V Puchar Puszczy Piskiejsob. 2017-05-13 19:56
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-14 (1)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(52)4(49)5(55)6(54)7(48)8(100)Meta
 
12Maja Magdaleńska81:3117:030:00(1)27:310:00(1)33:590:00(1)43:460:00(1)51:000:00(1)66:300:00(1)79:140:00(1)81:180:00(1)81:310:00(1)
Indywidualnie17:030:00(1)10:280:00(1)6:280:00(1)9:470:00(1)7:140:00(1)15:300:00(1)12:440:00(1)2:040:00(1)0:130:00(1)
 
 
 
 
K-16 (1)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(32)6(40)7(52)8(50)9(31)
10(55)11(44)12(48)13(100)Meta
 
14Małgorzata Bączek51:115:190:00(1)10:440:00(1)15:240:00(1)17:540:00(1)22:580:00(1)26:000:00(1)27:370:00(1)31:560:00(1)33:240:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida5:190:00(1)5:250:00(1)4:400:00(1)2:300:00(1)5:040:00(1)3:020:00(1)1:370:00(1)4:190:00(1)1:280:00(1)
36:400:00(1)44:000:00(1)49:290:00(1)51:030:00(1)51:110:00(1)
3:160:00(1)7:200:00(1)5:290:00(1)1:340:00(1)0:080:00(1)
 
 
 
 
K-18 (4)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(32)4(36)5(37)6(39)7(49)8(55)9(43)
10(45)11(46)12(47)13(48)14(100)Meta
 
17Wiktoria Nowakowska78:386:570:00(1)12:230:00(1)15:530:00(1)22:580:00(1)26:510:00(1)35:030:00(1)38:390:00(1)51:390:00(1)55:530:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida6:570:00(1)5:26+0:40(2)3:300:00(1)7:050:00(1)3:530:00(1)8:120:00(1)3:360:00(1)13:00+6:24(4)4:140:00(1)
61:340:00(1)68:300:00(1)73:300:00(1)76:510:00(1)78:280:00(1)78:380:00(1)
5:410:00(1)6:560:00(1)5:00+0:58(4)3:21+0:43(3)1:37+0:05(2)0:10+0:02(2)
 
210Monika Maciuk88:4810:23+3:26(3)15:50+3:27(2)20:00+4:07(2)27:39+4:41(2)31:45+4:54(2)44:46+9:43(2)48:39+10:00(2)55:15+3:36(2)59:57+4:04(2)
UKS Technik Ruciane-Nida10:23+3:26(3)5:27+0:41(3)4:10+0:40(2)7:39+0:34(2)4:06+0:13(2)13:01+4:49(4)3:53+0:17(4)6:360:00(1)4:42+0:28(4)
68:44+7:10(2)79:48+11:18(2)83:50+10:20(2)86:35+9:44(2)88:40+10:12(2)88:48+10:10(2)
8:47+3:06(2)11:04+4:08(2)4:020:00(1)2:45+0:07(2)2:05+0:33(3)0:080:00(1)
 
39Emilia Fałtynowicz92:2614:36+7:39(4)19:22+6:59(4)23:58+8:05(3)32:10+9:12(3)37:11+10:20(3)47:59+12:56(3)51:42+13:03(3)58:18+6:39(3)62:55+7:02(3)
UKS Technik Ruciane-Nida14:36+7:39(4)4:460:00(1)4:36+1:06(3)8:12+1:07(3)5:01+1:08(3)10:48+2:36(3)3:43+0:07(2)6:360:00(1)4:37+0:23(3)
71:48+10:14(3)82:52+14:22(3)87:01+13:31(3)89:39+12:48(3)92:07+13:39(3)92:26+13:48(3)
8:53+3:12(4)11:04+4:08(2)4:09+0:07(2)2:380:00(1)2:28+0:56(4)0:19+0:11(4)
 
48Paulina Zaborowska96:147:41+0:44(2)17:57+5:34(3)26:50+10:57(4)35:09+12:11(4)40:33+13:42(4)50:52+15:49(4)54:37+15:58(4)61:32+9:53(4)65:46+9:53(4)
UKS Technik Ruciane-Nida7:41+0:44(2)10:16+5:30(4)8:53+5:23(4)8:19+1:14(4)5:24+1:31(4)10:19+2:07(2)3:45+0:09(3)6:55+0:19(3)4:140:00(1)
74:38+13:04(4)86:05+17:35(4)90:50+17:20(4)94:26+17:35(4)95:58+17:30(4)96:14+17:36(4)
8:52+3:11(3)11:27+4:31(4)4:45+0:43(3)3:36+0:58(4)1:320:00(1)0:16+0:08(3)
 
 
 
 
K-20 (1)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(32)4(36)5(37)6(38)7(39)8(49)9(55)
10(43)11(45)12(46)13(47)14(48)15(100)Meta
 
13Natalia Pachulskankl21:150:00(1)47:060:00(1)55:470:00(1)83:330:00(1)-------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida21:150:00(1)25:510:00(1)8:410:00(1)27:460:00(1)
------------------------------148:47
*56
 
 
 
 
K-21 (3)6,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(52)3(32)4(36)5(35)6(34)7(33)8(39)9(43)
10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)15(100)Meta
 
116Katarzyna Sypuła65:455:210:00(1)8:590:00(1)11:430:00(1)18:010:00(1)20:370:00(1)24:270:00(1)28:500:00(1)38:290:00(1)45:460:00(1)
UNTS Warszawa5:210:00(1)3:380:00(1)2:440:00(1)6:18+1:37(2)2:360:00(1)3:500:00(1)4:230:00(1)9:390:00(1)7:170:00(1)
47:170:00(1)50:220:00(1)57:490:00(1)61:290:00(1)63:580:00(1)65:380:00(1)65:450:00(1)
1:310:00(1)3:050:00(1)7:270:00(1)3:400:00(1)2:290:00(1)1:400:00(1)0:070:00(1)
 
217Edyta Karpierz-Pawłowicz95:407:24+2:03(2)13:32+4:33(2)16:32+4:49(2)21:13+3:12(2)24:56+4:19(2)29:33+5:06(2)35:38+6:48(2)47:12+8:43(2)55:44+9:58(2)
Indywidualnie7:24+2:03(2)6:08+2:30(2)3:00+0:16(2)4:410:00(1)3:43+1:07(2)4:37+0:47(2)6:05+1:42(2)11:34+1:55(2)8:32+1:15(2)
58:52+11:35(2)62:41+12:19(2)84:34+26:45(2)88:52+27:23(2)92:56+28:58(2)95:28+29:50(2)95:40+29:55(2)
3:08+1:37(2)3:49+0:44(2)21:53+14:26(2)4:18+0:38(2)4:04+1:35(2)2:32+0:52(2)0:12+0:05(2)
 
 
18Zofia Dmuchowskankl10:12+4:51(3)17:23+8:24(3)22:40+10:57(3)31:54+13:53(3)41:26+20:49(3)47:49+23:22(3)63:06+34:16(3)123:41+85:12(3)135:31+89:45(3)
KTW Krutyń10:12+4:51(3)7:11+3:33(3)5:17+2:33(3)9:14+4:33(3)9:32+6:56(3)6:23+2:33(3)15:17+10:54(3)60:35+50:56(3)11:50+4:33(3)
------------------------------
 
 
 
 
K-35 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(32)6(40)7(52)8(50)9(31)
10(55)11(44)12(48)13(100)Meta
 
