XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w BnOsob. 2017-09-30 16:51
Wyniki z międyczasami - Klasykstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
12Karolina Bielejewska40:525:5717:4127:5035:5539:1740:3940:52
SP1 Czarnków5:5711:4410:098:053:221:220:13
28Zuzanna Mielcarek43:265:0020:4530:4538:4841:5743:1443:26
SP1 Czarnków5:0015:4510:008:033:091:170:12
33Marta Życka50:1114:4726:4336:3945:0248:4749:5850:11
SP1 Czarnków14:4711:569:568:233:451:110:13
 
 
 
M12 (5)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
119Jakub Wardęga32:564:259:3619:0127:0630:3532:1232:56
SP1 Czarnków4:255:119:258:053:291:370:44
2110Dawid Różycki36:127:2912:4422:1530:1133:4535:5236:12
indywidualnie7:295:159:317:563:342:070:20
36Jakub Gadziński55:293:367:2718:5050:3153:4554:4555:29
SP1 Czarnków3:363:5111:2331:413:141:000:44
47Jakub Gieremek69:495:2445:2455:3665:0368:4569:4169:49
SP1 Czarnków5:2440:0010:129:273:420:560:08
54Franciszek Pawłowski75:539:5051:1061:3871:0074:4575:4475:53
SP1 Czarnków9:5041:2010:289:223:450:590:09
 
 
 
K14 (1)1,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(32)3(31)4(50)5(34)6(47)7(53)8(35)9(100)Meta
 
1112Natalia Strawa71:4014:2736:2440:3048:4852:2858:5260:2670:2871:3071:40
SP Lubasz14:2721:574:068:183:406:241:3410:021:020:10
 
 
 
M14 (3)1,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(32)3(31)4(50)5(34)6(47)7(53)8(35)9(100)Meta
 
1111Marek Gadziński60:4317:4122:5126:3840:2543:4654:4956:5059:0060:2360:43
SP1 Czarnków17:415:103:4713:473:2111:032:012:101:230:20
2102Łukasz Kalkowski70:5519:5730:2338:3143:2446:4358:2859:4769:4070:4470:55
Gimnazjum Czarnków19:5710:268:084:533:1911:451:199:531:040:11
3103Hubert Sabotka73:5323:4929:0332:5146:3349:3860:3162:4672:4373:4273:53
Gimnazjum Romanowo23:495:143:4813:423:0510:532:159:570:590:11
 
 
 
K16 (9)2,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(47)3(46)4(45)5(44)6(48)7(31)8(32)9(36)10(50)11(35)12(100)Meta
 
117Joanna Ładyko72:493:2211:0717:5426:0435:3947:4150:2353:1160:3267:5671:3272:4172:49
LO Salezjańskie Piła3:227:456:478:109:3512:022:422:487:217:243:361:090:08
272Wiktoria Mrówka78:324:056:5319:1028:4933:5456:2058:4862:1868:3576:0577:4678:2378:32
ZSL Ruciane Nida4:052:4812:179:395:0522:262:283:306:177:301:410:370:09
340Weronika Jankowiak78:337:599:1617:3125:0430:1350:4554:4458:4665:2174:0077:0678:1478:33
ZSL Goraj7:591:178:157:335:0920:323:594:026:358:393:061:080:19
422Anna Milewska83:104:064:359:0934:0538:1347:1550:1967:1673:1980:0281:5983:0183:10
TL Białowieża4:060:294:3424:564:089:023:0416:576:036:431:571:020:09
571Oliwia Malinowska84:343:305:1510:4019:3038:1550:3553:0558:3968:2378:3183:4184:2584:34
ZSL Ruciane Nida3:301:455:258:5018:4512:202:305:349:4410:085:100:440:09
623Aleksandra Świć85:556:507:5211:3640:0743:5853:1256:1573:1578:5683:1184:4085:4885:55
TL Białowieża6:501:023:4428:313:519:143:0317:005:414:151:291:080:07
741Patrycja Kasprzak98:243:004:108:4920:3152:5370:0072:2278:1186:2894:3097:0898:1598:24
ZSL Goraj3:001:104:3911:4232:2217:072:225:498:178:022:381:070:09
842Joanna Nowak110:3215:0216:1221:1932:4765:1782:0284:2590:1398:36106:13109:09110:20110:32
ZSL Goraj15:021:105:0711:2832:3016:452:235:488:237:372:561:110:12
930Dominika Zielińska130:5214:2817:3624:5443:0048:1267:0668:5594:59100:37127:48129:44130:42130:52
TL Tuchola14:283:087:1818:065:1218:541:4926:045:3827:111:560:580:10
 
