Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                                                                                                               2012-10-08 14:10:16
                                                                                                                                                       Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
===Klub Sportowy SPRINT Pełczyce============================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.6km    0m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Kmieć Zuzanna                  20.47  2.22/2    8.01/1*  13.56/1*  18.37/1*  20.31/1*  20.47/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.22/2    5.39/2    5.55/2    4.41/2    1.54/1*   0.16/2  
  2 Wajrauch Oliwia                22.36  3.22/4    8.22/2   14.54/2   20.22/2   22.22/2   22.36/2  
    UKS Arkady Raszków                    3.22/4    5.00/1*   6.32/4    5.28/3    2.00/2    0.14/1* 
  3 Zaczkowska Daria               27.04  2.02/1*  14.04/4   20.05/4   24.41/3   26.45/3   27.04/3  
    UKS Traper Złocieniec                 2.02/1*  12.02/5    6.01/3    4.36/1*   2.04/3    0.19/4  
  4 Wolanin Małgorzata             27.43  2.58/3   13.02/3   18.51/3   25.20/4   27.26/4   27.43/4  
    UKS Borne Sulinowo                    2.58/3   10.04/4    5.49/1*   6.29/4    2.06/4    0.17/3  
  5 Prężyna Weronika               38.55  4.47/5   14.17/5   23.17/5   35.50/5   38.35/5   38.55/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.47/5    9.30/3    9.00/5   12.33/5    2.45/5    0.20/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.1km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-57      5-58      6-34      7-100   
  1 Niezgódka Dominika             26.26  4.34/6    9.04/4   13.12/4   18.15/5   20.48/2   24.29/1*  26.13/1*  26.26/1* 
    UKS Arkady Raszków                    4.34/6    4.30/5    4.08/4    5.03/4    2.33/1*   3.41/8    1.44/6    0.13/3  
  2 Pluta Magdalena                27.43  2.10/3    6.07/2   10.34/3   16.30/3   21.58/3   25.00/2   27.31/2   27.43/2  
    UKS Arkady Raszków                    2.10/3    3.57/3    4.27/6    5.56/8    5.28/4    3.02/6    2.31/8    0.12/1* 
  3 Wójcik Julia                   27.48  1.49/2    9.59/6   13.55/5   17.53/4   22.59/4   26.07/3   27.34/3   27.48/3  
    UKS Traper Złocieniec                 1.49/2    8.10/8    3.56/3    3.58/2    5.06/2    3.08/7    1.27/5    0.14/5  
  4 Jarosz Małgorzata              29.40  1.42/1*   5.03/1*   8.49/1*  12.55/1*  19.56/1*  28.29/4   29.26/4   29.40/4  
    UKS Traper Złocieniec                 1.42/1*   3.21/2    3.46/2    4.06/3    7.01/7    8.33/10   0.57/2    0.14/5  
  5 Kalitka Julia                  33.18  3.51/5    7.10/3   10.23/2   13.50/2   30.15/6   32.13/5   33.06/5   33.18/5  
    HKS Azymut Mochy                      3.51/5    3.19/1*   3.13/1*   3.27/1*  16.25/10   1.58/1*   0.53/1*   0.12/1* 
  6 Noculak Konstancja             35.35  4.46/7   13.38/8   18.15/6   23.28/6   28.45/5   33.26/6   35.22/6   35.35/6  
    UKS Arkady Raszków                    4.46/7    8.52/9    4.37/7    5.13/6    5.17/3    4.41/9    1.56/7    0.13/3  
  7 Libner Kornelia                39.19  2.30/4   10.18/7   19.12/8   27.06/9   33.23/7   36.24/7   38.58/7   39.19/7  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.30/4    7.48/7    8.54/9    7.54/9    6.17/6    3.01/4    2.34/9    0.21/9  
  8 Seidel Jagoda                  41.52  7.17/10  14.52/9   19.06/7   24.16/7   37.24/8   40.24/8   41.37/8   41.52/8  
    HKS Azymut Mochy                      7.17/10   7.35/6    4.14/5    5.10/5   13.08/8    3.00/3    1.13/3    0.15/8  
  9 Radzewicz Agnieszka            43.08  5.08/9    9.26/5   20.06/9   25.37/8   39.17/9   41.35/9   42.54/9   43.08/9  
    UKS Traper Złocieniec                 5.08/9    4.18/4   10.40/10   5.31/7   13.40/9    2.18/2    1.19/4    0.14/5  
 10 Długołęcka Daria               48.19  4.54/8   19.21/10  28.09/10  36.08/10  42.21/10  45.22/10  47.57/10  48.19/10 
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.54/8   14.27/10   8.48/8    7.59/10   6.13/5    3.01/4    2.35/10   0.22/10 
    Długołęcka Weronika        NKl        2.44/    10.36/    14.50/    21.30/         /    46.21/    48.07/    48.23/   
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.44/     7.52/     4.14/     6.40/         /         /     1.46/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.4km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-37      4-56      5-43      6-47      7-57      8-51      9-34     10-100   
  1 Galla Zofia                    29.59  2.48/1*   6.58/1*  11.43/1*  16.50/1*  19.19/1*  22.55/1*  25.29/1*  27.30/1*  28.35/1*  29.48/1*  29.59/1* 
    HKS Azymut Mochy                      2.48/1*   4.10/6    4.45/1*   5.07/1*   2.29/6    3.36/3    2.34/4    2.01/5    1.05/2    1.13/5    0.11/1* 
  2 Grabiec Maria                  33.39  2.59/2    7.02/2   12.24/2   17.51/2   20.28/2   23.56/2   26.39/2   29.42/2   32.07/2   33.26/2   33.39/2  
    HKS Azymut Mochy                      2.59/2    4.03/5    5.22/6    5.27/2    2.37/7    3.28/2    2.43/7    3.03/12   2.25/17   1.19/8    0.13/11 
  3 Dajewska Katarzyna             37.02  4.29/7    9.09/6   14.12/5   24.20/4   26.16/4   30.15/3   32.58/3   34.36/3   35.42/3   36.50/3   37.02/3  
    LKO Leszno                            4.29/7    4.40/9    5.03/3   10.08/12   1.56/2    3.59/9    2.43/7    1.38/1*   1.06/3    1.08/3    0.12/5  
  4 Czapska Katarzyna              42.22  6.21/11  10.41/11  15.33/7   25.15/5   27.52/5   32.10/5   34.26/4   38.41/4   40.09/4   42.11/4   42.22/4  
