Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2012-08-19 16:56:22
                                                                                                                                                         XXX GRAND PRIX POLONIA 2012 3.etap
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.0km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-70      3-71      4-33      5-34      6-35      7-99    
  1 Block Amelia                   23.52  4.14/5   10.28/2   15.53/1*  17.26/1*  19.47/1*  21.50/1*  23.34/1*  23.52/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     4.14/5    6.14/2    5.25/5    1.33/1*   2.21/1*   2.03/4    1.44/8    0.18/8  
  2 Kędzierska Nadia               24.42  3.02/2   12.53/3   16.17/2   18.12/2   20.53/2   22.39/2   24.25/2   24.42/2  
    HKS Azymut Mochy                      3.02/2    9.51/6    3.24/1*   1.55/2    2.41/7    1.46/2    1.46/9    0.17/6  
  3 Krudowska Zofia                28.59  6.00/6   15.06/4   19.45/4   22.36/4   24.58/4   27.27/3   28.45/3   28.59/3  
    MKS MOS Wrocław                       6.00/6    9.06/5    4.39/3    2.51/8    2.22/2    2.29/5    1.18/2    0.14/1* 
  4 Zając Magdalena                30.11  8.18/7   15.27/5   22.12/5   24.21/5   26.59/5   28.51/5   29.57/4   30.11/4  
    HKS Azymut Mochy                      8.18/7    7.09/4    6.45/7    2.09/3    2.38/6    1.52/3    1.06/1*   0.14/1* 
  5 Nadera Katarzyna               30.26  4.07/4   10.27/1*  17.55/3   20.39/3   23.08/3   28.27/4   30.06/5   30.26/5  
    CX 80 Kalisz                          4.07/4    6.20/3    7.28/8    2.44/6    2.29/5    5.19/9    1.39/7    0.20/9  
  6 Pulda Aleksandra               30.58 11.24/8   16.36/6   22.58/6   25.10/6   27.34/6   29.06/6   30.44/6   30.58/6  
    UKS Tukan Iwiny                      11.24/8    5.12/1*   6.22/6    2.12/4    2.24/3    1.32/1*   1.38/6    0.14/1* 
  7 Novotná Viktorka               32.36  2.43/1*  18.35/7   23.17/7   26.04/7   28.28/7   30.59/7   32.22/7   32.36/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.43/1*  15.52/9    4.42/4    2.47/7    2.24/3    2.31/6    1.23/5    0.14/1* 
  8 Becmer Aleksandra              41.57 13.57/9   25.35/9   29.44/8   34.31/8   37.32/8   40.24/8   41.42/8   41.57/8  
    MKS MOS Wrocław                      13.57/9   11.38/7    4.09/2    4.47/9    3.01/8    2.52/8    1.18/2    0.15/5  
  9 Nitsch Aleksandra              48.47  3.29/3   18.45/8   39.03/9   41.20/9   44.27/9   47.10/9   48.30/9   48.47/9  
    WKS Gwardia Warszawa                  3.29/3   15.16/8   20.18/9    2.17/5    3.07/9    2.43/7    1.20/4    0.17/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.7km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-33      4-34      5-35      6-64      7-99    
  1 Ciesiółka Katarzyna            12.38  2.50/2    5.37/1*   6.34/1*   9.19/1*  10.13/1*  11.36/1*  12.23/1*  12.38/1* 
    MKS MOS Wrocław                       2.50/2    2.47/1*   0.57/1*   2.45/9    0.54/1*   1.23/1*   0.47/2    0.15/3  
  2 Proga Agnieszka                18.26  3.28/4   10.46/3   12.16/3   14.24/2   15.55/2   17.25/2   18.10/2   18.26/2  
    UKS Orientuś Łódź                     3.28/4    7.18/5    1.30/5    2.08/3    1.31/3    1.30/2    0.45/1*   0.16/7  
  3 Widziewicz Aleksandra          19.15  3.21/3   10.30/2   12.10/2   14.25/3   16.20/3   18.01/3   18.59/3   19.15/3  
    MKS MOS Wrocław                       3.21/3    7.09/4    1.40/6    2.15/4    1.55/8    1.41/4    0.58/7    0.16/7  
  4 Kuberska Nikola                21.39  2.30/1*  13.27/4   14.54/4   16.54/4   18.33/4   20.22/4   21.24/4   21.39/4  
    HKS Azymut Mochy                      2.30/1*  10.57/8    1.27/4    2.00/1*   1.39/5    1.49/5    1.02/9    0.15/3  
  5 Kalitka Julia                  22.14  3.36/5   14.31/5   16.11/5   18.14/5   19.45/5   21.15/5   22.02/5   22.14/5  
    HKS Azymut Mochy                      3.36/5   10.55/7    1.40/6    2.03/2    1.31/3    1.30/2    0.47/2    0.12/1* 
  6 Haniszewska Karolina           27.51  6.16/7   17.09/6   19.05/6   21.44/6   23.11/6   26.45/6   27.35/6   27.51/6  
    UKS Tukan Iwiny                       6.16/7   10.53/6    1.56/9    2.39/6    1.27/2    3.34/9    0.50/4    0.16/7  
  7 Mastela Krystyna               33.51  6.18/8   23.36/7   25.31/7   28.08/7   30.32/7   32.31/7   33.37/7   33.51/7  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          6.18/8   17.18/9    1.55/8    2.37/5    2.24/9    1.59/6    1.06/10   0.14/2  
  8 Sporek Julia                   36.28  4.42/6   25.04/8   27.12/10  29.54/8   31.42/8   35.22/8   36.13/8   36.28/8  
    UKS Orka Gdynia                       4.42/6   20.22/10   2.08/11   2.42/7    1.48/6    3.40/10   0.51/5    0.15/3  
  9 Śmieszek Julia                 37.37 19.17/10  25.04/8   26.27/8   30.55/9   33.44/9   36.23/9   37.21/9   37.37/9  
    Indywidualnie                        19.17/10   5.47/2    1.23/2    4.28/11   2.49/11   2.39/8    0.58/7    0.16/7  
 10 Korduszewska Olga              38.26 19.46/11  25.46/10  27.10/9   31.37/10  34.22/11  37.00/10  38.08/10  38.26/10 
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.          19.46/11   6.00/3    1.24/3    4.27/10   2.45/10   2.38/7    1.08/11   0.18/11 
 11 Gniado Karolina                38.32  6.19/9   27.10/11  29.13/11  31.56/11  33.44/9   37.24/11  38.17/11  38.32/11 
    UKS Tukan Iwiny                       6.19/9   20.51/11   2.03/10   2.43/8    1.48/6    3.40/10   0.53/6    0.15/3  
    Deptulska Maria            NKl        6.27/         /    42.03/    47.10/    49.43/    52.42/    54.03/    54.23/   
    UKS Orka Gdynia                       6.27/         /         /     5.07/     2.33/     2.59/     1.21/     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.3km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-38      3-49      4-71      5-33      6-34      7-35      8-62      9-65     10-99    
  1 Cych Agnieszka                 14.59  2.55/3    4.40/2    6.18/2    7.34/2    8.51/2   10.32/2   12.35/2   13.21/2   14.13/1*  14.43/1*  14.59/1* 
    MLKS ECHO Twardogóra                  2.55/3    1.45/2    1.38/3    1.16/2    1.17/2    1.41/3    2.03/9    0.46/3    0.52/2    0.30/2    0.16/11 
  2 Królik Kinga                   15.11  2.51/2    5.01/3    6.32/3    7.46/3    9.03/3   10.39/3   12.56/3   13.40/3   14.31/3   14.58/2   15.11/2  
    UKS Azymut Pabianice                  2.51/2    2.10/5    1.31/2    1.14/1*   1.17/2    1.36/2    2.17/11   0.44/1*   0.51/1*   0.27/1*   0.13/1* 
  3 Filipowska Aleksandra          15.16  2.44/1*   4.09/1*   5.37/1*   6.55/1*   8.11/1*   9.45/1*  12.11/1*  13.12/1*  14.23/2   15.02/3   15.16/3  
    UKS Orientuś Łódź                     2.44/1*   1.25/1*   1.28/1*   1.18/3    1.16/1*   1.34/1*   2.26/12   1.01/6    1.11/4    0.39/8    0.14/2  
  4 Mądra Paulina                  18.12  4.20/7    6.38/7    8.43/7   10.10/7   11.47/7   13.44/7   15.10/7   16.12/5   17.21/4   17.57/4   18.12/4  
    MKS MOS Wrocław                       4.20/7    2.18/6    2.05/4    1.27/6    1.37/6    1.57/6    1.26/1*   1.02/8    1.09/3    0.36/6    0.15/8  
  5 Galla Zofia                    18.42  3.24/5    5.18/5    8.02/5    9.58/6   11.20/5   13.04/5   14.34/5   15.35/4   17.43/5   18.25/5   18.42/5  
    HKS Azymut Mochy                      3.24/5    1.54/3    2.44/7    1.56/8    1.22/4    1.44/4    1.30/2    1.01/6    2.08/10   0.42/11   0.17/12 
  6 Zięba Emilia                   18.45  3.48/6    6.06/6    8.12/6    9.33/5   11.25/6   13.18/6   15.09/6   16.12/5   17.55/6   18.30/6   18.45/6  
    MKS MOS Wrocław                       3.48/6    2.18/6    2.06/5    1.21/4    1.52/7    1.53/5    1.51/6    1.03/9    1.43/9    0.35/4    0.15/8  
  7 Lech Zuzanna                   20.30  3.13/4    5.15/4    7.48/4    9.09/4   10.39/4   12.47/4   14.27/4   18.17/7   19.41/7   20.16/7   20.30/7  
    UKS Orientuś Łódź                     3.13/4    2.02/4    2.33/6    1.21/4    1.30/5    2.08/8    1.40/5    3.50/11   1.24/6    0.35/4    0.14/2  
  8 Kostrzewska Justyna            22.48  5.08/9    7.37/9   11.24/9   13.20/9   15.17/9   17.31/9   19.31/9   20.15/8   21.53/8   22.34/8   22.48/8  
    MKS Start Lublin                      5.08/9    2.29/10   3.47/10   1.56/8    1.57/9    2.14/10   2.00/8    0.44/1*   1.38/8    0.41/10   0.14/2  
  9 Wierzba Wiktoria               23.00  5.31/10   7.57/10  11.41/10  13.41/10  15.36/10  17.50/10  19.47/10  20.38/9   22.13/9   22.46/9   23.00/9  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.31/10   2.26/9    3.44/9    2.00/11   1.55/8    2.14/10   1.57/7    0.51/4    1.35/7    0.33/3    0.14/2  
 10 Sembratowicz Teresa            25.11  4.37/8    6.56/8   10.24/8   12.20/8   14.49/8   16.59/8   18.30/8   22.56/10  24.19/10  24.56/10  25.11/10 
    MKS MOS Wrocław                       4.37/8    2.19/8    3.28/8    1.56/8    2.29/11   2.10/9    1.31/3    4.26/12   1.23/5    0.37/7    0.15/8  
 11 Kąkol Aleksandra               28.01  5.43/11   8.56/11  15.35/11  17.07/11  19.08/11  21.12/11  22.51/11  23.42/11  27.08/11  27.47/11  28.01/11 
    UKS Orka Gdynia                       5.43/11   3.13/11   6.39/12   1.32/7    2.01/10   2.04/7    1.39/4    0.51/4    3.26/11   0.39/8    0.14/2  
 12 Szuryga Michalina              39.31  8.18/12  13.34/12  19.05/12  21.05/12  23.41/12  26.19/12  28.34/12  30.54/12  38.31/12  39.17/12  39.31/12 
    MKS Start Lublin                      8.18/12   5.16/12   5.31/11   2.00/11   2.36/12   2.38/12   2.15/10   2.20/10   7.37/12   0.46/12   0.14/2  
    Ratajczak Honorata         NKl       10.19/    15.10/    20.51/    22.58/    25.33/    29.19/    31.34/    32.43/         /    48.21/    48.43/   
    HKS Azymut Mochy                     10.19/     4.51/     5.41/     2.07/     2.35/     3.46/     2.15/     1.09/         /         /     0.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.0km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-82      3-61      4-46      5-49      6-32      7-33      8-34      9-35     10-37     11-72     12-54     13-99    
  1 Wańczyk Zuzanna                30.43  4.19/1*   6.00/1*   9.31/1*  13.56/1*  18.56/1*  20.24/1*  21.33/1*  23.22/1*  24.40/1*  26.51/1*  27.26/1*  29.19/1*  30.30/1*  30.43/1* 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        4.19/1*   1.41/3    3.31/1*   4.25/3    5.00/1*   1.28/2    1.09/1*   1.49/7    1.18/5    2.11/15   0.35/1*   1.53/2    1.11/6    0.13/1* 
  2 Matyba Anna                    34.45  5.28/4    7.46/5   12.48/6   16.09/2   23.13/2   24.49/2   26.05/2   27.45/2   28.56/2   30.24/2   31.17/2   33.25/2   34.31/2   34.45/2  
    UKS Arkady Raszków                    5.28/4    2.18/8    5.02/7    3.21/1*   7.04/9    1.36/3    1.16/7    1.40/1*   1.11/1*   1.28/1*   0.53/11   2.08/5    1.06/4    0.14/3  
  3 Olszańska Maja                 35.36  6.01/6    8.33/7   13.55/8   17.22/5   23.43/3   25.31/3   26.45/3   28.25/3   29.42/3   31.27/3   32.09/3   34.18/3   35.21/3   35.36/3  
    MLKS ECHO Twardogóra                  6.01/6    2.32/12   5.22/8    3.27/2    6.21/6    1.48/5    1.14/4    1.40/1*   1.17/4    1.45/3    0.42/5    2.09/6    1.03/3    0.15/6  
  4 Banaś Agnieszka                37.01  5.33/5    7.37/4   12.27/4   17.14/4   24.05/4   25.55/4   27.20/4   29.18/4   30.55/4   32.40/4   33.22/4   35.34/4   36.48/4   37.01/4  
    UKS Orientuś Łódź                     5.33/5    2.04/5    4.50/6    4.47/5    6.51/7    1.50/8    1.25/10   1.58/11   1.37/12   1.45/3    0.42/5    2.12/8    1.14/7    0.13/1* 
  5 Lekan Lidia                    37.48  6.48/9    9.02/8   13.23/7   19.12/8   25.03/6   26.47/5   28.05/5   30.03/5   31.32/5   33.27/5   34.07/5   36.13/5   37.34/5   37.48/5  
    UKS Azymut Siedliska                  6.48/9    2.14/7    4.21/4    5.49/12   5.51/3    1.44/4    1.18/8    1.58/11   1.29/10   1.55/9    0.40/4    2.06/4    1.21/14   0.14/3  
  6 Bek Aleksandra                 37.59  5.05/2    7.35/3   12.05/3   17.29/6   25.12/8   27.00/6   28.26/6   30.25/6   31.45/6   33.37/6   34.14/6   36.29/6   37.44/6   37.59/6  
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           5.05/2    2.30/11   4.30/5    5.24/8    7.43/12   1.48/5    1.26/11   1.59/13   1.20/7    1.52/8    0.37/2    2.15/9    1.15/8    0.15/6  
  7 Kulas Joanna                   40.19  5.11/3    6.48/2   10.44/2   17.06/3   25.00/5   27.32/8   29.01/7   31.00/8   32.50/8   34.57/7   35.51/7   38.45/7   40.02/7   40.19/7  
    UKS Arkady Raszków                    5.11/3    1.37/2    3.56/2    6.22/14   7.54/13   2.32/13   1.29/12   1.59/13   1.50/16   2.07/12   0.54/12   2.54/15   1.17/11   0.17/13 
  8 Kalitka Katarzyna              43.43  6.22/7    8.20/6   12.27/4   17.43/7   25.11/7   27.11/7   29.01/7   30.58/7   32.41/7   37.51/8   38.56/8   42.00/8   43.27/8   43.43/8  
    HKS Azymut Mochy                      6.22/7    1.58/4    4.07/3    5.16/7    7.28/11   2.00/11   1.50/14   1.57/9    1.43/14   5.10/16   1.05/14   3.04/16   1.27/16   0.16/12 
  9 Hornik Aleksandra              46.24  9.47/11  11.18/10  23.23/12  28.35/11  34.10/11  35.32/11  36.53/11  38.37/9   39.53/9   41.23/9   42.27/9   44.49/9   46.06/9   46.24/9  
    WKS Grunwald Poznań                   9.47/11   1.31/1*  12.05/16   5.12/6    5.35/2    1.22/1*   1.21/9    1.44/4    1.16/2    1.30/2    1.04/13   2.22/11   1.17/11   0.18/15 
 10 Kaźmierczak Marzena            46.57 12.32/15  14.52/15  20.22/10  25.56/10  32.49/9   34.59/10  36.29/9   38.57/11  40.35/11  42.32/11  43.17/10  45.28/10  46.43/10  46.57/10 
    UKS Orientuś Łódź                    12.32/15   2.20/9    5.30/9    5.34/9    6.53/8    2.10/12   1.30/13   2.28/16   1.38/13   1.57/11   0.45/9    2.11/7    1.15/8    0.14/3  
 11 Magierska Zuzanna              48.08 10.26/12  12.48/12  24.17/14  30.05/13  35.58/12  37.46/12  39.01/12  40.43/12  42.14/12  44.24/12  45.03/12  46.53/11  47.53/11  48.08/11 
    UKS Orientuś Łódź                    10.26/12   2.22/10  11.29/15   5.48/11   5.53/4    1.48/5    1.15/5    1.42/3    1.31/11   2.10/13   0.39/3    1.50/1*   1.00/1*   0.15/6  
 12 Sikora Marcelina               48.39 10.52/14  13.01/13  24.18/15  30.14/14  36.17/13  38.08/13  39.17/13  41.08/13  42.27/13  44.37/13  45.19/13  47.18/12  48.24/12  48.39/12 
    MKS Start Lublin                     10.52/14   2.09/6   11.17/14   5.56/13   6.03/5    1.51/9    1.09/1*   1.51/8    1.19/6    2.10/13   0.42/5    1.59/3    1.06/4    0.15/6  
 13 Jankowska Joanna               48.56  6.29/8    9.49/9   20.03/9   25.37/9   32.51/10  34.44/9   36.46/10  38.43/10  39.59/10  41.48/10  44.52/11  47.23/13  48.41/13  48.56/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             6.29/8    3.20/14  10.14/13   5.34/9    7.14/10   1.53/10   2.02/15   1.57/9    1.16/2    1.49/5    3.04/16   2.31/12   1.18/13   0.15/6  
 14 Drab Magdalena                 54.50  8.26/10  11.53/11  21.57/11  29.56/12  38.35/14  44.12/14  45.27/14  47.12/14  48.40/14  50.29/14  51.15/14  53.35/14  54.35/14  54.50/14 
    MUKS Junior Ochędzyn                  8.26/10   3.27/15  10.04/12   7.59/16   8.39/15   5.37/15   1.15/5    1.45/5    1.28/9    1.49/5    0.46/10   2.20/10   1.00/1*   0.15/6  
 15 Teichert Magdalena             57.12 10.44/13  13.57/14  23.47/13  31.38/15  40.33/15  46.14/15  47.25/15  49.10/15  50.35/15  52.25/15  53.07/15  55.39/15  56.54/15  57.12/15 
    HKS Azymut Mochy                     10.44/13   3.13/13   9.50/11   7.51/15   8.55/16   5.41/16   1.11/3    1.45/5    1.25/8    1.50/7    0.42/5    2.32/13   1.15/8    0.18/15 
 16 Mirecka Katarzyna              63.25 22.44/16  26.38/16  34.50/16  39.32/16  47.27/16  50.05/16  52.10/16  54.17/16  56.03/16  57.59/16  59.04/16  61.43/16  63.08/16  63.25/16 
    HKS Azymut Mochy                     22.44/16   3.54/16   8.12/10   4.42/4    7.55/14   2.38/14   2.05/16   2.07/15   1.46/15   1.56/10   1.05/14   2.39/14   1.25/15   0.17/13 
    Cych Weronika              NKl        4.20/     5.54/     9.11/    12.24/    19.10/    20.46/    21.44/    23.23/    24.46/    26.36/    27.11/         /    28.51/    29.03/   
    WKS Śląsk Wrocław                     4.20/     1.34/     3.17/     3.13/     6.46/     1.36/     0.58/     1.39/     1.23/     1.50/     0.35/         /         /     0.12/   
    Król Jadwiga               NKl        5.21/     8.44/    22.16/    33.50/    42.37/    48.17/    49.28/    51.26/    52.50/    54.33/    55.33/         /    58.18/    58.33/   
    UKS Orka Gdynia                       5.21/     3.23/    13.32/    11.34/     8.47/     5.40/     1.11/     1.58/     1.24/     1.43/     1.00/         /         /     0.15/   
    Gruchała Natalia           NKl        5.43/     8.41/    17.16/    21.44/    26.54/    28.56/    30.18/    32.12/    33.43/    36.55/    37.29/         /    39.28/    39.43/   
    UKS Orka Gdynia                       5.43/     2.58/     8.35/     4.28/     5.10/     2.02/     1.22/     1.54/     1.31/     3.12/     0.34/         /         /     0.15/   
    Dzik Justyna               NKl        6.15/     9.34/    19.48/    25.23/    32.34/    34.32/    36.44/    38.40/    40.45/    42.53/    44.08/         /    46.28/    46.47/   
    MUKS Gliwice                          6.15/     3.19/    10.14/     5.35/     7.11/     1.58/     2.12/     1.56/     2.05/     2.08/     1.15/         /         /     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.7km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-82      3-61      4-67      5-41      6-46      7-47      8-49      9-33     10-34     11-35     12-37     13-72     14-64     15-65     16-99    
  1 Drągowska Maria                46.01  6.15/2    9.24/4   13.16/2   15.03/2   17.51/2   22.28/2   27.50/1*  35.31/1*  37.29/1*  39.18/1*  40.37/1*  42.07/1*  42.55/1*  44.04/1*  45.15/1*  45.47/1*  46.01/1* 
    UKS Victoria Józefów                  6.15/2    3.09/6    3.52/2    1.47/1*   2.48/2    4.37/1*   5.22/3    7.41/9    1.58/1*   1.49/2    1.19/2    1.30/2    0.48/9    1.09/3    1.11/3    0.32/2    0.14/3  
