V Puchar Puszczy Piskiejsob. 2017-05-13 19:54
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-14 (1)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12Maja Magdaleńska04Indywidualnie81:310:00
 
 
 
K-16 (1)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
14Małgorzata Bączek01UKS Technik Ruciane-Nida51:110:00
 
 
 
K-18 (4)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
17Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-Nida78:380:00
210Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-Nida88:48+10:10
39Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-Nida92:26+13:48
48Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-Nida96:14+17:36
 
 
 
K-20 (1)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
13Natalia Pachulska98UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K-21 (3)6,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
116Katarzyna Sypuła87UNTS Warszawa65:450:00
217Edyta Karpierz-Pawłowicz83Indywidualnie95:40+29:55
 
18Zofia Dmuchowska98KTW Krutyńnkl
 
 
 
K-35 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
120Monika Górniak81Indywidualnie77:330:00
221Agata Michałowska78KS SPÓJNIA WARSZAWA90:26+12:53
 
 
 
K-40 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
124Janina Banach76UMKS ORKAN Ostróda61:420:00
225Justyna Morsztyn76Biegnący Wilk173:24+111:42
 
 
 
K-50 (1)4,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
127Barbara Popławska61Indywidualnie70:080:00
 
 
 
K-55 (2)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
129Elena Soloveva58PionerSK52:080:00
230Bożena Barnik58KU AZS WAT77:31+25:23
 
 
 
K-60+ (3)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
133Ewa Lewoń55UMKS ORKAN Ostróda55:500:00
235Regina Łuńska56UMKS ORKAN Ostróda77:14+21:24
334Natalia Smirnova56PionerSK80:39+24:49
 
 
 
M-12 (1)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
138Tymoteusz Kujda05ZS Osielsko66:210:00
 
 
 
M-14 (2)3,6 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
142Bartosz Kujda03ZS Osielsko42:310:00
240Piotr Banach03UMKS ORKAN Ostróda46:20+3:49
 
 
 
M-16 (1)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
44Jan Morsztyn01Biegnący Wilknkl
 
 
 
M-18 (4)7,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
146Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-Nida68:320:00
251Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida86:04+17:32
347Wiktor Gudański99UKS Technik Ruciane-Nida102:47+34:15
448Artur Głowacki00UKS Technik Ruciane-Nida115:07+46:35
 
 
 
M-20 (4)8,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
158Wiktor Magdaleński97UKS Technik Ruciane-Nida81:280:00
254Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida97:18+15:50
355Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-Nida118:49+37:21
459Maciej Waszkiewicz98UKS Technik Ruciane-Nida163:57+82:29
 
 
 
M-21 (11)9,1 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
169Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda67:020:00
268Piotr Pawłowicz88Indywidualnie68:46+1:44
367Mateusz Pomianek80Nadleśnictwo Maskulińskie71:49+4:47
462Damian Jakubczyk95UKS Technik Ruciane-Nida83:34+16:32
571Łukasz Szymański86UKS Technik Ruciane-Nida85:01+17:59
661Paweł Giczewski85JW 1747 Suwałki86:54+19:52
763Ksawery Przerwa-Tetmajer83Nadleśnictwo Maskulińskie91:11+24:09
864Maciej Ligocki76Nadleśnictwo Spychowo92:43+25:41
965Adrian Szlaszyński86Indywidualnie92:51+25:49
 
72Mateusz Pańkowski84UKS Technik Ruciane-Nidankl
66Artur Stadnicki95UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M-35 (6)8,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
179Arkadiusz Kujda791 Brygada Logistyczna60:470:00
276Denis Blokhin80Kaliningrad Rus69:47+9:00
378Stanisław Stefanowicz79JW 1747 Suwałki73:13+12:26
481Marcin Duda80Nadleśnictwo Maskulińskie81:56+21:09
577Rafał Zagroba80Indywidualnie84:52+24:05
675Adam Bobrowski81JW 1747 Suwałki99:53+39:06
 
 
 
M-40 (2)7,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
185Krzysztof Banach74UMKS ORKAN Ostróda54:510:00
286Paweł Wiliwis75JW 1747 Suwałki87:14+32:23
 
 
 
M-45 (2)7,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
188Mariusz Ramotowski6815 Giżycka Brygada Zmechanizow74:170:00
 
89Aleksander PotockiIndywidualnienkl
 
 
 
M-50 (3)7,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
190Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-Nida56:270:00
291Grzegorz Jasnoch67N-ctwo Głęboki Bród69:51+13:24
392Dariusz Morsztyn65Biegnący Wilk155:51+99:24
 
 
 
M-55 (3)6,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
195Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda58:190:00
296Krzysztof Kraśniewski61UMKS ORKAN Ostróda65:03+6:44
397Sławomir Sypuła58UNTS Warszawa72:38+14:19
 
 
 
M-60 (3)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1101Viktor Miroshnichenko57PionerSK74:230:00
2100Mikhail Solovev56PionerSK77:35+3:12
3102Feliks Kaczanowski55KTW Krutyń101:00+26:37
 
 
 
M-65+ (2)5,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1104Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN Ostróda43:000:00
2105Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN Ostróda47:23+4:23
 
 
 
OPEN (2)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1109Daniel Skindzier89N-ctwo Głęboki Bród54:100:00
2107Klaudia Danielska69Indywidualnie122:55+68:45
 
 
 
OPEN-S (9)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1120Małgorzata Ligocka01Gimnazjum Społeczne w Mikołajk51:570:00
2123Dorota PotockaIndywidualnie63:16+11:19
3113Skrajny Szymon Kubacka Olga02Gimnazjum Społeczne w Mikołajk67:26+15:29
4118Jakub Potocki Dmuchowski Antoni04Gimnazjum Społeczne w Mikołajk67:54+15:57
5117Jowita Ogonowska Samanta Siekierko02Gimnazjum Społeczne w Mikołajk75:37+23:40
6119Aleksandra Czarnecka01Indywidualnie75:59+24:02
7112Zuzanna Pilawska Maria Kowalczuk01Gimnazjum Społeczne w Mikołajk89:48+37:51
8116Gracjan Burnos01Gimnazjum Społeczne w Mikołajk110:05+58:08
9110Karol Potocki Mateusz Michalak01Gimnazjum Społeczne w Mikołajk128:10+76:13
 
 
 
OPEN-R (5)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1124Paulinka i Anna Szymańska16UKS Technik Ruciane-Nida53:080:00
2131Jędrzej i Darius Bączek10Indywidualnie61:41+8:33
3126Weronika i Paweł Zajkowscy05Indywidualnie66:40+13:32
4128Remigiusz Kujda12Niepubliczne Przedszkole Zamec78:41+25:33
 
121Filip Nestoruk12Indywidualnienkl