XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOpt. 2017-09-29 20:18
Wyniki z międyczasami - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(31)6(39)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(46)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
13Marta Życka55:568:4013:0120:1522:0522:4626:1728:0030:2430:5734:2345:1746:3048:4554:29
SP1 Czarnków8:404:217:141:500:413:311:432:240:333:2610:541:132:155:44
55:4455:56
1:150:12
22Karolina Bielejewska57:019:4613:5821:1923:0723:4927:2029:0231:2032:0635:2846:2147:3349:4855:35
SP1 Czarnków9:464:127:211:480:423:311:422:180:463:2210:531:122:155:47
56:5057:01
1:150:11
 
1Zofia Rączkaabs
SP1 Czarnków
 
 
 
M12 (5)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(31)6(39)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(46)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
16Jakub Gadziński33:221:5813:0815:4017:0417:4318:5919:5820:4421:3522:3427:3029:0129:5532:13
SP1 Czarnków1:5811:102:321:240:391:160:590:460:510:594:561:310:542:18
33:1233:22
0:590:10
27Jakub Gieremek35:215:3710:0817:4419:0619:3921:0322:2923:4224:1326:0729:3431:0531:5334:16
SP1 Czarnków5:374:317:361:220:331:241:261:130:311:543:271:310:482:23
35:1035:21
0:540:11
34Franciszek Pawłowski45:232:157:059:5110:0611:5413:5521:4924:0824:3531:4633:2534:5836:4643:44
SP1 Czarnków2:154:502:460:151:482:017:542:190:277:111:391:331:486:58
45:1345:23
1:290:10
 
110Dawid Różyckiabs
indywidualnie
5Igor Jurabs
SP1 Czarnków
 
 
 
M14 (2)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(31)6(39)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(46)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
103Hubert Sabotkaabs
Gimnazjum Romanowo
102Łukasz Kalkowskiabs
Gimnazjum Czarnków
 
 
 
K16 (11)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(31)6(39)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(46)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
123Aleksandra Świć15:451:161:432:463:534:195:166:3510:3810:5811:3512:3413:1014:1014:59
TL Białowieża1:160:271:031:070:260:571:194:030:200:370:590:361:000:49
15:3615:45
0:370:09
217Joanna Ładyko17:511:372:394:304:505:177:078:0710:0810:3611:4113:2514:2415:4516:42
LO Salezjańskie Piła1:371:021:510:200:271:501:002:010:281:051:440:591:210:57
17:4217:51
1:000:09
341Patrycja Kasprzak21:052:103:417:287:468:299:4512:0112:5313:2514:2717:1017:5618:5120:04
ZSL Goraj2:101:313:470:180:431:162:160:520:321:022:430:460:551:13
20:5521:05
0:510:10
440Weronika Jankowiak21:272:223:377:177:358:2310:1211:2712:2612:5914:0816:2117:2718:3319:54
ZSL Goraj2:221:153:400:180:481:491:150:590:331:092:131:061:061:21
21:1421:271:43
1:200:13*50
522Anna Milewska23:291:342:253:183:384:065:1710:3911:4412:0812:5018:4219:2721:0822:32
TL Białowieża1:340:510:530:200:281:115:221:050:240:425:520:451:411:24
23:1923:29
0:470:10
671Oliwia Malinowska31:082:273:214:244:435:106:2111:2621:0021:2622:1925:1726:0427:4229:42
ZSL Ruciane Nida2:270:541:030:190:271:115:059:340:260:532:580:471:382:00
30:5031:08
1:080:18
718Kasia Ładyko39:521:5016:1920:3120:4621:0822:2529:5032:1032:3933:1734:1635:3136:2439:01
Gimnazjum Czarnków1:5014:294:120:150:221:177:252:200:290:380:591:150:532:37
39:4339:5237:08
0:420:09*44
872Wiktoria Mrówka44:003:0920:2424:2924:4325:0426:2733:4836:0736:3537:1338:1139:3340:2743:02
ZSL Ruciane Nida3:0917:154:050:140:211:237:212:190:280:380:581:220:542:35
43:4844:0041:0941:50
0:460:12*44*44
930Dominika Zielińska44:275:336:4110:0422:3723:0728:2533:0033:2533:4934:4939:3240:2141:4243:12
TL Tuchola5:331:083:2312:330:305:184:350:250:241:004:430:491:211:30
44:0644:27
0:540:21
 
