V Puchar Puszczy Piskiejpt. 2017-05-12 19:48
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-12 (1)2,5 km7 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
wakatwakat26:00
 
 
K-14 (2)3,2 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Maja MagdaleńskaIndywidualnie31:00
wakatwakat34:00
 
 
K-16 (2)4,8 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane-Nida2:00
wakatwakat5:00
 
 
K-18 (5)6,0 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Wiktoria NowakowskaUKS Technik Ruciane-Nida0:00
Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida3:00
Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida6:00
Monika MaciukUKS Technik Ruciane-Nida9:00
wakatwakat12:00
 
 
K-20 (4)6,2 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Klaudia WiśniewskaUKS Technik Ruciane-Nida27:00
Natalia PachulskaUKS Technik Ruciane-Nida30:00
Małgorzata KuleszaUKS Technik Ruciane-Nida33:00
wakatwakat36:00
 
 
K-21 (4)6,9 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Katarzyna Sypuła412224UNTS Warszawa14:00
Edyta Karpierz-PawłowiczIndywidualnie17:00
Zofia DmuchowskaKTW Krutyń20:00
wakatwakat23:00
 
 
K-35 (4)4,8 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Monika GórniakIndywidualnie8:00
Agata Michałowska882701KS SPÓJNIA WARSZAWA11:00
Anna OrzołIndywidualnie14:00
wakatwakat17:00
 
 
K-40 (3)4,8 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Janina Banach7204076UMKS ORKAN Ostróda20:00
Justyna MorsztynBiegnący Wilk23:00
Dorota PotockaIndywidualnie26:00
 
 
K-50 (2)4,3 km12 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Barbara PopławskaIndywidualnie29:00
wakatwakat32:00
 
 
K-55 (3)4,1 km11 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Elena Soloveva2055111PionerSK1:00
Bożena Barnik9231058KU AZS WAT4:00
wakatwakat7:00
 
 
K-60+ (4)4,1 km11 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Ewa Lewoń889676UMKS ORKAN Ostróda29:00
Natalia Smirnova2011565PionerSK32:00
Regina Łuńska431394UMKS ORKAN Ostróda35:00
wakatwakat38:00
 
 
M-12 (2)2,5 km7 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Tymoteusz Kujda361804ZS Osielsko34:00
wakatwakat37:00
 
 
M-14 (4)3,6 km9 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Piotr Banach7204093UMKS ORKAN Ostróda35:00
Gabriel GórniakIndywidualnie38:00
Bartosz Kujda1401458ZS Osielsko41:00
wakatwakat44:00
 
 
M-16 (2)6,2 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Jan MorsztynBiegnący Wilk39:00
wakatwakat42:00
 
 
M-18 (8)7,8 km16 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida0:00
Wiktor GudańskiUKS Technik Ruciane-Nida3:00
Artur GłowackiUKS Technik Ruciane-Nida6:00
Łukasz OrczykUKS Technik Ruciane-Nida9:00
Marek DomianUKS Technik Ruciane-Nida12:00
Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida15:00
Emil KosturkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida18:00
wakatwakat21:00
 
 
M-20 (7)8,4 km18 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Jakub PiersaUKS Technik Ruciane-Nida0:00
Szymon MakarewiczUKS Technik Ruciane-Nida3:00
Mateusz MellerUKS Technik Ruciane-Nida6:00
Cezary ChaberUKS Technik Ruciane-Nida9:00
Wiktor MagdaleńskiUKS Technik Ruciane-Nida12:00
Maciej WaszkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida15:00
wakatwakat18:00
 
 
M-21 (13)9,1 km19 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Paweł GiczewskiJW 1747 Suwałki7:00
Damian JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida10:00
Ksawery Przerwa-TetmajerNadleśnictwo Maskulińskie13:00
Łukasz SzymańskiUKS Technik Ruciane-Nida16:00
Maciej LigockiNadleśnictwo Spychowo19:00
Daniel SkindzierN-ctwo Głęboki Bród22:00
Adrian SzlaszyńskiIndywidualnie25:00
Artur StadnickiUKS Technik Ruciane-Nida28:00
Mateusz PomianekNadleśnictwo Maskulińskie31:00
Piotr Pawłowicz413387Indywidualnie34:00
Jarosław Bartczak887093UMKS ORKAN Ostróda37:00
wakatwakat40:00
Mateusz Pańkowski9101596UKS Technik Ruciane-Nida43:00
 
