Puchar Najmłodszych 2013Pt 2013-05-31 21:03
Wyniki z międyczasami - bieg klasycznystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
K10N (8)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(82)2(83)3(87)4(84)5(81)6(100)Meta
 
1281Dubicka Marta18:035:559:3510:3014:3716:3117:4018:03
BUKOS5:553:400:554:071:541:090:23
2365Trzaska Julia20:189:2912:3713:4617:2719:3120:0520:18
UKS Saper9:293:081:093:412:040:340:13
2114Bałacińska Zuzanna20:186:168:4713:2116:2918:1420:0320:18
UNTS6:162:314:343:081:451:490:15
443Sójka Wiktoria26:2114:4218:3519:4123:3025:3426:1126:21
UKS Arkady14:423:531:063:492:040:370:10
547Wielebska Zuzanna27:1016:4919:5021:2824:3426:1926:5927:10
UKS Arkady16:493:011:383:061:450:400:11
6123Jacniacka Anna28:107:4816:4121:1924:2726:0927:5928:10
UNTS7:488:534:383:081:421:500:11
7173Nowak Anna30:159:5118:4423:2926:3528:1130:0230:15
UKS Azymut 459:518:534:453:061:361:510:13
875Domaradzka Julia33:3013:2318:2925:3130:0532:3033:1533:30
UKS Azymut13:235:067:024:342:250:450:15
 
 
 
K10 (22)1,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(47)3(48)4(58)5(61)6(62)7(69)8(73)9(74)10(100)Meta
 
1128Nitsch Aleksandra12:131:182:545:145:386:247:298:3510:3111:2412:0212:13
UNTS1:181:362:200:240:461:051:061:560:530:380:11
2249Gradek Zuzanna13:551:543:246:306:577:468:4310:0612:1713:0613:4513:55
UKS Traper1:541:303:060:270:490:571:232:110:490:390:10
383Krempińska Julia14:171:363:135:396:127:058:209:3311:4913:2214:0614:17
UKS Azymut1:361:372:260:330:531:151:132:161:330:440:11
438Pluta Aleksandra19:582:484:347:449:2510:3211:5513:1516:2918:5719:4219:58
UKS Arkady2:481:463:101:411:071:231:203:142:280:450:16
5253Kmieć Zuzanna21:394:527:3311:5812:5513:5215:3717:1420:1920:5921:2821:39
UKS Traper4:522:414:250:570:571:451:373:050:400:290:11
6313Zelek Klaudia23:545:167:2810:3111:1412:2013:4415:0221:3622:5723:4323:54
UKS Patria5:162:123:030:431:061:241:186:341:210:460:11
7340Mikołajczyk Klaudia23:571:423:015:325:576:568:1213:2216:0022:5223:4123:57
MUKS Junior1:421:192:310:250:591:165:102:386:520:490:16
8176Pesta Anna24:393:015:109:0710:5912:4115:5817:5122:0823:3624:2624:39
UKS Azymut 453:012:093:571:521:423:171:534:171:280:500:13
962Mazurek Joanna26:3711:2012:5817:3719:0319:5221:0222:4625:0125:5126:2626:37
MKS MOS Wrocław11:201:384:391:260:491:101:442:150:500:350:11
1041Sikora Wiktoria27:579:1911:3614:2815:3016:2317:4719:0425:3027:0027:4627:57
UKS Arkady9:192:172:521:020:531:241:176:261:300:460:11
11341Strózik Sandra28:122:484:4516:0216:5417:5219:0021:3826:2127:1628:0028:12
MUKS Junior2:481:5711:170:520:581:082:384:430:550:440:12
1271Żyborska Krystyna34:007:009:0311:2921:4726:2828:2530:1532:2033:1433:4934:00
MKS MOS Wrocław7:002:032:2610:184:411:571:502:050:540:350:11
13210Papszun Julia35:5715:0616:5724:2625:5127:3829:1931:0034:0234:5835:4635:57
UKS ZSZ-Jedynka15:061:517:291:251:471:411:413:020:560:480:11
14115Chabiera Lena39:078:139:5212:1812:4713:5716:1226:3529:0936:4838:5739:07
UNTS8:131:392:260:291:102:1510:232:347:392:090:10
15332Ohlaszeny Ida49:1015:0819:4024:0125:5327:3630:4041:2146:2147:5348:5649:10
KS Kościelec Chrzanów15:084:324:211:521:433:0410:415:001:321:030:14
1624Domagała Sandra56:505:228:2529:3345:1746:1947:4149:3954:1555:3656:3656:50
UKS Arkady5:223:0321:0815:441:021:221:584:361:211:000:14
17141Krzysztyńska Weronika60:3919:4822:3033:2049:1950:2251:3453:3658:2359:3559:3760:3959:51
WKS Wawel19:482:4210:5015:591:031:122:024:471:120:021:02*81
18121Gąsiennica-Samek Anna61:481:555:0220:2821:3023:1124:2035:2938:0057:2061:3561:48
UNTS1:553:0715:261:021:411:0911:092:3119:204:150:13
19221Bzdega Jagoda84:3231:5434:3948:2566:5168:2570:1278:4782:3283:3784:1984:32
LKO31:542:4513:4618:261:341:478:353:451:050:420:13
20318Leśniewicz Amelia103:1449:2652:3073:4689:2690:5593:1796:2199:47101:53102:52103:14
UKS Borne Sulinowo49:263:0421:1615:401:292:223:043:262:060:590:22
 
283Jurdeczka Kingankl-----83:2987:4290:2692:4895:38-----107:12108:56110:061:22
BUKOS83:294:132:442:222:5011:341:441:10*32
322Sętkowska Zofiankl29:06-----39:49-----49:18--------------------87:1787:3122:2247:02
UKS Borne Sulinowo29:0610:439:2937:590:14*47*62
 
 
 
K11 (36)2,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(46)4(47)5(48)6(59)7(60)8(63)9(62)10(71)11(73)12(100)Meta
 
1350Leśnicka Agnieszka17:421:062:326:227:169:319:5311:5712:5213:2514:5216:1517:3317:42
UKS Azymut Dębów1:061:263:500:542:150:222:040:550:331:271:231:180:09
2100Kędzierska Nadia19:031:272:416:377:3410:3711:0212:4313:4314:3016:0517:2718:5219:03
HKS Azymut1:271:143:560:573:030:251:411:000:471:351:221:250:11
8:36
*83
3371Pulda Aleksandra20:111:292:546:437:4510:1811:0312:5114:0614:5516:4618:2120:0220:11
UKS Tukan Iwiny1:291:253:491:022:330:451:481:150:491:511:351:410:09
4199Żurek Marta21:582:054:107:328:2111:0611:2415:2216:1116:4619:0620:0821:4821:58
UKS Siódemka2:052:053:220:492:450:183:580:490:352:201:021:400:10
5154Polewka Aleksandra22:211:383:029:4010:3913:2213:5315:5716:5117:3119:2220:3922:1222:21
UKS Kometa1:381:246:380:592:430:312:040:540:401:511:171:330:09
6193Moskal Zuzanna22:242:306:3610:2011:3014:0514:2216:2717:1817:5819:3320:5422:1422:24
UKS Siódemka2:304:063:441:102:350:172:050:510:401:351:211:200:10
751Becmer Aleksandra23:131:563:578:1910:0512:4313:3415:1616:2617:3519:4421:3823:0423:13
MKS MOS Wrocław1:562:014:221:462:380:511:421:101:092:091:541:260:09
8273Czoch Karolina24:412:003:469:3810:5314:1015:5517:4918:5319:3321:2422:4724:2724:41
UKS Orlik Rajbrot2:001:465:521:153:171:451:541:040:401:511:231:400:14
9125Kwiecień Magdalena25:061:173:297:408:4611:2512:1415:0915:5916:3322:0423:2324:5525:06
UNTS1:172:124:111:062:390:492:550:500:345:311:191:320:11
10364Onik Małgorzata25:244:276:2612:2613:1815:2815:5517:5618:5319:2620:5522:3725:1325:24
UKS Saper4:271:596:000:522:100:272:010:570:331:291:422:360:11
8:49
*36
11298Pudlis Natalia27:011:174:299:3910:4413:3114:1717:0617:5518:3124:1625:1626:4827:01
UMKS Kwidzyn1:173:125:101:052:470:462:490:490:365:451:001:320:13
12153Pogoda Kinga27:031:252:256:4515:0417:3018:0120:0421:0721:3623:4125:0426:5427:03
UKS Kometa1:251:004:208:192:260:312:031:030:292:051:231:500:09
1356Krudowska Zofia27:321:403:107:088:2810:5611:3915:2917:4218:1524:3125:4427:2127:32
MKS MOS Wrocław1:401:303:581:202:280:433:502:130:336:161:131:370:11
14190Landowska Dominika27:512:274:109:0410:4713:1918:2420:3521:3922:1724:2525:4727:4127:51
UKS Siódemka2:271:434:541:432:325:052:111:040:382:081:221:540:10
15132Rudenko Zuzanna27:531:299:2913:3114:2316:3717:2221:2022:0922:4425:1026:1127:4227:53
UNTS1:298:004:020:522:140:453:580:490:352:261:011:310:11
16183Wojdyła Kamila27:542:334:2810:2811:2313:4914:5818:3119:4920:3024:2425:5327:4327:54
UKS Azymut 452:331:556:000:552:261:093:331:180:413:541:291:500:11
17198Żurek Julia27:582:134:0210:0411:0813:4914:5717:2018:4319:2223:2526:1927:4627:58
UKS Siódemka2:131:496:021:042:411:082:231:230:394:032:541:270:12
18158Block Amelia28:051:092:175:196:0411:1611:3313:4914:4417:5725:2226:2827:5528:05
UKS Orientuś1:091:083:020:455:120:172:160:553:137:251:061:270:10
19111Zając Magdalena29:322:475:099:0710:2512:5413:3317:3219:4120:1026:3527:3229:2329:32
HKS Azymut2:472:223:581:182:290:393:592:090:296:250:571:510:09
20145Młyńska Gabriela31:012:084:3512:3413:3816:3918:1121:0221:5822:2928:1929:2130:5131:01
WKS Wawel2:082:277:591:043:011:322:510:560:315:501:021:300:10
2169Więcław Weronika31:562:554:308:4910:0012:4717:2020:0621:4922:2128:3830:0831:4431:56
MKS MOS Wrocław2:551:354:191:112:474:332:461:430:326:171:301:360:12
31:11
*74
22107Piwowar Lidia32:381:494:158:279:3812:3913:4216:4417:4924:0429:4931:1332:2932:38
HKS Azymut1:492:264:121:113:011:033:021:056:155:451:241:160:09
2388Sudak Zuzanna35:031:483:4411:4018:5222:3423:3525:5927:5228:4731:3633:0034:4835:03
UKS Azymut1:481:567:567:123:421:012:241:530:552:491:241:480:15
24295Wels Agata35:591:503:409:2712:0415:3716:5621:2623:1823:4732:0133:5335:5035:59
BUKOS1:501:505:472:373:331:194:301:520:298:141:521:570:09
25290Mikołajczak Julia38:023:525:4211:1813:5617:3218:5823:2325:1525:4934:0936:0037:5138:02
BUKOS3:521:505:362:383:361:264:251:520:348:201:511:510:11
2:39
*32
26104Papież Izabela40:061:503:389:5812:0215:5619:2825:1428:4530:3436:1837:4239:5540:06
HKS Azymut1:501:486:202:043:543:325:463:311:495:441:242:130:11
2745Wajrauch Oliwia43:042:153:5116:3322:1829:3530:2133:1234:0434:3940:1441:1842:5443:04
UKS Arkady2:151:3612:425:457:170:462:510:520:355:351:041:360:10
2895Brzezińska Maja43:081:172:516:267:249:4910:3025:1726:1326:5539:4241:3942:5843:08
HKS Azymut1:171:343:350:582:250:4114:470:560:4212:471:571:190:10
35:33
*73
29329Kawala Sandra43:493:557:1313:5015:3719:4322:5927:1629:2330:5436:1440:1943:3743:49
KS Kościelec Chrzanów3:553:186:371:474:063:164:172:071:315:204:053:180:12
30152Kowalczyk Maja44:351:363:088:5910:1734:0534:4436:4237:4138:2541:2342:5144:2344:35
UKS Kometa1:361:325:511:1823:480:391:580:590:442:581:281:320:12
31289Mejza Lidia46:372:435:1011:0112:1536:0436:4638:3939:4240:2743:2544:5346:2546:37
BUKOS2:432:275:511:1423:490:421:531:030:452:581:281:320:12
32287Marciniak Weronika60:212:224:2112:0522:0725:4828:0031:1632:4734:2354:5857:3060:0660:21
BUKOS2:221:597:4410:023:412:123:161:311:3620:352:322:360:15
 