42Joanna Nowaknkl---------------8:56-----11:2213:0215:0815:4016:3420:4522:0224:0428:14
ZSL Goraj8:562:261:402:060:320:544:111:172:024:10
29:4530:037:02
1:310:18*31
70Sandra Kopytekabs
ZSL Ruciane Nida
 
 
 
M16 (21)1,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(32)5(34)6(35)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(44)13(45)14(46)
15(49)16(100)Meta
 
127Szymon Półjanowski14:222:563:464:084:265:556:587:568:288:459:4610:2511:5012:3113:04
TL Białowieża2:560:500:220:181:291:030:580:320:171:010:391:250:410:33
13:5414:1414:22
0:500:200:08
228Jakub Daniłowicz16:332:354:164:294:565:467:308:198:529:2210:0112:2713:4814:3315:08
TL Białowieża2:351:410:130:270:501:440:490:330:300:392:261:210:450:35
15:5816:2516:33
0:500:270:08
351Paweł Malisz16:591:543:223:364:085:357:038:589:319:5910:5111:4014:0314:5615:28
ZSL Goraj1:541:280:140:321:271:281:550:330:280:520:492:230:530:32
16:2316:4316:59
0:550:200:16
480Kamil Gołąb17:303:265:075:215:506:498:249:259:5410:2911:1312:5014:0815:4016:09
ZSL Ruciane Nida3:261:410:140:290:591:351:010:290:350:441:371:181:320:29
17:0117:2117:30
0:520:200:09
526Michał Borkowski18:561:563:113:333:534:596:467:508:369:079:5311:1512:4115:2516:16
TL Białowieża1:561:150:220:201:061:471:040:460:310:461:221:262:440:51
18:2618:4718:56
2:100:210:09
656Sebastian Stęplin19:552:023:003:183:585:086:168:058:348:549:4015:3616:5917:5218:26
ZSL Goraj2:020:580:180:401:101:081:490:290:200:465:561:230:530:34
19:1519:4119:55
0:490:260:14
733Paweł Jezierski22:406:147:208:068:2511:0212:4015:1715:4816:1117:0417:5519:3620:3721:14
TL Tuchola6:141:060:460:192:371:382:370:310:230:530:511:411:010:37
22:0522:3122:40
0:510:260:09
882Jakub Nadolny35:012:294:445:025:3911:3913:5019:4825:3625:5927:0729:2731:0532:1132:46
ZSL Ruciane Nida2:292:150:180:376:002:115:585:480:231:082:201:381:060:35
34:1034:3235:01
1:240:220:29
953Hubert Nowicki37:516:037:338:178:389:4112:1115:2015:5822:4623:5726:0129:0929:5030:41
ZSL Goraj6:031:300:440:211:032:303:090:386:481:112:043:080:410:51
37:1737:3937:51
6:360:220:12
1079Michał Garliński38:5615:2119:3419:4821:1325:2127:1228:4330:1031:2532:0933:0235:0536:4437:17
ZSL Ruciane Nida15:214:130:141:254:081:511:311:271:150:440:532:031:390:33
38:2538:4438:56
1:080:190:12
1132Dominik Chudecki41:477:078:268:4826:1631:3432:4434:1634:4335:0535:3936:2538:1739:2140:17
TL Tuchola7:071:190:2217:285:181:101:320:270:220:340:461:521:040:56
41:1341:3941:47
0:560:260:08
1278Krystian Bugnacki44:0512:5923:5924:2525:1629:1531:0832:4634:0535:2236:0736:5839:0840:2641:04
ZSL Ruciane Nida12:5911:000:260:513:591:531:381:191:170:450:512:101:180:38
42:2442:4044:05
1:200:161:25
1384Tomasz Włoch62:338:2726:1126:3627:4033:4135:2037:0438:1648:2650:1852:1557:3758:3060:26
ZSL Ruciane Nida8:2717:440:251:046:011:391:441:1210:101:521:575:220:531:56
61:5662:2162:33
1:300:250:12
 