  2 Galla Katarzyna                50.33  6.29/4    9.10/3   12.46/1*  14.39/1*  17.34/1*  22.17/1*  31.32/2   36.42/2   39.08/2   41.38/2   43.20/2   45.38/2   46.28/2   47.46/2   49.34/2   50.19/2   50.33/2  
    HKS Azymut Mochy                      6.29/4    2.41/2    3.36/1*   1.53/3    2.55/4    4.43/3    9.15/13   5.10/1*   2.26/5    2.30/10   1.42/10   2.18/11   0.50/10   1.18/10   1.48/11   0.45/13   0.14/3  
  3 Stankiewicz Agata              51.19  6.11/1*   8.53/1*  19.03/6   21.18/6   25.28/6   30.32/5   35.25/4   40.41/4   42.39/4   44.24/4   45.44/4   47.09/3   48.27/4   49.32/4   50.38/3   51.06/3   51.19/3  
    UKS Orientuś Łódź                     6.11/1*   2.42/3   10.10/10   2.15/5    4.10/10   5.04/8    4.53/1*   5.16/2    1.58/1*   1.45/1*   1.20/3    1.25/1*   1.18/13   1.05/2    1.06/1*   0.28/1*   0.13/1* 
  4 Kasza Izabela                  51.50  7.52/6   10.36/5   17.21/4   19.10/4   22.32/4   27.35/3   32.58/3   39.01/3   41.28/3   43.43/3   45.20/3   47.16/4   47.59/3   49.14/3   50.56/4   51.34/4   51.50/4  
    UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik          7.52/6    2.44/4    6.45/7    1.49/2    3.22/8    5.03/6    5.23/4    6.03/4    2.27/6    2.15/9    1.37/9    1.56/9    0.43/5    1.15/8    1.42/10   0.38/11   0.16/10 
  5 Żebrowska Barbara              53.38  6.25/3    9.00/2   21.07/9   23.53/8   26.15/8   30.54/6   36.27/6   42.59/6   45.05/6   46.58/6   48.15/6   50.08/6   50.45/6   51.45/5   52.52/5   53.24/5   53.38/5  
    UKS Victoria Józefów                  6.25/3    2.35/1*  12.07/12   2.46/11   2.22/1*   4.39/2    5.33/6    6.32/6    2.06/3    1.53/3    1.17/1*   1.53/5    0.37/1*   1.00/1*   1.07/2    0.32/2    0.14/3  
  6 Karbowiak Iga                  53.53  8.08/8   10.57/6   20.52/8   23.24/7   26.14/7   31.25/7   36.49/7   42.43/5   44.53/5   46.47/5   48.07/5   50.00/5   50.40/5   51.50/6   53.06/6   53.38/6   53.53/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     8.08/8    2.49/5    9.55/9    2.32/9    2.50/3    5.11/9    5.24/5    5.54/3    2.10/4    1.54/4    1.20/3    1.53/5    0.40/4    1.10/5    1.16/4    0.32/2    0.15/6  
  7 Garczarek Justyna              56.00  7.51/5   11.12/7   16.29/3   18.47/3   21.54/3   30.15/4   35.56/5   43.03/7   45.46/7   47.46/7   49.28/7   51.59/7   52.42/7   53.52/7   55.12/7   55.45/7   56.00/7  
    Polski Związek Radioorientacji Sport  7.51/5    3.21/7    5.17/5    2.18/7    3.07/5    8.21/12   5.41/7    7.07/8    2.43/11   2.00/6    1.42/10   2.31/13   0.43/5    1.10/5    1.20/7    0.33/6    0.15/6  
  8 Kaźmierczak Aneta              58.12  8.48/9   12.31/9   17.33/5   21.06/5   25.27/5   32.10/8   39.31/8   46.26/8   48.53/8   51.02/8   52.31/8   54.11/8   54.49/8   56.09/8   57.26/8   57.59/8   58.12/8  
    UKS Orientuś Łódź                     8.48/9    3.43/9    5.02/4    3.33/12   4.21/11   6.43/11   7.21/9    6.55/7    2.27/6    2.09/8    1.29/7    1.40/3    0.38/2    1.20/11   1.17/6    0.33/6    0.13/1* 
  9 Bartsch Alexandra              62.08  7.58/7   11.55/8   24.01/10  26.06/9   30.10/10  36.09/10  41.22/9   47.34/9   50.31/9   53.06/9   54.53/9   56.56/9   57.51/9   59.16/9   61.11/9   61.52/9   62.08/9  
    Berliner TSC                          7.58/7    3.57/10  12.06/11   2.05/4    4.04/9    5.59/10   5.13/2    6.12/5    2.57/13   2.35/12   1.47/13   2.03/10   0.55/12   1.25/13   1.55/13   0.41/12   0.16/10 
 10 Bartosiak Paulina              65.17  9.36/10  14.17/11  20.22/7   26.35/10  29.42/9   34.27/9   42.56/10  51.09/10  53.56/10  56.44/10  58.26/10  60.19/10  61.11/10  62.34/10  64.26/10  65.00/10  65.17/10 
    WKS Gwardia Warszawa                  9.36/10   4.41/12   6.05/6    6.13/13   3.07/5    4.45/4    8.29/11   8.13/11   2.47/12   2.48/13   1.42/10   1.53/5    0.52/11   1.23/12   1.52/12   0.34/8    0.17/12 
 11 Stec Gabriela                  68.00  9.59/11  13.27/10  27.12/12  29.35/12  32.43/11  37.29/11  44.07/11  55.07/11  57.46/11  60.19/11  61.53/11  63.43/11  64.27/11  65.43/11  67.06/11  67.43/11  68.00/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     9.59/11   3.28/8   13.45/13   2.23/8    3.08/7    4.46/5    6.38/8   11.00/13   2.39/10   2.33/11   1.34/8    1.50/4    0.44/7    1.16/9    1.23/9    0.37/10   0.17/12 
 12 Filipczak Jagoda               69.30 16.56/13  21.59/13  29.26/13  32.09/13  36.49/13  41.52/12  49.38/12  57.43/12  60.12/12  62.16/12  63.42/12  65.35/12  66.14/12  67.23/12  68.43/12  69.15/12  69.30/12 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.       16.56/13   5.03/13   7.27/8    2.43/10   4.40/12   5.03/6    7.46/10   8.05/10   2.29/9    2.04/7    1.26/6    1.53/5    0.39/3    1.09/3    1.20/7    0.32/2    0.15/6  
 13 Burdyna Dominika               74.43 16.42/12  21.08/12  26.01/11  28.18/11  33.42/12  44.26/13  53.16/13  62.27/13  64.55/13  66.53/13  68.13/13  70.38/13  71.23/13  72.37/13  73.53/13  74.28/13  74.43/13 
    UKS Tukan Iwiny                      16.42/12   4.26/11   4.53/3    2.17/6    5.24/13  10.44/13   8.50/12   9.11/12   2.28/8    1.58/5    1.20/3    2.25/12   0.45/8    1.14/7    1.16/4    0.35/9    0.15/6  
    Jędrzejewska Kinga         NKl       14.28/    18.11/         /         /         /    27.59/    38.59/    44.40/    46.56/    49.38/    51.19/    53.31/    54.23/    55.45/    57.41/    58.22/    58.39/   
    WKS Gwardia Warszawa                 14.28/     3.43/         /         /         /         /    11.00/     5.41/     2.16/     2.42/     1.41/     2.12/     0.52/     1.22/     1.56/     0.41/     0.17/   
    Świech Wiktoria            NKl       13.50/    17.32/         /         /         /    27.15/    37.37/    43.58/    46.17/    48.59/    50.36/    52.52/    53.41/    55.04/    56.59/    57.39/    57.53/   
    UKS Orientuś Łódź                    13.50/     3.42/         /         /         /         /    10.22/     6.21/     2.19/     2.42/     1.37/     2.16/     0.49/     1.23/     1.55/     0.40/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         5.6km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-47      3-56      4-61      5-41      6-52      7-42      8-83      9-38     10-33     11-34     12-35     13-37     14-53     15-54     16-99    
  1 Kulczycka Dominika             49.54  4.22/1*   7.21/1*  10.31/1*  14.53/1*  18.37/1*  22.30/1*  31.37/1*  36.48/1*  38.03/1*  41.02/1*  42.50/1*  44.09/1*  45.49/1*  47.25/1*  48.36/1*  49.41/1*  49.54/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 4.22/1*   2.59/1*   3.10/1*   4.22/1*   3.44/1*   3.53/1*   9.07/1*   5.11/1*   1.15/2    2.59/2    1.48/2    1.19/2    1.40/2    1.36/2    1.11/2    1.05/1*   0.13/1* 
  2 Kołodziej Paulina              56.25  5.04/2    8.24/2   13.17/2   18.34/2   23.03/2   26.58/2   37.31/2   43.21/2   44.32/2   47.28/2   49.13/2   50.28/2   52.06/2   53.41/2   54.47/2   56.05/2   56.25/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     5.04/2    3.20/2    4.53/2    5.17/2    4.29/2    3.55/2   10.33/2    5.50/2    1.11/1*   2.56/1*   1.45/1*   1.15/1*   1.38/1*   1.35/1*   1.06/1*   1.18/2    0.20/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.6km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-47      3-56      4-61      5-41      6-52      7-42      8-83      9-38     10-33     11-34     12-35     13-37     14-53     15-54     16-99    
  1 Wieleba Marlena                48.48  4.07/4    7.20/4   10.17/2   14.34/1*  19.08/1*  22.33/2   31.15/1*  36.39/2   38.04/2   40.37/2   42.13/2   43.25/2   44.51/2   46.23/1*  47.35/1*  48.34/1*  48.48/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    4.07/4    3.13/5    2.57/1*   4.17/1*   4.34/7    3.25/2    8.42/2    5.24/3    1.25/4    2.33/1*   1.36/1*   1.12/2    1.26/1*   1.32/1*   1.12/5    0.59/2    0.14/2  
  2 Kulicka Agata                  49.04  3.54/1*   7.12/3   10.57/4   15.21/3   19.19/3   22.53/3   31.26/2   36.03/1*  37.35/1*  40.09/1*  41.45/1*  43.01/1*  44.37/1*  46.50/2   47.46/2   48.49/2   49.04/2  
    MKS Pogoń Siedlce                     3.54/1*   3.18/6    3.45/6    4.24/2    3.58/3    3.34/4    8.33/1*   4.37/2    1.32/6    2.34/2    1.36/1*   1.16/3    1.36/2    2.13/8    0.56/1*   1.03/3    0.15/4  
  3 Lajn Daria                     55.12  3.54/1*   6.58/1*  10.08/1*  15.40/4   19.31/4   22.58/4   32.13/3   39.38/3   40.59/3   44.52/3   46.42/3   47.51/3   49.33/3   52.47/4   53.48/4   54.58/3   55.12/3  
    UKS Azymut Pabianice                  3.54/1*   3.04/1*   3.10/3    5.32/5    3.51/1*   3.27/3    9.15/3    7.25/10   1.21/2    3.53/11   1.50/5    1.09/1*   1.42/5    3.14/14   1.01/2    1.10/5    0.14/2  
  4 Wicha Małgorzata               55.16  6.33/12   9.40/8   12.42/5   17.22/5   21.35/5   25.22/5   34.50/5   41.16/4   42.54/4   45.49/4   47.38/4   48.57/4   50.41/4   52.19/3   53.45/3   54.58/3   55.16/4  
    WKS Wawel Kraków                      6.33/12   3.07/3    3.02/2    4.40/3    4.13/6    3.47/5    9.28/4    6.26/8    1.38/10   2.55/6    1.49/4    1.19/5    1.44/6    1.38/2    1.26/11   1.13/6    0.18/9  
  5 Haniszewska Angelika           55.27  3.58/3    7.08/2   10.30/3   15.17/2   19.17/2   22.21/1*  34.05/4   42.43/5   43.50/5   46.28/5   48.11/5   49.28/5   51.06/5   53.06/5   54.07/5   55.11/5   55.27/5  
    UKS Tukan Iwiny                       3.58/3    3.10/4    3.22/4    4.47/4    4.00/4    3.04/1*  11.44/7    8.38/12   1.07/1*   2.38/3    1.43/3    1.17/4    1.38/3    2.00/6    1.01/2    1.04/4    0.16/5  
  6 Dura Magdalena                 57.32  5.53/9    9.53/10  14.07/8   19.50/7   23.46/7   28.01/7   38.22/6   43.52/6   45.28/6   48.18/6   50.15/6   51.34/6   53.15/6   55.05/6   56.19/6   57.15/6   57.32/6  
    MKS Pogoń Siedlce                     5.53/9    4.00/9    4.14/9    5.43/6    3.56/2    4.15/8   10.21/5    5.30/4    1.36/8    2.50/5    1.57/7    1.19/5    1.41/4    1.50/4    1.14/6    0.56/1*   0.17/7  
  7 Kruczek Anna                   61.37  5.15/7    9.25/6   12.56/7   18.55/6   23.00/6   26.53/6   38.35/7   45.00/7   46.49/7   50.21/7   52.48/7   54.25/7   56.11/7   58.57/7   60.04/7   61.21/7   61.37/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     5.15/7    4.10/10   3.31/5    5.59/7    4.05/5    3.53/6   11.42/6    6.25/7    1.49/12   3.32/9    2.27/11   1.37/11   1.46/7    2.46/13   1.07/4    1.17/9    0.16/5  
  8 Rychlá Pavla                   65.22  7.22/14  10.27/11  14.13/10  20.40/9   26.20/9   31.22/9   43.38/8   49.18/8   50.49/8   54.17/8   56.28/8   57.57/8   59.53/8   62.10/8   63.37/8   65.02/8   65.22/8  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               7.22/14   3.05/2    3.46/7    6.27/8    5.40/11   5.02/12  12.16/10   5.40/5    1.31/5    3.28/8    2.11/8    1.29/9    1.56/9    2.17/10   1.27/12   1.25/11   0.20/13 
  9 Wysocka Malwina                66.20  5.07/6    9.36/7   14.12/9   22.24/11  27.24/10  32.42/10  45.00/9   51.17/9   53.04/9   56.15/9   58.29/9   59.55/9   61.42/9   63.26/9   64.46/9   66.02/9   66.20/9  
    UKS Kometa Gliwice                    5.07/6    4.29/11   4.36/12   8.12/14   5.00/9    5.18/13  12.18/11   6.17/6    1.47/11   3.11/7    2.14/10   1.26/8    1.47/8    1.44/3    1.20/8    1.16/8    0.18/9  
 10 Lubak Kamila                   69.15  5.04/5    8.36/5   12.51/6   20.06/8   25.21/8   29.35/8   48.36/11  53.11/10  54.32/10  57.18/10  59.14/10  60.33/10  64.40/10  66.31/10  67.49/10  69.02/10  69.15/10 
    WKS Śląsk Wrocław                     5.04/5    3.32/7    4.15/10   7.15/11   5.15/10   4.14/7   19.01/13   4.35/1*   1.21/2    2.46/4    1.56/6    1.19/5    4.07/15   1.51/5    1.18/7    1.13/6    0.13/1* 
 11 Majasow Agata                  73.44  6.00/10   9.50/9   17.41/13  24.34/12  29.19/11  33.57/11  46.44/10  55.50/11  57.24/11  61.26/11  63.54/11  65.39/11  68.06/11  70.19/11  71.41/11  73.23/11  73.44/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     6.00/10   3.50/8    7.51/14   6.53/9    4.45/8    4.38/9   12.47/12   9.06/13   1.34/7    4.02/12   2.28/12   1.45/13   2.27/13   2.13/8    1.22/9    1.42/14   0.21/15 
 12 Trojecka Marta                 75.22  7.11/13  11.51/13  17.34/12  25.42/13  32.26/13  37.19/12  49.25/12  57.58/12  60.11/12  64.19/12  66.30/12  68.05/12  70.06/12  72.14/12  73.36/12  75.02/12  75.22/12 
    WKS Gwardia Warszawa                  7.11/13   4.40/12   5.43/13   8.08/13   6.44/12   4.53/10  12.06/8    8.33/11   2.13/14   4.08/13   2.11/8    1.35/10   2.01/11   2.08/7    1.22/9    1.26/12   0.20/13 
 13 Piekielna Angelika             93.07 14.24/15  24.58/14  29.05/14  37.12/14  52.00/14  57.00/14  69.08/13  75.51/13  77.28/13  81.01/13  83.47/13  85.29/13  87.27/13  89.56/13  91.31/13  92.50/13  93.07/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                 14.24/15  10.34/14   4.07/8    8.07/12  14.48/14   5.00/11  12.08/9    6.43/9    1.37/9    3.33/10   2.46/13   1.42/12   1.58/10   2.29/12   1.35/14   1.19/10   0.17/7  
 14 Wrzesińska Agnieszka          126.37  5.41/8   10.41/12  15.03/11  22.11/10  31.03/12  48.32/13  92.49/15 103.19/14 105.31/14 111.21/14 114.30/14 116.28/14 118.37/14 123.05/14 124.38/14 126.18/14 126.37/14 
    Indywidualnie                         5.41/8    5.00/13   4.22/11   7.08/10   8.52/13  17.29/15  44.17/15  10.30/14   2.12/13   5.50/15   3.09/15   1.58/15   2.09/12   4.28/15   1.33/13   1.40/13   0.19/12 
 15 Maćkowiak Agata               128.27  6.18/11  27.54/15  36.34/15  46.08/15  62.22/15  68.17/15  92.31/14 107.57/15 110.23/15 114.49/15 117.46/15 119.33/15 122.08/15 124.29/15 126.15/15 128.09/15 128.27/15 
    Śląsk O-Team                          6.18/11  21.36/15   8.40/15   9.34/15  16.14/15   5.55/14  24.14/14  15.26/15   2.26/15   4.26/14   2.57/14   1.47/14   2.35/14   2.21/11   1.46/15   1.54/15   0.18/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.8km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-70      3-82      4-68      5-67      6-61      7-56      8-47      9-71     10-33     11-34     12-35     13-37     14-64     15-65     16-99    
  1 Paterek Honorata               44.05  1.58/1*   4.07/1*   6.21/1*  12.55/1*  15.29/1*  19.44/2   23.53/2   27.51/2   33.32/1*  35.09/1*  37.08/1*  38.32/1*  40.13/1*  41.53/1*  43.15/1*  43.50/1*  44.05/1* 
    HKS Azymut Mochy                      1.58/1*   2.09/2    2.14/4    6.34/3    2.34/2    4.15/3    4.09/1*   3.58/4    5.41/3    1.37/3    1.59/4    1.24/2    1.41/1*   1.40/4    1.22/1*   0.35/3    0.15/2  
  2 Włodarczyk Anna                44.50  3.17/6    5.20/4    7.19/3   13.36/3   16.01/2   20.42/3   25.12/3   28.42/3   34.04/2   35.40/2   37.36/2   39.10/2   40.58/2   42.31/2   43.58/2   44.33/2   44.50/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.17/6    2.03/1*   1.59/2    6.17/2    2.25/1*   4.41/4    4.30/3    3.30/1*   5.22/1*   1.36/2    1.56/3    1.34/4    1.48/3    1.33/3    1.27/2    0.35/3    0.17/3  
  3 Biolik Agnieszka               46.59  2.23/3    5.07/3    7.20/4   13.21/2   17.10/4   21.12/4   25.49/4   29.34/4   35.13/3   37.42/3   39.23/3   40.44/3   42.55/3   44.27/3   46.17/3   46.47/3   46.59/3  
    UNTS Warszawa                         2.23/3    2.44/4    2.13/3    6.01/1*   3.49/4    4.02/2    4.37/4    3.45/3    5.39/2    2.29/6    1.41/1*   1.21/1*   2.11/4    1.32/2    1.50/5    0.30/2    0.12/1* 
  4 Drobna Anna                    48.24  2.14/2    4.50/2    6.21/1*  13.56/4   16.32/3   19.00/1*  23.22/1*  26.58/1*  38.26/4   39.45/4   41.36/4   43.03/4   44.47/4   46.04/4   47.33/4   48.01/4   48.24/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.14/2    2.36/3    1.31/1*   7.35/4    2.36/3    2.28/1*   4.22/2    3.36/2   11.28/5    1.19/1*   1.51/2    1.27/3    1.44/2    1.17/1*   1.29/3    0.28/1*   0.23/6  
  5 Szymańska Zuzanna              82.59  2.52/5    5.44/5    8.55/5   17.55/5   39.27/6   44.20/6   52.35/6   58.22/6   68.34/6   70.43/6   73.06/5   75.02/5   77.57/5   80.23/5   81.55/5   82.42/5   82.59/5  
    Indywidualnie                         2.52/5    2.52/5    3.11/5    9.00/5   21.32/7    4.53/5    8.15/6    5.47/5   10.12/4    2.09/4    2.23/5    1.56/5    2.55/5    2.26/5    1.32/4    0.47/6    0.17/3  
  6 Spiliszewska Róża              85.07  2.42/4    6.04/6   10.23/6   28.12/6   32.33/5   38.01/5   46.00/5   53.04/5   66.11/5   69.00/5   73.20/6   75.38/6   78.37/6   81.13/6   83.31/6   84.47/6   85.07/6  
    KS Artemis Wrocław                    2.42/4    3.22/7    4.19/7   17.49/6    4.21/5    5.28/6    7.59/5    7.04/7   13.07/6    2.49/7    4.20/7    2.18/6    2.59/6    2.36/7    2.18/6    1.16/7    0.20/5  
  7 Nitsch Joanna                 108.22  6.09/7    9.26/7   13.39/7   36.09/7   48.04/7   54.31/7   63.44/7   70.16/7   88.22/7   90.39/7   93.44/7   98.07/7  101.17/7  103.45/7  107.12/7  107.55/7  108.22/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  6.09/7    3.17/6    4.13/6   22.30/7   11.55/6    6.27/7    9.13/7    6.32/6   18.06/7    2.17/5    3.05/6    4.23/7    3.10/7    2.28/6    3.27/7    0.43/5    0.27/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         4.8km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-70      3-82      4-68      5-67      6-61      7-56      8-47      9-71     10-33     11-34     12-35     13-37     14-64     15-65     16-99    
  1 Cornelia Eckardt               43.16  2.06/1*   4.22/1*   6.13/1*  14.03/1*  16.54/1*  20.10/1*  24.46/1*  27.49/1*  32.51/1*  34.22/1*  36.25/1*  37.47/1*  39.31/1*  41.00/1*  42.20/1*  42.57/1*  43.16/1* 
    USV TU Dresden                        2.06/1*   2.16/1*   1.51/1*   7.50/4    2.51/1*   3.16/3    4.36/1*   3.03/1*   5.02/1*   1.31/1*   2.03/1*   1.22/1*   1.44/1*   1.29/1*   1.20/1*   0.37/2    0.19/3  
  2 Koucka Ivana                   57.22  3.14/3    5.51/3    8.38/3   15.39/2   19.10/2   22.06/2   27.19/2   30.58/2   45.35/3   47.26/3   49.30/3   50.55/3   53.00/3   54.53/2   56.29/2   57.04/2   57.22/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.14/3    2.37/2    2.47/3    7.01/1*   3.31/3    2.56/1*   5.13/3    3.39/2   14.37/6    1.51/2    2.04/2    1.25/2    2.05/3    1.53/2    1.36/2    0.35/1*   0.18/2  
