Puchar Najmłodszych 2013Pt 2013-05-31 20:57
Wyniki - bieg klasycznystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
K10N (8)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1281Dubicka Marta04BUKOS18:030:00
2365Trzaska Julia03UKS Saper20:18+2:15
2114Bałacińska Zuzanna04UNTS20:18+2:15
443Sójka Wiktoria03UKS Arkady26:21+8:18
547Wielebska Zuzanna03UKS Arkady27:10+9:07
6123Jacniacka Anna04UNTS28:10+10:07
7173Nowak Anna06UKS Azymut 4530:15+12:12
875Domaradzka Julia03UKS Azymut33:30+15:27
 
 
 
K10 (22)1,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1128Nitsch Aleksandra03UNTS12:130:00
2249Gradek Zuzanna03UKS Traper13:55+1:42
383Krempińska Julia03UKS Azymut14:17+2:04
438Pluta Aleksandra03UKS Arkady19:58+7:45
5253Kmieć Zuzanna03UKS Traper21:39+9:26
6313Zelek Klaudia03UKS Patria23:54+11:41
7340Mikołajczyk Klaudia03MUKS Junior23:57+11:44
8176Pesta Anna03UKS Azymut 4524:39+12:26
962Mazurek Joanna03MKS MOS Wrocław26:37+14:24
1041Sikora Wiktoria03UKS Arkady27:57+15:44
11341Strózik Sandra03MUKS Junior28:12+15:59
1271Żyborska Krystyna03MKS MOS Wrocław34:00+21:47
13210Papszun Julia03UKS ZSZ-Jedynka35:57+23:44
14115Chabiera Lena03UNTS39:07+26:54
15332Ohlaszeny Ida04KS Kościelec Chrzanów49:10+36:57
1624Domagała Sandra03UKS Arkady56:50+44:37
17141Krzysztyńska Weronika04WKS Wawel60:39+48:26
18121Gąsiennica-Samek Anna03UNTS61:48+49:35
19221Bzdega Jagoda04LKO84:32+72:19
20318Leśniewicz Amelia03UKS Borne Sulinowo103:14+91:01
 
283Jurdeczka Kinga03BUKOSnkl
322Sętkowska Zofia04UKS Borne Sulinowonkl
 
 
 
K11 (36)2,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1350Leśnicka Agnieszka02UKS Azymut Dębów17:420:00
2100Kędzierska Nadia02HKS Azymut19:03+1:21
3371Pulda AleksandraUKS Tukan Iwiny20:11+2:29
4199Żurek Marta02UKS Siódemka21:58+4:16
5154Polewka Aleksandra02UKS Kometa22:21+4:39
6193Moskal Zuzanna02UKS Siódemka22:24+4:42
751Becmer Aleksandra02MKS MOS Wrocław23:13+5:31
8273Czoch Karolina02UKS Orlik Rajbrot24:41+6:59
9125Kwiecień Magdalena02UNTS25:06+7:24
10364Onik Małgorzata02UKS Saper25:24+7:42
11298Pudlis Natalia02UMKS Kwidzyn27:01+9:19
12153Pogoda Kinga02UKS Kometa27:03+9:21
1356Krudowska Zofia02MKS MOS Wrocław27:32+9:50
14190Landowska Dominika02UKS Siódemka27:51+10:09
15132Rudenko Zuzanna02UNTS27:53+10:11
16183Wojdyła Kamila02UKS Azymut 4527:54+10:12
17198Żurek Julia02UKS Siódemka27:58+10:16
18158Block Amelia02UKS Orientuś28:05+10:23
19111Zając Magdalena02HKS Azymut29:32+11:50
20145Młyńska Gabriela02WKS Wawel31:01+13:19
2169Więcław Weronika02MKS MOS Wrocław31:56+14:14
22107Piwowar Lidia02HKS Azymut32:38+14:56
2388Sudak Zuzanna02UKS Azymut35:03+17:21
24295Wels Agata02BUKOS35:59+18:17
25290Mikołajczak Julia04BUKOS38:02+20:20
26104Papież Izabela02HKS Azymut40:06+22:24
2745Wajrauch Oliwia02UKS Arkady43:04+25:22
2895Brzezińska Maja02HKS Azymut43:08+25:26
29329Kawala Sandra02KS Kościelec Chrzanów43:49+26:07
30152Kowalczyk Maja02UKS Kometa44:35+26:53
31289Mejza Lidia02BUKOS46:37+28:55
32287Marciniak Weronika02BUKOS60:21+42:39
 
