V Puchar Puszczy Piskiejpt. 2017-05-12 19:46
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K-12 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1wakatwakatXX26:000:00
 
 
2K-14 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maja Magdaleńska04IndywidualnieXX31:0022:00
2wakatwakatXX34:0025:00
 
 
3K-16 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Małgorzata Bączek01UKS Technik Ruciane-NidaXX2:0020:004013
2Małgorzata Ligocka01UKS Technik Ruciane-NidaX17:003984
3wakatwakatXX5:0023:00
 
 
4K-18 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-NidaXX6:0018:00
2Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-NidaXX3:0021:00
3Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-NidaXX9:0015:00
4Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-NidaXX0:0024:00
5wakatwakatXX12:0027:00
 
 
5K-20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Natalia Pachulska98UKS Technik Ruciane-NidaXX30:0036:00
2Klaudia Wiśniewska98UKS Technik Ruciane-NidaXX27:0039:00
3Małgorzata Kulesza97UKS Technik Ruciane-NidaXX33:0033:00
4wakatwakatXX36:0042:00
 
 
6K-21 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Edyta Karpierz-Pawłowicz83IndywidualnieXX17:000:00
2Zofia Dmuchowska98KTW KrutyńX20:00
3Katarzyna Sypuła87412224UNTS WarszawaXX14:003:002834
4wakatwakatXX23:006:00
 
 
7K-35 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Agata Michałowska78882701KS SPÓJNIA WARSZAWAXX11:0031:002894
2Monika Górniak81IndywidualnieXX8:0028:00
3Anna Orzoł82IndywidualnieXX14:0034:00
4wakatwakatXX17:0037:00
 
 
8K-40 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Janina Banach767204076UMKS ORKAN OstródaXX20:0022:00
2Justyna Morsztyn76Biegnący WilkX23:00
3Agnieszka Marek74IndywidualnieX19:00
4Dorota PotockaIndywidualnieXX26:0025:00
 
 
9K-50 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Barbara Popławska61IndywidualnieXX29:0029:00
2wakatwakatXX32:0032:00
 
 
10K-55 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Danuta Mikielska59UMKS ORKAN OstródaX20:0000138K
2Bożena Barnik589231058KU AZS WATXX4:0023:00
3Elena Soloveva582055111PionerSKXX1:0017:00
4wakatwakatXX7:0026:00
 
 
11K-60+ (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ewa Lewoń55889676UMKS ORKAN OstródaXX29:002:0000129K
2Regina Łuńska56431394UMKS ORKAN OstródaXX35:005:0000133K
3Wiesława Karpierz56IndywidualnieX8:00
4Natalia Smirnova562011565PionerSKXX32:0011:00
5wakatwakatXX38:0014:00
 
 
12M-12 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tymoteusz Kujda05361804ZS OsielskoXX34:003:00
2wakatwakatXX37:006:00
 
 
13M-14 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bartosz Kujda031401458ZS OsielskoXX41:002:00
2Piotr Banach037204093UMKS ORKAN OstródaXX35:005:002846
3Gabriel Górniak02IndywidualnieX38:00
4wakatwakatXX44:008:00
 
 
14M-16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jan Morsztyn01Biegnący WilkX39:00
2wakatwakatXX42:0030:00
 
 
15M-18 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marek Domian00UKS Technik Ruciane-NidaXX12:0024:00
2Łukasz Orczyk00UKS Technik Ruciane-NidaXX9:0021:00
3Emil Kosturkiewicz00UKS Technik Ruciane-NidaXX18:0027:00
4Artur Głowacki00UKS Technik Ruciane-NidaXX6:0015:00
5Wiktor Gudański99UKS Technik Ruciane-NidaXX3:009:00
6Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-NidaXX0:0018:00
7Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-NidaXX15:0012:00
8wakatwakatXX21:0030:00
 
 
16M-20 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wiktor Magdaleński97UKS Technik Ruciane-NidaXX12:0024:00
2Maciej Waszkiewicz98UKS Technik Ruciane-NidaXX15:0027:00
3Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-NidaXX0:0021:00
4Cezary Chaber98UKS Technik Ruciane-NidaXX9:0033:00
5Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-NidaXX3:0018:00
6Mateusz Meller98UKS Technik Ruciane-NidaXX6:0030:00
7wakatwakatXX18:0036:00
 
 
17M-21 (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mateusz Pańkowski849101596UKS Technik Ruciane-NidaXX43:0010:003160
2Paweł Giczewski85JW 1747 SuwałkiXX7:0016:00
3Łukasz Szymański86UKS Technik Ruciane-NidaX16:00
4Adrian Szlaszyński86IndywidualnieXX25:004:00
5Jarosław Bartczak68887093UMKS ORKAN OstródaXX37:0031:00743
6Daniel Skindzier89N-ctwo Głęboki BródX22:00
7Piotr Pawłowicz88413387IndywidualnieXX34:0019:00
8Mateusz Pomianek80Nadleśnictwo MaskulińskieX31:00
9Damian Jakubczyk95UKS Technik Ruciane-NidaXX10:0022:002511
10Maciej Ligocki76Nadleśnictwo SpychowoXX19:0025:003984
11Artur Stadnicki95UKS Technik Ruciane-NidaXX28:001:00
12Ksawery Przerwa-Tetmajer83Nadleśnictwo MaskulińskieXX13:007:00
13Mateusz Augustynowicz89BULiGLX13:00
14Karol Pietraszko93Nadleśnictwo KrynkiX28:00
15wakatwakatXX40:0034:00
 