  3 Tarnowska Ewa                  58.14  2.35/2    5.29/2    8.06/2   15.54/3   20.09/3   24.34/3   31.42/3   36.46/3   43.49/2   45.54/2   48.22/2   50.10/2   52.55/2   55.10/3   57.07/3   57.54/3   58.14/3  
    MKS Start Lublin                      2.35/2    2.54/3    2.37/2    7.48/3    4.15/4    4.25/4    7.08/4    5.04/4    7.03/2    2.05/4    2.28/4    1.48/4    2.45/5    2.15/4    1.57/3    0.47/4    0.20/4  
  4 Słomska Hanna                  63.03  9.56/6   13.09/6   16.15/6   23.52/5   27.17/4   30.26/4   35.15/4   39.24/4   47.04/4   49.02/4   51.28/4   53.02/4   54.50/4   60.00/4   62.05/4   62.48/4   63.03/4  
    UKS Orka Gdynia                       9.56/6    3.13/4    3.06/4    7.37/2    3.25/2    3.09/2    4.49/2    4.09/3    7.40/3    1.58/3    2.26/3    1.34/3    1.48/2    5.10/6    2.05/4    0.43/3    0.15/1* 
  5 Kurzyp Anna                    77.57  5.20/5    8.47/5   12.10/4   21.24/4   29.59/5   36.00/5   43.48/5   52.44/5   60.43/5   62.55/5   66.23/5   68.21/5   70.48/5   72.57/5   75.55/5   77.25/5   77.57/5  
    Indywidualnie                         5.20/5    3.27/5    3.23/5    9.14/5    8.35/6    6.01/5    7.48/5    8.56/6    7.59/4    2.12/5    3.28/5    1.58/5    2.27/4    2.09/3    2.58/6    1.30/6    0.32/6  
  6 Douchova Jaroslava             97.39  4.26/4    8.03/4   15.36/5   29.57/6   37.13/6   45.06/6   57.17/6   65.43/6   77.08/6   79.54/6   83.59/6   87.47/6   91.04/6   93.42/6   96.07/6   97.15/6   97.39/6  
    TJ START Náchod                       4.26/4    3.37/6    7.33/6   14.21/6    7.16/5    7.53/6   12.11/6    8.26/5   11.25/5    2.46/6    4.05/6    3.48/6    3.17/6    2.38/5    2.25/5    1.08/5    0.24/5  
    Wańczyk Magdalena          NKl        3.09/     5.34/     8.01/    15.51/    19.55/    24.44/    30.55/    35.14/    41.15/    43.13/    45.10/    46.37/    48.34/    50.38/         /    51.39/    51.57/   
    LKS Ostrowianka Ostrów Maz.           3.09/     2.25/     2.27/     7.50/     4.04/     4.49/     6.11/     4.19/     6.01/     1.58/     1.57/     1.27/     1.57/     2.04/         /         /     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         4.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-70      3-38      4-82      5-56      6-47      7-58      8-32      9-33     10-34     11-35     12-37     13-72     14-54     15-99    
  1 Hornik Alicja                  43.05  2.34/2    7.55/4   10.12/4   12.25/4   17.38/4   21.16/4   27.36/1*  30.48/1*  32.13/1*  34.32/1*  36.09/1*  38.13/1*  39.02/1*  41.21/1*  42.45/1*  43.05/1* 
    WKS Grunwald Poznań                   2.34/2    5.21/5    2.17/1*   2.13/2    5.13/4    3.38/1*   6.20/1*   3.12/1*   1.25/2    2.19/2    1.37/3    2.04/1*   0.49/1*   2.19/1*   1.24/2    0.20/3  
  2 Czerkawska Urszula             44.28  3.15/4    7.02/3    9.20/2   11.50/2   16.55/3   21.07/2   27.42/2   31.13/2   32.31/2   34.48/2   36.23/2   38.41/2   39.35/2   42.30/2   44.10/2   44.28/2  
    MUKS Gliwice                          3.15/4    3.47/1*   2.18/2    2.30/3    5.05/3    4.12/2    6.35/2    3.31/2    1.18/1*   2.17/1*   1.35/1*   2.18/2    0.54/3    2.55/3    1.40/5    0.18/1* 
  3 Rückerová Olga                 47.03  2.27/1*   6.31/1*   9.11/1*  11.21/1*  15.11/1*  19.50/1*  28.25/3   32.38/3   34.20/3   36.39/3   38.35/3   41.15/3   42.12/3   45.22/3   46.45/3   47.03/3  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.27/1*   4.04/2    2.40/4    2.10/1*   3.50/1*   4.39/4    8.35/4    4.13/3    1.42/5    2.19/2    1.56/5    2.40/5    0.57/4    3.10/5    1.23/1*   0.18/1* 
  4 Cabalkova Ivana                48.21  2.34/2    6.56/2    9.39/3   12.11/3   16.35/2   21.09/3   29.40/4   33.58/4   35.38/4   38.04/4   39.57/4   42.32/4   43.37/4   46.33/4   48.01/4   48.21/4  
    OB TJ Sokol Žamberk                   2.34/2    4.22/3    2.43/5    2.32/4    4.24/2    4.34/3    8.31/3    4.18/4    1.40/4    2.26/4    1.53/4    2.35/4    1.05/5    2.56/4    1.28/4    0.20/3  
  5 Peřinková Irena                82.28  3.55/5    8.42/5   11.15/5   14.16/5   21.54/5   28.51/5   64.34/5   68.59/5   70.32/5   73.02/5   74.38/5   77.09/5   78.02/5   80.41/5   82.05/5   82.28/5  
    BETA URSUS Orienteering               3.55/5    4.47/4    2.33/3    3.01/5    7.38/5    6.57/5   35.43/5    4.25/5    1.33/3    2.30/5    1.36/2    2.31/3    0.53/2    2.39/2    1.24/2    0.23/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         4.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-70      3-38      4-82      5-56      6-47      7-58      8-32      9-33     10-34     11-35     12-37     13-72     14-54     15-99    
  1 Movko Marina                   40.21  2.48/1*   5.58/1*   7.53/1*   9.58/1*  13.55/1*  18.15/1*  23.59/1*  27.24/1*  28.49/1*  31.10/1*  32.59/1*  35.16/1*  36.03/1*  38.32/1*  40.01/1*  40.21/1* 
    Kaliningrad                           2.48/1*   3.10/1*   1.55/1*   2.05/1*   3.57/1*   4.20/3    5.44/1*   3.25/1*   1.25/2    2.21/2    1.49/2    2.17/2    0.47/1*   2.29/2    1.29/2    0.20/2  
  2 Solovyeva Elena                51.44  3.37/2    7.31/2   10.29/2   13.10/2   18.14/2   23.11/2   32.04/2   37.01/2   38.21/2   40.39/2   42.33/2   45.14/2   46.36/2   49.42/2   51.23/2   51.44/2  
    Kaliningrad                           3.37/2    3.54/3    2.58/3    2.41/4    5.04/2    4.57/4    8.53/2    4.57/4    1.20/1*   2.18/1*   1.54/3    2.41/5    1.22/5    3.06/4    1.41/4    0.21/3  
  3 Yudova Elena                   65.50  4.14/3   10.24/3   14.02/4   18.10/4   23.24/3   30.06/3   41.19/3   46.55/3   49.25/3   53.54/3   57.33/3   59.47/3   60.48/3   63.34/3   65.23/3   65.50/3  
    Kaliningrad                           4.14/3    6.10/5    3.38/4    4.08/5    5.14/3    6.42/5   11.13/3    5.36/5    2.30/5    4.29/5    3.39/5    2.14/1*   1.01/3    2.46/3    1.49/5    0.27/5  
  4 Koblizkova Hana                75.23  6.58/5   10.56/5   13.03/3   15.26/3   29.40/4   33.47/4   58.49/4   62.36/4   64.11/4   66.32/4   68.10/4   70.35/4   71.26/4   73.47/4   75.05/4   75.23/4  
    OB TJ Sokol Žamberk                   6.58/5    3.58/4    2.07/2    2.23/3   14.14/4    4.07/1*  25.02/5    3.47/2    1.35/4    2.21/2    1.38/1*   2.25/3    0.51/2    2.21/1*   1.18/1*   0.18/1* 
  5 Jermanová Eva                  83.55  6.56/4   10.48/4   17.56/5   20.12/5   35.43/5   39.53/5   64.52/5   69.05/5   70.33/5   73.11/5   75.06/5   77.38/5   78.43/5   82.04/5   83.33/5   83.55/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.56/4    3.52/2    7.08/5    2.16/2   15.31/5    4.10/2   24.59/4    4.13/3    1.28/3    2.38/4    1.55/4    2.32/4    1.05/4    3.21/5    1.29/2    0.22/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         3.9km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-61      3-82      4-49      5-58      6-33      7-34      8-35      9-37     10-53     11-62     12-99    
  1 Biziuk Halina                  42.00  6.21/1*  13.37/1*  21.03/1*  23.53/1*  27.12/1*  30.03/1*  32.11/1*  33.37/1*  35.46/1*  39.35/1*  41.02/1*  41.44/1*  42.00/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    6.21/1*   7.16/1*   7.26/3    2.50/1*   3.19/4    2.51/1*   2.08/1*   1.26/1*   2.09/1*   3.49/4    1.27/2    0.42/1*   0.16/1* 
  2 Wysocka Jolanta                60.07 16.39/4   32.12/4   38.10/3   42.24/4   44.37/3   47.53/3   50.21/3   52.03/3   54.16/3   56.35/2   58.53/2   59.43/2   60.07/2  
    UKS Kometa Gliwice                   16.39/4   15.33/5    5.58/1*   4.14/3    2.13/1*   3.16/2    2.28/3    1.42/2    2.13/2    2.19/2    2.18/5    0.50/2    0.24/3  
  3 Langrova Eva                   60.55 14.58/3   24.11/3   38.56/4   42.16/3   44.44/4   48.56/4   51.15/4   53.09/4   56.13/4   58.23/3   59.42/3   60.33/3   60.55/3  
    TJ START Náchod                      14.58/3    9.13/2   14.45/5    3.20/2    2.28/2    4.12/3    2.19/2    1.54/3    3.04/3    2.10/1*   1.19/1*   0.51/3    0.22/2  
  4 Lhotská Radka                  63.29  9.47/2   23.02/2   29.52/2   34.06/2   37.27/2   42.18/2   45.30/2   47.53/2   51.10/2   60.06/4   61.47/4   63.04/4   63.29/4  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        9.47/2   13.15/3    6.50/2    4.14/3    3.21/5    4.51/4    3.12/4    2.23/4    3.17/4    8.56/5    1.41/3    1.17/5    0.25/4  
  5 Mikyskova Hana                 77.34 24.14/5   38.41/5   47.10/5   52.51/5   55.50/5   60.47/5   64.13/5   66.56/5   70.40/5   73.48/5   75.59/5   77.07/5   77.34/5  
    TJ START Náchod                      24.14/5   14.27/4    8.29/4    5.41/5    2.59/3    4.57/5    3.26/5    2.43/5    3.44/5    3.08/3    2.11/4    1.08/4    0.27/5  
    Robotkova Lenka            NKl            /         /    23.06/    28.27/    31.56/    36.36/    41.52/    45.24/    50.11/    54.07/    56.42/    58.42/    59.23/   
    TJ Spartak 1. Brněnská                    /         /         /     5.21/     3.29/     4.40/     5.16/     3.32/     4.47/     3.56/     2.35/     2.00/     0.41/   
    Jalova Marie               NKl        8.44/    21.39/    26.58/    29.35/    33.29/    37.10/    39.29/    41.12/         /    46.34/    48.31/    49.20/    49.40/   
    SK Radioklub Blansko                  8.44/    12.55/     5.19/     2.37/     3.54/     3.41/     2.19/     1.43/         /         /     1.57/     0.49/     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60         2.3km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-38      3-49      4-71      5-33      6-34      7-35      8-62      9-65     10-99    
  1 Stehnová Hana                  28.07  6.19/1*   9.18/1*  14.04/1*  16.14/1*  18.23/1*  20.54/1*  23.01/1*  24.47/1*  27.04/1*  27.48/1*  28.07/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.19/1*   2.59/1*   4.46/1*   2.10/1*   2.09/1*   2.31/1*   2.07/3    1.46/3    2.17/1*   0.44/1*   0.19/1* 
  2 Ehlova Iva                     33.28  8.05/3   12.00/2   17.12/2   19.55/2   23.10/2   26.10/2   28.01/2   29.33/2   31.59/2   33.03/2   33.28/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      8.05/3    3.55/2    5.12/2    2.43/3    3.15/3    3.00/3    1.51/2    1.32/1*   2.26/2    1.04/3    0.25/3  
  3 Rufferova Iva                  35.13  7.04/2   12.49/3   18.32/3   20.43/3   23.55/3   26.42/3   28.32/3   30.11/3   33.55/3   34.48/3   35.13/3  
    TJ START Náchod                       7.04/2    5.45/5    5.43/3    2.11/2    3.12/2    2.47/2    1.50/1*   1.39/2    3.44/5    0.53/2    0.25/3  
  4 Šťovíčková Zdeňka              47.19  9.01/4   13.38/4   21.28/4   30.05/4   33.35/4   37.41/4   40.42/4   42.40/4   45.45/4   46.55/4   47.19/4  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        9.01/4    4.37/3    7.50/4    8.37/5    3.30/4    4.06/4    3.01/4    1.58/4    3.05/4    1.10/4    0.24/2  
  5 Trzpil Danuta                  53.52 15.20/5   20.58/5   29.23/5   33.44/5   37.34/5   43.16/5   46.34/5   49.01/5   51.50/5   53.13/5   53.52/5  
    KS OK!Sport Warszawa                 15.20/5    5.38/4    8.25/5    4.21/4    3.50/5    5.42/5    3.18/5    2.27/5    2.49/3    1.23/5    0.39/5  
    Zielczyńska Helena         NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   102.48/   
    A-To-My                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       2.0km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-70      3-71      4-33      5-34      6-35      7-99    
  1 Jończy Kuba                    18.19  4.03/2    7.33/1*  11.24/1*  13.01/1*  15.22/1*  16.47/1*  18.03/1*  18.19/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.03/2    3.30/1*   3.51/2    1.37/1*   2.21/1*   1.25/2    1.16/2    0.16/1* 
  2 Pachnik Jędrzej                22.31  3.22/1*   8.59/2   13.15/3   15.47/3   19.01/2   20.43/2   22.12/2   22.31/2  
    UKS Tukan Iwiny                       3.22/1*   5.37/4    4.16/3    2.32/5    3.14/4    1.42/3    1.29/3    0.19/4  
  3 Rychlá Karolína                24.41  4.25/4    9.52/3   12.49/2   15.35/2   19.57/3   22.40/3   24.23/3   24.41/3  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               4.25/4    5.27/3    2.57/1*   2.46/7    4.22/9    2.43/10   1.43/4    0.18/2  
  4 Rzeńca Tomasz                  26.51  5.49/6   12.10/5   16.54/4   19.16/4   22.32/4   24.36/4   26.31/4   26.51/4  
    UKS Orientuś Łódź                     5.49/6    6.21/5    4.44/4    2.22/4    3.16/5    2.04/6    1.55/6    0.20/5  
  5 Kurzyp Michał                  27.55  4.59/5   12.06/4   18.44/6   20.57/6   23.35/5   25.31/5   27.31/5   27.55/5  
    Indywidualnie                         4.59/5    7.07/8    6.38/9    2.13/3    2.38/2    1.56/4    2.00/7    0.24/8  
  6 Kucia Jakub                    29.11  4.20/3   15.34/9   20.37/8   23.11/7   26.29/7   27.43/7   28.53/6   29.11/6  
    Dolny Śląsk                           4.20/3   11.14/11   5.03/5    2.34/6    3.18/6    1.14/1*   1.10/1*   0.18/2  
  7 Lewczuk Filip                  29.40  5.50/7   12.15/6   17.37/5   20.35/5   24.38/6   27.13/6   29.18/7   29.40/7  
    Indywidualnie                         5.50/7    6.25/6    5.22/6    2.58/8    4.03/7    2.35/9    2.05/9    0.22/7  
  8 Hyla Natalia                   32.57  7.05/9   13.44/8   20.06/7   23.43/8   28.04/8   30.28/9   32.31/8   32.57/8  
    UKS Azymek Zdzieszowice               7.05/9    6.39/7    6.22/8    3.37/10   4.21/8    2.24/7    2.03/8    0.26/10 
  9 Sporek Alicja                  33.09 12.43/12  17.14/10  23.06/10  25.08/10  28.21/9   30.24/8   32.44/9   33.09/9  
    UKS Orka Gdynia                      12.43/12   4.31/2    5.52/7    2.02/2    3.13/3    2.03/5    2.20/10   0.25/9  
 10 Krochmal Kinga                 37.55  6.21/8   13.42/7   20.39/9   24.17/9   30.54/10  34.16/10  37.28/10  37.55/10 
    WKS Gwardia Warszawa                  6.21/8    7.21/9    6.57/11   3.38/11   6.37/12   3.22/11   3.12/11   0.27/11 
 11 Kulpa-Michewicz Marta          44.42 11.30/11  19.15/11  26.08/11  30.08/11  35.51/11  40.14/11  43.43/11  44.42/11 
    MKS Paulinum Jelenia Góra            11.30/11   7.45/10   6.53/10   4.00/12   5.43/11   4.23/12   3.29/12   0.59/12 
 12 Mastela Hanna                  46.55  9.39/10  22.53/12  33.45/12  37.00/12  42.17/12  44.44/12  46.34/12  46.55/12 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          9.39/10  13.14/12  10.52/12   3.15/9    5.17/10   2.27/8    1.50/5    0.21/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.0km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-70      3-71      4-33      5-34      6-35      7-99    
  1 Biolik Emil                    20.47  3.09/2    7.48/1*  13.21/2   15.10/2   17.32/2   19.16/1*  20.31/1*  20.47/1* 
    UNTS Warszawa                         3.09/2    4.39/1*   5.33/5    1.49/4    2.22/5    1.44/5    1.15/3    0.16/2  
  2 Paterek Mikołaj                21.12  2.29/1*   9.39/2   13.08/1*  14.51/1*  17.00/1*  19.21/2   20.54/2   21.12/2  
    HKS Azymut Mochy                      2.29/1*   7.10/3    3.29/1*   1.43/3    2.09/3    2.21/7    1.33/7    0.18/5  
  3 Pachnik Stanisław              22.24  4.09/4    9.48/3   16.20/4   17.50/4   19.45/4   21.00/4   22.08/3   22.24/3  
    UKS Tukan Iwiny                       4.09/4    5.39/2    6.32/6    1.30/1*   1.55/2    1.15/1*   1.08/2    0.16/2  
  4 Cych Maksymilian               22.29  3.29/3   10.46/4   14.58/3   17.01/3   19.10/3   20.50/3   22.11/4   22.29/4  
    MLKS ECHO Twardogóra                  3.29/3    7.17/5    4.12/3    2.03/6    2.09/3    1.40/4    1.21/5    0.18/5  
  5 Kurzyp Stanisław               25.32  7.56/6   15.18/6   19.30/5   21.05/5   22.55/5   24.19/5   25.18/5   25.32/5  
    MKS MOS Wrocław                       7.56/6    7.22/6    4.12/3    1.35/2    1.50/1*   1.24/2    0.59/1*   0.14/1* 
  6 Grobelny Alex                  27.56  8.54/7   16.10/7   19.57/6   21.51/6   24.26/6   26.05/6   27.38/6   27.56/6  
    HKS Azymut Mochy                      8.54/7    7.16/4    3.47/2    1.54/5    2.35/6    1.39/3    1.33/7    0.18/5  
  7 Janowski Filip                 32.44  7.22/5   14.55/5   22.57/7   26.12/7   29.10/7   31.10/7   32.26/7   32.44/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  7.22/5    7.33/7    8.02/7    3.15/8    2.58/7    2.00/6    1.16/4    0.18/5  
  8 Pulda Eryk                     87.02 12.07/8   37.12/8   77.27/8   79.35/8   82.42/8   85.14/8   86.46/8   87.02/8  
    UKS Tukan Iwiny                      12.07/8   25.05/8   40.15/8    2.08/7    3.07/8    2.32/8    1.32/6    0.16/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.0km    0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-70      3-49      4-71      5-33      6-34      7-35      8-99    
  1 Rzeńca Piotr                   12.47  2.00/2    4.27/2    5.56/2    7.21/1*   8.40/1*  10.24/1*  11.40/1*  12.34/1*  12.47/1* 
    UKS Orientuś Łódź                     2.00/2    2.27/3    1.29/3    1.25/1*   1.19/1*   1.44/1*   1.16/1*   0.54/1*   0.13/1* 
  2 Hyla Damian                    15.13  2.24/3    4.50/3    6.15/3    7.42/2    9.11/2   11.12/2   13.44/2   14.58/2   15.13/2  
    UKS Azymek Zdzieszowice               2.24/3    2.26/2    1.25/2    1.27/2    1.29/3    2.01/6    2.32/10   1.14/5    0.15/2  
  3 Pietek Jakub                   17.25  1.57/1*   4.26/1*   5.38/1*  11.14/4   12.42/4   14.37/4   16.01/3   17.10/3   17.25/3  
    UKS Orientuś Łódź                     1.57/1*   2.29/4    1.12/1*   5.36/14   1.28/2    1.55/4    1.24/3    1.09/3    0.15/2  
  4 Ubfal Maciej                   17.39  3.59/4    6.15/4    8.13/4   10.49/3   12.34/3   14.34/3   16.10/4   17.22/4   17.39/4  
    UKS Orientuś Łódź                     3.59/4    2.16/1*   1.58/4    2.36/12   1.45/8    2.00/5    1.36/6    1.12/4    0.17/10 
  5 Jach Arkadiusz                 18.02  4.31/7    7.21/5   10.24/5   12.02/5   13.37/5   15.23/5   16.45/5   17.47/5   18.02/5  
    MKS MOS Wrocław                       4.31/7    2.50/6    3.03/7    1.38/4    1.35/4    1.46/2    1.22/2    1.02/2    0.15/2  
  6 Ledniowski Filip               19.11  4.29/6    7.37/7   10.38/6   12.14/6   13.54/6   15.43/6   17.07/6   18.53/6   19.11/6  