312Sroka Małgorzata02UKS Patriankl
323Wolanin Małgorzata02UKS Borne Sulinowonkl
241Dybek Ewelina02UKS Grom Sokolnikinkl
234Cegiełka Kinga02UKS Grom Sokolnikinkl
 
 
 
K12 (39)2,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1324Dzierwa Hanna01KS Kościelec Chrzanów22:160:00
2108Seidel Jagoda01HKS Azymut23:49+1:33
3192Melzer Zofia01UKS Siódemka25:42+3:26
461Mazurek Agnieszka01MKS MOS Wrocław25:43+3:27
5252Jarosz Małgorzata01UKS Traper27:59+5:43
634Niezgódka Dominika01UKS Arkady28:10+5:54
7296Deyna Natalia01UMKS Kwidzyn30:30+8:14
868Widziewicz Aleksandra01MKS MOS Wrocław30:52+8:36
9330Kowal Natalia01KS Kościelec Chrzanów31:20+9:04
10127Mianowska Julia01UNTS31:22+9:06
113Długołęcka Weronika01UKS Błyskawica32:23+10:07
12117Gąsienica Samek Zosia01UNTS34:22+12:06
13133Staszak Alicja01UNTS35:25+13:09
14307Kozłowska Maria01UKS Patria35:34+13:18
15308Kozłowska Olga01UKS Patria36:09+13:53
1640Ruda Natalia01UKS Arkady36:53+14:37
17245Kubicka Sonia01PUKS Młode Orły37:25+15:09
18299Szuba Natalia01UMKS Kwidzyn38:51+16:35
19149Wszołek Zuzanna01WKS Wawel43:42+21:26
20333Ohlaszeny Zuzanna01KS Kościelec Chrzanów44:32+22:16
2190Wachowicz Julia01UKS Azymut46:02+23:46
2293Biniak Wiktoria01HKS Azymut47:00+24:44
23353Kluska Aleksandra01MKS Skarmat49:14+26:58
24171Kwidzińska Dominika01UKS Azymut 4549:43+27:27
25337Urbańczyk Aleksandra01KS Kościelec Chrzanów51:36+29:20
26238Jagieła Angelika01UKS Grom Sokolniki51:54+29:38
27303Duplak Sandra01UKS Patria52:46+30:30
28229Rudyńska Natalia01LKO52:54+30:38
29230Schwartz Kornelia01LKO63:51+41:35
30169Dunajska Zuzanna01UKS Azymut 4564:29+42:13
31225Matyla Paulina01LKO66:32+44:16
32227Pauch Agnieszka01LKO67:36+45:20
33349Kubicka Aleksandra01UKS Azymut Dębów69:41+47:25
34233Talarczyk Dabrówka01LKO71:09+48:53
35267Smarzyńska NataliaUKS Azymut 4572:32+50:16
36140Kania Alicja01WKS Wawel99:11+76:55
 
291Smektała Klaudia01BUKOSnkl
226Nojman Wiktoria01LKOnkl
25Frąszczak Justyna01UKS Arkadynkl
 
 
 