120Monika Górniak77:337:130:00(1)19:20+2:44(2)26:260:00(1)29:330:00(1)36:370:00(1)42:340:00(1)44:010:00(1)52:490:00(1)54:400:00(1)
Indywidualnie7:130:00(1)12:07+3:21(2)7:060:00(1)3:070:00(1)7:040:00(1)5:570:00(1)1:270:00(1)8:48+2:04(2)1:51+0:17(2)
59:520:00(1)69:120:00(1)75:290:00(1)77:200:00(1)77:330:00(1)
5:12+2:40(2)9:200:00(1)6:170:00(1)1:510:00(1)0:130:00(1)
 
221Agata Michałowska90:267:50+0:37(2)16:360:00(1)37:59+11:33(2)42:41+13:08(2)51:43+15:06(2)58:20+15:46(2)60:13+16:12(2)66:57+14:08(2)68:31+13:51(2)
KS SPÓJNIA WARSZAWA7:50+0:37(2)8:460:00(1)21:23+14:17(2)4:42+1:35(2)9:02+1:58(2)6:37+0:40(2)1:53+0:26(2)6:440:00(1)1:340:00(1)
71:03+11:11(2)81:43+12:31(2)88:02+12:33(2)90:10+12:50(2)90:26+12:53(2)
2:320:00(1)10:40+1:20(2)6:19+0:02(2)2:08+0:17(2)0:16+0:03(2)
 
 
 
 
K-40 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(32)6(40)7(52)8(50)9(31)
10(55)11(44)12(48)13(100)Meta
 
124Janina Banach61:426:170:00(1)13:330:00(1)18:530:00(1)21:550:00(1)28:400:00(1)33:220:00(1)35:000:00(1)40:520:00(1)42:360:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda6:170:00(1)7:160:00(1)5:200:00(1)3:020:00(1)6:450:00(1)4:420:00(1)1:380:00(1)5:520:00(1)1:44+0:03(2)
47:490:00(1)54:270:00(1)59:450:00(1)61:310:00(1)61:420:00(1)
5:13+1:25(2)6:380:00(1)5:180:00(1)1:46+0:04(2)0:110:00(1)
 
225Justyna Morsztyn173:2438:38+32:21(2)47:27+33:54(2)70:52+51:59(2)89:50+67:55(2)99:55+71:15(2)107:20+73:58(2)111:08+76:08(2)136:39+95:47(2)138:20+95:44(2)
Biegnący Wilk38:38+32:21(2)8:49+1:33(2)23:25+18:05(2)18:58+15:56(2)10:05+3:20(2)7:25+2:43(2)3:48+2:10(2)25:31+19:39(2)1:410:00(1)
142:08+94:19(2)162:44+108:17(2)171:29+111:44(2)173:11+111:40(2)173:24+111:42(2)
3:480:00(1)20:36+13:58(2)8:45+3:27(2)1:420:00(1)0:13+0:01(2)
 
 
 
 
K-50 (1)4,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(40)3(52)4(32)5(39)6(56)7(49)8(55)9(43)
10(44)11(48)12(100)Meta
 
127Barbara Popławska70:0814:490:00(1)21:280:00(1)22:340:00(1)26:310:00(1)35:390:00(1)38:410:00(1)42:500:00(1)47:360:00(1)57:370:00(1)
Indywidualnie14:490:00(1)6:390:00(1)1:060:00(1)3:570:00(1)9:080:00(1)3:020:00(1)4:090:00(1)4:460:00(1)10:010:00(1)
60:160:00(1)67:570:00(1)69:540:00(1)70:080:00(1)
2:390:00(1)7:410:00(1)1:570:00(1)0:140:00(1)
 
 
 
 
K-55 (2)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(52)3(32)4(39)5(56)6(49)7(31)8(43)9(44)
10(48)11(100)Meta
 
129Elena Soloveva52:088:460:00(1)12:570:00(1)16:190:00(1)24:470:00(1)27:330:00(1)30:230:00(1)36:210:00(1)42:560:00(1)45:070:00(1)
PionerSK8:460:00(1)4:110:00(1)3:220:00(1)8:280:00(1)2:460:00(1)2:500:00(1)5:580:00(1)6:350:00(1)2:110:00(1)
49:560:00(1)51:570:00(1)52:080:00(1)
4:490:00(1)2:010:00(1)0:110:00(1)
 
230Bożena Barnik77:3110:33+1:47(2)16:37+3:40(2)20:45+4:26(2)31:43+6:56(2)35:23+7:50(2)39:31+9:08(2)47:11+10:50(2)65:00+22:04(2)68:37+23:30(2)
KU AZS WAT10:33+1:47(2)6:04+1:53(2)4:08+0:46(2)10:58+2:30(2)3:40+0:54(2)4:08+1:18(2)7:40+1:42(2)17:49+11:14(2)3:37+1:26(2)
75:07+25:11(2)77:19+25:22(2)77:31+25:23(2)
6:30+1:41(2)2:12+0:11(2)0:12+0:00(2)
 
 
 
 
K-60+ (3)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(52)3(32)4(39)5(56)6(49)7(31)8(43)9(44)
10(48)11(100)Meta
 
133Ewa Lewoń55:507:170:00(1)12:090:00(1)16:510:00(1)26:330:00(1)29:160:00(1)32:180:00(1)38:450:00(1)45:160:00(1)48:000:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda7:170:00(1)4:520:00(1)4:42+0:29(3)9:420:00(1)2:430:00(1)3:020:00(1)6:270:00(1)6:310:00(1)2:440:00(1)
53:480:00(1)55:360:00(1)55:500:00(1)
5:480:00(1)1:480:00(1)0:14+0:00(2)
 
235Regina Łuńska77:149:46+2:29(2)15:59+3:50(2)20:12+3:21(2)36:04+9:31(2)39:08+9:52(2)43:16+10:58(2)52:10+13:25(2)60:26+15:10(2)63:45+15:45(2)
UMKS ORKAN Ostróda9:46+2:29(2)6:13+1:21(2)4:130:00(1)15:52+6:10(3)3:04+0:21(2)4:08+1:06(3)8:54+2:27(3)8:16+1:45(3)3:19+0:35(2)
75:01+21:13(2)77:00+21:24(2)77:14+21:24(2)
11:16+5:28(2)1:59+0:11(2)0:140:00(1)
 
334Natalia Smirnova80:3912:29+5:12(3)19:08+6:59(3)23:32+6:41(3)39:01+12:28(3)42:31+13:15(3)46:34+14:16(3)55:13+16:28(3)63:20+18:04(3)66:40+18:40(3)
PionerSK12:29+5:12(3)6:39+1:47(3)4:24+0:11(2)15:29+5:47(2)3:30+0:47(3)4:03+1:01(2)8:39+2:12(2)8:07+1:36(2)3:20+0:36(3)
78:07+24:19(3)80:25+24:49(3)80:39+24:49(3)
11:27+5:39(3)2:18+0:30(3)0:14+0:00(3)
 
 
 
 
M-12 (1)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(52)3(51)4(53)5(54)6(48)7(100)Meta
 
138Tymoteusz Kujda66:218:370:00(1)19:210:00(1)42:550:00(1)47:410:00(1)56:320:00(1)62:210:00(1)66:110:00(1)66:210:00(1)
ZS Osielsko8:370:00(1)10:440:00(1)23:340:00(1)4:460:00(1)8:510:00(1)5:490:00(1)3:500:00(1)0:100:00(1)
 
 
 
 
M-14 (2)3,6 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(40)4(32)5(49)6(55)7(54)8(48)9(100)
Meta
 
142Bartosz Kujda42:315:58+0:22(2)7:560:00(1)16:21+0:58(2)21:01+1:15(2)27:01+1:24(2)30:350:00(1)36:550:00(1)40:460:00(1)42:220:00(1)
ZS Osielsko5:58+0:22(2)1:580:00(1)8:25+1:49(2)4:40+0:17(2)6:00+0:09(2)3:340:00(1)6:200:00(1)3:510:00(1)1:360:00(1)
42:310:00(1)
0:09+0:00(2)
 