    LKO Leszno                            6.21/11   4.20/8    4.52/2    9.42/9    2.37/7    4.18/12   2.16/1*   4.15/18   1.28/11   2.02/17   0.11/1* 
  5 Kmieć Adrianna                 42.39  4.13/5    8.31/5   13.36/4   22.28/3   25.39/3   30.51/4   36.11/5   40.01/6   40.59/5   42.25/5   42.39/5  
    UKS Traper Złocieniec                 4.13/5    4.18/7    5.05/4    8.52/7    3.11/12   5.12/17   5.20/20   3.50/14   0.58/1*   1.26/13   0.14/14 
  6 Dopierała Romana               42.46  2.59/2    7.44/4   13.03/3   28.41/10  31.21/8   34.57/7   37.36/7   39.31/5   41.31/6   42.34/6   42.46/6  
    UKS Arkady Raszków                    2.59/2    4.45/10   5.19/5   15.38/15   2.40/10   3.36/3    2.39/5    1.55/3    2.00/16   1.03/2    0.12/5  
  7 Woga Wiktoria                  44.59  3.48/4    7.26/3   14.22/6   30.18/11  32.21/11  36.18/10  39.15/10  41.59/8   43.24/8   44.47/7   44.59/7  
    HKS Azymut Mochy                      3.48/4    3.38/2    6.56/11  15.56/18   2.03/4    3.57/6    2.57/12   2.44/9    1.25/8    1.23/10   0.12/5  
  8 Nowicka Wiktoria               45.25  9.27/15  13.10/14  18.35/12  28.13/7   30.54/7   35.11/8   37.29/6   41.43/7   43.10/7   45.13/8   45.25/8  
    UKS Arkady Raszków                    9.27/15   3.43/3    5.25/7    9.38/8    2.41/11   4.17/11   2.18/2    4.14/17   1.27/9    2.03/18   0.12/5  
  9 Sobczak Katarzyna              45.52  4.14/6    9.13/7   17.03/10  28.16/8   31.37/9   35.57/9   39.05/9   42.48/9   44.24/10  45.37/9   45.52/9  
    UKS Traper Złocieniec                 4.14/6    4.59/13   7.50/17  11.13/13   3.21/15   4.20/13   3.08/15   3.43/13   1.36/14   1.13/5    0.15/18 
 10 Szczepaniak Karolina           46.02  4.35/8   11.05/12  16.38/9   25.29/6   28.45/6   33.48/6   39.00/8   42.57/10  44.21/9   45.48/10  46.02/10 
    UKS Arkady Raszków                    4.35/8    6.30/18   5.33/9    8.51/5    3.16/14   5.03/16   5.12/19   3.57/15   1.24/7    1.27/14   0.14/14 
 11 Szymoniak Agata                46.03  6.47/13  10.15/10  17.23/11  33.20/14  35.11/12  39.11/12  41.56/11  43.35/11  44.44/11  45.52/11  46.03/11 
    BUKOS Stary Belęcin                   6.47/13   3.28/1*   7.08/12  15.57/19   1.51/1*   4.00/10   2.45/9    1.39/2    1.09/4    1.08/3    0.11/1* 
 12 Marek Liliana                  49.01  6.50/14  14.09/15  19.41/14  28.32/9   31.43/10  36.55/11  42.02/12  46.11/12  47.23/12  48.46/12  49.01/12 
    HKS Azymut Mochy                      6.50/14   7.19/19   5.32/8    8.51/5    3.11/12   5.12/17   5.07/18   4.09/16   1.12/5    1.23/10   0.15/18 
 13 Maciejewska Katarzyna          50.58  9.34/16  18.50/18  26.25/17  32.35/13  37.18/14  41.47/13  44.45/13  47.17/13  48.52/13  50.43/13  50.58/13 
    UKS Traper Złocieniec                 9.34/16   9.16/20   7.35/16   6.10/4    4.43/17   4.29/15   2.58/13   2.32/6    1.35/13   1.51/16   0.15/18 
 14 Wajrauch Natalia               53.44 16.17/20  21.52/20  29.22/18  35.29/16  40.11/16  44.36/15  47.30/14  50.13/14  51.46/14  53.32/14  53.44/14 
    UKS Arkady Raszków                   16.17/20   5.35/17   7.30/13   6.07/3    4.42/16   4.25/14   2.54/10   2.43/8    1.33/12   1.46/15   0.12/5  
 15 Obsadna Magdalena              54.03 12.54/18  18.04/17  29.23/19  39.23/17  41.24/17  45.22/16  48.17/16  51.07/15  52.27/15  53.49/15  54.03/15 
    UKS Arkady Raszków                   12.54/18   5.10/14  11.19/19  10.00/11   2.01/3    3.58/8    2.55/11   2.50/10   1.20/6    1.22/9    0.14/14 
 16 Mróz Aleksandra                54.38 12.36/17  17.22/16  24.56/16  40.46/18  43.24/18  47.01/18  49.33/17  51.33/16  53.29/16  54.27/16  54.38/16 
    UKS Arkady Raszków                   12.36/17   4.46/11   7.34/14  15.50/16   2.38/9    3.37/5    2.32/3    2.00/4    1.56/15   0.58/1*   0.11/1* 
 18 Pawłowska Karolina             57.08 15.53/19  21.14/19  32.29/20  42.22/19  44.29/19  48.26/19  51.28/19  54.04/18  55.31/17  56.54/17  57.08/18 
    UKS Arkady Raszków                   15.53/19   5.21/15  11.15/18   9.53/10   2.07/5    3.57/6    3.02/14   2.36/7    1.27/9    1.23/10   0.14/14 
 19 Ratajczak Honorata             59.39  4.40/9   10.10/9   16.16/8   31.43/12  36.52/13  43.54/14  48.02/15  52.51/17  57.14/18  59.26/18  59.39/19 
    HKS Azymut Mochy                      4.40/9    5.30/16   6.06/10  15.27/14   5.09/19   7.02/19   4.08/17   4.49/19   4.23/20   2.12/19   0.13/11 
 20 Łuc Eliza                      62.38  6.35/12  11.24/13  18.58/13  34.48/15  39.54/15  46.56/17  51.03/18  55.54/19  60.11/19  62.25/19  62.38/20 
    LKO Leszno                            6.35/12   4.49/12   7.34/14  15.50/16   5.06/18   7.02/19   4.07/16   4.51/20   4.17/19   2.14/20   0.13/11 
 23 Baczyńska Wiktoria             72.37  6.04/10   9.55/8   22.35/15  53.53/20  59.32/20  62.57/20  65.37/20  68.39/20  71.08/20  72.25/20  72.37/23 
    UKS Traper Złocieniec                 6.04/10   3.51/4   12.40/20  31.18/20   5.39/20   3.25/1*   2.40/6    3.02/11   2.29/18   1.17/7    0.12/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.9km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-54      3-47      4-48      5-44      6-56      7-53      8-35      9-51     10-50     11-49     12-46     13-52     14-34     15-100   
  1 Pomian Sandra                  59.35  2.44/1*   5.05/1*  11.43/1*  13.16/1*  15.53/1*  21.55/1*  23.31/1*  26.53/1*  31.12/1*  35.28/1*  41.12/1*  55.22/1*  57.19/1*  58.06/1*  59.16/1*  59.35/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.44/1*   2.21/1*   6.38/1*   1.33/1*   2.37/1*   6.02/1*   1.36/1*   3.22/1*   4.19/1*   4.16/1*   5.44/1*  14.10/1*   1.57/1*   0.47/1*   1.10/1*   0.19/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         5.9km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-37      4-53      5-43      6-54      7-35      8-47      9-46     10-45     11-44     12-48     13-49     14-50     15-51     16-52     17-100   
