XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOczw. 2017-09-28 21:56
Lista startowa wg kategorii - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)1,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Karolina Bielejewska418359SP1 Czarnków0:00
2Marta Życka418380SP1 Czarnków1:00
3Zofia Rączka418384SP1 Czarnków2:00
 
 
M12 (5)1,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dawid Różycki418371indywidualnie3:00
2Jakub Gieremek418410SP1 Czarnków4:00
3Igor Jur430377SP1 Czarnków5:00
4Jakub Gadziński418369SP1 Czarnków6:00
5Franciszek Pawłowski418389SP1 Czarnków7:00
 
 
M14 (2)1,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz KalkowskiGimnazjum Czarnków44:00
2Hubert SabotkaGimnazjum Romanowo45:00
 
 
K16 (9)1,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Weronika Jankowiak418345ZSL Goraj0:00
2Aleksandra Świć418362TL Białowieża17:00
3Oliwia Malinowska418418ZSL Ruciane Nida18:00
4Anna Milewska418352TL Białowieża19:00
5Sandra Kopytek418417ZSL Ruciane Nida20:00
6Patrycja Kasprzak418372ZSL Goraj21:00
7Dominika Zielińska418406TL Tuchola22:00
8Wiktoria Mrówka418419ZSL Ruciane Nida23:00
9Joanna Nowak418327ZSL Goraj24:00
 
 
M16 (21)1,5 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kacper Musiał418356ZSL Goraj14:00
2Kamil Gołąb418430ZSL Ruciane Nida15:00
3Jakub Daniłowicz418365TL Białowieża16:00
4Krystian Jeleńkowski418730ZSL Goraj17:00
5Szymon Półjanowski418339TL Białowieża18:00
6Sebastian Stęplin418342ZSL Goraj19:00
7Tomasz Włoch418374ZSL Ruciane Nida20:00
8Dominik Chudecki418381TL Tuchola21:00
9Jakub Nadolny418396ZSL Ruciane Nida22:00
10Paweł Jezierski418409TL Tuchola23:00
11Krystian Bugnacki418428ZSL Ruciane Nida24:00
12Wojciech Stefański418332ZSL Goraj25:00
13Michał Borkowski418353TL Białowieża26:00
14Paweł Malisz418387ZSL Goraj27:00
15Michał Garliński418429ZSL Ruciane Nida28:00
16Krystian Jaręba418322ZSL Goraj29:00
17Dominik Pyszny418363ZSL Ruciane Nida30:00
18Wiktor Przepióra418349ZSL Goraj31:00
19Filip Mordaszewski418399ZSL Ruciane Nida32:00
20Hubert Nowicki222899ZSL Goraj33:00
21Sebastian Zdybel418333ZSL Ruciane Nida34:00
 
 
K18 (11)1,5 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ewelina Płocharczyk418422ZSL Ruciane Nida0:00
2Weronika Michalska418338TL Białowieża1:00
3Matylda Rejewska418340ZSL Goraj2:00
4Emilia Fałtynowicz418420ZSL Ruciane Nida3:00
5Kornelia Mateusz418413ZSL Goraj4:00
6Alicja Biłoszewska418358TL Tuchola5:00
7Ewelina Pawlak418334ZSL Goraj6:00
8Monika Maciuk418421ZSL Ruciane Nida7:00
9Alicja WizaZSP Czarnków8:00
10Katarzyna Ziętek418336TL Białowieża9:00
11Paulina Zaborowska418423ZSL Ruciane Nida10:00
 
 
M18 (18)1,8 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Eryk Jeleń418403ZSL Goraj26:00
2Artur Głowacki418415ZSL Ruciane Nida27:00
3Tymoteusz Muzalewski418392TL Tuchola28:00
4Marek Domian418372ZSL Ruciane Nida29:00
5Dominik Jaworski418414TL Tuchola30:00
6Łukasz Orczyk418347ZSL Ruciane Nida31:00
7Denis Jagódka418344ZSL Goraj32:00
8Jakub Rzepa418402TL Tuchola33:00
9Filip Kruk418368ZSL Goraj34:00
10Łukasz Czerniewicz418364ZSL Ruciane Nida35:00
11Petros Błogowski418331ZSL Goraj36:00
12Wiktor Gudański418411ZSL Ruciane Nida37:00
13Jakub Szafraniec418335ZSL Goraj38:00
14Jakub Supiński412548ZSL Ruciane Nida39:00
15Tymoteusz Szulc418412ZSL Goraj40:00
16Arkadiusz Jakubczyk418386ZSL Ruciane Nida41:00
17Seweryn Spcker412549ZSL Goraj42:00
18Mateusz Brzuchalski418370TL Tuchola43:00
 
 
K20 (4)1,6 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Patrycja Wikariak431925ZSL Goraj42:00
2Natalia Pachulska418425ZSL Ruciane Nida43:00
3Katarzyna Janicka431923ZSL Goraj44:00
4Klaudia Ludowicz431922ZSL Goraj45:00
 
 
M20 (9)1,8 km20 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Wiśniewski418376TL Tuchola8:00
2Jacek Białek418377ZSL Goraj9:00
3Szymon Makarewicz418404ZSL Ruciane Nida10:00
4Jakub Piersa418379ZSL Ruciane Nida11:00
5Mateusz Meller418355ZSL Ruciane Nida12:00
6Jakub Grudziński418318ZSL Goraj13:00
7Maciej Waszkiewicz418360ZSL Ruciane Nida14:00
8Marcin Gąsiorowski418351ZSL Goraj15:00
9Marcin Helman431917ZSL Goraj46:00
 
 
OPEN1 (3)1,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Anna Grzywacz418348TL Tuchola11:00
2Anetta Świć418408TL Białowieża12:00
3Krystyna Ładyko431935ZSL Goraj13:00
 
 
OPEN2 (7)1,8 km20 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paweł Urbanowicz418394indywidualnie35:00
2Damian Jakubczyk418330ZSL Ruciane Nida36:00
3Zbigniew Fałkowski418346indywidualnie37:00
4Mateusz Furs553463Ndl Choszczno38:00
5Mateusz Pańkowski418343ZSL Ruciane Nida39:00
6Wojciech Wardęga431306ZSL Goraj40:00
7Marek Szczepański418383ZSL Ruciane Nida41:00