Puchar Najmłodszych 2013Pn 2013-05-27 23:49
Lista startowa wg kategorii - bieg klasycznystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
K10N (11)2,4 km6 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
143Sójka Wiktoria03UKS Arkady4122590
2173Nowak Anna06UKS Azymut 454059242
3123Jacniacka Anna04UNTS47145124
4365Trzaska Julia03UKS Saper3325866
5263Springer Jagoda04UKS Traper6823858
6367Wrześniak Wiktoria03UKS Saper33258510
7114Bałacińska Zuzanna04UNTS471452712
8281Dubicka Marta04BUKOS41229714
975Domaradzka Julia03UKS Azymut33931816
10265Urban Aneta04UKS Traper68238218
1147Wielebska Zuzanna03UKS Arkady20
 
 
K10 (23)1,6 km10 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1318Leśniewicz Amelia03UKS Borne Sulinowo4183222
2210Papszun Julia03UKS ZSZ-Jedynka20323266
362Mazurek Joanna03MKS MOS Wrocław201629410
4341Strózik Sandra03MUKS Junior204818814
5176Pesta Anna03UKS Azymut 4540592618
641Sikora Wiktoria03UKS Arkady33826022
7313Zelek Klaudia03UKS Patria88635226
8221Bzdega Jagoda04LKO41227230
9340Mikołajczyk Klaudia03MUKS Junior204818334
10283Jurdeczka Kinga03BUKOS42419038
11141Krzysztyńska Weronika04WKS Wawel4578442
1224Domagała Sandra03UKS Arkady41224946
13128Nitsch Aleksandra03UNTS204388650
14332Ohlaszeny Ida04KS Kościelec Chrzanów41250054
1583Krempińska Julia03UKS Azymut33931758
1671Żyborska Krystyna03MKS MOS Wrocław201629662
17253Kmieć Zuzanna03UKS Traper68239466
18195Romanowska Paulina03UKS Siódemka34993470
19322Sętkowska Zofia04UKS Borne Sulinowo41842374
20249Gradek Zuzanna03UKS Traper68238982
21121Gąsiennica-Samek Anna03UNTS471450386
2238Pluta Aleksandra03UKS Arkady201620290
23115Chabiera Lena03UNTS88667894
 
 
K11 (37)2,1 km12 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1153Pogoda Kinga02UKS Kometa201648122
2267Zaczkowska Daria02UKS Traper34681224
351Becmer Aleksandra02MKS MOS Wrocław201629526
4181Tybura Hanna02UKS Azymut 4540590328
5295Wels Agata02BUKOS30
688Sudak Zuzanna02UKS Azymut33931932
745Wajrauch Oliwia02UKS Arkady201620634
8312Sroka Małgorzata02UKS Patria88635436
9100Kędzierska Nadia02HKS Azymut99785338
10329Kawala Sandra02KS Kościelec Chrzanów41259140
11289Mejza Lidia02BUKOS41229442
12152Paluch Aleksandra02UKS Kometa201647944
13145Młyńska Gabryjela02WKS Wawel88633146
14371Pulda AleksandraUKS Tukan Iwiny202500248
15298Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn50
16125Kwiecień Magdalena02UNTS471452152
17273Czoch Karolina02UKS Orlik Rajbrot54
18154Polewka Aleksandra02UKS Kometa201647756
19364Onik Małgorzata02UKS Saper33258158
20183Wojdyła Kamila02UKS Azymut 4540590860
21190Landowska Dominika02UKS Siódemka21916862
22350Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów202384464
23193Moskal Zuzanna02UKS Siódemka41897366
24132Rudenko Zuzanna02UNTS99780968
25158Block Amelia02UKS Orientuś89524470
26323Wolanin Małgorzata02UKS Borne Sulinowo41832972
27199Żurek Marta02UKS Siódemka34994474
28104Papież Izabela02HKS Azymut34600276
29241Dybek Ewelina02UKS Grom Sokolniki204815678
30107Piwowar Lidia02HKS Azymut42307780
31234Cegiełka Kinga02UKS Grom Sokolniki204814682
32198Żurek Julia02UKS Siódemka41898584
33287Marciniak Weronika02BUKOS41229386
3469Więcław Weronika02MKS MOS Wrocław201629188
35111Zając Magdalena02HKS Azymut42309090
3656Krudowska Zofia02MKS MOS Wrocław201629392
3795Brzezińska Maja02HKS Azymut42308094
 
