Puchar Najmłodszych 2013Pn 2013-05-27 23:49
Lista startowa wg klubów - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
1UKS Błyskawica (13)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
11Aftyka Łukasz00M1320137941176
22Długołęcka Daria00K134352414937
33Długołęcka Weronika01K1288630357
44Gawlik Aleksandra00K1320138007114
55Gąsiorowski Marcin01M122013792952
66Józefowicz Arkadiusz01M124303963161
77Kędziak Marta00K13435249512
88Krzyminiewski Mirosław01M128863024784
99Kuzia Mateusz02M1120137954883
1010Libner Kornelia00K13430923756
1111Sowa Oskar03M104352339242
1212Storczyk Patryk01M124352353965
1313Usowski Dawid02M114352347280
 
 
2UKS Arkady (30)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
114Adamcio Joachim05M10R3382439365
215Adamcio Mikołaj02M113382492874P350492497
316Bieniek Maksym04M104122673258
417Borkowska Maria99K1420162033048
519Chmielarz Jakub02M1120162058468P350652500
620Chmielarz Sandra05K10R412180662
722Cieluch Patrycja04K10R412251605
824Domagała Sandra03K104122494621
925Frąszczak Justyna01K124122607111
1026Garstka Kamil00M1320161954174P350752503
1127Jankowska Marcelina00K136133
1228Kaczocha Mikołaj05M10R3382628563
1329Kaczocha Szymon03M103382452048
1430Kasałka Kacper03M104041
1531Krawiec Karina00K1320161975719P350942505
1632Michalak Hubert02M113382557666P350612498
1733Mróz Aleksandra99K1420162071659P350682000
1834Niezgódka Dominika01K1220161992113P350822504
1935Niezgódka Piotr99M1420161987085P350632072
2036Noculak Konstancja00K132016208370P351242499
2137Nowicka Wiktoria99K145534721262P350801745
2238Pluta Aleksandra03K102016202907P351042507
2339Pluta Magdalena00K1320162002728P350722502
2440Ruda Natalia01K1220162015340
2541Sikora Wiktoria03K103382602212
2642Sobczak Eryk01M1220161941570P350232496
2743Sójka Wiktoria03K10N412259030
2845Wajrauch Oliwia02K112016206348
2946Wielebska Julia00K134122613323P350962506
3047Wielebska Zuzanna03K10N2033
 
 
3MKS MOS Wrocław (24)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
148Aftowicz Dawid00M1320571372783D910221978
249Aftowicz Grzegorz00M1320571362346D910231979
350Banasiak Julia00K132016287392D910412469
451Becmer Aleksandra02K1120162952616D910251981
552Ciesiółka Katarzyna00K132228886718D910011827
653Czapliński Jakub00M1320571386150D910191976
754Jach Arkadiusz01M1220571395386D910262139
855Krawczyński Mikołaj00M1320571325365D910362226
956Krudowska Zofia02K112016293926D910241980
1057Krudowski Błażej99M1420571317873D910111969
1158Kurzyp Stanisław02M1120571402078D910352225
1259Ledniowski Filip00M1320571354348D910121970
1360Madej Adam00M1320162823153D910402468
1461Mazurek Agnieszka01K122016289779D910332223
1562Mazurek Joanna03K102016294105D910322222
1663Mądra Magdalena99K1420162861844D910292142
1764Rosłaniec Mateusz00M1320571333967D910372227
1865Strugała Marcin00M1320571345758D910131971
1966Szczygieł Hanna07K10R2016300563
2067Toborek Jakub03M1020162848059D910282141
2168Widziewicz Aleksandra01K1220162905945D910342224
2269Więcław Weronika02K112016291889D910302220
2370Wysocka Michalina10K10R2016299640
2471Żyborska Krystyna03K1020162966220D910422470
 
 
4UKS Azymut (20)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
172Andrzejczak Maciej02M113393104067E710182192
273Biniecka Małgorzata87Open505002106106E71063339
374Boik Maciej01M123393226771
475Domaradzka Julia03K10N3393181631
576Grądzki Maciej01M123393117169E710252189
677Horwat Adam05M10N3393139242E710232190
778Horwat Radosław00M133393125563E710222026
879Jaksa Mateusz99M143393143872E710852029
980Kacprzyk Oskar03M10N3393207245
1081Kalisiak Dawid00M1320438906380E710012027
1182Kisielewicz Jakub99M148872144676E710991788
1283Krempińska Julia03K10339317588
1384Królik Kinga99K148872164441E710931787
1485Morawski Jakub99M148872241870E710831786
1586Płóciennik Konrad00M13887235151E710211785
1687Siess Małgorzata95Open88723611297E710191498
1788Sudak Zuzanna02K113393193229
1889Sztranek Jan03M10339321455
1990Wachowicz Julia01K123393154132E710962191
2091Zając Dawid00M133393165978E710842186
 
