XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOpt. 2017-09-29 20:14
Wyniki - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marta ŻyckaSP1 Czarnków55:560:00
2Karolina BielejewskaSP1 Czarnków57:01+1:05
 
Zofia RączkaSP1 Czarnkówabs
 
 
 
M12 (5)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub GadzińskiSP1 Czarnków33:220:00
2Jakub GieremekSP1 Czarnków35:21+1:59
3Franciszek PawłowskiSP1 Czarnków45:23+12:01
 
Dawid Różyckiindywidualnieabs
Igor JurSP1 Czarnkówabs
 
 
 
M14 (2)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Hubert SabotkaGimnazjum Romanowoabs
Łukasz KalkowskiGimnazjum Czarnkówabs
 
 
 
K16 (11)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aleksandra ŚwićTL Białowieża15:450:00
2Joanna ŁadykoLO Salezjańskie Piła17:51+2:06
3Patrycja KasprzakZSL Goraj21:05+5:20
4Weronika JankowiakZSL Goraj21:27+5:42
5Anna MilewskaTL Białowieża23:29+7:44
6Oliwia MalinowskaZSL Ruciane Nida31:08+15:23
7Kasia ŁadykoGimnazjum Czarnków39:52+24:07
8Wiktoria MrówkaZSL Ruciane Nida44:00+28:15
9Dominika ZielińskaTL Tuchola44:27+28:42
 
Joanna NowakZSL Gorajnkl
Sandra KopytekZSL Ruciane Nidaabs
 
 
 
M16 (21)1,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szymon PółjanowskiTL Białowieża14:220:00
2Jakub DaniłowiczTL Białowieża16:33+2:11
3Paweł MaliszZSL Goraj16:59+2:37
4Kamil GołąbZSL Ruciane Nida17:30+3:08
5Michał BorkowskiTL Białowieża18:56+4:34
6Sebastian StęplinZSL Goraj19:55+5:33
7Paweł JezierskiTL Tuchola22:40+8:18
8Jakub NadolnyZSL Ruciane Nida35:01+20:39
9Hubert NowickiZSL Goraj37:51+23:29
10Michał GarlińskiZSL Ruciane Nida38:56+24:34
11Dominik ChudeckiTL Tuchola41:47+27:25
12Krystian BugnackiZSL Ruciane Nida44:05+29:43
13Tomasz WłochZSL Ruciane Nida62:33+48:11
 
Wiktor PrzepióraZSL Gorajnkl
Kacper MusiałZSL Gorajnkl
Krystian JarębaZSL Gorajnkl
Krystian JeleńkowskiZSL Gorajnkl
Sebastian ZdybelZSL Ruciane Nidaabs
Dominik PysznyZSL Ruciane Nidaabs
Wojciech StefańskiZSL Gorajabs
Filip MordaszewskiZSL Ruciane Nidaabs
 
 
 
K18 (11)1,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna ZiętekTL Białowieża21:270:00
2Emilia FałtynowiczZSL Ruciane Nida26:13+4:46
3Ewelina PawlakZSL Goraj26:38+5:11
4Paulina ZaborowskaZSL Ruciane Nida28:08+6:41
5Kornelia MateuszZSL Goraj28:33+7:06
6Ewelina PłocharczykZSL Ruciane Nida29:11+7:44
7Weronika MichalskaTL Białowieża29:27+8:00
8Alicja BiłoszewskaTL Tuchola33:20+11:53
 
Monika MaciukZSL Ruciane Nidankl
Matylda RejewskaZSL Gorajnkl
Alicja WizaZSP Czarnkówabs
 
 
 
M18 (18)1,8 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Arkadiusz JakubczykZSL Ruciane Nida14:580:00
2Jakub SzafraniecZSL Goraj18:00+3:02
3Łukasz CzerniewiczZSL Ruciane Nida18:25+3:27
4Dominik JaworskiTL Tuchola20:59+6:01
5Łukasz OrczykZSL Ruciane Nida22:27+7:29
6Jakub RzepaTL Tuchola23:06+8:08
7Petros BłogowskiZSL Goraj23:32+8:34
8Eryk JeleńZSL Goraj25:03+10:05
9Denis JagódkaZSL Goraj26:00+11:02
10Artur GłowackiZSL Ruciane Nida26:29+11:31
11Filip KrukZSL Goraj26:36+11:38
12Tymoteusz MuzalewskiTL Tuchola28:02+13:04
13Mateusz BrzuchalskiTL Tuchola38:59+24:01
 
Marek DomianZSL Ruciane Nidankl
Seweryn SpckerZSL Gorajnkl
Tymoteusz SzulcZSL Gorajnkl
Jakub SupińskiZSL Ruciane Nidaabs
Wiktor GudańskiZSL Ruciane Nidaabs
 
 
 
K20 (4)1,6 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna JanickaZSL Goraj16:570:00
2Klaudia LudowiczZSL Goraj17:45+0:48
3Patrycja WikariakZSL Goraj18:04+1:07
4Natalia PachulskaZSL Ruciane Nida23:02+6:05
 
 
 
M20 (9)1,8 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub PiersaZSL Ruciane Nida14:050:00
2Marcin HelmanZSL Goraj14:07+0:02
3Jacek BiałekZSL Goraj16:39+2:34
4Marcin GąsiorowskiZSL Goraj19:17+5:12
5Maciej WaszkiewiczZSL Ruciane Nida20:37+6:32
6Jakub GrudzińskiZSL Goraj21:19+7:14
7Szymon MakarewiczZSL Ruciane Nida23:43+9:38
 
Jakub WiśniewskiTL Tucholankl
Mateusz MellerZSL Ruciane Nidaabs
 
 
 
OPEN1 (3)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Anetta ŚwićTL Białowieża13:470:00
2Anna GrzywaczTL Tuchola14:55+1:08
3Krystyna ŁadykoZSL Goraj27:20+13:33
 
 
 
OPEN2 (7)1,8 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marek SzczepańskiZSL Ruciane Nida15:560:00
2Damian JakubczykZSL Ruciane Nida16:20+0:24
3Wojciech WardęgaZSL Goraj16:58+1:02
4Mateusz FursNdl Choszczno19:12+3:16
5Mateusz PańkowskiZSL Ruciane Nida22:53+6:57
6Zbigniew Fałkowskiindywidualnie23:51+7:55
 
Paweł Urbanowiczindywidualnieabs