Puchar Najmłodszych 2013Pn 2013-05-27 23:51
Lista startowa wg kategorii - bieg sprinterskistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2012

 
K10N (11)740,0 km8 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1114Bałacińska Zuzanna04UNTS471452724
2173Nowak Anna06UKS Azymut 4540592425
3365Trzaska Julia03UKS Saper33258626
4263Springer Jagoda04UKS Traper68238527
5281Dubicka Marta04BUKOS41229728
6367Wrześniak Wiktoria03UKS Saper33258529
743Sójka Wiktoria03UKS Arkady41225930
875Domaradzka Julia03UKS Azymut33931831
9265Urban Aneta04UKS Traper68238232
1047Wielebska Zuzanna03UKS Arkady33
11123Jacniacka Anna04UNTS471451234
 
 
K10 (23)930,0 km10 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1318Leśniewicz Amelia03UKS Borne Sulinowo4183220
2340Mikołajczyk Klaudia03MUKS Junior20481831
3283Jurdeczka Kinga03BUKOS4241902
4210Papszun Julia03UKS ZSZ-Jedynka20323263
5141Krzysztyńska Weronika04WKS Wawel457844
662Mazurek Joanna03MKS MOS Wrocław20162945
7332Ohlaszeny Ida04KS Kościelec Chrzanów4125006
838Pluta Aleksandra03UKS Arkady20162027
983Krempińska Julia03UKS Azymut3393178
10195Romanowska Paulina03UKS Siódemka3499349
11322Sętkowska Zofia04UKS Borne Sulinowo41842310
12176Pesta Anna03UKS Azymut 4540592611
1341Sikora Wiktoria03UKS Arkady33826012
14249Gradek Zuzanna03UKS Traper68238913
15115Chabiera Lena03UNTS88667814
16341Strózik Sandra03MUKS Junior204818815
17313Zelek Klaudia03UKS Patria88635216
18121Gąsiennica-Samek Anna03UNTS471450317
19253Kmieć Zuzanna03UKS Traper68239418
2071Żyborska Krystyna03MKS MOS Wrocław201629620
2124Domagała Sandra03UKS Arkady41224921
22221Bzdega Jagoda04LKO41227222
23128Nitsch Aleksandra03UNTS204388623
 
 
K11 (37)1,1 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1107Piwowar Lidia02HKS Azymut4230770
2125Kwiecień Magdalena02UNTS47145211
3111Zając Magdalena02HKS Azymut4230902
4295Wels Agata02BUKOS3
5350Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów20238444
6199Żurek Marta02UKS Siódemka3499445
756Krudowska Zofia02MKS MOS Wrocław20162936
8193Moskal Zuzanna02UKS Siódemka4189737
945Wajrauch Oliwia02UKS Arkady20162068
1069Więcław Weronika02MKS MOS Wrocław20162919
11289Mejza Lidia02BUKOS41229410
12267Zaczkowska Daria02UKS Traper34681211
13298Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn12
14104Papież Izabela02HKS Azymut34600213
15241Dybek Ewelina02UKS Grom Sokolniki204815614
16198Żurek Julia02UKS Siódemka41898515
1751Becmer Aleksandra02MKS MOS Wrocław201629516
18273Czoch Karolina02UKS Orlik Rajbrot17
19183Wojdyła Kamila02UKS Azymut 4540590818
20100Kędzierska Nadia02HKS Azymut99785319
21323Wolanin Małgorzata02UKS Borne Sulinowo41832920
22158Block Amelia02UKS Orientuś89524421
23132Rudenko Zuzanna02UNTS99780922
24153Pogoda Kinga02UKS Kometa201648123
2595Brzezińska Maja02HKS Azymut42308024
26329Kawala Sandra02KS Kościelec Chrzanów41259125
27364Onik Małgorzata02UKS Saper33258126
28181Tybura Hanna02UKS Azymut 4540590327
29312Sroka Małgorzata02UKS Patria88635428
3088Sudak Zuzanna02UKS Azymut33931929
31287Marciniak Weronika02BUKOS41229330
32154Polewka Aleksandra02UKS Kometa201647731
33145Młyńska Gabryjela02WKS Wawel88633132
34371Pulda AleksandraUKS Tukan Iwiny202500233
35152Paluch Aleksandra02UKS Kometa201647934
36190Landowska Dominika02UKS Siódemka21916835
37234Cegiełka Kinga02UKS Grom Sokolniki204814636
 