 
5HKS Azymut (21)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
192Antkowiak Dawid00M139978244754P580832372
293Biniak Wiktoria01K124124226721P580762171
394Brożyński Oliwier04M103460068456P580792380
495Brzezińska Maja02K114230809424P581042375
596Cupryś Amadeusz05M103460046049
697Cupryś Gracjan99M145050843481P580671697
798Grobelny Alex02M114230756484P581072566
899Kalitka Julia00K135050821915P580581955
9100Kędzierska Nadia02K119978533819P580982377
10101Kuberska Nikola00K139978232330P581022378
11102Kuberski Jakub01M124230733359P581092373
12103Nowacka Katarzyna00K13997887433P580741954
13104Papież Izabela02K113460027613
14105Paterek Mikołaj03M108426606854P581112376
15106Pawłowski Patryk03M105050831246P581132381
16107Piwowar Lidia02K11423077800P581002374
17108Seidel Jagoda01K124124085714P580782175
18109Seidel Julia99K14997889846P580621696
19110Seidel Nikodem01M1272001812164P580712173
20111Zając Magdalena02K11423090902P581062384
21112Zdanowicz Tomasz03M103460057652P580772379
 
 
6UNTS (23)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1113Antonowicz Jan05M10N8866727639W870252385
2114Bałacińska Zuzanna04K10N47145271224
3115Chabiera Lena03K108866789414W871032391
4116Gawlikowski Tomasz01M1247145144954
5117Gąsienica Samek Zosia01K124714511324W871862397
6118Gąsienica-Samek Ewa70Open471450211590W871062396
7119Gąsiennica-Samek Adam06M10N47145288036W870952573
8120Gąsiennica-Samek Andrzej80Open8866799899W870972394
9121Gąsiennica-Samek Anna03K1047145038617W870962395
10122Górnicka-Antonowicz Anna68Open89501511394W8702491
11123Jacniacka Anna04K10N4714512434W871082593
12124Kołcun Bartek01M12881835747W871352138
13125Kwiecień Magdalena02K114714521521W870542594
14126Marek Wiktoria99K14886671060W871532248
15127Mianowska Julia01K128866856516W871672096
16128Nitsch Aleksandra03K1020438865023W870702409
17129Nitsch Tomasz (Jr.)00M1320438851773W870692408
18130Olszewski Krzysztof01M12886675149W871942596
19131Pierzchała Michał01M128866832556W871342411
20132Rudenko Zuzanna02K119978096822W870632414
21133Staszak Alicja01K1211117776139W871792136
22134Strzelecki Michał00M1347145204561W871622419
23135Wierzbicki Witold04M10N47145048643
 
 
7WKS Wawel (14)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1136Baran Grzegorz01M128866583562K300612036
2137Biederman Adrianna00K13887006291K300941509
3138Garbacik Maja00K138870086335K300861585
4139Janik Urszula00K138863332110K300642035
5140Kania Alicja01K128870091517K300102616
6141Krzysztyńska Weronika04K1045784424
7142Krzysztyński Michał00M1314014692181K300422619
8143Listek Marta99K148893422036K300271530
9144Ludwig Milena00K1314014771325K300252618
10145Młyńska Gabryjela02K118863314632
11146Salwińska Barbara99K148863594042K300372614
12147Salwiński Jan03M10886324844K300362615
13148Stanek Jerzy01M128863297582K300452626
14149Wszołek Zuzanna01K122004134344K300432617
 
 
8UKS Kometa (6)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1150Baron Dawid01M1220179996358S282082463
2151Kucharczyk Jakub01M1220213767372S282162464
3152Paluch Aleksandra02K1120164794434S282662489
4153Pogoda Kinga02K1120164812223S282672490
5154Polewka Aleksandra02K1120164775631S280152462
6155Rakowski Oskar01M1220179951150S282232465
 