    MKS MOS Wrocław                       4.29/6    3.08/8    3.01/6    1.36/3    1.40/5    1.49/3    1.24/3    1.46/10   0.18/12 
  7 Strugała Marcin                20.14  5.57/8    8.48/8   10.59/7   12.55/7   14.41/7   16.58/7   18.35/7   19.59/7   20.14/7  
    MKS MOS Wrocław                       5.57/8    2.51/7    2.11/5    1.56/7    1.46/9    2.17/7    1.37/7    1.24/7    0.15/2  
  8 Łuczak Jakub                   21.34  4.17/5    7.30/6   11.37/8   13.18/8   15.10/8   17.29/8   19.12/8   21.19/8   21.34/8  
    HKS Azymut Mochy                      4.17/5    3.13/9    4.07/11   1.41/5    1.52/10   2.19/8    1.43/8    2.07/12   0.15/2  
  9 Nitsch Tomasz_                 26.22  7.55/11  10.27/10  17.05/10  18.59/10  20.39/9   23.00/9   24.44/9   26.07/9   26.22/9  
    WKS Gwardia Warszawa                  7.55/11   2.32/5    6.38/14   1.54/6    1.40/5    2.21/9    1.44/9    1.23/6    0.15/2  
 10 Filipiak Artur                 27.35 10.30/12  13.44/12  17.20/11  19.33/11  21.26/11  24.09/10  25.43/10  27.20/10  27.35/10 
    UKS Orka Gdynia                      10.30/12   3.14/10   3.36/10   2.13/9    1.53/11   2.43/10   1.34/5    1.37/9    0.15/2  
 11 Słoma Grzegorz                 29.15  6.37/10  10.18/9   13.32/9   18.15/9   20.49/10  24.24/11  27.09/11  28.58/11  29.15/11 
    UKS Tukan Iwiny                       6.37/10   3.41/11   3.14/8    4.43/13   2.34/13   3.35/12   2.45/12   1.49/11   0.17/10 
 12 Maliński Jakub                 34.16 11.29/13  18.05/13  21.25/13  23.37/13  26.23/13  29.48/12  32.25/12  33.57/12  34.16/12 
    MKS MOS Wrocław                      11.29/13   6.36/13   3.20/9    2.12/8    2.46/14   3.25/11   2.37/11   1.32/8    0.19/13 
 13 Kuberski Jakub                 38.40  6.29/9   13.08/11  19.14/12  21.41/12  23.25/12  31.44/13  35.50/13  38.21/13  38.40/13 
    HKS Azymut Mochy                      6.29/9    6.39/14   6.06/12   2.27/10   1.44/7    8.19/14   4.06/14   2.31/13   0.19/13 
 14 Holiński Paweł                 45.47 13.49/14  20.23/14  26.31/14  28.58/14  30.58/14  38.55/14  42.56/14  45.31/14  45.47/14 
    HKS Azymut Mochy                     13.49/14   6.34/12   6.08/13   2.27/10   2.00/12   7.57/13   4.01/13   2.35/14   0.16/9  
    Kamiński Dawid             NKl       19.06/    25.23/    28.58/    31.11/    34.10/    38.35/    42.24/         /    45.18/   
    UKS Orka Gdynia                      19.06/     6.17/     3.35/     2.13/     2.59/     4.25/     3.49/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.9km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-61      3-82      4-49      5-58      6-33      7-34      8-35      9-37     10-53     11-62     12-99    
  1 Sosenko Szymon                 27.37  5.12/3   10.01/1*  13.31/1*  15.22/1*  17.03/1*  19.25/1*  21.13/1*  22.34/1*  24.03/1*  25.36/1*  26.50/1*  27.24/1*  27.37/1* 
    MKS MOS Wrocław                       5.12/3    4.49/1*   3.30/8    1.51/1*   1.41/8    2.22/3    1.48/9    1.21/11   1.29/4    1.33/1*   1.14/14   0.34/7    0.13/1* 
  2 Killar Lukas                   31.50  6.45/13  14.28/6   17.11/5   19.20/3   20.54/3   23.20/2   24.56/2   26.00/2   27.26/2   30.07/2   31.07/2   31.35/2   31.50/2  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             6.45/13   7.43/5    2.43/1*   2.09/2    1.34/5    2.26/5    1.36/2    1.04/1*   1.26/3    2.41/10   1.00/8    0.28/2    0.15/11 
  3 Domagała Marcel                32.59  5.53/10  12.21/4   16.31/4   18.53/2   20.40/2   23.22/3   25.41/3   27.09/4   29.05/6   30.43/3   31.51/3   32.42/3   32.59/3  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.53/10   6.28/4    4.10/14   2.22/5    1.47/9    2.42/11   2.19/19   1.28/18   1.56/15   1.38/2    1.08/12   0.51/20   0.17/16 
  4 Węgrzyn Jakub                  33.00  4.42/1*  14.32/7   17.41/6   19.57/4   21.23/4   24.04/5   25.51/5   27.11/5   28.54/4   31.12/4   32.08/4   32.44/4   33.00/4  
    UKS Azymut Siedliska                  4.42/1*   9.50/14   3.09/6    2.16/3    1.26/2    2.41/9    1.47/8    1.20/8    1.43/12   2.18/7    0.56/5    0.36/8    0.16/14 
  5 Szymańki Ksawery               33.10  5.12/3   14.46/9   17.43/7   20.11/5   21.46/6   24.20/6   26.13/6   27.33/6   29.16/7   31.26/5   32.20/5   32.56/5   33.10/5  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.12/3    9.34/12   2.57/3    2.28/6    1.35/7    2.34/8    1.53/11   1.20/8    1.43/12   2.10/6    0.54/2    0.36/8    0.14/8  
  6 Lubak Mateusz                  33.26  5.41/8   15.13/11  18.15/9   20.48/8   22.20/7   24.46/7   26.23/7   27.33/6   28.56/5   31.40/6   32.38/6   33.10/6   33.26/6  
    MKS MOS Wrocław                       5.41/8    9.32/11   3.02/5    2.33/11   1.32/4    2.26/5    1.37/3    1.10/2    1.23/1*   2.44/13   0.58/7    0.32/5    0.16/14 
  7 Zuchmański Przemysław          34.36  5.13/5   14.56/10  17.54/8   20.13/6   21.44/5   24.03/4   25.43/4   26.54/3   28.33/3   32.40/7   33.35/7   34.18/7   34.36/7  
    UKS Orientuś Łódź                     5.13/5    9.43/13   2.58/4    2.19/4    1.31/3    2.19/2    1.40/4    1.11/3    1.39/10   4.07/21   0.55/4    0.43/14   0.18/20 
  8 Grosman Jan                    35.01  5.28/7   10.53/2   14.34/2   20.45/7   22.45/8   25.58/10  27.43/9   28.59/8   30.35/8   33.14/8   34.08/8   34.46/8   35.01/8  
    UKS Azymut Siedliska                  5.28/7    5.25/2    3.41/11   6.11/18   2.00/14   3.13/19   1.45/5    1.16/7    1.36/5    2.39/9    0.54/2    0.38/10   0.15/11 
  9 Okarma Jacek                   35.24  5.06/2   17.26/14  20.22/12  22.51/12  24.25/11  26.52/11  28.27/11  29.39/10  31.02/10  33.47/9   34.44/9   35.11/9   35.24/9  
    MKS MOS Wrocław                       5.06/2   12.20/18   2.56/2    2.29/7    1.34/5    2.27/7    1.35/1*   1.12/4    1.23/1*   2.45/14   0.57/6    0.27/1*   0.13/1* 
 10 Jurczyk Maciej                 35.54  5.13/5   14.33/8   18.28/10  21.28/9   23.16/10  25.31/8   27.44/10  29.08/9   30.46/9   34.16/10  35.06/10  35.37/10  35.54/10 
    UKS Sparta Czyżowice                  5.13/5    9.20/10   3.55/12   3.00/12   1.48/10   2.15/1*   2.13/18   1.24/14   1.38/7    3.30/19   0.50/1*   0.31/4    0.17/16 
 11 Killar Dominik                 36.12  7.46/14  16.35/13  20.34/13  23.06/13  25.01/12  27.25/12  29.18/12  30.39/12  32.17/11  34.18/11  35.19/11  35.59/11  36.12/11 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             7.46/14   8.49/9    3.59/13   2.32/10   1.55/12   2.24/4    1.53/11   1.21/11   1.38/7    2.01/5    1.01/9    0.40/11   0.13/1* 
 12 Firlej Marek                   41.32  5.54/11  12.06/3   15.26/3   21.32/10  22.53/9   25.56/9   27.41/8   29.40/11  33.16/12  37.21/12  39.33/12  41.09/12  41.32/12 
    HKS Azymut Mochy                      5.54/11   6.12/3    3.20/7    6.06/17   1.21/1*   3.03/16   1.45/5    1.59/21   3.36/21   4.05/20   2.12/21   1.36/21   0.23/21 
 13 Matwiejczuk Kacper             43.38  6.31/12  14.16/5   19.31/11  22.00/11  30.09/13  33.00/13  35.03/13  36.29/13  38.38/13  41.30/13  42.44/13  43.24/13  43.38/13 
    UKS Azymut Siedliska                  6.31/12   7.45/6    5.15/15   2.29/7    8.09/19   2.51/14   2.03/15   1.26/16   2.09/16   2.52/17   1.14/14   0.40/11   0.14/8  
 14 Gudowski Maciej                48.12  8.21/15  23.46/16  27.26/15  33.42/16  35.36/14  38.44/14  40.35/14  41.50/14  43.28/14  46.13/14  47.16/14  47.59/14  48.12/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.21/15  15.25/21   3.40/10   6.16/19   1.54/11   3.08/17   1.51/10   1.15/6    1.38/7    2.45/14   1.03/10   0.43/14   0.13/1* 
 15 Cupryś Gracjan                 52.02 12.33/17  27.36/19  31.15/18  37.31/19  39.29/16  42.39/15  44.25/15  45.45/15  47.21/15  49.57/15  51.00/15  51.45/15  52.02/15 
    HKS Azymut Mochy                     12.33/17  15.03/20   3.39/9    6.16/19   1.58/13   3.10/18   1.46/7    1.20/8    1.36/5    2.36/8    1.03/10   0.45/17   0.17/16 
 16 Musiała Bartosz                53.15 17.18/18  25.38/17  30.54/17  33.23/15  41.41/19  44.22/18  46.20/17  47.34/17  49.15/17  51.09/16  52.19/16  53.01/16  53.15/16 
    UKS Grom Sokolniki                   17.18/18   8.20/8    5.16/16   2.29/7    8.18/20   2.41/9    1.58/13   1.14/5    1.41/11   1.54/4    1.10/13   0.42/13   0.14/8  
 17 Rycerski Karol                 53.33  5.52/9   16.34/12  26.37/14  29.51/14  39.54/17  42.51/16  44.50/16  46.17/16  48.26/16  51.20/17  52.34/17  53.18/17  53.33/17 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.52/9   10.42/16  10.03/21   3.14/13  10.03/21   2.57/15   1.59/14   1.27/17   2.09/16   2.54/18   1.14/14   0.44/16   0.15/11 
 18 Janowski Bartłomiej            53.57 18.18/19  26.15/18  32.21/19  36.30/18  40.33/18  44.01/17  46.26/18  47.58/18  49.48/18  51.39/18  52.58/18  53.44/18  53.57/18 
    WKS Gwardia Warszawa                 18.18/19   7.57/7    6.06/18   4.09/16   4.03/17   3.28/20   2.25/20   1.32/19   1.50/14   1.51/3    1.19/17   0.46/18   0.13/1* 
 19 Krudowski Błażej               57.33 10.09/16  20.48/15  28.40/16  35.24/17  39.28/15  44.36/19  47.50/19  49.37/19  51.47/19  54.28/19  56.29/19  57.16/19  57.33/19 
    MKS MOS Wrocław                      10.09/16  10.39/15   7.52/20   6.44/21   4.04/18   5.08/21   3.14/21   1.47/20   2.10/18   2.41/10   2.01/20   0.47/19   0.17/16 
 20 Świech Mateusz                 60.51 22.40/20  35.24/20  41.33/20  45.05/20  47.14/20  50.01/20  52.05/20  53.30/20  56.00/20  58.43/20  60.05/20  60.38/20  60.51/20 
    UKS Orientuś Łódź                    22.40/20  12.44/19   6.09/19   3.32/14   2.09/16   2.47/12   2.04/16   1.25/15   2.30/20   2.43/12   1.22/19   0.33/6    0.13/1* 
 21 Szczybelski Czarek             64.28 27.12/21  39.09/21  45.14/21  48.50/21  50.56/21  53.43/21  55.48/21  57.09/21  59.36/21  62.24/21  63.45/21  64.15/21  64.28/21 
    UKS Orka Gdynia                      27.12/21  11.57/17   6.05/17   3.36/15   2.06/15   2.47/12   2.05/17   1.21/11   2.27/19   2.48/16   1.21/18   0.30/3    0.13/1* 
    Doamarus Nikodem           NKl            /         /         /    26.29/         /    31.41/    36.05/    39.55/         /         /         /         /    42.48/   
    UKS Orka Gdynia                           /         /         /         /         /         /     4.24/     3.50/         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.7km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-82      3-61      4-67      5-41      6-46      7-47      8-49      9-33     10-34     11-35     12-37     13-72     14-64     15-65     16-99    
  1 Nowak Maciej                   35.39  4.09/1*   5.56/1*  10.21/2   12.06/3   14.14/2   19.09/3   22.50/3   26.26/1*  28.07/1*  29.38/1*  30.41/1*  32.11/1*  32.41/1*  33.40/1*  34.54/1*  35.23/1*  35.39/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.09/1*   1.47/1*   4.25/5    1.45/5    2.08/2    4.55/8    3.41/1*   3.36/1*   1.41/1*   1.31/3    1.03/1*   1.30/6    0.30/1*   0.59/2    1.14/8    0.29/7    0.16/12 
  2 Szeliga Bartosz                35.47  4.46/2    6.50/2    9.59/1*  11.25/1*  13.23/1*  17.14/1*  21.56/2   26.35/3   28.26/3   30.01/2   31.09/2   32.26/2   32.58/2   34.00/2   35.04/2   35.33/2   35.47/2  
    UKS Tukan Iwiny                       4.46/2    2.04/2    3.09/2    1.26/2    1.58/1*   3.51/2    4.42/6    4.39/6    1.51/3    1.35/4    1.08/4    1.17/1*   0.32/2    1.02/4    1.04/4    0.29/7    0.14/6  
  3 Wieczorek Marcin               36.13  5.07/3    7.11/3   10.42/3   12.05/2   14.28/3   17.50/2   21.50/1*  26.28/2   28.24/2   30.05/3   31.13/3   32.37/3   33.14/3   34.22/3   35.31/3   35.59/3   36.13/3  
    UKS Tukan Iwiny                       5.07/3    2.04/2    3.31/3    1.23/1*   2.23/3    3.22/1*   4.00/3    4.38/4    1.56/5    1.41/6    1.08/4    1.24/3    0.37/5    1.08/6    1.09/6    0.28/3    0.14/6  
  4 Lucerski Maciej                39.07  6.58/5    9.09/5   12.00/4   13.53/4   16.24/4   20.16/4   24.02/4   28.16/4   29.58/4   31.25/4   32.30/4   33.56/4   34.29/4   37.24/4   38.25/4   38.53/4   39.07/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             6.58/5    2.11/4    2.51/1*   1.53/7    2.31/4    3.52/3    3.46/2    4.14/2    1.42/2    1.27/2    1.05/2    1.26/5    0.33/3    2.55/14   1.01/2    0.28/3    0.14/6  
  5 Stankiewicz Amadeusz           39.29  5.14/4    8.00/4   12.11/5   13.59/5   17.05/5   21.23/5   25.38/5   29.52/5   31.53/5   33.33/5   34.42/5   36.05/5   36.43/5   37.53/5   38.49/5   39.17/5   39.29/5  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.14/4    2.46/6    4.11/4    1.48/6    3.06/6    4.18/5    4.15/5    4.14/2    2.01/6    1.40/5    1.09/6    1.23/2    0.38/6    1.10/8    0.56/1*   0.28/3    0.12/1* 
  6 Fleiss Sebastian               45.25  7.03/6    9.14/6   18.20/9   20.03/8   22.52/7   27.10/7   31.24/6   36.02/6   37.53/6   39.36/6   40.43/6   42.07/6   42.48/6   43.45/6   44.47/6   45.13/6   45.25/6  
    Berliner TSC                          7.03/6    2.11/4    9.06/11   1.43/4    2.49/5    4.18/5    4.14/4    4.38/4    1.51/3    1.43/8    1.07/3    1.24/3    0.41/7    0.57/1*   1.02/3    0.26/1*   0.12/1* 
  7 Janowski Mateusz               50.17  7.18/7   11.03/8   16.50/7   19.18/7   23.36/8   29.03/8   34.27/8   39.40/7   41.41/7   43.22/7   44.41/7   46.11/7   47.15/7   48.23/7   49.37/7   50.04/7   50.17/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  7.18/7    3.45/12   5.47/7    2.28/10   4.18/12   5.27/10   5.24/8    5.13/7    2.01/6    1.41/6    1.19/10   1.30/6    1.04/14   1.08/6    1.14/8    0.27/2    0.13/4  
  8 Szymańki Kornel                54.00  7.22/8   10.26/7   15.11/6   17.19/6   20.49/6   24.55/6   32.56/7   41.58/8   44.01/8   45.27/8   46.38/8   48.28/8   49.04/8   51.53/8   53.10/8   53.48/8   54.00/8  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.22/8    3.04/7    4.45/6    2.08/8    3.30/8    4.06/4    8.01/12   9.02/14   2.03/8    1.26/1*   1.11/7    1.50/11   0.36/4    2.49/13   1.17/10   0.38/12   0.12/1* 
  9 Becmer Damian                  57.43  8.29/9   11.51/9   17.57/8   21.37/9   25.30/9   31.25/9   38.56/9   46.04/10  48.57/10  50.54/10  52.10/10  53.45/9   54.29/9   55.39/9   56.51/9   57.30/9   57.43/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     8.29/9    3.22/10   6.06/9    3.40/13   3.53/10   5.55/13   7.31/11   7.08/11   2.53/12   1.57/11   1.16/8    1.35/8    0.44/9    1.10/8    1.12/7    0.39/13   0.13/4  
 10 Tarnowski Aleksander           58.11 12.08/13  15.40/13  21.28/10  24.45/10  28.39/11  34.31/11  41.32/11  47.10/11  49.36/11  51.31/11  52.50/11  54.31/11  55.21/11  56.20/11  57.28/11  57.56/10  58.11/10 
    MKS Start Lublin                     12.08/13   3.32/11   5.48/8    3.17/12   3.54/11   5.52/12   7.01/10   5.38/9    2.26/10   1.55/10   1.19/10   1.41/9    0.50/10   0.59/2    1.08/5    0.28/3    0.15/9  
 11 Żuraw Wiktor                   58.15 11.41/12  14.45/12  23.38/11  25.18/11  28.26/10  33.49/10  39.19/10  45.39/9   48.01/9   49.50/9   51.38/9   54.07/10  55.02/10  56.04/10  57.27/10  58.00/11  58.15/11 
    Polski Związek Radioorientacji Sport 11.41/12   3.04/7    8.53/10   1.40/3    3.08/7    5.23/9    5.30/9    6.20/10   2.22/9    1.49/9    1.48/12   2.29/14   0.55/13   1.02/4    1.23/12   0.33/10   0.15/9  
 12 Kwiatkowski Michał             59.24  8.48/10  11.56/10  26.24/12  28.40/12  32.17/12  37.07/12  42.21/12  47.36/12  50.09/12  52.17/12  53.33/12  55.20/12  56.02/12  57.13/12  58.34/12  59.08/12  59.24/12 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        8.48/10   3.08/9   14.28/12   2.16/9    3.37/9    4.50/7    5.14/7    5.15/8    2.33/11   2.08/12   1.16/8    1.47/10   0.42/8    1.11/10   1.21/11   0.34/11   0.16/12 
 13 Koucky Martin                  86.32  9.28/11  14.30/11  31.29/13  37.38/13  47.34/13  53.25/13  64.37/13  71.57/13  75.28/13  77.47/13  79.50/13  81.59/13  82.53/13  84.15/13  85.45/13  86.17/13  86.32/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     9.28/11   5.02/13  16.59/13   6.09/14   9.56/14   5.51/11  11.12/14   7.20/12   3.31/14   2.19/13   2.03/13   2.09/12   0.54/12   1.22/11   1.30/13   0.32/9    0.15/9  
 14 Dłużak Kacper                 107.10 13.42/14  19.44/14  56.36/14  59.45/14  65.37/14  73.08/14  81.58/14  90.47/14  93.46/14  96.39/14  98.45/14 101.05/14 101.58/14 103.25/14 105.56/14 106.49/14 107.10/14 
    HKS Azymut Mochy                     13.42/14   6.02/14  36.52/14   3.09/11   5.52/13   7.31/14   8.50/13   8.49/13   2.59/13   2.53/14   2.06/14   2.20/13   0.53/11   1.27/12   2.31/14   0.53/14   0.21/14 
    Jurasik Patryk             NKl       39.32/    44.59/         /         /         /         /    62.04/    72.43/    77.07/    79.46/    82.23/    86.04/    87.22/    89.04/    91.15/    92.06/    92.21/   
    UKS Tukan Iwiny                      39.32/     5.27/         /         /         /         /         /    10.39/     4.24/     2.39/     2.37/     3.41/     1.18/     1.42/     2.11/     0.51/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         5.9km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-47      3-56      4-46      5-41      6-40      7-52      8-60      9-61     10-82     11-48     12-58     13-33     14-34     15-35     16-37     17-53     18-62     19-99    
  1 Iwaszczyszyn Joachim           45.15  4.39/7    7.44/4   10.40/4   12.08/4   14.42/3   17.01/2   20.32/2   22.16/2   27.24/3   30.01/3   33.00/1*  36.11/1*  38.22/1*  39.58/1*  41.05/1*  42.31/2   43.45/1*  44.31/1*  45.02/1*  45.15/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.39/7    3.05/1*   2.56/6    1.28/1*   2.34/3    2.19/4    3.31/4    1.44/3    5.08/6    2.37/1*   2.59/2    3.11/4    2.11/5    1.36/4    1.07/4    1.26/4    1.14/1*   0.46/1*   0.31/2    0.13/4  
  2 Jurczyk Tomasz                 45.23  3.42/2    6.54/2    9.47/2   12.03/3   14.14/2   16.27/1*  19.39/1*  21.32/1*  25.44/1*  28.33/1*  34.00/2   36.35/2   38.40/2   40.07/2   41.08/2   42.23/1*  43.50/2   44.36/2   45.10/2   45.23/2  