  1 Macul Martyna                  47.39  2.20/1*   5.32/1*   9.03/1*  12.28/1*  14.23/1*  16.19/1*  17.02/1*  21.09/1*  24.10/1*  27.15/1*  30.18/1*  31.43/1*  35.48/1*  39.58/1*  44.45/1*  46.15/1*  47.28/1*  47.39/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 2.20/1*   3.12/1*   3.31/1*   3.25/1*   1.55/1*   1.56/1*   0.43/1*   4.07/1*   3.01/1*   3.05/1*   3.03/1*   1.25/1*   4.05/1*   4.10/1*   4.47/1*   1.30/1*   1.13/1*   0.11/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20_21      7.2km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-47      3-56      4-53      5-38      6-41      7-39      8-36      9-42     10-55     11-46     12-48     13-45     14-49     15-51     16-52     17-100   
  1 Waszczuk Aleksandra            66.02  3.47/1*   7.15/1*  10.33/1*  12.01/1*  17.27/1*  18.49/1*  20.19/1*  25.02/1*  28.00/1*  32.38/1*  42.44/1*  46.14/1*  48.27/1*  56.19/1*  62.27/1*  64.35/1*  65.49/1*  66.02/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 3.47/1*   3.28/1*   3.18/1*   1.28/1*   5.26/1*   1.22/1*   1.30/1*   4.43/1*   2.58/1*   4.38/2   10.06/2    3.30/1*   2.13/2    7.52/2    6.08/1*   2.08/2    1.14/1*   0.13/1* 
  2 Adamczyk Dorota                79.50  8.29/2   12.07/2   18.15/2   20.03/2   26.15/2   28.03/2   30.05/2   42.30/2   46.04/2   50.37/2   58.47/2   62.36/2   64.33/2   69.17/2   76.26/2   78.13/2   79.35/2   79.50/2  
    MKS Skarmat Toruń                     8.29/2    3.38/2    6.08/2    1.48/2    6.12/2    1.48/2    2.02/2   12.25/2    3.34/2    4.33/1*   8.10/1*   3.49/2    1.57/1*   4.44/1*   7.09/2    1.47/1*   1.22/2    0.15/2  
    Klawińska Bernadeta        NKl       55.28/    68.38/   100.17/   137.19/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Błyskawica Dębołęka              55.28/    13.10/    31.39/    37.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        4.9km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-54      3-47      4-48      5-44      6-56      7-53      8-35      9-51     10-50     11-49     12-46     13-52     14-34     15-100   
  1 Nowak Barbara                  52.43  2.41/1*   5.12/1*   9.48/1*  11.45/1*  14.03/1*  20.03/1*  21.55/1*  25.53/1*  30.08/1*  35.10/1*  40.42/1*  47.42/1*  50.23/1*  51.17/1*  52.31/1*  52.43/1* 
    HKS Azymut Mochy                      2.41/1*   2.31/1*   4.36/1*   1.57/2    2.18/1*   6.00/1*   1.52/1*   3.58/1*   4.15/1*   5.02/2    5.32/1*   7.00/1*   2.41/1*   0.54/1*   1.14/1*   0.12/1* 
  2 Sawościanik Iwona              74.25  3.41/2    8.14/2   13.06/2   15.02/2   17.23/2   26.01/2   29.03/2   35.26/2   42.30/2   47.28/2   54.55/2   66.08/2   70.16/2   72.50/2   74.10/2   74.25/2  
    UKS Traper Złocieniec                 3.41/2    4.33/2    4.52/2    1.56/1*   2.21/2    8.38/2    3.02/2    6.23/2    7.04/2    4.58/1*   7.27/2   11.13/2    4.08/2    2.34/3    1.20/2    0.15/2  
  3 Jabłońska Anita               116.54 15.07/3   21.09/3   29.17/3   32.20/3   35.54/3   46.04/3   50.00/3   63.12/3   73.01/3   82.43/3   94.00/3  108.57/3  113.18/3  114.53/3  116.37/3  116.54/3  
    UKS Borne Sulinowo                   15.07/3    6.02/3    8.08/3    3.03/3    3.34/3   10.10/3    3.56/3   13.12/3    9.49/3    9.42/3   11.17/3   14.57/3    4.21/3    1.35/2    1.44/3    0.17/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.6km    0m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Sowa Oskar                     16.19  2.28/3    7.09/4   11.15/3   14.20/1*  16.01/1*  16.19/1* 
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.28/3    4.41/5    4.06/3    3.05/1*   1.41/4    0.18/6  
  2 Kuzia Mateusz                  16.28  2.04/2    5.52/1*   9.19/1*  14.42/2   16.14/2   16.28/2  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.04/2    3.48/1*   3.27/1*   5.23/5    1.32/2    0.14/2  
  3 Usowski Dawid                  17.36  2.47/6    7.27/5   12.12/6   15.34/3   17.18/3   17.36/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.47/6    4.40/4    4.45/5    3.22/2    1.44/5    0.18/6  
  4 Kniaź Bartosz                  17.44  2.51/7    6.44/2   11.13/2   15.53/4   17.27/4   17.44/4  
    UKS Borne Sulinowo                    2.51/7    3.53/2    4.29/4    4.40/4    1.34/3    0.17/5  
  5 Smyk Bartosz                   19.18  1.30/1*   7.50/6   11.20/4   17.01/5   19.00/5   19.18/5  
    UKS Traper Złocieniec                 1.30/1*   6.20/7    3.30/2    5.41/6    1.59/7    0.18/6  
  6 Herman Jakub                   24.50  2.33/4    6.58/3   11.43/5   23.33/6   24.36/6   24.50/6  
    UKS Traper Złocieniec                 2.33/4    4.25/3    4.45/5   11.50/8    1.03/1*   0.14/2  
  7 Jagodzki Jakub                 26.40  2.41/5    8.09/7   20.17/8   24.32/8   26.27/7   26.40/7  
    UKS Borne Sulinowo                    2.41/5    5.28/6   12.08/8    4.15/3    1.55/6    0.13/1* 
  8 Przeszłowski Łukasz            27.17  4.13/8   11.23/8   16.23/7   24.05/7   27.01/8   27.17/8  
    UKS Traper Złocieniec                 4.13/8    7.10/8    5.00/7    7.42/7    2.56/8    0.16/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.1km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-57      5-58      6-34      7-100   
  1 Seidel Nikodem                 21.11  2.04/4    6.16/2    9.54/1*  14.36/2   17.45/1*  19.40/1*  20.59/1*  21.11/1* 