 
K12 (39)1,6 km14 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
13Długołęcka Weronika01UKS Błyskawica8863037
2226Nojman Wiktoria01LKO4122818
361Mazurek Agnieszka01MKS MOS Wrocław20162899
4259Radzewicz Agnieszka01UKS Traper68238310
525Frąszczak Justyna01UKS Arkady41226011
6233Talarczyk Dabrówka01LKO41228612
734Niezgódka Dominika01UKS Arkady201619913
8108Seidel Jagoda01HKS Azymut41240814
9192Melzer Zofia01UKS Siódemka41219615
10127Mianowska Julia01UNTS88668516
11140Kania Alicja01WKS Wawel88700917
12171Kwidzińska Dominika01UKS Azymut 4540592818
13229Rudyńska Natalia01LKO41229819
14353Kluska Aleksandra01MKS Skarmat43524820
1593Biniak Wiktoria01HKS Azymut41242221
16169Dunajska Zuzanna01UKS Azymut 4521957922
17333Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów41259623
18117Gąsienica Samek Zosia01UNTS471451124
19337Urbańczyk Aleksandra01KS Kościelec Chrzanów43524025
20303Duplak Sandra01UKS Patria41217326
21349Kubicka Aleksandra01UKS Azymut Dębów201583327
22225Matyla Paulina01LKO41227128
23291Smektała Klaudia01BUKOS41229229
24230Schwartz Kornelia01LKO42417830
25299Szuba Natalia01UMKS Kwidzyn31
2690Wachowicz Julia01UKS Azymut33931532
27324Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów88634333
28296Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn34
29330Kowal Natalia01KS Kościelec Chrzanów88634435
30227Pauch Agnieszka01LKO41228036
31245Kubicka Sonia01PUKS Młode Orły41239337
32307Kozłowska Maria01UKS Patria41336038
33133Staszak Alicja01UNTS111177739
3440Ruda Natalia01UKS Arkady201620140
35252Jarosz Małgorzata01UKS Traper68239141
36238Jagieła Angelika01UKS Grom Sokolniki204814742
37308Kozłowska Olga01UKS Patria88635743
38149Wszołek Zuzanna01WKS Wawel20041344
3968Widziewicz Aleksandra01MKS MOS Wrocław201629045
 
 
K13 (38)1,6 km14 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
136Noculak Konstancja00UKS Arkady20162080
2137Biederman Adrianna00WKS Wawel8870061
350Banasiak Julia00MKS MOS Wrocław20162872
4103Nowacka Katarzyna00HKS Azymut9978873
5377Borzeska PatrycjaUKS Traper6823814
6185Błaszkiewicz Karolina00UKS Siódemka2191705
710Libner Kornelia00UKS Błyskawica4309236
8247Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper6823887
9243Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły4123908
10277Pajor Sylwia00UKS Orlik Rajbrot9
11139Janik Urszula00WKS Wawel88633310
12352Stecko Aleksandra00UKS Azymut Dębów201583411
137Kędziak Marta00UKS Błyskawica43524912
14187Deptulska Maria00UKS Siódemka203519413
154Gawlik Aleksandra00UKS Błyskawica201380014
1699Kalitka Julia00HKS Azymut50508215
17170Kubik Julia00UKS Azymut 4516
18208Mastela Krystyna00UKS ZSZ-Jedynka203231117
1952Ciesiółka Katarzyna00MKS MOS Wrocław22288818
2031Krawiec Karina00UKS Arkady201619719
21246Suwińska Dagmara00PUKS Młode Orły41239120
22167Blank Wiktoria00UKS Azymut 4540591921
23266Wójcik Julia00UKS Traper205061122
2446Wielebska Julia00UKS Arkady41226123
25182Wojciechowicz Anna00UKS Azymut 4540594724
26144Ludwig Milena00WKS Wawel140147725
27163Proga Agnieszka00UKS Orientuś41219126
28357Misiek Zuzanna00UKS GOK Galewice204815427
2939Pluta Magdalena00UKS Arkady201620028
30184Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka34993229
31101Kuberska Nikola00HKS Azymut99782330
32368Rosochacka Karolina00UKS OSiR41216131
33218Urbaniak Alicja00KS Spójnia30066232
3427Jankowska Marcelina00UKS Arkady33
35211Papszun Patrycja00UKS ZSZ-Jedynka203231634
36138Garbacik Maja00WKS Wawel88700835
37376Kulik PatrycjaUKS Traper68239036
382Długołęcka Daria00UKS Błyskawica43524137
 