K13 (36)3,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1137Biederman Adrianna00WKS Wawel25:410:00
2138Garbacik Maja00WKS Wawel30:10+4:29
3101Kuberska Nikola00HKS Azymut32:38+6:57
4139Janik Urszula00WKS Wawel33:22+7:41
5247Chrubczyńska Patrycja00UKS Traper34:09+8:28
652Ciesiółka Katarzyna00MKS MOS Wrocław34:21+8:40
7243Filipczak Natalia00PUKS Młode Orły34:40+8:59
899Kalitka Julia00HKS Azymut35:21+9:40
9187Deptulska Maria00UKS Siódemka36:35+10:54
10368Rosochacka Karolina00UKS OSiR40:35+14:54
11184Bielecka Aleksandra00UKS Siódemka40:39+14:58
12144Ludwig Milena00WKS Wawel41:43+16:02
13185Błaszkiewicz Karolina00UKS Siódemka42:35+16:54
14266Wójcik Julia00UKS Traper42:43+17:02
15352Stecko Aleksandra00UKS Azymut Dębów44:44+19:03
16277Pajor Sylwia00UKS Orlik Rajbrot45:55+20:14
17163Proga Agnieszka00UKS Orientuś49:57+24:16
18103Nowacka Katarzyna00HKS Azymut50:33+24:52
19211Papszun Patrycja00UKS ZSZ-Jedynka51:38+25:57
20357Misiek Zuzanna00UKS GOK Galewice52:22+26:41
2127Jankowska Marcelina00UKS Arkady53:34+27:53
2239Pluta Magdalena00UKS Arkady53:37+27:56
23218Urbaniak Alicja00KS Spójnia55:31+29:50
24208Mastela Krystyna00UKS ZSZ-Jedynka61:58+36:17
25377Borzeska PatrycjaUKS Traper62:52+37:11
2610Libner Kornelia00UKS Błyskawica67:21+41:40
2736Noculak Konstancja00UKS Arkady69:35+43:54
284Gawlik Aleksandra00UKS Błyskawica71:23+45:42
2946Wielebska Julia00UKS Arkady73:33+47:52
3050Banasiak Julia00MKS MOS Wrocław73:53+48:12
31246Suwińska Dagmara00PUKS Młode Orły75:24+49:43
3231Krawiec Karina00UKS Arkady78:51+53:10
33167Kopyto Nikoletta00LKO94:53+69:12
34170Kubik Julia00UKS Azymut 45120:49+95:08
 
7Kędziak Marta00UKS Błyskawicankl
376Kulik Patrycja00UKS Trapernkl
 
 
 
K14 (24)4,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
184Królik Kinga99UKS Azymut30:100:00
2109Seidel Julia99HKS Azymut34:00+3:50
3294Szymoniak Agata99BUKOS36:02+5:52
4172Morawska Zuzanna99UKS Azymut 4537:02+6:52
5188Kreft Oliwia99UKS Siódemka38:31+8:21
6256Maik Michalina99UKS Traper38:58+8:48
7186Dawidowska Natalia99UKS Siódemka39:16+9:06
8126Marek Wiktoria99UNTS41:52+11:42
9309Kozłowska Wiktoria99UKS Patria44:21+14:11
10255Maciejewska Katarzyna99UKS Traper50:34+20:24
11358Narożna Natalia99UKS GOK Galewice51:43+21:33
12143Listek Marta99WKS Wawel54:07+23:57
13207Bodzek Sabina99UKS ZSZ-Jedynka55:17+25:07
1437Nowicka Wiktoria99UKS Arkady56:38+26:28
15344Rutkowska Paulina99GKS Luzino57:47+27:37
1663Mądra Magdalena99MKS MOS Wrocław66:12+36:02
17301Jachimkowska Nikola99PKO Harpagan67:07+36:57
1833Mróz Aleksandra99UKS Arkady67:40+37:30
19146Salwińska Barbara99WKS Wawel75:42+45:32
20209Mrózek Paulina99UKS ZSZ-Jedynka76:43+46:33
21343Grzenkowicz Kinga99GKS Luzino79:45+49:35
22345Streng Agnieszka99GKS Luzino95:00+64:50
 
17Borkowska Maria99UKS Arkadynkl
378Chmielewska Natalia99PKO Harpagannkl
 
 
 
M10N (7)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1113Antonowicz Jan05UNTS11:070:00
2215Janowski Filip05KS Spójnia12:53+1:46
380Kacprzyk Oskar03UKS Azymut18:21+7:14
4119Gąsiennica-Samek Adam06UNTS21:30+10:23
5363Onik Adam03UKS Saper22:02+10:55
6213Bonat Karol06KS Spójnia39:43+28:36
 
135Wierzbicki Witold04UNTSnkl
 
 
 