312Sroka Małgorzatankl3:214:398:299:36-----12:5614:3215:4016:1818:0119:2120:4720:59
UKS Patria3:211:183:501:073:201:361:080:381:431:201:260:12
10:28
*83
323Wolanin Małgorzatankl1:313:1526:0039:2641:44------------------------------89:1589:33
UKS Borne Sulinowo1:311:4422:4513:262:1847:310:18
241Dybek Ewelinankl4:089:5920:0943:2053:1979:16------------------------------
UKS Grom Sokolniki4:085:5110:1023:119:5925:57
234Cegiełka Kingankl4:166:2216:1539:3249:2175:27------------------------------
UKS Grom Sokolniki4:162:069:5323:179:4926:06
 
 
 
K12 (39)2,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(37)3(44)4(45)5(51)6(59)7(60)8(64)9(68)10(71)11(72)12(100)Meta
 
1324Dzierwa Hanna22:161:203:516:408:0110:3012:1813:4414:3016:3619:2620:2222:0622:16
KS Kościelec Chrzanów1:202:312:491:212:291:481:260:462:062:500:561:440:10
17:47
*62
2108Seidel Jagoda23:491:163:236:287:509:5612:4514:4215:3717:3419:2720:4723:3923:49
HKS Azymut1:162:073:051:222:062:491:570:551:571:531:202:520:10
3192Melzer Zofia25:421:344:287:4310:1212:3415:0317:1418:2720:1922:2823:3525:3125:42
UKS Siódemka1:342:543:152:292:222:292:111:131:522:091:071:560:11
461Mazurek Agnieszka25:431:344:047:489:4012:2114:5316:5517:4519:5521:5623:4625:3425:43
MKS MOS Wrocław1:342:303:441:522:412:322:020:502:102:011:501:480:09
5252Jarosz Małgorzata27:592:426:5610:2011:3813:4117:3519:2520:1123:2524:4926:0927:4927:59
UKS Traper2:424:143:241:182:033:541:500:463:141:241:201:400:10
634Niezgódka Dominika28:102:074:278:4711:1214:1716:3718:3720:3322:4524:2425:5028:0028:10
UKS Arkady2:072:204:202:253:052:202:001:562:121:391:262:100:10
7296Deyna Natalia30:302:595:359:2811:2814:5916:5619:1820:2122:2624:2528:2230:2030:30
UMKS Kwidzyn2:592:363:532:003:311:572:221:032:051:593:571:580:10
868Widziewicz Aleksandra30:521:183:589:0910:5113:2215:3217:5919:4422:3026:0627:5330:4330:52
MKS MOS Wrocław1:182:405:111:422:312:102:271:452:463:361:472:500:09
9330Kowal Natalia31:207:4010:1013:5816:0318:2420:3222:2623:3326:0928:0229:2031:1131:20
KS Kościelec Chrzanów7:402:303:482:052:212:081:541:072:361:531:181:510:09
10127Mianowska Julia31:220:574:237:228:4814:0615:4217:5219:3922:1228:2029:3131:1031:22
UNTS0:573:262:591:265:181:362:101:472:336:081:111:390:12
113Długołęcka Weronika32:231:467:3311:5713:5617:1619:0321:2322:2324:2326:3830:1532:0532:23
UKS Błyskawica1:465:474:241:593:201:472:201:002:002:153:371:500:18
12117Gąsienica Samek Zosia34:221:304:4910:5513:1616:1520:2923:1424:2426:3228:4832:1234:0834:22
UNTS1:303:196:062:212:594:142:451:102:082:163:241:560:14
13133Staszak Alicja35:251:253:588:0610:0213:0415:2917:0918:1626:1432:2533:2935:1535:25
UNTS1:252:334:081:563:022:251:401:077:586:111:041:460:10
14307Kozłowska Maria35:342:045:419:2912:3717:0621:2523:4525:5229:5231:5133:1235:2235:34
UKS Patria2:043:373:483:084:294:192:202:074:001:591:212:100:12
15308Kozłowska Olga36:091:356:3610:5412:4516:5820:0822:0724:0626:2332:1433:4735:5936:09
UKS Patria1:355:014:181:514:133:101:591:592:175:511:332:120:10
1640Ruda Natalia36:531:408:4515:0416:4019:2321:3624:0125:4128:3532:0833:5136:4436:53
UKS Arkady1:407:056:191:362:432:132:251:402:543:331:432:530:09
17245Kubicka Sonia37:251:395:079:5812:0815:0517:3320:4121:5629:5232:1233:5637:1337:25
PUKS Młode Orły1:393:284:512:102:572:283:081:157:562:201:443:170:12
18299Szuba Natalia38:511:398:4216:5722:1024:4927:3428:5130:1432:5435:1436:2738:4138:51
UMKS Kwidzyn1:397:038:155:132:392:451:171:232:402:201:132:140:10
19149Wszołek Zuzanna43:421:4112:0817:4719:1822:0826:5028:4433:5336:4139:1941:2743:3143:42
WKS Wawel1:4110:275:391:312:504:421:545:092:482:382:082:040:11
20333Ohlaszeny Zuzanna44:321:5512:0816:2519:1121:5128:4730:0535:5739:1441:0042:2244:2344:32
KS Kościelec Chrzanów1:5510:134:172:462:406:561:185:523:171:461:222:010:09
2190Wachowicz Julia46:022:515:5214:3421:2124:1528:4930:4636:0038:4641:3043:2945:5246:02
UKS Azymut2:513:018:426:472:544:341:575:142:462:441:592:230:10
2293Biniak Wiktoria47:002:268:5319:5022:4326:0528:0329:3530:5734:1042:3444:1246:5147:00
HKS Azymut2:266:2710:572:533:221:581:321:223:138:241:382:390:09
23353Kluska Aleksandra49:141:255:1115:1121:1224:3030:3133:0734:3942:1745:0246:1249:0449:14
MKS Skarmat1:253:4610:006:013:186:012:361:327:382:451:102:520:10
24171Kwidzińska Dominika49:431:334:389:4111:5615:2218:1631:3433:1344:1446:0347:2549:3349:43
UKS Azymut 451:333:055:032:153:262:5413:181:3911:011:491:222:080:10
25337Urbańczyk Aleksandra51:363:036:5714:4428:4333:0537:2439:4341:5645:5747:5649:1951:2551:36
KS Kościelec Chrzanów3:033:547:4713:594:224:192:192:134:011:591:232:060:11
26238Jagieła Angelika51:541:274:309:3422:4827:0729:3431:3241:5644:4447:3449:3051:3951:54
UKS Grom Sokolniki1:273:035:0413:144:192:271:5810:242:482:501:562:090:15
27303Duplak Sandra52:461:258:1521:3528:1834:2536:1137:5739:4442:2048:4650:0152:3452:46
UKS Patria1:256:5013:206:436:071:461:461:472:366:261:152:330:12
9:55
*38
28229Rudyńska Natalia52:542:377:3814:0216:0923:3726:4628:4331:2444:5348:2650:0752:4452:54
LKO2:375:016:242:077:283:091:572:4113:293:331:412:370:10
29230Schwartz Kornelia63:512:4217:4724:0426:1233:3936:4938:4641:2754:5558:2960:1163:3563:51
LKO2:4215:056:172:087:273:101:572:4113:283:341:423:240:16
30169Dunajska Zuzanna64:291:3315:4721:5930:0034:0438:4341:2845:1255:4459:3562:0564:1964:29
UKS Azymut 451:3314:146:128:014:044:392:453:4410:323:512:302:140:10
31225Matyla Paulina66:323:017:2318:3629:4236:1440:4443:3147:0757:3961:4263:5866:2066:32
LKO3:014:2211:1311:066:324:302:473:3610:324:032:162:220:12
32227Pauch Agnieszka67:362:4914:4321:5326:3439:4043:0445:0247:0250:3261:3263:5467:2367:36
LKO2:4911:547:104:4113:063:241:582:003:3011:002:223:290:13
33349Kubicka Aleksandra69:412:0918:5227:3540:4945:0647:3549:3559:4662:4865:4067:3169:2969:41
UKS Azymut Dębów2:0916:438:4313:144:172:292:0010:113:022:521:511:580:12
34233Talarczyk Dabrówka71:092:186:0119:4834:2940:1845:0248:0851:0461:3765:4868:0370:5571:09
LKO2:183:4313:4714:415:494:443:062:5610:334:112:152:520:14
35267Smarzyńska Natalia72:322:026:5415:3019:5626:1030:3534:0650:1158:4964:3067:1172:1072:32
UKS Azymut 452:024:528:364:266:144:253:3116:058:385:412:414:590:22
36140Kania Alicja99:112:1621:3029:3955:1166:0970:1978:5880:3684:1994:3896:2799:0299:11
WKS Wawel2:1619:148:0925:3210:584:108:391:383:4310:191:492:350:09
 
