XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOczw. 2017-09-28 21:57
Lista startowa wg kategorii - Klasykstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (5)1,8 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Marta Życka418380SP1 Czarnków0:00
2Zofia Rączka418384SP1 Czarnków3:00
3Zuzanna Mielcarek361849SP1 Czarnków6:00
4Karolina Bielejewska418359SP1 Czarnków9:00
5Anastazja Borowska418397SP1 Czarnków12:00
 
 
M12 (6)1,8 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dawid Różycki418371indywidualnie15:00
2Jakub Wardęga418354SP1 Czarnków18:00
3Franciszek Pawłowski418389SP1 Czarnków21:00
4Igor Jur430377SP1 Czarnków24:00
5Jakub Gieremek418410SP1 Czarnków27:00
6Jakub Gadziński418369SP1 Czarnków30:00
 
 
M14 (2)1,9 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hubert SabotkaGimnazjum Romanowo4:00
2Łukasz KalkowskiGimnazjum Czarnków7:00
 
 
K16 (11)2,8 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dominika Zielińska418406TL Tuchola2:00
2Oliwia Malinowska418418ZSL Ruciane Nida5:00
3Kasia ŁadykoGimnazjum Czarnków8:00
4Wiktoria Mrówka418419ZSL Ruciane Nida11:00
5Joanna Nowak418327ZSL Goraj14:00
6Sandra Kopytek418417ZSL Ruciane Nida17:00
7Joanna ŁadykoLO Salezjańskie Piła20:00
8Aleksandra Świć418362TL Białowieża23:00
9Patrycja Kasprzak418372ZSL Goraj26:00
10Anna Milewska418352TL Białowieża29:00
11Weronika Jankowiak418345ZSL Goraj56:00
 
 
M16 (21)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paweł Malisz418387ZSL Goraj0:00
2Tomasz Włoch418374ZSL Ruciane Nida3:00
3Krystian Jeleńkowski418730ZSL Goraj6:00
4Kamil Gołąb418430ZSL Ruciane Nida9:00
5Paweł Jezierski418409TL Tuchola12:00
6Jakub Nadolny418396ZSL Ruciane Nida15:00
7Dominik Chudecki418381TL Tuchola18:00
8Jakub Daniłowicz418365TL Białowieża21:00
9Wiktor Przepióra418349ZSL Goraj24:00
10Michał Borkowski418353TL Białowieża27:00
11Dominik Pyszny418363ZSL Ruciane Nida30:00
12Sebastian Stęplin418342ZSL Goraj33:00
13Krystian Bugnacki418428ZSL Ruciane Nida36:00
14Kacper Musiał418356ZSL Goraj39:00
15Sebastian Zdybel418333ZSL Ruciane Nida42:00
16Hubert Nowicki222899ZSL Goraj45:00
17Michał Garliński418429ZSL Ruciane Nida48:00
18Krystian Jaręba418322ZSL Goraj51:00
19Filip Mordaszewski418399ZSL Ruciane Nida54:00
20Szymon Półjanowski418339TL Białowieża57:00
21Wojciech Stefański418332ZSL Goraj60:00
 
 
K18 (14)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Emilia Fałtynowicz418420ZSL Ruciane Nida10:00
2Ewelina Płocharczyk418422ZSL Ruciane Nida13:00
3Laura GrzybowskaPZS w Czarnkowie16:00
4Monika Maciuk418421ZSL Ruciane Nida19:00
5Weronika Michalska418338TL Białowieża22:00
6Kornelia Mateusz418413ZSL Goraj25:00
7Natalia WikaPZS w Czarnkowie28:00
8Matylda Rejewska418340ZSL Goraj31:00
9Anna MikulewiczPZS w Czarnkowie34:00
10Alicja Biłoszewska418358TL Tuchola37:00
11Alicja WizaZSP Czarnków40:00
12Ewelina Pawlak418334ZSL Goraj43:00
13Katarzyna Ziętek418336TL Białowieża46:00
14Paulina Zaborowska418423ZSL Ruciane Nida49:00
 
 
M18 (21)4,4 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Arkadiusz Jakubczyk418386ZSL Ruciane Nida1:00
2Denis Jagódka418344ZSL Goraj4:00
3Artur Głowacki418415ZSL Ruciane Nida7:00
4Tymoteusz Szulc418412ZSL Goraj10:00
5Jakub Rzepa418402TL Tuchola13:00
6Jakub Supiński412548ZSL Ruciane Nida16:00
7Eryk Jeleń418403ZSL Goraj19:00
8Łukasz Orczyk418347ZSL Ruciane Nida22:00
9Seweryn Spcker412549ZSL Goraj25:00
10Łukasz Czerniewicz418364ZSL Ruciane Nida28:00
11Jakub Szafraniec418335ZSL Goraj31:00
12Wiktor Gudański418411ZSL Ruciane Nida34:00
13Dominik Jaworski418414TL Tuchola37:00
14Marek Domian418372ZSL Ruciane Nida40:00
15Bogusław SpckerPZS w Czarnkowie43:00
16Mateusz Brzuchalski418370TL Tuchola46:00
17Krystian DrzewieckiPZS w Czarnkowie49:00
18Petros Błogowski418331ZSL Goraj52:00
19Tymoteusz Muzalewski418392TL Tuchola55:00
20Filip Kruk418368ZSL Goraj58:00
21WakatZSP w Czarnkowie61:00
 
 
K20 (4)3,9 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Janicka431923ZSL Goraj44:00
2Klaudia Ludowicz431922ZSL Goraj47:00
3Natalia Pachulska418425ZSL Ruciane Nida50:00
4Patrycja Wikariak431925ZSL Goraj53:00
 
 
M20 (9)5,4 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szymon Makarewicz418404ZSL Ruciane Nida20:00
2Piotr GrajZSP w Czarnkowie23:00
3Marcin Helman431917ZSL Goraj26:00
4Maciej Waszkiewicz418360ZSL Ruciane Nida29:00
5Jacek Białek418377ZSL Goraj32:00
6Mateusz Meller418355ZSL Ruciane Nida35:00
7Marcin Gąsiorowski418351ZSL Goraj38:00
8Jakub Wiśniewski418376TL Tuchola41:00
9Jakub Piersa418379ZSL Ruciane Nida44:00
 
 
OPEN1 (3)2,8 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Anna Grzywacz418348TL Tuchola35:00
2Krystyna Ładyko431935ZSL Goraj38:00
3Anetta Świć418408TL Białowieża41:00
 
 
OPEN2 (7)5,4 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Damian Jakubczyk418330ZSL Ruciane Nida33:00
2Wojciech Wardęga431306ZSL Goraj36:00
3Marek Szczepański418383ZSL Ruciane Nida39:00
4Zbigniew Fałkowski418346indywidualnie42:00
5Mateusz Furs553463Ndl Choszczno45:00
6Mateusz Pańkowski418343ZSL Ruciane Nida48:00
7Paweł Urbanowicz418394indywidualnie51:00
 
 
TD (6)1,8 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Antonina StrawaCzarnków2:00
2Michał, Weronika GumięgaCzarnków5:00
3Nadia, Olga GórznaCzarnków8:00
4Zofia MokrzyckaCzarnków11:00
5Lenka UrbanowiczCzarnków14:00
6Maria WisniewskaCzarnków17:00