    UKS Sparta Czyżowice                  3.42/2    3.12/3    2.53/5    2.16/5    2.11/1*   2.13/2    3.12/1*   1.53/5    4.12/1*   2.49/2    5.27/6    2.35/1*   2.05/2    1.27/1*   1.01/1*   1.15/2    1.27/6    0.46/1*   0.34/6    0.13/4  
  3 Szuryga Bartosz                47.03  3.54/3    7.21/3    9.56/3   11.57/2   14.54/4   17.26/3   20.48/3   22.24/3   26.47/2   29.36/2   34.54/3   37.34/3   39.43/3   41.24/3   42.30/3   43.57/3   45.11/3   46.12/3   46.47/3   47.03/3  
    MKS Start Lublin                      3.54/3    3.27/5    2.35/1*   2.01/3    2.57/8    2.32/5    3.22/2    1.36/1*   4.23/2    2.49/2    5.18/5    2.40/2    2.09/4    1.41/6    1.06/3    1.27/5    1.14/1*   1.01/7    0.35/7    0.16/10 
  4 Ostój Piotr                    47.36  3.25/1*   6.36/1*   9.39/1*  11.16/1*  13.49/1*  19.21/5   22.52/5   24.47/5   29.41/5   32.30/4   35.28/4   38.31/4   40.47/4   42.19/4   43.22/4   44.51/4   46.06/4   46.52/4   47.22/4   47.36/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.25/1*   3.11/2    3.03/7    1.37/2    2.33/2    5.32/11   3.31/4    1.55/6    4.54/5    2.49/2    2.58/1*   3.03/3    2.16/6    1.32/2    1.03/2    1.29/6    1.15/3    0.46/1*   0.30/1*   0.14/7  
  5 Wojnowicz Mariusz              53.52  4.26/6    8.07/5   10.50/5   13.06/5   15.42/5   17.57/4   21.41/4   23.33/4   28.03/4   36.38/6   40.13/5   43.59/5   46.01/5   47.36/5   48.50/5   50.03/5   51.33/5   53.04/5   53.35/5   53.52/5  
    UKS Tukan Iwiny                       4.26/6    3.41/6    2.43/3    2.16/5    2.36/4    2.15/3    3.44/7    1.52/4    4.30/3    8.35/13   3.35/3    3.46/7    2.02/1*   1.35/3    1.14/6    1.13/1*   1.30/7    1.31/13   0.31/2    0.17/12 
  6 Mateusz Ciekański              61.50  6.14/11   9.32/6   12.14/6   14.51/6   17.28/6   19.30/6   24.09/6   28.41/6   33.21/6   36.25/5   48.17/6   51.36/6   54.07/6   55.45/6   57.10/6   58.50/6   60.11/6   61.05/6   61.38/6   61.50/6  
    UKS Azymut Pabianice                  6.14/11   3.18/4    2.42/2    2.37/8    2.37/5    2.02/1*   4.39/10   4.32/13   4.40/4    3.04/5   11.52/10   3.19/6    2.31/8    1.38/5    1.25/12   1.40/8    1.21/4    0.54/4    0.33/5    0.12/3  
  7 Dudek Wojciech                 64.43  4.07/4   17.09/10  20.01/10  22.55/10  25.42/10  29.01/9   33.02/9   35.06/9   42.04/10  45.40/10  50.06/7   54.14/7   56.22/7   58.06/7   59.22/7   61.04/7   62.37/7   63.37/7   64.22/7   64.43/7  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        4.07/4   13.02/10   2.52/4    2.54/10   2.47/6    3.19/7    4.01/8    2.04/10   6.58/11   3.36/6    4.26/4    4.08/11   2.08/3    1.44/8    1.16/8    1.42/10   1.33/8    1.00/6    0.45/12   0.21/13 
  8 Deptulski Mateusz              70.53  8.45/13  14.06/8   17.29/8   20.38/8   23.29/7   27.52/7   32.24/8   34.27/8   39.58/8   44.46/8   55.23/8   59.23/8   63.11/8   65.00/8   66.18/8   67.42/8   69.06/8   70.03/8   70.40/8   70.53/8  
    UKS Siódemka Rumia                    8.45/13   5.21/7    3.23/8    3.09/11   2.51/7    4.23/10   4.32/9    2.03/9    5.31/7    4.48/11  10.37/9    4.00/9    3.48/13   1.49/10   1.18/9    1.24/3    1.24/5    0.57/5    0.37/9    0.13/4  
  9 Rycerski Kamil                 82.23  7.41/12  22.59/11  27.06/11  30.59/12  34.23/12  38.18/11  43.14/11  45.26/11  52.49/11  56.57/11  64.45/9   68.52/9   71.54/9   74.01/9   75.28/9   77.11/9   79.50/9   81.15/9   82.09/9   82.23/9  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.41/12  15.18/11   4.07/11   3.53/13   3.24/9    3.55/8    4.56/11   2.12/11   7.23/12   4.08/8    7.48/7    4.07/10   3.02/11   2.07/13   1.27/13   1.43/11   2.39/13   1.25/12   0.54/13   0.14/7  
 10 Kaczmarek Szymon               83.32  5.10/9   15.24/9   19.09/9   21.14/9   24.51/8   30.30/10  34.10/10  36.10/10  41.52/9   45.33/9   68.13/10  71.25/10  74.20/10  76.26/10  77.50/10  79.40/10  81.20/10  82.35/10  83.17/10  83.32/10 
    HKS Azymut Mochy                      5.10/9   10.14/9    3.45/9    2.05/4    3.37/11   5.39/13   3.40/6    2.00/7    5.42/8    3.41/7   22.40/12   3.12/5    2.55/10   2.06/12   1.24/10   1.50/13   1.40/11   1.15/11   0.42/11   0.15/9  
 11 Zalewski Kasper                83.39  5.16/10  23.29/12  27.58/12  30.43/11  34.14/11  38.21/12  46.07/12  48.08/12  55.47/12  60.39/12  69.22/11  73.09/11  75.43/11  77.28/11  78.41/11  80.13/11  81.49/11  82.57/11  83.28/11  83.39/11 
    WKS Gwardia Warszawa                  5.16/10  18.13/12   4.29/13   2.45/9    3.31/10   4.07/9    7.46/13   2.01/8    7.39/13   4.52/12   8.43/8    3.47/8    2.34/9    1.45/9    1.13/5    1.32/7    1.36/10   1.08/10   0.31/2    0.11/1* 
 12 Kakol Michał                   91.23  4.47/8   24.38/13  28.34/13  31.43/13  37.09/13  42.45/13  47.50/13  50.34/13  57.12/13  61.22/13  74.38/13  78.55/12  82.13/12  84.13/12  85.37/12  87.17/12  89.34/12  90.37/12  91.12/12  91.23/12 
    UKS Orka Gdynia                       4.47/8   19.51/13   3.56/10   3.09/11   5.26/12   5.36/12   5.05/12   2.44/12   6.38/10   4.10/10  13.16/11   4.17/12   3.18/12   2.00/11   1.24/10   1.40/8    2.17/12   1.03/9    0.35/7    0.11/1* 
 13 Kmieć Krystian                 96.54  4.12/5   12.41/7   16.50/7   19.06/7   25.10/9   27.54/8   31.20/7   33.02/7   39.00/7   43.09/7   70.57/12  86.21/13  88.39/13  90.22/13  91.37/13  93.23/13  94.56/13  95.58/13  96.38/13  96.54/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                  4.12/5    8.29/8    4.09/12   2.16/5    6.04/13   2.44/6    3.26/3    1.42/2    5.58/9    4.09/9   27.48/13  15.24/13   2.18/7    1.43/7    1.15/7    1.46/12   1.33/8    1.02/8    0.40/10   0.16/10 
    Podsiadły Mateusz          NKl       72.47/    84.39/         /         /    82.32/         /         /         /         /         /         /         /    73.59/         /         /         /         /         /    87.53/    88.06/   
    WKS Śląsk Wrocław                    72.47/    11.52/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.13/   
    Siwiec Michał              NKl       10.44/    16.12/    20.26/         /    25.52/    31.06/    39.38/    41.36/    49.18/    54.13/    62.44/    66.21/    69.08/    70.54/    72.13/    73.47/    75.21/    76.27/    77.00/    77.12/   
    MKS Start Lublin                     10.44/     5.28/     4.14/         /         /     5.14/     8.32/     1.58/     7.42/     4.55/     8.31/     3.37/     2.47/     1.46/     1.19/     1.34/     1.34/     1.06/     0.33/     0.12/   
    Marciniak Patryk           NKl        4.29/     8.38/    12.40/    23.49/    28.07/    34.54/    40.29/    43.18/    49.38/         /         /         /    65.50/    67.07/    71.16/         /         /         /    73.06/    73.18/   
    UKS Azymut Pabianice                  4.29/     4.09/     4.02/    11.09/     4.18/     6.47/     5.35/     2.49/     6.20/         /         /         /         /     1.17/     4.09/         /         /         /         /     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         6.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-56      3-46      4-41      5-44      6-63      7-52      8-60      9-68     10-83     11-32     12-33     13-34     14-35     15-37     16-53     17-62     18-36     19-99    
  1 Szmulkowski Adam               48.20  4.46/1*   6.44/1*   9.09/1*  12.07/1*  15.43/1*  18.35/1*  22.50/1*  24.25/1*  27.21/1*  34.39/1*  37.27/1*  38.22/1*  40.07/1*  41.18/1*  42.48/1*  44.14/1*  45.28/1*  47.01/1*  48.02/1*  48.20/1* 
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        4.46/1*   1.58/1*   2.25/6    2.58/5    3.36/1*   2.52/1*   4.15/4    1.35/1*   2.56/1*   7.18/4    2.48/3    0.55/3    1.45/6    1.11/3    1.30/4    1.26/5    1.14/8    1.33/4    1.01/5    0.18/7  
  2 Majewski Igor                  54.35  4.55/2   15.05/6   16.50/6   19.23/6   23.55/6   27.03/6   31.07/6   33.23/6   36.52/7   42.23/5   44.58/4   45.49/3   47.22/3   48.27/2   49.50/2   51.07/2   51.59/2   53.19/2   54.15/2   54.35/2  
    WKS Gwardia Warszawa                  4.55/2   10.10/7    1.45/2    2.33/2    4.32/4    3.08/3    4.04/2    2.16/7    3.29/7    5.31/1*   2.35/1*   0.51/1*   1.33/1*   1.05/1*   1.23/2    1.17/2    0.52/1*   1.20/1*   0.56/3    0.20/8  
  3 Prasał Jakub                   54.55  6.06/6    9.06/4   11.55/4   14.54/4   20.55/5   24.13/4   28.04/3   30.10/3   33.39/4   41.34/3   44.55/3   45.55/4   47.35/4   48.46/4   50.11/4   51.34/3   52.26/3   53.46/3   54.39/3   54.55/3  
    PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.        6.06/6    3.00/4    2.49/8    2.59/6    6.01/7    3.18/5    3.51/1*   2.06/4    3.29/7    7.55/5    3.21/4    1.00/7    1.40/3    1.11/3    1.25/3    1.23/4    0.52/1*   1.20/1*   0.53/1*   0.16/4  
  4 Mazan Bartłomiej               56.07  7.10/7   10.30/5   12.33/5   15.13/5   20.34/4   24.37/5   29.25/5   31.32/5   34.36/5   41.01/2   44.39/2   45.36/2   47.16/2   48.28/3   50.06/3   51.48/4   52.46/4   54.36/4   55.52/5   56.07/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     7.10/7    3.20/5    2.03/5    2.40/3    5.21/6    4.03/6    4.48/5    2.07/5    3.04/3    6.25/2    3.38/5    0.57/4    1.40/3    1.12/6    1.38/6    1.42/8    0.58/4    1.50/8    1.16/8    0.15/2  
  4 Niedźwiecki Patryk             56.07  9.59/8   15.48/7   17.43/7   20.15/7   24.33/7   27.37/7   31.48/7   33.25/7   36.31/6   43.36/7   46.19/5   47.12/5   48.53/5   50.00/5   51.19/5   52.37/5   53.33/5   54.57/5   55.51/4   56.07/4  
    UKS Azymut Siedliska                  9.59/8    5.49/6    1.55/3    2.32/1*   4.18/2    3.04/2    4.11/3    1.37/2    3.06/4    7.05/3    2.43/2    0.53/2    1.41/5    1.07/2    1.19/7    1.18/3    0.56/3    1.24/3    0.54/2    0.16/4  
  6 Markowiak Sebastian            56.51  5.37/5    8.21/3   10.16/3   14.31/3   18.55/3   22.09/2   28.00/2   30.07/2   33.30/3   41.49/4   46.25/6   47.24/6   48.57/6   50.08/6   51.39/6   52.55/6   53.53/6   55.41/6   56.38/6   56.51/6  
    UKS Orientuś Łódź                     5.37/5    2.44/3    1.55/3    4.15/8    4.24/3    3.14/4    5.51/8    2.07/5    3.23/6    8.19/6    4.36/6    0.59/6    1.33/1*   1.11/3    1.31/5    1.16/1*   0.58/4    1.48/7    0.57/4    0.13/1* 
  7 Nowak Bartłomiej               60.29  5.35/4    8.10/2    9.40/2   12.21/2   18.38/2   23.20/3   28.35/4   30.25/4   33.26/2   42.44/6   48.47/7   49.45/7   51.36/7   52.55/7   54.43/7   56.24/7   57.26/7   59.08/7   60.14/7   60.29/7  
    WKS Gwardia Warszawa                  5.35/4    2.35/2    1.30/1*   2.41/4    6.17/8    4.42/7    5.15/6    1.50/3    3.01/2    9.18/8    6.03/7    0.58/5    1.51/7    1.19/7    1.48/8    1.41/7    1.02/6    1.42/5    1.06/6    0.15/2  
  8 Szczypior Mateusz              79.17  5.15/3   18.23/8   20.58/8   24.20/8   28.55/8   34.04/8   39.29/8   42.03/8   45.11/8   54.15/8   66.57/8   67.58/8   70.26/8   71.45/8   73.25/8   74.58/8   76.10/8   77.55/8   79.01/8   79.17/8  
    Polski Związek Radioorientacji Sport  5.15/3   13.08/8    2.35/7    3.22/7    4.35/5    5.09/8    5.25/7    2.34/8    3.08/5    9.04/7   12.42/8    1.01/8    2.28/8    1.19/7    1.40/7    1.33/6    1.12/7    1.45/6    1.06/6    0.16/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         6.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-56      3-46      4-41      5-44      6-63      7-52      8-60      9-68     10-83     11-32     12-33     13-34     14-35     15-37     16-53     17-62     18-36     19-99    
  1 Pachnik Wojciech               46.36  4.57/5    7.08/2    9.06/2   11.55/2   15.59/2   18.38/1*  22.34/1*  23.53/1*  26.38/1*  34.03/1*  37.20/1*  38.17/1*  39.46/1*  40.58/1*  42.18/1*  43.30/1*  44.16/1*  45.36/1*  46.23/1*  46.36/1* 
    UKS Tukan Iwiny                       4.57/5    2.11/3    1.58/9    2.49/5    4.04/5    2.39/1*   3.56/1*   1.19/1*   2.45/2    7.25/5    3.17/7    0.57/4    1.29/1*   1.12/6    1.20/4    1.12/1*   0.46/1*   1.20/3    0.47/2    0.13/1* 
  2 Doucha Jiri                    47.06  5.21/8    7.54/5    9.36/4   12.33/5   16.34/4   19.28/4   24.02/4   25.31/4   28.10/2   34.16/2   37.24/2   38.21/2   39.56/2   40.58/1*  42.24/2   43.37/2   44.38/2   46.03/2   46.52/2   47.06/2  
    TJ START Náchod                       5.21/8    2.33/5    1.42/5    2.57/7    4.01/3    2.54/2    4.34/9    1.29/2    2.39/1*   6.06/1*   3.08/4    0.57/4    1.35/2    1.02/1*   1.26/6    1.13/2    1.01/8    1.25/6    0.49/3    0.14/2  
  3 Makouski Uladzimir             49.49  4.26/1*   6.23/1*   8.02/1*  10.38/1*  14.39/1*  18.58/2   23.16/2   25.00/2   28.43/4   36.22/4   39.17/3   40.15/3   41.58/3   43.18/3   45.01/3   46.18/3   47.18/3   48.40/3   49.35/3   49.49/3  
    Mińsk Belarus                         4.26/1*   1.57/1*   1.39/2    2.36/1*   4.01/3    4.19/10   4.18/5    1.44/8    3.43/11   7.39/6    2.55/2    0.58/6    1.43/6    1.20/11   1.43/11   1.17/4    1.00/7    1.22/4    0.55/6    0.14/2  
  4 Davidovich Dzmitry             50.46  5.24/9    7.27/3    9.07/3   12.12/3   16.07/3   19.13/3   23.36/3   25.16/3   28.14/3   36.08/3   40.01/4   41.01/4   42.51/4   44.07/4   45.47/4   47.08/4   48.05/4   49.33/4   50.30/4   50.46/4  
    Mińsk Belarus                         5.24/9    2.03/2    1.40/4    3.05/8    3.55/2    3.06/5    4.23/8    1.40/6    2.58/5    7.54/8    3.53/9    1.00/8    1.50/8    1.16/8    1.40/9    1.21/6    0.57/5    1.28/7    0.57/7    0.16/6  
  5 Piekielny Mariusz              57.34  5.19/7    7.51/4    9.44/5   12.26/4   17.41/5   23.25/6   27.46/5   31.01/6   34.03/6   41.59/5   46.55/6   48.00/6   49.57/6   51.08/6   52.29/6   53.50/6   54.46/6   56.26/5   57.19/5   57.34/5  
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.19/7    2.32/4    1.53/8    2.42/4    5.15/8    5.44/13   4.21/6    3.15/14   3.02/6    7.56/9    4.56/13   1.05/9    1.57/10   1.11/5    1.21/5    1.21/6    0.56/4    1.40/12   0.53/4    0.15/5  
  6 Kalata Michał                  57.45  5.01/6   11.30/8   13.56/8   16.36/7   22.08/7   25.46/7   30.07/7   31.50/7   34.47/7   42.51/6   46.02/5   47.00/5   48.47/5   50.05/5   51.42/5   53.41/5   54.33/5   56.26/5   57.28/6   57.45/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.01/6    6.29/10   2.26/10   2.40/3    5.32/10   3.38/8    4.21/6    1.43/7    2.57/3    8.04/10   3.11/6    0.58/6    1.47/7    1.18/9    1.37/7    1.59/13   0.52/2    1.53/13   1.02/8    0.17/7  
  7 Bala Radosław                  58.11  4.36/3   19.05/13  20.35/12  23.24/11  26.58/11  30.01/11  34.06/9   35.44/9   39.10/10  45.39/8   48.43/8   49.37/8   51.18/8   52.25/8   53.40/8   54.56/8   55.51/8   57.05/7   57.49/7   58.11/7  
    MKS Pogoń Siedlce                     4.36/3   14.29/14   1.30/1*   2.49/5    3.34/1*   3.03/4    4.05/3    1.38/5    3.26/8    6.29/2    3.04/3    0.54/1*   1.41/4    1.07/4    1.15/1*   1.16/3    0.55/3    1.14/1*   0.44/1*   0.22/14 
  8 Ławecki Szymon                 58.18  4.41/4   18.11/11  20.03/11  22.42/10  26.49/10  29.56/10  34.07/10  35.44/9   39.04/8   45.54/9   48.41/7   49.35/7   51.16/7   52.20/7   53.36/7   54.53/7   55.50/7   57.05/7   57.59/8   58.18/8  
    MKS Pogoń Siedlce                     4.41/4   13.30/13   1.52/7    2.39/2    4.07/6    3.07/6    4.11/4    1.37/4    3.20/7    6.50/3    2.47/1*   0.54/1*   1.41/4    1.04/2    1.16/2    1.17/4    0.57/5    1.15/2    0.54/5    0.19/12 
  9 Drągowski Piotr                61.58  5.57/10   8.41/6   10.28/6   13.41/6   18.50/6   22.12/5   28.05/6   30.14/5   33.51/5   45.11/7   49.23/9   50.35/9   52.48/9   54.13/9   55.55/9   57.39/9   58.49/9   60.26/9   61.40/9   61.58/9  
    KS OK!Sport Warszawa                  5.57/10   2.44/6    1.47/6    3.13/9    5.09/7    3.22/7    5.53/11   2.09/9    3.37/10  11.20/13   4.12/11   1.12/12   2.13/13   1.25/13   1.42/10   1.44/11   1.10/11   1.37/11   1.14/12   0.18/9  
 10 Janiak Paweł                   64.20  4.26/1*  19.54/14  21.33/13  24.49/13  31.29/13  34.29/12  38.33/12  40.05/12  43.02/12  50.11/11  53.20/11  54.16/10  55.55/10  57.01/10  58.19/10  59.44/10  61.30/10  62.52/10  64.00/10  64.20/10 
    MKS Pogoń Siedlce                     4.26/1*  15.28/15   1.39/2    3.16/11   6.40/15   3.00/3    4.04/2    1.32/3    2.57/3    7.09/4    3.09/5    0.56/3    1.39/3    1.06/3    1.18/3    1.25/8    1.46/14   1.22/4    1.08/10   0.20/13 
 11 Bartnik Konrad                 65.18  9.05/13  11.55/9   14.27/9   17.40/9   23.04/9   27.28/9   35.24/11  37.40/11  41.09/11  49.32/10  53.11/10  54.28/11  56.25/11  57.47/11  59.35/11  61.09/11  62.10/11  63.45/11  65.00/11  65.18/11 
    KU AZS WAT Warszawa                   9.05/13   2.50/7    2.32/11   3.13/9    5.24/9    4.24/11   7.56/12   2.16/10   3.29/9    8.23/12   3.39/8    1.17/14   1.57/10   1.22/12   1.48/14   1.34/10   1.01/8    1.35/9    1.15/13   0.18/9  
 12 Malecki Daniel                 68.05  7.14/11  10.58/7   13.45/7   17.10/8   22.56/8   26.42/8   31.38/8   34.16/8   39.07/9   50.39/12  55.59/12  57.07/12  59.03/12  60.17/12  61.54/12  63.26/12  65.20/12  66.48/12  67.51/12  68.05/12 
    UKS Orka Gdynia                       7.14/11   3.44/8    2.47/13   3.25/12   5.46/11   3.46/9    4.56/10   2.38/12   4.51/12  11.32/14   5.20/14   1.08/11   1.56/9    1.14/7    1.37/7    1.32/9    1.54/15   1.28/7    1.03/9    0.14/2  
 13 Kucia Sebastian                77.12  7.42/12  15.50/10  19.29/10  24.14/12  30.53/12  35.32/13  44.22/13  46.44/13  51.59/13  59.38/13  63.32/13  64.47/13  66.54/13  68.20/13  70.06/13  72.21/13  73.32/13  75.07/13  76.55/13  77.12/13 
    Dolny Śląsk                           7.42/12   8.08/12   3.39/15   4.45/13   6.39/14   4.39/12   8.50/13   2.22/11   5.15/14   7.39/6    3.54/10   1.15/13   2.07/12   1.26/14   1.46/12   2.15/14   1.11/12   1.35/9    1.48/14   0.17/7  
 14 Grzegorzewski Marcin           89.43 13.18/15  21.03/15  23.37/15  29.48/15  36.24/15  46.23/15  55.58/14  58.52/14  63.43/14  72.00/14  76.31/14  77.37/14  79.57/14  81.16/14  83.03/14  85.00/14  86.03/14  88.13/14  89.25/14  89.43/14 
    CSWInż.iChem. Wrocław                13.18/15   7.45/11   2.34/12   6.11/15   6.36/13   9.59/14   9.35/14   2.54/13   4.51/12   8.17/11   4.31/12   1.06/10   2.20/14   1.19/10   1.47/13   1.57/12   1.03/10   2.10/14   1.12/11   0.18/9  