291Smektała Klaudiankl1:184:378:5510:0817:3520:4122:3225:03-----42:3244:0246:3146:43
BUKOS1:183:194:181:137:273:061:512:3117:291:302:290:12
226Nojman Wiktoriankl4:2812:5035:2365:10----------------------------------------
LKO4:288:2222:3329:47
25Frąszczak Justynankl2:2610:4833:2663:07----------------------------------------
UKS Arkady2:268:2222:3829:41
 
 
 
K13 (36)3,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(41)4(42)5(43)6(44)7(59)8(64)9(67)10(70)11(72)12(74)13(100)Meta
 
1137Biederman Adrianna25:412:424:037:149:2911:4213:3916:3618:4721:2623:0124:0525:0825:3325:41
WKS Wawel2:421:213:112:152:131:572:572:112:391:351:041:030:250:08
2138Garbacik Maja30:103:115:088:5311:0513:4116:1720:1323:0025:3027:2128:2329:3230:0130:10
WKS Wawel3:111:573:452:122:362:363:562:472:301:511:021:090:290:09
3101Kuberska Nikola32:383:259:5813:2115:3517:4819:5722:5124:5927:4629:2530:2231:3532:2732:38
HKS Azymut3:256:333:232:142:132:092:542:082:471:390:571:130:520:11
4139Janik Urszula33:223:067:1110:5013:0115:3118:4422:2225:0727:3230:0231:2732:4233:1433:22
WKS Wawel3:064:053:392:112:303:133:382:452:252:301:251:150:320:08
5247Chrubczyńska Patrycja34:093:135:279:1812:2315:0217:2523:0025:1327:3830:3732:0033:3033:5934:09
UKS Traper3:132:143:513:052:392:235:352:132:252:591:231:300:290:10
652Ciesiółka Katarzyna34:212:556:2710:0313:2615:5819:0223:5225:5528:3730:3032:2033:4034:1134:21
MKS MOS Wrocław2:553:323:363:232:323:044:502:032:421:531:501:200:310:10
7243Filipczak Natalia34:403:206:2210:1613:1516:1618:4123:2826:1429:2131:0632:2333:5434:3034:40
PUKS Młode Orły3:203:023:542:593:012:254:472:463:071:451:171:310:360:10
899Kalitka Julia35:213:074:0812:2614:3617:0019:4024:2227:0629:3832:0633:3334:4235:1235:21
HKS Azymut3:071:018:182:102:242:404:422:442:322:281:271:090:300:09
9187Deptulska Maria36:352:464:5010:4113:4216:1818:3423:4026:4931:2733:2634:3835:5936:2536:35
UKS Siódemka2:462:045:513:012:362:165:063:094:381:591:121:210:260:10
10368Rosochacka Karolina40:356:017:5019:0621:1024:1126:3129:2532:1335:2137:0438:1439:4640:2340:35
UKS OSiR6:011:4911:162:043:012:202:542:483:081:431:101:320:370:12
11184Bielecka Aleksandra40:393:305:199:3112:0414:4717:2127:2730:4735:3137:2738:3740:0240:3040:39
UKS Siódemka3:301:494:122:332:432:3410:063:204:441:561:101:250:280:09
12144Ludwig Milena41:434:297:2718:5521:1823:5627:0430:3533:0435:4338:0939:3741:0641:3341:43
WKS Wawel4:292:5811:282:232:383:083:312:292:392:261:281:290:270:10
13185Błaszkiewicz Karolina42:353:409:1513:3516:0618:3821:1928:0631:5134:3937:5840:2141:5542:2642:35
UKS Siódemka3:405:354:202:312:322:416:473:452:483:192:231:340:310:09
14266Wójcik Julia42:434:447:2211:3214:0216:4919:2329:2932:5337:3339:2940:4042:0342:3242:43
UKS Traper4:442:384:102:302:472:3410:063:244:401:561:111:230:290:11
15352Stecko Aleksandra44:4418:3421:5025:1727:3229:4732:0434:5537:0640:0041:3442:3844:0444:3444:44
UKS Azymut Dębów18:343:163:272:152:152:172:512:112:541:341:041:260:300:10
16277Pajor Sylwia45:554:3712:1922:2925:0828:0331:1134:3837:1340:0642:2443:4545:1345:4345:55
UKS Orlik Rajbrot4:377:4210:102:392:553:083:272:352:532:181:211:280:300:12
17163Proga Agnieszka49:574:327:5712:0916:5921:0324:2433:5538:2042:0344:5847:1549:0949:4649:57
UKS Orientuś4:323:254:124:504:043:219:314:253:432:552:171:540:370:11
18103Nowacka Katarzyna50:3310:5813:1627:4130:4033:4536:3040:1542:5745:3447:2248:3149:4950:2350:33
HKS Azymut10:582:1814:252:593:052:453:452:422:371:481:091:180:340:10
19211Papszun Patrycja51:384:438:1113:2716:5221:0124:2031:4635:2242:2147:1349:0250:4651:2651:38
UKS ZSZ-Jedynka4:433:285:163:254:093:197:263:366:594:521:491:440:400:12
20357Misiek Zuzanna52:2212:4615:5319:5522:5827:1830:3036:2640:3445:1548:4550:1451:3952:1052:22
UKS GOK Galewice12:463:074:023:034:203:125:564:084:413:301:291:250:310:12
2127Jankowska Marcelina53:3411:1912:5721:2924:3327:3731:2837:3240:4545:3348:1750:1952:4753:2253:34
UKS Arkady11:191:388:323:043:043:516:043:134:482:442:022:280:350:12
2239Pluta Magdalena53:373:588:2013:5819:0323:0027:1933:4638:4744:2949:0950:5352:4953:2753:37
UKS Arkady3:584:225:385:053:574:196:275:015:424:401:441:560:380:10
23218Urbaniak Alicja55:3113:1714:5823:2426:2929:3533:2639:2842:4347:3050:0952:1654:4455:2055:31
KS Spójnia13:171:418:263:053:063:516:023:154:472:392:072:280:360:11
24208Mastela Krystyna61:583:586:1618:2722:5327:1131:4342:1345:3051:3256:5259:0561:0361:4461:58
UKS ZSZ-Jedynka3:582:1812:114:264:184:3210:303:176:025:202:131:580:410:14
25377Borzeska Patrycja62:527:129:5016:5920:4324:4129:2240:5445:1152:3857:2359:0661:1262:4162:52
UKS Traper7:122:387:093:443:584:4111:324:177:274:451:432:061:290:11
2610Libner Kornelia67:214:138:4215:4019:3825:0530:5844:0049:5256:1860:5463:3566:2767:0867:21
UKS Błyskawica4:134:296:583:585:275:5313:025:526:264:362:412:520:410:13
2736Noculak Konstancja69:357:1612:3419:3624:5830:4034:5239:3651:3458:5265:1866:5068:4969:2469:35
UKS Arkady7:165:187:025:225:424:124:4411:587:186:261:321:590:350:11
284Gawlik Aleksandra71:238:0212:4719:3523:3428:5235:0447:5753:5060:2664:5767:3270:2671:1271:23
UKS Błyskawica8:024:456:483:595:186:1212:535:536:364:312:352:540:460:11
2946Wielebska Julia73:3311:2016:3823:3228:5434:3738:5043:4355:4262:5869:1471:0672:5373:2273:33
UKS Arkady11:205:186:545:225:434:134:5311:597:166:161:521:470:290:11
3050Banasiak Julia73:5315:4818:1430:2435:0239:1243:4254:1557:3263:2968:4671:0173:0273:4473:53
MKS MOS Wrocław15:482:2612:104:384:104:3010:333:175:575:172:152:010:420:09
31246Suwińska Dagmara75:246:0525:1935:1239:3342:4645:3352:2357:1165:0171:0972:4074:3075:1475:24
PUKS Młode Orły6:0519:149:534:213:132:476:504:487:506:081:311:500:440:10
3231Krawiec Karina78:515:578:0314:5219:5225:1229:2256:1361:0968:2773:1975:0377:0278:4178:51
UKS Arkady5:572:066:495:005:204:1026:514:567:184:521:441:591:390:10
33167Kopyto Nikoletta94:5324:2229:1139:0244:4749:2954:4463:5769:1279:2589:3491:3693:3994:4094:53
LKO24:224:499:515:454:425:159:135:1510:1310:092:022:031:010:13
34170Kubik Julia120:4911:5519:0629:4840:4046:5257:4689:5895:18105:20115:33117:35119:46120:38120:49
UKS Azymut 4511:557:1110:4210:526:1210:5432:125:2010:0210:132:022:110:520:11
 
7Kędziak Martankl7:37--------------------11:5919:1322:28----------30:1631:4732:2432:38
UKS Błyskawica7:374:227:143:157:481:310:370:14
376Kulik Patrycjankl9:1219:2626:5131:3737:1541:24---------------62:3466:0668:3969:1169:22
UKS Traper9:1210:147:254:465:384:0921:103:322:330:320:11
 
 
 