 
9UKS Orientuś (10)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1156Bartos Grzegorz01M128872442766E751432130
2157Bartos Zbigniew03M108872348853E751442127
3158Block Amelia02K118952447021E751402132
4159Jasiński Maciej00M138872472972E751552436
5160Lasota Jakub01M128872406563E751562444
6161Mordaka Filip99M144121215082E751592443
7162Pietek Jakub00M138872487784E751111722
8163Proga Agnieszka00K134121912526
9164Rzeńca Piotr01M1272001631976E751422129
10165Ubfal Maciej00M138872456770E751542440
 
 
10UKS Azymut 45 (16)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1167Blank Wiktoria00K134059194121G17010
2168Borek Zbigniew02M11405912869G17079
3169Dunajska Zuzanna01K122195793922G17102
4170Kubik Julia00K131516G17103
5171Kwidzińska Dominika01K12405928118G17045
6172Morawska Zuzanna99K148866671054G170061627
7173Nowak Anna06K10N405924225G17022
8174Nowak Grzegorz03M108872304860G170232370
9175Nowak Jacek76Open50066510093G17083143
10176Pesta Anna03K104059261811G17033
11177Pesta Piotr01M122195923779G17088
12178Porzycz Grzegorz02M11886301063G170092371
13179Porzycz Zbigniew96Open887217103101G170141356
14181Tybura Hanna02K114059032827G17093
15182Wojciechowicz Anna00K134059476524G17096
16183Wojdyła Kamila02K114059086018G17097
 
 
11UKS Siódemka (17)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1184Bielecka Aleksandra00K13349932329G140722163
2185Błaszkiewicz Karolina00K13219170555G140782201
3186Dawidowska Natalia99K14418916252G140802202
4187Deptulska Maria00K132035194713G140862366
5188Kreft Oliwia99K144189213656G140822203
6189Kuźba Jakub00M133499417569G140452165
7190Landowska Dominika02K112191686235G140942528
8191Melzer Szymon99M1413911357479G140732115
9192Melzer Zofia01K124121964915G140742114
10193Moskal Zuzanna02K11418973667G140712117
11194Ogdowski Bartłomiej00M134189826552G140372118
12195Romanowska Paulina03K10349934709G140952527
13196Zamojski Rafał00M132191675157G140902529
14197Żurek Grzegorz00M134189656962G140752112
15198Żurek Julia02K114189858415G140772113
16199Żurek Marta02K11349944745G140762116
17200Życzkowski Jakub02M114189676077G140922530
 
 
12WKS Grunwald (6)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1201Bittner Mateusz01M12249925381
2202Gawlik Mikołaj00M132499453556
3203Hildebrand Hubert00M132499561582
4204Nowak Kamil00M13501146968
5205Palacz Mikołaj01M122499507778
6206Wilk Jan01M122534658173
 
 
13UKS ZSZ-Jedynka (5)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1207Bodzek Sabina99K1420323234638S010231770
2208Mastela Krystyna00K1320323115117S010031760
3209Mrózek Paulina99K1420323174247S010241771
4210Papszun Julia03K10203232663S010272559
5211Papszun Patrycja00K1320323166934S010262009
 
 
14KS Spójnia (9)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1212Bonat Julia98Open201694311195W80005
2213Bonat Karol06M10N3006917444W80051
3214Janowski Bartłomiej99M148889666268W80025
4215Janowski Filip05M10N4352439038W80035
5216Janowski Piotr65Open43522797105W80020
6217Pryjma Fryderyk98Open888962105108W80028
7218Urbaniak Alicja00K133006625932W80009
8219Urbaniak Jerzy98Open886668109110W80030
9220Borkowski Maciej98Open2016946114103W80029
 
 
15LKO (13)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1221Bzdega Jagoda04K104122723022
2222Dajewska Katarzyna98Open99179710496P400821891
3223Idczak Natalia96Open430399102109P400661386
4224Łukaszyk Maksymilian06M10R4122888367
5225Matyla Paulina01K124122713728
6226Nojman Wiktoria01K12412281698
7227Pauch Agnieszka01K124122805136
8228Różański Jakub01M124122995185
9229Rudyńska Natalia01K124122981919
10230Schwartz Kornelia01K12424178930
11231Stróżycki Maksymilian01M124122821374
12232Szymoniak Tomasz98Open110102P400831988
13233Talarczyk Dabrówka01K124122863312
 