54Wiktor Przepiórankl2:394:134:455:046:057:308:349:079:269:5410:37-----13:1314:05
ZSL Goraj2:391:340:320:191:011:251:040:330:190:280:432:360:52
16:3617:0117:111:0112:00
2:310:250:10*34*53
52Kacper Musiałnkl2:127:42-----9:0610:0911:2113:0113:3213:5114:3820:3822:0222:4823:23
ZSL Goraj2:125:301:241:031:121:400:310:190:476:001:240:460:35
24:3025:2524:584:34
1:070:55*38
49Krystian Jarębankl2:245:165:3157:0360:4462:3866:0466:4167:1168:1072:0874:1575:23-----
ZSL Goraj2:242:520:1551:323:411:543:260:370:300:593:582:071:08
----------78:49
3:26
50Krystian Jeleńkowskinkl24:2726:1826:3670:2572:4074:4977:5978:4479:0880:0584:1586:1187:17-----
ZSL Goraj24:271:510:1843:492:152:093:100:450:240:574:101:561:06
90:1490:3690:523:504:135:339:039:3215:1419:01
2:570:220:16*47*46*45*53*48*52*51
85Sebastian Zdybelabs
ZSL Ruciane Nida
83Dominik Pysznyabs
ZSL Ruciane Nida
55Wojciech Stefańskiabs
ZSL Goraj
81Filip Mordaszewskiabs
ZSL Ruciane Nida
 
 
 
K18 (11)1,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(32)5(34)6(35)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(44)13(45)14(46)
15(49)16(100)Meta
 
125Katarzyna Ziętek21:271:523:133:504:225:457:2112:0812:3713:3114:2315:1117:0018:2019:16
TL Białowieża1:521:210:370:321:231:364:470:290:540:520:481:491:200:56
20:5821:1721:27
1:420:190:10
273Emilia Fałtynowicz26:133:186:166:397:149:1910:5713:2814:2814:5515:2618:3421:0323:2224:03
ZSL Ruciane Nida3:182:580:230:352:051:382:311:000:270:313:082:292:190:41
25:3926:0326:13
1:360:240:10
344Ewelina Pawlak26:384:298:358:529:2310:3512:2415:1815:5716:2417:1221:3423:1624:1224:53
ZSL Goraj4:294:060:170:311:121:492:540:390:270:484:221:420:560:41
26:0626:2826:38
1:130:220:10
476Paulina Zaborowska28:081:583:584:164:4512:2414:0017:5518:2218:5619:5323:0324:4725:4826:24
ZSL Ruciane Nida1:582:000:180:297:391:363:550:270:340:573:101:441:010:36
27:3327:5728:08
1:090:240:11
543Kornelia Mateusz28:336:2510:3810:5411:2512:3814:2617:1517:5418:2019:1523:3625:1426:0726:44
ZSL Goraj6:254:130:160:311:131:482:490:390:260:554:211:380:530:37
28:0428:2328:33
1:200:190:10
675Ewelina Płocharczyk29:113:327:057:187:4310:5613:4416:3017:2117:4518:2821:3724:0526:2427:00
ZSL Ruciane Nida3:323:330:130:253:132:482:460:510:240:433:092:282:190:36
28:3529:0229:11
1:350:270:09
724Weronika Michalska29:279:5411:1011:5212:2413:4215:2420:3421:0921:3522:2523:1525:0726:2227:18
TL Białowieża9:541:160:420:321:181:425:100:350:260:500:501:521:150:56
28:5729:1529:2724:31
1:390:180:12*52
831Alicja Biłoszewska33:208:5511:1011:2511:4613:3415:3117:1918:5319:2620:2822:2727:3130:4431:35
TL Tuchola8:552:150:150:211:481:571:481:340:331:021:595:043:130:51
32:4433:0733:20
1:090:230:13
 
74Monika Maciuknkl3:476:567:5011:39--------------------------------------------------
ZSL Ruciane Nida3:473:090:543:49
----------21:59
10:20
45Matylda Rejewskankl4:507:227:378:16--------------------------------------------------
ZSL Goraj4:502:320:150:39
----------
101Alicja Wizaabs
ZSP Czarnków
 