 
K14 (27)2,0 km16 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1143Listek Marta99WKS Wawel88934236
2255Maciejewska Katarzyna99UKS Traper205060237
3207Bodzek Sabina99UKS ZSZ-Jedynka203232338
4256Maik Michalina99UKS Traper205061039
5358Narożna Natalia99UKS GOK Galewice204815240
684Królik Kinga99UKS Azymut88721641
7146Salwińska Barbara99WKS Wawel88635942
8309Kozłowska Wiktoria99UKS Patria41336143
963Mądra Magdalena99MKS MOS Wrocław201628644
10301Jachimkowska Nikola99PKO Harpagan139754345
11109Seidel Julia99HKS Azymut99788946
12209Mrózek Paulina99UKS ZSZ-Jedynka203231747
1317Borkowska Maria99UKS Arkady201620348
14344Rutkowska Paulina99GKS Luzino21955349
15262Sobczak Katarzyna99UKS Traper205061550
16346Szweda Aleksandra99GKS Luzino21955751
17186Dawidowska Natalia99UKS Siódemka41891652
18294Szymoniak Agata99BUKOS88916853
19172Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4588666754
20268Cych Agnieszka99MLKS Echo Twardogóra5400555
21188Kreft Oliwia99UKS Siódemka41892156
22362Natalia Swęda99UKS Saper201799357
23345Streng Agnieszka99GKS Luzino21957558
2433Mróz Aleksandra99UKS Arkady201620759
25126Marek Wiktoria99UNTS88667160
26343Grzenkowicz Kinga99GKS Luzino21956961
2737Nowicka Wiktoria99UKS Arkady55347262
 
 
M10N (12)740,0 km8 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1275Fitrzyk Kamil05UKS Orlik Rajbrot35
2119Gąsiennica-Samek Adam06UNTS471452836
3274Duś Dawid05UKS Orlik Rajbrot37
4215Janowski Filip05KS Spójnia43524338
5113Antonowicz Jan05UNTS88667239
6363Onik Adam03UKS Saper33258240
7257Przeszłowski Łukasz04UKS Traper68239541
877Horwat Adam05UKS Azymut33931342
9135Wierzbicki Witold04UNTS471450443
10213Bonat Karol06KS Spójnia30069144
1180Kacprzyk Oskar03UKS Azymut33932045
12258Przeszłowski Tomasz05UKS Traper68239246
 
 
M10 (26)1,1 km12 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1316Klekotta Kamil04UKS Borne Sulinowo41833937
2251Herman Jakub04UKS Traper68239338
3293Smektała Patryk03BUKOS39
4335Staroń Bartosz03KS Kościelec Chrzanów41253340
530Kasałka Kacper03UKS Arkady41
611Sowa Oskar03UKS Błyskawica43523342
7327Gałecki Jakub03KS Kościelec Chrzanów41214043
8147Salwiński Jan03WKS Wawel88632444
9356Wrona Wiktor03MKS Skarmat43524745
10106Pawłowski Patryk03HKS Azymut50508346
11370Sędłak Michał03KS OK!Sport Warszawa41232147
1229Kaczocha Szymon03UKS Arkady33824548
1396Cupryś Amadeusz05HKS Azymut34600449
14321Patyński Grzegorz03UKS Borne Sulinowo41842550
15297Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn98165051
16112Zdanowicz Tomasz03HKS Azymut34600552
17157Bartos Zbigniew03UKS Orientuś88723453
18105Paterek Mikołaj03HKS Azymut84266054
1989Sztranek Jan03UKS Azymut33932155
2094Brożyński Oliwier04HKS Azymut34600656
21373Pulda ErykUKS Tukan Iwiny202500357
2216Bieniek Maksym04UKS Arkady41226758
2367Toborek Jakub03MKS MOS Wrocław201628459
24174Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4588723060
25372Pachnik StanisławUKS Tukan Iwiny202500161
26319Łuszczak Mateusz04UKS Borne Sulinowo41034062
 
 
M11 (22)1,4 km13 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1178Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 4588630163
2361Ciszewski Konrad02UKS GOK Galewice204815364
3317Kniaź Bartosz02UKS Borne Sulinowo41833565
432Michalak Hubert02UKS Arkady33825566
572Andrzejczak Maciej02UKS Azymut33931067
619Chmielarz Jakub02UKS Arkady201620568
7168Borek Zbigniew02UKS Azymut 4540591269
8279Wrzyszcz Dominik02UKS Orlik Rajbrot70
9237Granek Patryk02UKS Grom Sokolniki204814171
10315Jagodzki Jakub02UKS Borne Sulinowo41834072
11338Mania Damian02MUKS Junior204814573
1215Adamcio Mikołaj02UKS Arkady33824974
13305Fitrzyk Krzysztof02UKS Patria41213875
14260Smyk Bartosz02UKS Traper205060776
15200Życzkowski Jakub02UKS Siódemka41896777
1658Kurzyp Stanisław02MKS MOS Wrocław205714078
17280Dajewski Kacper02BUKOS42418279
1813Usowski Dawid02UKS Błyskawica43523480
19288Marcinkowski Mikołaj02BUKOS41229181
20239Wojtyczka Konrad02UKS Grom Sokolniki204814382
219Kuzia Mateusz02UKS Błyskawica201379583
2298Grobelny Alex02HKS Azymut42307584
 