K14 (24)4,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(39)3(41)4(52)5(54)6(55)7(53)8(51)9(64)10(68)11(72)12(74)13(100)Meta
 
184Królik Kinga30:102:495:107:3812:4115:2616:1219:2521:4624:5826:3828:3729:3730:0130:10
UKS Azymut2:492:212:285:032:450:463:132:213:121:401:591:000:240:09
2109Seidel Julia34:003:146:199:4914:4717:3718:2221:0023:3927:3128:4832:1833:2333:5034:00
HKS Azymut3:143:053:304:582:500:452:382:393:521:173:301:050:270:10
3294Szymoniak Agata36:022:565:549:3115:4119:3920:2423:0525:5129:1230:4534:1035:2035:5336:02
BUKOS2:562:583:376:103:580:452:412:463:211:333:251:100:330:09
4172Morawska Zuzanna37:022:465:147:4212:2615:0815:5921:1223:2926:2628:0033:3836:2236:5237:02
UKS Azymut 452:462:282:284:442:420:515:132:172:571:345:382:440:300:10
5188Kreft Oliwia38:313:076:209:2116:4320:4521:2725:0127:5431:3033:1336:2837:4938:2138:31
UKS Siódemka3:073:133:017:224:020:423:342:533:361:433:151:210:320:10
6256Maik Michalina38:583:025:518:4114:5017:5518:4222:1124:4128:0029:3237:0038:1738:4938:58
UKS Traper3:022:492:506:093:050:473:292:303:191:327:281:170:320:09
7186Dawidowska Natalia39:162:365:4310:2118:0721:3822:3926:1729:2033:1034:5137:2638:3439:0739:16
UKS Siódemka2:363:074:387:463:311:013:383:033:501:412:351:080:330:09
8126Marek Wiktoria41:522:335:2512:2419:5923:2724:2728:4931:3635:1337:2139:4441:0141:4241:52
UNTS2:332:526:597:353:281:004:222:473:372:082:231:170:410:10
5:00
*38
9309Kozłowska Wiktoria44:213:046:3810:3018:3322:4423:5928:0531:0134:5439:3742:3643:4444:1244:21
UKS Patria3:043:343:528:034:111:154:062:563:534:432:591:080:280:09
10255Maciejewska Katarzyna50:343:186:5711:4320:0832:2333:1437:0440:0043:3345:2248:2349:5150:2350:34
UKS Traper3:183:394:468:2512:150:513:502:563:331:493:011:280:320:11
11358Narożna Natalia51:434:207:3611:4422:4728:5530:0733:5337:1541:1344:3949:0950:5051:3351:43
UKS GOK Galewice4:203:164:0811:036:081:123:463:223:583:264:301:410:430:10
12143Listek Marta54:074:3814:5918:3227:1736:2537:2140:5044:0447:4049:3452:0953:2753:5854:07
WKS Wawel4:3810:213:338:459:080:563:293:143:361:542:351:180:310:09
13207Bodzek Sabina55:173:249:2113:4022:5729:2230:5035:2840:1346:1548:4153:1454:2955:0755:17
UKS ZSZ-Jedynka3:245:574:199:176:251:284:384:456:022:264:331:150:380:10
1437Nowicka Wiktoria56:385:017:5411:0625:2130:5632:2038:1041:2447:2350:1253:5855:3956:2856:38
UKS Arkady5:012:533:1214:155:351:245:503:145:592:493:461:410:490:10
15344Rutkowska Paulina57:474:2513:3917:5628:4934:5936:1439:4743:2647:2150:4155:1056:5657:3557:47
GKS Luzino4:259:144:1710:536:101:153:333:393:553:204:291:460:390:12
1663Mądra Magdalena66:124:058:2526:0835:5543:0644:1947:5051:3055:2958:4763:1265:1466:0166:12
MKS MOS Wrocław4:054:2017:439:477:111:133:313:403:593:184:252:020:470:11
3:24
*49
17301Jachimkowska Nikola67:074:419:0018:0429:0537:1942:2146:3550:3558:0960:2465:1066:2366:5767:07
PKO Harpagan4:414:199:0411:018:145:024:144:007:342:154:461:130:340:10
1833Mróz Aleksandra67:406:0310:2228:0437:4944:5246:0649:4353:1757:0460:4965:0366:4067:3067:40
UKS Arkady6:034:1917:429:457:031:143:373:343:473:454:141:370:500:10
19146Salwińska Barbara75:428:0718:2930:0437:0941:5842:5654:3857:4362:0666:0473:5074:5475:3175:42
WKS Wawel8:0710:2211:357:054:490:5811:423:054:233:587:461:040:370:11
20209Mrózek Paulina76:434:369:1928:4537:2548:2049:5256:2660:4067:0270:1274:1075:5176:3176:43
UKS ZSZ-Jedynka4:364:4319:268:4010:551:326:344:146:223:103:581:410:400:12
21343Grzenkowicz Kinga79:4515:3535:3840:0050:5157:0258:1761:5765:2369:2672:4377:1578:5379:3579:45
GKS Luzino15:3520:034:2210:516:111:153:403:264:033:174:321:380:420:10
22345Streng Agnieszka95:006:1214:5722:4946:1254:1555:4063:4068:2276:2879:4492:2394:1094:4995:00
GKS Luzino6:128:457:5223:238:031:258:004:428:063:1612:391:470:390:11
 
17Borkowska Mariankl6:179:49-----23:5231:0132:0935:5139:2143:1746:4551:0652:4353:3453:43
UKS Arkady6:173:3214:037:091:083:423:303:563:284:211:370:510:09
378Chmielewska Nataliankl3:2411:4315:3723:2428:1829:17----------48:1552:1759:5861:4362:2662:37
PKO Harpagan3:248:193:547:474:540:5918:584:027:411:450:430:11
 
 
 
M10N (7)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(82)2(83)3(87)4(84)5(81)6(100)Meta
 
1113Antonowicz Jan11:073:225:316:218:3510:1410:5611:07
UNTS3:222:090:502:141:390:420:11
2215Janowski Filip12:533:407:378:1310:5312:1312:4212:53
KS Spójnia3:403:570:362:401:200:290:11
380Kacprzyk Oskar18:2111:1713:5414:3016:1517:3418:0718:21
UKS Azymut11:172:370:361:451:190:330:14
4119Gąsiennica-Samek Adam21:303:1414:1615:1318:2120:3421:1621:30
UNTS3:1411:020:573:082:130:420:14
5363Onik Adam22:024:087:0316:1519:5021:2021:5122:02
UKS Saper4:082:559:123:351:300:310:11
6213Bonat Karol39:4321:1825:0431:0533:5935:5839:3139:43
KS Spójnia21:183:466:012:541:593:330:12
 
135Wierzbicki Witoldnkl3:036:15----------29:3030:0830:21
UNTS3:033:1223:150:380:13
 
 
 
M10 (25)1,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(46)4(47)5(50)6(59)7(61)8(63)9(69)10(71)11(74)12(100)Meta
 
1105Paterek Mikołaj16:590:484:386:096:558:219:3810:1611:0712:0114:3116:1916:4916:59
HKS Azymut0:483:501:310:461:261:170:380:510:542:301:480:300:10
294Brożyński Oliwier17:461:063:124:545:417:2610:2011:0011:4212:5114:5917:0217:3517:46
HKS Azymut1:062:061:420:471:452:540:400:421:092:082:030:330:11
3370Sędłak Michał19:580:393:365:036:327:4814:1614:5715:4916:4117:3619:1719:4819:58
KS OK!Sport Warszawa0:392:571:271:291:166:280:410:520:520:551:410:310:10
467Toborek Jakub21:480:517:158:499:4411:1914:1014:5815:4416:5018:5721:0521:3721:48
MKS MOS Wrocław0:516:241:340:551:352:510:480:461:062:072:080:320:11
5293Smektała Patryk22:342:294:387:068:1711:0514:1515:1116:2018:0919:0921:4222:2222:34
BUKOS2:292:092:281:112:483:100:561:091:491:002:330:400:12
6157Bartos Zbigniew24:460:518:4310:0811:5315:1917:0417:5418:5620:2721:4524:0524:3724:46
UKS Orientuś0:517:521:251:453:261:450:501:021:311:182:200:320:09
7174Nowak Grzegorz26:010:455:116:467:429:0410:1310:5611:5421:5623:2425:2025:5326:01
UKS Azymut 450:454:261:350:561:221:090:430:5810:021:281:560:330:08
811Sowa Oskar26:090:552:504:445:5812:3015:1716:0517:4820:4222:1125:0325:5826:09
UKS Błyskawica0:551:551:541:146:322:470:481:432:541:292:520:550:11
9106Pawłowski Patryk28:330:527:559:4010:4317:3919:3620:3122:0223:3525:3227:4828:2328:33
HKS Azymut0:527:031:451:036:561:570:551:311:331:572:160:350:10
10372Pachnik Stanisław30:410:512:494:375:367:549:2210:1411:0726:5027:5330:0030:3130:41
UKS Tukan Iwiny0:511:581:480:592:181:280:520:5315:431:032:070:310:10
11147Salwiński Jan31:180:596:368:009:1621:0222:5523:4425:1326:2028:1730:2630:5831:18
WKS Wawel0:595:371:241:1611:461:530:491:291:071:572:090:320:20
31:03
*100
12327Gałecki Jakub34:541:085:189:4712:1523:1424:3826:0727:2328:5331:3834:1334:4534:54
KS Kościelec Chrzanów1:084:104:292:2810:591:241:291:161:302:452:350:320:09
13356Wrona Wiktor46:190:4912:4414:3020:1624:1028:4629:5431:1136:4138:2341:0646:0846:19
MKS Skarmat0:4911:551:465:463:544:361:081:175:301:422:435:020:11
41:24
*81
14335Staroń Bartosz48:060:555:4514:3023:1629:1931:2032:0537:4340:2243:1047:1947:5348:06
KS Kościelec Chrzanów0:554:508:458:466:032:010:455:382:392:484:090:340:13
15297Muller Wiktor48:480:5911:3914:4715:4822:0725:2527:5830:0731:5246:0747:5948:3748:48
UMKS Kwidzyn0:5910:403:081:016:193:182:332:091:4514:151:520:380:11
16373Pulda Eryk55:271:056:109:1010:4119:1320:4824:2625:4231:5650:0154:0255:1555:27
UKS Tukan Iwiny1:055:053:001:318:321:353:381:166:1418:054:011:130:12
17316Klekotta Kamil56:591:0019:3422:4323:4430:0933:2336:0238:0039:5054:0455:5756:4856:59
UKS Borne Sulinowo1:0018:343:091:016:253:142:391:581:5014:141:530:510:11
1830Kasałka Kacper60:081:2217:5026:3335:2041:2743:2944:1649:4952:2755:1859:2259:5660:08
UKS Arkady1:2216:288:438:476:072:020:475:332:382:514:040:340:12
1996Cupryś Amadeusz60:461:2923:3625:2826:5234:1137:2740:1442:0543:5458:0860:0260:3360:46
HKS Azymut1:2922:071:521:247:193:162:471:511:4914:141:540:310:13
2016Bieniek Maksym67:401:0516:4319:0724:1231:4445:3247:2949:1052:1963:2366:5567:2867:40
UKS Arkady1:0515:382:245:057:3213:481:571:413:0911:043:320:330:12
2129Kaczocha Szymon79:371:037:409:4436:1043:4357:3759:2661:0864:1675:2578:5079:2279:37
UKS Arkady1:036:372:0426:267:3313:541:491:423:0811:093:250:320:15
 