 
K12 (39)2,5 km12 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1171Kwidzińska Dominika01UKS Azymut 454059281
2117Gąsienica Samek Zosia01UNTS47145113
33Długołęcka Weronika01UKS Błyskawica8863035
4296Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn7
5230Schwartz Kornelia01LKO4241789
6299Szuba Natalia01UMKS Kwidzyn11
7308Kozłowska Olga01UKS Patria88635713
8140Kania Alicja01WKS Wawel88700915
9349Kubicka Aleksandra01UKS Azymut Dębów201583317
10229Rudyńska Natalia01LKO41229819
1134Niezgódka Dominika01UKS Arkady201619921
12333Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów41259623
13291Smektała Klaudia01BUKOS41229225
14324Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów88634327
15252Jarosz Małgorzata01UKS Traper68239129
16330Kowal Natalia01KS Kościelec Chrzanów88634431
17233Talarczyk Dabrówka01LKO41228633
18238Jagieła Angelika01UKS Grom Sokolniki204814735
19225Matyla Paulina01LKO41227137
20169Dunajska Zuzanna01UKS Azymut 4521957939
2190Wachowicz Julia01UKS Azymut33931541
22149Wszołek Zuzanna01WKS Wawel20041343
23303Duplak Sandra01UKS Patria41217345
24245Kubicka Sonia01PUKS Młode Orły41239347
25192Melzer Zofia01UKS Siódemka41219649
26227Pauch Agnieszka01LKO41228051
2740Ruda Natalia01UKS Arkady201620153
28259Radzewicz Agnieszka01UKS Traper68238355
29108Seidel Jagoda01HKS Azymut41240857
3068Widziewicz Aleksandra01MKS MOS Wrocław201629059
31133Staszak Alicja01UNTS111177761
32337Urbańczyk Aleksandra01KS Kościelec Chrzanów43524063
33127Mianowska Julia01UNTS88668565
3493Biniak Wiktoria01HKS Azymut41242267
35226Nojman Wiktoria01LKO41228169
3625Frąszczak Justyna01UKS Arkady41226071
37353Kluska Aleksandra01MKS Skarmat43524875
3861Mazurek Agnieszka01MKS MOS Wrocław201628977
39307Kozłowska Maria01UKS Patria41336079
 
 
K13 (38)3,2 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1266Wójcik Julia00UKS Traper20506111
2184Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka3499323
37Kędziak Marta00UKS Błyskawica4352495
4187Deptulska Maria00UKS Siódemka20351947
5277Pajor Sylwia00UKS Orlik Rajbrot9
6352Stecko Aleksandra00UKS Azymut Dębów201583411
7144Ludwig Milena00WKS Wawel140147713
8170Kubik Julia00UKS Azymut 4515
9357Misiek Zuzanna00UKS GOK Galewice204815417
1099Kalitka Julia00HKS Azymut50508219
11139Janik Urszula00WKS Wawel88633321
12101Kuberska Nikola00HKS Azymut99782323
13163Proga Agnieszka00UKS Orientuś41219125
1439Pluta Magdalena00UKS Arkady201620027
15137Biederman Adrianna00WKS Wawel88700629
16246Suwińska Dagmara00PUKS Młode Orły41239131
1746Wielebska Julia00UKS Arkady41226133
18247Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper68238835
1936Noculak Konstancja00UKS Arkady201620837
2050Banasiak Julia00MKS MOS Wrocław201628739
21167Blank Wiktoria00UKS Azymut 4540591941
22103Nowacka Katarzyna00HKS Azymut99788743
23376Kulik PatrycjaUKS Traper68239045
24368Rosochacka Karolina00UKS OSiR41216147
252Długołęcka Daria00UKS Błyskawica43524149
26208Mastela Krystyna00UKS ZSZ-Jedynka203231151
27243Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły41239053
28185Błaszkiewicz Karolina00UKS Siódemka21917055
2931Krawiec Karina00UKS Arkady201619757
30218Urbaniak Alicja00KS Spójnia30066259
3127Jankowska Marcelina00UKS Arkady61
32138Garbacik Maja00WKS Wawel88700863
33182Wojciechowicz Anna00UKS Azymut 4540594765
3452Ciesiółka Katarzyna00MKS MOS Wrocław22288867
35211Papszun Patrycja00UKS ZSZ-Jedynka203231669
364Gawlik Aleksandra00UKS Błyskawica201380071
37377Borzeska PatrycjaUKS Traper68238173
3810Libner Kornelia00UKS Błyskawica43092375
 