M10 (25)1,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1105Paterek Mikołaj03HKS Azymut16:590:00
294Brożyński Oliwier04HKS Azymut17:46+0:47
3370Sędłak Michał03KS OK!Sport Warszawa19:58+2:59
467Toborek Jakub03MKS MOS Wrocław21:48+4:49
5293Smektała Patryk03BUKOS22:34+5:35
6157Bartos Zbigniew03UKS Orientuś24:46+7:47
7174Nowak Grzegorz03UKS Azymut 4526:01+9:02
811Sowa Oskar03UKS Błyskawica26:09+9:10
9106Pawłowski Patryk03HKS Azymut28:33+11:34
10372Pachnik StanisławUKS Tukan Iwiny30:41+13:42
11147Salwiński Jan03WKS Wawel31:18+14:19
12327Gałecki Jakub03KS Kościelec Chrzanów34:54+17:55
13356Wrona Wiktor03MKS Skarmat46:19+29:20
14335Staroń Bartosz03KS Kościelec Chrzanów48:06+31:07
15297Muller Wiktor04UMKS Kwidzyn48:48+31:49
16373Pulda ErykUKS Tukan Iwiny55:27+38:28
17316Klekotta Kamil04UKS Borne Sulinowo56:59+40:00
1830Kasałka Kacper03UKS Arkady60:08+43:09
1996Cupryś Amadeusz05HKS Azymut60:46+43:47
2016Bieniek Maksym04UKS Arkady67:40+50:41
2129Kaczocha Szymon03UKS Arkady79:37+62:38
 
112Zdanowicz Tomasz03HKS Azymutnkl
89Sztranek Jan03UKS Azymutnkl
321Patyński Grzegorz03UKS Borne Sulinowonkl
251Herman Jakub04UKS Trapernkl
 
 
 
M11 (20)2,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
158Kurzyp Stanisław02MKS MOS Wrocław18:540:00
2178Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 4522:47+3:53
398Grobelny Alex02HKS Azymut23:37+4:43
472Andrzejczak Maciej02UKS Azymut26:52+7:58
5260Smyk Bartosz02UKS Traper27:03+8:09
6315Jagodzki Jakub02UKS Borne Sulinowo30:04+11:10
7280Dajewski Kacper02BUKOS31:43+12:49
819Chmielarz Jakub02UKS Arkady32:53+13:59
932Michalak Hubert02UKS Arkady36:31+17:37
10361Ciszewski Konrad02UKS GOK Galewice38:21+19:27
11168Borek Zbigniew02UKS Azymut 4543:39+24:45
12237Granek Patryk02UKS Grom Sokolniki45:40+26:46
13279Wrzyszcz Dominik02UKS Orlik Rajbrot52:00+33:06
14200Życzkowski Jakub02UKS Siódemka58:12+39:18
15338Mania Damian02MUKS Junior63:28+44:34
 
305Fitrzyk Krzysztof02UKS Patriankl
13Usowski Dawid02UKS Błyskawicankl
239Wojtyczka Konrad02UKS Grom Sokolnikinkl
288Marcinkowski Mikołaj02BUKOSnkl
15Adamcio Mikołaj02UKS Arkadynkl
 
 
 
M12 (42)3,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1164Rzeńca Piotr01UKS Orientuś21:130:00
2131Pierzchała Michał01UNTS24:10+2:57
3250Hapka Daniel01UKS Traper26:22+5:09
46Józefowicz Arkadiusz01UKS Błyskawica27:57+6:44
5244Kajzer Marcel01PUKS Młode Orły28:00+6:47
65Gąsiorowski Marcin01UKS Błyskawica28:30+7:17
7254Łaszkiewicz Dominik01UKS Traper28:33+7:20
854Jach Arkadiusz01MKS MOS Wrocław29:15+8:02
9124Kołcun Bartek01UNTS29:44+8:31
10148Stanek Jerzy01WKS Wawel30:02+8:49
11156Bartos Grzegorz01UKS Orientuś32:00+10:47
12136Baran Grzegorz01WKS Wawel32:20+11:07
13336Starzykiewicz Kacper01KS Kościelec Chrzanów32:47+11:34
1476Grądzki Maciej01UKS Azymut34:35+13:22
15102Kuberski Jakub01HKS Azymut37:12+15:59
16334Skrobek Jonasz01KS Kościelec Chrzanów38:23+17:10
1774Boik Maciej01UKS Azymut38:42+17:29
18155Rakowski Oskar01UKS Kometa38:59+17:46
19150Baron Dawid01UKS Kometa40:22+19:09
20130Olszewski Krzysztof01UNTS41:04+19:51
21374Słoma GrzegorzUKS Tukan Iwiny42:26+21:13
22311Piaskowy Daniel01UKS Patria42:59+21:46
23351Liszka Marcin01UKS Azymut Dębów46:31+25:18
24177Pesta Piotr01UKS Azymut 4547:14+26:01
25201Bittner Mateusz01WKS Grunwald47:40+26:27
26205Palacz Mikołaj01WKS Grunwald48:44+27:31
27151Kucharczyk Jakub01UKS Kometa52:28+31:15
288Krzyminiewski Mirosław01UKS Błyskawica53:21+32:08
29160Lasota Jakub01UKS Orientuś55:39+34:26
30228Sobecki Jakub01LKO57:49+36:36
31331Kucek Patryk01KS Kościelec Chrzanów59:07+37:54
32116Gawlikowski Tomasz01UNTS62:53+41:40
339Rabęda Hubert01UKS Błyskawica64:40+43:27
3442Sobczak Eryk01UKS Arkady67:28+46:15
3512Storczyk Patryk01UKS Błyskawica69:52+48:39
36360Fras Maciej01UKS GOK Galewice83:58+62:45
37110Wawrzyniak Eryk01LKO87:56+66:43
38269Czerniak Wojciech01UMKS ORKAN90:48+69:35
39359Standziak Maciej01UKS GOK Galewice97:04+75:51
40231Stróżycki Maksymilian01LKO112:45+91:32
 
