra         UKS Tukan Iwiny      D23D23038       30.58  +      7.06
  7.Novotná Viktorka         OOB TJ Tatran Jablon TJN            32.36  +      8.44
  8.Becmer Aleksandra        MKS MOS Wrocław      D91D91025       41.57  +     18.05
  9.Nitsch Aleksandra        WKS Gwardia Warszawa W88W88059       48.47  +     24.55
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.7km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciesiółka Katarzyna      MKS MOS Wrocław      D91D91001       12.38  +      0.00
  2.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75            18.26  +      5.48
  3.Widziewicz Aleksandra    MKS MOS Wrocław      D91D91034       19.15  +      6.37
  4.Kuberska Nikola          HKS Azymut Mochy     P58P58102       21.39  +      9.01
  5.Kalitka Julia            HKS Azymut Mochy     P58P58058       22.14  +      9.36
  6.Haniszewska Karolina     UKS Tukan Iwiny      D23            27.51  +     15.13
  7.Mastela Krystyna         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01003       33.51  +     21.13
  8.Sporek Julia             UKS Orka Gdynia      G15            36.28  +     23.50
  9.Śmieszek Julia           Indywidualnie        IND            37.37  +     24.59
 10.Korduszewska Olga        LKS Ostrowianka Ostr W05W05007       38.26  +     25.48
 11.Gniado Karolina          UKS Tukan Iwiny      D23            38.32  +     25.54
   .Deptulska Maria          UKS Orka Gdynia      G15        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.3km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Agnieszka           MLKS ECHO Twardogóra D45D45023       14.59  +      0.00
  2.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71E71093       15.11  +      0.12
  3.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75E75101       15.16  +      0.17
  4.Mądra Paulina            MKS MOS Wrocław      D91D91005       18.12  +      3.13
  5.Galla Zofia              HKS Azymut Mochy     P58P58042       18.42  +      3.43
  6.Zięba Emilia             MKS MOS Wrocław      D91D91002       18.45  +      3.46
  7.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75E75102       20.30  +      5.31
  8.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45L45029       22.48  +      7.49
  9.Wierzba Wiktoria         MKS Paulinum Jelenia D93D93111       23.00  +      8.01
 10.Sembratowicz Teresa      MKS MOS Wrocław      D91D91004       25.11  +     10.12
 11.Kąkol Aleksandra         UKS Orka Gdynia      G15            28.01  +     13.02
 12.Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45            39.31  +     24.32
   .Ratajczak Honorata       HKS Azymut Mochy     P58P58080   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03W03027       30.43  +      0.00
  2.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35P35066       34.45  +      4.02
  3.Olszańska Maja           MLKS ECHO Twardogóra D45D45021       35.36  +      4.53
  4.Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75E75093       37.01  +      6.18
  5.Lekan Lidia              UKS Azymut Siedliska L01L01031       37.48  +      7.05
  6.Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka Ostr W05W05005       37.59  +      7.16
  7.Kulas Joanna             UKS Arkady Raszków   P35P35048       40.19  +      9.36
  8.Kalitka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58028       43.43  +     13.00
  9.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69P69021       46.24  +     15.41
 10.Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75E75016       46.57  +     16.14
 11.Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75E75117       48.08  +     17.25
 12.Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45L45026       48.39  +     17.56
 13.Jankowska Joanna         MKS Paulinum Jelenia D93D93010       48.56  +     18.13
 14.Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70E70009       54.50  +     24.07
 15.Teichert Magdalena       HKS Azymut Mochy     P58P58094       57.12  +     26.29
 16.Mirecka Katarzyna        HKS Azymut Mochy     P58P58003       63.25  +     32.42
   .Cych Weronika            WKS Śląsk Wrocław    D95D95016   NKl               
   .Król Jadwiga             UKS Orka Gdynia      G15        NKl               
   .Gruchała Natalia         UKS Orka Gdynia      G15        NKl               
   .Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22S22033   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         4.7km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drągowska Maria          UKS Victoria Józefów W07W07003       46.01  +      0.00
  2.Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58P58024       50.33  +      4.32
  3.Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75E75019       51.19  +      5.18
  4.Kasza Izabela            UKS Reflex Sekcja Bn S51S51047       51.50  +      5.49
  5.Żebrowska Barbara        UKS Victoria Józefów W07W07001       53.38  +      7.37
  6.Karbowiak Iga            WKS Śląsk Wrocław    D95D95013       53.53  +      7.52
  7.Garczarek Justyna        Polski Związek Radio PL4            56.00  +      9.59
  8.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75E75082       58.12  +     12.11
  9.Bartsch Alexandra        Berliner TSC         GE1            62.08  +     16.07
