XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOczw. 2017-09-28 21:57
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K12 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zofia Rączka418384SP1 CzarnkówXX2:003:00
2Karolina Bielejewska418359SP1 CzarnkówXX0:009:00
3Marta Życka418380SP1 CzarnkówXX1:000:00
4Zuzanna Mielcarek361849SP1 CzarnkówX6:00
5Anastazja Borowska418397SP1 CzarnkówX12:00
 
 
2M12 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Franciszek Pawłowski418389SP1 CzarnkówXX7:0021:00
2Igor Jur430377SP1 CzarnkówXX5:0024:00
3Jakub Gadziński418369SP1 CzarnkówXX6:0030:00
4Jakub Gieremek418410SP1 CzarnkówXX4:0027:00
5Jakub Wardęga418354SP1 CzarnkówX18:00
6Dawid Różycki418371indywidualnieXX3:0015:00
 
 
4M14 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Łukasz KalkowskiGimnazjum CzarnkówXX44:007:00
2Hubert SabotkaGimnazjum RomanowoXX45:004:00
 
 
5K16 (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Joanna ŁadykoLO Salezjańskie PiłaX20:00
2Kasia ŁadykoGimnazjum CzarnkówX8:00
3Anna Milewska418352TL BiałowieżaXX19:0029:00
4Aleksandra Świć418362TL BiałowieżaXX17:0023:00
5Dominika Zielińska418406TL TucholaXX22:002:00
6Weronika Jankowiak418345ZSL GorajXX0:0056:00
7Patrycja Kasprzak418372ZSL GorajXX21:0026:00
8Joanna Nowak418327ZSL GorajXX24:0014:00
9Sandra Kopytek418417ZSL Ruciane NidaXX20:0017:00
10Oliwia Malinowska418418ZSL Ruciane NidaXX18:005:00
11Wiktoria Mrówka418419ZSL Ruciane NidaXX23:0011:00
 
 
6M16 (21)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Michał Borkowski418353TL BiałowieżaXX26:0027:00
2Szymon Półjanowski418339TL BiałowieżaXX18:0057:00
3Jakub Daniłowicz418365TL BiałowieżaXX16:0021:00
4Dominik Chudecki418381TL TucholaXX21:0018:00
5Paweł Jezierski418409TL TucholaXX23:0012:00
6Krystian Jaręba418322ZSL GorajXX29:0051:00
7Krystian Jeleńkowski418730ZSL GorajXX17:006:00
8Paweł Malisz418387ZSL GorajXX27:000:00
9Kacper Musiał418356ZSL GorajXX14:0039:00
10Hubert Nowicki222899ZSL GorajXX33:0045:00
11Wiktor Przepióra418349ZSL GorajXX31:0024:00
12Wojciech Stefański418332ZSL GorajXX25:0060:00
13Sebastian Stęplin418342ZSL GorajXX19:0033:00
14Krystian Bugnacki418428ZSL Ruciane NidaXX24:0036:00
15Michał Garliński418429ZSL Ruciane NidaXX28:0048:00
16Kamil Gołąb418430ZSL Ruciane NidaXX15:009:00
17Filip Mordaszewski418399ZSL Ruciane NidaXX32:0054:00
18Jakub Nadolny418396ZSL Ruciane NidaXX22:0015:00
19Dominik Pyszny418363ZSL Ruciane NidaXX30:0030:00
20Tomasz Włoch418374ZSL Ruciane NidaXX20:003:00
21Sebastian Zdybel418333ZSL Ruciane NidaXX34:0042:00
 
 
7K18 (14)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Anna MikulewiczPZS w CzarnkowieX34:00
2Laura GrzybowskaPZS w CzarnkowieX16:00
3Natalia WikaPZS w CzarnkowieX28:00
4Weronika Michalska418338TL BiałowieżaXX1:0022:00
5Katarzyna Ziętek418336TL BiałowieżaXX9:0046:00
6Alicja Biłoszewska418358TL TucholaXX5:0037:00
7Kornelia Mateusz418413ZSL GorajXX4:0025:00
8Ewelina Pawlak418334ZSL GorajXX6:0043:00
9Matylda Rejewska418340ZSL GorajXX2:0031:00
10Emilia Fałtynowicz418420ZSL Ruciane NidaXX3:0010:00
11Monika Maciuk418421ZSL Ruciane NidaXX7:0019:00
12Ewelina Płocharczyk418422ZSL Ruciane NidaXX0:0013:00
13Paulina Zaborowska418423ZSL Ruciane NidaXX10:0049:00
14Alicja WizaZSP CzarnkówXX8:0040:00
 