 15 Cichy Patryk                  119.32 12.50/14  18.59/12  21.46/14  27.54/14  34.28/14  44.59/14  56.42/15  62.49/15  69.47/15  84.03/15  94.16/15  95.58/15  98.56/15 101.05/15 103.33/15 112.35/15 114.06/15 116.35/15 119.09/15 119.32/15 
    CSWInż.iChem. Wrocław                12.50/14   6.09/9    2.47/13   6.08/14   6.34/12  10.31/15  11.43/15   6.07/15   6.58/15  14.16/15  10.13/15   1.42/15   2.58/15   2.09/15   2.28/15   9.02/15   1.31/13   2.29/15   2.34/15   0.23/15 
    Kramek Marcin              NKl       24.03/    39.40/    45.08/    49.38/    65.25/    72.51/    81.09/    83.52/    89.16/   109.38/   121.27/   123.54/         /         /         /         /         /         /   151.52/         /   
    CSWInż.iChem. Wrocław                24.03/    15.37/     5.28/     4.30/    15.47/     7.26/     8.18/     2.43/     5.24/    20.22/    11.49/     2.27/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Siudziński Michał          NKl       21.46/    35.55/    43.11/    47.28/    63.19/    70.39/    79.02/    81.39/    87.00/   107.15/   119.24/   121.52/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    CSWInż.iChem. Wrocław                21.46/    14.09/     7.16/     4.17/    15.51/     7.20/     8.23/     2.37/     5.21/    20.15/    12.09/     2.28/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E        7.2km    0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-38      3-83      4-42      5-41      6-80      7-44      8-40      9-52     10-46     11-56     12-47     13-48     14-58     15-49     16-32     17-33     18-35     19-37     20-53     21-54     22-36     23-99    
  1 Olejnik Michał                 49.36  2.12/5    3.18/4    4.25/2    6.43/2   12.28/2   15.19/2   18.27/2   21.35/2   24.08/2   28.44/2   30.03/2   31.59/2   35.51/2   38.22/2   40.12/2   41.19/2   42.07/2   44.18/2   45.28/1*  46.34/1*  47.15/1*  48.39/1*  49.22/1*  49.36/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  2.12/5    1.06/1*   1.07/2    2.18/2    5.45/2    2.51/3    3.08/2    3.08/8    2.33/2    4.36/3    1.19/3    1.56/1*   3.52/3    2.31/3    1.50/4    1.07/2    0.48/1*   2.11/1*   1.10/1*   1.06/3    0.41/1*   1.24/1*   0.43/2    0.14/3  
  2 Richert Marcin                 50.09  1.55/1*   3.01/1*   4.08/1*   6.21/1*  12.08/1*  15.06/1*  18.19/1*  21.13/1*  23.52/1*  28.31/1*  29.51/1*  31.49/1*  35.39/1*  38.10/1*  39.59/1*  41.06/1*  41.54/1*  44.14/1*  45.33/2   46.45/2   47.34/2   49.07/2   49.56/2   50.09/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.55/1*   1.06/1*   1.07/2    2.13/1*   5.47/3    2.58/4    3.13/4    2.54/3    2.39/3    4.39/4    1.20/4    1.58/2    3.50/2    2.31/3    1.49/2    1.07/2    0.48/1*   2.20/4    1.19/6    1.12/5    0.49/5    1.33/3    0.49/3    0.13/1* 
  3 Wensław Mateusz                51.24  2.16/6    3.29/6    4.43/6    7.46/5   13.59/5   16.39/4   20.35/4   23.21/4   25.42/4   30.07/4   31.23/4   33.22/3   36.56/3   39.15/3   41.20/3   42.25/3   43.18/3   45.33/3   46.44/3   47.44/3   48.29/3   49.59/3   51.03/3   51.24/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.16/6    1.13/5    1.14/5    3.03/5    6.13/5    2.40/1*   3.56/9    2.46/2    2.21/1*   4.25/1*   1.16/1*   1.59/3    3.34/1*   2.19/1*   2.05/7    1.05/1*   0.53/5    2.15/2    1.11/2    1.00/1*   0.45/4    1.30/2    1.04/10   0.21/11 
  4 Pawlak Bartosz                 51.45  2.26/8    3.33/7    4.39/5    7.31/3   13.07/3   16.13/3   19.21/3   22.23/3   25.21/3   30.03/3   31.20/3   33.33/4   37.44/4   40.08/4   41.56/4   43.06/4   43.58/4   46.15/4   47.26/4   48.28/4   49.10/4   50.47/4   51.29/4   51.45/4  
    WKS Grunwald Poznań                   2.26/8    1.07/3    1.06/1*   2.52/4    5.36/1*   3.06/5    3.08/2    3.02/4    2.58/4    4.42/5    1.17/2    2.13/4    4.11/6    2.24/2    1.48/1*   1.10/5    0.52/3    2.17/3    1.11/2    1.02/2    0.42/2    1.37/4    0.42/1*   0.16/8  
  5 Drągowski Kuba                 56.29  2.24/7    3.39/8    5.01/8    7.51/6   14.24/6   17.10/5   21.01/5   24.05/5   27.19/5   32.01/5   33.37/5   36.12/5   40.36/5   43.49/5   45.38/5   46.47/5   47.40/5   50.27/5   51.42/5   52.49/5   53.33/5   55.23/5   56.14/5   56.29/5  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.24/7    1.15/6    1.22/10   2.50/3    6.33/6    2.46/2    3.51/8    3.04/6    3.14/5    4.42/5    1.36/5    2.35/7    4.24/8    3.13/8    1.49/2    1.09/4    0.53/5    2.47/7    1.15/4    1.07/4    0.44/3    1.50/8    0.51/4    0.15/6  
  6 Hewelt Maciej                  58.08  2.08/4    3.16/2    4.29/3    7.34/4   13.44/4   18.40/6   21.41/6   24.26/6   28.01/6   32.36/6   34.28/6   36.50/6   41.20/6   44.26/6   46.39/6   47.59/6   48.54/6   51.33/6   52.54/6   54.14/6   55.09/6   56.58/6   57.54/6   58.08/6  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.08/4    1.08/4    1.13/4    3.05/6    6.10/4    4.56/11   3.01/1*   2.45/1*   3.35/7    4.35/2    1.52/8    2.22/5    4.30/9    3.06/7    2.13/10   1.20/7    0.55/8    2.39/6    1.21/7    1.20/8    0.55/9    1.49/6    0.56/9    0.14/3  
  7 Jasiński Maciej                61.59  2.02/3    3.19/5    4.51/7    8.46/7   15.29/7   18.55/7   23.51/7   27.04/7   30.33/7   36.33/7   38.20/7   41.04/7   45.14/7   48.27/7   50.35/7   51.56/7   52.51/7   55.25/7   56.51/7   58.08/7   59.01/7   60.47/7   61.41/7   61.59/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.02/3    1.17/8    1.32/11   3.55/8    6.43/7    3.26/8    4.56/11   3.13/9    3.29/6    6.00/11   1.47/6    2.44/9    4.10/5    3.13/8    2.08/8    1.21/8    0.55/8    2.34/5    1.26/9    1.17/6    0.53/8    1.46/5    0.54/7    0.18/10 
  8 Sokalski Dariusz               63.38  2.33/11   3.50/9    5.07/10   9.31/9   16.37/8   19.50/8   23.58/8   27.45/8   31.30/8   36.41/8   38.34/8   41.10/8   46.18/9   49.20/8   51.28/8   52.56/8   53.56/8   56.48/8   58.20/8   59.43/8   60.39/8   62.28/8   63.21/8   63.38/8  
    GO 78 Francja                         2.33/11   1.17/8    1.17/8    4.24/9    7.06/8    3.13/6    4.08/10   3.47/10   3.45/9    5.11/8    1.53/9    2.36/8    5.08/10   3.02/5    2.08/8    1.28/11   1.00/10   2.52/8    1.32/11   1.23/10   0.56/10   1.49/6    0.53/5    0.17/9  
  9 Olech Przemysław               64.02  2.28/10   3.50/9    5.06/9    8.56/8   16.42/9   21.18/9   24.45/9   27.50/9   31.55/9   37.01/9   39.03/9   41.34/9   45.39/8   49.54/9   52.08/9   53.34/9   54.35/9   57.28/9   58.46/9   60.08/9   60.58/9   62.55/9   63.48/9   64.02/9  
    UKS Siódemka Rumia                    2.28/10   1.22/10   1.16/6    3.50/7    7.46/9    4.36/9    3.27/6    3.05/7    4.05/10   5.06/7    2.02/10   2.31/6    4.05/4    4.15/11   2.14/11   1.26/10   1.01/11   2.53/9    1.18/5    1.22/9    0.50/6    1.57/10   0.53/5    0.14/3  
 10 Mayasow Kostyantyn             65.30  2.26/8    3.52/11   5.13/11  10.02/11  18.17/10  22.57/11  26.12/10  29.15/10  33.51/10  39.19/10  41.08/10  44.00/10  48.13/10  51.16/10  53.15/10  54.28/10  55.21/10  58.22/10  59.50/10  61.14/10  62.05/10  64.09/10  65.17/10  65.30/10 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.26/8    1.26/11   1.21/9    4.49/10   8.15/10   4.40/10   3.15/5    3.03/5    4.36/11   5.28/9    1.49/7    2.52/10   4.13/7    3.03/6    1.59/5    1.13/6    0.53/5    3.01/10   1.28/10   1.24/11   0.51/7    2.04/11   1.08/11   0.13/1* 
 11 Pancerowicz Tomasz             78.41  2.00/2    3.16/2    4.32/4    9.58/10  19.02/11  22.27/10  26.15/11  30.53/11  34.35/11  40.08/11  42.14/11  55.45/11  61.13/11  64.38/11  66.42/11  68.05/11  68.57/11  72.01/11  73.23/11  74.42/11  75.41/11  77.31/11  78.26/11  78.41/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.00/2    1.16/7    1.16/6    5.26/11   9.04/11   3.25/7    3.48/7    4.38/11   3.42/8    5.33/10   2.06/11  13.31/11   5.28/11   3.25/10   2.04/6    1.23/9    0.52/3    3.04/11   1.22/8    1.19/7    0.59/11   1.50/8    0.55/8    0.15/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         6.3km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-56      3-46      4-41      5-44      6-63      7-52      8-60      9-68     10-83     11-32     12-33     13-34     14-35     15-37     16-53     17-62     18-36     19-99    
  1 Ciszek Marcin                  52.19  4.36/1*   6.59/1*   8.59/1*  12.30/1*  16.54/1*  20.19/1*  24.35/1*  26.15/1*  29.31/1*  38.52/1*  41.59/1*  42.58/1*  44.39/1*  45.51/1*  47.21/1*  48.45/1*  49.41/1*  51.06/1*  52.03/1*  52.19/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.36/1*   2.23/2    2.00/3    3.31/8    4.24/3    3.25/2    4.16/2    1.40/3    3.16/8    9.21/11   3.07/3    0.59/4    1.41/4    1.12/4    1.30/4    1.24/3    0.56/3    1.25/2    0.57/4    0.16/4  
  2 Jończy Daniel                  53.17  4.46/2   10.46/8   13.25/8   15.57/6   20.19/4   23.38/2   27.44/2   29.18/2   32.11/2   39.43/2   42.33/2   43.27/2   45.01/2   46.07/2   47.28/2   48.54/2   50.26/2   51.51/2   53.01/2   53.17/2  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.46/2    6.00/10   2.39/10   2.32/1*   4.22/2    3.19/1*   4.06/1*   1.34/1*   2.53/2    7.32/1*   2.50/1*   0.54/2    1.34/2    1.06/2    1.21/1*   1.26/4    1.32/15   1.25/2    1.10/10   0.16/4  
  3 Żak Tomasz                     63.16  6.17/9    9.37/5   12.23/5   15.27/4   24.14/7   27.51/5   33.44/4   36.27/4   39.38/3   48.46/3   52.02/3   53.11/3   55.08/3   56.25/3   58.00/3   59.29/3   60.29/3   62.04/3   62.59/3   63.16/3  
    Indywidualnie                         6.17/9    3.20/6    2.46/13   3.04/5    8.47/14   3.37/4    5.53/8    2.43/14   3.11/5    9.08/7    3.16/4    1.09/8    1.57/6    1.17/7    1.35/8    1.29/5    1.00/5    1.35/7    0.55/3    0.17/6  
  4 Gmur Karol                     63.46  5.53/7   15.12/12  17.30/12  20.03/10  23.52/6   27.48/4   34.47/5   36.29/5   42.44/8   50.54/8   53.46/6   54.44/6   56.18/5   57.23/5   58.46/5   60.06/4   61.00/4   62.28/4   63.29/4   63.46/4  
    UKS Arkady Raszków                    5.53/7    9.19/15   2.18/6    2.33/2    3.49/1*   3.56/6    6.59/12   1.42/4    6.15/17   8.10/2    2.52/2    0.58/3    1.34/2    1.05/1*   1.23/2    1.20/1*   0.54/2    1.28/5    1.01/6    0.17/6  
  5 Krzyżostanek Jarosław          63.55  6.10/8    9.11/4   11.09/3   15.21/3   19.53/3   28.58/7   35.45/7   37.35/7   40.42/5   49.20/5   52.42/4   53.55/4   55.51/4   57.11/4   58.43/4   60.12/5   61.12/5   62.45/5   63.38/5   63.55/5  
    UKS Jutrzenka Pichlice                6.10/8    3.01/4    1.58/2    4.12/13   4.32/4    9.05/13   6.47/10   1.50/5    3.07/3    8.38/5    3.22/6    1.13/10   1.56/5    1.20/8    1.32/7    1.29/5    1.00/5    1.33/6    0.53/1*   0.17/6  
  6 Sędłak Krystian                65.26  5.01/3   15.51/13  17.43/13  21.12/13  26.49/11  30.14/8   35.20/6   37.20/6   40.29/4   48.58/4   52.48/5   54.12/5   56.34/6   58.14/6   59.52/6   61.46/7   62.43/7   64.07/6   65.13/6   65.26/6  
    KS OK!Sport Warszawa                  5.01/3   10.50/16   1.52/1*   3.29/7    5.37/10   3.25/2    5.06/4    2.00/7    3.09/4    8.29/3    3.50/7    1.24/15   2.22/14   1.40/15   1.38/11   1.54/11   0.57/4    1.24/1*   1.06/8    0.13/1* 
  7 Bodzek Krzysztof               66.07  5.34/4    8.39/3   10.39/2   13.35/2   19.09/2   28.32/6   35.58/8   37.48/8   41.03/7   49.39/6   54.00/7   55.05/7   57.07/7   58.27/7   60.04/7   61.42/6   62.42/6   64.38/7   65.50/7   66.07/7  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          5.34/4    3.05/5    2.00/3    2.56/3    5.34/9    9.23/14   7.26/14   1.50/5    3.15/7    8.36/4    4.21/12   1.05/6    2.02/7    1.20/8    1.37/9    1.38/10   1.00/5    1.56/11   1.12/11   0.17/6  
  8 Masny Krzysztof                67.03  6.52/11  10.41/7   13.23/7   16.55/8   21.30/5   26.55/3   31.52/3   35.06/3   40.48/6   50.21/7   54.26/8   55.40/8   57.47/8   59.25/8   61.02/8   62.33/8   63.40/8   65.39/8   66.44/8   67.03/8  
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          6.52/11   3.49/8    2.42/12   3.32/9    4.35/5    5.25/10   4.57/3    3.14/16   5.42/15   9.33/13   4.05/10   1.14/12   2.07/9    1.38/14   1.37/9    1.31/7    1.07/11   1.59/12   1.05/7    0.19/12 
  9 Ciesiółka Sebastian            67.23  5.48/6    8.25/2   11.29/4   15.28/5   30.13/13  34.04/11  39.10/10  41.19/9   43.58/9   53.11/9   57.09/9   58.02/9   59.31/9   60.41/9   62.04/9   63.26/9   64.16/9   65.42/9   67.08/9   67.23/9  
    KS Artemis Wrocław                    5.48/6    2.37/3    3.04/15   3.59/12  14.45/17   3.51/5    5.06/4    2.09/8    2.39/1*   9.13/10   3.58/8    0.53/1*   1.29/1*   1.10/3    1.23/2    1.22/2    0.50/1*   1.26/4    1.26/15   0.15/3  
 10 Mol Krzysztof                  74.04  5.44/5   15.01/11  17.24/11  20.22/11  25.08/9   31.41/10  45.13/14  46.50/14  50.28/13  59.09/13  62.29/11  63.28/11  65.46/10  67.15/11  68.46/10  70.17/10  71.18/10  72.58/10  73.51/10  74.04/10 
    UKS Dowbor Międzyrzecz                5.44/5    9.17/14   2.23/8    2.58/4    4.46/6    6.33/11  13.32/17   1.37/2    3.38/10   8.41/6    3.20/5    0.59/4    2.18/12   1.29/11   1.31/6    1.31/7    1.01/8    1.40/8    0.53/1*   0.13/1* 
 11 Mastela Rafał                  75.49  6.18/10  14.27/10  16.46/10  20.39/12  26.10/10  31.02/9   38.59/9   42.39/11  46.23/11  56.18/11  61.44/10  63.01/10  65.49/11  67.14/10  69.12/11  70.45/11  72.20/11  74.13/11  75.26/11  75.49/11 
    UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój          6.18/10   8.09/12   2.19/7    3.53/11   5.31/8    4.52/9    7.57/15   3.40/17   3.44/12   9.55/15   5.26/15   1.17/13   2.48/17   1.25/10   1.58/14   1.33/9    1.35/16   1.53/10   1.13/12   0.23/17 
 12 Renc Piotr                     79.25 10.30/16  14.13/9   16.15/9   19.39/9   24.41/8   34.21/12  40.03/11  42.20/10  45.33/10  54.44/10  67.11/13  68.16/13  70.30/13  71.42/13  73.12/13  75.07/13  76.26/13  78.09/13  79.08/12  79.25/12 
    MKS Start Lublin                     10.30/16   3.43/7    2.02/5    3.24/6    5.02/7    9.40/16   5.42/7    2.17/9    3.13/6    9.11/9   12.27/17   1.05/6    2.14/11   1.12/4    1.30/4    1.55/12   1.19/13   1.43/9    0.59/5    0.17/6  
 13 Kosicki Roman                  79.59 12.31/17  18.22/16  22.20/16  26.40/16  32.36/14  36.41/13  42.41/13  45.05/12  51.06/14  60.29/14  64.31/12  65.41/12  67.44/12  69.14/12  71.04/12  74.52/12  75.58/12  78.02/12  79.41/13  79.59/13 
    Indywidualnie                        12.31/17   5.51/9    3.58/17   4.20/14   5.56/11   4.05/7    6.00/9    2.24/10   6.01/16   9.23/12   4.02/9    1.10/9    2.03/8    1.30/13   1.50/12   3.48/17   1.06/10   2.04/13   1.39/17   0.18/11 
 14 Zagdanski Andrzej              83.16  8.18/13  17.26/15  19.51/14  25.58/15  34.18/17  39.03/15  46.27/15  49.01/15  54.21/15  64.04/15  68.29/14  69.54/14  72.06/14  73.35/14  75.39/14  77.37/14  78.49/14  81.18/14  82.54/14  83.16/14 
    UKS Energetyk Dychów                  8.18/13   9.08/13   2.25/9    6.07/17   8.20/13   4.45/8    7.24/13   2.34/12   5.20/14   9.43/14   4.25/13   1.25/16   2.12/10   1.29/11   2.04/15   1.58/13   1.12/12   2.29/17   1.36/16   0.22/15 
 15 Spiliszewski Piotr             85.14  8.22/14  10.39/6   13.18/6   16.54/7   27.31/12  37.10/14  42.39/12  45.09/13  48.37/12  58.58/12  70.08/15  71.21/15  73.45/15  75.27/15  77.33/15  79.47/15  81.15/15  83.30/15  84.53/15  85.14/15 
    KS Artemis Wrocław                    8.22/14   2.17/1*   2.39/10   3.36/10  10.37/16   9.39/15   5.29/6    2.30/11   3.28/9   10.21/17  11.10/16   1.13/10   2.24/16   1.42/16   2.06/17   2.14/16   1.28/14   2.15/15   1.23/13   0.21/14 
 16 Biolik Grzegorz                86.05 10.03/15  17.09/14  20.04/15  25.27/14  34.15/16  41.59/16  48.53/16  51.41/16  55.19/16  65.18/16  70.38/16  72.08/16  74.31/16  76.24/16  78.28/16  80.38/16  82.15/16  84.38/16  85.46/16  86.05/16 
    UKS Saper Kazuń Nowy                 10.03/15   7.06/11   2.55/14   5.23/16   8.48/15   7.44/12   6.54/11   2.48/15   3.38/10   9.59/16   5.20/14   1.30/17   2.23/15   1.53/17   2.04/15   2.10/15   1.37/17   2.23/16   1.08/9    0.19/12 
 17 Jurczyk Piotr                  87.54  7.34/12  19.17/17  22.31/17  27.33/17  33.50/15  43.51/17  54.05/17  56.42/17  60.53/17  70.03/17  74.16/17  75.36/17  77.57/17  79.12/17  81.02/17  83.01/17  84.03/17  86.07/17  87.32/17  87.54/17 
    UKS Sparta Czyżowice                  7.34/12  11.43/17   3.14/16   5.02/15   6.17/12  10.01/17  10.14/16   2.37/13   4.11/13   9.10/8    4.13/11   1.20/14   2.21/13   1.15/6    1.50/12   1.59/14   1.02/9    2.04/13   1.25/14   0.22/15 
    Sławiński Marcin           NKl        6.56/    20.23/    22.31/    25.36/    31.35/    35.24/    41.12/    44.06/    50.20/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    82.10/   
    KS Artemis Wrocław                    6.56/    13.27/     2.08/     3.05/     5.59/     3.49/     5.48/     2.54/     6.14/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sikora Zbigniew            NKl        5.31/    12.06/    14.41/    19.16/    26.09/    36.11/    46.09/    48.35/    53.56/         /    67.35/    69.19/    71.38/    73.04/    75.18/         /    78.46/         /    79.35/    79.54/   
    Indywidualnie                         5.31/     6.35/     2.35/     4.35/     6.53/    10.02/     9.58/     2.26/     5.21/         /         /     1.44/     2.19/     1.26/     2.14/         /         /         /         /     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         5.9km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-47      3-56      4-46      5-41      6-40      7-52      8-60      9-61     10-82     11-48     12-58     13-33     14-34     15-35     16-37     17-53     18-62     19-99    
  1 Sobczyński Kalikst             43.27  3.24/1*   6.22/1*   9.03/1*  10.43/1*  13.27/1*  15.41/1*  19.14/1*  20.49/1*  26.13/1*  29.08/1*  32.18/1*  34.51/1*  36.44/1*  38.11/1*  39.18/1*  40.34/1*  41.45/1*  42.37/1*  43.12/1*  43.27/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.24/1*   2.58/2    2.41/3    1.40/2    2.44/2    2.14/2    3.33/5    1.35/2    5.24/5    2.55/1*   3.10/1*   2.33/1*   1.53/1*   1.27/1*   1.07/2    1.16/1*   1.11/1*   0.52/2    0.35/6    0.15/5  