 
 
M18 (18)1,8 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(37)3(36)4(50)5(34)6(33)7(32)8(31)9(39)10(40)11(41)12(42)13(51)14(43)
15(44)16(45)17(46)18(49)19(100)Meta
 
190Arkadiusz Jakubczyk14:581:011:202:062:583:424:297:037:298:299:169:4610:1510:4411:22
ZSL Ruciane Nida1:010:190:460:520:440:472:340:261:000:470:300:290:290:38
12:2313:1313:4014:3214:4914:58
1:010:500:270:520:170:09
262Jakub Szafraniec18:001:202:234:005:016:137:1310:0610:3111:3512:1112:4113:0613:3314:10
ZSL Goraj1:201:031:371:011:121:002:530:251:040:360:300:250:270:37
15:2116:1816:5117:3517:5218:00
1:110:570:330:440:170:08
386Łukasz Czerniewicz18:251:202:183:083:504:385:2310:1210:3811:3712:2013:1813:4114:1614:50
ZSL Ruciane Nida1:200:580:500:420:480:454:490:260:590:430:580:230:350:34
16:0116:4717:1218:0018:1718:25
1:110:460:250:480:170:08
435Dominik Jaworski20:591:271:472:453:324:195:0810:2511:0812:0912:4813:1714:5315:5116:44
TL Tuchola1:270:200:580:470:470:495:170:431:010:390:291:360:580:53
18:3519:1819:5020:3520:5120:59
1:510:430:320:450:160:08
591Łukasz Orczyk22:271:274:004:375:215:576:4314:1614:4115:3416:2117:1917:4218:1518:53
ZSL Ruciane Nida1:272:330:370:440:360:467:330:250:530:470:580:230:330:38
19:5920:4921:1422:0222:1922:27
1:060:500:250:480:170:08
637Jakub Rzepa23:061:422:053:093:596:186:588:309:3910:4413:5914:2814:5015:4818:43
TL Tuchola1:420:231:040:502:190:401:321:091:053:150:290:220:582:55
20:4221:2321:5422:3822:5723:06
1:590:410:310:440:190:09
757Petros Błogowski23:321:402:563:464:325:186:1113:1013:5114:5416:4317:1517:4118:4119:48
ZSL Goraj1:401:160:500:460:460:536:590:411:031:490:320:261:001:07
20:5521:4022:1023:0323:2323:3210:12
1:070:450:300:530:200:09*38
859Eryk Jeleń25:035:295:496:447:338:209:1114:3015:1016:0816:5117:1918:5919:5620:47
ZSL Goraj5:290:200:550:490:470:515:190:400:580:430:281:400:570:51
22:4223:2023:5224:3624:5425:03
1:550:380:320:440:180:09
958Denis Jagódka26:002:453:095:135:587:117:5416:1016:5117:4518:5319:2819:4920:2821:13
ZSL Goraj2:450:242:040:451:130:438:160:410:541:080:350:210:390:45
22:5023:5524:2925:3625:5226:00
1:371:050:341:070:160:08
1088Artur Głowacki26:292:424:325:486:387:258:1418:1018:4519:4520:3521:2721:4922:2122:56
ZSL Ruciane Nida2:421:501:160:500:470:499:560:351:000:500:520:220:320:35
24:0524:4525:1626:0426:2226:29
1:090:400:310:480:180:07
1160Filip Kruk26:363:083:345:336:237:308:2615:2015:5616:5818:4219:1819:5120:3721:45
ZSL Goraj3:080:261:590:501:070:566:540:361:021:440:360:330:461:08
23:0924:1424:5126:0126:2526:36
1:241:050:371:100:240:11
1236Tymoteusz Muzalewski28:022:092:2811:4712:2714:4615:3419:1819:4920:5721:4322:2722:4823:2824:12
TL Tuchola2:090:199:190:402:190:483:440:311:080:460:440:210:400:44
25:1826:0226:3527:3327:5328:0227:53
1:060:440:330:580:200:09*100
1334Mateusz Brzuchalski38:593:216:156:5613:2519:2320:2623:2423:5925:0526:4327:2227:4328:3929:27
TL Tuchola3:212:540:416:295:581:032:580:351:061:380:390:210:560:48
34:1634:5735:2438:2938:4838:59
4:490:410:273:050:190:11
 
