XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOczw. 2017-09-28 21:58
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1SP1 Czarnków (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zofia Rączka418384K12XX2:003:00
2Karolina Bielejewska418359K12XX0:009:00
3Marta Życka418380K12XX1:000:00
4Franciszek Pawłowski418389M12XX7:0021:00
5Igor Jur430377M12XX5:0024:00
6Jakub Gadziński418369M12XX6:0030:00
7Jakub Gieremek418410M12XX4:0027:00
8Zuzanna Mielcarek361849K12X6:00
9Anastazja Borowska418397K12X12:00
10Jakub Wardęga418354M12X18:00
 
 
2PZS w Czarnkowie (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Anna MikulewiczK18X34:00
2Laura GrzybowskaK18X16:00
3Natalia WikaK18X28:00
4Krystian DrzewieckiM18X49:00
5Bogusław SpckerM18X43:00
 
 
3ZSP w Czarnkowie (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Piotr GrajM20X23:00
2WakatM18X61:00
 
 
4LO Salezjańskie Piła (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Joanna ŁadykoK16X20:00
 
 
5Gimnazjum Czarnków (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kasia ŁadykoK16X8:00
2Łukasz KalkowskiM14XX44:007:00
 
 
6indywidualnie (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zbigniew Fałkowski418346OPEN2XX37:0042:00
2Paweł Urbanowicz418394OPEN2XX35:0051:00
3Dawid Różycki418371M12XX3:0015:00
 
 
7TL Białowieża (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Anna Milewska418352K16XX19:0029:00
2Aleksandra Świć418362K16XX17:0023:00
3Weronika Michalska418338K18XX1:0022:00
4Katarzyna Ziętek418336K18XX9:0046:00
5Michał Borkowski418353M16XX26:0027:00
6Szymon Półjanowski418339M16XX18:0057:00
7Jakub Daniłowicz418365M16XX16:0021:00
8Anetta Świć418408OPEN1XX12:0041:00
 
 
8TL Tuchola (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dominika Zielińska418406K16XX22:002:00
2Alicja Biłoszewska418358K18XX5:0037:00
3Dominik Chudecki418381M16XX21:0018:00
4Paweł Jezierski418409M16XX23:0012:00
5Mateusz Brzuchalski418370M18XX43:0046:00
6Dominik Jaworski418414M18XX30:0037:00
7Tymoteusz Muzalewski418392M18XX28:0055:00
8Jakub Rzepa418402M18XX33:0013:00
9Jakub Wiśniewski418376M20XX8:0041:00
10Anna Grzywacz418348OPEN1XX11:0035:00
 
 
9ZSL Goraj (30)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Weronika Jankowiak418345K16XX0:0056:00
2Patrycja Kasprzak418372K16XX21:0026:00
3Joanna Nowak418327K16XX24:0014:00
4Kornelia Mateusz418413K18XX4:0025:00
5Ewelina Pawlak418334K18XX6:0043:00
6Matylda Rejewska418340K18XX2:0031:00
7Katarzyna Janicka431923K20XX44:0044:00
8Klaudia Ludowicz431922K20XX45:0047:00
9Patrycja Wikariak431925K20XX42:0053:00
10Krystian Jaręba418322M16XX29:0051:00
11Krystian Jeleńkowski418730M16XX17:006:00
12Paweł Malisz418387M16XX27:000:00
13Kacper Musiał418356M16XX14:0039:00
14Hubert Nowicki222899M16XX33:0045:00
15Wiktor Przepióra418349M16XX31:0024:00
16Wojciech Stefański418332M16XX25:0060:00
17Sebastian Stęplin418342M16XX19:0033:00
18Petros Błogowski418331M18XX36:0052:00
19Denis Jagódka418344M18XX32:004:00
20Eryk Jeleń418403M18XX26:0019:00
21Filip Kruk418368M18XX34:0058:00
22Seweryn Spcker412549M18XX42:0025:00
23Jakub Szafraniec418335M18XX38:0031:00
24Tymoteusz Szulc418412M18XX40:0010:00
25Jacek Białek418377M20XX9:0032:00
26Marcin Gąsiorowski418351M20XX15:0038:00
27Jakub Grudziński418318M20X13:00
28Marcin Helman431917M20XX46:0026:00
29Krystyna Ładyko431935OPEN1XX13:0038:00
30Wojciech Wardęga431306OPEN2XX40:0036:00
 
 
10ZSL Ruciane Nida (30)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sandra Kopytek418417K16XX20:0017:00
2Oliwia Malinowska418418K16XX18:005:00
3Wiktoria Mrówka418419K16XX23:0011:00
4Emilia Fałtynowicz418420K18XX3:0010:00
5Monika Maciuk418421K18XX7:0019:00
6Ewelina Płocharczyk418422K18XX0:0013:00
7Paulina Zaborowska418423K18XX10:0049:00
8Natalia Pachulska418425K20XX43:0050:00
9Krystian Bugnacki418428M16XX24:0036:00
10Michał Garliński418429M16XX28:0048:00
11Kamil Gołąb418430M16XX15:009:00
12Filip Mordaszewski418399M16XX32:0054:00
13Jakub Nadolny418396M16XX22:0015:00
14Dominik Pyszny418363M16XX30:0030:00
15Tomasz Włoch418374M16XX20:003:00
16Sebastian Zdybel418333M16XX34:0042:00
17Łukasz Czerniewicz418364M18XX35:0028:00
18Marek Domian418372M18XX29:0040:00
19Artur Głowacki418415M18XX27:007:00
20Wiktor Gudański418411M18XX37:0034:00
21Arkadiusz Jakubczyk418386M18XX41:001:00
22Łukasz Orczyk418347M18XX31:0022:00
23Jakub Supiński412548M18XX39:0016:00
24Szymon Makarewicz418404M20XX10:0020:00
25Mateusz Meller418355M20XX12:0035:00
26Jakub Piersa418379M20XX11:0044:00
27Maciej Waszkiewicz418360M20XX14:0029:00
28Damian Jakubczyk418330OPEN2XX36:0033:00
29Mateusz Pańkowski418343OPEN2XX39:0048:00
30Marek Szczepański418383OPEN2XX41:0039:00
 
 
11Ndl Choszczno (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mateusz Furs553463OPEN2XX38:0045:00
 
 
12ZSP Czarnków (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Alicja WizaK18XX8:0040:00
 
 
13Gimnazjum Romanowo (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hubert SabotkaM14XX45:004:00
 
 
14Czarnków (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nadia, Olga GórznaTDX8:00
2Michał, Weronika GumięgaTDX5:00
3Zofia MokrzyckaTDX11:00
4Antonina StrawaTDX2:00
5Lenka UrbanowiczTDX14:00
6Maria WisniewskaTDX17:00