XX Mistrzostwa Pomorza i KujawN 2013-10-27 21:43
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
M10 (11)3,1 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1100Jakub HermanUKS Traper Złocieniec13:130:00
231Oskar Sowa03UKS Błyskawica13:14+0:01
320Grzegorz Patyński03UKS Borne Sulinowo15:18+2:05
4127Wiktor Műller04UMKS Kwidzyn17:22+4:09
522Kamil Klekotta04UKS Borne Sulinowo18:37+5:24
6101Łukasz PrzeszłowskiUKS Traper Złocieniec26:21+13:08
732Michał Piekarski03UKS Błyskawica29:36+16:23
8103Dawid KuszmarUKS Traper Złocieniec32:11+18:58
953Jakub Chwaliński03UKS Błyskawica32:24+19:11
1021Mateusz Łuszczak04UKS Borne Sulinowo33:31+20:18
1154Łukasz Gadek04UKS Błyskawica111:07+97:54
 
 
 
M12 (14)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
135Marcin Gąsiorowski01UKS Błyskawica16:420:00
2106Dominik ŁaszkiewiczUKS Traper Złocieniec17:50+1:08
337Arkadiusz Józefowicz01UKS Błyskawica19:12+2:30
4104Bartosz SmykUKS Traper Złocieniec19:44+3:02
533Mateusz Kuzia02UKS Błyskawica20:50+4:08
6132Dariusz Koliński01UMKS Kwidzyn21:59+5:17
734Patryk Storczyk01UKS Błyskawica22:20+5:38
843Bartosz Felskowski01UKS Błyskawica24:46+8:04
9105Michał GaikUKS Traper Złocieniec25:31+8:49
1052Dawid Usowski02UKS Błyskawica28:05+11:23
1119Jakub Jagodzki01UKS Borne Sulinowo31:08+14:26
1218Bartosz Kniaź02UKS Borne Sulinowo31:55+15:13
1239Hubert Rabęda01UKS Błyskawica31:55+15:13
14134Kacper Jaśkiewicz02UMKS Kwidzyn35:30+18:48
 
 
 
M14 (9)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
140Łukasz Aftyka00UKS Błyskawica50:150:00
241Cezary Kędziak99UKS Błyskawica52:43+2:28
3135Mikołaj Jaśkiewicz00UMKS Kwidzyn56:57+6:42
4222Daniel DuliniecUKS Borne Sulinowo60:22+10:07
5119Maksymilian OrlikowskiWKS Chojnice65:22+15:07
 
155Miłosz KatryczUKS Lider Świerczynankl
136Dawid Góralski00UMKS Kwidzynnkl
154Patryk MichalakUKS Lider Świerczynankl
153Mieszko KrzewickiUKS Lider Świerczynankl
 
 
 
M16 (5)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1107Jakub SawościanikUKS Traper Złocieniec50:430:00
242Mateusz Aftyka97UKS Błyskawica83:19+32:36
316Damian Bartnik97UKS Borne Sulinowo92:32+41:49
4108Bartłomiej DolakUKS Traper Złocieniec122:32+71:49
 
17Jakub Kęsy98UKS Borne Sulinowonkl
 
 
 
M18 (4)8,4 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1109Adam SawościanikUKS Traper Złocieniec55:120:00
215Damian Lewita95UKS Borne Sulinowo73:24+18:12
 
137Wojciech Siedlecki96UMKS Kwidzynnkl
130Jakub Kazimierski96UMKS Kwidzynnkl
 
 
 
M20/21 (12)9,1 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1150Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław67:200:00
270Łukasz Jakielaszek81Indywidualnie70:45+3:25
363Kamil Guzal87UKS Błyskawica74:35+7:15
43Sławomir Kobierowski817 BOW Słupsk76:52+9:32
5131Mariusz Torchała93UMKS Kwidzyn89:14+21:54
660Robert Adamski86UKS Błyskawica103:34+36:14
74Mateusz Masłowski867 BOW Słupsk104:37+37:17
810Jacek Płonka67MKS SKARMAT Toruń117:40+50:20
962Piotr Graczykowski82UKS Błyskawica121:42+54:22
 
50Adrian SzczechowskiUKS Błyskawicankl
64Konrad Trocki85UKS Błyskawicankl
61Tomasz Chabowski81UKS Błyskawicankl
 
 
 
M35/40 (10)8,4 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1147Szczepan FiedorowiczIndywidualnie58:500:00
21Jacek Wąsicki737 BOW Słupsk67:31+8:41
369Andrzej SadzikowskiKOS GRYF SZczecin75:29+16:39
459Sławomir Krzyminiewski73UKS Błyskawica84:42+25:52
557Paweł Pomagalski72UKS Błyskawica92:45+33:55
6139Tomasz Stryjak731Brygada Logistyczna94:41+35:51
758Damian Chałupczak78UKS Błyskawica106:18+47:28
856Jarosław Janas72UKS Błyskawica115:14+56:24
914Dariusz Kęsy73UKS Borne Sulinowo119:28+60:38
10138Maciej Jaśkiewicz75UMKS Kwidzyn153:03+94:13
 
 
 
M45/50 (7)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1124Jarosław BartczakMKS Orkan Ostróda50:400:00
2110Jan MaculUKS Traper Złocieniec60:46+10:06
3125Tomasz Műller68UMKS Kwidzyn65:25+14:45
471Zbigniew Klawczyński62Indywidualnie69:17+18:37
511Wojciech Kluska68MKS SKARMAT Toruń76:56+26:16
612Tomasz Koczko67MKS SKARMAT Toruń79:43+29:03
 