    HKS Azymut Mochy                      2.04/4    4.12/6    3.38/3    4.42/7    3.09/2    1.55/4    1.19/5    0.12/1* 
  2 Hapka Daniel                   24.13  1.39/1*   8.42/9   11.57/7   15.08/3   20.40/4   22.36/2   24.01/2   24.13/2  
    UKS Traper Złocieniec                 1.39/1*   7.03/11   3.15/1*   3.11/1*   5.32/5    1.56/5    1.25/6    0.12/1* 
  3 Gąsiorowski Marcin             25.17  2.30/5    5.55/1*  11.24/5   15.29/4   19.37/2   22.44/3   25.03/3   25.17/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.30/5    3.25/2    5.29/11   4.05/4    4.08/3    3.07/9    2.19/12   0.14/7  
  4 Żurkiewicz Krzysztof           25.32  1.54/3    8.05/8   12.10/8   17.11/7   19.45/3   23.27/4   25.20/4   25.32/4  
    UKS Arkady Raszków                    1.54/3    6.11/9    4.05/6    5.01/9    2.34/1*   3.42/11   1.53/10   0.12/1* 
  5 Sobczak Eryk                   27.21  3.12/7    6.46/4   10.51/3   15.47/5   21.07/5   23.35/5   27.06/5   27.21/5  
    UKS Arkady Raszków                    3.12/7    3.34/3    4.05/6    4.56/8    5.20/4    2.28/7    3.31/13   0.15/9  
  6 Łaszkiewicz Dominik            27.43  4.04/10   6.56/5   10.23/2   13.57/1*  23.28/6   26.30/7   27.30/6   27.43/6  
    UKS Traper Złocieniec                 4.04/10   2.52/1*   3.27/2    3.34/2    9.31/7    3.02/8    1.00/2    0.13/4  
  7 Aftyka Łukasz                  27.52  3.21/8    7.29/6   12.37/9   17.38/9   23.43/7   25.41/6   27.35/7   27.52/7  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.21/8    4.08/5    5.08/10   5.01/9    6.05/6    1.58/6    1.54/11   0.17/12 
  8 Józefowicz Arkadiusz           29.17  3.39/9    8.04/7   11.46/6   16.23/6   26.26/8   28.00/8   29.04/8   29.17/8  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.39/9    4.25/7    3.42/4    4.37/5   10.03/9    1.34/1*   1.04/3    0.13/4  
  9 Niewierowski Szymon            32.16  2.41/6   11.52/10  15.50/10  19.26/10  29.28/9   31.04/9   32.02/9   32.16/9  
    UKS Borne Sulinowo                    2.41/6    9.11/12   3.58/5    3.36/3   10.02/8    1.36/2    0.58/1*   0.14/7  
 10 Krzyminiewski Mirosław         45.51 14.32/13  18.22/13  24.09/12  29.51/12  40.41/10  43.52/10  45.35/10  45.51/10 
    UKS Błyskawica Dębołęka              14.32/13   3.50/4    5.47/12   5.42/11  10.50/10   3.11/10   1.43/9    0.16/11 
 11 Rabęda Hubert                  47.26  6.19/12  12.52/11  17.01/11  21.41/11  44.30/12  46.06/11  47.11/11  47.26/11 
    UKS Błyskawica Dębołęka               6.19/12   6.33/10   4.09/8    4.40/6   22.49/12   1.36/2    1.05/4    0.15/9  
 12 Orlikowski Maksymilian         49.53  1.41/2    6.29/3   11.12/4   17.13/8   40.44/11  48.09/12  49.35/12  49.53/12 
    WKS Chojnice                          1.41/2    4.48/8    4.43/9    6.01/12  23.31/13   7.25/13   1.26/7    0.18/13 
 13 Duliniec Daniel                53.49  5.04/11  15.24/12  24.57/13  32.49/13  46.10/13  51.55/13  53.36/13  53.49/13 
    UKS Borne Sulinowo                    5.04/11  10.20/13   9.33/13   7.52/13  13.21/11   5.45/12   1.41/8    0.13/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.1km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-40      4-39      5-38      6-37      7-53      8-43      9-47     10-52     11-34     12-100   
  1 Garstka Jakub                  29.41  2.33/3    5.29/1*   7.53/1*  12.17/1*  15.55/1*  17.49/2   21.01/1*  22.36/1*  25.54/1*  27.31/1*  28.23/1*  29.31/1*  29.41/1* 
    UKS Arkady Raszków                    2.33/3    2.56/2    2.24/2    4.24/2    3.38/2    1.54/4    3.12/3    1.35/2    3.18/4    1.37/2    0.52/2    1.08/6    0.10/1* 
  2 Sawościanik Jakub              31.33  5.44/12   8.35/8   11.17/6   15.30/6   20.03/5   21.24/6   24.00/3   25.22/2   27.48/2   29.27/2   30.35/2   31.23/2   31.33/2  
    UKS Traper Złocieniec                 5.44/12   2.51/1*   2.42/4    4.13/1*   4.33/6    1.21/1*   2.36/1*   1.22/1*   2.26/1*   1.39/4    1.08/4    0.48/1*   0.10/1* 
  3 Kluska Rafał                   35.25  2.42/4    6.24/4    8.43/3   15.10/4   19.10/3   21.02/4   25.00/5   27.31/4   31.19/4   33.09/4   34.04/3   35.13/3   35.25/3  
    MKS Skarmat Toruń                     2.42/4    3.42/7    2.19/1*   6.27/6    4.00/3    1.52/3    3.58/5    2.31/4    3.48/7    1.50/5    0.55/3    1.09/7    0.12/6  
  4 Cupryś Gracjan                 37.14  3.13/6    6.47/5    9.30/5   15.14/5   18.34/2   20.20/3   23.26/2   26.04/3   29.42/3   31.39/3   35.43/4   37.03/4   37.14/4  
    HKS Azymut Mochy                      3.13/6    3.34/6    2.43/5    5.44/3    3.20/1*   1.46/2    3.06/2    2.38/7    3.38/6    1.57/7    4.04/12   1.20/9    0.11/4  
  5 Klimkowski Piotr               37.24  2.23/1*   5.34/2    8.52/4   14.54/3   19.21/4   21.21/5   24.57/4   27.37/5   32.03/5   35.24/5   36.10/5   37.14/5   37.24/5  
    BUKOS Stary Belęcin                   2.23/1*   3.11/4    3.18/7    6.02/4    4.27/5    2.00/5    3.36/4    2.40/8    4.26/8    3.21/8    0.46/1*   1.04/4    0.10/1* 
  6 Niezgódka Piotr                41.37  3.10/5    7.45/6   12.21/7   18.28/7   23.12/6   25.43/7   29.46/6   31.28/6   34.52/6   36.44/6   40.02/6   41.26/6   41.37/6  
    UKS Arkady Raszków                    3.10/5    4.35/11   4.36/8    6.07/5    4.44/8    2.31/7    4.03/7    1.42/3    3.24/5    1.52/6    3.18/11   1.24/10   0.11/4  
  7 Firlej Marek                   43.15  8.12/13  11.29/12  14.44/9   22.30/9   26.35/8   28.58/8   33.00/7   35.31/7   38.16/8   39.52/7   41.57/7   42.57/7   43.15/7  
    HKS Azymut Mochy                      8.12/13   3.17/5    3.15/6    7.46/9    4.05/4    2.23/6    4.02/6    2.31/4    2.45/3    1.36/1*   2.05/7    1.00/2    0.18/10 