87Marek Domiannkl1:442:203:514:365:306:2223:1523:4524:47-----29:5830:2839:3343:24
ZSL Ruciane Nida1:440:361:310:450:540:5216:530:301:025:110:309:053:51
46:0346:5747:3450:1650:4750:59
2:390:540:372:420:310:12
61Seweryn Spckernkl5:526:097:469:0110:0213:1139:2740:0541:1244:0444:3644:5545:3546:11
ZSL Goraj5:520:171:371:151:013:0926:160:381:072:520:320:190:400:36
47:5049:40-----51:3452:0152:17
1:391:501:540:270:16
63Tymoteusz Szulcnkl1:383:375:146:047:438:4747:2248:0949:3250:2850:5351:1252:2553:22
ZSL Goraj1:381:591:370:501:391:0438:350:471:230:560:250:191:130:57
54:4955:35-----57:1357:3757:4856:23
1:270:461:380:240:11*47
92Jakub Supińskiabs
ZSL Ruciane Nida
89Wiktor Gudańskiabs
ZSL Ruciane Nida
 
 
 
K20 (4)1,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(50)5(36)6(37)7(38)8(31)9(39)10(40)11(41)12(42)13(51)14(43)
15(46)16(52)17(53)18(100)Meta
 
146Katarzyna Janicka16:570:441:354:135:226:207:297:458:189:3111:0811:4012:0812:5113:32
ZSL Goraj0:440:512:381:090:581:090:160:331:131:370:320:280:430:41
14:1815:1215:5616:4616:57
0:460:540:440:500:11
247Klaudia Ludowicz17:450:582:023:164:556:117:307:538:169:5210:3211:0411:3413:0113:53
ZSL Goraj0:581:041:141:391:161:190:230:231:360:400:320:301:270:52
14:5015:3416:2817:3717:45
0:570:440:541:090:08
348Patrycja Wikariak18:040:381:373:284:465:507:177:337:559:0910:2212:5513:2113:5314:37
ZSL Goraj0:380:591:511:181:041:270:160:221:141:132:330:260:320:44
15:3416:2217:0717:5418:04
0:570:480:450:470:10
477Natalia Pachulska23:020:522:115:096:267:288:358:519:3510:4212:1512:5113:2314:0415:23
ZSL Ruciane Nida0:521:192:581:171:021:070:160:441:071:330:360:320:411:19
16:1121:1921:5722:5123:02
0:485:080:380:540:11
 
 
 
M20 (9)1,8 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(49)20(100)Meta
 
195Jakub Piersa14:050:501:232:123:003:584:305:375:516:507:257:478:129:4511:03
ZSL Ruciane Nida0:500:330:490:480:580:321:070:140:590:350:220:251:331:18
11:4212:0812:2013:0313:3713:5714:05
0:390:260:120:430:340:200:08
267Marcin Helman14:070:551:262:133:134:225:136:146:337:338:348:529:1210:0711:07
ZSL Goraj0:550:310:471:001:090:511:010:191:001:010:180:200:551:00
11:4512:1212:2613:1513:4314:0014:07
0:380:270:140:490:280:170:07
364Jacek Białek16:390:551:262:223:314:516:237:317:468:499:3110:1110:3511:5913:15
ZSL Goraj0:550:310:561:091:201:321:080:151:030:420:400:241:241:16
14:0014:3014:4515:2916:1016:3116:39
0:450:300:150:440:410:210:08
465Marcin Gąsiorowski19:171:071:382:333:434:515:246:537:128:209:4410:0310:3012:4914:09
ZSL Goraj1:070:310:551:101:080:331:290:191:081:240:190:272:191:20
15:0315:3815:5118:0718:5219:0919:17
0:540:350:132:160:450:170:08
596Maciej Waszkiewicz20:371:121:503:054:496:086:538:348:4810:0410:4911:1811:5013:5215:20
ZSL Ruciane Nida1:120:381:151:441:190:451:410:141:160:450:290:322:021:28
16:0516:3716:5819:2420:0220:2720:37
0:450:320:212:260:380:250:10
666Jakub Grudziński21:191:152:074:355:527:228:069:089:2810:5611:3512:0612:2514:2916:32
ZSL Goraj1:150:522:281:171:300:441:020:201:280:390:310:192:042:03
17:2517:5618:1619:0819:4521:0821:1921:10
0:530:310:200:520:371:230:11*100
793Szymon Makarewicz23:431:011:532:513:545:005:356:436:578:3710:2110:5111:1014:3715:51
ZSL Ruciane Nida1:010:520:581:031:060:351:080:141:401:440:300:193:271:14
17:4618:0920:4021:5522:3223:3323:43
1:550:232:311:150:371:010:10
 