 10.Bartosiak Paulina        WKS Gwardia Warszawa W88W88010       65.17  +     19.16
 11.Stec Gabriela            WKS Śląsk Wrocław    D95D95068       68.00  +     21.59
 12.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03W03022       69.30  +     23.29
 13.Burdyna Dominika         UKS Tukan Iwiny      D23D23026       74.43  +     28.42
   .Jędrzejewska Kinga       WKS Gwardia Warszawa W88W88034   NKl               
   .Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75E75108   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         5.6km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó K48K48008       49.54  +      0.00
  2.Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95D95064       56.25  +      6.31
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.6km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14G14063       48.48  +      0.00  R:    0p
  2.Kulicka Agata            MKS Pogoń Siedlce    W86W86006       49.04  +      0.16  R:    0p
  3.Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71            55.12  +      6.24  R:    0p
  4.Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K30K30090       55.16  +      6.28  R:    0p
  5.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23D23010       55.27  +      6.39  R:    0p
  6.Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86W86005       57.32  +      8.44  R:    0p
  7.Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95D95028       61.37  +     12.49  R:    0p
  8.Rychlá Pavla             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            65.22  +     16.34  R:    0p
  9.Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28S28008       66.20  +     17.32  R:    0p
 10.Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95D95060       69.15  +     20.27  R:    0p
 11.Majasow Agata            WKS Śląsk Wrocław    D95D95026       73.44  +     24.56  R:    0p
 12.Trojecka Marta           WKS Gwardia Warszawa W88W88004       75.22  +     26.34  R:    0p
 13.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70E70004       93.07  +     44.19  R:    0p
 14.Wrzesińska Agnieszka     Indywidualnie        IND           126.37  +     77.49  R:   -0p
 15.Maćkowiak Agata          Śląsk O-Team         PL3           128.27  +     79.39  R:   -0p
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Honorata         HKS Azymut Mochy     P58P58002       44.05  +      0.00
  2.Włodarczyk Anna          MKS Paulinum Jelenia D93D93060       44.50  +      0.45
  3.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87W87081       46.59  +      2.54
  4.Drobna Anna              MKS Paulinum Jelenia D93D93056       48.24  +      4.19
  5.Szymańska Zuzanna        Indywidualnie        IND            82.59  +     38.54
  6.Spiliszewska Róża        KS Artemis Wrocław   D92D92025       85.07  +     41.02
  7.Nitsch Joanna            WKS Gwardia Warszawa W88W88058      108.22  +     64.17
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         4.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cornelia Eckardt         USV TU Dresden       GE3            43.16  +      0.00
  2.Koucka Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6850       57.22  +     14.06
  3.Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45L45025       58.14  +     14.58
  4.Słomska Hanna            UKS Orka Gdynia      G15            63.03  +     19.47
  5.Kurzyp Anna              Indywidualnie        IND            77.57  +     34.41
  6.Douchova Jaroslava       TJ START Náchod      SNA            97.39  +     54.23
   .Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka Ostr W05W05002   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         4.0km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69P69025       43.05  +      0.00
  2.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22S22031       44.28  +      1.23
  3.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6751       47.03  +      3.58
  4.Cabalkova Ivana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            48.21  +      5.16
  5.Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBMBBM6550       82.28  +     39.23
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         4.0km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Movko Marina             Kaliningrad          RU1            40.21  +      0.00
  2.Solovyeva Elena          Kaliningrad          RU1            51.44  +     11.23
  3.Yudova Elena             Kaliningrad          RU1            65.50  +     25.29
  4.Koblizkova Hana          OB TJ Sokol Žamberk  ZAM            75.23  +     35.02
  5.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN            83.55  +     43.34
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         3.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biziuk Halina            UMKS ORKAN Ostróda   N61N61076       42.00  +      0.00
  2.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28S28070       60.07  +     18.07
  3.Langrova Eva             TJ START Náchod      SNA            60.55  +     18.55
  4.Lhotská Radka            Sokol Praha Spořilov DVPDVP5651       63.29  +     21.29
  5.Mikyskova Hana           TJ START Náchod      SNA            77.34  +     35.34
   .Robotkova Lenka          TJ Spartak 1. Brněns PBM        NKl               