  8 Szymoniak Tomasz               46.14  2.32/2    5.37/3    8.12/2   14.50/2   24.06/7   29.20/9   35.59/8   38.34/8   41.17/9   42.54/8   44.59/8   45.59/8   46.14/8  
    LKO Leszno                            2.32/2    3.05/3    2.35/3    6.38/8    9.16/11   5.14/10   6.39/8    2.35/6    2.43/2    1.37/2    2.05/7    1.00/2    0.15/8  
  9 Kęsy Jakub                     67.14  4.32/9    9.20/9   16.08/10  27.38/10  36.55/9   40.42/10  48.07/9   52.50/9   58.20/10  63.22/10  65.50/10  66.59/10  67.14/9  
    UKS Borne Sulinowo                    4.32/9    4.48/12   6.48/10  11.30/10   9.17/12   3.47/8    7.25/9    4.43/10   5.30/9    5.02/11   2.28/9    1.09/7    0.15/8  
 10 Krzywda Tomasz                 92.11  3.54/7    9.46/10  21.39/11  35.15/11  44.19/10  66.13/13  74.23/12  78.09/11  83.52/12  88.21/13  90.55/11  91.59/13  92.11/10 
    UKS Arkady Raszków                    3.54/7    5.52/14  11.53/12  13.36/11   9.04/10  21.54/12   8.10/10   3.46/9    5.43/10   4.29/10   2.34/10   1.04/4    0.12/6  
 11 Wierzbiński Piotr              98.03  8.58/14  13.28/13  31.18/13  50.03/13  54.43/12  62.55/12  71.48/11  80.21/12  90.11/13  93.58/14  95.29/12  97.45/14  98.03/11 
    HKS Azymut Mochy                      8.58/14   4.30/10  17.50/13  18.45/13   4.40/7    8.12/11   8.53/12   8.33/12   9.50/12   3.47/9    1.31/6    2.16/12   0.18/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         7.2km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-47      3-56      4-53      5-38      6-41      7-39      8-36      9-42     10-55     11-46     12-48     13-45     14-49     15-51     16-52     17-100   
  1 Jabłoński Kamil                60.02  4.03/1*   7.42/1*  11.22/1*  13.24/1*  19.36/1*  21.11/1*  22.51/1*  29.18/1*  32.33/1*  36.17/1*  42.19/1*  44.49/1*  46.19/1*  51.11/1*  57.00/1*  58.38/1*  59.50/1*  60.02/1* 
    MKS Skarmat Toruń                     4.03/1*   3.39/3    3.40/2    2.02/2    6.12/1*   1.35/2    1.40/3    6.27/2    3.15/2    3.44/1*   6.02/1*   2.30/1*   1.30/1*   4.52/1*   5.49/1*   1.38/3    1.12/1*   0.12/3  
  2 Gruchot Krzysztof              71.03  4.32/3    7.55/3   11.34/2   15.26/3   22.20/3   23.47/3   25.17/3   30.04/2   33.01/2   37.39/2   47.47/2   51.17/2   53.29/2   61.21/2   67.29/2   69.36/2   70.51/2   71.03/2  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.32/3    3.23/1*   3.39/1*   3.52/5    6.54/3    1.27/1*   1.30/1*   4.47/1*   2.57/1*   4.38/4   10.08/4    3.30/4    2.12/2    7.52/5    6.08/2    2.07/5    1.15/2    0.12/3  
  3 Aftyka Mateusz                 82.06  4.22/2    7.54/2   11.51/3   13.46/2   20.10/2   22.00/2   23.54/2   33.01/3   37.15/3   41.42/3   49.42/3   52.54/3   57.16/3   62.46/3   79.05/3   80.36/3   81.56/3   82.06/3  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.22/2    3.32/2    3.57/3    1.55/1*   6.24/2    1.50/3    1.54/4    9.07/4    4.14/4    4.27/2    8.00/3    3.12/2    4.22/5    5.30/3   16.19/5    1.31/1*   1.20/4    0.10/1* 
  4 Bartnik Damian                 89.29  5.42/4    9.42/4   13.53/4   16.24/4   24.13/4   26.44/4   28.18/4   35.10/4   38.51/4   43.42/4   63.01/5   71.08/5   73.40/5   78.51/5   85.36/4   87.37/4   89.16/4   89.29/4  
    UKS Borne Sulinowo                    5.42/4    4.00/4    4.11/4    2.31/4    7.49/5    2.31/5    1.34/2    6.52/3    3.41/3    4.51/5   19.19/5    8.07/5    2.32/3    5.11/2    6.45/3    2.01/4    1.39/5    0.13/5  
  5 Kujawa Szymon                  94.09  8.32/5   13.12/5   20.20/5   22.44/5   30.01/5   32.08/5   35.33/5   44.58/5   49.18/5   53.46/5   61.45/4   64.58/4   69.18/4   74.48/4   91.03/5   92.39/5   93.58/5   94.09/5  
    MKS Wiking Szczecin                   8.32/5    4.40/5    7.08/5    2.24/3    7.17/4    2.07/4    3.25/5    9.25/5    4.20/5    4.28/3    7.59/2    3.13/3    4.20/4    5.30/3   16.15/4    1.36/2    1.19/3    0.11/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         8.1km    0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-37      4-38      5-39      6-40      7-36      8-42      9-54     10-56     11-44     12-45     13-46     14-52     15-47     16-48     17-49     18-50     19-51     20-100   
  1 Sawościanik Adam               57.11  1.54/1*   3.04/1*   7.35/1*   9.00/1*  11.29/1*  15.29/1*  17.38/1*  20.16/1*  24.25/1*  27.09/1*  34.01/1*  36.05/1*  38.51/1*  40.25/1*  42.10/1*  43.25/1*  46.59/1*  51.02/1*  55.00/1*  56.59/1*  57.11/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 1.54/1*   1.10/1*   4.31/1*   1.25/1*   2.29/1*   4.00/1*   2.09/1*   2.38/1*   4.09/1*   2.44/1*   6.52/2    2.04/1*   2.46/     1.34/1*   1.45/1*   1.15/2    3.34/1*   4.03/1*   3.58/3    1.59/2    0.12/2  
  2 Lewita Damian                  71.22  2.29/2    3.39/2    9.59/2   14.26/2   17.35/2   21.58/2   24.29/2   28.32/2   34.50/2   38.15/2   44.06/2   46.52/2   50.31/2   52.39/2   54.51/2   56.06/2   60.49/2   65.26/2   69.18/2   71.10/2   71.22/2  
    UKS Borne Sulinowo                    2.29/2    1.10/1*   6.20/3    4.27/3    3.09/3    4.23/3    2.31/2    4.03/3    6.18/3    3.25/2    5.51/1*   2.46/3    3.39/2    2.08/3    2.12/2    1.15/2    4.43/2    4.37/2    3.52/2    1.52/1*   0.12/2  
  3 Rózański Dawid                 83.03  3.35/3   14.40/3   20.08/3   21.52/3   24.39/3   28.49/3   31.56/3   34.47/3   39.58/3   43.33/3   50.43/3   53.02/3   59.04/3   60.49/3   65.48/3   67.02/3   71.55/3   77.15/3   80.39/3   82.52/3   83.03/3  
