V Puchar Puszczy Piskiejpt. 2017-05-12 19:41
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1Indywidualnie (18)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maja Magdaleńska04K-14XX31:0022:00
2Edyta Karpierz-Pawłowicz83K-21XX17:000:00
3Monika Górniak81K-35XX8:0028:00
4Anna Orzoł82K-35XX14:0034:00
5Agnieszka Marek74K-40X19:00
6Barbara Popławska61K-50XX29:0029:00
7Wiesława Karpierz56K-60+X8:00
8Gabriel Górniak02M-14X38:00
9Adrian Szlaszyński86M-21XX25:004:00
10Piotr Pawłowicz88413387M-21XX34:0019:00
11Rafał Zagroba80M-35XX27:0014:00
12Klaudia Danielska69OPENXX36:0016:00
13Weronika i Paweł Zajkowscy05OPEN-RX16:00
14Jędrzej i Darius Bączek10OPEN-RXX31:0012:00
15Natalia i Karen Markowska05OPEN-RX13:00
16Aleksandra Czarnecka01OPEN-SXX29:0010:00
17Dorota PotockaK-40XX26:0025:00
18Aleksander PotockiM-45XX13:0036:00
 
 
2UKS Technik Ruciane-Nida (28)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Małgorzata Bączek01K-16XX2:0020:004013
2Małgorzata Ligocka01K-16X17:003984
3Emilia Fałtynowicz00K-18XX6:0018:00
4Paulina Zaborowska00K-18XX3:0021:00
5Monika Maciuk99K-18XX9:0015:00
6Wiktoria Nowakowska99K-18XX0:0024:00
7Natalia Pachulska98K-20XX30:0036:00
8Klaudia Wiśniewska98K-20XX27:0039:00
9Małgorzata Kulesza97K-20XX33:0033:00
10Marek Domian00M-18XX12:0024:00
11Łukasz Orczyk00M-18XX9:0021:00
12Emil Kosturkiewicz00M-18XX18:0027:00
13Artur Głowacki00M-18XX6:0015:00
14Wiktor Gudański99M-18XX3:009:00
15Łukasz Czerniewicz99M-18XX0:0018:00
16Arkadiusz Jakubczyk99M-18XX15:0012:00
17Wiktor Magdaleński97M-20XX12:0024:00
18Maciej Waszkiewicz98M-20XX15:0027:00
19Jakub Piersa98M-20XX0:0021:00
20Cezary Chaber98M-20XX9:0033:00
21Szymon Makarewicz98M-20XX3:0018:00
22Mateusz Meller98M-20XX6:0030:00
23Mateusz Pańkowski849101596M-21XX43:0010:003160
24Łukasz Szymański86M-21X16:00
25Damian Jakubczyk95M-21XX10:0022:002511
26Artur Stadnicki95M-21XX28:001:00
27Dariusz Bączek65M-50XX16:001:004013
28Paulinka i Anna Szymańska16OPEN-RX10:00
 
 
3KTW Krutyń (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zofia Dmuchowska98K-21X20:00
2Feliks Kaczanowski55M-60X21:00
 
 
4UNTS Warszawa (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Katarzyna Sypuła87412224K-21XX14:003:002834
2Sławomir Sypuła587201187M-55XX8:009:00748
 
 
5KS SPÓJNIA WARSZAWA (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Agata Michałowska78882701K-35XX11:0031:002894
 
 
6Biegnący Wilk (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Justyna Morsztyn76K-40X23:00
2Jan Morsztyn01M-16X39:00
3Dariusz Morsztyn65M-50X22:00
 
 
7KU AZS WAT (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bożena Barnik589231058K-55XX4:0023:00
 
 
8PionerSK (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Elena Soloveva582055111K-55XX1:0017:00
2Natalia Smirnova562011565K-60+XX32:0011:00
3Viktor Miroshnichenko572300501M-60XX18:0010:00
4Mikhail Solovev562055122M-60XX15:0013:00
 
 
9ZS Osielsko (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tymoteusz Kujda05361804M-12XX34:003:00
2Bartosz Kujda031401458M-14XX41:002:00
 
 
10JW 1747 Suwałki (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Paweł Giczewski85M-21XX7:0016:00
2Tomasz Ruszewski82M-35XX36:0023:00
3Adam Bobrowski81M-35XX21:0032:00
4Stanisław Stefanowicz79M-35XX30:0017:00
5Paweł Wiliwis75M-40XX30:005:00
 
 
11UMKS ORKAN Ostróda (13)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Janina Banach767204076K-40XX20:0022:00
2Danuta Mikielska59K-55X20:0000138K
3Ewa Lewoń55889676K-60+XX29:002:0000129K
4Regina Łuńska56431394K-60+XX35:005:0000133K
5Piotr Banach037204093M-14XX35:005:002846
6Jarosław Bartczak68887093M-21XX37:0031:00743
7Krzysztof Banach747204074M-40XX27:002:0001440K
8Marek Mikielski60M-55X0:0000136K
9Krzysztof Kraśniewski61413371M-55XX5:003:0000134k
10Bogdan Lech60413372M-55XX2:006:0000789K
11Zbigniew Łuński52413395M-65+XX4:004:0000132K
12Janusz Bohaczek52413376M-65+XX1:001:0000135K
13Jan Bohaczek10OPEN-RX28:00
 
 
12N-ctwo Głęboki Bród (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Daniel Skindzier89M-21X22:00
2Grzegorz Jasnoch67M-50X19:00
3Julita Jasnoch09OPEN-RX19:00
 
 
13Nadleśnictwo Maskulińskie (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mateusz Pomianek80M-21X31:00
2Ksawery Przerwa-Tetmajer83M-21XX13:007:00
3Mateusz Pomianek80M-35X29:00
4Marcin Duda80M-35XX39:0020:00
 
 
14Nadleśnictwo Spychowo (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maciej Ligocki76M-21XX19:0025:003984
2Maria, Marta LigockaOPEN-RXX25:0015:00
 
 
15BULiGL (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mateusz Augustynowicz89M-21X13:00
 
 
16Nadleśnictwo Krynki (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Karol Pietraszko93M-21X28:00
 
 
17Kaliningrad Rus (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Denis Blokhin807209752M-35X24:00
 
 
181 Brygada Logistyczna (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Arkadiusz Kujda791401466M-35XX33:0026:003987
 
 
1915 Giżycka BZ k.log bcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Adam Łazarczyk77M-40XX24:008:00
 
 
2015 Giżycka Brygada Zmechanizow (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mariusz Ramotowski687201186M-45XX10:0033:00
 
 
21indywidualnie Podlaskie (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jarosław Lickiewicz64413373M-50XX25:004:001663
 
 
22Niepubliczne Przedszkole Zamec (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Remigiusz Kujda122111090OPEN-RXX22:009:00
 
 
23Gimnazjum Społeczne w Mikołajk (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Małgorzata Ligocka01OPEN-SX32:00
2Gracjan Burnos01OPEN-SX20:00
3Olga Kubacka02OPEN-SX11:00
4Szymon Skrajny01OPEN-SX17:00
5Jowita Ogonowska Samanta Siekierko02OPEN-SX23:00
6Klaudia Budrewic Eulalia Wałecka02OPEN-SX5:00
7Jakub Potocki Jan Nowikowski04OPEN-SX26:00
8Karol Potocki Mateusz Michalak01OPEN-SX2:00
9Zuzanna Pilawska Maria Kowalczuk01OPEN-SX8:00
10Aleksandra Domur Sandra Waśkiewicz02OPEN-SX14:00