Lista startowa klubowa                                                        2012-10-05 18:38:50
                             Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce========================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa klubowa: 7BOW - 9 Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk         
------------------------------------------------------------------------------------
  1   113 Kobierowski Sławomir     7BOW        2015823    M20_21            M20_21      28.00
  2   114 Guzal Kamil              7BOW        2015837    M20_21            M20_21      52.00
  3   121 Wąsicki Jacek            7BOW        2015830    M35_40            M35_40      19.00
  4   122 Kasperowicz Zdzisław     7BOW        2015825    M35_40            M35_40      43.00
 
 
Lista startowa klubowa: C32 - MKS Skarmat Toruń                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   126 Kluska Wojciech          C32 C32008  435247    M35_40            M35_40      25.00
  2   101 Kluska Rafał             C32 C32020  435248                      M14          2.00
  3   127 Koczko Tomasz            C32 C32041  435232    M45_50            M45_50      55.00
  4   102 Jabłoński Kamil          C32 C32047  435228    M16               M16         37.00
  5    51 Adamczyk Dorota          C32 C32059  435231    K20_21            K20_21      57.00
 
 
Lista startowa klubowa: CHO - WKS Chojnice                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    80 Orlikowski Maksymilian   CHO                   M12               M12         30.00
  2   112 Rózański Dawid           CHO                   M18               M18         79.00
  3   115 Smalczewski Filip        CHO                   M20_21            M20_21      40.00
  4   131 Owczarski Tomasz         CHO         430921    M60               M60         79.00
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk Wrocław                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   142 Mazan Bartłomiej         D95         921001    M20_21            M20_21      16.00
 
 
Lista startowa klubowa: F49 - KS BnO Modrzew Skwierzyna                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   133 Królikowski Władysław    F49 F49884  427592    M65               M65          4.00
  2   134 Wołochowicz Władysław    F49 F49886  427591    M65               M65         10.00
 
 
Lista startowa klubowa: G17 - UKS Azymut 45 Gdynia                     
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Miszewski Romuald        G17 G17017  888963    M35_40            M35_40      13.00
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   132 Skwirowski Henryk        IND        1394494    M60               M60         73.00
 
 
Lista startowa klubowa: P01 - BUKOS Stary Belęcin                      
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   104 Klimkowski Piotr         P01 P01001 1397524    M14         38.00 M14         26.00
  2    48 Szymoniak Agata          P01 P01002  889168    K14         47.00 K14         39.00
  3   105 Krawczyk Dariusz         P01 P01003  889169    M14         28.00 M14         47.00
  4   106 Smektała Marcin          P01 P01005  889261    M14         32.00 M14         65.00
 
 
Lista startowa klubowa: P35 - UKS Arkady Raszków                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Pluta Magdalena          P35        2016210    OPEN        53.00 K12         35.00
  2    12 Noculak Laura            P35        2016201    OPEN        57.00 K12          5.00
  3    70 Sobczak Eryk             P35        2016193    OPEN        55.00 M12         39.00
  4    88 Krzywda Dawid            P35 P35035  338253    M14         16.00 M14         17.00
  5    89 Garstka Jakub            P35 P35037  553479    M14         36.00 M14         50.00
  6    90 Owczarek Przemysław      P35 P35043  412267    M14         20.00 M14         41.00
  7    91 Kaczocha Mateusz         P35 P35047  412259    M14          2.00 M14          5.00
  8    71 Żurkiewicz Krzysztof     P35 P35049 2016208    OPEN        50.00 M12         15.00
  9    29 Dopierała Romana         P35 P35052 2016192    K14         15.00 K14         24.00
 10    92 Krzywda Tomasz           P35 P35055  412180    M14          6.00 M14         59.00
 11    30 Szczepaniak Karolina     P35 P35058 2016194    K14         21.00 K14          3.00
 12    93 Dolata Krystian          P35 P35059 2016202    M14         12.00 M14         68.00
 13    94 Niezgódka Piotr          P35 P35063 2016198    M14         26.00 M14         29.00
 14    31 Mróz Aleksandra          P35 P35068 2016204    K14         35.00 K14         12.00
 15    32 Pawłowska Karolina       P35 P35070  338255    K14          7.00 K14         78.00
 16    33 Pankiewicz Weronika      P35 P35074  338256    K14          1.00 K14         45.00
 17    34 Nowicka Wiktoria         P35 P35080  553472    K14         39.00 K14         69.00
 18     9 Niezgódka Dominika       P35 P35082 2016199    OPEN        59.00 K12         14.00
 19    35 Wajrauch Natalia         P35 P35090 2016197    K14         31.00 K14         57.00
 20    36 Obsadna Magdalena        P35 P35092 2016206    K14         27.00 K14         33.00
 21    10 Krawiec Karina           P35 P35094 2016200    OPEN        61.00 K12         26.00
 