   .Jalova Marie             SK Radioklub Blansko RBK        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K60         2.3km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP5150       28.07  +      0.00
  2.Ehlova Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK            33.28  +      5.21
  3.Rufferova Iva            TJ START Náchod      SNA            35.13  +      7.06
  4.Šťovíčková Zdeňka        Sokol Praha Spořilov DVPDVP4951       47.19  +     19.12
  5.Trzpil Danuta            KS OK!Sport Warszawa W02W02021       53.52  +     25.45
   .Zielczyńska Helena       A-To-My              ATMW00401   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jończy Kuba              MKS Paulinum Jelenia D93            18.19  +      0.00
  2.Pachnik Jędrzej          UKS Tukan Iwiny      D23            22.31  +      4.12
  3.Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            24.41  +      6.22
  4.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75            26.51  +      8.32
  5.Kurzyp Michał            Indywidualnie        IND            27.55  +      9.36
  6.Kucia Jakub              Dolny Śląsk          D98            29.11  +     10.52
  7.Lewczuk Filip            Indywidualnie        IND            29.40  +     11.21
  8.Piller Zuzanna           KS Artemis Wrocław   D92            30.06  +     11.47
  9.Malinowski Jerzy         Indywidualnie        IND            32.49  +     14.30
 10.Hyla Natalia             UKS Azymek Zdzieszow O47            32.57  +     14.38
 11.Sporek Alicja            UKS Orka Gdynia      G15            33.09  +     14.50
 12.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            37.29  +     19.10
 13.Krochmal Kinga           WKS Gwardia Warszawa W88            37.55  +     19.36
 14.Gudowski Kuba            MKS Paulinum Jelenia D93            39.47  +     21.28
 15.Kulpa-Michewicz Marta    MKS Paulinum Jelenia D93            44.42  +     26.23
 16.Mastela Hanna            UKS Jedynka Jastrzęb S01            46.55  +     28.36
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Emil              UNTS Warszawa        W87W87080       20.47  +      0.00
  2.Paterek Mikołaj          HKS Azymut Mochy     P58P58111       21.12  +      0.25
  3.Pachnik Stanisław        UKS Tukan Iwiny      D23D23029       22.24  +      1.37
  4.Cych Maksymilian         MLKS ECHO Twardogóra D45            22.29  +      1.42
  5.Kurzyp Stanisław         MKS MOS Wrocław      D91D91035       25.32  +      4.45
  6.Grobelny Alex            HKS Azymut Mochy     P58P58107       27.56  +      7.09
  7.Janowski Filip           WKS Gwardia Warszawa W88            32.44  +     11.57
  8.Pulda Eryk               UKS Tukan Iwiny      D23            87.02  +     66.15
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75E75142       12.47  +      0.00
  2.Hyla Damian              UKS Azymek Zdzieszow O47            15.13  +      2.26
  3.Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75E75111       17.25  +      4.38
  4.Ubfal Maciej             UKS Orientuś Łódź    E75E75154       17.39  +      4.52
  5.Jach Arkadiusz           MKS MOS Wrocław      D91D91026       18.02  +      5.15
  6.Ledniowski Filip         MKS MOS Wrocław      D91D91012       19.11  +      6.24
  7.Strugała Marcin          MKS MOS Wrocław      D91D91013       20.14  +      7.27
  8.Łuczak Jakub             HKS Azymut Mochy     P58P58075       21.34  +      8.47
  9.Nitsch Tomasz_           WKS Gwardia Warszawa W88W88064       26.22  +     13.35
 10.Filipiak Artur           UKS Orka Gdynia      G15            27.35  +     14.48
 11.Słoma Grzegorz           UKS Tukan Iwiny      D23D23041       29.15  +     16.28
 12.Maliński Jakub           MKS MOS Wrocław      D91D91017       34.16  +     21.29
 13.Kuberski Jakub           HKS Azymut Mochy     P58P58109       38.40  +     25.53
 14.Holiński Paweł           HKS Azymut Mochy     P58P58073       45.47  +     33.00
   .Kamiński Dawid           UKS Orka Gdynia      G15        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sosenko Szymon           MKS MOS Wrocław      D91D91018       27.37  +      0.00
  2.Killar Lukas             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9901       31.50  +      4.13
  3.Domagała Marcel          MKS Paulinum Jelenia D93D93113       32.59  +      5.22
  4.Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01L01046       33.00  +      5.23
  5.Szymańki Ksawery         MKS Paulinum Jelenia D93D93061       33.10  +      5.33
  6.Lubak Mateusz            MKS MOS Wrocław      D91D91007       33.26  +      5.49
  7.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75E75114       34.36  +      6.59
  8.Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01L01070       35.01  +      7.24
  9.Okarma Jacek             MKS MOS Wrocław      D91D91008       35.24  +      7.47
 10.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03S03018       35.54  +      8.17
 11.Killar Dominik           OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU9902       36.12  +      8.35
 12.Firlej Marek             HKS Azymut Mochy     P58P58037       41.32  +     13.55
 13.Matwiejczuk Kacper       UKS Azymut Siedliska L01L01064       43.38  +     16.01
 14.Gudowski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93057       48.12  +     20.35