 
 
M16 (17)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(36)3(31)4(37)5(52)6(39)7(40)8(41)9(32)10(42)11(43)12(44)13(49)14(100)
Meta
 
132Dominik Chudecki66:241:377:3010:4214:5523:1426:5429:2533:4040:5445:3158:2263:3765:0766:14
TL Tuchola1:375:533:124:138:193:402:314:157:144:3712:515:151:301:07
66:24
0:10
227Szymon Półjanowski67:261:407:3710:3014:1921:3432:5436:1542:0546:4651:0759:0465:0266:2967:17
TL Białowieża1:405:572:533:497:1511:203:215:504:414:217:575:581:270:48
67:26
0:09
354Wiktor Przepióra67:561:198:2212:5517:3523:3030:5532:1437:1743:0348:5660:0464:4166:5167:47
ZSL Goraj1:197:034:334:405:557:251:195:035:465:5311:084:372:100:56
67:56
0:09
433Paweł Jezierski72:212:045:049:1518:4725:3733:3834:4038:5346:4351:2164:5969:2871:0072:12
TL Tuchola2:043:004:119:326:508:011:024:137:504:3813:384:291:321:12
72:21
0:09
526Michał Borkowski76:342:437:5015:4621:0931:3939:2342:1448:0853:2758:0268:0273:1775:1576:24
TL Białowieża2:435:077:565:2310:307:442:515:545:194:3510:005:151:581:09
76:34
0:10
650Krystian Jeleńkowski78:188:0611:0615:1824:4931:3439:4140:3844:4752:4657:2471:0075:2576:5578:09
ZSL Goraj8:063:004:129:316:458:070:574:097:594:3813:364:251:301:14
78:18
0:09
728Jakub Daniłowicz82:252:445:449:5514:3938:1745:1648:1054:0559:2464:1574:2879:2280:5982:17
TL Białowieża2:443:004:114:4423:386:592:545:555:194:5110:134:541:371:18
82:25
0:08
880Kamil Gołąb83:1113:4917:0723:4129:5638:2445:5947:1752:1558:0763:5274:5079:5982:0583:03
ZSL Ruciane Nida13:493:186:346:158:287:351:184:585:525:4510:585:092:060:58
83:11
0:08
951Paweł Malisz90:072:218:0113:5522:1029:1645:1654:1256:5960:5665:1879:2187:1589:0189:56
ZSL Goraj2:215:405:548:157:0616:008:562:473:574:2214:037:541:460:55
90:07
0:11
1049Krystian Jaręba96:102:196:5614:2920:2127:4139:1641:5354:0762:2370:5383:0391:0494:5895:59
ZSL Goraj2:194:377:335:527:2011:352:3712:148:168:3012:108:013:541:01
96:10
0:11
1152Kacper Musiał108:007:0612:0215:5924:0939:5550:5153:4366:0474:2082:4995:00103:01106:52107:51
ZSL Goraj7:064:563:578:1015:4610:562:5212:218:168:2912:118:013:510:59
108:00
0:09
1253Hubert Nowicki113:594:3815:4818:4931:4547:0861:5663:0970:3175:3984:1494:28108:13110:57113:44
ZSL Goraj4:3811:103:0112:5615:2314:481:137:225:088:3510:1413:452:442:47
113:59
0:15
1379Michał Garliński117:584:2510:0719:2634:0441:4647:2950:3456:0877:2994:56105:45113:19115:57117:42
ZSL Ruciane Nida4:255:429:1914:387:425:433:055:3421:2117:2710:497:342:381:45
117:58
0:16
1456Sebastian Stęplin125:513:568:5813:1529:0240:4073:5475:0582:3387:4296:06106:31120:17124:02125:38
ZSL Goraj3:565:024:1715:4711:3833:141:117:285:098:2410:2513:463:451:36
125:51
0:13
 