384Kocik Mateusz01UKS Azymut 45nkl
206Wilk Jan01WKS Grunwaldnkl
 
 
 
M13 (36)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
181Kalisiak Dawid00UKS Azymut37:570:00
253Czapliński Jakub00MKS MOS Wrocław38:46+0:49
3347Huba Karol00UKS Azymut Dębów40:25+2:28
4282Jankowiak Adam00BUKOS42:07+4:10
565Strugała Marcin00MKS MOS Wrocław42:50+4:53
648Aftowicz Dawid00MKS MOS Wrocław42:56+4:59
726Garstka Kamil00UKS Arkady43:47+5:50
855Krawczyński Mikołaj00MKS MOS Wrocław44:41+6:44
964Rosłaniec Mateusz00MKS MOS Wrocław45:46+7:49
10162Pietek Jakub00UKS Orientuś45:48+7:51
1149Aftowicz Grzegorz00MKS MOS Wrocław46:48+8:51
12196Zamojski Rafał00UKS Siódemka46:51+8:54
13165Ubfal Maciej00UKS Orientuś46:58+9:01
1459Ledniowski Filip00MKS MOS Wrocław47:19+9:22
15189Kuźba Jakub00UKS Siódemka48:41+10:44
16194Ogdowski Bartłomiej00UKS Siódemka48:45+10:48
17242Choroś Tomasz00PUKS Młode Orły49:27+11:30
18240Musiała Hubert00UKS Grom Sokolniki49:47+11:50
1986Płóciennik Konrad00UKS Azymut49:53+11:56
20302Dudek Jakub00UKS Patria50:22+12:25
21306Golonka Krzysztof00UKS Patria51:33+13:36
22142Krzysztyński Michał00WKS Wawel52:20+14:23
23134Strzelecki Michał00UNTS53:19+15:22
24197Żurek Grzegorz00UKS Siódemka53:52+15:55
2560Madej Adam00MKS MOS Wrocław59:16+21:19
26339Mania Patryk00MUKS Junior59:48+21:51
27129Nitsch Tomasz (Jr.)00UNTS62:31+24:34
2892Antkowiak Dawid00HKS Azymut67:19+29:22
29320Niewierowski Szymon00UKS Borne Sulinowo67:24+29:27
30236Chmielecki Aleksander00UKS Grom Sokolniki72:02+34:05
31204Nowak Kamil00WKS Grunwald81:17+43:20
3291Zając Dawid00UKS Azymut92:10+54:13
331Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica96:27+58:30
34314Duliniec Daniel00UKS Borne Sulinowo100:26+62:29
35202Gawlik Mikołaj00WKS Grunwald118:03+80:06
 
203Hildebrand Hubert00WKS Grunwaldnkl
 
 
 