 
M-35 (8)8,4 km18 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Adam BobrowskiJW 1747 Suwałki21:00
Denis Blokhin7209752Kaliningrad Rus24:00
Rafał ZagrobaIndywidualnie27:00
Stanisław StefanowiczJW 1747 Suwałki30:00
Arkadiusz Kujda14014661 Brygada Logistyczna33:00
Tomasz RuszewskiJW 1747 Suwałki36:00
Marcin DudaNadleśnictwo Maskulińskie39:00
wakatwakat42:00
 
 
M-40 (4)7,8 km16 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Adam Łazarczyk15 Giżycka BZ k.log bcz24:00
Krzysztof Banach7204074UMKS ORKAN Ostróda27:00
Paweł WiliwisJW 1747 Suwałki30:00
wakatwakat33:00
 
 
M-45 (2)7,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Mariusz Ramotowski720118615 Giżycka Brygada Zmechanizow10:00
Aleksander PotockiIndywidualnie13:00
 
 
M-50 (5)7,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Dariusz BączekUKS Technik Ruciane-Nida16:00
Grzegorz JasnochN-ctwo Głęboki Bród19:00
Dariusz MorsztynBiegnący Wilk22:00
Jarosław Lickiewicz413373indywidualnie Podlaskie25:00
wakatwakat28:00
 
 
M-55 (4)6,9 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Bogdan Lech413372UMKS ORKAN Ostróda2:00
Krzysztof Kraśniewski413371UMKS ORKAN Ostróda5:00
Sławomir Sypuła7201187UNTS Warszawa8:00
wakatwakat11:00
 
 
M-60 (4)6,0 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Mikhail Solovev2055122PionerSK15:00
Viktor Miroshnichenko2300501PionerSK18:00
Feliks KaczanowskiKTW Krutyń21:00
wakatwakat24:00
 
 
M-65+ (3)5,0 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Janusz Bohaczek413376UMKS ORKAN Ostróda1:00
Zbigniew Łuński413395UMKS ORKAN Ostróda4:00
wakatwakat7:00
 
 
OPEN (2)3,2 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Klaudia DanielskaIndywidualnie36:00
wakatwakat39:00
 
 
OPEN-S (12)3,2 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Karol Potocki Mateusz MichalakGimnazjum Społeczne w Mikołajk2:00
Klaudia Budrewic Eulalia WałeckaGimnazjum Społeczne w Mikołajk5:00
Zuzanna Pilawska Maria KowalczukGimnazjum Społeczne w Mikołajk8:00
Olga KubackaGimnazjum Społeczne w Mikołajk11:00
Aleksandra Domur Sandra WaśkiewiczGimnazjum Społeczne w Mikołajk14:00
Szymon SkrajnyGimnazjum Społeczne w Mikołajk17:00
Gracjan BurnosGimnazjum Społeczne w Mikołajk20:00
Jowita Ogonowska Samanta SiekierkoGimnazjum Społeczne w Mikołajk23:00
Jakub Potocki Jan NowikowskiGimnazjum Społeczne w Mikołajk26:00
Aleksandra CzarneckaIndywidualnie29:00
Małgorzata LigockaGimnazjum Społeczne w Mikołajk32:00
wakatwakat35:00
 
 
OPEN-R (8)2,5 km7 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Paulinka i Anna SzymańskaUKS Technik Ruciane-Nida10:00
Natalia i Karen MarkowskaIndywidualnie13:00
Weronika i Paweł ZajkowscyIndywidualnie16:00
Julita JasnochN-ctwo Głęboki Bród19:00
Remigiusz Kujda2111090Niepubliczne Przedszkole Zamec22:00
Maria, Marta LigockaNadleśnictwo Spychowo25:00
Jan BohaczekUMKS ORKAN Ostróda28:00
Jędrzej i Darius BączekIndywidualnie31:00