82Jakub Nadolnynkl3:2814:4222:3632:5252:4076:1178:03101:26118:41127:17----------171:47173:10
ZSL Ruciane Nida3:2811:147:5410:1619:4823:311:5223:2317:158:3644:301:23
173:23
0:13
84Tomasz Włochnkl15:2123:5030:2836:5544:17-----106:44-----------------------------------
ZSL Ruciane Nida15:218:296:386:277:2262:27
136:32
29:48
78Krystian Bugnackinkl2:1728:0531:3255:41--------------------------------------------------
ZSL Ruciane Nida2:1725:483:2724:09
 
 
 
K18 (10)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(36)3(31)4(37)5(52)6(39)7(40)8(41)9(32)10(42)11(43)12(44)13(49)14(100)
Meta
 
174Monika Maciuk78:501:575:5017:0722:4628:4535:4037:2642:0347:5453:3263:0371:2877:0978:39
ZSL Ruciane Nida1:573:5311:175:395:596:551:464:375:515:389:318:255:411:30
78:50
0:11
225Katarzyna Ziętek78:563:208:3613:0619:3732:5344:1147:2453:1257:5262:2970:1176:1577:4178:45
TL Białowieża3:205:164:306:3113:1611:183:135:484:404:377:426:041:261:04
78:56
0:11
324Weronika Michalska81:297:4512:5220:4426:1937:0944:2247:1353:1458:2963:1073:3778:2580:1181:20
TL Białowieża7:455:077:525:3510:507:132:516:015:154:4110:274:481:461:09
81:29
0:09
475Ewelina Płocharczyk84:165:3311:4518:4725:4734:3441:5743:1648:2054:1060:0669:1577:3082:4684:06
ZSL Ruciane Nida5:336:127:027:008:477:231:195:045:505:569:098:155:161:20
84:16
0:10
573Emilia Fałtynowicz87:398:3714:4221:5629:1437:3845:0146:2051:0557:1462:3972:1280:4086:1287:29
ZSL Ruciane Nida8:376:057:147:188:247:231:194:456:095:259:338:285:321:17
87:39
0:10
644Ewelina Pawlak104:133:038:2914:1324:2032:4143:5648:5462:0170:1678:4690:5798:57103:00104:01
ZSL Goraj3:035:265:4410:078:2111:154:5813:078:158:3012:118:004:031:01
104:13
0:12
776Paulina Zaborowska117:073:239:0618:2333:0940:4946:2849:3855:0576:2794:01104:43112:18115:10116:45
ZSL Ruciane Nida3:235:439:1714:467:405:393:105:2721:2217:3410:427:352:521:35
117:07
0:22
831Alicja Biłoszewska133:234:4912:0718:4826:1643:4852:3456:2876:2897:03104:24115:19129:44131:57133:14
TL Tuchola4:497:186:417:2817:328:463:5420:0020:357:2110:5514:252:131:17
133:23
0:09
910Anna Mikulewicz185:503:0330:1835:5446:1782:1899:43110:09119:31130:01139:44158:11181:21182:57185:28
PZS w Czarnkowie3:0327:155:3610:2336:0117:2510:269:2210:309:4318:2723:101:362:31
185:50
0:22
1011Laura Grzybowska203:5321:0148:2053:5264:20100:24117:40128:07137:26147:57157:57176:07199:11201:00203:30
PZS w Czarnkowie21:0127:195:3210:2836:0417:1610:279:1910:3110:0018:1023:041:492:30
203:537:56
0:23*31
 
 
 
M18 (18)4,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(46)3(45)4(44)5(43)6(42)7(37)8(36)9(40)10(39)11(52)12(31)13(48)14(49)
15(100)Meta
 