146Mirosław SzuflickiIndywidualnienkl
 
 
 
M55 (3)5,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1123Romuald MiszewskiUKS Azymut 45 Gdynia49:450:00
2152Bogdan Lewoń55MKS Orkan Ostróda67:49+18:04
355Zdzisław Dominiak54UKS Błyskawica80:47+31:02
 
 
 
M60 (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
172Ryszard Jakielaszek49Indywidualnie50:220:00
273Bogdan ŚwierczyńskiModrzew Skwierzyna55:52+5:30
3122Tomasz OwczarskiWKS Chojnice67:20+16:58
 
 
 
M65 (3)4,8 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
174Władysław KrólikowskiModrzew Skwierzyna58:140:00
2151Henryk Woźniak48MKS Orkan Ostróda59:15+1:01
 
75Henryk SkwirowskiModrzew Skwierzynankl
 
 
 
K10 (17)3,1 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
178Zuzanna GradekUKS Traper Złocieniec13:160:00
277Zuzanna KmiećUKS Traper Złocieniec16:20+3:04
327Amelia Leśniewicz03UKS Borne Sulinowo17:24+4:08
485Weronika SobańskaUKS Traper Złocieniec19:21+6:05
5126Iga Műller05UMKS Kwidzyn20:39+7:23
644Zuzanna Cebula04UKS Błyskawica21:21+8:05
787Martyna GuzikUKS Traper Złocieniec25:52+12:36
867Adrianna Marciniak04UKS Błyskawica27:40+14:24
966Wiktoria Rabęda04UKS Błyskawica27:42+14:26
1079Jagoda SpringerUKS Traper Złocieniec28:34+15:18
1168Weronika Prężyna03UKS Błyskawica29:41+16:25
1284Wiktoria PuchalskaUKS Traper Złocieniec30:08+16:52
1326Zofia Sętkowska04UKS Borne Sulinowo30:44+17:28
1486Emilia DąbrowskaUKS Traper Złocieniec31:06+17:50
1580Aneta UrbanUKS Traper Złocieniec32:39+19:23
1681Weronika OlejnikUKS Traper Złocieniec39:15+25:59
1745Julia Paszkiewicz04UKS Błyskawica42:32+29:16
 
 
 
KM10R (9)3,1 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1111Kajetan KuszmarUKS Traper Złocieniec16:170:00
2112Marcel SpringerUKS Traper Złocieniec17:13+0:56
330Hanna Sętkowska07UKS Borne Sulinowo18:49+2:32
4114Adam HermanUKS Traper Złocieniec19:17+3:00
5113Mateusz GradekUKS Traper Złocieniec19:48+3:31
629Oliwia Jagodzka10UKS Borne Sulinowo20:56+4:39
77Szewczyk Nadia06MKS SKARMAT Toruń25:00+8:43
8116Waldemar WłodarczykUKS Traper Złocieniec29:15+12:58
9115Szymon DąbrowskiUKS Traper Złocieniec38:40+22:23
 
 
 
K12 (9)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
189Małgorzata JaroszUKS Traper Złocieniec18:350:00
2128Natalia Szuba01UMKS Kwidzyn18:45+0:10
3129Natalia Deyna01UMKS Kwidzyn20:01+1:26
446Weronika Długołęcka01UKS Błyskawica25:02+6:27
525Paulina Serwatka01UKS Borne Sulinowo25:46+7:11
6133Natalia Pudlis02UMKS Kwidzyn25:47+7:12
790Daria ZaczkowskaUKS Traper Złocieniec33:40+15:05
824Małgorzata Wolanin02UKS Borne Sulinowo42:03+23:28
9223Małgorzata SłomkaUKS Lider Świerczyna53:54+35:19
 
 
 
K14 (8)3,4 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
195Michalina MaikUKS Traper Złocieniec39:440:00
293Patrycja ChrubczyńskaUKS Traper Złocieniec47:50+8:06
391Katarzyna SobczakUKS Traper Złocieniec48:19+8:35
492Julia WójcikUKS Traper Złocieniec53:09+13:25
548Marta Kędziak00UKS Błyskawica57:13+17:29
647Kornelia Libner00UKS Błyskawica57:29+17:45
749Daria Długołęcka00UKS Błyskawica65:08+25:24
 
156Weronika ZalewskaUKS Lider Świerczynankl
 
 
 
K16 (2)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
196Sandra PomianUKS Traper Złocieniec59:410:00
 
51Karolina Józefowicz98UKS Błyskawicankl
 
 
 
K18 (1)6,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
197Martyna MaculUKS Traper Złocieniec54:000:00
 
 
 
K20/21 (2)7,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
198Aleksandra WaszczukUKS Traper Złocieniec64:250:00
2148Anna BazanIndywidualnie86:33+22:08
 
 
 
k35+ (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
199Iwona SawościanikUKS Traper Złocieniec79:070:00
28Joanna Szewczyk78MKS SKARMAT Toruń82:50+3:43
 
23Anita Jabłońska74UKS Borne Sulinowonkl
 
 
 
OPEN (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1142Klaudia StolarczykUKS Traper Złocieniec51:290:00
2144Aldona PalińskaUKS Traper Złocieniec53:32+2:03
3143Paulina LimanowskaUKS Traper Złocieniec61:22+9:53
413Banaszewska JoannaMKS SKARMAT Toruń63:54+12:25
528Anna Patyńska73UKS Borne Sulinowo92:10+40:41