 
16UKS Grom Sokolniki (8)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1234Cegiełka Kinga02K1120481468236E1100x
2235Chmielecki Adam99M142048148683E110062546
3236Chmielecki Aleksander00M1320481571371E110052545
4237Granek Patryk02M1120481415271E1100x
5238Jagieła Angelika01K1220481473542E1100x
6239Wojtyczka Konrad02M1120481436882E1100x
7240Musiała Hubert00M1320481427977E1100x2541
8241Dybek Ewelina02K1120481567814
 
 
17PUKS Młode Orły (5)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1242Choroś Tomasz00M134124727364W030372365
2243Filipczak Natalia00K13412390538W030301927
3244Kajzer Marcel01M1220341975787W030281935
4245Kubicka Sonia01K124123934737W030291928
5246Suwińska Dagmara00K134123913120W030382362
 
 
18UKS Traper (23)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1247Chrubczyńska Patrycja00K13682388357Z060981942
2248Gradek Mateusz07M10R20506169164Z06122
3249Gradek Zuzanna03K106823898213Z061032575
4250Hapka Daniel01M126823874177Z060541675
5251Herman Jakub04M1068239310038Z06115
6252Jarosz Małgorzata01K126823912941Z061061944
7253Kmieć Zuzanna03K106823946618Z061042576
8254Łaszkiewicz Dominik01M126823866967Z061082161
9255Maciejewska Katarzyna99K1420506022437Z060871420
10256Maik Michalina99K1420506101439Z060601674
11257Przeszłowski Łukasz04M10N6823958441Z06116
12258Przeszłowski Tomasz05M10N6823927846Z06119
13259Radzewicz Agnieszka01K126823835510Z061102158
14260Smyk Bartosz02M1120506074476Z061132159
15261Sobczak Aleksandra07K10R346813541
16262Sobczak Katarzyna99K1420506154850Z060551676
17263Springer Jagoda04K10N682385827Z06120
18264Springer Marcel07M10R20506178766Z06123
19265Urban Aneta04K10N6823821832Z06121
20266Wójcik Julia00K132050611122Z060991677
21267Zaczkowska Daria02K113468122411Z061111943
22376Kulik PatrycjaK136823904536
23377Borzeska PatrycjaK13682381734
 
 
19MLKS Echo Twardogóra (1)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1268Cych Agnieszka99K14540052855
 
 
20UMKS ORKAN (4)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1269Czerniak Wojciech01M124133971783N611022455
2270Michałowska Agata78Open4133859591N61014140
3271Michałowski Jakub99M144133732269N610781630
4272Tadejewski Mateusz99M144122046687N610561735
 
 
21UKS Orlik Rajbrot (7)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1273Czoch Karolina02K115417K35006
2274Duś Dawid05M10N8837K35008
3275Fitrzyk Kamil05M10N8235K35010
4276Pajor Natalia97Open99100K35003
5277Pajor Sylwia00K1399K35004
6278Trestka Patryk00M13579K35009
7279Wrzyszcz Dominik02M113670K35011
 
 
22BUKOS (16)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1280Dajewski Kacper02M114241825679
2281Dubicka Marta04K10N4122971428
3282Jankowiak Adam00M138891663755P010072246
4283Jurdeczka Kinga03K10424190382
5284Klimkowski Piotr99M1413975245475P010011604
6285Kozica Zofia04K10R412269586
7286Krawczyk Dariusz99M14889170278P010031605
8287Marciniak Weronika02K114122938630P010082584
9288Marcinkowski Mikołaj02M11412291481P010112586
10289Mejza Lidia02K114122944210P010062581
11290Mikołajczak Julia04K10R412283624
12291Smektała Klaudia01K124122922529P010122247
13292Smektała Marcin99M148892621086P010051606
14293Smektała Patryk03M102839P010132582
15294Szymoniak Agata99K14889168653P010021825
16295Wels Agata02K11303P010102585
 
 
23UMKS Kwidzyn (4)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1296Deyna Natalia01K12734
2297Muller Wiktor04M109816507251G030042578
3298Pudlis Natalia02K115012
4299Szuba Natalia01K121131
 
 
24PKO Harpagan (2)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1300Dolatowski Filip99M1413975444280G111321997
2301Jachimkowska Nikola99K1413975433445G111722316
 