 
18M-35 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Ruszewski82JW 1747 SuwałkiXX36:0023:00
2Adam Bobrowski81JW 1747 SuwałkiXX21:0032:00
3Denis Blokhin807209752Kaliningrad RusX24:00
4Stanisław Stefanowicz79JW 1747 SuwałkiXX30:0017:00
5Arkadiusz Kujda7914014661 Brygada LogistycznaXX33:0026:003987
6Mateusz Pomianek80Nadleśnictwo MaskulińskieX29:00
7Rafał Zagroba80IndywidualnieXX27:0014:00
8Marcin Duda80Nadleśnictwo MaskulińskieXX39:0020:00
9wakatwakatXX42:0035:00
 
 
19M-40 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Paweł Wiliwis75JW 1747 SuwałkiXX30:005:00
2Adam Łazarczyk7715 Giżycka BZ k.log bczXX24:008:00
3Krzysztof Banach747204074UMKS ORKAN OstródaXX27:002:0001440K
4wakatwakatXX33:0011:00
 
 
20M-45 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mariusz Ramotowski68720118615 Giżycka Brygada ZmechanizowXX10:0033:00
2Aleksander PotockiIndywidualnieXX13:0036:00
 
 
21M-50 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-NidaXX16:001:004013
2Grzegorz Jasnoch67N-ctwo Głęboki BródX19:00
3Jarosław Lickiewicz64413373indywidualnie PodlaskieXX25:004:001663
4Dariusz Morsztyn65Biegnący WilkX22:00
5wakatwakatXX28:007:00
 
 
22M-55 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marek Mikielski60UMKS ORKAN OstródaX0:0000136K
2Krzysztof Kraśniewski61413371UMKS ORKAN OstródaXX5:003:0000134k
3Bogdan Lech60413372UMKS ORKAN OstródaXX2:006:0000789K
4Sławomir Sypuła587201187UNTS WarszawaXX8:009:00748
5wakatwakatXX11:0012:00
 
 
23M-60 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Feliks Kaczanowski55KTW KrutyńX21:00
2Viktor Miroshnichenko572300501PionerSKXX18:0010:00
3Mikhail Solovev562055122PionerSKXX15:0013:00
4wakatwakatXX24:0016:00
 
 
24M-65+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zbigniew Łuński52413395UMKS ORKAN OstródaXX4:004:0000132K
2Janusz Bohaczek52413376UMKS ORKAN OstródaXX1:001:0000135K
3wakatwakatXX7:007:00
 
 
25OPEN (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Klaudia Danielska69IndywidualnieXX36:0016:00
2wakatwakatXX39:0019:00
 
 
26OPEN-S (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Małgorzata Ligocka01Gimnazjum Społeczne w MikołajkX32:00
2Gracjan Burnos01Gimnazjum Społeczne w MikołajkX20:00
3Olga Kubacka02Gimnazjum Społeczne w MikołajkX11:00
4Szymon Skrajny01Gimnazjum Społeczne w MikołajkX17:00
5Jowita Ogonowska Samanta Siekierko02Gimnazjum Społeczne w MikołajkX23:00
6Klaudia Budrewic Eulalia Wałecka02Gimnazjum Społeczne w MikołajkX5:00
7Jakub Potocki Jan Nowikowski04Gimnazjum Społeczne w MikołajkX26:00
8Karol Potocki Mateusz Michalak01Gimnazjum Społeczne w MikołajkX2:00
9Zuzanna Pilawska Maria Kowalczuk01Gimnazjum Społeczne w MikołajkX8:00
10Aleksandra Domur Sandra Waśkiewicz02Gimnazjum Społeczne w MikołajkX14:00
11Aleksandra Czarnecka01IndywidualnieXX29:0010:00
12wakatwakatXX35:0013:00
 
 
27OPEN-R (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Paulinka i Anna Szymańska16UKS Technik Ruciane-NidaX10:00
2Remigiusz Kujda122111090Niepubliczne Przedszkole ZamecXX22:009:00
3Jan Bohaczek10UMKS ORKAN OstródaX28:00
4Julita Jasnoch09N-ctwo Głęboki BródX19:00
5Weronika i Paweł Zajkowscy05IndywidualnieX16:00
6Jędrzej i Darius Bączek10IndywidualnieXX31:0012:00
7Natalia i Karen Markowska05IndywidualnieX13:00
8Maria, Marta LigockaNadleśnictwo SpychowoXX25:0015:00