 15.Cupryś Gracjan           HKS Azymut Mochy     P58P58067       52.02  +     24.25
 16.Musiała Bartosz          UKS Grom Sokolniki   E11            53.15  +     25.38
 17.Rycerski Karol           MKS Paulinum Jelenia D93D93021       53.33  +     25.56
 18.Janowski Bartłomiej      WKS Gwardia Warszawa W88W88046       53.57  +     26.20
 19.Krudowski Błażej         MKS MOS Wrocław      D91D91011       57.33  +     29.56
 20.Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75E75110       60.51  +     33.14
 21.Szczybelski Czarek       UKS Orka Gdynia      G15            64.28  +     36.51
   .Doamarus Nikodem         UKS Orka Gdynia      G15        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.7km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93D93030       35.39  +      0.00
  2.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23D23024       35.47  +      0.08
  3.Wieczorek Marcin         UKS Tukan Iwiny      D23D23021       36.13  +      0.34
  4.Lucerski Maciej          MKS Paulinum Jelenia D93D93118       39.07  +      3.28
  5.Stankiewicz Amadeusz     MKS Paulinum Jelenia D93D93118       39.29  +      3.50
  6.Fleiss Sebastian         Berliner TSC         GE1            45.25  +      9.46
  7.Janowski Mateusz         WKS Gwardia Warszawa W88W88047       50.17  +     14.38
  8.Szymańki Kornel          MKS Paulinum Jelenia D93D93116       54.00  +     18.21
  9.Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95D95084       57.43  +     22.04
 10.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45L45011       58.11  +     22.32
 11.Żuraw Wiktor             Polski Związek Radio PL4            58.15  +     22.36
 12.Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły Nowy W03W03010       59.24  +     23.45
 13.Koucky Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP9700       86.32  +     50.53
 14.Dłużak Kacper            HKS Azymut Mochy     P58P58151      107.10  +     71.31
   .Jurasik Patryk           UKS Tukan Iwiny      D23        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Iwaszczyszyn Joachim     WKS Śląsk Wrocław    D95D95074       45.15  +      0.00
  2.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03S03001       45.23  +      0.08
  3.Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45L45015       47.03  +      1.48
  4.Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95D95073       47.36  +      2.21
  5.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23D23012       53.52  +      8.37
  6.Mateusz Ciekański        UKS Azymut Pabianice E71E71032       61.50  +     16.35
  7.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03W03032       64.43  +     19.28
  8.Deptulski Mateusz        UKS Siódemka Rumia   G14G14084       70.53  +     25.38
  9.Rycerski Kamil           MKS Paulinum Jelenia D93D93022       82.23  +     37.08
 10.Kaczmarek Szymon         HKS Azymut Mochy     P58P58035       83.32  +     38.17
 11.Zalewski Kasper          WKS Gwardia Warszawa W88W88019       83.39  +     38.24
 12.Kakol Michał             UKS Orka Gdynia      G15            91.23  +     46.08
 13.Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70E70013       96.54  +     51.39
   .Podsiadły Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D95D95076   NKl               
   .Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45L45028   NKl               
   .Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71E71031   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         6.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03W03004       48.20  +      0.00
  2.Majewski Igor            WKS Gwardia Warszawa W88W88048       54.35  +      6.15
  3.Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03W03005       54.55  +      6.35
  4.Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D95D95029       56.07  +      7.47
  4.Niedźwiecki Patryk       UKS Azymut Siedliska L01L01022       56.07  +      7.47
  6.Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75E75080       56.51  +      8.31
  7.Nowak Bartłomiej         WKS Gwardia Warszawa W88W88016       60.29  +     12.09
  8.Szczypior Mateusz        Polski Związek Radio PL4            79.17  +     30.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         6.3km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23D23015       46.36  +      0.00  R:    0p
  2.Doucha Jiri              TJ START Náchod      SNA            47.06  +      0.30  R:    0p
  3.Makouski Uladzimir       Mińsk Belarus        BL1            49.49  +      3.13  R:    0p
  4.Davidovich Dzmitry       Mińsk Belarus        BL1            50.46  +      4.10  R:    0p
  5.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70E70005       57.34  +     10.58  R:    0p
  6.Kalata Michał            MKS Paulinum Jelenia D93            57.45  +     11.09  R:    0p
  7.Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W86W86002       58.11  +     11.35  R:    0p
  8.Ławecki Szymon           MKS Pogoń Siedlce    W86W86004       58.18  +     11.42  R:    0p
  9.Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02W02005       61.58  +     15.22  R:    0p
 10.Janiak Paweł             MKS Pogoń Siedlce    W86W86003       64.20  +     17.44  R:    0p