 
25UKS Patria (12)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1302Dudek Jakub00M134121904949K310132168
2303Duplak Sandra01K124121734526K310082199
3304Fitrzyk Kamil99M144121092671K310172144
4305Fitrzyk Krzysztof02M114121381275K310092143
5306Golonka Krzysztof00M134123597160K310112166
6307Kozłowska Maria01K124133607938K310492270
7308Kozłowska Olga01K128863571343K310502271
8309Kozłowska Wiktoria99K144133613843K310482269
9310Kuca Kacper99M148863518677K310582032
10311Piaskowy Daniel01M124133622357K310282169
11312Sroka Małgorzata02K118863543628K310032200
12313Zelek Klaudia03K108863522616K310552149
 
 
26UKS Borne Sulinowo (10)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1314Duliniec Daniel00M13418332766Z120462475
2315Jagodzki Jakub02M114183402472Z120412474
3316Klekotta Kamil04M104183396437Z120492478
4317Kniaź Bartosz02M114183353265Z12028
5318Leśniewicz Amelia03K1041832220Z120482477
6319Łuszczak Mateusz04M104103405662Z120512480
7320Niewierowski Szymon00M13418333347Z120221752
8321Patyński Grzegorz03M104184259650Z120472476
9322Sętkowska Zofia04K104184237410Z120502479
10323Wolanin Małgorzata02K114183297220Z120362473
 
 
27KS Kościelec Chrzanów (14)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1324Dzierwa Hanna01K128863432733K480572057
2325Dzierwa Jerzy99M144125358284K480332058
3326Filipek Kamil99M144125625888K480322055
4327Gałecki Jakub03M104121401643K480412357
5328Kawala Dominik01M124123604548K480272156
6329Kawala Sandra02K114125914025K480402157
7330Kowal Natalia01K128863443135K480232062
8331Kucek Patryk01M12413369568K480602060
9332Ohlaszeny Ida04K10412500546K48053
10333Ohlaszeny Zuzanna01K124125962323K480222059
11334Skrobek Jonasz01M124133705551K480542355
12335Staroń Bartosz03M104125335240K480482356
13336Starzykiewicz Kacper01M124123637975K480612061
14337Urbańczyk Aleksandra01K124352406325K480502354
 
 
28MUKS Junior (5)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1338Mania Damian02M1120481458073
2339Mania Patryk00M1320481622559
3340Mikołajczyk Klaudia03K102048183341
4341Strózik Sandra03K1020481881415
5342Małecki Adrian99M1420481593074E700142213
 
 
29GKS Luzino (4)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1343Grzenkowicz Kinga99K14219569461G270592447
2344Rutkowska Paulina99K142195532649G270582446
3345Streng Agnieszka99K142195755258G270612449
4346Szweda Aleksandra99K142195572251G270602448
 
 
30UKS Azymut Dębów (6)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1347Huba Karol00M1320158363375R220812612
2348Kruk Michał99M1420158291489R220852606
3349Kubicka Aleksandra01K1220158331727R220902607
4350Leśnicka Agnieszka02K112023844644R220022611
5351Liszka Marcin01M1220164885960R220892608
6352Stecko Aleksandra00K1320158341111R220822610
 
 
31MKS Skarmat (4)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1353Kluska Aleksandra01K124352487520C32045
2354Kluska Rafał97Open430935101921490
3355Kluska Wojciech68Open430922108104C32008
4356Wrona Wiktor03M104352473645C32063
 
 
32UKS GOK Galewice (5)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1357Misiek Zuzanna00K1320481541727E730091820
2358Narożna Natalia99K1420481523240E730101821
3359Standziak Maciej01M1220481552953E730192537
4360Fras Maciej01M1220481604355E730182536
5361Ciszewski Konrad02M1120481531664E730142532
 
 
33UKS Saper (6)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1362Natalia Swęda99K1420179935057W97009
2363Onik Adam03M10N3325829440W97007
3364Onik Małgorzata02K113325815826W97004
4365Trzaska Julia03K10N332586626W97026
5366Wasilewski Stanisław46Open10798W970031168
6367Wrześniak Wiktoria03K10N3325851029w97028
 
 
34UKS OSiR (1)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1368Rosochacka Karolina00K1341216147312205
 
 
35KS OK!Sport Warszawa (2)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1369Sędłak Krystian73Open88722096107W020191130
2370Sędłak Michał03M104123212447W020342426
 
 
90001UKS Tukan Iwiny (5)
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KategoriaKarta SIE1E2Nr PZOSLicencja
1371Pulda AleksandraK1120250024833
2372Pachnik StanisławM102025001061
3373Pulda ErykM1020250034457
4374Słomka GrzegorzM1220250046180
5375Pachnik DariuszOpen116111