240Piotr Banach46:205:360:00(1)8:47+0:51(2)15:230:00(1)19:460:00(1)25:370:00(1)30:38+0:03(2)40:18+3:23(2)44:33+3:47(2)46:12+3:50(2)
UMKS ORKAN Ostróda5:360:00(1)3:11+1:13(2)6:360:00(1)4:230:00(1)5:510:00(1)5:01+1:27(2)9:40+3:20(2)4:15+0:24(2)1:39+0:03(2)
46:20+3:49(2)
0:080:00(1)
 
 
 
 
M-16 (1)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(32)4(36)5(37)6(38)7(39)8(49)9(55)
10(43)11(45)12(46)13(47)14(48)15(100)Meta
 
44Jan Morsztynnkl10:080:00(1)15:230:00(1)102:320:00(1)111:460:00(1)123:440:00(1)--------------------
Biegnący Wilk10:080:00(1)5:150:00(1)87:090:00(1)9:140:00(1)11:580:00(1)
------------------------------
 
 
 
 
M-18 (4)7,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(35)6(34)7(33)8(40)9(50)
10(42)11(47)12(46)13(45)14(44)15(48)16(100)Meta
 
146Łukasz Czerniewicz68:324:550:00(1)9:170:00(1)13:230:00(1)15:350:00(1)17:380:00(1)20:190:00(1)24:400:00(1)27:580:00(1)31:250:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida4:550:00(1)4:220:00(1)4:060:00(1)2:120:00(1)2:030:00(1)2:410:00(1)4:21+0:06(2)3:180:00(1)3:270:00(1)
36:380:00(1)50:480:00(1)56:040:00(1)60:000:00(1)63:220:00(1)66:470:00(1)68:220:00(1)68:320:00(1)
5:130:00(1)14:10+1:22(3)5:16+1:15(2)3:560:00(1)3:220:00(1)3:250:00(1)1:35+0:21(4)0:10+0:01(2)
 
251Arkadiusz Jakubczyk86:045:11+0:16(2)10:11+0:54(2)22:13+8:50(2)24:47+9:12(2)27:04+9:26(2)30:50+10:31(2)37:04+12:24(2)41:15+13:17(2)46:44+15:19(2)
UKS Technik Ruciane-Nida5:11+0:16(2)5:00+0:38(2)12:02+7:56(3)2:34+0:22(3)2:17+0:14(2)3:46+1:05(4)6:14+1:59(3)4:11+0:53(3)5:29+2:02(3)
54:20+17:42(2)67:08+16:20(2)72:42+16:38(2)77:16+17:16(2)80:51+17:29(2)84:41+17:54(2)85:55+17:33(2)86:04+17:32(2)
7:36+2:23(3)12:480:00(1)5:34+1:33(4)4:34+0:38(2)3:35+0:13(2)3:50+0:25(2)1:140:00(1)0:090:00(1)
 
347Wiktor Gudański102:4710:13+5:18(4)16:32+7:15(3)34:10+20:47(4)36:37+21:02(4)39:12+21:34(4)42:53+22:34(4)49:14+24:34(4)53:21+25:23(4)58:41+27:16(4)
UKS Technik Ruciane-Nida10:13+5:18(4)6:19+1:57(3)17:38+13:32(4)2:27+0:15(2)2:35+0:32(3)3:41+1:00(3)6:21+2:06(4)4:07+0:49(2)5:20+1:53(2)
66:30+29:52(4)79:26+28:38(3)84:52+28:48(3)89:41+29:41(3)96:17+32:55(3)101:11+34:24(3)102:37+34:15(3)102:47+34:15(3)
7:49+2:36(4)12:56+0:08(2)5:26+1:25(3)4:49+0:53(4)6:36+3:14(4)4:54+1:29(3)1:26+0:12(3)0:10+0:01(2)
 
448Artur Głowacki115:079:43+4:48(3)21:14+11:57(4)28:21+14:58(3)31:19+15:44(3)35:40+18:02(3)39:04+18:45(3)43:19+18:39(3)47:45+19:47(3)53:18+21:53(3)
UKS Technik Ruciane-Nida9:43+4:48(3)11:31+7:09(4)7:07+3:01(2)2:58+0:46(4)4:21+2:18(4)3:24+0:43(2)4:150:00(1)4:26+1:08(4)5:33+2:06(4)
59:47+23:09(3)94:20+43:32(4)98:21+42:17(4)102:58+42:58(4)106:41+43:19(4)113:36+46:49(4)114:56+46:34(4)115:07+46:35(4)
6:29+1:16(2)34:33+21:45(4)4:010:00(1)4:37+0:41(3)3:43+0:21(3)6:55+3:30(4)1:20+0:06(2)0:11+0:02(4)
 
 
 
 
M-20 (4)8,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)
10(40)11(41)12(43)13(44)14(45)15(46)16(47)17(48)18(100)
Meta
 
158Wiktor Magdaleński81:288:37+4:30(4)12:57+3:17(3)18:35+1:41(2)21:55+0:04(2)24:50+0:28(2)26:33+0:27(2)28:37+0:15(2)32:27+0:05(2)37:070:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida8:37+4:30(4)4:200:00(1)5:380:00(1)3:200:00(1)2:55+0:24(2)1:430:00(1)2:040:00(1)3:500:00(1)4:400:00(1)
43:470:00(1)46:500:00(1)51:540:00(1)53:470:00(1)57:160:00(1)75:350:00(1)78:280:00(1)80:070:00(1)81:190:00(1)
6:400:00(1)3:03+0:13(2)5:040:00(1)1:530:00(1)3:290:00(1)18:19+8:14(3)2:530:00(1)1:390:00(1)1:12+0:05(2)
81:280:00(1)
0:09+0:02(3)
 
254Jakub Piersa97:184:070:00(1)9:400:00(1)16:540:00(1)21:510:00(1)24:220:00(1)26:060:00(1)28:220:00(1)32:220:00(1)41:09+4:02(2)
UKS Technik Ruciane-Nida4:070:00(1)5:33+1:13(2)7:14+1:36(2)4:57+1:37(2)2:310:00(1)1:44+0:01(2)2:16+0:12(2)4:00+0:10(2)8:47+4:07(2)
55:43+11:56(2)58:33+11:43(2)63:58+12:04(2)66:02+12:15(2)71:35+14:19(2)88:54+13:19(2)93:03+14:35(2)95:52+15:45(2)97:10+15:51(2)
14:34+7:54(3)2:500:00(1)5:25+0:21(2)2:04+0:11(2)5:33+2:04(3)17:19+7:14(2)4:09+1:16(3)2:49+1:10(2)1:18+0:11(3)
97:18+15:50(2)
0:08+0:01(2)
 
355Szymon Makarewicz118:495:36+1:29(3)14:52+5:12(4)22:06+5:12(3)29:23+7:32(3)34:45+10:23(3)38:12+12:06(3)42:06+13:44(3)50:01+17:39(3)59:33+22:26(3)
UKS Technik Ruciane-Nida5:36+1:29(3)9:16+4:56(4)7:14+1:36(2)7:17+3:57(3)5:22+2:51(3)3:27+1:44(3)3:54+1:50(3)7:55+4:05(3)9:32+4:52(3)
72:05+28:18(3)78:28+31:38(3)90:43+38:49(3)93:02+39:15(3)97:31+40:15(3)107:36+32:01(3)112:46+34:18(3)116:39+36:32(3)118:37+37:18(3)
12:32+5:52(2)6:23+3:33(3)12:15+7:11(3)2:19+0:26(3)4:29+1:00(2)10:050:00(1)5:10+2:17(4)3:53+2:14(3)1:58+0:51(4)
118:49+37:21(3)
0:12+0:05(4)
 