112Zdanowicz Tomasznkl0:557:419:3210:55-----------------------------------26:4026:53
HKS Azymut0:556:461:511:2315:450:13
21:3922:1424:5126:11
*83*87*84*81
89Sztranek Jannkl0:48--------------------------------------------------60:5661:19
UKS Azymut0:4860:080:23
321Patyński Grzegorznkl1:5711:38-----25:1128:0534:0635:4137:2454:4967:0569:5471:0971:21
UKS Borne Sulinowo1:579:4113:332:546:011:351:4317:2512:162:491:150:12
9:50
*46
251Herman Jakubnkl0:557:359:1921:1424:07-----------------------------------
UKS Traper0:556:401:4411:552:53
 
 
 
M11 (20)2,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(45)4(47)5(48)6(50)7(60)8(63)9(62)10(69)11(71)12(74)13(100)Meta
 
158Kurzyp Stanisław18:542:264:096:028:3510:3711:0613:2514:1314:4115:2716:2018:0718:4418:54
MKS MOS Wrocław2:261:431:532:332:020:292:190:480:280:460:531:470:370:10
2178Porzycz Grzegorz22:473:315:009:4710:5913:1513:3716:1817:0417:3218:2719:5221:3622:3822:47
UKS Azymut 453:311:294:471:122:160:222:410:460:280:551:251:441:020:09
398Grobelny Alex23:372:033:507:008:4011:1411:5214:3515:3416:1619:5220:5022:5623:2623:37
HKS Azymut2:031:473:101:402:340:382:430:590:423:360:582:060:300:11
472Andrzejczak Maciej26:524:176:3510:0912:2414:3715:3718:4619:4920:3121:5623:3826:0226:4226:52
UKS Azymut4:172:183:342:152:131:003:091:030:421:251:422:240:400:10
5260Smyk Bartosz27:032:073:567:158:4311:1512:3116:1317:2618:0019:0823:4126:1826:5227:03
UKS Traper2:071:493:191:282:321:163:421:130:341:084:332:370:340:11
6315Jagodzki Jakub30:044:046:2010:4912:3915:0417:0020:1822:2723:0724:2926:3929:2329:5430:04
UKS Borne Sulinowo4:042:164:291:502:251:563:182:090:401:222:102:440:310:10
7280Dajewski Kacper31:432:114:367:419:5717:1419:2323:1324:2825:3927:0828:4531:0331:3131:43
BUKOS2:112:253:052:167:172:093:501:151:111:291:372:180:280:12
819Chmielarz Jakub32:533:395:1812:1814:4817:3721:0125:4226:4527:3728:3929:5032:0032:4232:53
UKS Arkady3:391:397:002:302:493:244:411:030:521:021:112:100:420:11
932Michalak Hubert36:312:145:0210:4312:2315:5717:2320:1424:2925:1426:4433:2635:3836:2036:31
UKS Arkady2:142:485:411:403:341:262:514:150:451:306:422:120:420:11
10361Ciszewski Konrad38:218:5613:1318:4820:3723:0524:5928:2430:2831:0932:3234:4237:2538:0938:21
UKS GOK Galewice8:564:175:351:492:281:543:252:040:411:232:102:430:440:12
11168Borek Zbigniew43:396:328:3321:5023:1826:1130:2834:1135:2836:0637:2339:5942:4543:2743:39
UKS Azymut 456:322:0113:171:282:534:173:431:170:381:172:362:460:420:12
12237Granek Patryk45:402:325:1512:4013:5116:2534:5938:2439:3640:3041:2742:2844:5245:2945:40
UKS Grom Sokolniki2:322:437:251:112:3418:343:251:120:540:571:012:240:370:11
13279Wrzyszcz Dominik52:002:456:5415:0918:3727:4139:2543:2044:2044:5347:3248:5751:2051:4952:00
UKS Orlik Rajbrot2:454:098:153:289:0411:443:551:000:332:391:252:230:290:11
14200Życzkowski Jakub58:123:295:2336:0938:4541:3645:0549:3951:0151:4452:5154:0657:1157:5758:12
UKS Siódemka3:291:5430:462:362:513:294:341:220:431:071:153:050:460:15
15338Mania Damian63:284:076:2927:2932:3635:3141:0347:5649:4150:4051:4553:2961:5062:3063:28
MUKS Junior4:072:2221:005:072:555:326:531:450:591:051:448:210:400:58
 
305Fitrzyk Krzysztofnkl2:484:298:3010:1012:2516:4920:2921:30-----23:4225:2227:4028:1528:25
UKS Patria2:481:414:011:402:154:243:401:012:121:402:180:350:10
13Usowski Dawidnkl4:597:5113:4216:2519:1921:3127:1828:4929:4530:41-----41:1542:1742:30
UKS Błyskawica4:592:525:512:432:542:125:471:310:560:5610:341:020:13
239Wojtyczka Konradnkl2:585:0139:2044:3947:3353:0559:3761:2862:0763:1265:2573:36-----74:28
UKS Grom Sokolniki2:582:0334:195:192:545:326:321:510:391:052:138:110:52
288Marcinkowski Mikołajnkl-------------------------68:3486:3088:1189:1691:44111:08114:53116:08116:29
BUKOS68:3417:561:411:052:2819:243:451:150:21
15Adamcio Mikołajnkl6:1114:20--------------------------------------------------43:3643:50
UKS Arkady6:118:0929:160:14
 
 
 
M12 (42)3,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(40)3(36)4(44)5(51)6(59)7(60)8(65)9(67)10(68)11(72)12(74)13(100)Meta
 