186Łukasz Czerniewicz54:062:556:079:5412:5617:1524:5128:0234:4339:0539:5542:3348:0149:2953:06
ZSL Ruciane Nida2:553:123:473:024:197:363:116:414:220:502:385:281:283:37
53:5754:06
0:510:09
290Arkadiusz Jakubczyk58:321:595:249:0612:3716:4823:2126:0736:4540:0243:0747:1953:0454:2457:36
ZSL Ruciane Nida1:593:253:423:314:116:332:4610:383:173:054:125:451:203:12
58:2458:32
0:480:08
335Dominik Jaworski74:394:599:3513:2617:3029:0934:5941:1849:0855:3157:5961:5668:0669:4073:27
TL Tuchola4:594:363:514:0411:395:506:197:506:232:283:576:101:343:47
74:3074:3953:13
1:030:09*39
491Łukasz Orczyk78:104:517:5617:4022:3226:0734:1339:0255:5459:0560:0664:1070:3972:1777:16
ZSL Ruciane Nida4:513:059:444:523:358:064:4916:523:111:014:046:291:384:59
78:0178:10
0:450:09
562Jakub Szafraniec82:232:036:0415:4522:5031:3139:3444:4654:5661:4563:4067:5875:1677:5881:31
ZSL Goraj2:034:019:417:058:418:035:1210:106:491:554:187:182:423:33
82:1682:2359:05
0:450:07*39
661Seweryn Spicker88:298:2712:1321:4328:4437:3845:3750:4460:5967:5569:4774:1481:1983:5487:33
ZSL Goraj8:273:469:307:018:547:595:0710:156:561:524:277:052:353:39
88:2088:2964:56
0:470:09*39
788Artur Głowacki93:249:3813:5517:2033:3537:4551:1055:5066:4971:5973:5279:1885:4187:2492:28
ZSL Ruciane Nida9:384:173:2516:154:1013:254:4010:595:101:535:266:231:435:04
93:1493:24
0:460:10
859Eryk Jeleń94:3314:3018:1527:5334:5343:4551:4056:4767:0473:5175:4380:1787:1890:0393:37
ZSL Goraj14:303:459:387:008:527:555:0710:176:471:524:347:012:453:34
94:2294:3370:48
0:450:11*39
957Petros Błogowski100:354:358:0212:4316:2631:3942:0246:2358:5262:4566:4087:2993:2195:2599:34
ZSL Goraj4:353:274:413:4315:1310:234:2112:293:533:5520:495:522:044:09
100:25100:35
0:510:10
1063Tymoteusz Szulc105:587:4311:3928:5834:5638:1645:5851:3069:1973:4480:0985:2398:0699:57104:39
ZSL Goraj7:433:5617:195:583:207:425:3217:494:256:255:1412:431:514:42
105:49105:58
1:100:09
1158Denis Jagódka111:224:4510:0619:3127:4545:0052:1057:3875:2479:4686:2191:26103:47105:17110:04
ZSL Goraj4:455:219:258:1417:157:105:2817:464:226:355:0512:211:304:47
111:10111:22
1:060:12
1260Filip Kruk113:016:0010:2524:2928:2237:5945:0852:3664:3273:3975:5095:32104:24108:03111:58
ZSL Goraj6:004:2514:043:539:377:097:2811:569:072:1119:428:523:393:55
112:50113:01
0:520:11
1336Tymoteusz Muzalewski115:312:307:1227:2232:0938:0348:0152:3563:4376:4478:5693:49108:58110:46114:38
TL Tuchola2:304:4220:104:475:549:584:3411:0813:012:1214:5315:091:483:52
115:21115:31
0:430:10
1413Jakub Adamkiewicz124:234:0110:2514:2119:5631:3743:2450:1290:2795:59101:04106:10115:05117:00122:47
PZS w Czarnkowie4:016:243:565:3511:4111:476:4840:155:325:055:068:551:555:47
123:59124:23
1:120:24
1514Bogusław Spicker130:2510:0216:1920:1826:0037:3249:2156:0796:16101:49106:57112:03121:02122:58128:43
PZS w Czarnkowie10:026:173:595:4211:3211:496:4640:095:335:085:068:591:565:45
130:01130:25
1:180:24
 