459Maciej Waszkiewicz163:575:25+1:18(2)12:46+3:06(2)31:54+15:00(4)40:27+18:36(4)46:22+22:00(4)50:21+24:15(4)54:45+26:23(4)63:30+31:08(4)73:08+36:01(4)
UKS Technik Ruciane-Nida5:25+1:18(2)7:21+3:01(3)19:08+13:30(4)8:33+5:13(4)5:55+3:24(4)3:59+2:16(4)4:24+2:20(4)8:45+4:55(4)9:38+4:58(4)
97:56+54:09(4)105:49+58:59(4)119:32+67:38(4)126:14+72:27(4)134:25+77:09(4)154:45+79:10(4)158:08+79:40(4)162:43+82:36(4)163:50+82:31(4)
24:48+18:08(4)7:53+5:03(4)13:43+8:39(4)6:42+4:49(4)8:11+4:42(4)20:20+10:15(4)3:23+0:30(2)4:35+2:56(4)1:070:00(1)
163:57+82:29(4)
0:070:00(1)
 
 
 
 
M-21 (11)9,1 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)
10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)15(45)16(46)17(47)18(48)
19(100)Meta
 
169Jarosław Bartczak67:022:590:00(1)8:34+0:59(4)11:47+1:03(2)15:19+0:31(2)18:16+0:35(2)20:15+0:20(2)22:33+0:31(3)26:17+0:53(4)31:07+1:29(4)
UMKS ORKAN Ostróda2:590:00(1)5:35+1:35(5)3:13+0:04(2)3:320:00(1)2:57+0:38(6)1:59+0:18(3)2:18+0:32(4)3:44+0:38(3)4:50+0:36(4)
38:14+2:40(3)41:23+0:47(2)46:02+1:19(2)51:540:00(1)53:350:00(1)56:010:00(1)60:220:00(1)63:160:00(1)65:280:00(1)
7:07+1:11(4)3:09+0:11(2)4:39+0:32(3)5:520:00(1)1:410:00(1)2:26+0:20(3)4:210:00(1)2:54+0:40(5)2:12+0:28(6)
66:530:00(1)67:020:00(1)
1:25+0:30(5)0:09+0:02(4)
 
268Piotr Pawłowicz68:463:09+0:10(2)9:37+2:02(6)12:52+2:08(4)16:32+1:44(3)18:51+1:10(3)20:32+0:37(3)22:18+0:16(2)25:240:00(1)29:380:00(1)
Indywidualnie3:09+0:10(2)6:28+2:28(10)3:15+0:06(3)3:40+0:08(3)2:190:00(1)1:410:00(1)1:460:00(1)3:060:00(1)4:140:00(1)
35:340:00(1)41:45+1:09(3)46:09+1:26(3)52:10+0:16(2)55:02+1:27(2)57:08+1:07(2)63:43+3:21(2)65:57+2:41(2)67:44+2:16(2)
5:560:00(1)6:11+3:13(9)4:24+0:17(2)6:01+0:09(2)2:52+1:11(6)2:060:00(1)6:35+2:14(4)2:140:00(1)1:47+0:03(3)
68:39+1:46(2)68:46+1:44(2)
0:550:00(1)0:070:00(1)
 
367Mateusz Pomianek71:493:26+0:27(3)8:24+0:49(3)13:07+2:23(6)16:45+1:57(5)19:11+1:30(4)20:55+1:00(4)22:48+0:46(4)26:12+0:48(3)30:52+1:14(3)
Nadleśnictwo Maskulińskie3:26+0:27(3)4:58+0:58(3)4:43+1:34(8)3:38+0:06(2)2:26+0:07(2)1:44+0:03(2)1:53+0:07(2)3:24+0:18(2)4:40+0:26(3)
37:13+1:39(2)40:360:00(1)44:430:00(1)55:02+3:08(3)58:12+4:37(3)60:23+4:22(3)66:36+6:14(3)68:54+5:38(3)70:41+5:13(3)
6:21+0:25(2)3:23+0:25(3)4:070:00(1)10:19+4:27(8)3:10+1:29(8)2:11+0:05(2)6:13+1:52(3)2:18+0:04(2)1:47+0:03(3)
71:40+4:47(3)71:49+4:47(3)
0:59+0:04(2)0:09+0:02(2)
 
462Damian Jakubczyk83:343:26+0:27(3)8:06+0:31(2)12:53+2:09(5)18:14+3:26(6)20:56+3:15(6)23:04+3:09(6)25:40+3:38(6)30:11+4:47(6)35:37+5:59(6)
UKS Technik Ruciane-Nida3:26+0:27(3)4:40+0:40(2)4:47+1:38(9)5:21+1:49(7)2:42+0:23(4)2:08+0:27(6)2:36+0:50(7)4:31+1:25(7)5:26+1:12(6)
43:25+7:51(6)47:13+6:37(6)53:18+8:35(6)60:24+8:30(4)62:23+8:48(4)65:23+9:22(4)77:37+17:15(5)80:33+17:17(4)82:17+16:49(4)
7:48+1:52(6)3:48+0:50(5)6:05+1:58(4)7:06+1:14(4)1:59+0:18(4)3:00+0:54(6)12:14+7:53(8)2:56+0:42(6)1:440:00(1)
83:25+16:32(4)83:34+16:32(4)
1:08+0:13(3)0:09+0:02(2)
 
571Łukasz Szymański85:013:38+0:39(6)9:09+1:34(5)12:48+2:04(3)16:34+1:46(4)19:35+1:54(5)21:37+1:42(5)24:10+2:08(5)28:24+3:00(5)33:42+4:04(5)
UKS Technik Ruciane-Nida3:38+0:39(6)5:31+1:31(4)3:39+0:30(4)3:46+0:14(4)3:01+0:42(7)2:02+0:21(4)2:33+0:47(5)4:14+1:08(5)5:18+1:04(5)
40:33+4:59(5)44:05+3:29(5)50:17+5:34(4)63:45+11:51(7)65:42+12:07(7)70:10+14:09(6)76:54+16:32(4)80:44+17:28(5)83:22+17:54(5)
6:51+0:55(3)3:32+0:34(4)6:12+2:05(9)13:28+7:36(9)1:57+0:16(3)4:28+2:22(8)6:44+2:23(5)3:50+1:36(8)2:38+0:54(7)
84:49+17:56(5)85:01+17:59(5)
1:27+0:32(7)0:12+0:05(6)
 
661Paweł Giczewski86:545:27+2:28(9)11:17+3:42(9)15:55+5:11(9)21:12+6:24(9)23:53+6:12(7)26:02+6:07(7)28:44+6:42(7)33:05+7:41(7)38:35+8:57(7)
JW 1747 Suwałki5:27+2:28(9)5:50+1:50(6)4:38+1:29(7)5:17+1:45(6)2:41+0:22(3)2:09+0:28(7)2:42+0:56(9)4:21+1:15(6)5:30+1:16(7)
46:20+10:46(7)50:10+9:34(7)56:20+11:37(7)63:22+11:28(6)65:27+11:52(6)68:25+12:24(5)80:47+20:25(7)83:37+20:21(6)85:23+19:55(6)
7:45+1:49(5)3:50+0:52(6)6:10+2:03(7)7:02+1:10(3)2:05+0:24(5)2:58+0:52(5)12:22+8:01(9)2:50+0:36(4)1:46+0:02(2)
86:40+19:47(6)86:54+19:52(6)
1:17+0:22(4)0:14+0:07(8)
 