    WKS Chojnice                          3.35/3   11.05/3    5.28/2    1.44/2    2.47/2    4.10/2    3.07/3    2.51/2    5.11/2    3.35/3    7.10/3    2.19/2    6.02/3    1.45/2    4.59/3    1.14/1*   4.53/3    5.20/3    3.24/1*   2.13/3    0.11/1* 
    Adamczyk Robert            NKl        7.01/    10.13/    38.27/    52.44/    60.29/    71.08/    77.27/    85.26/    92.39/    99.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   121.19/   
    MKS Wiking Szczecin                   7.01/     3.12/    28.14/    14.17/     7.45/    10.39/     6.19/     7.59/     7.13/     7.20/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20_21      8.2km    0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-47      3-44      4-56      5-53      6-37      7-41      8-39      9-40     10-36     11-42     12-54     13-35     14-50     15-49     16-45     17-48     18-46     19-51     20-34     21-100   
  1 Guzal Kamil                    64.38  2.52/5    9.30/5   13.00/4   17.51/4   19.18/4   22.05/3   24.51/2   26.13/2   31.26/2   33.50/2   37.36/2   42.37/2   43.32/2   48.14/1*  53.12/1*  56.57/1*  58.31/1*  60.52/1*  62.41/1*  63.33/1*  64.29/1*  64.38/1* 
    9 Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk      2.52/5    6.38/4    3.30/2    4.51/4    1.27/2    2.47/1*   2.46/1*   1.22/3    5.13/5    2.24/1*   3.46/4    5.01/3    0.55/4    4.42/1*   4.58/4    3.45/1*   1.34/1*   2.21/2    1.49/2    0.52/4    0.56/2    0.09/1* 
  2 Mazan Bartłomiej               64.50  2.14/1*   6.21/1*   8.52/1*  12.52/1*  14.13/1*  17.28/1*  20.20/1*  21.35/1*  25.36/1*  32.49/1*  35.40/1*  40.57/1*  41.56/1*  48.40/2   53.15/2   57.07/2   58.58/2   61.15/2   62.53/2   63.41/2   64.41/2   64.50/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.14/1*   4.07/1*   2.31/1*   4.00/3    1.21/1*   3.15/4    2.52/2    1.15/2    4.01/1*   7.13/7    2.51/3    5.17/4    0.59/5    6.44/6    4.35/1*   3.52/2    1.51/2    2.17/1*   1.38/1*   0.48/3    1.00/3    0.09/1* 
  3 Kobierowski Sławomir           71.38  2.18/2    7.03/2   12.34/3   16.29/2   17.57/2   20.54/2   28.50/3   30.18/3   35.28/3   38.03/3   40.51/3   45.46/3   46.33/3   52.03/3   56.55/3   61.10/3   64.46/3   67.55/3   69.50/3   70.37/3   71.28/3   71.38/3  
    9 Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk      2.18/2    4.45/2    5.31/4    3.55/2    1.28/4    2.57/2    7.56/5    1.28/5    5.10/3    2.35/2    2.48/2    4.55/2    0.47/2    5.30/3    4.52/2    4.15/3    3.36/5    3.09/3    1.55/3    0.47/1*   0.51/1*   0.10/3  
  4 Ziembicki Szymon               78.08  3.00/6   13.06/6   18.37/5   22.31/5   23.58/5   26.56/5   34.53/5   36.20/5   41.30/5   44.06/5   46.53/5   51.47/5   52.36/4   58.05/4   62.57/4   67.12/4   70.48/4   73.57/4   75.54/4   76.41/4   77.41/4   78.08/4  
    UKS Błyskawica Dębołęka               3.00/6   10.06/7    5.31/4    3.54/1*   1.27/2    2.58/3    7.57/6    1.27/4    5.10/3    2.36/3    2.47/1*   4.54/     0.49/3    5.29/2    4.52/2    4.15/3    3.36/5    3.09/3    1.57/4    0.47/1*   1.00/3    0.27/7  
  5 Świerczyński Hubert            84.53  2.42/4    8.28/3   12.25/2   17.28/3   19.11/3   23.16/4   29.09/4   31.23/4   37.44/4   41.14/4   45.14/4   51.35/4   52.44/5   59.18/5   65.43/5   71.27/5   73.32/5   79.14/5   82.02/5   83.29/5   84.40/5   84.53/5  
    MKS Wiking Szczecin                   2.42/4    5.46/3    3.57/3    5.03/5    1.43/5    4.05/6    5.53/4    2.14/7    6.21/7    3.30/5    4.00/6    6.21/5    1.09/6    6.34/5    6.25/6    5.44/6    2.05/3    5.42/6    2.48/5    1.27/6    1.11/5    0.13/4  
  6 Trocki Konrad                 106.26  9.32/7   18.03/7   26.34/7   31.37/7   34.02/7   38.28/7   51.46/7   52.43/7   57.13/7   59.57/7   63.50/7   74.16/7   75.01/7   81.11/7   87.32/7   91.57/7   94.43/6   99.22/6  102.12/6  105.00/6  106.11/6  106.26/6  
    UKS Błyskawica Dębołęka               9.32/7    8.31/6    8.31/6    5.03/5    2.25/7    4.26/7   13.18/7    0.57/1*   4.30/2    2.44/4    3.53/5   10.26/7    0.45/1*   6.10/4    6.21/5    4.25/5    2.46/4    4.39/5    2.50/6    2.48/7    1.11/5    0.15/6  
  7 Smalczewski Filip             109.58  2.33/3    9.29/4   23.17/6   29.58/6   31.49/6   35.33/6   40.07/6   42.07/6   48.22/6   54.48/6   59.42/6   66.59/6   68.14/6   75.09/6   81.47/6   88.51/6   95.00/7  103.31/7  107.02/7  108.20/7  109.45/7  109.58/7  
    WKS Chojnice                          2.33/3    6.56/5   13.48/7    6.41/7    1.51/6    3.44/5    4.34/3    2.00/6    6.15/6    6.26/6    4.54/7    7.17/6    1.15/7    6.55/7    6.38/7    7.04/7    6.09/7    8.31/7    3.31/7    1.18/5    1.25/7    0.13/4  
    Chałupczok Damian          NKL-LIM    4.26/    13.47/    24.07/    30.21/    33.25/    40.20/    53.19/    65.37/    74.30/    79.28/    83.31/    92.37/    95.57/   113.51/   120.30/   130.48/   134.26/   138.11/   141.38/   147.11/   150.03/   150.19/   
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.26/     9.21/    10.20/     6.14/     3.04/     6.55/    12.59/    12.18/     8.53/     4.58/     4.03/     9.06/     3.20/    17.54/     6.39/    10.18/     3.38/     3.45/     3.27/     5.33/     2.52/     0.16/   
    Seń Rafał                  NKl        2.56/    86.57/    67.19/    56.39/         /         /         /         /         /         /         /    50.11/         /         /    96.54/    70.49/    89.24/    78.35/         /         /   110.15/   110.44/   
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.56/    84.01/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    18.35/         /         /         /         /     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35_40      8.1km    0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-37      4-38      5-39      6-40      7-36      8-42      9-54     10-56     11-44     12-45     13-46     14-52     15-47     16-48     17-49     18-50     19-51     20-100   