 
Lista startowa klubowa: P40 - LKO Leszno                               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Dajewska Katarzyna       P40 P40082  991797    K14          5.00 K14         48.00
  2   103 Szymoniak Tomasz         P40 P40083  889170    M14         18.00 M14          8.00
  3    46 Czapska Katarzyna        P40 P40090  889166    K14         11.00 K14         72.00
  4    45 Łuc Eliza                P40 P40092  889262    K14         25.00 K14         18.00
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    21 Woga Wiktoria            P58 P58036  423075    K14         33.00 K14         42.00
  2    82 Firlej Marek             P58 P58037  997823    M14         34.00 M14         11.00
  3    87 Wierzbiński Piotr        P58 P58039  423074    M14          4.00 M14         32.00
  4    23 Galla Zofia              P58 P58042  842660    K14         45.00 K14         75.00
  5    86 Mały Sebastian           P58 P58043  423072    M14          8.00 M14         62.00
  6     7 Kalitka Julia            P58 P58058  505082    OPEN        60.00 K12         41.00
  7    26 Seidel Julia             P58 P58062  505084    K14         49.00 K14         54.00
  8    83 Cupryś Gracjan           P58 P58067  997853    M14         40.00 M14         44.00
  9    84 Szymysł Dawid            P58 P58069  423081    M14         30.00 M14         56.00
 10    22 Grabiec Maria            P58 P58070  997887    K14         41.00 K14         66.00
 11    69 Seidel Nikodem           P58 P58071  423080    OPEN        52.00 M12         12.00
 12    68 Łuczak Jakub             P58 P58075  997889    OPEN        54.00 M12         36.00
 13     8 Seidel Jagoda            P58 P58078  423076    OPEN        58.00 K12         20.00
 14    24 Ratajczak Honorata       P58 P58080  423085    K14          9.00 K14         21.00
 15    27 Eszer Ewa                P58 P58108  423077    OPEN        56.00 K14         30.00
 16    28 Marek Liliana            P58 P58110  423073    OPEN        51.00 K14          0.00
 17    25 Dworzańska Dominika      P58 P58148  423078    K14         19.00 K14          9.00
 18    85 Waligórski Paweł         P58 P58153  505083    M14         24.00 M14         23.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z05 - UKS Błyskawica Dębołęka                  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    13 Libner Kornelia          Z05         886302    K12               K12         38.00
  2    14 Rosiak Dominika          Z05         435249    K12               K12         17.00
  3    15 Długołęcka Daria         Z05        2013800    K12               K12         29.00
  4    37 Józefowicz Karolina      Z05         430923                      K14         60.00
  5    52 Klawińska Bernadeta      Z05                   K20_21            K20_21      54.00
  6    59 Kuzia Mateusz            Z05        2013795    M10               M10         64.00
  7    60 Usowski Dawid            Z05         435234    M10               M10         46.00
  8    61 Sowa Oskar               Z05         435221    M10               M10         16.00
  9    62 Podolski Piotr           Z05         430396    M10               M10         34.00
 10    72 Aftyka Łukasz            Z05        2013799    M12               M12          6.00
 11    73 Józefowicz Arkadiusz     Z05        2013792    M12               M12         45.00
 12    74 Rabęda Hubert            Z05         435223    M12               M12         27.00
 13    75 Krzyminiewski Mirosław   Z05                   M12               M12          0.00
 14    95 Kędziak Cerazy           Z05        2013794                      M14         38.00
 15    96 Kraft Tomasz             Z05        2007553                      M14         74.00
 16   108 Gruchot Krzysztof        Z05        2013797    M16               M16         55.00
 17   109 Aftyka Mateusz           Z05        2013791    M16               M16         43.00
 18   116 Chałupczok Damian        Z05         435233    M20_21            M20_21      46.00
 19   117 Seń Rafał                Z05                   M20_21            M20_21      58.00
 20   118 Trocki Konrad            Z05                   M20_21            M20_21      34.00
 21   119 Ziembicki Szymon         Z05                   M20_21            M20_21      22.00
 22   123 Pomagalski Paweł         Z05         435235    M35_40            M35_40      37.00
 23   124 Krzyminiewski Sławomir   Z05        2013793    M35_40            M35_40       7.00
 24   125 Borowski Jacek           Z05         435241    M35_40            M35_40      49.00
 25   130 Dominiak Zdzisław        Z05         886303    M55               M55          1.00
 26   143 Podolski Piotr           Z05                   M10               M10          4.00
 27   144 Gąsiorowski Marcin       Z05                   M12               M12         21.00
 28   145 Długołęcka Weronika      Z05                   K12               K12          8.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Złocieniec                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1     5 Springer Jagoda          Z06         346815    K10               K10          1.00
