V Puchar Puszczy Piskiejpt. 2017-05-12 19:48
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-12 (1)2,3 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
wakatwakat0:00
 
 
K-14 (2)2,7 km10 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Maja MagdaleńskaIndywidualnie22:00
wakatwakat25:00
 
 
K-16 (3)3,7 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Małgorzata LigockaUKS Technik Ruciane-Nida17:00
Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane-Nida20:00
wakatwakat23:00
 
 
K-18 (5)4,2 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Monika MaciukUKS Technik Ruciane-Nida15:00
Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida18:00
Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida21:00
Wiktoria NowakowskaUKS Technik Ruciane-Nida24:00
wakatwakat27:00
 
 
K-20 (4)4,2 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Małgorzata KuleszaUKS Technik Ruciane-Nida33:00
Natalia PachulskaUKS Technik Ruciane-Nida36:00
Klaudia WiśniewskaUKS Technik Ruciane-Nida39:00
wakatwakat42:00
 
 
K-21 (3)4,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Edyta Karpierz-PawłowiczIndywidualnie0:00
Katarzyna Sypuła412224UNTS Warszawa3:00
wakatwakat6:00
 
 
K-35 (4)3,7 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Monika GórniakIndywidualnie28:00
Agata Michałowska882701KS SPÓJNIA WARSZAWA31:00
Anna OrzołIndywidualnie34:00
wakatwakat37:00
 
 
K-40 (3)3,7 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Agnieszka MarekIndywidualnie19:00
Janina Banach7204076UMKS ORKAN Ostróda22:00
Dorota PotockaIndywidualnie25:00
 
 
K-50 (2)3,4 km12 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Barbara PopławskaIndywidualnie29:00
wakatwakat32:00
 
 
K-55 (4)3,4 km12 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Elena Soloveva2055111PionerSK17:00
Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda20:00
Bożena Barnik9231058KU AZS WAT23:00
wakatwakat26:00
 
 
K-60+ (5)3,4 km12 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Ewa Lewoń889676UMKS ORKAN Ostróda2:00
Regina Łuńska431394UMKS ORKAN Ostróda5:00
Wiesława KarpierzIndywidualnie8:00
Natalia Smirnova2011565PionerSK11:00
wakatwakat14:00
 
 
M-12 (2)2,3 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Tymoteusz Kujda361804ZS Osielsko3:00
wakatwakat6:00
 
 
M-14 (3)3,1 km11 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Bartosz Kujda1401458ZS Osielsko2:00
Piotr Banach7204093UMKS ORKAN Ostróda5:00
wakatwakat8:00
 
 
M-16 (1)4,2 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
wakatwakat30:00
 
 
M-18 (8)4,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Wiktor GudańskiUKS Technik Ruciane-Nida9:00
Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida12:00
Artur GłowackiUKS Technik Ruciane-Nida15:00
Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida18:00
Łukasz OrczykUKS Technik Ruciane-Nida21:00
Marek DomianUKS Technik Ruciane-Nida24:00
Emil KosturkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida27:00
wakatwakat30:00
 
 
M-20 (7)4,9 km16 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Szymon MakarewiczUKS Technik Ruciane-Nida18:00
Jakub PiersaUKS Technik Ruciane-Nida21:00
Wiktor MagdaleńskiUKS Technik Ruciane-Nida24:00
Maciej WaszkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida27:00
Mateusz MellerUKS Technik Ruciane-Nida30:00
Cezary ChaberUKS Technik Ruciane-Nida33:00
wakatwakat36:00
 
 
M-21 (12)5,4 km17 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Artur StadnickiUKS Technik Ruciane-Nida1:00
Adrian SzlaszyńskiIndywidualnie4:00
Ksawery Przerwa-TetmajerNadleśnictwo Maskulińskie7:00
Mateusz Pańkowski9101596UKS Technik Ruciane-Nida10:00
Mateusz AugustynowiczBULiGL13:00
Paweł GiczewskiJW 1747 Suwałki16:00
Piotr Pawłowicz413387Indywidualnie19:00
Damian JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida22:00
Maciej LigockiNadleśnictwo Spychowo25:00
Karol PietraszkoNadleśnictwo Krynki28:00
Jarosław Bartczak887093UMKS ORKAN Ostróda31:00
wakatwakat34:00
 
 
M-35 (8)4,9 km16 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Rafał ZagrobaIndywidualnie14:00
Stanisław StefanowiczJW 1747 Suwałki17:00
Marcin DudaNadleśnictwo Maskulińskie20:00
Tomasz RuszewskiJW 1747 Suwałki23:00
Arkadiusz Kujda14014661 Brygada Logistyczna26:00
Mateusz PomianekNadleśnictwo Maskulińskie29:00
Adam BobrowskiJW 1747 Suwałki32:00
wakatwakat35:00
 
 
M-40 (4)4,9 km16 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Krzysztof Banach7204074UMKS ORKAN Ostróda2:00
Paweł WiliwisJW 1747 Suwałki5:00
Adam Łazarczyk15 Giżycka BZ k.log bcz8:00
wakatwakat11:00
 
 
M-45 (2)4,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Mariusz Ramotowski720118615 Giżycka Brygada Zmechanizow33:00
Aleksander PotockiIndywidualnie36:00
 
 
M-50 (3)4,5 km15 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Dariusz BączekUKS Technik Ruciane-Nida1:00
Jarosław Lickiewicz413373indywidualnie Podlaskie4:00
wakatwakat7:00
 
 
M-55 (5)4,2 km14 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda0:00
Krzysztof Kraśniewski413371UMKS ORKAN Ostróda3:00
Bogdan Lech413372UMKS ORKAN Ostróda6:00
Sławomir Sypuła7201187UNTS Warszawa9:00
wakatwakat12:00
 
 
M-60 (3)3,7 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Viktor Miroshnichenko2300501PionerSK10:00
Mikhail Solovev2055122PionerSK13:00
wakatwakat16:00
 
 
M-65+ (3)3,7 km13 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Janusz Bohaczek413376UMKS ORKAN Ostróda1:00
Zbigniew Łuński413395UMKS ORKAN Ostróda4:00
wakatwakat7:00
 
 
OPEN (2)2,7 km10 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Klaudia DanielskaIndywidualnie16:00
wakatwakat19:00
 
 
OPEN-S (2)2,7 km10 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Aleksandra CzarneckaIndywidualnie10:00
wakatwakat13:00
 
 
OPEN-R (3)2,3 km8 PK
NrStart.Imię i nazwiskoKarta SIKlubStart
Remigiusz Kujda2111090Niepubliczne Przedszkole Zamec9:00
Jędrzej i Darius BączekIndywidualnie12:00
Maria, Marta LigockaNadleśnictwo Spychowo15:00