 11.Bartnik Konrad           KU AZS WAT Warszawa  W89            65.18  +     18.42  R:    0p
 12.Malecki Daniel           UKS Orka Gdynia      G15            68.05  +     21.29  R:    0p
 13.Kucia Sebastian          Dolny Śląsk          D98D00008       77.12  +     30.36  R:    0p
 14.Grzegorzewski Marcin     CSWInż.iChem. Wrocła X11            89.43  +     43.07  R:    0p
 15.Cichy Patryk             CSWInż.iChem. Wrocła X11           119.32  +     72.56  R:   -0p
   .Kramek Marcin            CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl               
   .Siudziński Michał        CSWInż.iChem. Wrocła X11        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        7.2km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71E71027       49.36  +      0.00  R:    0p
  2.Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17G17099       50.09  +      0.33  R:    0p
  3.Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17G17094       51.24  +      1.48  R:    0p
  4.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P69P69001       51.45  +      2.09  R:    0p
  5.Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02W02006       56.29  +      6.53  R:    0p
  6.Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17G17001       58.08  +      8.32  R:    0p
  7.Jasiński Maciej          WKS Śląsk Wrocław    D95D95063       61.59  +     12.23  R:    0p
  8.Sokalski Dariusz         GO 78 Francja        FR1            63.38  +     14.02  R:    0p
  9.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14G14055       64.02  +     14.26  R:    0p
 10.Mayasow Kostyantyn       WKS Śląsk Wrocław    D95D95082       65.30  +     15.54  R:    0p
 11.Pancerowicz Tomasz       WKS Śląsk Wrocław    D95D95061       78.41  +     29.05  R:    0p
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D95            52.19  +      0.00
  2.Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D93            53.17  +      0.58
  3.Żak Tomasz               Indywidualnie        IND            63.16  +     10.57
  4.Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35P35041       63.46  +     11.27
  5.Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli E13            63.55  +     11.36
  6.Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02            65.26  +     13.07
  7.Bodzek Krzysztof         UKS Jedynka Jastrzęb S01S01028       66.07  +     13.48
  8.Masny Krzysztof          UKS Jedynka Jastrzęb S01S01041       67.03  +     14.44
  9.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92D92005       67.23  +     15.04
 10.Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53F53008       74.04  +     21.45
 11.Mastela Rafał            UKS Jedynka Jastrzęb S01S01001       75.49  +     23.30
 12.Renc Piotr               MKS Start Lublin     L45L45008       79.25  +     27.06
 13.Kosicki Roman            Indywidualnie        IND            79.59  +     27.40
 14.Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F4901946K       83.16  +     30.57
 15.Spiliszewski Piotr       KS Artemis Wrocław   D92D92026       85.14  +     32.55
 16.Biolik Grzegorz          UKS Saper Kazuń Nowy W97W97082       86.05  +     33.46
 17.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03            87.54  +     35.35
   .Sławiński Marcin         KS Artemis Wrocław   D92D92020   NKl               
   .Sikora Zbigniew          Indywidualnie        IND        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         5.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95D95049       43.27  +      0.00
  2.Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95D95040       51.42  +      8.15
  3.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTULTU6801       52.07  +      8.40
  4.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95D95039       53.31  +     10.04
  5.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22S22030       55.39  +     12.12
  6.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95083       58.14  +     14.47
  7.Polewczak Roman          Indywidualnie        IND            60.08  +     16.41
  8.Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92D92021       61.10  +     17.43
  9.Banach Mariusz           LKO Leszno           P40P40090       62.33  +     19.06
 10.Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23D23001       70.39  +     27.12
 11.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75E75098       72.14  +     28.47
 12.Nitsch Tomasz            WKS Gwardia Warszawa W88W88065      118.30  +     75.03
   .Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45L45009   NKl               
   .Jackowiak Jacek          JW. Międzyrzec       PL1        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         5.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95D95003       43.54  +      0.00
  2.Heiko Gossel             USV TU Dresden       GE3            45.58  +      2.04
  3.Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45L45007       51.40  +      7.46
  4.Troesch Urs              Berliner TSC         GE1            53.47  +      9.53
  5.Koucky Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP6301       59.18  +     15.24
  6.Piotr Niessner           WKS Wawel Kraków     K30            70.18  +     26.24
  7.Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02W02026       84.07  +     40.13