  2 Cych Piotr                     51.42  4.40/7    7.27/2   10.12/3   11.46/2   14.28/2   18.18/3   21.15/3   22.43/2   28.43/3   32.52/3   37.45/2   40.43/2   42.57/2   44.53/2   46.41/2   48.13/2   49.41/2   50.37/2   51.20/2   51.42/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.40/7    2.47/1*   2.45/4    1.34/1*   2.42/1*   3.50/10   2.57/1*   1.28/1*   6.00/9    4.09/7    4.53/7    2.58/3    2.14/2    1.56/9    1.48/12   1.32/5    1.28/3    0.56/3    0.43/11   0.22/12 
  3 Killar Marek                   52.07  4.07/5   11.21/7   13.54/7   16.10/7   18.57/6   22.29/6   25.30/5   27.12/5   32.03/5   35.26/5   39.18/4   42.32/3   45.04/3   46.37/3   47.40/3   49.10/3   50.36/3   51.26/3   51.50/3   52.07/3  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.07/5    7.14/9    2.33/2    2.16/6    2.47/3    3.32/8    3.01/2    1.42/3    4.51/2    3.23/2    3.52/5    3.14/4    2.32/5    1.33/2    1.03/1*   1.30/3    1.26/2    0.50/1*   0.24/1*   0.17/8  
  4 Wrzesiński Krzysztof           53.31  4.28/6    8.11/4   11.04/4   13.22/4   16.43/4   19.36/4   22.49/4   24.35/4   29.52/4   33.31/4   39.07/3   42.56/4   45.37/4   47.23/4   48.34/4   50.01/4   51.36/4   52.38/4   53.17/4   53.31/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.28/6    3.43/4    2.53/5    2.18/7    3.21/9    2.53/5    3.13/3    1.46/4    5.17/4    3.39/3    5.36/9    3.49/7    2.41/6    1.46/5    1.11/4    1.27/2    1.35/6    1.02/8    0.39/8    0.14/1* 
  5 Dzik Mirosław                  55.39  4.06/4    7.30/3   10.01/2   11.49/3   14.54/3   17.24/2   20.51/2   22.44/3   27.34/2   32.13/2   42.06/5   44.55/5   47.47/5   49.23/5   50.31/5   52.02/5   53.34/5   54.48/5   55.18/5   55.39/5  
    MUKS Gliwice                          4.06/4    3.24/3    2.31/1*   1.48/3    3.05/6    2.30/3    3.27/4    1.53/6    4.50/1*   4.39/11   9.53/11   2.49/2    2.52/9    1.36/3    1.08/3    1.31/4    1.32/4    1.14/11   0.30/2    0.21/11 
  6 Becmer Dariusz                 58.14  5.03/9    9.51/5   13.08/5   15.26/6   19.36/7   23.00/7   27.06/6   28.59/6   34.44/6   39.18/6   43.13/6   46.54/6   49.57/6   51.46/6   53.12/6   54.48/6   56.31/6   57.29/6   58.00/6   58.14/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     5.03/9    4.48/6    3.17/7    2.18/7    4.10/11   3.24/7    4.06/7    1.53/6    5.45/7    4.34/9    3.55/6    3.41/6    3.03/10   1.49/7    1.26/10   1.36/8    1.43/10   0.58/5    0.31/4    0.14/1* 
  7 Polewczak Roman                60.08  7.00/10  11.44/8   15.37/8   18.19/8   21.37/8   24.55/8   29.02/7   30.53/7   36.45/7   41.21/7   45.01/7   49.01/7   51.49/7   53.45/7   55.03/7   56.43/7   58.18/7   59.15/7   59.54/7   60.08/7  
    Indywidualnie                         7.00/10   4.44/5    3.53/10   2.42/10   3.18/8    3.18/6    4.07/8    1.51/5    5.52/8    4.36/10   3.40/4    4.00/9    2.48/8    1.56/9    1.18/9    1.40/10   1.35/6    0.57/4    0.39/8    0.14/1* 
  8 Rycerski Bogdan                61.10  3.45/3   15.30/11  18.36/10  20.51/10  24.02/10  26.52/10  31.20/9   33.13/8   38.18/8   42.22/8   45.47/8   50.51/8   53.15/8   54.54/8   56.09/8   57.44/8   59.23/8   60.22/8   60.56/8   61.10/8  
    KS Artemis Wrocław                    3.45/3   11.45/11   3.06/6    2.15/5    3.11/7    2.50/4    4.28/9    1.53/6    5.05/3    4.04/6    3.25/2    5.04/12   2.24/3    1.39/4    1.15/5    1.35/6    1.39/9    0.59/7    0.34/5    0.14/1* 
  9 Banach Mariusz                 62.33  4.59/8   13.18/9   16.41/9   18.59/9   21.59/9   26.37/9   30.37/8   33.21/9   39.35/9   43.44/9   47.10/9   51.01/9   53.45/9   56.02/9   57.17/9   58.52/9   60.44/9   61.42/9   62.18/9   62.33/9  
    LKO Leszno                            4.59/8    8.19/10   3.23/9    2.18/7    3.00/5    4.38/12   4.00/6    2.44/10   6.14/10   4.09/7    3.26/3    3.51/8    2.44/7    2.17/11   1.15/5    1.35/6    1.52/11   0.58/5    0.36/7    0.15/5  
 10 Pachnik Dariusz                70.39  3.41/2   10.11/6   13.28/6   15.23/5   18.16/5   20.29/5   38.11/11  41.24/11  46.50/11  50.48/11  55.58/10  59.13/10  61.40/10  63.28/10  64.43/10  66.19/10  67.52/10  69.54/10  70.24/10  70.39/10 
    UKS Tukan Iwiny                       3.41/2    6.30/8    3.17/7    1.55/4    2.53/4    2.13/1*  17.42/12   3.13/12   5.26/6    3.58/4    5.10/8    3.15/5    2.27/4    1.48/6    1.15/5    1.36/8    1.33/5    2.02/12   0.30/2    0.15/5  
 11 Olas Jacek                     72.14  7.40/11  13.42/10  19.08/11  21.57/11  25.58/11  29.33/11  34.59/10  37.28/10  44.40/10  48.40/10  56.08/11  60.19/11  63.42/11  65.33/11  66.50/11  68.34/11  70.12/11  71.15/11  71.57/11  72.14/11 
    UKS Orientuś Łódź                     7.40/11   6.02/7    5.26/11   2.49/11   4.01/10   3.35/9    5.26/10   2.29/9    7.12/11   4.00/5    7.28/10   4.11/10   3.23/11   1.51/8    1.17/8    1.44/11   1.38/8    1.03/9    0.42/10   0.17/8  
 12 Nitsch Tomasz                 118.30 19.18/12  32.18/12  38.53/12  45.09/12  49.55/12  54.28/12  61.15/12  64.27/12  72.36/12  83.50/12  98.15/12 102.42/12 106.38/12 109.57/12 111.41/12 113.31/12 116.12/12 117.24/12 118.11/12 118.30/12 
    WKS Gwardia Warszawa                 19.18/12  13.00/12   6.35/12   6.16/12   4.46/12   4.33/11   6.47/11   3.12/11   8.09/12  11.14/12  14.25/12   4.27/11   3.56/12   3.19/12   1.44/11   1.50/12   2.41/12   1.12/10   0.47/12   0.19/10 
    Sikora Waldemar            NKl        4.30/     9.38/    15.54/    18.34/    21.51/    25.59/    29.50/    34.37/    39.59/    43.40/    60.07/    63.36/    66.30/    68.24/    69.50/    71.34/         /    75.06/    75.50/    76.07/   
    MKS Start Lublin                      4.30/     5.08/     6.16/     2.40/     3.17/     4.08/     3.51/     4.47/     5.22/     3.41/    16.27/     3.29/     2.54/     1.54/     1.26/     1.44/         /         /     0.44/     0.17/   
    Jackowiak Jacek            NKl        5.28/    16.39/    20.12/    23.57/    27.55/    31.56/    36.13/    38.00/    43.42/    48.13/    52.38/    55.50/    58.51/    60.32/    61.40/    63.13/         /    65.36/    66.18/    66.33/   
    JW. Międzyrzec                        5.28/    11.11/     3.33/     3.45/     3.58/     4.01/     4.17/     1.47/     5.42/     4.31/     4.25/     3.12/     3.01/     1.41/     1.08/     1.33/         /         /     0.42/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         5.6km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-47      3-56      4-46      5-41      6-40      7-52      8-68      9-42     10-38     11-32     12-33     13-34     14-35     15-62     16-37     17-72     18-64     19-99    
  1 Widziewicz Remigiusz           43.54  3.43/1*   6.35/1*   9.24/1*  11.12/1*  13.59/1*  16.35/1*  19.35/1*  24.17/1*  28.51/1*  34.10/1*  36.14/1*  37.05/1*  38.44/1*  39.57/1*  40.38/1*  41.35/1*  42.03/1*  42.55/1*  43.38/1*  43.54/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.43/1*   2.52/2    2.49/2    1.48/1*   2.47/1*   2.36/2    3.00/1*   4.42/3    4.34/4    5.19/2    2.04/1*   0.51/1*   1.39/2    1.13/4    0.41/1*   0.57/1*   0.28/1*   0.52/2    0.43/1*   0.16/2  
  2 Heiko Gossel                   45.58  4.14/2    6.36/2    9.31/2   11.39/2   14.41/2   16.49/2   21.48/2   26.24/2   30.46/2   35.50/2   37.55/2   38.51/2   40.29/2   41.38/2   42.22/2   43.22/2   44.04/2   44.59/2   45.44/2   45.58/2  
    USV TU Dresden                        4.14/2    2.22/1*   2.55/3    2.08/3    3.02/3    2.08/1*   4.59/4    4.36/1*   4.22/2    5.04/1*   2.05/2    0.56/2    1.38/1*   1.09/1*   0.44/2    1.00/2    0.42/4    0.55/3    0.45/2    0.14/1* 
  3 Tarnowski Mirosław             51.40  4.42/3    8.45/5   11.13/3   13.15/3   16.03/3   18.58/3   22.35/3   27.20/3   31.27/3   39.18/3   41.42/3   43.00/3   44.49/3   46.01/3   46.54/3   47.59/3   49.39/3   50.29/3   51.21/3   51.40/3  
    MKS Start Lublin                      4.42/3    4.03/5    2.28/1*   2.02/2    2.48/2    2.55/4    3.37/2    4.45/4    4.07/1*   7.51/6    2.24/3    1.18/6    1.49/3    1.12/3    0.53/5    1.05/3    1.40/8    0.50/1*   0.52/6    0.19/6  
  4 Troesch Urs                    53.47  5.06/5    8.27/4   11.42/4   13.51/4   17.33/4   20.31/4   24.22/4   30.57/4   35.20/4   41.30/4   44.31/4   45.35/4   47.38/4   48.58/4   49.50/4   50.57/4   51.38/4   52.41/4   53.31/4   53.47/4  
    Berliner TSC                          5.06/5    3.21/3    3.15/4    2.09/4    3.42/4    2.58/5    3.51/3    6.35/5    4.23/3    6.10/3    3.01/4    1.04/3    2.03/5    1.20/5    0.52/4    1.07/4    0.41/2    1.03/5    0.50/5    0.16/2  
  5 Koucky Roman                   59.18  5.01/4    8.25/3   11.47/5   14.09/5   18.46/5   21.36/5   28.33/5   33.12/5   39.52/5   46.07/5   49.56/5   51.06/5   53.10/5   54.32/5   55.22/5   56.35/5   57.16/5   58.13/5   59.02/5   59.18/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.01/4    3.24/4    3.22/5    2.22/5    4.37/7    2.50/3    6.57/8    4.39/2    6.40/7    6.15/4    3.49/6    1.10/4    2.04/6    1.22/6    0.50/3    1.13/6    0.41/2    0.57/4    0.49/4    0.16/2  
  6 Piotr Niessner                 70.18  5.27/6    9.55/6   13.29/6   17.36/7   21.50/7   27.55/7   33.35/6   41.57/6   47.19/6   54.55/6   61.09/6   62.23/6   64.14/6   65.25/6   66.19/6   67.31/6   68.13/6   69.16/6   70.02/6   70.18/6  
    WKS Wawel Kraków                      5.27/6    4.28/7    3.34/6    4.07/9    4.14/5    6.05/9    5.40/5    8.22/8    5.22/5    7.36/5    6.14/9    1.14/5    1.51/4    1.11/2    0.54/6    1.12/5    0.42/4    1.03/5    0.46/3    0.16/2  
  7 Żebrowski Dariusz              84.07  6.17/7   10.30/7   14.17/7   17.10/6   21.35/6   26.15/6   38.14/7   46.25/7   55.41/8   66.05/8   69.57/8   71.42/8   74.39/8   76.46/7   78.00/7   79.48/7   80.49/7   82.35/7   83.45/7   84.07/7  
    KS OK!Sport Warszawa                  6.17/7    4.13/6    3.47/7    2.53/6    4.25/6    4.40/7   11.59/9    8.11/7    9.16/9   10.24/8    3.52/7    1.45/8    2.57/7    2.07/7    1.14/7    1.48/8    1.01/6    1.46/8    1.10/7    0.22/7  
  8 Janowski Piotr                 84.49  6.18/8   12.18/8   17.25/8   21.23/8   28.47/8   34.09/8   40.33/8   48.00/8   54.01/7   63.23/7   68.40/7   70.28/7   74.16/7   77.15/8   78.43/8   80.13/8   81.31/8   83.09/8   84.27/8   84.49/8  
    WKS Gwardia Warszawa                  6.18/8    6.00/8    5.07/8    3.58/7    7.24/9    5.22/8    6.24/7    7.27/6    6.01/6    9.22/7    5.17/8    1.48/9    3.48/9    2.59/9    1.28/9    1.30/7    1.18/7    1.38/7    1.18/8    0.22/7  
  9 Śmieszek Robert               103.02 15.31/9   22.43/9   31.08/9   35.09/9   40.11/9   44.08/9   50.12/9   59.25/9   66.59/9   82.31/9   85.55/9   87.25/9   90.41/9   92.55/9   94.18/9   96.29/9   98.20/9  100.30/9  102.28/9  103.02/9  
    Indywidualnie                        15.31/9    7.12/9    8.25/9    4.01/8    5.02/8    3.57/6    6.04/6    9.13/9    7.34/8   15.32/9    3.24/5    1.30/7    3.16/8    2.14/8    1.23/8    2.11/9    1.51/9    2.10/9    1.58/9    0.34/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         5.6km    0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-47      3-56      4-46      5-41      6-40      7-52      8-68      9-42     10-38     11-32     12-33     13-34     14-35     15-62     16-37     17-72     18-64     19-99    
  1 Fanta Miroslav                 60.03  4.41/3    8.23/3   12.06/2   14.37/1*  18.06/1*  21.32/1*  27.11/2   33.12/2   38.18/1*  47.25/1*  50.19/1*  51.29/1*  53.30/1*  54.53/1*  55.52/1*  57.06/1*  57.48/1*  58.55/1*  59.45/1*  60.03/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.41/3    3.42/4    3.43/2    2.31/2    3.29/2    3.26/2    5.39/3    6.01/3    5.06/1*   9.07/3    2.54/2    1.10/2    2.01/2    1.23/2    0.59/3    1.14/1*   0.42/1*   1.07/2    0.50/1*   0.18/3  
  2 Kryjomski Jerzy                61.19  4.16/1*   7.50/2   16.27/4   18.48/4   22.13/4   26.27/3   31.17/3   35.58/3   43.13/3   49.16/2   51.45/2   52.47/2   54.31/2   55.46/2   56.35/2   57.55/2   58.38/2   60.13/2   61.07/2   61.19/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 4.16/1*   3.34/2    8.37/5    2.21/1*   3.25/1*   4.14/3    4.50/2    4.41/1*   7.15/2    6.03/1*   2.29/1*   1.02/1*   1.44/1*   1.15/1*   0.49/1*   1.20/2    0.43/2    1.35/3    0.54/2    0.12/1* 
  3 Czerkawski Wacław              72.37  6.42/4   10.20/4   14.32/3   17.40/3   22.00/3   26.42/4   33.18/4   39.46/4   48.44/4   57.05/3   60.28/3   61.56/3   64.21/3   65.55/3   67.03/3   68.37/3   69.30/3   71.10/3   72.23/3   72.37/3  
    MUKS Gliwice                          6.42/4    3.38/3    4.12/3    3.08/3    4.20/3    4.42/4    6.36/4    6.28/4    8.58/3    8.21/2    3.23/4    1.28/4    2.25/4    1.34/3    1.08/4    1.34/3    0.53/3    1.40/4    1.13/4    0.14/2  
  4 Yudov Sergey                   72.49  4.26/2    7.49/1*  11.21/1*  14.39/2   19.16/2   22.12/2   26.12/1*  31.27/1*  40.30/2   58.39/4   61.33/4   62.45/4   64.54/4   66.35/4   67.33/4   69.17/4   70.27/4   71.30/4   72.31/4   72.49/4  
    Kaliningrad                           4.26/2    3.23/1*   3.32/1*   3.18/4    4.37/4    2.56/1*   4.00/1*   5.15/2    9.03/4   18.09/4    2.54/2    1.12/3    2.09/3    1.41/4    0.58/2    1.44/4    1.10/5    1.03/1*   1.01/3    0.18/3  
  5 Lewandowski Krzysztof         126.29 10.00/5   15.39/5   22.31/5   27.23/5   33.52/5   39.14/5   47.47/5   61.45/5   77.44/5  101.20/5  107.56/5  109.50/5  113.36/5  116.26/5  118.38/5  120.50/5  121.44/5  124.53/5  126.08/5  126.29/5  
    UKS Orientuś Łódź                    10.00/5    5.39/5    6.52/4    4.52/5    6.29/5    5.22/5    8.33/5   13.58/5   15.59/5   23.36/5    6.36/5    1.54/5    3.46/5    2.50/5    2.12/5    2.12/5    0.54/4    3.09/5    1.15/5    0.21/5  
    Lech Bogdan                NKl        4.58/         /     8.52/    11.40/    15.16/    18.39/    25.24/    31.25/    39.28/    46.51/    49.50/    51.16/    53.10/    54.34/    55.29/    56.43/    57.25/    58.42/    59.46/    60.05/   
    UMKS ORKAN Ostróda                    4.58/         /         /     2.48/     3.36/     3.23/     6.45/     6.01/     8.03/     7.23/     2.59/     1.26/     1.54/     1.24/     0.55/     1.14/     0.42/     1.17/     1.04/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         5.1km    0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-38      3-83      4-61      5-67      6-41      7-46      8-47      9-49     10-71     11-33     12-34     13-35     14-36     15-37     16-53     17-54     18-99    
  1 Novotný Otakar                 43.44  1.48/2    4.50/1*   6.33/1*  12.02/1*  14.18/1*  17.12/1*  21.05/1*  24.57/1*  29.18/1*  30.29/1*  32.07/1*  34.02/1*  35.32/1*  37.44/1*  39.38/1*  41.14/1*  42.16/1*  43.26/1*  43.44/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.48/2    3.02/5    1.43/4    5.29/1*   2.16/3    2.54/8    3.53/2    3.52/2    4.21/4    1.11/2    1.38/11   1.55/6    1.30/10   2.12/4    1.54/6    1.36/4    1.02/2    1.10/6    0.18/10 
  2 Parzewski Jerzy                44.44  1.54/4    4.54/2    6.37/2   12.19/2   15.05/2   17.34/2   21.51/2   26.00/2   30.41/2   32.03/2   33.32/2   35.21/2   36.37/2   38.57/3   40.40/3   42.16/3   43.21/3   44.29/3   44.44/2  
    KU AZS WAT Warszawa                   1.54/4    3.00/4    1.43/4    5.42/2    2.46/13   2.29/3    4.17/5    4.09/4    4.41/5    1.22/4    1.29/6    1.49/4    1.16/4    2.20/7    1.43/1*   1.36/4    1.05/5    1.08/5    0.15/1* 
  3 Miszewski Romuald              44.50  2.11/8    5.09/3    6.50/3   12.36/3   15.08/3   17.41/3   22.14/3   26.15/3   30.58/3   32.20/3   33.45/3   35.32/3   36.43/3   38.36/2   40.23/2   42.13/2   43.20/2   44.26/2   44.50/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.11/8    2.58/3    1.41/2    5.46/3    2.32/9    2.33/4    4.33/6    4.01/3    4.43/6    1.22/4    1.25/3    1.47/3    1.11/1*   1.53/1*   1.47/2    1.50/8    1.07/6    1.06/3    0.24/19 
  4 Krochmal Andrzej               47.43  1.43/1*   5.24/6    7.10/5   14.00/4   15.52/4   18.27/4   22.36/4   28.29/4   33.24/4   34.34/4   36.06/4   38.02/4   39.23/4   41.29/4   43.19/4   45.03/4   46.12/4   47.27/4   47.43/4  
    WKS Gwardia Warszawa                  1.43/1*   3.41/10   1.46/7    6.50/5    1.52/1*   2.35/5    4.09/4    5.53/9    4.55/8    1.10/1*   1.32/7    1.56/7    1.21/8    2.06/3    1.50/4    1.44/6    1.09/7    1.15/10   0.16/2  
  5 Milos Rychlý                   49.09  2.03/5    5.30/7    7.12/6   16.00/7   18.37/7   20.59/6   24.48/5   28.29/4   34.10/5   36.01/5   37.21/5   38.59/5   40.16/5   42.13/5   45.12/5   46.43/5   47.47/5   48.52/5   49.09/5  
    TJ Opava                              2.03/5    3.27/8    1.42/3    8.48/13   2.37/11   2.22/1*   3.49/1*   3.41/1*   5.41/11   1.51/13   1.20/2    1.38/1*   1.17/5    1.57/2    2.59/18   1.31/3    1.04/4    1.05/2    0.17/7  
  6 Gracjasz Jan                   51.02  5.27/19   8.08/15  12.20/18  18.38/11  20.55/11  23.19/9   27.14/8   31.30/6   35.37/6   36.52/6   38.17/6   40.16/6   41.35/6   43.52/6   46.17/6   48.21/6   49.31/6   50.44/6   51.02/6  
    UMKS ORKAN Ostróda                    5.27/19   2.41/1*   4.12/20   6.18/4    2.17/4    2.24/2    3.55/3    4.16/5    4.07/1*   1.15/3    1.25/3    1.59/8    1.19/6    2.17/5    2.25/9    2.04/12   1.10/8    1.13/8    0.18/10 
  7 Bala Bogdan                    52.06  2.17/9    5.21/5    7.04/4   14.20/5   16.51/5   19.58/5   26.15/6   32.25/7   37.28/7   38.52/7   40.25/7   42.31/7   43.55/7   46.18/7   48.07/7   49.36/7   50.36/7   51.48/7   52.06/7  
    MKS Pogoń Siedlce                     2.17/9    3.04/6    1.43/4    7.16/6    2.31/8    3.07/10   6.17/18   6.10/10   5.03/9    1.24/7    1.33/8    2.06/10   1.24/9    2.23/8    1.49/3    1.29/2    1.00/1*   1.12/7    0.18/10 
  8 Hrouza Jan                     54.58  4.55/18   8.35/17  10.29/14  17.45/9   20.42/10  23.27/10  28.17/9   34.30/8   38.39/8   40.04/8   41.30/8   43.20/8   44.33/8   48.55/9   50.59/9   52.26/8   53.36/8   54.42/8   54.58/8  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               4.55/18   3.40/9    1.54/9    7.16/6    2.57/17   2.45/6    4.50/10   6.13/11   4.09/2    1.25/8    1.26/5    1.50/5    1.13/3    4.22/18   2.04/8    1.27/1*   1.10/8    1.06/3    0.16/2  