37Jakub Rzepankl20:3826:0032:0537:0542:5152:2357:0566:55------------------------------
TL Tuchola20:385:226:055:005:469:324:429:50
87:0687:29
20:110:23
87Marek Domiannkl2:327:47------------------------------------------------------------
ZSL Ruciane Nida2:325:15
-----
34Mateusz Brzuchalskinkl5:4510:5217:0221:2631:2163:04----------------------------------------
TL Tuchola5:455:076:104:249:5531:43
-----
 
 
 
K20 (4)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(32)3(41)4(40)5(39)6(52)7(37)8(48)9(50)10(47)11(46)12(45)13(44)14(49)
15(100)Meta
 
146Katarzyna Janicka58:525:488:0113:5519:2121:0724:2829:0036:0939:3742:5047:5451:3455:4657:30
ZSL Goraj5:482:135:545:261:463:214:327:093:283:135:043:404:121:44
58:4458:52
1:140:08
248Patrycja Wikariak77:385:217:5013:0520:2123:3329:0540:3447:3551:2955:2360:3668:4073:5176:04
ZSL Goraj5:212:295:157:163:125:3211:297:013:543:545:138:045:112:13
77:2777:38
1:230:11
347Klaudia Ludowicz102:584:226:5913:0119:3620:5326:4355:2265:3170:2778:4885:0792:5398:35101:09
ZSL Goraj4:222:376:026:351:175:5028:3910:094:568:216:197:465:422:34
102:30102:58
1:210:28
477Natalia Pachulska131:377:5910:4715:5938:5741:2151:2564:1975:4284:55104:05118:51122:57128:21130:08
ZSL Ruciane Nida7:592:485:1222:582:2410:0412:5411:239:1319:1014:464:065:241:47
131:25131:37
1:170:12
 
 
 
M20 (8)5,4 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(51)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(50)
15(48)16(49)17(100)Meta
 
167Marcin Helman79:344:429:5123:5526:0432:5033:5639:1944:1451:1155:4159:1764:4771:0574:03
ZSL Goraj4:425:0914:042:096:461:065:234:556:574:303:365:306:182:58
75:5478:4379:2779:34
1:512:490:440:07
295Jakub Piersa80:244:5710:3916:0518:1523:0824:1635:5041:3853:3056:4260:2265:4069:4372:36
ZSL Ruciane Nida4:575:425:262:104:531:0811:345:4811:523:123:405:184:032:53
75:1478:5580:1680:24
2:383:411:210:08
365Marcin Gąsiorowski81:244:029:4322:3126:2834:0035:1540:5146:4652:3958:0562:2166:1070:3472:51
ZSL Goraj4:025:4112:483:577:321:155:365:555:535:264:163:494:242:17
76:2180:2581:1681:24
3:304:040:510:08
464Jacek Białek88:165:5511:4317:4720:5628:4730:5636:1041:2551:4257:1262:4466:3876:3579:46
ZSL Goraj5:555:486:043:097:512:095:145:1510:175:305:323:549:573:11
82:4386:5388:0588:16
2:574:101:120:11
593Sebastian Prętkiewicz91:366:3813:1930:4333:0738:5740:0145:2250:2557:1861:4965:3671:1477:4281:41
ZSL Ruciane Nida6:386:4117:242:245:501:045:215:036:534:313:475:386:283:59
84:4090:2991:2691:36
2:595:490:570:10
696Maciej Waszkiewicz103:3212:3619:3925:4828:1733:2534:3751:3257:2266:2571:2978:2784:3390:4994:06
ZSL Ruciane Nida12:367:036:092:295:081:1216:555:509:035:046:586:066:163:17
96:49102:02103:23103:32
2:435:131:210:09
738Jakub Wiśniewski114:078:0816:2122:1227:5439:4141:0350:3956:1680:0786:1091:1097:07102:41105:39
TL Tuchola8:088:135:515:4211:471:229:365:3723:516:035:005:575:342:58
108:10113:01113:58114:07
2:314:510:570:09
815Piotr Graj208:549:5325:3641:4946:4659:2768:5681:4790:39107:18119:39162:14167:59181:37188:40
ZSP w Czarnkowie9:5315:4316:134:5712:419:2912:518:5216:3912:2142:355:4513:387:03
195:37206:54208:32208:54
6:5711:171:380:22
 