  1 Mientki Sebastian              66.40  2.15/1*   3.35/1*   9.28/1*  11.27/1*  14.07/1*  18.25/1*  21.01/1*  24.20/1*  29.17/1*  32.41/1*  39.25/1*  41.59/1*  45.38/1*  47.39/1*  49.49/1*  51.27/1*  55.54/1*  60.15/1*  64.35/1*  66.28/1*  66.40/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    2.15/1*   1.20/2    5.53/3    1.59/1*   2.40/2    4.18/3    2.36/3    3.19/3    4.57/2    3.24/1*   6.44/3    2.34/3    3.39/2    2.01/1*   2.10/2    1.38/4    4.27/1*   4.21/1*   4.20/3    1.53/2    0.12/1* 
  2 Wąsicki Jacek                  75.22  2.26/2    5.40/4   10.10/3   13.01/2   15.32/2   19.43/2   21.58/2   26.56/2   31.07/2   34.34/2   45.17/2   47.26/2   51.37/2   56.16/2   58.02/2   59.35/2   64.12/2   69.05/2   73.28/2   75.10/2   75.22/2  
    9 Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk      2.26/2    3.14/6    4.30/1*   2.51/3    2.31/1*   4.11/2    2.15/1*   4.58/7    4.11/1*   3.27/3   10.43/7    2.09/1*   4.11/4    4.39/6    1.46/1*   1.33/2    4.37/2    4.53/3    4.23/4    1.42/1*   0.12/1* 
  3 Miszewski Romuald              81.47  2.31/3    5.54/5   11.32/5   21.51/6   24.42/6   28.50/5   31.16/5   34.29/5   39.29/4   42.53/4   49.54/4   52.27/4   58.08/3   60.32/3   62.50/3   64.39/3   69.27/3   75.58/3   79.34/3   81.33/3   81.47/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.31/3    3.23/7    5.38/2   10.19/7    2.51/3    4.08/1*   2.26/2    3.13/1*   5.00/3    3.24/1*   7.01/4    2.33/2    5.41/5    2.24/4    2.18/4    1.49/5    4.48/4    6.31/7    3.36/1*   1.59/3    0.14/3  
  4 Kluska Wojciech                84.56  2.33/4    3.39/2   10.09/2   14.34/4   17.47/3   22.48/3   25.29/3   29.00/3   35.22/3   39.39/3   45.55/3   48.59/3   59.05/4   61.10/4   63.35/4   65.24/4   71.48/4   77.11/4   82.07/4   84.39/4   84.56/4  
    MKS Skarmat Toruń                     2.33/4    1.06/1*   6.30/5    4.25/5    3.13/4    5.01/4    2.41/4    3.31/4    6.22/4    4.17/5    6.16/2    3.04/6   10.06/7    2.05/2    2.25/5    1.49/5    6.24/6    5.23/5    4.56/6    2.32/6    0.17/5  
  5 Krzyminiewski Sławomir         98.25  2.54/5    4.22/3   10.21/4   13.23/3   17.54/4   24.09/4   27.04/4   30.21/4   39.37/5   45.57/5   54.01/5   56.53/5   60.56/5   66.14/5   79.37/5   81.10/5   86.07/5   91.15/5   95.51/5   98.08/5   98.25/5  
    UKS Błyskawica Dębołęka               2.54/5    1.28/3    5.59/4    3.02/4    4.31/7    6.15/5    2.55/5    3.17/2    9.16/5    6.20/6    8.04/5    2.52/5    4.03/3    5.18/7   13.23/7    1.33/2    4.57/5    5.08/4    4.36/5    2.17/4    0.17/5  
  6 Pomagalski Paweł              103.15  5.50/7    7.27/7   17.58/6   20.32/5   24.31/5   43.41/7   48.19/7   52.38/7   64.52/7   68.22/7   74.07/6   76.57/6   80.34/6   82.42/6   84.53/6   86.13/6   91.00/6   95.32/6   99.40/6  102.59/6  103.15/6  
    UKS Błyskawica Dębołęka               5.50/7    1.37/4   10.31/6    2.34/2    3.59/6   19.10/7    4.38/6    4.19/5   12.14/7    3.30/4    5.45/1*   2.50/4    3.37/1*   2.08/3    2.11/3    1.20/1*   4.47/3    4.32/2    4.08/2    3.19/7    0.16/4  
  7 Borowski Jacek                119.43  4.11/6    7.01/6   19.04/7   24.22/7   28.16/7   36.53/6   44.32/6   48.57/6   58.39/6   65.41/6   76.14/7   79.46/7   87.30/7   91.34/7   95.53/7   98.20/7  105.49/7  111.44/7  116.42/7  119.13/7  119.43/7  
    UKS Błyskawica Dębołęka               4.11/6    2.50/5   12.03/7    5.18/6    3.54/5    8.37/6    7.39/7    4.25/6    9.42/6    7.02/7   10.33/6    3.32/7    7.44/6    4.04/5    4.19/6    2.27/7    7.29/7    5.55/6    4.58/7    2.31/5    0.30/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45_50      7.2km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-47      3-56      4-53      5-38      6-41      7-39      8-36      9-42     10-55     11-46     12-48     13-45     14-49     15-51     16-52     17-100   
  1 Macul Jan                      71.29  6.20/2   10.05/2   13.46/1*  16.23/2   23.33/2   25.19/2   27.08/2   33.14/2   37.24/2   43.04/2   49.37/2   53.17/2   55.41/2   60.56/2   67.23/1*  69.31/1*  71.14/1*  71.29/1* 
    UKS Traper Złocieniec                 6.20/2    3.45/1*   3.41/1*   2.37/2    7.10/2    1.46/1*   1.49/2    6.06/2    4.10/2    5.40/2    6.33/1*   3.40/2    2.24/1*   5.15/1*   6.27/1*   2.08/1*   1.43/2    0.15/2  
  2 Koczko Tomasz                  73.18  6.00/1*  10.02/1*  13.48/2   15.25/1*  21.56/1*  23.52/1*  25.39/1*  30.56/1*  34.34/1*  38.41/1*  46.05/1*  49.35/1*  53.32/1*  59.17/1*  69.27/2   71.38/2   73.05/2   73.18/2  
    MKS Skarmat Toruń                     6.00/1*   4.02/2    3.46/2    1.37/1*   6.31/1*   1.56/2    1.47/1*   5.17/1*   3.38/1*   4.07/1*   7.24/2    3.30/1*   3.57/3    5.45/2   10.10/2    2.11/2    1.27/1*   0.13/1* 
  3 Pęczek Remigiusz              130.03 14.12/3   21.46/3   28.38/3   32.14/3   43.25/3   49.10/3   52.07/3   64.49/3   71.56/3   79.22/3   91.21/3   97.00/3  100.32/3  110.40/3  122.45/3  125.45/3  129.33/3  130.03/3  
    UKS Borne Sulinowo                   14.12/3    7.34/3    6.52/3    3.36/3   11.11/3    5.45/3    2.57/3   12.42/3    7.07/3    7.26/3   11.59/3    5.39/3    3.32/2   10.08/3   12.05/3    3.00/3    3.48/3    0.30/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         5.9km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-37      4-53      5-43      6-54      7-35      8-47      9-46     10-45     11-44     12-48     13-49     14-50     15-51     16-52     17-100   