  2    64 Mecel Karol              Z06         418308    M10               M10         40.00
  3    53 Waszczuk Aleksandra      Z06 Z06023 1995097    K20_21            K20_21      60.00
  4    50 Macul Martyna            Z06 Z06027 1905995    K18               K18         51.00
  5    98 Chrubczyński Kamil       Z06 Z06049  418325    M14          0.00 M14         53.00
  6    99 Wnukowski Piotr          Z06 Z06050  418315    M14         10.00 M14         14.00
  7    76 Babiak Bartłomiej        Z06 Z06053  346811    M12               M12         24.00
  8    77 Hapka Daniel             Z06 Z06054  418314    M12               M12          9.00
  9    40 Sobczak Katarzyna        Z06 Z06055  418306    K14         17.00 K14         15.00
 10    41 Kmieć Adrianna           Z06 Z06056  418317    K14         29.00 K14          6.00
 11    39 Maik Michalina           Z06 Z06060  553478    K14         37.00 K14         63.00
 12   129 Macul Jan                Z06 Z06064  346804    M45_50            M45_50      67.00
 13    19 Kulik Patrycja           Z06 Z06065  418301    K12               K12          2.00
 14    44 Kacprzak Paulina         Z06 Z06066  553461    K14          3.00 K14         36.00
 15    43 Borkowska Kinga          Z06 Z06068  418312    K14         13.00 K14         51.00
 16    49 Pomian Sandra            Z06 Z06072 1970209    K16               K16         48.00
 17   100 Wołyniec Filip           Z06 Z06085  418323    M14         22.00 M14         71.00
 18    56 Sawościanik Iwona        Z06 Z06086  553474    K35+              K35+        66.00
 19    38 Maciejewska Katarzyna    Z06 Z06087 2017994    K14         43.00 K14         27.00
 20   111 Sawościanik Adam         Z06 Z06091 1997225    M18               M18         73.00
 21    97 Sawościanik Jakub        Z06 Z06092 1998923    M14         14.00 M14         35.00
 22    17 Chrubczyńska Patrycja    Z06 Z06098  346821    K12               K12         11.00
 23    20 Wójcik Julia             Z06 Z06099  346822    K12               K12         44.00
 24    42 Baczyńska Wiktoria       Z06 Z06102  418324    K14         23.00 K14         81.00
 25     2 Gradek Zuzanna           Z06 Z06103  346812    K10               K10         25.00
 26     3 Kmieć Zuzanna            Z06 Z06104  346813    K10               K10         19.00
 27    79 Koziarz Szymon           Z06 Z06105  418321    M12               M12          3.00
 28    18 Jarosz Małgorzata        Z06 Z06106  553462    K12               K12         23.00
 29    78 Łaszkiewicz Dominik      Z06 Z06108  418316    M12               M12         33.00
 30    16 Radzewicz Agnieszka      Z06 Z06110  346823    K12               K12         32.00
 31     4 Zaczkowska Daria         Z06 Z06111  346814    K10               K10         13.00
 32    66 Smyk Bartosz             Z06 Z06113  346824    M10               M10         10.00
 33    63 Herman Jakub             Z06 Z06115  346825    M10               M10         28.00
 34    65 Przeszłowski Łukasz      Z06 Z06116  418305    M10               M10         58.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z07 - MKS Wiking Szczecin                      
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   138 Hoffmann Marcin          Z07         506172                      OPEN2       47.00
  2   140 Kujawa Szymon            Z07                   M16               M16         31.00
  3   141 Adamczyk Robert          Z07                   M18               M18         61.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z12 - UKS Borne Sulinowo                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   110 Lewita Damian            Z12 Z12004  418328    M18               M18         67.00
  2   107 Bartnik Damian           Z12 Z12005  418330    M16               M16         49.00
  3    81 Kęsy Jakub               Z12 Z12007  418331                      M14         20.00
  4   128 Pęczek Remigiusz         Z12 Z12014  418327    M45_50            M45_50      61.00
  5    67 Niewierowski Szymon      Z12 Z12020  418333    M12               M12         42.00
  6    57 Kniaź Bartosz            Z12 Z12028  418335    M10               M10         52.00
  7   135 Kniaź Weronika,Justyna   Z12 Z12035  418322                      OPEN        76.00
  8     1 Wolanin Małgorzata       Z12 Z12036  418329    K10               K10          7.00
  9    54 Jabłońska Anita          Z12 Z12038  418336    K35+              K35+        63.00
 10   137 Kot Wiesław Sułek Henryk Z12 Z12039  418334                      OPEN        64.00
 11   136 Oliwa Krzysztof Grodecka HannaZ12 Z12040  418339                      OPEN        70.00
 12    58 Jagodzki Jakub           Z12 Z12041  418332    M10               M10         22.00
 13   120 Kęsy Dariusz             Z12 Z12042  430377    M35_40            M35_40      31.00
 14   146 Duliniec Daniel          Z12 Z12046  418340    M12               M12         18.00