1164Rzeńca Piotr21:132:443:444:596:177:599:1710:1815:3516:2917:2819:4120:3521:0521:13
UKS Orientuś2:441:001:151:181:421:181:015:170:540:592:130:540:300:08
2131Pierzchała Michał24:105:406:388:139:4511:5213:1914:2617:1518:2819:2121:3822:5624:0224:10
UNTS5:400:581:351:322:071:271:072:491:130:532:171:181:060:08
3250Hapka Daniel26:225:537:208:4010:2513:1414:5816:1119:2220:2521:2824:2525:4626:1326:22
UKS Traper5:531:271:201:452:491:441:133:111:031:032:571:210:270:09
46Józefowicz Arkadiusz27:574:145:278:5710:3012:5214:4416:0319:4821:5423:0926:0027:1127:4627:57
UKS Błyskawica4:141:133:301:332:221:521:193:452:061:152:511:110:350:11
5244Kajzer Marcel28:003:525:227:259:3112:2415:1016:4820:0821:3522:5225:5527:1727:5128:00
PUKS Młode Orły3:521:302:032:062:532:461:383:201:271:173:031:220:340:09
65Gąsiorowski Marcin28:305:376:509:5312:2414:3416:0017:1620:5221:5522:5626:0427:3528:2128:30
UKS Błyskawica5:371:133:032:312:101:261:163:361:031:013:081:310:460:09
7254Łaszkiewicz Dominik28:335:188:2310:0911:4814:1616:1417:5221:2022:3323:4526:2527:4828:2328:33
UKS Traper5:183:051:461:392:281:581:383:281:131:122:401:230:350:10
854Jach Arkadiusz29:155:087:189:0011:1614:4916:5218:1621:4523:1324:1727:2128:3029:0629:15
MKS MOS Wrocław5:082:101:422:163:332:031:243:291:281:043:041:090:360:09
9124Kołcun Bartek29:446:029:2111:1713:0615:5117:3119:2022:4324:0425:0027:4929:0229:3329:44
UNTS6:023:191:561:492:451:401:493:231:210:562:491:130:310:11
10148Stanek Jerzy30:028:139:2012:3815:0617:1418:5220:0923:2324:3025:3128:2029:2829:5430:02
WKS Wawel8:131:073:182:282:081:381:173:141:071:012:491:080:260:08
11156Bartos Grzegorz32:007:5411:1312:5914:3416:5018:4820:1823:5726:1527:0830:0931:1231:5032:00
UKS Orientuś7:543:191:461:352:161:581:303:392:180:533:011:030:380:10
12136Baran Grzegorz32:204:315:358:239:5312:1213:5515:1724:5726:3627:2630:1831:4532:1132:20
WKS Wawel4:311:042:481:302:191:431:229:401:390:502:521:270:260:09
13336Starzykiewicz Kacper32:474:185:269:5511:4613:5216:2118:0523:1925:1726:5330:2932:0032:3732:47
KS Kościelec Chrzanów4:181:084:291:512:062:291:445:141:581:363:361:310:370:10
1476Grądzki Maciej34:356:127:319:4515:5218:2920:5522:3526:0527:2828:2932:3733:5134:2534:35
UKS Azymut6:121:192:146:072:372:261:403:301:231:014:081:140:340:10
15102Kuberski Jakub37:128:1110:4916:4318:2621:1523:0424:1927:3428:4529:3732:4634:3736:5637:12
HKS Azymut8:112:385:541:432:491:491:153:151:110:523:091:512:190:16
16334Skrobek Jonasz38:236:007:329:3511:4214:3217:1418:5322:2323:5225:1235:2337:3138:1238:23
KS Kościelec Chrzanów6:001:322:032:072:502:421:393:301:291:2010:112:080:410:11
1774Boik Maciej38:425:026:2818:0620:0622:3525:0426:3330:0431:2432:3436:3938:0038:3138:42
UKS Azymut5:021:2611:382:002:292:291:293:311:201:104:051:210:310:11
18155Rakowski Oskar38:5910:1611:3915:1517:0422:3124:5326:1030:3432:0633:2837:0238:2338:5038:59
UKS Kometa10:161:233:361:495:272:221:174:241:321:223:341:210:270:09
19150Baron Dawid40:226:087:289:3411:2614:3517:4119:5127:3829:0533:2138:0939:4340:1440:22
UKS Kometa6:081:202:061:523:093:062:107:471:274:164:481:340:310:08
20130Olszewski Krzysztof41:045:006:2912:2814:2817:1319:2020:5333:3834:4635:4338:5540:2140:5441:04
UNTS5:001:295:592:002:452:071:3312:451:080:573:121:260:330:10
21374Słoma Grzegorz42:266:489:0311:3513:2316:3219:4421:5329:3231:0635:1840:1641:4442:1742:26
UKS Tukan Iwiny6:482:152:321:483:093:122:097:391:344:124:581:280:330:09
22311Piaskowy Daniel42:595:028:5611:4314:2719:3022:4224:2829:4931:1236:3039:5841:4742:4942:59
UKS Patria5:023:542:472:445:033:121:465:211:235:183:281:491:020:10
23351Liszka Marcin46:315:126:3712:3815:2031:1333:0134:3738:0839:3140:3144:3045:4646:2046:31
UKS Azymut Dębów5:121:256:012:4215:531:481:363:311:231:003:591:160:340:11
24177Pesta Piotr47:147:2810:1413:0416:0920:3324:0526:3933:3135:1638:1944:0046:1147:0247:14
UKS Azymut 457:282:462:503:054:243:322:346:521:453:035:412:110:510:12
25201Bittner Mateusz47:4017:5219:5023:2425:2630:3933:0934:2938:4440:1641:4345:1346:4647:2647:40
WKS Grunwald17:521:583:342:025:132:301:204:151:321:273:301:330:400:14
26205Palacz Mikołaj48:446:4910:0713:2617:4922:2527:3731:0437:5539:4041:1546:1447:5548:3348:44
WKS Grunwald6:493:183:194:234:365:123:276:511:451:354:591:410:380:11
27151Kucharczyk Jakub52:284:145:297:4413:5325:5135:0137:1141:5543:3145:0950:0551:4752:1952:28
UKS Kometa4:141:152:156:0911:589:102:104:441:361:384:561:420:320:09
288Krzyminiewski Mirosław53:2119:4422:2025:4828:4731:5134:4037:0442:2644:3545:5850:4752:2853:0953:21
UKS Błyskawica19:442:363:282:593:042:492:245:222:091:234:491:410:410:12
29160Lasota Jakub55:3916:5918:4822:4025:0731:4035:2740:0744:3746:5248:1452:2554:4855:2855:39
UKS Orientuś16:591:493:522:276:333:474:404:302:151:224:112:230:400:11
30228Sobecki Jakub57:498:2712:3615:1317:3822:2524:3026:0346:5148:1051:4154:5956:4557:3957:49
LKO8:274:092:372:254:472:051:3320:481:193:313:181:460:540:10
31331Kucek Patryk59:076:429:0711:4514:1931:4239:5341:3647:4749:3851:1256:0658:2158:5659:07
KS Kościelec Chrzanów6:422:252:382:3417:238:111:436:111:511:344:542:150:350:11
32116Gawlikowski Tomasz62:5317:3718:5421:2923:2534:3845:0146:3553:0155:1956:4460:3362:0962:4162:53
UNTS17:371:172:351:5611:1310:231:346:262:181:253:491:360:320:12
339Rabęda Hubert64:4011:3113:3818:3221:4137:3640:5043:5648:5050:2253:3357:3560:4164:2764:40
UKS Błyskawica11:312:074:543:0915:553:143:064:541:323:114:023:063:460:13
3442Sobczak Eryk67:2820:1823:5926:5534:0738:1440:5443:1459:5261:1762:2965:3066:5167:1867:28
UKS Arkady20:183:412:567:124:072:402:2016:381:251:123:011:210:270:10
3512Storczyk Patryk69:5220:3124:5327:0329:0734:1636:3837:5858:4460:0263:3266:5368:4169:4169:52
UKS Błyskawica20:314:222:102:045:092:221:2020:461:183:303:211:481:000:11
36360Fras Maciej83:5840:5843:5647:3152:0156:3661:5065:2172:0874:1075:5780:4282:3983:2583:58
UKS GOK Galewice40:582:583:354:304:355:143:316:472:021:474:451:570:460:33
37110Wawrzyniak Eryk87:5638:2542:4045:2847:5552:4754:3256:0276:5378:0681:2985:0186:5787:4487:56
LKO38:254:152:482:274:521:451:3020:511:133:233:321:560:470:12
38269Czerniak Wojciech90:4837:0942:3845:3049:5755:5158:4160:3870:3472:2682:2687:5389:3890:3790:48
UMKS ORKAN37:095:292:524:275:542:501:579:561:5210:005:271:450:590:11
39359Standziak Maciej97:0454:3757:4761:2465:4670:2775:3179:0085:5387:4489:3594:1095:4996:5197:04
UKS GOK Galewice54:373:103:374:224:415:043:296:531:511:514:351:391:020:13
40231Stróżycki Maksymilian112:4516:4131:2544:3274:3484:0188:4692:0199:26103:48105:34110:20112:00112:33112:45
LKO16:4114:4413:0730:029:274:453:157:254:221:464:461:400:330:12
 
384Kocik Mateusznkl------------------------------------------------------------62:1562:30
UKS Azymut 4562:150:15
206Wilk Jannkl-----26:59-----34:52----------------------------------------66:1766:33
WKS Grunwald26:597:5331:250:16
1:15
*32
 
 
 
M13 (36)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(41)3(42)4(43)5(52)6(51)7(36)8(35)9(64)10(67)11(70)12(72)13(74)14(100)
Meta
 