763Ksawery Przerwa-Tetmajer91:114:03+1:04(7)9:55+2:20(7)14:59+4:15(7)21:07+6:19(8)24:28+6:47(9)26:32+6:37(8)29:07+7:05(8)33:41+8:17(8)40:44+11:06(8)
Nadleśnictwo Maskulińskie4:03+1:04(7)5:52+1:52(7)5:04+1:55(10)6:08+2:36(10)3:21+1:02(8)2:04+0:23(5)2:35+0:49(6)4:34+1:28(8)7:03+2:49(10)
50:05+14:31(8)56:52+16:16(9)62:58+18:15(9)73:07+21:13(9)76:00+22:25(9)78:51+22:50(9)84:42+24:20(9)87:24+24:08(9)89:33+24:05(7)
9:21+3:25(9)6:47+3:49(10)6:06+1:59(5)10:09+4:17(7)2:53+1:12(7)2:51+0:45(4)5:51+1:30(2)2:42+0:28(3)2:09+0:25(5)
90:59+24:06(7)91:11+24:09(7)
1:26+0:31(6)0:12+0:05(6)
 
864Maciej Ligocki92:434:26+1:27(8)10:35+3:00(8)15:01+4:17(8)20:58+6:10(7)24:20+6:39(8)27:18+7:23(9)29:54+7:52(9)34:55+9:31(9)41:51+12:13(9)
Nadleśnictwo Spychowo4:26+1:27(8)6:09+2:09(9)4:26+1:17(6)5:57+2:25(8)3:22+1:03(9)2:58+1:17(10)2:36+0:50(7)5:01+1:55(9)6:56+2:42(9)
50:57+15:23(9)54:56+14:20(8)61:04+16:21(8)69:04+17:10(8)70:45+17:10(8)75:00+18:59(8)82:25+22:03(8)86:06+22:50(8)90:53+25:25(9)
9:06+3:10(8)3:59+1:01(7)6:08+2:01(6)8:00+2:08(5)1:410:00(1)4:15+2:09(7)7:25+3:04(6)3:41+1:27(7)4:47+3:03(8)
92:33+25:40(8)92:43+25:41(8)
1:40+0:45(8)0:10+0:03(5)
 
965Adrian Szlaszyński92:513:35+0:36(5)7:350:00(1)10:440:00(1)14:480:00(1)17:410:00(1)19:550:00(1)22:020:00(1)26:02+0:38(2)30:24+0:46(2)
Indywidualnie3:35+0:36(5)4:000:00(1)3:090:00(1)4:04+0:32(5)2:53+0:34(5)2:14+0:33(8)2:07+0:21(3)4:00+0:54(4)4:22+0:08(2)
40:01+4:27(4)42:59+2:23(4)52:24+7:41(5)61:33+9:39(5)65:00+11:25(5)71:04+15:03(7)78:44+18:22(6)85:02+21:46(7)90:46+25:18(8)
9:37+3:41(10)2:580:00(1)9:25+5:18(10)9:09+3:17(6)3:27+1:46(9)6:04+3:58(9)7:40+3:19(7)6:18+4:04(9)5:44+4:00(9)
92:37+25:44(9)92:51+25:49(9)
1:51+0:56(9)0:14+0:07(8)
 
 
72Mateusz Pańkowskinkl6:00+3:01(10)12:01+4:26(10)16:22+5:38(10)22:28+7:40(10)26:06+8:25(10)28:56+9:01(10)31:41+9:39(10)37:36+12:12(10)44:17+14:39(10)
UKS Technik Ruciane-Nida6:00+3:01(10)6:01+2:01(8)4:21+1:12(5)6:06+2:34(9)3:38+1:19(10)2:50+1:09(9)2:45+0:59(10)5:55+2:49(10)6:41+2:27(8)
52:45+17:11(10)57:10+16:34(10)63:20+18:37(10)------------------------------
8:28+2:32(7)4:25+1:27(8)6:10+2:03(7)
-----75:03
11:43+11:36(10)
 
66Artur Stadnickinkl22:05+19:06(11)29:08+21:33(11)42:12+31:28(11)------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida22:05+19:06(11)7:03+3:03(11)13:04+9:55(11)
---------------------------------------------
-----
 
 
 
 
M-35 (6)8,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)
10(40)11(41)12(43)13(44)14(45)15(46)16(47)17(48)18(100)
Meta
 
179Arkadiusz Kujda60:473:550:00(1)9:06+0:28(2)12:550:00(1)16:420:00(1)19:150:00(1)21:010:00(1)23:000:00(1)26:370:00(1)31:080:00(1)
1 Brygada Logistyczna3:550:00(1)5:11+0:55(3)3:49+0:08(2)3:47+0:23(2)2:33+0:04(3)1:460:00(1)1:59+0:04(3)3:370:00(1)4:310:00(1)
37:330:00(1)40:510:00(1)46:460:00(1)48:110:00(1)50:250:00(1)54:300:00(1)57:380:00(1)59:260:00(1)60:410:00(1)
6:250:00(1)3:180:00(1)5:550:00(1)1:250:00(1)2:14+0:01(2)4:050:00(1)3:08+0:36(3)1:48+0:03(2)1:15+0:04(4)
60:470:00(1)
0:060:00(1)
 
276Denis Blokhin69:474:22+0:27(2)8:380:00(1)20:11+7:16(6)23:35+6:53(5)26:07+6:52(5)27:57+6:56(5)29:52+6:52(5)33:34+6:57(4)38:13+7:05(4)
Kaliningrad Rus4:22+0:27(2)4:160:00(1)11:33+7:52(6)3:240:00(1)2:32+0:03(2)1:50+0:04(2)1:550:00(1)3:42+0:05(2)4:39+0:08(2)
46:09+8:36(4)49:33+8:42(4)55:43+8:57(3)57:14+9:03(2)59:27+9:02(2)63:40+9:10(2)66:42+9:04(2)68:27+9:01(2)69:38+8:57(2)
7:56+1:31(5)3:24+0:06(2)6:10+0:15(2)1:31+0:06(2)2:130:00(1)4:13+0:08(2)3:02+0:30(2)1:450:00(1)1:110:00(1)
69:47+9:00(2)
0:09+0:02(3)
 
378Stanisław Stefanowicz73:134:45+0:50(4)9:19+0:41(3)13:00+0:05(2)17:51+1:09(2)20:20+1:05(2)22:10+1:09(2)24:07+1:07(2)28:08+1:31(2)33:22+2:14(2)
JW 1747 Suwałki4:45+0:50(4)4:34+0:18(2)3:410:00(1)4:51+1:27(4)2:290:00(1)1:50+0:04(2)1:57+0:02(2)4:01+0:24(3)5:14+0:43(5)
39:52+2:19(2)43:42+2:51(2)51:02+4:16(2)60:16+12:05(3)63:04+12:39(3)67:29+12:59(3)70:01+12:23(3)71:50+12:24(3)73:01+12:20(3)
6:30+0:05(2)3:50+0:32(6)7:20+1:25(4)9:14+7:49(6)2:48+0:35(3)4:25+0:20(3)2:320:00(1)1:49+0:04(3)1:110:00(1)
73:13+12:26(3)
0:12+0:05(4)
 
