V Puchar Puszczy Piskiejniedz. 2017-05-14 13:24
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-14 (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maja MagdaleńskaIndywidualnie106:100:00
 
 
 
K-16 (2)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane-Nida45:400:00
 
Małgorzata LigockaUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K-18 (4)4,2 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Monika MaciukUKS Technik Ruciane-Nida56:020:00
2Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida56:11+0:09
3Wiktoria NowakowskaUKS Technik Ruciane-Nida59:59+3:57
4Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida66:32+10:30
 
 
 
K-20 (1)4,2 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia PachulskaUKS Technik Ruciane-Nida71:090:00
 
 
 
K-21 (2)4,5 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna SypułaUNTS Warszawa44:100:00
2Edyta Karpierz-PawłowiczIndywidualnie88:20+44:10
 
 
 
K-35 (3)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Agata MichałowskaKS SPÓJNIA WARSZAWA82:380:00
2Anna OrzołIndywidualnie94:54+12:16
3Monika GórniakIndywidualnie100:53+18:15
 
 
 
K-40 (2)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Agnieszka MarekIndywidualnie45:490:00
2Janina BanachUMKS ORKAN Ostróda65:20+19:31
 
 
 
K-50 (1)3,4 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Barbara PopławskaIndywidualnienkl
 
 
 
K-55 (3)3,4 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Elena SolovevaPionerSK41:170:00
2Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda47:37+6:20
3Bożena BarnikKU AZS WAT74:11+32:54
 
 
 
K-60+ (4)3,4 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia SmirnovaPionerSK49:470:00
2Regina ŁuńskaUMKS ORKAN Ostróda55:45+5:58
 
Ewa LewońUMKS ORKAN Ostródankl
Wiesława KarpierzIndywidualnienkl
 
 
 
M-12 (1)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tymoteusz KujdaZS Osielsko43:540:00
 
 
 
M-14 (2)3,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Piotr BanachUMKS ORKAN Ostróda42:470:00
2Bartosz KujdaZS Osielsko63:14+20:27
 
 
 
M-18 (3)4,5 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida46:570:00
2Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida59:22+12:25
3Wiktor GudańskiUKS Technik Ruciane-Nida73:49+26:52
 
 
 
M-20 (4)4,9 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wiktor MagdaleńskiUKS Technik Ruciane-Nida46:570:00
2Jakub PiersaUKS Technik Ruciane-Nida60:15+13:18
3Maciej WaszkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida85:00+38:03
4Szymon MakarewiczUKS Technik Ruciane-Nida93:56+46:59
 
 
 
M-21 (10)5,4 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jarosław BartczakUMKS ORKAN Ostróda42:270:00
2Piotr PawłowiczIndywidualnie47:02+4:35
3Damian JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida54:24+11:57
4Karol PietraszkoNadleśnictwo Krynki54:38+12:11
5Maciej LigockiNadleśnictwo Spychowo59:16+16:49
6Paweł GiczewskiJW 1747 Suwałki60:40+18:13
7Adrian SzlaszyńskiIndywidualnie62:24+19:57
8Ksawery Przerwa-TetmajerNadleśnictwo Maskulińskie76:42+34:15
9Mateusz AugustynowiczBULiGL85:52+43:25
10Artur StadnickiUKS Technik Ruciane-Nida98:50+56:23
 
 
 
M-35 (6)4,9 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz PomianekNadleśnictwo Maskulińskie41:380:00
2Arkadiusz Kujda1 Brygada Logistyczna41:58+0:20
3Stanisław StefanowiczJW 1747 Suwałki49:47+8:09
4Marcin DudaNadleśnictwo Maskulińskie51:00+9:22
5Rafał ZagrobaIndywidualnie55:18+13:40
6Adam BobrowskiJW 1747 Suwałki68:21+26:43
 
 
 
M-40 (2)4,9 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof BanachUMKS ORKAN Ostróda39:160:00
2Paweł WiliwisJW 1747 Suwałki61:53+22:37
 
 
 
M-50 (2)4,5 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jarosław Lickiewiczindywidualnie Podlaskie55:220:00
 
Dariusz BączekUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M-55 (4)4,2 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof KraśniewskiUMKS ORKAN Ostróda34:050:00
2Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda35:07+1:02
3Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda36:52+2:47
4Sławomir SypułaUNTS Warszawa56:21+22:16
 
 
 
M-60 (2)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mikhail SolovevPionerSK38:420:00
2Viktor MiroshnichenkoPionerSK56:31+17:49
 
 
 
M-65+ (2)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda35:270:00
2Zbigniew ŁuńskiUMKS ORKAN Ostróda43:55+8:28
 
 
 
OPEN (2)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paulina AdamskaNadleśnictwo Spychowo64:410:00
2Klaudia DanielskaIndywidualnie71:14+6:33
 
 
 
OPEN-S (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aleksandra CzarneckaIndywidualnie117:470:00
 
 
 
OPEN-R (3)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maria, Marta LigockaNadleśnictwo Spychowo30:280:00
2Jędrzej i Darius BączekIndywidualnie35:46+5:18
3Remigiusz KujdaNiepubliczne Przedszkole Zamec38:23+7:55