Cała Polska Biega z Mapąwt. 2017-05-23 23:07
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1SP Korytowo (23)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Anita Szymanowska041394436trasa D8060:00
22Katarzyna Mańka041394418trasa D8077:00
33Magdalena Majcher041394417trasa D8040:00
44Oliwia Kurlit041394491trasa D8012:00
55Bartosz Wszędybył041394402trasa D8025:00
66Krystian Kroczyński041394413trasa D8035:00
77Natalia Mańka051394437trasa D804:00
88Miłosz Kiciński051394499trasa D8018:00
99Tomasz Sobierajski051394416trasa D8027:00
1010Bartosz Dziewulski051394406trasa D8033:00
1111Sandra Konopelska061394451trasa D8010:00
1212Luiza Bieganowska061394410trasa D8062:00
1313Marek Dam071394485trasa D8022:00
1414Bartosz Sól061394429trasa D806:00
1515Marcin Wszędybył061394481trasa D802:00
1616Martyna Rutkowska071394471trasa E289:00
1717Filip Kołczykiewicz081394439trasa E285:00
1818Julia Kilewska081394462trasa E2824:00
1919Marek Meissner081394427trasa E283:00
2020Marcel Kowalik081394466trasa E2826:00
2121Anna Bieganowska091394434trasa E281:00
2222Julia Żabicka091394493trasa E2811:00
2323Krzysztof Sobierajski101394408trasa E287:00
 
 
2SP Zamęcin (19)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
124Maja Andryszak091394473trasa E288:00
225Barbara Andrzejak101394490trasa E2820:00
326Filip Bajwoluk091394430trasa E2818:00
427Wiktoria Białkowska091394456trasa E282:00
528Wiktoria Graczyk091394484trasa E2810:00
629Marcel Klejna091394445trasa E2816:00
730Magdalena Nowakowska091394412trasa E2822:00
831Ignacy Nowakowski101394460trasa E284:00
932Stanisław Wróbel091394452trasa E2812:00
1033Jakub Bielawski051394403trasa D8050:00
1134Jan Hładoniuk051394496trasa D8021:00
1235Jakub Wierucki051394420trasa D8075:00
1336Klaudia Jekiełek051394438trasa D8069:00
1437Alicja Zaczek051394428trasa D8065:00
1538Martyna Bołociuch041394426trasa D8014:00
1639Wiktoria Chaj051394476trasa D8031:00
1740Anna Dżugała051394455trasa D8037:00
1841Oliwia Kmieć051394480trasa D8016:00
1942Weronika Wesoła041394446trasa D809:00
 
 
3SP3 w Choszcznie (16)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
143Hanna Jurkiewicz051394425trasa D8034:00
244Paulina Ulikowska051394487trasa D8017:00
345Amelia Sakowska051394409trasa D8032:00
446Grzegorz Basisty051394492trasa D808:00
547Michał Milewski051394400trasa D8061:00
648Franciszek Błaszczyk041394479trasa D8056:00
749Jakub Wasielewski041394458trasa D8068:00
850Marcel Desecki041394454trasa D8071:00
951Maksym Wysokiński041394495trasa D8047:00
1052Anna Kowalska051394433trasa D8011:00
1153Żaneta Kuś041394421trasa D8043:00
1254Kajetan Wachowicz041394453trasa D8054:00
1355Dawid Bartos041394474trasa D8029:00
1456Samuel Gołębiewski041394419trasa D8026:00
1557Patryk Wels041394461trasa D8019:00
1658Piotr Cieciera041394449trasa D8058:00
 
 
4ZS Nr 3 Choszczno (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
159Kacper Bukowiecki001394468trasa C1842:00
260Tomasz Gawlik981394469trasa C1834:00
361Justyna Wielgórka991394448trasa C1846:00
 
 
5UKS Traper Złocieniec (18)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
162Oliwia Rozperska10418324trasa E286:00
263Magdalena Miłaszewicz07682388trasa C1836:00
364Alicja Borek2035300trasa D8039:00
465Wiktoria Włodarczyk08553474trasa C1844:00
566Paulina Szczurko05682385trasa D800:00
667Nadia Stępniewska09682383trasa E2813:00
768Aneta Urban04682392trasa B3215:00
869Zuzanna Kmieć03682395trasa B3222:00
970Hanna Przeszłowska031970209trasa B3231:00
1071Zuzanna Gradek039101309trasa A1842:00
1172Katarzyna Maciejewska99553478trasa A1847:00
1273Mateusz Gradek09682387trasa D8013:00
1374Jonasz Udycz04553461trasa C1848:00
1475Maciej Osak03682384trasa C1840:00
1576Bartosz Smyk022035291trasa B3219:00
1677Dominik Łaszkiewicz012035292trasa A1851:00
1778Sandra Barankiewicz992035298trasa A1849:00
1879Łukasz Szóstak99682382trasa A1853:00
 
 
6indywidualnie (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
180Tadeusz Krawiec60553463trasa A1840:00
 