181Kalisiak Dawid37:573:466:218:2010:2912:2915:0219:1220:4328:4431:3634:2736:1937:2137:49
UKS Azymut3:462:351:592:092:002:334:101:318:012:522:511:521:020:28
37:57
0:08
253Czapliński Jakub38:464:478:2210:2512:4114:4916:5421:1122:3730:2433:2235:2136:5338:0938:38
MKS MOS Wrocław4:473:352:032:162:082:054:171:267:472:581:591:321:160:29
38:46
0:08
3347Huba Karol40:253:4911:3013:3415:5019:5821:5625:1226:1031:5734:2336:3338:3639:4640:15
UKS Azymut Dębów3:497:412:042:164:081:583:160:585:472:262:102:031:100:29
40:25
0:10
4282Jankowiak Adam42:075:268:3410:5513:1315:3317:4521:4022:5331:3534:2538:4039:4841:2741:57
BUKOS5:263:082:212:182:202:123:551:138:422:504:151:081:390:30
42:07
0:10
565Strugała Marcin42:504:089:3213:5516:1618:3020:5125:0726:3934:2637:2039:2740:5842:1342:40
MKS MOS Wrocław4:085:244:232:212:142:214:161:327:472:542:071:311:150:27
42:50
0:10
648Aftowicz Dawid42:564:048:2710:2712:3314:5216:5119:5020:4833:0434:5739:5841:1042:1642:46
MKS MOS Wrocław4:044:232:002:062:191:592:590:5812:161:535:011:121:060:30
42:56
0:10
726Garstka Kamil43:475:569:4312:1014:5517:1419:4024:1526:3434:3838:3240:3841:4743:0443:36
UKS Arkady5:563:472:272:452:192:264:352:198:043:542:061:091:170:32
43:47
0:11
855Krawczyński Mikołaj44:415:288:3211:1713:5918:0319:5623:1824:1431:1038:3941:4442:5644:0244:32
MKS MOS Wrocław5:283:042:452:424:041:533:220:566:567:293:051:121:060:30
44:41
0:09
964Rosłaniec Mateusz45:465:118:3812:1514:5317:1119:1822:5324:1636:1340:2842:3443:4144:5545:32
MKS MOS Wrocław5:113:273:372:382:182:073:351:2311:574:152:061:071:140:37
45:46
0:14
10162Pietek Jakub45:485:4610:1013:0515:5718:5221:4125:5427:0234:3740:3942:3343:4044:5945:38
UKS Orientuś5:464:242:552:522:552:494:131:087:356:021:541:071:190:39
45:48
0:10
1149Aftowicz Grzegorz46:483:068:2310:4412:3814:3716:3519:5520:4737:0238:5143:5645:0746:1146:39
MKS MOS Wrocław3:065:172:211:541:591:583:200:5216:151:495:051:111:040:28
46:48
0:09
12196Zamojski Rafał46:514:278:2410:3713:2517:1519:4125:2126:1333:2140:5243:4745:0146:1346:41
UKS Siódemka4:273:572:132:483:502:265:400:527:087:312:551:141:120:28
46:51
0:10
13165Ubfal Maciej46:585:349:0411:4014:1716:2318:4923:0825:0038:5341:4843:2944:4146:1646:49
UKS Orientuś5:343:302:362:372:062:264:191:5213:532:551:411:121:350:33
46:58
0:09
1459Ledniowski Filip47:194:298:5512:1315:0517:2519:5324:4426:4835:5239:5242:5244:5146:3347:09
MKS MOS Wrocław4:294:263:182:522:202:284:512:049:044:003:001:591:420:36
47:19
0:10
15189Kuźba Jakub48:414:447:5510:3414:5918:0121:2724:5126:2037:2042:3444:3646:0247:5148:30
UKS Siódemka4:443:112:394:253:023:263:241:2911:005:142:021:261:490:39
48:41
0:11
16194Ogdowski Bartłomiej48:454:3011:0513:3816:1518:2020:4625:0526:5640:5043:4545:2646:3448:0848:35
UKS Siódemka4:306:352:332:372:052:264:191:5113:542:551:411:081:340:27
48:45
0:10
17242Choroś Tomasz49:274:049:2312:4415:0621:3023:3026:2528:0340:4243:5046:1247:2748:4149:17
PUKS Młode Orły4:045:193:212:226:242:002:551:3812:393:082:221:151:140:36
49:27
0:10
18240Musiała Hubert49:477:1911:1913:5517:5020:3323:3828:3229:4440:0543:0645:4847:2848:5949:36
UKS Grom Sokolniki7:194:002:363:552:433:054:541:1210:213:012:421:401:310:37
49:47
0:11
1986Płóciennik Konrad49:535:2411:3614:5818:1020:4323:0429:4431:4841:1144:3146:1347:4449:1049:44
UKS Azymut5:246:123:223:122:332:216:402:049:233:201:421:311:260:34
49:53
0:09
20302Dudek Jakub50:224:177:3113:0015:4619:0421:5127:0528:2635:4043:1745:5347:2849:2750:11
UKS Patria4:173:145:292:463:182:475:141:217:147:372:361:351:590:44
50:22
0:11
21306Golonka Krzysztof51:336:2611:1614:4217:1023:2525:3228:4330:0142:4345:4248:1849:2550:4551:23
UKS Patria6:264:503:262:286:152:073:111:1812:422:592:361:071:200:38
51:33
0:10
22142Krzysztyński Michał52:2015:1619:3421:5123:5326:2328:3633:3136:2743:4147:1049:0550:3951:4152:11
WKS Wawel15:164:182:172:022:302:134:552:567:143:291:551:341:020:30
52:20
0:09
23134Strzelecki Michał53:197:3811:2816:5619:3923:0225:4630:5832:2039:3147:0950:0551:1552:3153:06
UNTS7:383:505:282:433:232:445:121:227:117:382:561:101:160:35
53:19
0:13
24197Żurek Grzegorz53:528:0713:2016:3819:1325:2927:3630:5332:0642:4348:4350:3951:4553:0353:41
UKS Siódemka8:075:133:182:356:162:073:171:1310:376:001:561:061:180:38
53:52
0:11
2560Madej Adam59:1616:2821:0224:0926:5829:2431:5436:4338:4447:5051:5654:5456:4658:1959:04
MKS MOS Wrocław16:284:343:072:492:262:304:492:019:064:062:581:521:330:45
59:16
0:12
26339Mania Patryk59:484:5810:2512:3516:1923:2925:5831:3032:3647:0753:2256:4658:0359:0959:37
MUKS Junior4:585:272:103:447:102:295:321:0614:316:153:241:171:060:28
59:48
0:11
27129Nitsch Tomasz (Jr.)62:313:4414:4317:3119:5033:5036:1039:5341:1952:3256:1558:1859:4761:4962:21
UNTS3:4410:592:482:1914:002:203:431:2611:133:432:031:292:020:32
62:31
0:10
2892Antkowiak Dawid67:1917:1522:3926:3829:4732:1936:0543:1444:5159:0562:0063:3865:0166:3567:10
HKS Azymut17:155:243:593:092:323:467:091:3714:142:551:381:231:340:35
67:19
0:09
29320Niewierowski Szymon67:246:0510:4514:1118:0130:5733:5039:0040:2756:2758:5464:0165:1766:3767:13
UKS Borne Sulinowo6:054:403:263:5012:562:535:101:2716:002:275:071:161:200:36
67:24
0:11
30236Chmielecki Aleksander72:0216:5622:1724:3728:1635:2737:5043:2944:3859:0065:1968:4470:0071:2071:52
UKS Grom Sokolniki16:565:212:203:397:112:235:391:0914:226:193:251:161:200:32
72:02
0:10
31204Nowak Kamil81:1710:0814:1319:1038:2941:2344:1150:2251:5367:0370:5876:5678:5280:2881:06
WKS Grunwald10:084:054:5719:192:542:486:111:3115:103:555:581:561:360:38
81:17
0:11
3291Zając Dawid92:1010:1017:3221:3628:5243:2947:5859:4762:1879:1486:3388:4589:5791:2992:00
UKS Azymut10:107:224:047:1614:374:2911:492:3116:567:192:121:121:320:31
92:10
0:10
331Aftyka Łukasz96:2735:1640:0844:2748:4352:1956:0762:5264:4782:4688:0191:5493:4595:4096:16
UKS Błyskawica35:164:524:194:163:363:486:451:5517:595:153:531:511:550:36
96:27
0:11
34314Duliniec Daniel100:2639:1444:0248:4252:4056:1560:1066:5568:4486:5091:5595:5097:3999:35100:15
UKS Borne Sulinowo39:144:484:403:583:353:556:451:4918:065:053:551:491:560:40
100:26
0:11
35202Gawlik Mikołaj118:0338:3744:4850:4055:1860:2764:2377:5879:5894:12110:25113:12114:59116:56117:53
WKS Grunwald38:376:115:524:385:093:5613:352:0014:1416:132:471:471:570:57
118:03
0:10
 
203Hildebrand Hubertnkl-----22:0028:0130:1434:0436:0941:3242:4757:1263:2466:4268:0469:2669:55
WKS Grunwald22:006:012:133:502:055:231:1514:256:123:181:221:220:29
70:0614:4017:52
0:11*37*38
 
 
 
M14 (21)4,7 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(40)3(41)4(42)5(52)6(54)7(56)8(57)9(53)10(64)11(65)12(67)13(70)14(72)
15(100)Meta
 
197Cupryś Gracjan36:432:474:089:4511:3915:4518:0620:4022:4424:3729:2831:4632:4034:0535:00
HKS Azymut2:471:215:371:544:062:212:342:041:534:512:180:541:250:55
36:3536:43
1:350:08
2310Kuca Kacper38:422:283:526:047:4211:0113:3916:0622:2726:1831:2133:3634:2836:0537:09
UKS Patria2:281:242:121:383:192:382:276:213:515:032:150:521:371:04
38:3338:42
1:240:09
3284Klimkowski Piotr40:032:484:237:229:3313:5917:0819:4323:1426:2431:4034:1635:2037:1038:12
BUKOS2:481:352:592:114:263:092:353:313:105:162:361:041:501:02
39:5240:03
1:400:11
4325Dzierwa Jerzy42:453:447:0310:0011:3815:0317:4320:1026:3230:2335:2437:4138:3340:0841:13
KS Kościelec Chrzanów3:443:192:571:383:252:402:276:223:515:012:170:521:351:05
42:3542:45
1:220:10
535Niezgódka Piotr43:423:265:137:389:5315:4720:1823:2325:3228:3334:5837:3738:4140:2541:38
UKS Arkady3:261:472:252:155:544:313:052:093:016:252:391:041:441:13
43:3243:42
1:540:10
682Kisielewicz Jakub43:533:054:399:5712:2717:0720:0323:3626:2628:4835:2037:4638:4540:3341:53
UKS Azymut3:051:345:182:304:402:563:332:502:226:322:260:591:481:20
43:4243:53
1:490:11
7348Kruk Michał45:243:134:337:4311:5316:1519:1922:2725:1228:1736:3138:4439:4542:4643:40
UKS Azymut Dębów3:131:203:104:104:223:043:082:453:058:142:131:013:010:54
45:1545:24
1:350:09
8272Tadejewski Mateusz47:313:375:419:0314:2719:4424:1527:2029:2932:2938:4841:3142:3644:1645:31
UMKS ORKAN3:372:043:225:245:174:313:052:093:006:192:431:051:401:15
47:2047:31
1:490:11
9271Michałowski Jakub48:534:055:489:2111:5718:4122:5726:5231:0634:1340:2643:5044:4346:0947:09
UMKS ORKAN4:051:433:332:366:444:163:554:143:076:133:240:531:261:00
48:4448:53
1:350:09
10292Smektała Marcin49:353:315:398:2111:0815:4819:1425:0927:1432:2739:5242:4143:5346:1247:23
BUKOS3:312:082:422:474:403:265:552:055:137:252:491:122:191:11
49:2549:35
2:020:10
11214Janowski Bartłomiej49:393:175:267:319:3113:5120:2624:0827:2733:2939:5143:1944:2546:1747:31
KS Spójnia3:172:092:052:004:206:353:423:196:026:223:281:061:521:14
49:2849:39
1:570:11
1285Morawski Jakub53:063:315:0914:1116:2322:2925:1928:4131:1136:3643:1246:4447:4150:0151:10
UKS Azymut3:311:389:022:126:062:503:222:305:256:363:320:572:201:09
52:5653:06
1:460:10
13235Chmielecki Adam53:403:195:0812:3915:0219:4023:2226:3928:4236:2543:5046:4347:5851:0151:58
UKS Grom Sokolniki3:191:497:312:234:383:423:172:037:437:252:531:153:030:57
53:3153:40
1:330:09
14286Krawczyk Dariusz55:113:225:2410:3314:0219:5623:4327:4230:1834:1944:0347:4649:0351:3553:04
BUKOS3:222:025:093:295:543:473:592:364:019:443:431:172:321:29
55:0155:11
1:570:10
15326Filipek Kamil55:534:356:3010:3112:5018:3524:3028:1331:3837:5446:2749:3350:4352:3053:48
KS Kościelec Chrzanów4:351:554:012:195:455:553:433:256:168:333:061:101:471:18
55:4255:53
1:540:11
1657Krudowski Błażej58:353:485:5411:5615:3519:3023:1226:4433:2841:4347:5950:4352:5255:0856:35
MKS MOS Wrocław3:482:066:023:393:553:423:326:448:156:162:442:092:161:27
58:2358:35
1:480:12
17191Melzer Szymon60:014:035:548:1811:3620:2325:4728:0838:4642:2349:4352:3254:3556:4257:55
UKS Siódemka4:031:512:243:188:475:242:2110:383:377:202:492:032:071:13
59:5160:01
1:560:10
18161Mordaka Filip61:485:487:3310:1413:5524:3628:2332:5435:3245:3151:5055:2156:2758:1159:28
UKS Orientuś5:481:452:413:4110:413:474:312:389:596:193:311:061:441:17
61:3961:48
2:110:09
1979Jaksa Mateusz83:015:017:5712:5617:3225:1736:1643:5148:1057:4067:0271:0373:4678:3280:19
UKS Azymut5:012:564:594:367:4510:597:354:199:309:224:012:434:461:47
82:5083:01
2:310:11
20342Małecki Adrian83:069:2711:2215:3218:0825:0130:5748:0852:3858:4168:1771:5874:1478:2179:35
MUKS Junior9:271:554:102:366:535:5617:114:306:039:363:412:164:071:14
82:5383:06
3:180:13
 