 
K14 (27)4,0 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1126Marek Wiktoria99UNTS8866710
2186Dawidowska Natalia99UKS Siódemka4189162
3343Grzenkowicz Kinga99GKS Luzino2195694
4294Szymoniak Agata99BUKOS8891686
5109Seidel Julia99HKS Azymut9978898
6172Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4588666710
737Nowicka Wiktoria99UKS Arkady55347212
8256Maik Michalina99UKS Traper205061014
933Mróz Aleksandra99UKS Arkady201620716
1063Mądra Magdalena99MKS MOS Wrocław201628618
11143Listek Marta99WKS Wawel88934220
12346Szweda Aleksandra99GKS Luzino21955722
13255Maciejewska Katarzyna99UKS Traper205060224
14344Rutkowska Paulina99GKS Luzino21955326
15268Cych Agnieszka99MLKS Echo Twardogóra5400528
1617Borkowska Maria99UKS Arkady201620330
17358Narożna Natalia99UKS GOK Galewice204815232
18301Jachimkowska Nikola99PKO Harpagan139754334
19188Kreft Oliwia99UKS Siódemka41892136
20309Kozłowska Wiktoria99UKS Patria41336138
21146Salwińska Barbara99WKS Wawel88635940
22209Mrózek Paulina99UKS ZSZ-Jedynka203231742
2384Królik Kinga99UKS Azymut88721644
24207Bodzek Sabina99UKS ZSZ-Jedynka203232346
25262Sobczak Katarzyna99UKS Traper205061548
26362Natalia Swęda99UKS Saper201799350
27345Streng Agnieszka99GKS Luzino21957552
 
 
M10N (12)2,4 km6 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
180Kacprzyk Oskar03UKS Azymut33932072
2213Bonat Karol06KS Spójnia30069174
3113Antonowicz Jan05UNTS88667276
4258Przeszłowski Tomasz05UKS Traper68239278
5119Gąsiennica-Samek Adam06UNTS471452880
6275Fitrzyk Kamil05UKS Orlik Rajbrot82
7257Przeszłowski Łukasz04UKS Traper68239584
8135Wierzbicki Witold04UNTS471450486
9274Duś Dawid05UKS Orlik Rajbrot88
10215Janowski Filip05KS Spójnia43524390
1177Horwat Adam05UKS Azymut33931392
12363Onik Adam03UKS Saper33258294
 
 
M10 (26)1,9 km12 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1372Pachnik StanisławUKS Tukan Iwiny20250010
289Sztranek Jan03UKS Azymut3393214
3147Salwiński Jan03WKS Wawel8863248
4106Pawłowski Patryk03HKS Azymut50508312
5327Gałecki Jakub03KS Kościelec Chrzanów41214016
629Kaczocha Szymon03UKS Arkady33824520
7370Sędłak Michał03KS OK!Sport Warszawa41232124
8293Smektała Patryk03BUKOS28
916Bieniek Maksym04UKS Arkady41226732
10356Wrona Wiktor03MKS Skarmat43524736
1130Kasałka Kacper03UKS Arkady40
12373Pulda ErykUKS Tukan Iwiny202500344
13174Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4588723048
14335Staroń Bartosz03KS Kościelec Chrzanów41253352
15319Łuszczak Mateusz04UKS Borne Sulinowo41034056
1696Cupryś Amadeusz05HKS Azymut34600460
17316Klekotta Kamil04UKS Borne Sulinowo41833964
18105Paterek Mikołaj03HKS Azymut84266068
19297Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn98165072
20112Zdanowicz Tomasz03HKS Azymut34600576
2167Toborek Jakub03MKS MOS Wrocław201628480
2294Brożyński Oliwier04HKS Azymut34600684
23157Bartos Zbigniew03UKS Orientuś88723488
2411Sowa Oskar03UKS Błyskawica43523392
25321Patyński Grzegorz03UKS Borne Sulinowo41842596
26251Herman Jakub04UKS Traper682393100
 
 
M11 (22)2,4 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1178Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 458863010
2288Marcinkowski Mikołaj02BUKOS4122914
3168Borek Zbigniew02UKS Azymut 454059128
4305Fitrzyk Krzysztof02UKS Patria41213812
5361Ciszewski Konrad02UKS GOK Galewice204815316
658Kurzyp Stanisław02MKS MOS Wrocław205714020
7315Jagodzki Jakub02UKS Borne Sulinowo41834024
815Adamcio Mikołaj02UKS Arkady33824928
9317Kniaź Bartosz02UKS Borne Sulinowo41833532
10279Wrzyszcz Dominik02UKS Orlik Rajbrot36
1172Andrzejczak Maciej02UKS Azymut33931040
12260Smyk Bartosz02UKS Traper205060744
139Kuzia Mateusz02UKS Błyskawica201379548
14237Granek Patryk02UKS Grom Sokolniki204814152
15280Dajewski Kacper02BUKOS42418256
16200Życzkowski Jakub02UKS Siódemka41896760
1798Grobelny Alex02HKS Azymut42307564
18239Wojtyczka Konrad02UKS Grom Sokolniki204814368
1913Usowski Dawid02UKS Błyskawica43523472
2032Michalak Hubert02UKS Arkady33825576
21338Mania Damian02MUKS Junior204814580
2219Chmielarz Jakub02UKS Arkady201620584
 