M14 (21)4,7 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
197Cupryś Gracjan99HKS Azymut36:430:00
2310Kuca Kacper99UKS Patria38:42+1:59
3284Klimkowski Piotr99BUKOS40:03+3:20
4325Dzierwa Jerzy99KS Kościelec Chrzanów42:45+6:02
535Niezgódka Piotr99UKS Arkady43:42+6:59
682Kisielewicz Jakub99UKS Azymut43:53+7:10
7348Kruk Michał99UKS Azymut Dębów45:24+8:41
8272Tadejewski Mateusz99UMKS ORKAN47:31+10:48
9271Michałowski Jakub99UMKS ORKAN48:53+12:10
10292Smektała Marcin99BUKOS49:35+12:52
11214Janowski Bartłomiej99KS Spójnia49:39+12:56
1285Morawski Jakub99UKS Azymut53:06+16:23
13235Chmielecki Adam99UKS Grom Sokolniki53:40+16:57
14286Krawczyk Dariusz99BUKOS55:11+18:28
15326Filipek Kamil99KS Kościelec Chrzanów55:53+19:10
1657Krudowski Błażej99MKS MOS Wrocław58:35+21:52
17191Melzer Szymon99UKS Siódemka60:01+23:18
18161Mordaka Filip99UKS Orientuś61:48+25:05
1979Jaksa Mateusz99UKS Azymut83:01+46:18
20342Małecki Adrian99MUKS Junior83:06+46:23
 
304Fitrzyk Kamil99UKS Patriankl
 
 
 
Open (25)4,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1175Nowak Jacek76UKS Azymut 4528:220:00
2387Porzycz Janusz73UKS Siódemka29:37+1:15
3393Plesiński Mariusz73Artemis Wrocław30:34+2:12
4381Sawościanik AdamUKS Traper31:01+2:39
5380Maciejewska AngelikaUKS Traper32:01+3:39
6375Pachnik DariuszUKS Tukan Iwiny32:58+4:36
7122Górnicka-Antonowicz Anna68UNTS33:57+5:35
8369Sędłak Krystian73KS OK!Sport Warszawa36:36+8:14
9276Rumiak RRumia36:53+8:31
10382Sawościanik JakubUKS Traper36:59+8:37
11217Etterle-Biederman Lilianna73WKS Wawel37:30+9:08
12219Waszczuk AleksandraUKS Traper37:50+9:28
1387Siess Małgorzata95UKS Azymut37:53+9:31
14212Muller Tomasz68UMKS Kwidzyn39:34+11:12
15354Kluska Rafał97MKS Skarmat42:03+13:41
1673Biniecka Małgorzata87UKS Azymut45:16+16:54
17366Wasilewski Stanisław46UKS Saper45:38+17:16
18220Pomian SandraUKS Traper45:45+17:23
19355Kluska Wojciech68MKS Skarmat52:21+23:59
20120Gąsiennica-Samek Andrzej80UNTS53:43+25:21
21216Janowski Piotr65KS Spójnia64:00+35:38
22232Szymoniak Tomasz98LKO64:03+35:41
23270Michałowska Agata78UMKS ORKAN65:55+37:33
24222Dajewska Katarzyna98LKO70:02+41:40
 
179Porzycz Zbigniew96UKS Azymut 45nkl
 
 
 
M10R (5)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1388Steciński Szymon06Rumia11:410:00
228Kaczocha Mikołaj05UKS Arkady13:03+1:22
3264Herman Adam07UKS Traper16:51+5:10
4224Łukaszyk Maksymilian06LKO17:40+5:59
514Adamcio Joachim05UKS Arkady20:25+8:44
 
 
 
K10R (6)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1386Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka16:440:00
220Chmielarz Sandra05UKS Arkady17:56+1:12
3285Kozica Zofia04BUKOS18:08+1:24
470Wysocka Michalina10MKS MOS Wrocław30:31+13:47
566Szczygieł Hanna07MKS MOS Wrocław32:45+16:01
622Cieluch Patrycja04UKS Arkady59:45+43:01
 
 
 
Człopa (4)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1392Wyrembek Patryk00Człopa11:060:00
2389Nieradka Dominik00Człopa16:11+5:05
3391Wyrembek Damian02Człopa17:44+6:38
4390Balcerkiewicz Laura01Człopa19:27+8:21