 
 
OPEN1 (3)2,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(47)3(46)4(45)5(44)6(48)7(31)8(32)9(36)10(50)11(35)12(100)Meta
 
139Anna Grzywacz54:487:117:4612:3215:3820:0132:4534:4638:2244:3251:5653:4854:4054:48
TL Tuchola7:110:354:463:064:2312:442:013:366:107:241:520:520:08
229Anetta Świć68:135:5310:1415:5022:0925:5035:0938:1755:1161:0365:1266:5368:0468:13
TL Białowieża5:534:215:366:193:419:193:0816:545:524:091:411:110:09
368Krystyna Ładyko78:543:525:1713:0723:5829:4738:2841:2658:5066:4473:5577:2378:4478:54
ZSL Goraj3:521:257:5010:515:498:412:5817:247:547:113:281:210:10
 
 
 
OPEN2 (7)5,4 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(51)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(50)
15(48)16(49)17(100)Meta
 
197Damian Jakubczyk72:394:439:3117:3820:0425:5526:5332:1637:1944:0948:4352:1457:4664:0867:08
ZSL Ruciane Nida4:434:488:072:265:510:585:235:036:504:343:315:326:223:00
68:5371:4572:3072:39
1:452:520:450:09
269Wojciech Wardęga74:525:0012:4022:5027:2833:4034:5139:0144:0248:5752:3258:2462:0366:1268:38
ZSL Goraj5:007:4010:104:386:121:114:105:014:553:355:523:394:092:26
70:5073:5174:4374:52
2:123:010:520:09
3100Marek Szczepański80:414:099:5215:4018:0923:1624:3140:5545:3952:0559:1262:4766:3970:5473:33
ZSL Ruciane Nida4:095:435:482:295:071:1516:244:446:267:073:353:524:152:39
75:2779:4180:3180:41
1:544:140:500:10
499Mateusz Pańkowski85:125:4612:1820:0623:0731:3133:0237:1043:4550:3955:4359:4866:2771:5775:12
ZSL Ruciane Nida5:466:327:483:018:241:314:086:356:545:044:056:395:303:15
78:0083:3085:0185:12
2:485:301:310:11
520Zbigniew Fałkowski92:177:0114:1322:0826:5836:1638:1143:1349:3256:2761:4865:5070:5876:1380:24
indywidualnie7:017:127:554:509:181:555:026:196:555:214:025:085:154:11
83:3990:5392:0492:1788:25
3:157:141:110:13*100
621Paweł Urbanowicz121:408:3215:0232:3338:2747:3151:1858:0064:3671:5082:5988:0597:13108:24112:13
indywidualnie8:326:3017:315:549:043:476:426:367:1411:095:069:0811:113:49
114:50119:49121:18121:40
2:374:591:290:22
798Mateusz Furs127:316:2715:2328:0141:0148:2357:1761:3473:4286:1597:42102:25108:24114:34118:07
Ndl Choszczno6:278:5612:3813:007:228:544:1712:0812:3311:274:435:596:103:33
120:53125:54127:12127:31
2:465:011:180:19
 
 
 
TD (6)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
1109Maria Wisniewska33:095:4610:3317:5027:5031:1532:5633:09
Czarnków5:464:477:1710:003:251:410:13
2108Lenka Urbanowicz38:304:1414:0320:0630:5334:1138:1538:30
Czarnków4:149:496:0310:473:184:040:15
3106Zofia Mokrzycka38:576:1717:0823:0534:0837:3238:4438:57
Czarnków6:1710:515:5711:033:241:120:13
4104Nadia, Olga Górzna41:409:5820:1126:0937:0039:4640:5441:40
Czarnków9:5810:135:5810:512:461:080:46
5105Michał, Weronika Gumięga48:3114:0922:3131:5740:5445:4447:3148:31
Czarnków14:098:229:268:574:501:471:00
6107Antonina Strawa59:183:5015:3548:1455:1157:5259:0759:18
Czarnków3:5011:4532:396:572:411:150:11