 
M12 (41)1,6 km16 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1124Kołcun Bartek01UNTS88183547
2328Kawala Dominik01KS Kościelec Chrzanów41236048
3130Olszewski Krzysztof01UNTS88667549
4155Rakowski Oskar01UKS Kometa201799550
5334Skrobek Jonasz01KS Kościelec Chrzanów41337051
65Gąsiorowski Marcin01UKS Błyskawica201379252
7359Standziak Maciej01UKS GOK Galewice204815553
8116Gawlikowski Tomasz01UNTS471451454
9360Fras Maciej01UKS GOK Galewice204816055
10131Pierzchała Michał01UNTS88668356
11311Piaskowy Daniel01UKS Patria41336257
12150Baron Dawid01UKS Kometa201799958
13102Kuberski Jakub01HKS Azymut42307359
14351Liszka Marcin01UKS Azymut Dębów201648860
156Józefowicz Arkadiusz01UKS Błyskawica43039661
16136Baran Grzegorz01WKS Wawel88665862
17160Lasota Jakub01UKS Orientuś88724063
18110Seidel Nikodem01HKS Azymut720018164
1912Storczyk Patryk01UKS Błyskawica43523565
20156Bartos Grzegorz01UKS Orientuś88724466
21254Łaszkiewicz Dominik01UKS Traper68238667
22331Kucek Patryk01KS Kościelec Chrzanów41336968
2376Grądzki Maciej01UKS Azymut33931169
2442Sobczak Eryk01UKS Arkady201619470
2574Boik Maciej01UKS Azymut33932271
26151Kucharczyk Jakub01UKS Kometa202137672
27206Wilk Jan01WKS Grunwald25346573
28231Stróżycki Maksymilian01LKO41228274
29336Starzykiewicz Kacper01KS Kościelec Chrzanów41236375
30164Rzeńca Piotr01UKS Orientuś720016376
31250Hapka Daniel01UKS Traper68238777
32205Palacz Mikołaj01WKS Grunwald24995078
33177Pesta Piotr01UKS Azymut 4521959279
34374Słomka GrzegorzUKS Tukan Iwiny202500480
35201Bittner Mateusz01WKS Grunwald24992581
36148Stanek Jerzy01WKS Wawel88632982
37269Czerniak Wojciech01UMKS ORKAN41339783
388Krzyminiewski Mirosław01UKS Błyskawica88630284
39228Różański Jakub01LKO41229985
4054Jach Arkadiusz01MKS MOS Wrocław205713986
41244Kajzer Marcel01PUKS Młode Orły203419787
 
 
M13 (39)1,9 km16 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
149Aftowicz Grzegorz00MKS MOS Wrocław205713646
2320Niewierowski Szymon00UKS Borne Sulinowo41833347
359Ledniowski Filip00MKS MOS Wrocław205713548
4302Dudek Jakub00UKS Patria41219049
553Czapliński Jakub00MKS MOS Wrocław205713850
686Płóciennik Konrad00UKS Azymut88723551
7194Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka41898252
860Madej Adam00MKS MOS Wrocław201628253
992Antkowiak Dawid00HKS Azymut99782454
10282Jankowiak Adam00BUKOS88916655
11202Gawlik Mikołaj00WKS Grunwald24994556
12196Zamojski Rafał00UKS Siódemka21916757
1365Strugała Marcin00MKS MOS Wrocław205713458
14339Mania Patryk00MUKS Junior204816259
15306Golonka Krzysztof00UKS Patria41235960
16134Strzelecki Michał00UNTS471452061
17197Żurek Grzegorz00UKS Siódemka41896562
1878Horwat Radosław00UKS Azymut33931263
19242Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły41247264
2055Krawczyński Mikołaj00MKS MOS Wrocław205713265
21314Duliniec Daniel00UKS Borne Sulinowo41833266
2264Rosłaniec Mateusz00MKS MOS Wrocław205713367
23204Nowak Kamil00WKS Grunwald50114668
24189Kuźba Jakub00UKS Siódemka34994169
25165Ubfal Maciej00UKS Orientuś88724570
26236Chmielecki Aleksander00UKS Grom Sokolniki204815771
27159Jasiński Maciej00UKS Orientuś88724772
28129Nitsch Tomasz (Jr.)00UNTS204388573
2926Garstka Kamil00UKS Arkady201619574
30347Huba Karol00UKS Azymut Dębów201583675
311Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica201379476
32240Musiała Hubert00UKS Grom Sokolniki204814277
3391Zając Dawid00UKS Azymut33931678
34278Trestka Patryk00UKS Orlik Rajbrot79
3581Kalisiak Dawid00UKS Azymut204389080
36142Krzysztyński Michał00WKS Wawel140146981
37203Hildebrand Hubert00WKS Grunwald24995682
3848Aftowicz Dawid00MKS MOS Wrocław205713783
39162Pietek Jakub00UKS Orientuś88724884
 