  8.Janowski Piotr           WKS Gwardia Warszawa W88W88020       84.49  +     40.55
  9.Śmieszek Robert          Indywidualnie        IND           103.02  +     59.08
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKPEKP5800       60.03  +      0.00
  2.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48K48005       61.19  +      1.16
  3.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22S22032       72.37  +     12.34
  4.Yudov Sergey             Kaliningrad          RU1            72.49  +     12.46
  5.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75E75008      126.29  +     66.26
   .Lech Bogdan              UMKS ORKAN Ostróda   N61N61049   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         5.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN            43.44  +      0.00
  2.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89W89005       44.44  +      1.00
  3.Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17017       44.50  +      1.06
  4.Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88W88023       47.43  +      3.59
  5.Milos Rychlý             TJ Opava             OOP            49.09  +      5.25
  6.Gracjasz Jan             UMKS ORKAN Ostróda   N61N61006       51.02  +      7.18
  7.Bala Bogdan              MKS Pogoń Siedlce    W86W86001       52.06  +      8.22
  8.Hrouza Jan               KOS TJ Lokomotiva Kr KRN            54.58  +     11.14
  9.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95D95053       57.03  +     13.19
 10.Kulpa Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93            61.01  +     17.17
 11.Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92D92024       62.30  +     18.46
 12.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA            63.50  +     20.06
 13.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM            67.22  +     23.38
 14.Jasnowski Andrzej        WKS Śląsk Wrocław    D95D95043       67.52  +     24.08
 15.Szotek Antoni            ATZ Racibórz         PL2            69.18  +     25.34
 16.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54F54022       70.04  +     26.20
 17.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75E75028       72.23  +     28.39
 18.Jalovy Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK            74.19  +     30.35
 19.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22            76.16  +     32.32
 20.Niemiec Janusz           MKS Paulinum Jelenia D93            97.09  +     53.25
   .Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17G17018   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         5.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wollenberg Bernd         Berliner TSC         GE1            58.18  +      0.00
  2.Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W02W02020       63.12  +      4.54
  3.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKPDKP4900       66.35  +      8.17
  4.Owczarski Tomasz         WKS Chojnice         X08            72.08  +     13.50
  5.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBMBBM5100       78.06  +     19.48
  6.Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92D92023       81.38  +     23.20
  7.Šťovíček Jan             Sokol Praha Spořilov DVPDVP5001      116.12  +     57.54
   .Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30K30099   NKl               
   .Schwanitz Jürgen         OLA Deggendorf       GE4        NKl               
   .Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54F54036   NKl               
   .Patejko Tadeusz          WKS Gwardia Warszawa W88        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         3.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie        INDD00414       41.22  +      0.00
  2.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK            41.31  +      0.09
  3.Sokolar Zdenek           TJ START Náchod      SNA            43.04  +      1.42
   .Sponar Josef             OB TJ Sokol Žamberk  ZAM        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         3.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95D95030       38.11  +      0.00
  2.Bykowski Ryszard         Indywidualni Małopol K00K00001       42.26  +      4.15
  3.Zielczyński Mieczysław   A-To-My              ATMW00402       94.40  +     56.29
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       2.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szpaczyńska Justyna      CSWInż.iChem. Wrocła X11            42.49  +      0.00
   .Patejko Przemysław       WKS Gwardia Warszawa W88W88027   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       4.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewczuk Mateusz          MKS Start Lublin     L45            39.41  +      0.00
  2.Rzeńca Piotr_            UKS Orientuś Łódź    E75            48.06  +      8.25
  3.Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70            51.24  +     11.43
  4.Rycerska Marzena         KS Artemis Wrocław   D92D92022       73.33  +     33.52
  5.Monika Piekarska         Indywidualnie        IND            85.32  +     45.51
  6.Kołodziejska Anna        Indywidualnie        IND            85.43  +     46.02
  7.Ciesiółka Magdalena      KS Artemis Wrocław   D92            92.18  +     52.37