  9 Guga Romuald                   57.03  4.24/17   7.12/11   8.43/8   16.37/8   19.19/8   22.07/8   32.04/13  36.34/12  40.53/9   42.15/9   43.33/9   45.12/9   46.23/9   48.40/8   50.33/8   54.47/9   55.50/9   56.46/9   57.03/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.24/17   2.48/2    1.31/1*   7.54/8    2.42/12   2.48/7    9.57/20   4.30/6    4.19/3    1.22/4    1.18/1*   1.39/2    1.11/1*   2.17/5    1.53/5    4.14/20   1.03/3    0.56/1*   0.17/7  
 10 Kulpa Maciej                   61.01  2.58/13   7.13/12   9.09/10  19.36/12  23.47/15  26.52/13  31.34/12  36.15/11  41.28/10  42.53/10  44.30/10  46.42/10  48.23/10  52.10/10  54.39/10  58.15/10  59.30/10  60.45/10  61.01/10 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.58/13   4.15/13   1.56/10  10.27/17   4.11/19   3.05/9    4.42/9    4.41/7    5.13/10   1.25/8    1.37/10   2.12/11   1.41/12   3.47/16   2.29/11   3.36/19   1.15/11   1.15/10   0.16/2  
 11 Pietrusiński Marek             62.30  2.35/10   7.02/10   9.51/12  18.09/10  20.39/9   23.56/11  29.44/10  36.02/9   43.05/12  44.49/11  46.33/11  49.06/11  50.49/11  54.07/11  56.54/11  58.48/11  60.01/11  62.12/11  62.30/11 
    KS Artemis Wrocław                    2.35/10   4.27/15   2.49/17   8.18/11   2.30/7    3.17/12   5.48/15   6.18/14   7.03/14   1.44/11   1.44/13   2.33/17   1.43/14   3.18/14   2.47/15   1.54/10   1.13/10   2.11/20   0.18/10 
 12 Langr Stanislav                63.50  2.04/6    8.07/14  10.12/13  19.38/13  22.31/12  25.46/12  31.26/11  38.10/13  46.34/14  48.05/13  49.45/13  52.05/13  53.40/13  56.27/12  59.02/12  60.55/12  62.19/12  63.32/12  63.50/12 
    TJ START Náchod                       2.04/6    6.03/19   2.05/13   9.26/14   2.53/15   3.15/11   5.40/13   6.44/16   8.24/16   1.31/10   1.40/12   2.20/12   1.35/11   2.47/10   2.35/12   1.53/9    1.24/13   1.13/8    0.18/10 
 13 Robotka Libor                  67.22  1.49/3    5.12/4    7.14/7   15.13/6   17.17/6   21.14/7   26.27/7   36.02/9   42.12/11  50.11/15  51.55/14  54.17/14  55.59/14  58.37/13  60.32/13  62.56/13  65.09/13  67.00/13  67.22/13 
    TJ Spartak 1. Brněnská                1.49/3    3.23/7    2.02/12   7.59/10   2.04/2    3.57/17   5.13/11   9.35/20   6.10/12   7.59/20   1.44/13   2.22/13   1.42/13   2.38/9    1.55/7    2.24/15   2.13/20   1.51/17   0.22/18 
 14 Jasnowski Andrzej              67.52  2.50/11   6.52/9    9.19/11  23.30/20  26.05/20  29.24/19  35.14/18  41.30/18  48.18/15  50.06/14  51.59/15  54.28/15  56.15/15  59.32/14  62.19/14  64.13/14  65.29/14  67.34/14  67.52/14 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.50/11   4.02/12   2.27/15  14.11/20   2.35/10   3.19/13   5.50/16   6.16/12   6.48/13   1.48/12   1.53/15   2.29/15   1.47/16   3.17/13   2.47/15   1.54/10   1.16/12   2.05/18   0.18/10 
 15 Szotek Antoni                  69.18  2.54/12   6.46/8    8.46/9   20.13/15  23.00/13  27.15/15  32.59/15  39.15/16  48.57/16  51.21/17  53.17/16  56.00/16  58.00/16  61.06/15  63.44/15  65.59/15  67.32/15  69.00/15  69.18/15 
    ATZ Racibórz                          2.54/12   3.52/11   2.00/11  11.27/19   2.47/14   4.15/18   5.44/14   6.16/12   9.42/18   2.24/18   1.56/16   2.43/18   2.00/18   3.06/12   2.38/14   2.15/13   1.33/15   1.28/14   0.18/10 
 16 Świerczyński Bogdan            70.04  2.10/7   13.09/20  14.55/20  23.28/19  25.57/19  29.16/17  33.51/16  39.12/15  44.06/13  46.49/12  48.25/12  50.28/12  51.47/12  61.44/16  65.10/16  66.55/16  68.21/16  69.44/16  70.04/16 
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             2.10/7   10.59/20   1.46/7    8.33/12   2.29/6    3.19/13   4.35/7    5.21/8    4.54/7    2.43/19   1.36/9    2.03/9    1.19/6    9.57/20   3.26/19   1.45/7    1.26/14   1.23/12   0.20/17 
 17 Paszyński Józef                72.23  3.15/14   7.56/13  11.35/16  21.07/16  23.32/14  26.52/13  32.07/14  38.54/14  51.34/18  53.25/18  55.32/17  58.03/17  60.10/17  63.58/17  66.25/17  69.07/17  70.40/17  72.07/17  72.23/17 
    UKS Orientuś Łódź                     3.15/14   4.41/17   3.39/19   9.32/15   2.25/5    3.20/15   5.15/12   6.47/17  12.40/19   1.51/13   2.07/17   2.31/16   2.07/19   3.48/17   2.27/10   2.42/18   1.33/15   1.27/13   0.16/2  
 18 Jalovy Jaroslav                74.19  3.21/15   9.18/18  12.32/19  22.28/18  25.53/18  30.44/20  37.22/20  44.35/20  53.00/19  55.07/19  57.19/18  60.03/18  61.57/18  65.29/18  68.04/18  70.30/18  72.22/18  74.02/18  74.19/18 
    SK Radioklub Blansko                  3.21/15   5.57/18   3.14/18   9.56/16   3.25/18   4.51/19   6.38/19   7.13/18   8.25/17   2.07/17   2.12/19   2.44/19   1.54/17   3.32/15   2.35/12   2.26/16   1.52/18   1.40/16   0.17/7  
 19 Wysocki Andrzej                76.16  3.33/16   8.09/16  10.39/15  21.18/17  24.14/16  29.14/16  35.30/19  41.48/19  49.17/17  51.11/16  60.13/19  62.39/19  64.22/19  67.25/19  70.13/19  72.41/19  74.25/19  76.00/19  76.16/19 
    MUKS Gliwice                          3.33/16   4.36/16   2.30/16  10.39/18   2.56/16   5.00/20   6.16/17   6.18/14   7.29/15   1.54/15   9.02/20   2.26/14   1.43/14   3.03/11   2.48/17   2.28/17   1.44/17   1.35/15   0.16/2  
 20 Niemiec Janusz                 97.09  5.44/20  10.02/19  12.08/17  20.04/14  25.26/17  29.16/17  33.54/17  41.25/17  68.38/20  70.38/20  72.45/20  75.46/20  79.30/20  86.31/20  90.11/20  92.27/20  94.32/20  96.42/20  97.09/20 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.44/20   4.18/14   2.06/14   7.56/9    5.22/20   3.50/16   4.38/8    7.31/19  27.13/20   2.00/16   2.07/17   3.01/20   3.44/20   7.01/19   3.40/20   2.16/14   2.05/19   2.10/19   0.27/20 
    Chułek Aleksander          NKl        1.40/     5.02/     6.50/    12.25/    14.30/    17.11/    27.21/         /    35.52/    37.12/    38.31/    40.10/    41.22/    43.53/    45.31/    49.15/    50.44/    51.42/    51.57/   
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.40/     3.22/     1.48/     5.35/     2.05/     2.41/    10.10/         /         /     1.20/     1.19/     1.39/     1.12/     2.31/     1.38/     3.44/     1.29/     0.58/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         5.1km    0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-38      3-83      4-61      5-67      6-41      7-46      8-47      9-49     10-71     11-33     12-34     13-35     14-36     15-37     16-53     17-54     18-99    
  1 Wollenberg Bernd               58.18  2.12/3    6.22/2    8.52/3   16.35/3   19.07/2   23.03/2   28.09/1*  33.13/1*  39.10/1*  41.34/1*  43.16/1*  45.40/1*  47.17/1*  51.11/1*  53.18/1*  55.12/1*  56.33/1*  58.00/1*  58.18/1* 
    Berliner TSC                          2.12/3    4.10/5    2.30/5    7.43/2    2.32/2    3.56/4    5.06/1*   5.04/1*   5.57/1*   2.24/6    1.42/1*   2.24/3    1.37/2    3.54/3    2.07/1*   1.54/1*   1.21/2    1.27/2    0.18/3  
  2 Trzpil Lech                    63.12  2.09/2    6.22/2    8.27/2   16.34/2   19.48/3   23.10/3   30.23/2   35.31/2   41.33/2   43.12/2   45.18/2   47.59/2   49.52/3   53.33/3   57.19/2   59.41/2   61.15/3   62.48/2   63.12/2  
    KS OK!Sport Warszawa                  2.09/2    4.13/6    2.05/3    8.07/3    3.14/5    3.22/2    7.13/5    5.08/2    6.02/2    1.39/3    2.06/4    2.41/6    1.53/4    3.41/2    3.46/6    2.22/3    1.34/6    1.33/4    0.24/7  
  3 Stehno Pavel                   66.35  2.58/5    7.00/5    9.02/4   14.53/1*  18.59/1*  22.10/1*  30.36/3   35.50/3   43.07/3   44.36/3   46.22/3   48.11/3   49.49/2   53.28/2   57.40/3   59.41/2   61.13/2   66.17/3   66.35/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.58/5    4.02/2    2.02/1*   5.51/1*   4.06/6    3.11/1*   8.26/6    5.14/3    7.17/4    1.29/1*   1.46/2    1.49/1*   1.38/3    3.39/1*   4.12/7    2.01/2    1.32/5    5.04/7    0.18/3  
  4 Owczarski Tomasz               72.08  2.48/4    6.55/4    9.19/5   18.34/4   21.27/4   26.06/4   32.36/4   38.34/4   46.30/4   48.47/4   50.54/4   53.34/4   55.51/4   62.18/4   64.57/4   68.48/4   70.17/4   71.49/4   72.08/4  
    WKS Chojnice                          2.48/4    4.07/3    2.24/4    9.15/4    2.53/3    4.39/6    6.30/3    5.58/4    7.56/5    2.17/5    2.07/6    2.40/5    2.17/6    6.27/5    2.39/4    3.51/5    1.29/3    1.32/3    0.19/5  
  5 Denemarek Oldřich              78.06  4.48/7    8.55/6   11.38/6   23.14/6   25.33/5   29.53/6   35.48/5   46.04/6   54.22/6   56.37/6   58.43/6   61.16/6   63.33/6   68.14/5   70.49/5   74.57/5   76.26/5   77.51/5   78.06/5  
    BETA URSUS Orienteering               4.48/7    4.07/3    2.43/6   11.36/5    2.19/1*   4.20/5    5.55/2   10.16/7    8.18/6    2.15/4    2.06/4    2.33/4    2.17/6    4.41/4    2.35/2    4.08/7    1.29/3    1.25/1*   0.15/1* 
  6 Gliński Henryk                 81.38  2.07/1*   5.16/1*   7.18/1*  22.55/5   26.05/6   29.35/5   36.42/6   43.21/5   49.41/5   51.13/5   53.03/5   55.22/5   56.49/5   71.53/6   74.29/6   78.28/6   79.44/6   81.23/6   81.38/6  
    KS Artemis Wrocław                    2.07/1*   3.09/1*   2.02/1*  15.37/7    3.10/4    3.30/3    7.07/4    6.39/5    6.20/3    1.32/2    1.50/3    2.19/2    1.27/1*  15.04/7    2.36/3    3.59/6    1.16/1*   1.39/5    0.15/1* 
  7 Šťovíček Jan                  116.12  4.09/6   15.28/7   20.10/7   35.23/7   43.03/7   54.08/7   65.40/7   73.50/7   83.26/7   89.45/7   92.18/7   95.32/7   97.32/7  104.59/7  108.05/7  111.54/7  114.11/7  115.50/7  116.12/7  
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        4.09/6   11.19/7    4.42/7   15.13/6    7.40/7   11.05/7   11.32/7    8.10/6    9.36/7    6.19/7    2.33/7    3.14/7    2.00/5    7.27/6    3.06/5    3.49/4    2.17/7    1.39/5    0.22/6  
    Kruczek Stanislaw          NKl        3.06/    14.31/    16.53/    24.59/    28.42/    35.12/    42.12/    49.14/    56.12/    58.21/    60.40/    63.48/    66.21/    69.50/    72.49/    76.59/    78.42/         /    81.15/   
    WKS Wawel Kraków                      3.06/    11.25/     2.22/     8.06/     3.43/     6.30/     7.00/     7.02/     6.58/     2.09/     2.19/     3.08/     2.33/     3.29/     2.59/     4.10/     1.43/         /         /   
    Schwanitz Jürgen           NKl        2.30/    12.07/    14.11/    35.11/    41.05/    44.20/    52.57/    58.30/    65.23/    66.54/    68.41/    70.52/    73.01/         /    76.52/    78.48/    79.58/    81.19/    81.38/   
    OLA Deggendorf                        2.30/     9.37/     2.04/    21.00/     5.54/     3.15/     8.37/     5.33/     6.53/     1.31/     1.47/     2.11/     2.09/         /         /     1.56/     1.10/     1.21/     0.19/   
    Michałek Janusz            NKl        4.43/     8.32/    10.23/    17.44/    23.58/    27.12/    36.17/    43.16/    48.44/    50.02/    51.26/    53.23/    54.46/         /    60.16/    62.40/    64.06/    65.33/    65.50/   
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             4.43/     3.49/     1.51/     7.21/     6.14/     3.14/     9.05/     6.59/     5.28/     1.18/     1.24/     1.57/     1.23/         /         /     2.24/     1.26/     1.27/     0.17/   
    Patejko Tadeusz            NKl        3.04/         /         /         /         /         /         /         /         /    11.35/    13.59/    17.07/    19.23/    26.26/    29.09/    33.22/    34.54/    36.32/    36.55/   
    WKS Gwardia Warszawa                  3.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.24/     3.08/     2.16/     7.03/     2.43/     4.13/     1.32/     1.38/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         3.4km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-70      4-82      5-56      6-47      7-58      8-71      9-33     10-34     11-35     12-62     13-99    
  1 Pietkiewicz Waldemar           41.22  3.09/2    5.44/1*   8.24/1*  10.48/1*  15.55/    19.48/1*  30.57/1*  32.22/1*  34.10/1*  36.39/1*  38.31/1*  39.56/1*  41.03/1*  41.22/1* 
    Indywidualnie                         3.09/2    2.35/1*   2.40/1*   2.24/1*   5.07/2    3.53/2   11.09/3    1.25/1*   1.48/1*   2.29/2    1.52/3    1.25/1*   1.07/3    0.19/1* 
  2 Seidl Karel                    41.31  4.40/3    7.29/2   10.18/2   12.59/2   18.26/2   23.17/3   31.04/2   32.38/2   34.41/2   37.17/2   39.00/2   40.25/2   41.12/2   41.31/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.40/3    2.49/2    2.49/2    2.41/2    5.27/3    4.51/3    7.47/1*   1.34/3    2.03/2    2.36/3    1.43/1*   1.25/1*   0.47/1*   0.19/1* 
  3 Sokolar Zdenek                 43.04  2.52/1*  10.10/3   13.08/3   15.55/3   19.21/3   23.06/2   32.36/3   34.03/3   36.07/3   38.29/3   40.19/3   41.47/3   42.41/3   43.04/3  
    TJ START Náchod                       2.52/1*   7.18/3    2.58/3    2.47/3    3.26/1*   3.45/1*   9.30/2    1.27/2    2.04/3    2.22/1*   1.50/2    1.28/3    0.54/2    0.23/3  
    Sponar Josef               NKl        2.36/     5.27/     8.38/         /    35.07/    38.33/    45.55/    47.12/    49.19/    51.58/    53.45/    55.03/    55.53/    56.10/   
    OB TJ Sokol Žamberk                   2.36/     2.51/     3.11/         /         /     3.26/     7.22/     1.17/     2.07/     2.39/     1.47/     1.18/     0.50/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         3.4km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-70      4-82      5-56      6-47      7-58      8-71      9-33     10-34     11-35     12-62     13-99    
  1 Dura Kazimierz                 38.11  2.45/1*   7.20/2    9.54/2   11.46/1*  14.31/1*  18.03/1*  29.22/1*  30.45/1*  32.30/1*  34.26/1*  36.00/1*  37.08/1*  37.56/1*  38.11/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.45/1*   4.35/2    2.34/1*   1.52/1*   2.45/1*   3.32/1*  11.19/2    1.23/1*   1.45/1*   1.56/1*   1.34/1*   1.08/1*   0.48/1*   0.15/1* 
  2 Bykowski Ryszard               42.26  2.46/2    6.36/1*   9.28/1*  12.31/2   17.13/2   21.31/2   32.09/2   33.42/2   35.39/2   38.14/2   40.01/2   41.09/2   42.09/2   42.26/2  
    Indywidualni Małopolska               2.46/2    3.50/1*   2.52/2    3.03/2    4.42/2    4.18/2   10.38/1*   1.33/2    1.57/2    2.35/2    1.47/2    1.08/1*   1.00/2    0.17/2  
  3 Zielczyński Mieczysław         94.40  5.46/3   12.17/3   17.35/3   31.01/3   41.52/3   53.18/3   66.16/3   75.03/3   78.26/3   83.23/3   86.39/3   89.15/3   94.12/3   94.40/3  
    A-To-My                               5.46/3    6.31/3    5.18/3   13.26/3   10.51/3   11.26/3   12.58/3    8.47/3    3.23/3    4.57/3    3.16/3    2.36/3    4.57/3    0.28/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN1       2.0km    0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-70      3-49      4-71      5-33      6-34      7-35      8-99    
  1 Szpaczyńska Justyna            42.49  7.31/1*  30.34/1*  32.34/1*  34.47/1*  36.44/1*  39.22/1*  40.57/1*  42.34/1*  42.49/1* 
    CSWInż.iChem. Wrocław                 7.31/1*  23.03/1*   2.00/1*   2.13/1*   1.57/1*   2.38/1*   1.35/1*   1.37/1*   0.15/1* 
    Patejko Przemysław         NKl            /    32.22/         /    39.37/    44.07/    52.10/    56.41/    61.21/    62.25/   
    WKS Gwardia Warszawa                      /         /         /         /     4.30/     8.03/     4.31/     4.40/     1.04/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       4.0km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-82      3-61      4-46      5-49      6-32      7-33      8-34      9-35     10-37     11-72     12-54     13-99    
  1 Lewczuk Mateusz                39.41  5.58/1*   8.26/1*  17.24/1*  21.55/1*  27.40/1*  29.51/1*  31.13/1*  33.11/1*  34.30/1*  36.04/1*  36.40/1*  38.31/1*  39.28/1*  39.41/1* 
    MKS Start Lublin                      5.58/1*   2.28/1*   8.58/4    4.31/1*   5.45/1*   2.11/1*   1.22/1*   1.58/2    1.19/1*   1.34/1*   0.36/1*   1.51/1*   0.57/1*   0.13/1* 
  2 Rzeńca Piotr_                  48.06  8.46/2   11.37/2   19.09/2   24.07/2   31.52/2   34.12/2   35.44/2   38.20/2   39.41/2   42.32/2   43.30/2   46.25/2   47.51/2   48.06/2  
    UKS Orientuś Łódź                     8.46/2    2.51/2    7.32/3    4.58/2    7.45/3    2.20/2    1.32/3    2.36/3    1.21/2    2.51/3    0.58/2    2.55/2    1.26/2    0.15/2  
  3 Cłapka Paweł                   51.24 10.00/3   14.21/3   20.49/3   27.44/3   34.52/3   37.40/3   39.06/3   41.03/3   42.34/3   45.00/3   46.04/3   49.41/3   51.08/3   51.24/3  
    MUKS Junior Ochędzyn                 10.00/3    4.21/3    6.28/1*   6.55/4    7.08/2    2.48/3    1.26/2    1.57/1*   1.31/3    2.26/2    1.04/3    3.37/4    1.27/3    0.16/3  
  4 Rycerska Marzena               73.33 14.07/6   22.31/6   29.55/4   39.46/4   52.29/4   55.34/4   57.26/4   60.54/4   63.18/4   66.23/4   67.47/4   71.04/4   73.07/4   73.33/4  
    KS Artemis Wrocław                   14.07/6    8.24/7    7.24/2    9.51/6   12.43/7    3.05/4    1.52/4    3.28/5    2.24/6    3.05/5    1.24/6    3.17/3    2.03/5    0.26/7  
  5 Monika Piekarska               85.32 13.19/4   17.50/4   36.21/5   42.57/5   54.01/5   63.32/5   66.35/5   72.07/5   73.59/5   77.04/5   78.26/5   82.42/5   85.16/5   85.32/5  
    Indywidualnie                        13.19/4    4.31/4   18.31/6    6.36/3   11.04/5    9.31/6    3.03/7    5.32/6    1.52/4    3.05/5    1.22/5    4.16/5    2.34/7    0.16/3  
  6 Kołodziejska Anna              85.43 13.23/5   17.54/5   36.31/6   43.35/6   54.08/6   63.49/6   66.39/6   72.11/6   74.06/6   77.08/6   78.29/6   82.48/6   85.19/6   85.43/6  
    Indywidualnie                        13.23/5    4.31/4   18.37/7    7.04/5   10.33/4    9.41/7    2.50/6    5.32/6    1.55/5    3.02/4    1.21/4    4.19/6    2.31/6    0.24/6  
  7 Ciesiółka Magdalena            92.18 21.38/7   27.48/7   38.09/7   53.22/7   65.52/7   70.32/7   72.36/7   75.45/7   78.11/7   81.49/7   84.00/7   90.00/7   91.58/7   92.18/7  
    KS Artemis Wrocław                   21.38/7    6.10/6   10.21/5   15.13/7   12.30/6    4.40/5    2.04/5    3.09/4    2.26/7    3.38/7    2.11/7    6.00/7    1.58/4    0.20/5