38Jakub Wiśniewskinkl1:151:502:434:345:569:3910:4611:0212:07-----19:4820:1622:1724:18
TL Tuchola1:150:350:531:511:223:431:070:161:057:410:282:012:01
25:1725:4826:1927:0627:4728:1128:2012:40
0:590:310:310:470:410:240:09*42
94Mateusz Mellerabs
ZSL Ruciane Nida
 
 
 
OPEN1 (3)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(31)6(39)7(40)8(41)9(42)10(51)11(43)12(46)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
129Anetta Świć13:471:292:063:133:334:015:076:116:487:178:029:029:4310:4612:49
TL Białowieża1:290:371:070:200:281:061:040:370:290:451:000:411:032:03
13:3713:47
0:480:10
239Anna Grzywacz14:551:422:534:174:355:036:097:147:538:239:0410:0510:4711:4913:58
TL Tuchola1:421:111:240:180:281:061:050:390:300:411:010:421:022:09
14:4414:55
0:460:11
368Krystyna Ładyko27:203:325:297:408:108:4510:2612:4317:5518:4419:4821:4823:2324:3025:54
ZSL Goraj3:321:572:110:300:351:412:175:120:491:042:001:351:071:24
27:0727:20
1:130:13
 
 
 
OPEN2 (7)1,8 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(49)20(100)Meta
 
1100Marek Szczepański15:561:051:392:383:224:425:206:266:457:598:479:179:4710:4712:03
ZSL Ruciane Nida1:050:340:590:441:200:381:060:191:140:480:300:301:001:16
12:5113:3014:0914:5115:2415:4715:56
0:480:390:390:420:330:230:09
297Damian Jakubczyk16:200:551:292:243:134:265:066:016:167:2010:1010:2910:4411:4312:49
ZSL Ruciane Nida0:550:340:550:491:130:400:550:151:042:500:190:150:591:06
13:4014:1214:2715:1515:5116:1216:207:59
0:510:320:150:480:360:210:08*41
369Wojciech Wardęga16:582:022:423:314:215:406:167:127:339:229:5410:2310:5911:4513:19
ZSL Goraj2:020:400:490:501:190:360:560:211:490:320:290:360:461:34
14:1614:4915:2015:4916:2716:4816:58
0:570:330:310:290:380:210:10
498Mateusz Furs19:122:222:594:165:267:097:599:109:3411:0011:4812:2112:5413:5215:12
Ndl Choszczno2:220:371:171:101:430:501:110:241:260:480:330:330:581:20
16:1416:5017:1217:5618:3318:5919:12
1:020:360:220:440:370:260:13
599Mateusz Pańkowski22:531:211:573:244:226:076:528:078:309:5710:4611:2511:5317:0118:18
ZSL Ruciane Nida1:210:361:270:581:450:451:150:231:270:490:390:285:081:17
19:1720:0320:2021:2422:0922:3922:53
0:590:460:171:040:450:300:14
620Zbigniew Fałkowski23:513:254:025:286:318:148:5710:2510:4112:0812:5813:4014:2315:2817:17
indywidualnie3:250:371:261:031:430:431:280:161:270:500:420:431:051:49
18:3619:2219:4922:2823:1723:4123:51
1:190:460:272:390:490:240:10
 
21Paweł Urbanowiczabs
indywidualnie