481Marcin Duda81:564:27+0:32(3)10:45+2:07(4)14:59+2:04(3)19:50+3:08(3)22:46+3:31(3)24:48+3:47(3)26:59+3:59(3)31:00+4:23(3)36:06+4:58(3)
Nadleśnictwo Maskulińskie4:27+0:32(3)6:18+2:02(6)4:14+0:33(3)4:51+1:27(4)2:56+0:27(4)2:02+0:16(4)2:11+0:16(4)4:01+0:24(3)5:06+0:35(4)
43:23+5:50(3)46:53+6:02(3)57:53+11:07(4)60:25+12:14(4)63:40+13:15(4)71:23+16:53(4)76:52+19:14(4)80:26+21:00(4)81:48+21:07(4)
7:17+0:52(3)3:30+0:12(4)11:00+5:05(6)2:32+1:07(5)3:15+1:02(4)7:43+3:38(5)5:29+2:57(5)3:34+1:49(4)1:22+0:11(5)
81:56+21:09(4)
0:08+0:01(2)
 
577Rafał Zagroba84:524:45+0:50(4)10:54+2:16(5)17:28+4:33(5)21:25+4:43(4)24:42+5:27(4)26:59+5:58(4)29:31+6:31(4)34:01+7:24(5)39:59+8:51(5)
Indywidualnie4:45+0:50(4)6:09+1:53(5)6:34+2:53(5)3:57+0:33(3)3:17+0:48(5)2:17+0:31(6)2:32+0:37(6)4:30+0:53(6)5:58+1:27(6)
50:36+13:03(5)54:15+13:24(5)61:10+14:24(5)62:56+14:45(5)66:18+15:53(5)74:14+19:44(5)78:16+20:38(5)83:16+23:50(5)84:40+23:59(5)
10:37+4:12(6)3:39+0:21(5)6:55+1:00(3)1:46+0:21(3)3:22+1:09(6)7:56+3:51(6)4:02+1:30(4)5:00+3:15(6)1:24+0:13(6)
84:52+24:05(5)
0:12+0:05(4)
 
675Adam Bobrowski99:535:49+1:54(6)11:03+2:25(6)15:28+2:33(4)26:18+9:36(6)40:44+21:29(6)42:46+21:45(6)45:02+22:02(6)49:10+22:33(6)54:04+22:56(6)
JW 1747 Suwałki5:49+1:54(6)5:14+0:58(4)4:25+0:44(4)10:50+7:26(6)14:26+11:57(6)2:02+0:16(4)2:16+0:21(5)4:08+0:31(5)4:54+0:23(3)
61:42+24:09(6)65:07+24:16(6)75:55+29:09(6)78:20+30:09(6)81:36+31:11(6)89:15+34:45(6)94:44+37:06(6)98:28+39:02(6)99:40+38:59(6)
7:38+1:13(4)3:25+0:07(3)10:48+4:53(5)2:25+1:00(4)3:16+1:03(5)7:39+3:34(4)5:29+2:57(5)3:44+1:59(5)1:12+0:01(3)
99:53+39:06(6)
0:13+0:06(6)
 
 
 
 
M-40 (2)7,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(35)6(34)7(33)8(40)9(50)
10(42)11(47)12(46)13(45)14(44)15(48)16(100)Meta
 
185Krzysztof Banach54:513:390:00(1)7:280:00(1)11:000:00(1)13:110:00(1)15:010:00(1)17:520:00(1)21:220:00(1)23:540:00(1)27:270:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda3:390:00(1)3:490:00(1)3:320:00(1)2:11+0:08(2)1:50+0:01(2)2:51+0:01(2)3:300:00(1)2:320:00(1)3:330:00(1)
32:090:00(1)40:290:00(1)44:400:00(1)47:400:00(1)50:440:00(1)53:310:00(1)54:430:00(1)54:510:00(1)
4:420:00(1)8:200:00(1)4:11+0:10(2)3:000:00(1)3:040:00(1)2:470:00(1)1:120:00(1)0:080:00(1)
 
286Paweł Wiliwis87:145:06+1:27(2)8:57+1:29(2)18:32+7:32(2)20:35+7:24(2)22:24+7:23(2)25:14+7:22(2)33:07+11:45(2)37:14+13:20(2)41:13+13:46(2)
JW 1747 Suwałki5:06+1:27(2)3:51+0:02(2)9:35+6:03(2)2:030:00(1)1:490:00(1)2:500:00(1)7:53+4:23(2)4:07+1:35(2)3:59+0:26(2)
47:17+15:08(2)70:18+29:49(2)74:19+29:39(2)78:55+31:15(2)82:17+31:33(2)85:33+32:02(2)87:01+32:18(2)87:14+32:23(2)
6:04+1:22(2)23:01+14:41(2)4:010:00(1)4:36+1:36(2)3:22+0:18(2)3:16+0:29(2)1:28+0:16(2)0:13+0:04(2)
 
 
 
 
M-45 (2)7,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(32)3(40)4(33)5(34)6(35)7(36)8(37)9(38)
10(31)11(50)12(41)13(42)14(48)15(100)Meta
 
188Mariusz Ramotowski74:175:460:00(1)12:470:00(1)16:390:00(1)19:340:00(1)25:280:00(1)31:510:00(1)34:590:00(1)37:340:00(1)41:360:00(1)
15 Giżycka Brygada Zmechanizow5:460:00(1)7:010:00(1)3:520:00(1)2:550:00(1)5:540:00(1)6:23+1:24(2)3:080:00(1)2:350:00(1)4:020:00(1)
53:560:00(1)55:190:00(1)59:330:00(1)65:350:00(1)72:380:00(1)74:090:00(1)74:170:00(1)
12:200:00(1)1:230:00(1)4:140:00(1)6:020:00(1)7:030:00(1)1:310:00(1)0:080:00(1)
 
 
89Aleksander Potockinkl17:49+12:03(2)29:44+16:57(2)34:33+17:54(2)60:44+41:10(2)67:26+41:58(2)72:25+40:34(2)77:15+42:16(2)80:37+43:03(2)89:38+48:02(2)
Indywidualnie17:49+12:03(2)11:55+4:54(2)4:49+0:57(2)26:11+23:16(2)6:42+0:48(2)4:590:00(1)4:50+1:42(2)3:22+0:47(2)9:01+4:59(2)
107:40+53:44(2)109:40+54:21(2)114:33+55:00(2)---------------
18:02+5:42(2)2:00+0:37(2)4:53+0:39(2)
 
 
 
 
M-50 (3)7,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(32)3(40)4(33)5(34)6(35)7(36)8(37)9(38)
10(31)11(50)12(41)13(42)14(48)15(100)Meta
 
190Dariusz Bączek56:274:130:00(1)9:080:00(1)11:550:00(1)14:080:00(1)17:200:00(1)20:270:00(1)22:220:00(1)24:390:00(1)28:390:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida4:130:00(1)4:550:00(1)2:470:00(1)2:130:00(1)3:120:00(1)3:07+0:04(2)1:550:00(1)2:17+0:03(2)4:000:00(1)
39:440:00(1)41:000:00(1)42:570:00(1)48:230:00(1)54:530:00(1)56:170:00(1)56:270:00(1)
11:050:00(1)1:16+0:16(3)1:570:00(1)5:260:00(1)6:300:00(1)1:240:00(1)0:100:00(1)
 
291Grzegorz Jasnoch69:514:31+0:18(2)10:36+1:28(2)14:03+2:08(2)17:00+2:52(2)28:21+11:01(2)31:24+10:57(2)33:20+10:58(2)35:34+10:55(2)40:13+11:34(2)
N-ctwo Głęboki Bród4:31+0:18(2)6:05+1:10(2)3:27+0:40(2)2:57+0:44(2)11:21+8:09(3)3:030:00(1)1:56+0:01(2)2:140:00(1)4:39+0:39(2)
52:08+12:24(2)53:08+12:08(2)55:38+12:41(2)61:17+12:54(2)68:12+13:19(2)69:39+13:22(2)69:51+13:24(2)
11:55+0:50(2)1:000:00(1)2:30+0:33(2)5:39+0:13(2)6:55+0:25(2)1:27+0:03(2)0:12+0:02(2)
 