 
8M18 (21)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krystian DrzewieckiPZS w CzarnkowieX49:00
2Bogusław SpckerPZS w CzarnkowieX43:00
3WakatZSP w CzarnkowieX61:00
4Mateusz Brzuchalski418370TL TucholaXX43:0046:00
5Dominik Jaworski418414TL TucholaXX30:0037:00
6Tymoteusz Muzalewski418392TL TucholaXX28:0055:00
7Jakub Rzepa418402TL TucholaXX33:0013:00
8Petros Błogowski418331ZSL GorajXX36:0052:00
9Denis Jagódka418344ZSL GorajXX32:004:00
10Eryk Jeleń418403ZSL GorajXX26:0019:00
11Filip Kruk418368ZSL GorajXX34:0058:00
12Seweryn Spcker412549ZSL GorajXX42:0025:00
13Jakub Szafraniec418335ZSL GorajXX38:0031:00
14Tymoteusz Szulc418412ZSL GorajXX40:0010:00
15Łukasz Czerniewicz418364ZSL Ruciane NidaXX35:0028:00
16Marek Domian418372ZSL Ruciane NidaXX29:0040:00
17Artur Głowacki418415ZSL Ruciane NidaXX27:007:00
18Wiktor Gudański418411ZSL Ruciane NidaXX37:0034:00
19Arkadiusz Jakubczyk418386ZSL Ruciane NidaXX41:001:00
20Łukasz Orczyk418347ZSL Ruciane NidaXX31:0022:00
21Jakub Supiński412548ZSL Ruciane NidaXX39:0016:00
 
 
9K20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Katarzyna Janicka431923ZSL GorajXX44:0044:00
2Klaudia Ludowicz431922ZSL GorajXX45:0047:00
3Patrycja Wikariak431925ZSL GorajXX42:0053:00
4Natalia Pachulska418425ZSL Ruciane NidaXX43:0050:00
 
 
10M20 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Piotr GrajZSP w CzarnkowieX23:00
2Jakub Wiśniewski418376TL TucholaXX8:0041:00
3Jacek Białek418377ZSL GorajXX9:0032:00
4Marcin Gąsiorowski418351ZSL GorajXX15:0038:00
5Jakub Grudziński418318ZSL GorajX13:00
6Marcin Helman431917ZSL GorajXX46:0026:00
7Szymon Makarewicz418404ZSL Ruciane NidaXX10:0020:00
8Mateusz Meller418355ZSL Ruciane NidaXX12:0035:00
9Jakub Piersa418379ZSL Ruciane NidaXX11:0044:00
10Maciej Waszkiewicz418360ZSL Ruciane NidaXX14:0029:00
 
 
11OPEN1 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Anetta Świć418408TL BiałowieżaXX12:0041:00
2Anna Grzywacz418348TL TucholaXX11:0035:00
3Krystyna Ładyko431935ZSL GorajXX13:0038:00
 
 
12OPEN2 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zbigniew Fałkowski418346indywidualnieXX37:0042:00
2Paweł Urbanowicz418394indywidualnieXX35:0051:00
3Wojciech Wardęga431306ZSL GorajXX40:0036:00
4Damian Jakubczyk418330ZSL Ruciane NidaXX36:0033:00
5Mateusz Furs553463Ndl ChoszcznoXX38:0045:00
6Mateusz Pańkowski418343ZSL Ruciane NidaXX39:0048:00
7Marek Szczepański418383ZSL Ruciane NidaXX41:0039:00
 
 
13TD (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nadia, Olga GórznaCzarnkówX8:00
2Michał, Weronika GumięgaCzarnkówX5:00
3Zofia MokrzyckaCzarnkówX11:00
4Antonina StrawaCzarnkówX2:00
5Lenka UrbanowiczCzarnkówX14:00
6Maria WisniewskaCzarnkówX17:00