 
M12 (41)3,0 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1130Olszewski Krzysztof01UNTS8866751
2201Bittner Mateusz01WKS Grunwald2499253
3331Kucek Patryk01KS Kościelec Chrzanów4133695
4124Kołcun Bartek01UNTS8818357
55Gąsiorowski Marcin01UKS Błyskawica20137929
6155Rakowski Oskar01UKS Kometa201799511
7231Stróżycki Maksymilian01LKO41228213
842Sobczak Eryk01UKS Arkady201619415
9269Czerniak Wojciech01UMKS ORKAN41339717
10164Rzeńca Piotr01UKS Orientuś720016319
11110Seidel Nikodem01HKS Azymut720018121
12311Piaskowy Daniel01UKS Patria41336223
13131Pierzchała Michał01UNTS88668325
14156Bartos Grzegorz01UKS Orientuś88724427
15359Standziak Maciej01UKS GOK Galewice204815529
166Józefowicz Arkadiusz01UKS Błyskawica43039631
17102Kuberski Jakub01HKS Azymut42307333
18136Baran Grzegorz01WKS Wawel88665835
19177Pesta Piotr01UKS Azymut 4521959237
2012Storczyk Patryk01UKS Błyskawica43523539
21250Hapka Daniel01UKS Traper68238741
22360Fras Maciej01UKS GOK Galewice204816043
23328Kawala Dominik01KS Kościelec Chrzanów41236045
248Krzyminiewski Mirosław01UKS Błyskawica88630247
25116Gawlikowski Tomasz01UNTS471451449
26228Różański Jakub01LKO41229951
2754Jach Arkadiusz01MKS MOS Wrocław205713953
28334Skrobek Jonasz01KS Kościelec Chrzanów41337055
29244Kajzer Marcel01PUKS Młode Orły203419757
30351Liszka Marcin01UKS Azymut Dębów201648859
31374Słomka GrzegorzUKS Tukan Iwiny202500461
32150Baron Dawid01UKS Kometa201799963
33160Lasota Jakub01UKS Orientuś88724065
3474Boik Maciej01UKS Azymut33932267
35254Łaszkiewicz Dominik01UKS Traper68238669
3676Grądzki Maciej01UKS Azymut33931171
37151Kucharczyk Jakub01UKS Kometa202137673
38148Stanek Jerzy01WKS Wawel88632975
39205Palacz Mikołaj01WKS Grunwald24995077
40336Starzykiewicz Kacper01KS Kościelec Chrzanów41236379
41206Wilk Jan01WKS Grunwald25346581
 
 
M13 (39)4,0 km14 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
186Płóciennik Konrad00UKS Azymut8872351
2320Niewierowski Szymon00UKS Borne Sulinowo4183333
3278Trestka Patryk00UKS Orlik Rajbrot5
4314Duliniec Daniel00UKS Borne Sulinowo4183327
5204Nowak Kamil00WKS Grunwald5011469
61Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica201379411
7236Chmielecki Aleksander00UKS Grom Sokolniki204815713
8203Hildebrand Hubert00WKS Grunwald24995615
9129Nitsch Tomasz (Jr.)00UNTS204388517
10142Krzysztyński Michał00WKS Wawel140146921
1149Aftowicz Grzegorz00MKS MOS Wrocław205713623
12339Mania Patryk00MUKS Junior204816225
1348Aftowicz Dawid00MKS MOS Wrocław205713727
14159Jasiński Maciej00UKS Orientuś88724729
1560Madej Adam00MKS MOS Wrocław201628231
16347Huba Karol00UKS Azymut Dębów201583633
17202Gawlik Mikołaj00WKS Grunwald24994535
18282Jankowiak Adam00BUKOS88916637
1964Rosłaniec Mateusz00MKS MOS Wrocław205713339
2026Garstka Kamil00UKS Arkady201619541
2159Ledniowski Filip00MKS MOS Wrocław205713543
22134Strzelecki Michał00UNTS471452045
2392Antkowiak Dawid00HKS Azymut99782447
24302Dudek Jakub00UKS Patria41219049
25196Zamojski Rafał00UKS Siódemka21916751
2655Krawczyński Mikołaj00MKS MOS Wrocław205713253
2778Horwat Radosław00UKS Azymut33931255
2865Strugała Marcin00MKS MOS Wrocław205713457
2991Zając Dawid00UKS Azymut33931659
3053Czapliński Jakub00MKS MOS Wrocław205713861
3181Kalisiak Dawid00UKS Azymut204389063
32194Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka41898265
33165Ubfal Maciej00UKS Orientuś88724567
34197Żurek Grzegorz00UKS Siódemka41896569
35306Golonka Krzysztof00UKS Patria41235971
36242Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły41247273
37189Kuźba Jakub00UKS Siódemka34994175
38162Pietek Jakub00UKS Orientuś88724877
39240Musiała Hubert00UKS Grom Sokolniki204814279
 