392Dariusz Morsztyn155:5139:36+35:23(3)50:32+41:24(3)57:36+45:41(3)63:45+49:37(3)71:45+54:25(3)81:16+60:49(3)84:57+62:35(3)88:41+64:02(3)100:27+71:48(3)
Biegnący Wilk39:36+35:23(3)10:56+6:01(3)7:04+4:17(3)6:09+3:56(3)8:00+4:48(2)9:31+6:28(3)3:41+1:46(3)3:44+1:30(3)11:46+7:46(3)
114:02+74:18(3)115:11+74:11(3)123:39+80:42(3)144:48+96:25(3)154:04+99:11(3)155:39+99:22(3)155:51+99:24(3)
13:35+2:30(3)1:09+0:09(2)8:28+6:31(3)21:09+15:43(3)9:16+2:46(3)1:35+0:11(3)0:12+0:02(2)
 
 
 
 
M-55 (3)6,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(52)3(32)4(36)5(35)6(34)7(33)8(39)9(43)
10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)15(100)Meta
 
195Bogdan Lech58:194:39+0:08(2)7:46+0:32(2)10:11+0:25(2)16:00+1:02(2)18:09+0:35(2)21:14+0:42(2)26:27+0:57(2)34:390:00(1)41:030:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda4:39+0:08(2)3:07+0:24(2)2:250:00(1)5:49+0:37(3)2:090:00(1)3:05+0:07(2)5:13+0:15(3)8:120:00(1)6:240:00(1)
42:410:00(1)45:440:00(1)51:010:00(1)54:220:00(1)56:410:00(1)58:100:00(1)58:190:00(1)
1:380:00(1)3:03+0:04(2)5:170:00(1)3:210:00(1)2:190:00(1)1:29+0:11(2)0:09+0:00(2)
 
296Krzysztof Kraśniewski65:034:310:00(1)7:140:00(1)9:460:00(1)14:580:00(1)17:340:00(1)20:320:00(1)25:300:00(1)34:41+0:02(2)41:15+0:12(2)
UMKS ORKAN Ostróda4:310:00(1)2:430:00(1)2:32+0:07(2)5:120:00(1)2:36+0:27(2)2:580:00(1)4:580:00(1)9:11+0:59(2)6:34+0:10(2)
43:46+1:05(2)46:45+1:01(2)53:22+2:21(2)61:02+6:40(2)63:35+6:54(2)64:53+6:43(2)65:03+6:44(2)
2:31+0:53(3)2:590:00(1)6:37+1:20(3)7:40+4:19(3)2:33+0:14(2)1:180:00(1)0:10+0:01(3)
 
397Sławomir Sypuła72:386:02+1:31(3)9:35+2:21(3)12:53+3:07(3)18:22+3:24(3)21:11+3:37(3)25:08+4:36(3)30:07+4:37(3)43:56+9:17(3)52:01+10:58(3)
UNTS Warszawa6:02+1:31(3)3:33+0:50(3)3:18+0:53(3)5:29+0:17(2)2:49+0:40(3)3:57+0:59(3)4:59+0:01(2)13:49+5:37(3)8:05+1:41(3)
54:11+11:30(3)57:38+11:54(3)64:08+13:07(3)67:59+13:37(3)70:39+13:58(3)72:30+14:20(3)72:38+14:19(3)
2:10+0:32(2)3:27+0:28(3)6:30+1:13(2)3:51+0:30(2)2:40+0:21(3)1:51+0:33(3)0:080:00(1)
 
 
 
 
M-60 (3)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(32)4(36)5(37)6(39)7(49)8(55)9(43)
10(45)11(46)12(47)13(48)14(100)Meta
 
1101Viktor Miroshnichenko74:236:17+1:09(2)18:22+8:03(3)21:25+8:03(2)32:05+14:35(3)35:07+14:55(3)42:400:00(1)46:510:00(1)50:450:00(1)54:550:00(1)
PionerSK6:17+1:09(2)12:05+6:54(3)3:030:00(1)10:40+6:32(3)3:02+0:20(2)7:330:00(1)4:110:00(1)3:54+0:02(2)4:10+0:17(2)
58:520:00(1)64:290:00(1)68:360:00(1)72:140:00(1)74:140:00(1)74:230:00(1)
3:570:00(1)5:37+0:22(2)4:070:00(1)3:38+0:41(3)2:00+0:08(2)0:090:00(1)
 
2100Mikhail Solovev77:355:080:00(1)10:190:00(1)13:220:00(1)17:300:00(1)20:120:00(1)45:46+3:06(2)50:07+3:16(2)53:59+3:14(2)57:52+2:57(2)
PionerSK5:080:00(1)5:110:00(1)3:030:00(1)4:080:00(1)2:420:00(1)25:34+18:01(3)4:21+0:10(2)3:520:00(1)3:530:00(1)
62:06+3:14(2)67:21+2:52(2)72:13+3:37(2)75:10+2:56(2)77:23+3:09(2)77:35+3:12(2)
4:14+0:17(2)5:150:00(1)4:52+0:45(2)2:570:00(1)2:13+0:21(3)0:12+0:02(2)
 
3102Feliks Kaczanowski101:009:29+4:21(3)16:21+6:02(2)21:54+8:32(3)30:50+13:20(2)35:04+14:52(2)49:33+6:53(3)54:09+7:18(3)61:12+10:27(3)72:48+17:53(3)
KTW Krutyń9:29+4:21(3)6:52+1:41(2)5:33+2:30(3)8:56+4:48(2)4:14+1:32(3)14:29+6:56(2)4:36+0:25(3)7:03+3:11(3)11:36+7:43(3)
78:34+19:42(3)87:59+23:30(3)95:15+26:39(3)98:52+26:38(3)100:44+26:30(3)101:00+26:37(3)
5:46+1:49(3)9:25+4:10(3)7:16+3:09(3)3:37+0:40(2)1:520:00(1)0:16+0:06(3)
 
 
 
 
M-65+ (2)5,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(36)5(32)6(52)7(40)8(41)9(50)
10(31)11(43)12(48)13(100)Meta
 
1104Janusz Bohaczek43:005:14+0:25(2)10:13+0:44(2)14:42+1:01(2)16:54+0:49(2)20:430:00(1)23:34+0:06(2)24:350:00(1)28:000:00(1)31:000:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda5:14+0:25(2)4:59+0:19(2)4:29+0:17(2)2:120:00(1)3:490:00(1)2:51+0:16(2)1:010:00(1)3:250:00(1)3:00+0:07(2)
31:430:00(1)35:530:00(1)41:360:00(1)42:510:00(1)43:000:00(1)
0:430:00(1)4:100:00(1)5:43+0:59(2)1:150:00(1)0:090:00(1)
 
2105Zbigniew Łuński47:234:490:00(1)9:290:00(1)13:410:00(1)16:050:00(1)20:53+0:10(2)23:280:00(1)24:44+0:09(2)28:40+0:40(2)31:33+0:33(2)
UMKS ORKAN Ostróda4:490:00(1)4:400:00(1)4:120:00(1)2:24+0:12(2)4:48+0:59(2)2:350:00(1)1:16+0:15(2)3:56+0:31(2)2:530:00(1)
35:15+3:32(2)40:56+5:03(2)45:40+4:04(2)47:13+4:22(2)47:23+4:23(2)
3:42+2:59(2)5:41+1:31(2)4:440:00(1)1:33+0:18(2)0:10+0:01(2)
 
 
 
 
OPEN (2)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(52)4(49)5(55)6(54)7(48)8(100)Meta
 