 
7SP Suliszewo (23)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
181Martyna Urwentowicz08418376trasa E280:00
282Maciej Skory08418381trasa E2823:00
383Miłosz Gromadzki08418335trasa E2827:00
484Wiktoria Szott08418360trasa E2825:00
585Emilka Szczublewska08418429trasa E2815:00
686Maciej Mintus07418358trasa E2819:00
787Hania Nowalińska08418328trasa E2817:00
888Magdalena Majcher08418363trasa E2821:00
989Szymon Gilewski06418365trasa D8063:00
1090Anastazja Sochacka07418411trasa D8046:00
1191Kornel Majcher05418399trasa D8072:00
1292Natalia Studzińska05418346trasa D8044:00
1393Sandra Warchałowska05418417trasa D8074:00
1494Roksana Staniewska05418331trasa D8042:00
1595Oliwia Flis05412549trasa D8079:00
1696Amelia Gajda06418410trasa D8048:00
1797Jakub Łyczkowski06418322trasa D8070:00
1898Konrad Nowakowski05418397trasa D8023:00
1999Piotr Mazurak04418419trasa D8036:00
20100Wiktoria Gurazda05418377trasa D8076:00
21101Kaja Jabłońska05418364trasa D801:00
22102Michał Studziński04418318trasa D8051:00
23103Szymon Bielas05418369trasa D8015:00
 
 
8ZS Nr 2 Choszczno (17)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1104Rafał Piórkowski98418342trasa A1848:00
2105Krzysztof Szymanek98418345trasa A1841:00
3106Rafał Wiliński98418384trasa A1837:00
4107Kacper Zazula98418359trasa A1852:00
5108Kacper Migdalski00418421trasa C1838:00
6109Jakub Kujawa98418362trasa A1845:00
7110Oliwia Brzezińska99418380trasa B3226:00
8111Gabrysia Lech99361849trasa B327:00
9112Sandra Stolarz99418383trasa B3213:00
10113Nikola Duda99418349trasa B325:00
11114Natalia Rosłon99418347trasa B3217:00
12115Milena Królikowska99418730trasa B3230:00
13116Hintz Grzegorz99418412trasa B323:00
14117Wojtek Pacholczyk99418379trasa B3223:00
15118Sandra Nykiel99418418trasa B3211:00
16119Nikola Mizielńska99418403trasa B329:00
17120Mateusz Czarnowski98418370trasa A1850:00
 
 
9SP Krzęcin (6)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1121Iga Zadworna05418343trasa D8038:00
2122Dorota Kleczewska05418404trasa D803:00
3123Aleksandra Łazińska05418372trasa D8064:00
4124Paulina Kidula05418406trasa D8024:00
5125Dominik Walusiak05418408trasa D8053:00
6126Bartosz Przepiórski05418430trasa D8066:00
 
 
10Gimnazjum Krzęcin (9)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1127Martyna Wojdak02412548trasa C1839:00
2128Julia Jasiewicz02418353trasa C1843:00
3129Nikola Sajdak-Pietrzak02418350trasa C1849:00
4130Błażej Tuka02418423trasa C1841:00
5131Wiktoria Wypchło04418389trasa C1845:00
6132Roksana Modrzejewska04418333trasa C1837:00
7133Dawid Wodzyński04418413trasa C1833:00
8134Piotr Tomczyk04418332trasa C1847:00
9135Dominik Prość04418386trasa C1835:00
 
 
11SP Drawno (15)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1138Maja Trzaskawka04418339trasa D8049:00
2139Adrianna Gdaniec04418355trasa D8041:00
3140Nikola Sroczyńska04418336trasa D8067:00
4141Paulina Kuźmińska05418351trasa D8052:00
5142Zofia Pater05418334trasa D8059:00
6143Konrad Gadula05418356trasa D8045:00
7144Kamil Ciechanowicz05418340trasa D8057:00
8145Mikołaj Polarczyk04418371trasa D8073:00
9146Jakub Klimczak04418414trasa D8028:00
10147Emilia Ulewicz04418354trasa D8030:00
11148Martyna Hołownia04418352trasa D8055:00
12149Michał Górski04418374trasa D805:00
13150Hanna Bruzi04418392trasa D8020:00
14151Dawid Czyrkun04418428trasa D807:00
15152Konrad Fatalski04418338trasa D8078:00
 
 
12ZS Nr 1 Choszczno (12)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1153Laura Urbańska99418425trasa B3220:00
2154Monika Garbicz99418422trasa B3225:00
3155Katarzyna Leśniak99418409trasa B320:00
4156Oskar Worach98222899trasa A1854:00
5157Filip Jasiukiewicz99418330trasa B3228:00
6158Daniel Olkiewicz99418415trasa B328:00
7159Bartosz Popielarczyk00418344trasa A1843:00
8160Hubert Kochanek98418387trasa A1839:00
9161Albert Jańczak97430377trasa B3216:00
10162Magdalena Rzędkowska99418420trasa B324:00
11163Ewelina Jakszuk99418327trasa B3218:00
12164Weronika Paluszewska99418396trasa B326:00
 
 
90001SP1 Choszczno (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1137Filip Nowicki05418348trasa B3227:00
 
 
90002Przedszkole Nr 1 w Choszcznie (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1136Olaf Nowicki10418402trasa E2814:00
 
 
90003Gim. Publ. Choszczno (10)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1165Gustaw Gromadzki021394459trasa B3229:00
2166Remigiusz Wolniak021394442trasa B3210:00
3167Igor Wojarski021394498trasa B321:00
4168Paula Grejć021394464trasa B3221:00
5169Martyna Słowińska021394447trasa B3214:00
6170Konrad Nachurny031394478trasa B3212:00
7171Martyna Broda021394411trasa B3224:00
8172Kacper Bryzek011394463trasa A1846:00
9173Katarzyna Hoffer011394404trasa A1838:00
10174Jakub Franas011394475trasa A1844:00
 
 
90004Aktywne Choszczno (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1175Marcek Możdżyński06418368trasa C1850:00
2176Jonasz Chmura02418394trasa B322:00