XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOsob. 2017-09-30 16:51
Wyniki - Klasykstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Karolina BielejewskaSP1 Czarnków40:520:00
2Zuzanna MielcarekSP1 Czarnków43:26+2:34
3Marta ŻyckaSP1 Czarnków50:11+9:19
 
 
 
M12 (5)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub WardęgaSP1 Czarnków32:560:00
2Dawid Różyckiindywidualnie36:12+3:16
3Jakub GadzińskiSP1 Czarnków55:29+22:33
4Jakub GieremekSP1 Czarnków69:49+36:53
5Franciszek PawłowskiSP1 Czarnków75:53+42:57
 
 
 
K14 (1)1,9 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia StrawaSP Lubasz71:400:00
 
 
 
M14 (3)1,9 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marek GadzińskiSP1 Czarnków60:430:00
2Łukasz KalkowskiGimnazjum Czarnków70:55+10:12
3Hubert SabotkaGimnazjum Romanowo73:53+13:10
 
 
 
K16 (9)2,8 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Joanna ŁadykoLO Salezjańskie Piła72:490:00
2Wiktoria MrówkaZSL Ruciane Nida78:32+5:43
3Weronika JankowiakZSL Goraj78:33+5:44
4Anna MilewskaTL Białowieża83:10+10:21
5Oliwia MalinowskaZSL Ruciane Nida84:34+11:45
6Aleksandra ŚwićTL Białowieża85:55+13:06
7Patrycja KasprzakZSL Goraj98:24+25:35
8Joanna NowakZSL Goraj110:32+37:43
9Dominika ZielińskaTL Tuchola130:52+58:03
 
 
 
M16 (17)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dominik ChudeckiTL Tuchola66:240:00
2Szymon PółjanowskiTL Białowieża67:26+1:02
3Wiktor PrzepióraZSL Goraj67:56+1:32
4Paweł JezierskiTL Tuchola72:21+5:57
5Michał BorkowskiTL Białowieża76:34+10:10
6Krystian JeleńkowskiZSL Goraj78:18+11:54
7Jakub DaniłowiczTL Białowieża82:25+16:01
8Kamil GołąbZSL Ruciane Nida83:11+16:47
9Paweł MaliszZSL Goraj90:07+23:43
10Krystian JarębaZSL Goraj96:10+29:46
11Kacper MusiałZSL Goraj108:00+41:36
12Hubert NowickiZSL Goraj113:59+47:35
13Michał GarlińskiZSL Ruciane Nida117:58+51:34
14Sebastian StęplinZSL Goraj125:51+59:27
 
Jakub NadolnyZSL Ruciane Nidankl
Tomasz WłochZSL Ruciane Nidankl
Krystian BugnackiZSL Ruciane Nidankl
 
 
 
K18 (10)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Monika MaciukZSL Ruciane Nida78:500:00
2Katarzyna ZiętekTL Białowieża78:56+0:06
3Weronika MichalskaTL Białowieża81:29+2:39
4Ewelina PłocharczykZSL Ruciane Nida84:16+5:26
5Emilia FałtynowiczZSL Ruciane Nida87:39+8:49
6Ewelina PawlakZSL Goraj104:13+25:23
7Paulina ZaborowskaZSL Ruciane Nida117:07+38:17
8Alicja BiłoszewskaTL Tuchola133:23+54:33
9Anna MikulewiczPZS w Czarnkowie185:50+107:00
10Laura GrzybowskaPZS w Czarnkowie203:53+125:03
 
 
 
M18 (18)4,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łukasz CzerniewiczZSL Ruciane Nida54:060:00
2Arkadiusz JakubczykZSL Ruciane Nida58:32+4:26
3Dominik JaworskiTL Tuchola74:39+20:33
4Łukasz OrczykZSL Ruciane Nida78:10+24:04
5Jakub SzafraniecZSL Goraj82:23+28:17
6Seweryn SpickerZSL Goraj88:29+34:23
7Artur GłowackiZSL Ruciane Nida93:24+39:18
8Eryk JeleńZSL Goraj94:33+40:27
9Petros BłogowskiZSL Goraj100:35+46:29
10Tymoteusz SzulcZSL Goraj105:58+51:52
11Denis JagódkaZSL Goraj111:22+57:16
12Filip KrukZSL Goraj113:01+58:55
13Tymoteusz MuzalewskiTL Tuchola115:31+61:25
14Jakub AdamkiewiczPZS w Czarnkowie124:23+70:17
15Bogusław SpickerPZS w Czarnkowie130:25+76:19
 
Jakub RzepaTL Tucholankl
Marek DomianZSL Ruciane Nidankl
Mateusz BrzuchalskiTL Tucholankl
 
 
 
K20 (4)3,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna JanickaZSL Goraj58:520:00
2Patrycja WikariakZSL Goraj77:38+18:46
3Klaudia LudowiczZSL Goraj102:58+44:06
4Natalia PachulskaZSL Ruciane Nida131:37+72:45
 
 
 
M20 (8)5,4 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marcin HelmanZSL Goraj79:340:00
2Jakub PiersaZSL Ruciane Nida80:24+0:50
3Marcin GąsiorowskiZSL Goraj81:24+1:50
4Jacek BiałekZSL Goraj88:16+8:42
5Sebastian PrętkiewiczZSL Ruciane Nida91:36+12:02
6Maciej WaszkiewiczZSL Ruciane Nida103:32+23:58
7Jakub WiśniewskiTL Tuchola114:07+34:33
8Piotr GrajZSP w Czarnkowie208:54+129:20
 
 
 
OPEN1 (3)2,8 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Anna GrzywaczTL Tuchola54:480:00
2Anetta ŚwićTL Białowieża68:13+13:25
3Krystyna ŁadykoZSL Goraj78:54+24:06
 
 
 
OPEN2 (7)5,4 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Damian JakubczykZSL Ruciane Nida72:390:00
2Wojciech WardęgaZSL Goraj74:52+2:13
3Marek SzczepańskiZSL Ruciane Nida80:41+8:02
4Mateusz PańkowskiZSL Ruciane Nida85:12+12:33
5Zbigniew Fałkowskiindywidualnie92:17+19:38
6Paweł Urbanowiczindywidualnie121:40+49:01
7Mateusz FursNdl Choszczno127:31+54:52
 
 
 
TD (6)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maria WisniewskaCzarnków33:090:00
2Lenka UrbanowiczCzarnków38:30+5:21
3Zofia MokrzyckaCzarnków38:57+5:48
4Nadia, Olga GórznaCzarnków41:40+8:31
5Michał, Weronika GumięgaCzarnków48:31+15:22
6Antonina StrawaCzarnków59:18+26:09