1109Daniel Skindzier54:106:050:00(1)19:400:00(1)26:020:00(1)32:030:00(1)37:300:00(1)47:210:00(1)52:160:00(1)53:590:00(1)54:100:00(1)
N-ctwo Głęboki Bród6:050:00(1)13:35+3:04(2)6:220:00(1)6:010:00(1)5:270:00(1)9:510:00(1)4:550:00(1)1:430:00(1)0:110:00(1)
 
2107Klaudia Danielska122:5512:38+6:33(2)23:09+3:29(2)49:32+23:30(2)67:19+35:16(2)75:15+37:45(2)107:24+60:03(2)119:40+67:24(2)122:37+68:38(2)122:55+68:45(2)
Indywidualnie12:38+6:33(2)10:310:00(1)26:23+20:01(2)17:47+11:46(2)7:56+2:29(2)32:09+22:18(2)12:16+7:21(2)2:57+1:14(2)0:18+0:07(2)
 
 
 
 
OPEN-S (9)3,2 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(52)4(49)5(55)6(54)7(48)8(100)Meta
 
1120Małgorzata Ligocka51:577:220:00(1)11:550:00(1)17:570:00(1)27:500:00(1)33:460:00(1)43:450:00(1)49:330:00(1)51:470:00(1)51:570:00(1)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk7:220:00(1)4:33+2:22(3)6:02+2:28(4)9:53+1:50(3)5:56+2:01(4)9:59+1:13(2)5:48+1:19(4)2:14+0:30(7)0:10+0:01(2)
 
2123Dorota Potocka63:168:44+1:22(2)13:38+1:43(2)24:49+6:52(2)35:21+7:31(2)42:02+8:16(2)53:39+9:54(2)58:26+8:53(2)62:32+10:45(2)63:16+11:19(2)
Indywidualnie8:44+1:22(2)4:54+2:43(4)11:11+7:37(9)10:32+2:29(5)6:41+2:46(5)11:37+2:51(6)4:47+0:18(3)4:06+2:22(9)0:44+0:35(8)
 
3113Skrajny Szymon Kubacka Olga67:2615:31+8:09(5)18:38+6:43(4)26:14+8:17(4)36:33+8:43(3)44:56+11:10(3)53:42+9:57(3)65:28+15:55(4)67:16+15:29(4)67:26+15:29(3)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk15:31+8:09(5)3:07+0:56(2)7:36+4:02(6)10:19+2:16(4)8:23+4:28(7)8:460:00(1)11:46+7:17(6)1:48+0:04(2)0:10+0:01(2)
 
4118Jakub Potocki Dmuchowski Antoni67:5421:42+14:20(6)32:37+20:42(7)38:29+20:32(7)46:32+18:42(5)50:27+16:41(5)60:37+16:52(4)65:06+15:33(3)67:10+15:23(3)67:54+15:57(4)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk21:42+14:20(6)10:55+8:44(7)5:52+2:18(3)8:030:00(1)3:550:00(1)10:10+1:24(3)4:290:00(1)2:04+0:20(4)0:44+0:35(8)
 
5117Jowita Ogonowska Samanta Siekierko75:378:57+1:35(3)15:14+3:19(3)25:52+7:55(3)47:35+19:45(6)52:52+19:06(6)66:57+23:12(6)73:14+23:41(5)75:24+23:37(5)75:37+23:40(5)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk8:57+1:35(3)6:17+4:06(5)10:38+7:04(7)21:43+13:40(7)5:17+1:22(3)14:05+5:19(7)6:17+1:48(5)2:10+0:26(5)0:13+0:04(5)
 
6119Aleksandra Czarnecka75:5912:30+5:08(4)29:35+17:40(6)36:21+18:24(6)44:33+16:43(4)49:33+15:47(4)60:50+17:05(5)73:54+24:21(6)75:38+23:51(6)75:59+24:02(6)
Indywidualnie12:30+5:08(4)17:05+14:54(8)6:46+3:12(5)8:12+0:09(2)5:00+1:05(2)11:17+2:31(4)13:04+8:35(7)1:440:00(1)0:21+0:12(7)
 
7112Zuzanna Pilawska Maria Kowalczuk89:4834:17+26:55(8)40:46+28:51(8)51:47+33:50(9)62:23+34:33(8)69:13+35:27(8)80:45+37:00(7)85:28+35:55(7)89:33+37:46(7)89:48+37:51(7)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk34:17+26:55(8)6:29+4:18(6)11:01+7:27(8)10:36+2:33(6)6:50+2:55(6)11:32+2:46(5)4:43+0:14(2)4:05+2:21(8)0:15+0:06(6)
 
8116Gracjan Burnos110:0521:49+14:27(7)24:00+12:05(5)27:34+9:37(5)52:35+24:45(7)63:47+30:01(7)93:46+50:01(8)107:53+58:20(8)109:56+58:09(8)110:05+58:08(8)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk21:49+14:27(7)2:110:00(1)3:340:00(1)25:01+16:58(9)11:12+7:17(8)29:59+21:13(9)14:07+9:38(8)2:03+0:19(3)0:090:00(1)
 
9110Karol Potocki Mateusz Michalak128:1088:14+80:52(9)42:03+30:08(9)45:47+27:50(8)70:30+42:40(9)83:41+49:55(9)111:42+67:57(9)125:49+76:16(9)127:59+76:12(9)128:10+76:13(9)
Gimnazjum Społeczne w Mikołajk88:14+80:52(9)3:44+0:10(2)24:43+16:40(8)13:11+9:16(9)28:01+19:15(8)14:07+9:38(8)2:10+0:26(5)0:11+0:02(4)
28:4236:4040:4944:1350:4357:4162:1865:51
*43*44*48*39*37*40*38*41
68:4074:0182:0784:1686:1589:4299:21
*36*49*47*35*42*100*53
 
 
 
 
OPEN-R (5)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(52)3(51)4(53)5(54)6(48)7(100)Meta
 
1124Paulinka i Anna Szymańska53:084:020:00(1)9:180:00(1)22:430:00(1)26:330:00(1)38:500:00(1)48:140:00(1)52:410:00(1)53:080:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida4:020:00(1)5:160:00(1)13:25+3:23(3)3:500:00(1)12:17+3:47(4)9:24+3:44(4)4:27+1:21(4)0:27+0:15(4)
 
2131Jędrzej i Darius Bączek61:418:07+4:05(2)21:33+12:15(2)31:35+8:52(2)37:18+10:45(2)49:33+10:43(2)57:16+9:02(2)61:22+8:41(2)61:41+8:33(2)
Indywidualnie8:07+4:05(2)13:26+8:10(3)10:020:00(1)5:43+1:53(3)12:15+3:45(3)7:43+2:03(3)4:06+1:00(2)0:19+0:07(3)
 
3126Weronika i Paweł Zajkowscy66:4011:33+7:31(3)25:16+15:58(3)37:47+15:04(3)46:27+19:54(3)56:22+17:32(3)63:22+15:08(3)66:28+13:47(3)66:40+13:32(3)
Indywidualnie11:33+7:31(3)13:43+8:27(4)12:31+2:29(2)8:40+4:50(4)9:55+1:25(2)7:00+1:20(2)3:060:00(1)0:120:00(1)
 
4128Remigiusz Kujda78:4124:23+20:21(4)31:18+22:00(4)55:05+32:22(4)60:01+33:28(4)68:31+29:41(4)74:11+25:57(4)78:27+25:46(4)78:41+25:33(4)
Niepubliczne Przedszkole Zamec24:23+20:21(4)6:55+1:39(2)23:47+13:45(4)4:56+1:06(2)8:300:00(1)5:400:00(1)4:16+1:10(3)0:14+0:02(2)
 
 
121Filip Nestoruknkl-----------------------------------
Indywidualnie
53:48
*56