  1 Lewoń Bogdan                   73.21  3.16/1*   7.45/1*  12.29/1*  17.12/1*  22.29/1*  24.59/1*  26.12/1*  33.03/2   36.52/1*  44.26/2   48.06/1*  50.50/1*  56.46/1*  63.13/1*  68.59/1*  71.19/1*  73.04/1*  73.21/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    3.16/1*   4.29/1*   4.44/1*   4.43/2    5.17/2    2.30/2    1.13/1*   6.51/2    3.49/1*   7.34/2    3.40/1*   2.44/1*   5.56/1*   6.27/2    5.46/1*   2.20/1*   1.45/1*   0.17/1* 
  2 Dominiak Zdzisław              77.42  6.47/2   11.29/2   16.25/2   20.56/2   23.26/2   25.53/2   27.07/2   32.31/1*  37.23/2   42.02/1*  51.42/2   54.44/2   61.04/2   66.40/2   72.29/2   75.14/2   77.25/2   77.42/2  
    UKS Błyskawica Dębołęka               6.47/2    4.42/2    4.56/2    4.31/1*   2.30/1*   2.27/1*   1.14/2    5.24/1*   4.52/2    4.39/1*   9.40/2    3.02/2    6.20/2    5.36/1*   5.49/2    2.45/2    2.11/2    0.17/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.9km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-54      3-47      4-48      5-44      6-56      7-53      8-35      9-51     10-50     11-49     12-46     13-52     14-34     15-100   
  1 Mientki Tadeusz                44.59  2.23/1*   3.56/1*   7.26/1*   8.50/1*  10.46/1*  17.18/1*  19.22/1*  22.29/1*  25.59/1*  30.14/1*  35.27/1*  39.53/1*  41.56/1*  43.28/1*  44.45/1*  44.59/1* 
    UMKS ORKAN Ostróda                    2.23/1*   1.33/1*   3.30/1*   1.24/1*   1.56/1*   6.32/1*   2.04/1*   3.07/1*   3.30/1*   4.15/1*   5.13/1*   4.26/1*   2.03/1*   1.32/3    1.17/1*   0.14/1* 
  2 Owczarski Tomasz               61.00  3.32/3    5.43/2   12.59/3   14.44/3   17.13/3   24.09/2   26.34/2   30.07/2   35.28/2   40.58/2   47.39/2   55.05/2   57.51/2   59.05/2   60.45/2   61.00/2  
    WKS Chojnice                          3.32/3    2.11/2    7.16/4    1.45/2    2.29/3    6.56/2    2.25/3    3.33/2    5.21/3    5.30/3    6.41/2    7.26/3    2.46/2    1.14/2    1.40/4    0.15/2  
  3 Wojtyła Jerzy                  73.36  2.57/2   10.09/4   16.32/4   18.32/4   20.59/4   28.18/3   31.56/3   42.10/3   49.09/3   54.17/3   61.03/3   67.25/3   70.44/3   71.53/3   73.19/3   73.36/3  
    UMKS ORKAN Ostróda                    2.57/2    7.12/4    6.23/3    2.00/3    2.27/2    7.19/3    3.38/4   10.14/3    6.59/4    5.08/2    6.46/3    6.22/2    3.19/3    1.09/1*   1.26/2    0.17/4  
  4 Skwirowski Henryk              91.03  4.13/4    7.01/3   11.50/2   13.56/2   16.42/2   31.30/4   33.52/4   45.40/4   50.26/4   56.13/4   64.43/4   79.17/4   87.22/4   89.10/4   90.47/4   91.03/4  
    Indywidualnie                         4.13/4    2.48/3    4.49/2    2.06/4    2.46/4   14.48/4    2.22/2   11.48/4    4.46/2    5.47/4    8.30/4   14.34/4    8.05/4    1.48/4    1.37/3    0.16/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         4.9km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-54      3-47      4-48      5-44      6-56      7-53      8-35      9-51     10-50     11-49     12-46     13-52     14-34     15-100   
  1 Wołochowicz Władysław          53.22  3.47/2    7.01/1*  12.26/1*  14.29/1*  16.51/1*  23.23/1*  25.26/1*  28.38/1*  32.04/1*  36.22/1*  42.12/1*  48.12/1*  50.38/1*  51.30/1*  53.05/1*  53.22/1* 
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             3.47/2    3.14/1*   5.25/2    2.03/2    2.22/1*   6.32/1*   2.03/2    3.12/1*   3.26/1*   4.18/1*   5.50/1*   6.00/2    2.26/2    0.52/1*   1.35/2    0.17/2  
  2 Królikowski Władysław          57.04  3.25/1*   7.43/2   13.06/2   14.53/2   17.31/2   24.18/2   26.20/2   29.40/2   33.44/2   38.21/2   46.43/2   52.07/2   54.06/2   55.33/2   56.48/2   57.04/2  
    KS BnO Modrzew Skwierzyna             3.25/1*   4.18/2    5.23/1*   1.47/1*   2.38/2    6.47/2    2.02/1*   3.20/2    4.04/2    4.37/2    8.22/2    5.24/1*   1.59/1*   1.27/2    1.15/1*   0.16/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.4km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-37      4-56      5-43      6-47      7-57      8-51      9-34     10-100   
  1 Kniaź Weronika,Justyna         58.28  4.57/1*  11.32/1*  18.48/1*  30.54/1*  39.00/1*  44.48/1*  48.04/1*  51.16/1*  56.04/1*  58.11/1*  58.28/1* 
    UKS Borne Sulinowo                    4.57/1*   6.35/2    7.16/1*  12.06/1*   8.06/3    5.48/1*   3.16/1*   3.12/1*   4.48/2    2.07/2    0.17/1* 
  2 Oliwa Krzysztof Grodecka Hanna      74.30  6.59/2   13.19/2   24.22/2   37.06/2   41.48/2   47.57/2   51.29/2   55.28/2   72.57/2   74.08/2   74.30/2  
    UKS Borne Sulinowo                    6.59/2    6.20/1*  11.03/3   12.44/2    4.42/1*   6.09/2    3.32/2    3.59/3   17.29/3    1.11/1*   0.22/2  
  3 Kot Wiesław Sułek Henryk      114.04 24.19/3   31.18/3   40.37/3   71.09/3   76.44/3   83.25/3  101.58/3  105.43/3  107.53/3  113.38/3  114.04/3  
    UKS Borne Sulinowo                   24.19/3    6.59/3    9.19/2   30.32/3    5.35/2    6.41/3   18.33/3    3.45/2    2.10/1*   5.45/3    0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       5.9km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-36      3-37      4-53      5-43      6-54      7-35      8-47      9-46     10-45     11-44     12-48     13-49     14-50     15-51     16-52     17-100   
  1 Hoffmann Marcin                59.34  3.02/1*   6.32/1*  11.00/1*  14.57/1*  17.58/1*  19.47/1*  20.38/1*  24.58/1*  28.05/1*  32.30/1*  35.01/1*  37.14/1*  43.12/1*  50.06/1*  55.35/1*  57.19/1*  59.20/1*  59.34/1* 
    MKS Wiking Szczecin                   3.02/1*   3.30/1*   4.28/1*   3.57/1*   3.01/1*   1.49/1*   0.51/1*   4.20/1*   3.07/1*   4.25/1*   2.31/1*   2.13/1*   5.58/1*   6.54/1*   5.29/1*   1.44/1*   2.01/1*   0.14/1*