 
M14 (22)4,7 km15 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1286Krawczyk Dariusz99BUKOS8891702
2235Chmielecki Adam99UKS Grom Sokolniki20481486
3292Smektała Marcin99BUKOS88926210
4348Kruk Michał99UKS Azymut Dębów201582914
585Morawski Jakub99UKS Azymut88722418
6271Michałowski Jakub99UMKS ORKAN41337322
7304Fitrzyk Kamil99UKS Patria41210926
8342Małecki Adrian99MUKS Junior204815930
997Cupryś Gracjan99HKS Azymut50508434
1079Jaksa Mateusz99UKS Azymut33931438
11300Dolatowski Filip99PKO Harpagan139754442
1282Kisielewicz Jakub99UKS Azymut88721446
13161Mordaka Filip99UKS Orientuś41212150
14284Klimkowski Piotr99BUKOS139752454
15326Filipek Kamil99KS Kościelec Chrzanów41256258
16214Janowski Bartłomiej99KS Spójnia88896662
17272Tadejewski Mateusz99UMKS ORKAN41220466
1835Niezgódka Piotr99UKS Arkady201619870
19191Melzer Szymon99UKS Siódemka139113574
2057Krudowski Błażej99MKS MOS Wrocław205713178
21325Dzierwa Jerzy99KS Kościelec Chrzanów41253582
22310Kuca Kacper99UKS Patria88635186
 
 
Open (22)4,9 km16 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1270Michałowska Agata78UMKS ORKAN41338595
2369Sędłak Krystian73KS OK!Sport Warszawa88722096
3216Janowski Piotr65KS Spójnia43522797
4120Gąsiennica-Samek Andrzej80UNTS88667998
5276Pajor Natalia97UKS Orlik Rajbrot99
6175Nowak Jacek76UKS Azymut 45500665100
7354Kluska Rafał97MKS Skarmat430935101
8223Idczak Natalia96LKO430399102
9179Porzycz Zbigniew96UKS Azymut 45887217103
10222Dajewska Katarzyna98LKO991797104
11217Pryjma Fryderyk98KS Spójnia888962105
1273Biniecka Małgorzata87UKS Azymut505002106
13366Wasilewski Stanisław46UKS Saper107
14355Kluska Wojciech68MKS Skarmat430922108
15219Urbaniak Jerzy98KS Spójnia886668109
16232Szymoniak Tomasz98LKO110
17212Bonat Julia98KS Spójnia2016943111
1887Siess Małgorzata95UKS Azymut887236112
19122Górnicka-Antonowicz Anna68UNTS895015113
20220Borkowski Maciej98KS Spójnia2016946114
21118Gąsienica-Samek Ewa70UNTS4714502115
22375Pachnik DariuszUKS Tukan Iwiny116
 
 
M10R (5)2,4 km6 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1224Łukaszyk Maksymilian06LKO41228883
228Kaczocha Mikołaj05UKS Arkady33826285
3264Springer Marcel07UKS Traper205061787
4248Gradek Mateusz07UKS Traper205061691
514Adamcio Joachim05UKS Arkady33824393
 
 
K10R (7)2,4 km6 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1261Sobczak Aleksandra07UKS Traper34681354
266Szczygieł Hanna07MKS MOS Wrocław201630056
3285Kozica Zofia04BUKOS41226958
422Cieluch Patrycja04UKS Arkady41225160
5290Mikołajczak Julia04BUKOS41228362
670Wysocka Michalina10MKS MOS Wrocław201629964
720Chmielarz Sandra05UKS Arkady41218066