 
M14 (22)2,1 km20 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1214Janowski Bartłomiej99KS Spójnia88896668
2271Michałowski Jakub99UMKS ORKAN41337369
385Morawski Jakub99UKS Azymut88722470
4304Fitrzyk Kamil99UKS Patria41210971
579Jaksa Mateusz99UKS Azymut33931472
657Krudowski Błażej99MKS MOS Wrocław205713173
7342Małecki Adrian99MUKS Junior204815974
8284Klimkowski Piotr99BUKOS139752475
982Kisielewicz Jakub99UKS Azymut88721476
10310Kuca Kacper99UKS Patria88635177
11286Krawczyk Dariusz99BUKOS88917078
12191Melzer Szymon99UKS Siódemka139113579
13300Dolatowski Filip99PKO Harpagan139754480
1497Cupryś Gracjan99HKS Azymut50508481
15161Mordaka Filip99UKS Orientuś41212182
16235Chmielecki Adam99UKS Grom Sokolniki204814883
17325Dzierwa Jerzy99KS Kościelec Chrzanów41253584
1835Niezgódka Piotr99UKS Arkady201619885
19292Smektała Marcin99BUKOS88926286
20272Tadejewski Mateusz99UMKS ORKAN41220487
21326Filipek Kamil99KS Kościelec Chrzanów41256288
22348Kruk Michał99UKS Azymut Dębów201582989
 
 
Open (22)2,3 km21 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
1118Gąsienica-Samek Ewa70UNTS471450290
2270Michałowska Agata78UMKS ORKAN41338591
3354Kluska Rafał97MKS Skarmat43093592
4175Nowak Jacek76UKS Azymut 4550066593
5122Górnicka-Antonowicz Anna68UNTS89501594
6212Bonat Julia98KS Spójnia201694395
7222Dajewska Katarzyna98LKO99179796
887Siess Małgorzata95UKS Azymut88723697
9366Wasilewski Stanisław46UKS Saper98
10120Gąsiennica-Samek Andrzej80UNTS88667999
11276Pajor Natalia97UKS Orlik Rajbrot100
12179Porzycz Zbigniew96UKS Azymut 45887217101
13232Szymoniak Tomasz98LKO102
14220Borkowski Maciej98KS Spójnia2016946103
15355Kluska Wojciech68MKS Skarmat430922104
16216Janowski Piotr65KS Spójnia435227105
1773Biniecka Małgorzata87UKS Azymut505002106
18369Sędłak Krystian73KS OK!Sport Warszawa887220107
19217Pryjma Fryderyk98KS Spójnia888962108
20223Idczak Natalia96LKO430399109
21219Urbaniak Jerzy98KS Spójnia886668110
22375Pachnik DariuszUKS Tukan Iwiny111
 
 
M10R (5)740,0 km8 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
128Kaczocha Mikołaj05UKS Arkady33826263
2248Gradek Mateusz07UKS Traper205061664
314Adamcio Joachim05UKS Arkady33824365
4264Springer Marcel07UKS Traper205061766
5224Łukaszyk Maksymilian06LKO41228867
 
 
K10R (7)740,0 km8 PK
Lp.NumerImię i nazwiskoUr.KlubKarta SIStart
170Wysocka Michalina10MKS MOS Wrocław20162990
2261Sobczak Aleksandra07UKS Traper3468131
320Chmielarz Sandra05UKS Arkady4121802
466Szczygieł Hanna07MKS MOS Wrocław20163003
5290Mikołajczak Julia04BUKOS4122834
622Cieluch Patrycja04UKS Arkady4122515
7285Kozica Zofia04BUKOS4122696