304Fitrzyk Kamilnkl-----14:3723:1926:0132:0638:4943:4246:2949:2358:3763:3165:4268:5170:30
UKS Patria14:378:422:426:056:434:532:472:549:144:542:113:091:39
73:1273:244:08
2:420:12*37
 
 
 
Open (25)4,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(39)3(41)4(42)5(52)6(54)7(56)8(57)9(53)10(51)11(64)12(65)13(67)14(70)
15(72)16(100)Meta
 
1175Nowak Jacek28:221:373:085:116:479:3413:0915:1716:3818:1220:0922:2824:1725:0526:14
UKS Azymut 451:371:312:031:362:473:352:081:211:341:572:191:490:481:09
26:5928:1328:22
0:451:140:09
2387Porzycz Janusz29:371:473:476:217:5711:0013:1415:2816:5418:4020:4823:1924:5925:5727:12
UKS Siódemka1:472:002:341:363:032:142:141:261:462:082:311:400:581:15
27:5729:2829:37
0:451:310:09
3393Plesiński Mariusz30:341:523:506:047:3210:4712:5515:0117:3519:1921:3624:0025:4926:4528:07
Artemis Wrocław1:521:582:141:283:152:082:062:341:442:172:241:490:561:22
28:5930:2430:34
0:521:250:10
4381Sawościanik Adam31:011:593:547:088:4511:5013:5216:1318:0719:4822:1024:5326:2627:2128:38
UKS Traper1:591:553:141:373:052:022:211:541:412:222:431:330:551:17
29:3130:5131:01
0:531:200:10
5380Maciejewska Angelika32:011:524:337:169:1912:3614:5917:3319:0120:5123:0025:3827:1728:1329:32
UKS Traper1:522:412:432:033:172:232:341:281:502:092:381:390:561:19
30:2431:5232:01
0:521:280:09
6375Pachnik Dariusz32:582:314:197:589:2912:4815:0617:4219:1821:1123:2626:1928:0128:5830:26
UKS Tukan Iwiny2:311:483:391:313:192:182:361:361:532:152:531:420:571:28
31:2732:4932:58
1:011:220:09
7122Górnicka-Antonowicz Anna33:572:174:377:349:0812:3515:0117:4619:2921:4224:0926:5528:4829:4431:12
UNTS2:172:202:571:343:272:262:451:432:132:272:461:530:561:28
32:1033:4733:57
0:581:370:10
8369Sędłak Krystian36:362:214:2010:0212:0915:3517:5320:2322:0523:5826:4929:4731:2832:2633:53
KS OK!Sport Warszawa2:211:595:422:073:262:182:301:421:532:512:581:410:581:27
34:5136:2136:36
0:581:300:15
9276Rumiak R36:532:044:206:508:3012:1414:4917:2419:1921:3124:0628:4231:1332:1433:52
Rumia2:042:162:301:403:442:352:351:552:122:354:362:311:011:38
34:5936:4236:53
1:071:430:11
10382Sawościanik Jakub36:592:074:2110:2412:1215:4818:2121:0022:3124:1726:3130:1232:0132:5234:22
UKS Traper2:072:146:031:483:362:332:391:311:462:143:411:490:511:30
35:3036:5036:59
1:081:200:09
11217Etterle-Biederman Lilianna37:302:304:357:5710:0013:3817:1120:1522:0624:1026:4029:3331:4532:5234:38
WKS Wawel2:302:053:222:033:383:333:041:512:042:302:532:121:071:46
35:4037:2037:30
1:021:400:10
12219Waszczuk Aleksandra37:502:125:008:2810:3814:2917:2020:1522:1524:5027:1130:3732:4233:4135:09
UKS Traper2:122:483:282:103:512:512:552:002:352:213:262:050:591:28
36:0637:4137:50
0:571:350:09
1387Siess Małgorzata37:533:135:478:5110:5614:3917:2820:1622:1124:4427:2430:2832:2633:3235:08
UKS Azymut3:132:343:042:053:432:492:481:552:332:403:041:581:061:36
36:0437:4437:53
0:561:400:09
14212Muller Tomasz39:342:396:109:3611:1715:1018:2321:3124:1926:2229:0832:1434:2135:2036:51
UMKS Kwidzyn2:393:313:261:413:533:133:082:482:032:463:062:070:591:31
37:4739:2239:34
0:561:350:12
15354Kluska Rafał42:032:355:288:4811:0715:1418:3922:3125:0427:5530:3133:4636:0537:1538:59
MKS Skarmat2:352:533:202:194:073:253:522:332:512:363:152:191:101:44
40:0741:5442:03
1:081:470:09
1673Biniecka Małgorzata45:162:525:308:4611:0715:3618:4422:1924:5927:3130:4735:0537:4038:5241:44
UKS Azymut2:522:383:162:214:293:083:352:402:323:164:182:351:122:52
42:5445:0545:16
1:102:110:11
17366Wasilewski Stanisław45:385:268:0613:4515:5019:3822:2125:1428:3630:5333:4036:4639:1340:3442:34
UKS Saper5:262:405:392:053:482:432:533:222:172:473:062:271:212:00
43:5445:2745:38
1:201:330:11
18220Pomian Sandra45:454:357:0010:2412:1116:5920:5724:2126:5329:4532:3536:4539:1840:2742:12
UKS Traper4:352:253:241:474:483:583:242:322:522:504:102:331:091:45
43:3845:3145:45
1:261:530:14
19355Kluska Wojciech52:217:189:5112:3914:3018:5821:5825:0427:5430:1533:0540:0344:0946:3148:31
MKS Skarmat7:182:332:481:514:283:003:062:502:212:506:584:062:222:00
50:0652:0552:21
1:351:590:16
20120Gąsiennica-Samek Andrzej53:4311:2214:2618:0920:5325:4030:2333:1835:2438:5442:3045:4247:4448:4250:42
UNTS11:223:043:432:444:474:432:552:063:303:363:122:020:582:00
51:4753:3253:43
1:051:450:11
21216Janowski Piotr64:002:596:4711:4415:1221:3326:2431:4535:3740:0144:2549:4254:5456:4559:43
KS Spójnia2:593:484:573:286:214:515:213:524:244:245:175:121:512:58
61:3763:4564:00
1:542:080:15
22232Szymoniak Tomasz64:033:337:0010:3813:5820:3825:0429:2133:2339:0943:0349:2052:5356:0659:20
LKO3:333:273:383:206:404:264:174:025:463:546:173:333:133:14
61:4763:5364:03
2:272:060:10
23270Michałowska Agata65:554:478:5812:5016:3822:4230:3136:2940:3443:5648:2555:0258:3260:0662:06
UMKS ORKAN4:474:113:523:486:047:495:584:053:224:296:373:301:342:00
63:3565:4465:55
1:292:090:11
24222Dajewska Katarzyna70:024:0213:0316:5120:0426:3931:1035:1939:2145:0348:5955:2158:5260:1566:41
LKO4:029:013:483:136:354:314:094:025:423:566:223:311:236:26
67:4469:5170:02
1:032:070:11
 
179Porzycz Zbigniewnkl4:24-----10:0811:5415:0218:3621:4623:5826:2030:45--------------------
UKS Azymut 454:245:441:463:083:343:102:122:224:25
-----39:4640:005:59
9:010:14*38
 
 
 
M10R (5)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(82)2(83)3(87)4(84)5(81)6(100)Meta
 
1388Steciński Szymon11:412:364:295:149:0010:4311:2711:41
Rumia2:361:530:453:461:430:440:14
228Kaczocha Mikołaj13:033:376:147:059:5311:5012:4813:03
UKS Arkady3:372:370:512:481:570:580:15
3264Herman Adam16:515:287:519:5913:2315:4216:2816:51
UKS Traper5:282:232:083:242:190:460:23
4224Łukaszyk Maksymilian17:404:457:338:4613:3416:3017:2117:40
LKO4:452:481:134:482:560:510:19
514Adamcio Joachim20:255:148:189:5915:3119:2120:1020:25
UKS Arkady5:143:041:415:323:500:490:15
 
 
 
K10R (6)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(82)2(83)3(87)4(84)5(81)6(100)Meta
 
1386Porzycz Małgorzata16:443:557:078:3312:4615:4516:2416:44
UKS Siódemka3:553:121:264:132:590:390:20
220Chmielarz Sandra17:566:139:3811:0514:3416:4417:4217:56
UKS Arkady6:133:251:273:292:100:580:14
3285Kozica Zofia18:086:039:5411:2814:0916:3717:4518:08
BUKOS6:033:511:342:412:281:080:23
470Wysocka Michalina30:3110:0315:5117:5024:2927:4629:2130:31
MKS MOS Wrocław10:035:481:596:393:171:351:10
566Szczygieł Hanna32:458:4915:1618:2527:3231:1532:1232:45
MKS MOS Wrocław8:496:273:099:073:430:570:33
622Cieluch Patrycja59:4531:5249:5051:3356:0158:4559:2859:45
UKS Arkady31:5217:581:434:282:440:430:17
 
 
 
Człopa (4)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(82)2(83)3(87)4(84)5(81)6(100)Meta
 
1392Wyrembek Patryk11:063:025:356:288:5210:2810:5211:06
Człopa3:022:330:532:241:360:240:14
2389Nieradka Dominik16:112:444:436:478:4710:0410:5811:11
Człopa2:441:592:042:001:170:540:13
3391Wyrembek Damian17:444:216:0711:5414:1616:5817:2917:44
Człopa4:211:465:472:222:420:310:15
4390Balcerkiewicz Laura19:279:1511:0913:4416:1018:2419:0719:27
Człopa9:151:542:352:262:140:430:20